Bitcoin Forum
March 28, 2024, 10:03:36 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 [56] 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 »
  Print  
Author Topic: İmzaya Reklam Alarak Para Kazanma Olayı Nedir  (Read 137312 times)
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
September 21, 2016, 10:01:46 PM

sadece locali secondstrade kabul etmiyo muydu? baska hangisi var ki gunde 100 mesaj local kabul eden?

Zaten sadece Secondstrade'den bahsetmiştim verdiği miktarı düşük bulanlar için. Bu işi part time yapıyorsanız 2-3 hesap, full time yapıyorsanız 10 hesapla Secondstrade'e girebilirsiniz. Mesaj kaliteniz yüksek olduktan sonra hiçbir sorun çıkmıyor. Milli geliri düşük ülkelerde yaşayıp bu işi yapan birçok insan var. Parasız kalsam yapacağım işlerden biri olurdu.

Bu işi yapıcak adamda iyi bir sabır olmalı bana kalırsa. 10 hesap demişsinizde 10 tane ayrı hesapla nasıl ilgilenilcek birde oda var burda 2-3 hesap bile bir süre sonra insanı bayıyor diyebiliriz. Şu olabilir 10 hesabı herkese verirseniz her biri bu şekilde post atarsa o zaman olur. Diğer türlü gerçekten zor bir olay. Bunun yerine kontenjanı aşağıya çekip rateleri yükseltseler daha mantıklı olur.
1711620216
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1711620216
Reply with quote  #2

1711620216
Report to moderator
Even if you use Bitcoin through Tor, the way transactions are handled by the network makes anonymity difficult to achieve. Do not expect your transactions to be anonymous unless you really know what you're doing.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1711620216
Hero Member
*

Ignore
1711620216
Reply with quote  #2

1711620216
Report to moderator
1711620216
Hero Member
*

Ignore
1711620216
Reply with quote  #2

1711620216
Report to moderator
1711620216
Hero Member
*

Ignore
1711620216
Reply with quote  #2

1711620216
Report to moderator
Pumpsx
Sr. Member

Activity: 280
Merit: 250

View Profile
September 22, 2016, 05:11:00 AM

sadece locali secondstrade kabul etmiyo muydu? baska hangisi var ki gunde 100 mesaj local kabul eden?

Zaten sadece Secondstrade'den bahsetmiştim verdiği miktarı düşük bulanlar için. Bu işi part time yapıyorsanız 2-3 hesap, full time yapıyorsanız 10 hesapla Secondstrade'e girebilirsiniz. Mesaj kaliteniz yüksek olduktan sonra hiçbir sorun çıkmıyor. Milli geliri düşük ülkelerde yaşayıp bu işi yapan birçok insan var. Parasız kalsam yapacağım işlerden biri olurdu.
secondstrade de mesaj siniri var. 10 hesapla bile 1000 lira kazanilmiyor.
GalaWan
Sr. Member

Activity: 700
Merit: 270

View Profile
September 22, 2016, 08:34:02 AM

Aralarında bir şeyi farkettim imza kampanyalarında bir tek secondstrade oranlarda değişiklik yapıyor diğerlerinde bu durum yok nedense.?
redhack
Legendary
*

Activity: 1857
Merit: 1014

View Profile
September 22, 2016, 11:11:04 AM

Yukarıda kazançları yazmıştım, tek hesapla 100 TL üzerinde para kazanabildiğinize göre 10 hesapla 1000 lira kazanırsınız. Zamanınız varsa 20 hesapla 2000 lira kazanın, Secondstrade'de alım sınırı yok. O yüzden değerli bir kampanya. Ben tek hesap kullanıyorum ama forumda çoklu hesap kullananları tanıyorum. Ödemelerde hiç sıkıntı çıkmıyor.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
September 22, 2016, 11:40:31 AM

bir diger secenekte bitmixerlı hesap almak 0.1 btc ye bi senior falan bulabilirseniz 3 haftada maliyeti cıkarıyor. 50 mesaja 0.035 btc veriyor yaklasık 65 tl ediyor ayda 260 yapar hic fena para değil. ama her hafta 50 mesaj nasıl atarsınız bilemem ben bazı aylar ay boyu 50 atamıyorum.
Pumpsx
Sr. Member

View Profile
September 22, 2016, 04:30:50 PM

Yukarıda kazançları yazmıştım, tek hesapla 100 TL üzerinde para kazanabildiğinize göre 10 hesapla 1000 lira kazanırsınız. Zamanınız varsa 20 hesapla 2000 lira kazanın, Secondstrade'de alım sınırı yok. O yüzden değerli bir kampanya. Ben tek hesap kullanıyorum ama forumda çoklu hesap kullananları tanıyorum. Ödemelerde hiç sıkıntı çıkmıyor.
tamam mesaj atariz ama eal banlamaz mi? aslinda toleransli davransa herkes kazansa iyi olurdu Cheesy
Dammitt
Hero Member

View Profile
September 22, 2016, 04:50:46 PM

bir diger secenekte bitmixerlı hesap almak 0.1 btc ye bi senior falan bulabilirseniz 3 haftada maliyeti cıkarıyor. 50 mesaja 0.035 btc veriyor yaklasık 65 tl ediyor ayda 260 yapar hic fena para değil. ama her hafta 50 mesaj nasıl atarsınız bilemem ben bazı aylar ay boyu 50 atamıyorum.

50 mesajı atmak zor değil fakat şu var ingilizce konularıda kullanmak zorundayız sadece locale bağlı kalırsak atamayız sıkıntı olur. Birazda bilgi birikim her konuda düzgün post atabilcek durum oldumu olabiliyor. Bitmixerlı hesaba gelirsek çok değerli olduğu için 0.2 btc satıyorlar birde çok gördüm adam bitmixer diyip başka hesapları gösteriyor aslında başka kampanyada olanlarda var. Pazar bölümünde çok fazla dalgacı insan var.
xRaVeNx
Legendary
*

Activity: 980
Merit: 1011

View Profile
September 22, 2016, 05:35:31 PM

50 mesajı atmak zor değil fakat şu var ingilizce konularıda kullanmak zorundayız sadece locale bağlı kalırsak atamayız sıkıntı olur. Birazda bilgi birikim her konuda düzgün post atabilcek durum oldumu olabiliyor. Bitmixerlı hesaba gelirsek çok değerli olduğu için 0.2 btc satıyorlar birde çok gördüm adam bitmixer diyip başka hesapları gösteriyor aslında başka kampanyada olanlarda var. Pazar bölümünde çok fazla dalgacı insan var.
Aslında Türkçe local inde haftada 50 mesaj atmak çok zor değil. Tabi dediğiniz gibi bilgi birikimi şart. Heleki şu aralar Türkçe başlığı altında ortalama yarım saatte bir yenileme yapıyorum ve en azından 2 alt konuda mesajlar gelmiş oluyor. Eski haline göre forumda daha aktifiz. Şunuda söyliyim, benim gibi üşengeç değilseniz ingilizce başlıklarda post kasarak İngilizce seviyesinin geliştirileceğinide düşünüyorum.
cakir
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1000

★ BitClave ICO: 15/09/17 ★

View Profile WWW
September 22, 2016, 05:55:28 PM

tamam mesaj atariz ama eal banlamaz mi? aslinda toleransli davransa herkes kazansa iyi olurdu Cheesy
1- eal'in ban yetkisi yok
2- spam/flood yapılmadığı sürece isterseniz günde 1000 mesaj atın kimse bir şey demez.

,'#██+:                 
              ,█████████████'             
            +██████████████████           
          ;██████████████████████         
         ███████:         .███████`       
        ██████               ;█████'      
      `█████                   #████#     
      ████+                     `████+    
     ████:                        ████,   
    ████:    .#              █     ████   
   ;███+     ██             ███     ████  
   ████     ███'            ███.    '███, 
  +███     #████           ,████     ████ 
  ████     █████ .+██████: █████+    `███.
 ,███     ███████████████████████     ████
 ████     ███████████████████████'    :███
 ███:    +████████████████████████     ███`
 ███     █████████████████████████`    ███+
,███     ██████████████████████████    #███
'███    '██████████████████████████    ;███
#███    ███████████████████████████    ,███
████    ███████████████████████████.   .███
████    ███████████████████████████'   .███
+███    ███████████████████████████+   :███
:███    ███████████████████████████'   +███
 ███    ███████████████████████████.   ███#
 ███.   #██████████████████████████    ███,
 ████    █████████████████████████+   `███
 '███    '████████████████████████    ████
  ███;    ███████████████████████     ███;
  ████     #████████████████████     ████ 
   ███#     .██████████████████     `███+ 
   ████`      ;██████████████       ████  
    ████         '███████#.        ████.  
    .████                         █████   
     '████                       █████    
      #████'                    █████     
       +█████`                ██████      
        ,██████:           `███████       
          ████████#;,..:+████████.        
           ,███████████████████+          
             .███████████████;            
                `+███████#,               
Dammitt
Hero Member

View Profile
September 22, 2016, 06:45:39 PM

Aslında Türkçe local inde haftada 50 mesaj atmak çok zor değil. Tabi dediğiniz gibi bilgi birikimi şart. Heleki şu aralar Türkçe başlığı altında ortalama yarım saatte bir yenileme yapıyorum ve en azından 2 alt konuda mesajlar gelmiş oluyor. Eski haline göre forumda daha aktifiz. Şunuda söyliyim, benim gibi üşengeç değilseniz ingilizce başlıklarda post kasarak İngilizce seviyesinin geliştirileceğinide düşünüyorum.

2 hesap kullanıyorum birini ingilizcede kullanıyorum ama belli bölümlerde sadece. Bunuda türkçe bölümünde aktif olarak kullanıyorum. Ama iki hesabı yönetmek gerçekten zor diyebilirim 10 hesap falan yönetenleri şimdiden tebrik ediyorum sular seller gibi ingilizcede bilsem o postu atmak bir süre sonra sıkıyor adamı. En iyisi tek hesap ve tek kampanya olcak mantıklı olan.
Pumpsx
Sr. Member

View Profile
September 22, 2016, 07:05:29 PM

2- spam/flood yapılmadığı sürece isterseniz günde 1000 mesaj atın kimse bir şey demez.

ust uste ayni ipden mesaj atmadigim surece ve "tmm ok" gibi cumleler kullanmadigim surece sorun yok yani? peki farkli hesaplarla ayni konuya yazsak da sorun olmaz di mi? alt alta yazmayacagim tabiki.
koinsever
Hero Member

Merit: 524

For Rent

View Profile
September 23, 2016, 03:28:10 PM

ust uste ayni ipden mesaj atmadigim surece ve "tmm ok" gibi cumleler kullanmadigim surece sorun yok yani? peki farkli hesaplarla ayni konuya yazsak da sorun olmaz di mi? alt alta yazmayacagim tabiki.
bir arkadaşımın Cheesy ilk hesabı ban yedi, "neden ban yedim. banımı açın" falan diye gitti metada konu açtı. banı süresiz oldu. sonra kabullendi yeni bir hesap açıp devam etti. çok kısa bir süre sonra o da banlandı. neden olarak da aynı ipden birden fazla hesap açımı olarak değerlendirilmiş. Cheesy ne kadar doğru bilemem. bir arkadaşımın başına bunlar gelmiş Smiley
bence işin ucunda para olduğu için tek hesap izinli. gerisi risk diye düşünüyorum. olan var mı var... biliyor muyuz biliyoruz. neden banlanmıyorlar. çünkü onlar onlar siz sizsiniz Smiley

For rent...
TheCarm
Hero Member

Activity: 784
Merit: 502

View Profile
September 23, 2016, 04:15:06 PM

secondtradeye girmek için post kalitesinin % kaç olması gerekiyor. bunu hesaplayan bi site varsa atabilir misiniz

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
acemibtc
Sr. Member

Activity: 456
Merit: 261

View Profile
September 23, 2016, 04:19:45 PM

secondtradeye girmek için post kalitesinin % kaç olması gerekiyor. bunu hesaplayan bi site varsa atabilir misiniz
% kaçla kabul ettiğini bilmiyorum ama mesaj kalitesine buradan bakabilirsiniz. http://www.bctalkaccountpricer.info
Red John
Full Member

Activity: 163
Merit: 100

View Profile
September 23, 2016, 04:47:52 PM

Arkadaşlar peki profil fotoğrafı ekleyebilmek için activity mizin kaç olması gerekli ?
koinsever
Hero Member

For Rent

View Profile
September 23, 2016, 06:00:36 PM

Arkadaşlar peki profil fotoğrafı ekleyebilmek için activity mizin kaç olması gerekli ?

Full Member and up only.  
It must be no more than 120px wide, 80px tall, and 100 KiB in size. It must be a PNG, GIF, or JPEG image. It must be safe for work.

Yani Full Member ve üstü.
120px genişliğinden, 80px yüksekliğinden ve 100KiB boyutundan fazla olamaz. PNG, GIF veya JPEG formatında olmalıdır. İş için güvenli olmalıdır. (Son cümleyi ben de anlamadım)

Activity tablosu ise şu şekilde;
Brand New:   0 posts   
Newbie:   (none)   
Jr. Member:   Activity: 30   
Member:   Activity: 60   
Full Member:   Activity: 120   
Sr. Member:   Activity: 240   
Hero Member:   Activity: 480

For rent...
redhack
Legendary
*

View Profile
September 23, 2016, 06:09:01 PM

http://www.bctalkaccountpricer.info sayfasındaki bilgilerin bir geçerliliği yok. Kampanyaya girmek istediğinizde son bir sayfadaki (20) mesajlarınıza bakıyorlar.
Not safe for work yanınızda biri varken açamayacağınız görseller anlamına geliyor, avatarlarda bu yasak.
cakir
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1000

★ BitClave ICO: 15/09/17 ★

View Profile WWW
September 23, 2016, 06:16:33 PM

bir arkadaşımın Cheesy ilk hesabı ban yedi, "neden ban yedim. banımı açın" falan diye gitti metada konu açtı. banı süresiz oldu. sonra kabullendi yeni bir hesap açıp devam etti. çok kısa bir süre sonra o da banlandı. neden olarak da aynı ipden birden fazla hesap açımı olarak değerlendirilmiş. Cheesy ne kadar doğru bilemem. bir arkadaşımın başına bunlar gelmiş Smiley
bence işin ucunda para olduğu için tek hesap izinli. gerisi risk diye düşünüyorum. olan var mı var... biliyor muyuz biliyoruz. neden banlanmıyorlar. çünkü onlar onlar siz sizsiniz Smiley
özellikle newbie iken spam yaparsanız anında uçurulursunuz.
aynı ip'den tekrar üyelik açıp yakalanırsanız ban evasion'dan ip ban atılır ve hesaplar süresiz ban alır, tekrar üye olmak istediğinizde para istenir (bu para kısmı neye göre çalışıyor theymos bile bilmiyor Grin )

aynı anda isterseniz 20 hesabı kontrol edin, sorun yok bunda. Spam yaparsanız tüm heasplar (o ip ile giriş yapan bütün hesaplar) ban yer, bir hesap banlı iken başka bir hesapla yazarsanız tüm ilişkili hesaplar süresiz ban yer vs vs.

özetle spam yaparsanız uçurulursunuz. spam ve trollük yapmayın. trollüğün de cezası var.

,'#██+:                 
              ,█████████████'             
            +██████████████████           
          ;██████████████████████         
         ███████:         .███████`       
        ██████               ;█████'      
      `█████                   #████#     
      ████+                     `████+    
     ████:                        ████,   
    ████:    .#              █     ████   
   ;███+     ██             ███     ████  
   ████     ███'            ███.    '███, 
  +███     #████           ,████     ████ 
  ████     █████ .+██████: █████+    `███.
 ,███     ███████████████████████     ████
 ████     ███████████████████████'    :███
 ███:    +████████████████████████     ███`
 ███     █████████████████████████`    ███+
,███     ██████████████████████████    #███
'███    '██████████████████████████    ;███
#███    ███████████████████████████    ,███
████    ███████████████████████████.   .███
████    ███████████████████████████'   .███
+███    ███████████████████████████+   :███
:███    ███████████████████████████'   +███
 ███    ███████████████████████████.   ███#
 ███.   #██████████████████████████    ███,
 ████    █████████████████████████+   `███
 '███    '████████████████████████    ████
  ███;    ███████████████████████     ███;
  ████     #████████████████████     ████ 
   ███#     .██████████████████     `███+ 
   ████`      ;██████████████       ████  
    ████         '███████#.        ████.  
    .████                         █████   
     '████                       █████    
      #████'                    █████     
       +█████`                ██████      
        ,██████:           `███████       
          ████████#;,..:+████████.        
           ,███████████████████+          
             .███████████████;            
                `+███████#,               
redhack
Legendary
*

View Profile
October 17, 2016, 08:36:14 PM

Secondstrade bu haftaki ödemeleri haftaya ertelemiş. Bu iki haftalık süre için toplam mesaj sayısı 70 olarak hesaplanacak.
Şahsen ödemeyi haftalık almayı tercih ederdim. Ödeme günü böyle bir şeyin ortaya çıkması hoş değil. Locale BTC olarak ödeme yapan başka kampanya olsa geçerdim.
koinsever
Hero Member

For Rent

View Profile
October 18, 2016, 11:34:16 AM

Secondstrade bu haftaki ödemeleri haftaya ertelemiş. Bu iki haftalık süre için toplam mesaj sayısı 70 olarak hesaplanacak.
Şahsen ödemeyi haftalık almayı tercih ederdim. Ödeme günü böyle bir şeyin ortaya çıkması hoş değil. Locale BTC olarak ödeme yapan başka kampanya olsa geçerdim.
aynen ama 90 hafta ödemesi sorunsuz olan bir yere ben şahsım adıma bir hafta beklemek istedim. belli ki kur ile alakalı bir durum. düşüş gelirse rahat öderler gelmezse ödemeyi yapıp mesaj başına ödemelerde bir düşüş yaşanabilir. ne dersiniz? böyle bir durumla karşı karşıya kalabilir miyiz? local kabul eden bir hesap bulursanız buraya yazın. birbirimize haber verelim. ben de yeni full member oldum. şimdi biraz imzanın tadı çıkmaya başlayacak artık yavaş yavaş.

For rent...
Pages: « 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 [56] 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 »
  Print  

Jump to: