Bitcoin Forum
June 17, 2024, 05:43:38 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Düşük Bütçe ile 4 Hanelere Ulaşmak  (Read 172 times)
CryptoWideShut (OP)
Jr. Member
*

Activity: 49
Merit: 52

View Profile
May 26, 2024, 06:24:57 PM
Merited by EFS (2), Vispilio (2), Jossque (1)

Merhaba,

Sizlere kendim için ve cevabını merak ettiğim için sormak hatta daha doğrusu danışmak istediğim bir konu var ve o da düşük bütçeli(herkes için düşük bütçe değişir ama 0-1k dolar arası diye varsayalım ama daha az veya biraz daha yüksek bütçe olabilir) birisi için kriptoda en kazançlı yol nedir?

Kendimden örnek vermek istiyorum. Ben açıkçası 50$ gibi çok ufak bir meblağ ile başladım airdrop olaylarına ve bazı doğru zamanda doğru yerde olma durumlarım sayesinde de 3 haneli dolar miktarlarına ulaşabildim ama tabi ki hala airdrop kazanabilmem için bazı yerlere yatırım yaptığımdan 100-200$ civarlarında bir usdt kullanabilme şansım var ve 50 doları ben trade ile veya güvenilir coinler ile buralara normal şartlar altında getirebileceğime de inanmıyorum o yüzden bu para ile airdrop kovalamak mantıklı gelse de açıkçası çok ekstrem şekilde bir para kazanmıştım ve elimdeki o ufak parayı da çöp etmek istemiyorum karşılıksız airdroplarda.

Peki, siz olsanız düşük bütçenizi risk alarak büyütmekte hangi yolu kullanırdınız ve neden? Memecoinlerde ya 100x ya da 0'a gitsin mantığı ile 5-10$ bölmek olsun, şu airdroplara kasmak olsun, kaldıraçlı işlemler olsun... Bir çok çeşit arasından sizin yolunuz ne olurdu?
demir77
Member
**

Activity: 722
Merit: 55

View Profile
May 27, 2024, 04:38:21 AM

Kaldıraç ile eldekinden de olursun. Meme token olayı da tamamen kumar. Anca, Solanayı 1$ dan almak gibi bir şey denk getirmen lazım. O da çok zor. Bol şans. Kısaca bu bütçeyle çok büyük paralar zor.
kriptobaron
Sr. Member

Activity: 1127
Merit: 267

View Profile
May 27, 2024, 10:11:30 AM

Ben ayıda 10 doları 25 bin dolar yapmıştım.
Ramazandan önce de 100 doları 10k üstüne taşıdım.
Küçük parayı büyütebiliyorum ama büyük parayı büyütmeye g.tüm yemiyo riske atamıyorum.  Smiley
mandown
Legendary
*

Activity: 1960
Merit: 1316

View Profile
May 27, 2024, 10:28:52 AM

130 doları degen ağında 100x yapmayı başardım sadece 3 günde mesele doğru ata oynayabilmek doğru zamanda doğru yerde iseniz garip rakamları görebiliyorsunuz akla hayale gelmeyecek rakamlardan bahsediyorum dün twitterda biri 500k mcap ile payladığı ürün sabaha kalmadan 30m mcap yaptı eleman bir gecede 30 bin doları cebine koydu ancakk

ancak diğer taraftan arkadaşın dediği gibi büyük paraları koyup xxler yapmak çok daha zor 100 doların riski ile 5000 doların riskleri bir değil zamanında öyle bir mallık yapıp 3000 doları hiç ettiğimi bilirim.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
CryptoWideShut (OP)
Jr. Member
*

View Profile
May 27, 2024, 10:38:26 AM

Küçük parayı büyütebiliyorum ama büyük parayı büyütmeye g.tüm yemiyo riske atamıyorum.  Smiley

Bu yolda izlediğin taktikler neler peki? Hangi yol ile yaptın bunları tam anlamadım ama kaldıraç mı?
CryptoWideShut (OP)
Jr. Member
*

View Profile
May 27, 2024, 10:40:26 AM

130 doları degen ağında 100x yapmayı başardım sadece 3 günde mesele doğru ata oynayabilmek doğru zamanda doğru yerde iseniz garip rakamları görebiliyorsunuz akla hayale gelmeyecek rakamlardan bahsediyorum dün twitterda biri 500k mcap ile payladığı ürün sabaha kalmadan 30m mcap yaptı eleman bir gecede 30 bin doları cebine koydu ancakk

ancak diğer taraftan arkadaşın dediği gibi büyük paraları koyup xxler yapmak çok daha zor 100 doların riski ile 5000 doların riskleri bir değil zamanında öyle bir mallık yapıp 3000 doları hiç ettiğimi bilirim.

Ben de dediğin şekilde elde edebildim o parayı zaten ama ben çok geç kaldığım için ve yanlış kararlar verdiğim için kazancım da oldukça düşük oldu maalesef. Doğru zamanda doğru yerde olmak da artık imkansız gibi geliyor binlerce hatta onbinlerce proje içinde boğulurken
CryptoWideShut (OP)
Jr. Member
*

View Profile
May 27, 2024, 10:41:18 AM

Kaldıraç ile eldekinden de olursun. Meme token olayı da tamamen kumar. Anca, Solanayı 1$ dan almak gibi bir şey denk getirmen lazım. O da çok zor. Bol şans. Kısaca bu bütçeyle çok büyük paralar zor.

Öyle bir projeyi 1$ gibi fiyatlardan almak hayal gibi gelse de zksync coin çıktığında açıkçası 1$ altında ise almayı düşünüyorum bakalım.
mandown
Legendary
*

View Profile
May 27, 2024, 10:53:56 AM
Merited by Vispilio (1)

Öyle bir projeyi 1$ gibi fiyatlardan almak hayal gibi gelse de zksync coin çıktığında açıkçası 1$ altında ise almayı düşünüyorum bakalım.

zksync 50 cent bile pahalı hocam 1 dolara hayatta almam o malı o fdv ile nereye gidecek almak isterseniz pre marketlerde zaten 70 centlerde zaten.

Zknın alınacak rakamları ancak airdropları millet sattığında belli olur şuan bile arbitrum gibi ağların fdv olarak 2 katında.

Benim gördüğüm olay şu yeni ağlardaki meme olabilecek mallara 5-100 dolar atacaksın bekleyeceksin şansın tutarsa 100 bin dolar bile kazanmama şansın yok tabiki 10 tane atarsın biri tutar veya tutmaz tamamen şanş ve kumar

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
kriptobaron
Sr. Member

Activity: 1127
Merit: 267

View Profile
May 27, 2024, 01:39:39 PM

Bu yolda izlediğin taktikler neler peki? Hangi yol ile yaptın bunları tam anlamadım ama kaldıraç mı?
NFT
MEME coinler.

Hiç kaldıraç kullanmadım kullanmayı da bilmiyorum pek de işim olmaz.
Piyasayı çok iyi bilmek ve analiz etmek de önemli.
qsamett
Jr. Member
*

Activity: 30
Merit: 1

View Profile
May 27, 2024, 03:04:57 PM
Merited by CryptoWideShut (1)

Merhaba,

Sizlere kendim için ve cevabını merak ettiğim için sormak hatta daha doğrusu danışmak istediğim bir konu var ve o da düşük bütçeli(herkes için düşük bütçe değişir ama 0-1k dolar arası diye varsayalım ama daha az veya biraz daha yüksek bütçe olabilir) birisi için kriptoda en kazançlı yol nedir?

Kendimden örnek vermek istiyorum. Ben açıkçası 50$ gibi çok ufak bir meblağ ile başladım airdrop olaylarına ve bazı doğru zamanda doğru yerde olma durumlarım sayesinde de 3 haneli dolar miktarlarına ulaşabildim ama tabi ki hala airdrop kazanabilmem için bazı yerlere yatırım yaptığımdan 100-200$ civarlarında bir usdt kullanabilme şansım var ve 50 doları ben trade ile veya güvenilir coinler ile buralara normal şartlar altında getirebileceğime de inanmıyorum o yüzden bu para ile airdrop kovalamak mantıklı gelse de açıkçası çok ekstrem şekilde bir para kazanmıştım ve elimdeki o ufak parayı da çöp etmek istemiyorum karşılıksız airdroplarda.

Peki, siz olsanız düşük bütçenizi risk alarak büyütmekte hangi yolu kullanırdınız ve neden? Memecoinlerde ya 100x ya da 0'a gitsin mantığı ile 5-10$ bölmek olsun, şu airdroplara kasmak olsun, kaldıraçlı işlemler olsun... Bir çok çeşit arasından sizin yolunuz ne olurdu?

Selamlar hocam bende 2020 sonu gibi 250-500 tl girmiştim piyasaya eğer piyasayı sağlam analiz edersen doğru yerde olup paranı kat kat fazlaya katlayabilirsin . Dexscreener takip edebilirsin meme coinler için şuan solana çok revaçta, yakında aptosun çıkacağını tahmin ediyorsun mesela hemen aptos memelerine bakıp alırsın aptos %10 yapıyorsa onlar %100 yapıyor genelde. ön satışları takip etmeni öneririm . telegram botları çıktı yeni onları takip edip para kazanabilirsin .
CryptoWideShut (OP)
Jr. Member
*

View Profile
May 27, 2024, 06:49:22 PM

zksync 50 cent bile pahalı hocam 1 dolara hayatta almam o malı o fdv ile nereye gidecek almak isterseniz pre marketlerde zaten 70 centlerde zaten.

Zknın alınacak rakamları ancak airdropları millet sattığında belli olur şuan bile arbitrum gibi ağların fdv olarak 2 katında.

Benim gördüğüm olay şu yeni ağlardaki meme olabilecek mallara 5-100 dolar atacaksın bekleyeceksin şansın tutarsa 100 bin dolar bile kazanmama şansın yok tabiki 10 tane atarsın biri tutar veya tutmaz tamamen şanş ve kumar

Katılıyorum açıkçası bir 50 dolar ile denedim şansımı ama elimi nereye atsam genelde param sıfırlandı Cheesy doğru ürünü bulmak imkansız gibi geliyor düşük mcap olan meme coinlerde, daha kalitlei işler bulmak için önerdiğiniz tavisyeler var ise duymaktan mennun olurum.
CryptoWideShut (OP)
Jr. Member
*

View Profile
May 27, 2024, 06:50:18 PM

NFT
MEME coinler.

Hiç kaldıraç kullanmadım kullanmayı da bilmiyorum pek de işim olmaz.
Piyasayı çok iyi bilmek ve analiz etmek de önemli.

NFT konusunda kendimi gelilştirmek çok istiyorum ama şu an eski hype yok gibi de geliyor, bana tavsiyen ne olur kendimi NFT alanında da geliştirmek ve bilgili hale gelmek istersem?
CryptoWideShut (OP)
Jr. Member
*

View Profile
May 27, 2024, 06:53:13 PM

Merhaba,

Selamlar hocam bende 2020 sonu gibi 250-500 tl girmiştim piyasaya eğer piyasayı sağlam analiz edersen doğru yerde olup paranı kat kat fazlaya katlayabilirsin . Dexscreener takip edebilirsin meme coinler için şuan solana çok revaçta, yakında aptosun çıkacağını tahmin ediyorsun mesela hemen aptos memelerine bakıp alırsın aptos %10 yapıyorsa onlar %100 yapıyor genelde. ön satışları takip etmeni öneririm . telegram botları çıktı yeni onları takip edip para kazanabilirsin .

Dexscreener en çok kullandığım site olabilir açıkçası, çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Sol ağında da sanırım 5 dolarlık alımlar yapacağım bakalım kim bilir belki güzel bir vurgun bile yapılabilir Cheesy Ön satışlar da çok riskli geliyor meme ve ön satışta coin bulma tecrübem eksik olduğu için daha kazandığım olmadı açıkçası. Cevabın için çok teşekkür edeirm.
Ondekinecakabilirim
Hero Member

Activity: 1218
Merit: 754

View Profile
May 28, 2024, 09:19:49 AM

Memecoinler doğru bi yatırım şekli diiil. Tamamen kumar. Bana kalırsa çok para kazandıktan sonra bişiler yatırabilirsiniz memecoinlere. 100x ya da 0'a mantığıyla para kazanılmaz ticari hayatta. Memecoinler eğlence amacı dışında bişi ifade etmiyor çünkü.

Kaldıraçlı işlemleri kimse tavsiye etmez. Bütün paranızı sıfırlayabilirsiniz. En kötü coinden kötüdür bana göre. Kötü bi projeye yatırım yapsanız. Proje aşırı bi şekil değer kaybetse bile coinleriniz elinizde kalır. Bi gün boğa geldiğinde coinlerinizin eskisi gibi değerlendiğini görebilirsiniz. Ama kaldıraçlı işlemlerde paranızın sıfırlandığını görmekten başka bişi görmezsiniz.

Bana kalırsa airdrop işi bütçenize uygun en iyi seçenek. 4 haneye ulaşabilirsiniz bu yolla. Tabiki hızlı bi şekil olmaz. Sabırlı olmalısınız.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
50promil
Member
**

Activity: 806
Merit: 45

View Profile
May 28, 2024, 07:54:42 PM

1000 doları 100,000 dolar yapmak tamamen kumar. iyi bir kumarbazsan yaparsın. şahsen tavsiye etmem. yaptım diyenlerin bu yolda yaktıkları parayı toplasak burdan köye yol olur.
mandown
Legendary
*

View Profile
May 29, 2024, 08:31:55 AM

1000 doları 100,000 dolar yapmak tamamen kumar. iyi bir kumarbazsan yaparsın. şahsen tavsiye etmem. yaptım diyenlerin bu yolda yaktıkları parayı toplasak burdan köye yol olur.

Yoo kumar değil insanların bakmadığı yerlere bakmak gerekiyor zamanında coinliste kimse bakmıyorken flow vb projelerden dediğini yapanlar oldu hemde çok ufak paralarla eskiden projeler düşük fdv ile listeleniyordu 0.01 e aldığın mal 40 dolarları görebiliyordu şimdi ise mal satıyorlar millete kitlemek için kim nasıl alıp yükseltecek belli değil.

2017 ve 2021 boğalarında çok büyük paralara gerek yoktu bakma bizde onu algılayacak kapasite yoktu.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
50promil
Member
**

Activity: 806
Merit: 45

View Profile
May 29, 2024, 08:27:22 PM

Yoo kumar değil insanların bakmadığı yerlere bakmak gerekiyor zamanında coinliste kimse bakmıyorken flow vb projelerden dediğini yapanlar oldu hemde çok ufak paralarla eskiden projeler düşük fdv ile listeleniyordu 0.01 e aldığın mal 40 dolarları görebiliyordu şimdi ise mal satıyorlar millete kitlemek için kim nasıl alıp yükseltecek belli değil.

2017 ve 2021 boğalarında çok büyük paralara gerek yoktu bakma bizde onu algılayacak kapasite yoktu.

şimdi herşey daha zor olacak. hareketler daha kompleks olacak. eskiden kaptırdı mı giderdi,şimdi dalga içinde dalga yapısı olacak . eskiden 10x yapan 2x de kalacak.

senin dediğin coin list muhabbeti mesela, hep tecrübe istiyor o tecrübeyi de para yakarak ediniyorsun çoğu zaman . öyle olmasa kimse çalışmaz herkes kripto zengini olurdu.
ViolaMarantina
Member
**

Activity: 126
Merit: 11

View Profile
June 04, 2024, 08:25:11 AM

Kaldirac bu zamanda ufak parayi buyutmek icin cok riskli ...

Altcoinlerin zaten durumu belli, temmuz sonuna kadar bu sekil devam ...

Parali airdroplara hic elimi surmedim ve surmemde, airdrop dedigin adi ustunde airdrop ve parasiz dagitilir ...

Su an en mantiklisi MC si dusuk Meme Coinler, zaten millet parayi su an buralardan vuruyor, lakin tabi ki temkinli olmak gerek, 10 Milyon civari MC alti Meme Coinler cok cok riskli, lakin 10 Milyon Dolar MC ye ulasmis Meme Coinler en az bi 5x yapabiliyorlar hem de bi kac gun veya bi kac hafta icinde ...

Bunlardan birisi de  JeJe,  Coinmarketcaptan arastirilabilir: 0x1FDD61eF9a5C31B9a2abC7D39c139c779e8412Af

Telegram Gruplarinda cok aktifler ve ayni zamanda proje CTO ,   APU Meme Coin benzeri ...

Toplam 4 gun icinde 15x yapip 10 Milyon MC ye ulasti, burdan 25 Milyon MC  bi hafta icinde cok kolay bir 2,5x verir ...

Pages: [1]
  Print  

Jump to: