Bitcoin Forum
June 28, 2024, 09:45:15 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Hamster Kombat Günlük Kombolar ve Kod  (Read 324 times)
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

Activity: 1652
Merit: 629

View Profile
June 11, 2024, 09:03:04 PM
Last edit: June 22, 2024, 08:15:34 PM by BitcoinTurk
Merited by Vispilio (2), ajanwalker (1), usakli64 (1)

Herkese merhaba arkadaşlar,

Günümüzde oldukça popüler olan Telegram oyunu Hamster Kombat'ta bildiğiniz gibi günlük kombo kartları bularak ve günlük şifreyi çözerek 5 milyon ve 1 milyon puan kazanmak mümkün. Ben de potansiyel olarak kazanç elde etmenin hedefi ile bu oyunu günlük olarak oynamakta olup her gün belirlenen kombo kartlarını ve şifreleri bulabildiğim kaynaklardan takip ederek puan biriktirmeye çalışıyorum. Hemen hemen her gün başarılı bir şekilde kombo kartları ve şifreleri bulabilmeme istinaden buradaki arkadaşların da faydalanması adına konuyu açmak istedim. Smiley

Belirttiğim gibi, takip ettiğim kaynaklardan bu bilgilere eriştiğim süreç boyunca her gün günlük olarak gerekli güncellemeleri sağlayacağım.

Bol kazançlar, iyi forumlar. Smiley

ARŞİV

11 Haziran 2024: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5499640.msg64200607#msg64200607
12 Haziran 2024: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5499640.msg64203856#msg64203856
13 Haziran 2024: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5499640.msg64209363#msg64209363
15 Haziran 2024: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5499640.msg64217351#msg64217351
16 Haziran 2024: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5499640.msg64220828#msg64220828
17 Haziran 2024: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5499640.msg64224688#msg64224688
19 Haziran 2024: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5499640.msg64232770#msg64232770
21 Haziran 2024: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5499640.msg64240428#msg64240428
22 Haziran 2024: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5499640.msg64244350#msg64244350
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
June 11, 2024, 09:03:33 PM

11 HAZİRAN 2024 GÜNLÜK KOMBO VE ŞİFRE

Special: Hamster Kombat Merch
PR&Team: HamsterTube
PR&Team: HamsterGram

BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
June 12, 2024, 05:07:09 PM
Last edit: June 12, 2024, 09:02:00 PM by BitcoinTurk

12 HAZİRAN 2024 GÜNLÜK KOMBO VE ŞİFRE

Specials Top 10 Global Ranking
Legal: Licence Europe
Markets: Prediction Markets

Kod: SATOSHI
S ...
A .-
T -
O ---
S ...
H ....
I ..

Çizgiler uzun noktalar ise kısa basılması gerektiğini ifade etmektedir.

NOT: Prediction Markets için gerekli şartı sağlamadığım için eklediğim ekran görüntüsü bana ait değil, internetten alınmıştır.
usakli64
Full Member

Activity: 1008
Merit: 152

View Profile WWW
June 13, 2024, 08:00:07 AM

Herkese merhaba arkadaşlar,

Günümüzde oldukça popüler olan Telegram oyunu Hamster Kombat'ta bildiğiniz gibi günlük kombo kartları bularak ve günlük şifreyi çözerek 5 milyon ve 1 milyon puan kazanmak mümkün. Ben de potansiyel olarak kazanç elde etmenin hedefi ile bu oyunu günlük olarak oynamakta olup her gün belirlenen kombo kartlarını ve şifreleri bulabildiğim kaynaklardan takip ederek puan biriktirmeye çalışıyorum. Hemen hemen her gün başarılı bir şekilde kombo kartları ve şifreleri bulabilmeme istinaden buradaki arkadaşların da faydalanması adına konuyu açmak istedim. Smiley

Belirttiğim gibi, takip ettiğim kaynaklardan bu bilgilere eriştiğim süreç boyunca her gün günlük olarak gerekli güncellemeleri sağlayacağım.

Bol kazançlar, iyi forumlar. Smiley

ARŞİV

11 Haziran 2024: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5499640.msg64200607#msg64200607
12 Haziran 2024: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5499640.msg64203856#msg64203856

Merhaba hocam,

Faydali bir paylasim olmuş, eline emegine sağlık.
Hamster kombat benim tahminim bütün büyük borsalarda listelenecek.
Notcoin birçok geliştiricinin gözünün telegrama cevirmesine sebep oldu. Gelistiricilerin inanilmaz büyük kitlelere ulasabilmesine ve coin veya tokenlarini en adil sekilde dagitabilmesine olanak tanıdı. Telegram kripto dünyasının merkezi konumuna geliyor. Toncoin ve notcoin ekosistemi buyuyecektir.

BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
June 13, 2024, 08:23:10 PM

13 HAZİRAN 2024 GÜNLÜK KOMBO VE ŞİFRE

Specials: Youtube Gold Button
P&R Team: IT Team
P&R Team: Product Team

NOT: Takip ettiğim kaynaklarda henüz 1 milyon puan sağlayan kelime paylaşılmadığı için henüz onu ekleyemedim.
ajanwalker
Hero Member

Activity: 1540
Merit: 504

View Profile
June 13, 2024, 10:16:56 PM

12 HAZİRAN 2024 GÜNLÜK KOMBO VE ŞİFRE

Specials Top 10 Global Ranking
Legal: Licence Europe

Kod: SATOSHI
S ...
A .-
T -
O ---
S ...
H ....
I ..

Çizgiler uzun noktalar ise kısa basılması gerektiğini ifade etmektedir.

NOT: Prediction Markets için gerekli şartı sağlamadığım için eklediğim ekran görüntüsü bana ait değil, internetten alınmıştır.

Bu kodları nereye giriyorsunuz. Ben sadece bu kartları bulup açıyorum günlük komboyu alıyorum hepsi bu. Kod olayıni bir türlü çözemedim. Ne işe yarıyor? Ve bu nerede?

███████████████████████
███████████████████████
████████▀█▀████████████
████████████████████████
████████████████▀▀██████
████▀▀▀█████████████████
████████████▄▄▄▄███████
█████████████████▄▄▄████
█████████████████▀█████
████████████▀██▀████████
████████████████████████
███████████▄▄█████▄▄█████

███████████████████████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
.
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██

██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
████▀▀▀
▀▄
▌░░▐▌
█████▄▄█
████████▄
████████▌
███████
███████
██████
██████
█████
██

██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
.
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
.
..Play Now..
[
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
June 14, 2024, 01:35:55 AM
Merited by ajanwalker (1)

Merhaba hocam,

Faydali bir paylasim olmuş, eline emegine sağlık.
Hamster kombat benim tahminim bütün büyük borsalarda listelenecek.
Notcoin birçok geliştiricinin gözünün telegrama cevirmesine sebep oldu. Gelistiricilerin inanilmaz büyük kitlelere ulasabilmesine ve coin veya tokenlarini en adil sekilde dagitabilmesine olanak tanıdı. Telegram kripto dünyasının merkezi konumuna geliyor. Toncoin ve notcoin ekosistemi buyuyecektir.

Rica ederim, umarım puan kazanmak için uğraşan herkes için küçük de olsa faydası olabilmiştir ve olmaya da devam edecektir. Bende tıpkı sizin gibi düşünüyorum, çok ciddi bir hype. yakalamış olması ve TON ağında oluşturulan bu tarz projeler için de ilginin her geçen gün artması sebebi ile büyük bir ihtimalle birçok büyük borsa Hamster Kombat başta olmak üzere birkaç projenin listelemesini sağlayacaktır. Özellikle birçok kişinin Notcoin ile ciddi kazanç elde etmesi sonrasında ilginin bu tarafa kaymış olması ve Hamster Kombat'ın birkaç proje ile öncülük göstermiş olması kesinlikle çok büyük bir hareketin başlamasına bile sebep olabilir.

Hamster Kombat ile ilgili olarak şu an tek şüphe duyduğum nokta ise sistemi kötü amaçlı olarak kullanan ve botlar aracılığı ile onlarca hatta yüzlerce hesapta puan kasan kişilerdir. Eğer ki listeleme öncesinde bu hesapların tespiti yapılmaz ve bu hesaplara dağıtım olursa çok ciddi bir satış baskısının söz konusu olacağını ve fiyatın ciddi anlamda düşerek projenin kötü olarak bilinmesine sebep olacağını tahmin etmekteyim. Umarım ki, listeleme öncesinde doğru adımlar atılarak bu hesaplar engellenir ve dağıtım planı da iyi bir şekilde yapılarak ciddi satış baskısının önüne geçilerek hem projenin iyi şekilde ilerlenmesi sağlanır hem de bizim emeklerimiz çöp edilmez.

Bu kodları nereye giriyorsunuz. Ben sadece bu kartları bulup açıyorum günlük komboyu alıyorum hepsi bu. Kod olayıni bir türlü çözemedim. Ne işe yarıyor? Ve bu nerede?

Kodlar tıpkı günlük kombolarda olduğu gibi günlük olarak kelime avı yaparak 1 milyon puan kazanmanıza yardımcı olan görevler olarak tanımlanabilir. Yazarak tam olarak işlemin nasıl yapıldığını ifade etmek oldukça zor olacağından dolayı Türk bir arkadaşımızın kısa ve öz anlatımının olduğu video ile sorunuza net bir cevap vermek istiyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=76ltu1E4Be0
ajanwalker
Hero Member

View Profile
June 14, 2024, 07:49:39 AM

Bugünün kombo şifresini buldum ben.

Kaynak: X (Twitter'dan) alıntıdır.
Böyle giderse mors alfabesinin dilini de çözmüş olacağız.
Bu arada şifreyi yazacak olanlar bir kenara not edip öyle yapmalı. Yazmaya başladığınız zaman aralıksız yazmanız lazım. Bir iki harf yazıp ara verirseniz olmuyor.

███████████████████████
███████████████████████
████████▀█▀████████████
████████████████████████
████████████████▀▀██████
████▀▀▀█████████████████
████████████▄▄▄▄███████
█████████████████▄▄▄████
█████████████████▀█████
████████████▀██▀████████
████████████████████████

███████████████████████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
.
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██

██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
████▀▀▀
▀▄
▌░░▐▌
█████▄▄█
████████▄
████████▌
███████
███████
██████
██████
█████
██

██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
.
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
.
..Play Now..
[
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
June 15, 2024, 08:04:39 PM

15 HAZİRAN 2024 GÜNLÜK KOMBO VE ŞİFRE

Specials: Apps Center Listing
Markets: P2P Trading
Specials: NFT Collection Launch

Günlük şifre ise;

NFT

N: _ .
F: . . _ .
T: _

NOT: Maalesef bugünkü komboda NFT Collection Launch kartı için gerekli kriterleri sağlayamadığımdan ötürü görseli yine farklı bir kaynaktan aldım.

Ek olarak, dün yoğun iş temposu sebebi ile paylaşım yapamadım, kusura bakmayın lütfen.

Böyle giderse mors alfabesinin dilini de çözmüş olacağız.

Teşekkürler, dün yoğun iş temposu ile maalesef gerekli paylaşımı sağlayamadım fakat kodu bularak paylaşmış olmanız kesinlikle hem konu için hem de konuyu takip eden arkadaşlar için oldukça faydalı olmuş. Bahsettiğiniz gibi, bu gidişle yakın zamanda mors alfabesini de çözmüş oluruz Smiley Aklıma hemen şu geldi;

BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
June 16, 2024, 07:53:38 PM

16 HAZİRAN 2024 GÜNLÜK KOMBO VE ŞİFRE

Legal: Licence Japan
Markets: Derivatives

Günlük şifre ise;

TOKEN

T: _
O: _ _ _
K: _ . _
E: .

NOT: Maalesef bugünkü komboda da kriterleri karşılayamadığım kart olması sebebi ile ekran görüntüsünü aynı kaynaktan aldım.
ajanwalker
Hero Member

View Profile
June 17, 2024, 09:03:53 AM

Bütün kartları  açtım.
Sadece invite friends yazan kartlar hariç. Hepsini.de güçlendirdim en kötü level 10 yaptım. Saatlik puan getirisini 300k yaptım.
Bakalım neler olacak. Umarım boşuna açmamışımdır kartları.😄

███████████████████████
███████████████████████
████████▀█▀████████████
████████████████████████
████████████████▀▀██████
████▀▀▀█████████████████
████████████▄▄▄▄███████
█████████████████▄▄▄████
█████████████████▀█████
████████████▀██▀████████
████████████████████████

███████████████████████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
.
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██

██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
████▀▀▀
▀▄
▌░░▐▌
█████▄▄█
████████▄
████████▌
███████
███████
██████
██████
█████
██

██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
.
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
.
..Play Now..
[
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
June 17, 2024, 07:59:55 PM

17 HAZİRAN 2024 GÜNLÜK KOMBO VE ŞİFRE

Specials: Web3 Academy Launch
Markets: Meme Coins
P&R Team: IT Team

Günlük şifre ise;

COIN

C: _._.
O: _ _ _
I: ..

Bütün kartları  açtım.
Sadece invite friends yazan kartlar hariç. Hepsini.de güçlendirdim en kötü level 10 yaptım. Saatlik puan getirisini 300k yaptım.
Bakalım neler olacak. Umarım boşuna açmamışımdır kartları.😄

Harika, tıpkı benim gibi referans ile açılan tüm kartları açarak belirli bir seviyeye ulaştırmayı başardın dostum Smiley Maalesef ama birçok günün kombosunda bu yeterli olmamaya başladı ve resmen referans getirmek zorunlu hale geldi denilebilir. Saatlik puan getirin de oldukça güzel, en azından uyurken veya gün içerisinde telefona bakamadığın zamanlarda da iyi bir gelirin oluyor. Özellikle Notcoin sonrasında Telegram coinlerine ilginin artması ve Hamster Kombat'ın da güncel projeler arasında açık ara lider koltuğuna koşuyor olmasından kaynaklı boşuna uğraşıyor olduğumuzu düşünmüyorum fakat çok fazla kişinin dağıtımdan hak kazanması da elde edeceğimiz gelirin azalmasına etki ediyor gerçeğini unutmamak gerekiyor. Bakalım, umarım hepimiz tatmin olabilecek kazançlar elde ederiz. Smiley
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
June 19, 2024, 08:33:58 PM

19 HAZİRAN 2024 GÜNLÜK KOMBO VE ŞİFRE

Specials: Special Hamster Conference
P&R Team: Marketing
Markets: Trading Bots

Günlük şifre ise;

FORK

F: • • - •
O: - - -
R: • - •
K: - • -

NOT: Dün iş yoğunluğu sebebi ile maalesef dünkü paylaşımı pas geçmek zorunda kaldım.
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
June 21, 2024, 06:24:37 PM
Last edit: June 22, 2024, 08:07:13 PM by BitcoinTurk

21 HAZİRAN 2024 GÜNLÜK KOMBO VE ŞİFRE

Markets: Staking
Specials: Youtube Gold Button
Legal: Licence Bangladesh

NOT: Dün iş yoğunluğu sebebi ile maalesef dünkü paylaşımı pas geçmek zorunda kaldım.
NOT: Maalesef bugünkü komboda Licence Bangladesh kartı için gerekli kriterleri sağlayamadığımdan ötürü görseli yine farklı bir kaynaktan aldım.
LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2576
Merit: 1526

View Profile
June 22, 2024, 11:28:40 AM

Bomboş uygulama. Hem ref görevi veriyor hem de refleri saymıyor. Telegramda gruplarda herkes şikayetçi. Özellikle 5 milyonu Bangladesh'e koyarak milletin ref getirmesini sağladılar bunun üstüne refleri saymayarak milletin emeğinin üstüne çöktüler.
Bu zamana kadar yapan devam etsin belki üç beş kuruş bir şeyler alır ama yeni başlamayı düşünenlere önermem vakit kaybı.

Günün şifresi

F . . _ .
A . _
R . _ .
M _ _

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
███████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
June 22, 2024, 08:14:55 PM

22 HAZİRAN 2024 GÜNLÜK KOMBO VE ŞİFRE

Specials: Top 10 Global Ranking
Legal: Anti Money Loundering
Legal: Licence Indonesia

Günlük şifre ise;

P: •--•
O: ---
O: ---
L: •-••

NOT: Maalesef bugünkü komboda Licence Indonesia kartı için gerekli kriterleri sağlayamadığımdan ötürü görseli yine farklı bir kaynaktan aldım.

Bomboş uygulama. Hem ref görevi veriyor hem de refleri saymıyor. Telegramda gruplarda herkes şikayetçi. Özellikle 5 milyonu Bangladesh'e koyarak milletin ref getirmesini sağladılar bunun üstüne refleri saymayarak milletin emeğinin üstüne çöktüler.
Bu zamana kadar yapan devam etsin belki üç beş kuruş bir şeyler alır ama yeni başlamayı düşünenlere önermem vakit kaybı.

Günün şifresi

F . . _ .
A . _
R . _ .
M _ _

Uygulama hakkında çok fazla olumlu ve olumsuz yorum görmüş birisi olarak çok ciddi hype yakalamış olması sebebi ile günlük olarak kazanabildiğim kadar puan kazanmaya özen gösteriyorum. Özellikle günlük kombolarda referans şartlarının sunulmuş olması kesinlikle çok ciddi bir engel oluyor ve maalesef başladığım ilk günden bu yana kadar birçok günlük komboyu bu sebepten ötürü kaybettim. Referans sayımlarında da doğru sayım olmadığını duymak açıkçası üzücü çünkü birçok insan puan kazanabilmek için referans getirmekte, hayrına değil. Umarım ki hepimizi memnun edecek kadar kazanç sağlamış oluruz.

Dünkü günlük kelime paylaşımı için de teşekkürler, ben bulamadığım için ekleyemedim mesajıma. Yeni kelime bu mesaj ile eklendi.
ajanwalker
Hero Member

View Profile
June 23, 2024, 10:34:50 AM

Günün şifresi

F . . _ .
A . _
R . _ .
M _ _

Ref olayı ciddi sıkıntı ama ben hep bu durumda telegram da eş dosta mesaj atıp (özellikle telegramdan direkt ref atmak lazım) linki kopyalayıp WhatsApp dan attığım 3-4 ref boşa gitti.
Sebebini bende bilmiyorum. Sonra hep telegram üzerinden attım onlar hep oldu. Şuan 8 refdeyim. Specials kısmında New cardlardan sonuncusu 9 ref istiyor acilen bir tane daha bulmam lazım.
İş yapacak gibi duruyor. Ben Master kapısına dayandım.
Şimdiye çoktan olurdum ama kartların hepsini en az 12-13 level yaptım.
Bir de saatlik getiriyi 3-4 saatte bir toplamak mantıklı.
Bir de Twitter'da şurada listelendi ve ederi şu gibi twitler var yalan herhalde o fiyatlar.

███████████████████████
███████████████████████
████████▀█▀████████████
████████████████████████
████████████████▀▀██████
████▀▀▀█████████████████
████████████▄▄▄▄███████
█████████████████▄▄▄████
█████████████████▀█████
████████████▀██▀████████
████████████████████████

███████████████████████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
.
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██

██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
████▀▀▀
▀▄
▌░░▐▌
█████▄▄█
████████▄
████████▌
███████
███████
██████
██████
█████
██

██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
.
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
.
..Play Now..
[
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2184
Merit: 1074

View Profile
June 23, 2024, 05:43:36 PM

Günün şifresi

F . . _ .
A . _
R . _ .
M _ _

Ref olayı ciddi sıkıntı ama ben hep bu durumda telegram da eş dosta mesaj atıp (özellikle telegramdan direkt ref atmak lazım) linki kopyalayıp WhatsApp dan attığım 3-4 ref boşa gitti.
Sebebini bende bilmiyorum. Sonra hep telegram üzerinden attım onlar hep oldu. Şuan 8 refdeyim. Specials kısmında New cardlardan sonuncusu 9 ref istiyor acilen bir tane daha bulmam lazım.
İş yapacak gibi duruyor. Ben Master kapısına dayandım.
Şimdiye çoktan olurdum ama kartların hepsini en az 12-13 level yaptım.
Bir de saatlik getiriyi 3-4 saatte bir toplamak mantıklı.
Bir de Twitter'da şurada listelendi ve ederi şu gibi twitler var yalan herhalde o fiyatlar.
Ben de takip ediyorum bunu bizim devreler grubu var 3000 kişi falan vardır telegram botları linki doldu herkes link atıyor artık bunları görünce de pek hevesim kalmadı hanımın telefondan bir girdim bu kadar bir de evde yedek telefon duruyor ona hat takıp sinyal aldıracağım belki yarın 90 liralık aylık fatura tarife alır telegram kullanırım ondan da deniyoruz ev aldık diye üç beş kuruş kazanma derdindeyiz Grin

███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
MK-74
Legendary
*

Activity: 1302
Merit: 1232

View Profile
June 23, 2024, 10:55:46 PM

Tanımadığım adamlar bile yazmaya başladı artık, kardeş şuna üye olur musun diye Smiley

Okuduğum bildiğim kadarıyla burada önemli olan saatlik kazançmış, elinizde tuttuğunuz para çok önemli değilmiş. Ben genelde elimde 25-30m arası tutuyorum fazlasıyla saatlik kazançları arttıracak şeylere harcama yapıyorum.

Bugünkü komboyu yapamadım 1 ref eksikmiş Sad
Günlük şifreleri de yapamıyorum, çokta uğraşmıyorum 1m veriyor diye ama ileride günlük şifreleri yapanlara ekstra puan falan verebilirler artık airdrop kriterleri çok değişik haller almaya başladı.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
█████████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK   
          100%   MULTICHARGER   
ajanwalker
Hero Member

View Profile
June 25, 2024, 12:53:09 PM

Bu da kabak tadı verdi yeni kombo görevlerine Licence Türkiye eklenmiş ama onu açmak için bir invite diyor yine..her yeni eklediği licence için +1 invite istiyor.
Telgram da işi bilen arkadaşlara atıyoruz hadi kabul ediyor ama bu işin sonu nereye varacak merak ediyorum doğrusu.

███████████████████████
███████████████████████
████████▀█▀████████████
████████████████████████
████████████████▀▀██████
████▀▀▀█████████████████
████████████▄▄▄▄███████
█████████████████▄▄▄████
█████████████████▀█████
████████████▀██▀████████
████████████████████████