Bitcoin Forum
April 24, 2024, 07:46:28 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750 751 752 753 754 755 756 757 758 759 760 761 762 763 764 765 766 767 768 769 770 771 772 773 774 775 776 777 778 779 780 781 782 783 784 785 786 787 788 [789] 790 791 792 793 794 795 796 797 798 799 800 801 802 803 804 805 806 807 808 809 810 811 812 813 814 815 816 817 818 819 820 821 822 823 824 825 826 827 828 829 830 831 832 833 834 835 836 837 838 839 840 »
  Print  
Author Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı  (Read 1107550 times)
This is a self-moderated topic. If you do not want to be moderated by the person who started this topic, create a new topic. (60 posts by 1+ user deleted.)
darkworld
Member
**

Activity: 223
Merit: 23

Life one ! Live it...

View Profile
May 17, 2021, 07:48:54 PM

bugün düşüşün sebebi Elon olabilir ancak o olmasa başka bir sebeb olacaktı.
herkesin kazandığı bir piyasa olmaz olamaz ...
manav, kasap berber artık bu işe girmeyen kalmadı öpecekler öpmek için bir sebep bulacaklar.
ne zaman tabiki kimse bilemez ancak kısaca öpecekler..

1713987988
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713987988
Reply with quote  #2

1713987988
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713987988
Hero Member
*

Ignore
1713987988
Reply with quote  #2

1713987988
Report to moderator
1713987988
Hero Member
*

Ignore
1713987988
Reply with quote  #2

1713987988
Report to moderator
1713987988
Hero Member
*

Ignore
1713987988
Reply with quote  #2

1713987988
Report to moderator
Korkunchortlak
Jr. Member
*

Activity: 198
Merit: 2

View Profile
May 18, 2021, 08:05:28 PM

manav, kasap berber artık bu işe girmeyen kalmadı öpecekler öpmek için bir sebep bulacaklar.

piyasa zaten uçmuş gitmiş manavı kasabı girse ne olacak bu andan sonra 2kat 3kat artsa bile büyük riskler var 1 senede 100x üzeri getiri sağladı piyasa. hala kazanamayan ve zararda olan varsa bıraksın bu işleri aksi halde herşeyini kaybeder. şuana kadar parayı vurup tatile çıkmış olması gerekirdi insanların ama çevremde gördüğüm kadarıyla zararı kurtarmaya çalışanlar var.
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
May 19, 2021, 05:20:54 AM

piyasa zaten uçmuş gitmiş manavı kasabı girse ne olacak bu andan sonra 2kat 3kat artsa bile büyük riskler var 1 senede 100x üzeri getiri sağladı piyasa. hala kazanamayan ve zararda olan varsa bıraksın bu işleri aksi halde herşeyini kaybeder. şuana kadar parayı vurup tatile çıkmış olması gerekirdi insanların ama çevremde gördüğüm kadarıyla zararı kurtarmaya çalışanlar var.

Kar almasını bilmeyen evladiyelik coin tutanlar filmin sonunda üzülmeye mahkumdur.
trendcoin
Legendary
*

Activity: 2184
Merit: 1131

View Profile
May 19, 2021, 02:39:30 PM

altın kapılar kan oldu ama olsun, elimizde bir adet elon var. :)

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
Korkunchortlak
Jr. Member
*

Activity: 198
Merit: 2

View Profile
May 19, 2021, 02:53:46 PM

Oha Yuh Çüş umarım toparlar yoksa geçmiş ola.
mandown
Legendary
*

Activity: 1904
Merit: 1279

View Profile
May 19, 2021, 03:30:18 PM

her zaman olduğu gibi piyasa birkaç manipülatör yavşağın elinde çocuk oyuncağı oldu ne diyelim yapacak birşey yok  btc kendinin yine kral olduğunu gösterdi en hızlı toparlanmaya çalışan btc.

Neyse efendim.  her ne kadar zamanında btcden çıkmış olsamda dişe dokunur bir toplarlama yaşadım ancak biraz daha salmadıkça girmeyi düşünmüyorum görünen o ki piyasa eskisinden daha hassas en ufak salınımda %20-40 arası gidip gelebiliyor.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
anonymous3x
Sr. Member

Activity: 1176
Merit: 305

View Profile
May 19, 2021, 05:12:19 PM

Kaybeden arkadaşlara geçmiş olsun. Zararlarını en kısa zamanda çıkarması dileğiyle.

Kazananlara bereketli olsun.

Diyecek bir şey yok olan görülüyor. Tepki alımları bekliyorum geliyor şuan, toparlanma aşamasına geçmiş olabilir.

YTD.
execijutiere
Legendary
*

Activity: 1386
Merit: 1231

View Profile
May 19, 2021, 06:50:53 PM

Bitcoin uzun zaman sonra güzel bir düşüş yaşadı heralde.45 binlerden 30 bin dolarlara kadar geriledik şimdi tekrardan toparladı 38 bin dolarlarda ama piyasa tam olarakhala toparlamış değil.Bakalım zaman bize gösterecek neler olacağını.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
anonymous3x
Sr. Member

View Profile
May 19, 2021, 07:05:05 PM

Bitcoin 20 binlere gelirse Altcoinlerde fırsat kovalayacağım eğer 15 bin dolar gelirse 200 haftalık ortalamadan bu yaz Bitcoin'e şans verebilirim. 15 binler gerçekten güzel bölge 200 haftalık ortalama da oralarda. Yaz aylarında neler olacak bilemeyiz. 200 haftalık ortalama nerede biz oradayız.

Bu düşüşü sıfır zararla kapattım açıkçası ama üzücü olan kar edemedim malasef. Tek sebebi düşüşe müsait zamanda yakalanmadım aksi halde çok ciddi kar edecektim full nakitteydim. İğnelerden çok kez yakaladığım oldu bu süreçlerde Smiley

Bazı şeyler nasip ve kader. Evin 1 yıllık kirasını 1 günde spot piyasada çıkarma şansı vardı. Hiç kaldıraç kullanmayan biriyim kumarla işim olmaz spot piyasa candır. Kaldıraçtan uzak durun derim.

Neyse

YTD.
LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2506
Merit: 1505

View Profile
May 19, 2021, 07:34:22 PM

Panik satış yapıp malını kaptıranlara geçmiş olsun. Tecrübeliler yine doğru hamleler yapmıştır. Bazıları zarar ederken bazıları için çok karlı bir gün oldu. Kripto para dünyasına yeni adım atanlar için oldukça heyecanlı bir gün olmuştur.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
███████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
███████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
Kusman
Member
**

Activity: 756
Merit: 17

View Profile
May 19, 2021, 08:06:56 PM

pusuda bekleyip dipten altcoin kovalayıp vur kaç yapanlar için inanılmaz karlı bir gündü. kar satışı yapmanın elde nakit bulundurmanın önemini bir kez daha anlamış olduk bugünkü düşüşte. kazananları tebrik ederim. kaybedenlere de geçmiş olsun. Umarım ders çıkarmışlardır. en yakın zamanda toplamalarını umuyorum.

██   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀    ▄       BYBIT │ reddit       ▄    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ██
   Sports & Derivatives Trading        Mobile App for iPhone & Android
   24/7 Customer Support        NFT Marketplace        Launchpad/Launchpool
grolll
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1014

View Profile
May 19, 2021, 08:28:31 PM
Merited by teramit (3)

Bitcoin 20 binlere gelirse Altcoinlerde fırsat kovalayacağım eğer 15 bin dolar gelirse 200 haftalık ortalamadan bu yaz Bitcoin'e şans verebilirim. 15 binler gerçekten güzel bölge 200 haftalık ortalama da oralarda. Yaz aylarında neler olacak bilemeyiz. 200 haftalık ortalama nerede biz oradayız.

Bu düşüşü sıfır zararla kapattım açıkçası ama üzücü olan kar edemedim malasef. Tek sebebi düşüşe müsait zamanda yakalanmadım aksi halde çok ciddi kar edecektim full nakitteydim. İğnelerden çok kez yakaladığım oldu bu süreçlerde Smiley

Bazı şeyler nasip ve kader. Evin 1 yıllık kirasını 1 günde spot piyasada çıkarma şansı vardı. Hiç kaldıraç kullanmayan biriyim kumarla işim olmaz spot piyasa candır. Kaldıraçtan uzak durun derim.

Neyse

YTD.

Bunu btc 59k lardayken söylerken millet bi tarafıyla gülüyordu.Btc haraketi bu piyasada benim gibi 7-8 yıl önce başlayan insanlar için az çok belli.2014 te 100 usd den 1100 usd ye çıktığında girmiştim o zamanlar 50 btc em vardı.Ardından 160 usd lere geriledi ve 2 yıl ayı piyasasında gezindik.

2.ath, yarılanmanın 1 yıl sonunda 2018 de geldi.3k dan 19k ya fırladı akabinde 6k sonrasında 3.2k usd ye düştü ve 3 yıla yakın 3-13k arasında dalgalandı.

Gelelim zurnanın zırt dediği yere.Geçen mart bu btc 3.800 usd yi görmüştü,eth 85 usd,bnb 6 usd idi.Yarılanma geçmiş,ath zamanı tekrar geldiğini hissediyordum neticede öyle oldu ben 35-38k civarı bişey bekliyordum ki aldığım coinleri o civarlarda okuttum sonrasında 60k lar geldi.Ardından düzeltme yapmasında rağmen 3 kez 60k lardan ve reject yedi.Yolun sonunda geldiğimizi anladım boğa sezonu beklediğimin 2 katı sürdü.Şimdi ise çok net bir şekilde 1h grafikte 5-6 aylık periyotta 10-12k arası gözüküyor.Tıpkı önceki hareketleri gibi sonrasında 2 yıllık ayı piyasası ve 2024 sonu gibi btc nin 100-120k arasına yeni Ath hazırlığı.Bu süreçte herkes coinin C sini ağzına almazken toplamaya bakın ve arkanıza yaslanın.Macera aramaya gerek yok, geçen sene nasıl Btc nin B sini kimse konuşmuyorken yine konuşmadıkları zamanlar gelecektir.Herkes Mersin'e giderken siz tersine gittiğinizde kazanacaksınız tıpkı bu gün olduğu gibi.Yeniler 100k hayalleri kurarken tecrübeliler paralarını alacak.Bugün kaybedenler yarın kazanacaklar.
teramit
Legendary
*

Activity: 1868
Merit: 1387

The Last Cryptocoin Burner

View Profile
May 19, 2021, 09:58:07 PM

Tesla veya herhangi bir baska kurumsal firma , 40.000 seviyelerinden aldigi, bitcoini bu seviyelerden, yada 60.000 deykendeki seviyelerde satmak icin almaz, bu kadar kisa vade icin hic girmez bile boyle bir ise. bilancolar aciklandiginda ne demek istedigim anlasilacaktir.

tabi ki , yatirim tavsiyesi degildir.
tam tersine aldığı koinleri al-sat yaparak gitmesi lazım ki kısa vadede kar elde etsin piyasayı yönlendirsin karlı dönem geçirsin, araç firması nakite sıkıştığında yok bitcoinde paralar veremeyiz gibi bir durum absürt olacaktır, bende dönem sonunda btc leri satıp kar ettiklerini söylemelerini bekliyorum, bu açıklanınca piyasa yine çakılacaktır zaten ağlamak için yer arıyor market.

Bthd
Legendary
*

Activity: 2226
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
May 19, 2021, 10:08:16 PM

Bunu btc 59k lardayken söylerken millet bi tarafıyla gülüyordu.Btc haraketi bu piyasada benim gibi 7-8 yıl önce başlayan insanlar için az çok belli.2014 te 100 usd den 1100 usd ye çıktığında girmiştim o zamanlar 50 btc em vardı.Ardından 160 usd lere geriledi ve 2 yıl ayı piyasasında gezindik.

2.ath, yarılanmanın 1 yıl sonunda 2018 de geldi.3k dan 19k ya fırladı akabinde 6k sonrasında 3.2k usd ye düştü ve 3 yıla yakın 3-13k arasında dalgalandı.

Gelelim zurnanın zırt dediği yere.Geçen mart bu btc 3.800 usd yi görmüştü,eth 85 usd,bnb 6 usd idi.Yarılanma geçmiş,ath zamanı tekrar geldiğini hissediyordum neticede öyle oldu ben 35-38k civarı bişey bekliyordum ki aldığım coinleri o civarlarda okuttum sonrasında 60k lar geldi.Ardından düzeltme yapmasında rağmen 3 kez 60k lardan ve reject yedi.Yolun sonunda geldiğimizi anladım boğa sezonu beklediğimin 2 katı sürdü.Şimdi ise çok net bir şekilde 1h grafikte 5-6 aylık periyotta 10-12k arası gözüküyor.Tıpkı önceki hareketleri gibi sonrasında 2 yıllık ayı piyasası ve 2024 sonu gibi btc nin 100-120k arasına yeni Ath hazırlığı.Bu süreçte herkes coinin C sini ağzına almazken toplamaya bakın ve arkanıza yaslanın.Macera aramaya gerek yok, geçen sene nasıl Btc nin B sini kimse konuşmuyorken yine konuşmadıkları zamanlar gelecektir.Herkes Mersin'e giderken siz tersine gittiğinizde kazanacaksınız tıpkı bu gün olduğu gibi.Yeniler 100k hayalleri kurarken tecrübeliler paralarını alacak.Bugün kaybedenler yarın kazanacaklar.

Risk yönetimi en önemli faktör, bitcoin 3000 - eth 100/200$ usd iken artacaklarına emindim ona göre pozisyon aldım. Ben sizden 1 boğa sonra piyasaya girdim. Doğal olarak ilk boğanın sonunda parasını eriten kesimdeydim. Benimle birlikte piyasaya girmiş insanların çok büyük kısmı maalesef yanlış hamleler sonucunda battılar. Sizinle benzer zamanda piyasaya giren insanların bir kısmı için de aynı şey geçerli. Yükseliş dönemlerinde herkes bu piyasada çok kolay para kazanıldığını düşünüyor ancak öyle bir şey yok. Kendimi geliştirmek için harcadığım çabayı biliyorum.

Geldiğimiz fiyatlarda ise piyasa benim için halen %50-%50, henüz her şey bitmemiş olabilir. Sadece ilk ayağın sonu veya tamamen yükseliş döneminin sonu olabilir. Mayısın ilk 12 gününde %60 realize oldum, kalan %40'lık miktarın %90'ını BTC'ye çevirdim. Sonuçta hayatımı değiştirecek miktarda dolar sahibi oldum ve piyasaya girdiğim günün 3 katı kadar BTC var şu an elimde.

Bitcoin düşerek altları ezmeye devam ederse bitcoin piyasada ~%70 dominance'a yaklaşana kadar beklerim ve sonrasında bitcoin sayımı arttırmak için fırsatları değerlendirmenin peşine düşerim. Bitcoin sert yükselerek altları ezerse ~%55-60 dominance civarı altlara geçer tekrardan bitcoin sayımı arttırmaya çalışırım. Altlar bitcoin'i bir miktar daha ezmeye kalkarsa elimdeki küçük yüzde olan altlar büyük bir yüzdeye dönüşecektir o şekilde bitcoin sayımı arttırmış olurum. Eğer uzun soluklu bir ayı dönemine girmişsek vakti geldiğinde eldeki doların bir kısmıyla eldekileri destekleyebilirim. Hali hazırda girmiş olduğum bazı private sale'ler için dönüş bekliyorum. Eğer gerçek bir ayı başlangıcıysa onlardan muhtemelen iyi bir dönüş alamam ama zaten çoğunun ilk taksidini almıştım ve ana parayı fazlasıyla çıkarmışlardı.

Muhtemel gördüğüm her ihtimal için yol haritam belli. Geriye kalan tek şey yeterince zaman ve zamanın ne getireceğini izlemek.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
anonymous3x
Sr. Member

View Profile
May 20, 2021, 07:35:40 AM

Yükseleceğini düşünüyorsan paranı yatıracaksın bu işi böyledir düşünmüyorsan da çekileceksin. Çok yükseldi bu diyerek elimde çekirdek 2 aydır piyasayı izliyorum neredeyse. Nisandan bu yana nakitteyim. Piyasanın da nereye gittiği umrumda olmadı. Bitcoin zaten şu şartlarda yanından bile geçmem. Kasım-Ocak üç dört altcoin aldım Nisanda sattım bu kadar basit.

Şimdi büyük bir düzeltme geldi şaşıranlar var zarar edenler var zerre şaşırmadım. Sıfır zararım var. 40 bin falan buradan yükseleceğini düşünenler alıyor falan filan tepki alımları geliyor bu aralıkta trade falan edenler olacaktır.

1- Bitcoinde güzel bir grafik paylaşmıştım 10 senedir bu varlıklar boğa sezonunda gidiyor. 200 haftalık ortalamaya değdiğinde alıcı buluyor ve yükseliyorlar. Zenginlerin çoğu da buradan çıkıyor. Bitcoin 200 haftalık ortalama altına düştüğünde dominasyon 60 üstüne çıktığında alım yapıp bekleyenler genel kazananlar olur.

2- Alım yaparken geçmiş verileri incelemeyen futuristik hayalperest yorumlara bakanlar kaybeder.

3- Piyasanın geleceğine inansanız bile zirveden almak size kaybettirir.

4- Bitcoin ve kripto paralar benim gözlemlemelerim neticesinde, nasdaq ve spx ile ortak hareket eder ve hisse senetlerinden farkı yoktur. Tek numaraları piyasanın regüle olmamasıdır.  Ben bundan ne o kadar şikayetçiyim ne de öyle önemsiyorum çünkü normal piyasalardaki gibi kurallar bu piyasanın birazda ruhuna aykırı olduğunu düşünüyorum.  Bankaların Bitcoin satması kadar absürt.

5- Bitcoin bir emtia değildir. Emtialar elle tutulan varlıklardır. Spekülasyonların döndüğü piyasalardan kazanılan paralar bazı yatırımcılar tarafından emtia'ya dönüştürülür. Bunların başında Altın gelir. Altın bozulmaz akmaz kokmaz en güvenilir yatırım aracıdır. Bu yüzden kar realizasyonu devreye girdiğinde genelde altın ve emtia tarafında yükselmeler olabilir bu sizi şaşırtmasın. Siz nasıl kar edip araba ev alıyorsanız belki bazıları da kar edip mahzenlerine altın çekiyordur.

6- Hiç bir şeye sonuna kadar bağlanmayın duygusal olmayın.

7- Kripto paralar en çok kazanıp en çok kaybedebileceğiniz yatırım araçlarıdır. Sıfırdan zengin milyoner de olabilirsiniz milyonlarda kaybedebilirsiniz.

Altsezonda yapılan önemli hatalar için: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5311860.0

Yatırım Tavsiyesi Değildir.
Granxis
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 536

View Profile
May 20, 2021, 03:51:30 PM

Dun aksama dogru oldukca fazla canlar yandi, dusmez denilen destek noktalari bir bir kirildi, likit olanlar zibil gibi oldu, dun yasananlari birisi soylese inanmakta guclenirdim ancak oldu.

.
.Duelbits.
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
TRY OUR
  NEW  UNIQUE
GAMES!
.
..DICE...
███████████████████████████████
███▀▀                     ▀▀███
███    ▄▄▄▄         ▄▄▄▄    ███
███   ██████       ██████   ███
███   ▀████▀       ▀████▀   ███
███                         ███
███   ▄████▄       ▄████▄   ███
███   ██████       ██████   ███
███    ▀▀▀▀         ▀▀▀▀    ███
███▄▄                     ▄▄███
.
.MINES.
████████████████████████▄▀▄████
██████████████▀▄▄▄▀█████▄▀▄████
████████████▀ █████▄▀████ █████
██████████      █████▄▀▀▄██████
███████▀          ▀████████████
█████▀              ▀██████████
█████                ██████████
████▌                ▐█████████
█████                ██████████
██████▄            ▄███████████
████████▄▄      ▄▄█████████████
.
.PLINKO.
█████████▀▀▀       ▀▀▀█████████
██████▀  ▄▄███ ███      ▀██████
█████  ▄▀▀                █████
████  ▀                    ████
████                       ████
█████                     █████
██████▄                 ▄██████
█████████▄▄▄       ▄▄▄█████████
10,000x
MULTIPLIER
NEARLY UP TO
.50%. REWARDS
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
torrentco
Sr. Member

Activity: 2100
Merit: 418

View Profile
May 21, 2021, 04:47:19 PM

Grin Grin  Grin

anonymous3x
Sr. Member

View Profile
May 21, 2021, 06:36:15 PM
Last edit: May 21, 2021, 06:56:42 PM by anonymous3x

Aynı şeyleri tekrar etmeye gerek yok arkadaşlar. Çok basit düşüneceksin aslında bu işte onu anladım.

1 sene önce 3.000 dolardan bir sepet üzüm aldınız
1 sene sonra 50.000 dolara çıktığını görüyorsunuz

Satarsanız kar etmiş olacaksınız. Dimi kar etmeniz için kağıt üstüne satmanız lazım. Tarımla uğraşan arkadaş var mı bilmiyorum tarladan topladın  biberi soğuk havaya koydun kışın değerlenir de satarım diye ? kış geldi değerlendi satar kar mı yazarsın yoksa satmazmısın ? adam 10x yapmış bekliyorum satmam diyor tamam kardeşim satma sana sat diyen yok zaten, 10x yapmışsın yani 2018 den hiç mi ders almadınız ?

Şu an düşüşte bu işte. Adam 1 yıl önce topladığı mahsulü satışa geçmiş olabilir. Her zaman dikkatli olmak lazım. Ne yapacaklar adamlar bu kadar coinin turşusunu kuracak değiller ya. Elbet satacaklar düşecek piyasa sonra tekrar alacaklar falan filan aynı şeyleri tekrar tekrar yaşıyoruz işte.

Piyasaya çok düştü diye küsenler falan da oluyor ben küsmem kardeşim. Fırsatları kovalayın. Bitcoin eğer 200 haftalık ortalamaya gelirse gerçek bir fırsat verecektir oralarda 1-2 gün oyalanıp akumule olup yatırımcısına al fırsatı verirse tadından yenmez.

200 haftalık ortalama 15-16 binde şuan yani ben alırım kardeşim buradan. Netim yani. Gelirse alırım.

E şimdi bazıları diyor da yedirmezler o fiyatlara. Tamam da geçmişte gayet güzel yedirmişler. He şimdi yedirirler mi ? yedirmezlerse ne yapalım abi yedirmezlerse yedirmezler alsınlar sürsünler fiyatı bassılar parayı masaya uçsun gitsin ne yapayım yani ? hazır fed bol keseden para da basıyor para bol yani. toplayın tüm malı basın parayı uçurun fiyatları, neyse.

Herkesin planı da ayrı oluyor kardeşim kimi 200 haftalığı bekliyor kimi 50 haftalıkta alırım diyor kimi her seviyeden alırım diyor. Kimi kısa vadeli kimi uzun vadeli pozisyon tutuyor. Kimseyede kızamazsın.

fırsatlar bitmez kardeşim sakin olun ne yaptığınızı biliyorsanız hiç sorun yok bence.

YTD.
anonymous3x
Sr. Member

View Profile
May 21, 2021, 09:08:10 PM

200 haftalık ortalamada 2-3 gün takılması yeterli benim için bekliyoruz efendim. Bitcoin'e yeniden merhaba derim o zaman. 

Olursa olur olmazsa yapacak bir şey yok tabiki.
Kusman
Member
**

Activity: 756
Merit: 17

View Profile
May 23, 2021, 07:14:28 AM

Geçmiş yıllarladaki düşüş oranlarıyla karşılaştırmalar başlamış. Düşüş bitmedi bence. Burdan 25klara salmasını bekliyorum önümüzdeki 1-2 ay içinde. Sonrasında kademeli almaya başlayacam.

██   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀    ▄       BYBIT │ reddit       ▄    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ██
   Sports & Derivatives Trading        Mobile App for iPhone & Android
   24/7 Customer Support        NFT Marketplace        Launchpad/Launchpool
Pages: « 1 ... 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750 751 752 753 754 755 756 757 758 759 760 761 762 763 764 765 766 767 768 769 770 771 772 773 774 775 776 777 778 779 780 781 782 783 784 785 786 787 788 [789] 790 791 792 793 794 795 796 797 798 799 800 801 802 803 804 805 806 807 808 809 810 811 812 813 814 815 816 817 818 819 820 821 822 823 824 825 826 827 828 829 830 831 832 833 834 835 836 837 838 839 840 »
  Print  

Jump to: