Bitcoin Forum
March 29, 2024, 05:15:11 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 [61] 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 »
  Print  
Author Topic: İmzaya Reklam Alarak Para Kazanma Olayı Nedir  (Read 137312 times)
Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
January 03, 2017, 04:25:17 PM

kesinlikle haklisin kardesim, bitcoinin fiyati dusunce artirmiyorlar, artinca dusuruyorlar. bir sey kazanmiyoruz.

Yine de her şeye rağmen hem dolar hem Bitcoin kurundaki yükselişten dolayı Herolar için mesaj başına 1 liradan fazla kazandırmaya devam ediyor. Haftada 35 mesaj için 37 TL gibi bir ödeme yapılıyor. 2 öğünlük yemek paranız çıkar. Smiley
Edit: Ve 896'da Legendary oldum.

Hakediyordun Legend olmayi zaten, haftada 37 TL fena sayilmaz tabi, benim gibi memberlar bosa yaziyor, zaten baktim birikmiyor, fazla kafaya takmiyorum.

niye bixmixera katilmiyosrun yada fortunajack ?
1711689311
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1711689311
Reply with quote  #2

1711689311
Report to moderator
1711689311
Hero Member
*

Ignore
1711689311
Reply with quote  #2

1711689311
Report to moderator
Every time a block is mined, a certain amount of BTC (called the subsidy) is created out of thin air and given to the miner. The subsidy halves every four years and will reach 0 in about 130 years.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1711689311
Hero Member
*

Ignore
1711689311
Reply with quote  #2

1711689311
Report to moderator
1711689311
Hero Member
*

Ignore
1711689311
Reply with quote  #2

1711689311
Report to moderator
1711689311
Hero Member
*

Ignore
1711689311
Reply with quote  #2

1711689311
Report to moderator
Akboi
Hero Member

Activity: 686
Merit: 501

Blockchain Just Entered The Real World

View Profile
January 03, 2017, 04:26:32 PM

Hakediyordun Legend olmayi zaten, haftada 37 TL fena sayilmaz tabi, benim gibi memberlar bosa yaziyor, zaten baktim birikmiyor, fazla kafaya takmiyorum

Hesabın birazdan Full Member olacak, önceden kazandığının 3 katını kazanacaksın artık. Wink

███████████████████████
     ███▄ ▄▄▄▄   ▄▄▄█▀▀  █████
    ███  █▀  ▀█▀▀▀       ▐█ ███
   ███  ▄██▄▄█▀▄▄▄        █▌ ███
  ███ ▄█▀  █     ▀█▄▄     ▐█  ▐██
 ███▄█▀    █        ▀█▄▄  ▄▄▄ ██
████▀      █           ▀██▀   ▀█ ██
 ██▀█▄     █          ▄█▀▀█▄▄▄█▀██
  ██ ▀█▄   █      ▄▄█▀▀    ▐█  ██
   ██  ▀█▄█▀▀█▄▄█▀▀        █▌ ██
    ███  █▄  ▄█▀█▄▄▄      █▌███
     ███  ▀▀▀▀     ▀▀▀█▄▄▐████
      ███████████████████████

▄▄       ▄▄▄        ▄▄   ▄▄▄▄▄ 
  ▀█▄   ▄█▀ ▀█▄    ▄█▀ ▄█▀▀   ▀▀█▄
    ▀█▄█▀     ▀█▄▄█▀  ▐█         █▌
    ▄█▀█▄      ▄█▀    ▐█         █▌
  ▄█▀   ▀█▄  ▄█▀       █▄       ▄█
▄█▀       ▀██▀          ▀▀█▄▄▄█▀▀

Network
BLOCKCHAIN JUST ENTERED THE REAL WORLD
..Decentralized Crypto-Location Oracle Network.
.........GET WHITELISTED FOR TOKEN SALE ( Limited )..........

.WHITE PAPER.  ││  ANN Thread  Telegram   Medium   Twitter   Reddit
Aceeakell
Sr. Member

View Profile
January 03, 2017, 04:31:37 PM

Hakediyordun Legend olmayi zaten, haftada 37 TL fena sayilmaz tabi, benim gibi memberlar bosa yaziyor, zaten baktim birikmiyor, fazla kafaya takmiyorum

Hesabın birazdan Full Member olacak, önceden kazandığının 3 katını kazanacaksın artık. Wink

umarim hep beraber kazanariz kardesim de, kazandigim az bucuk sey dicelara gidecek, pek kazandigmi yiyemiyorum Smiley
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
January 03, 2017, 04:52:41 PM

kesinlikle haklisin kardesim, bitcoinin fiyati dusunce artirmiyorlar, artinca dusuruyorlar. bir sey kazanmiyoruz.

Yine de her şeye rağmen hem dolar hem Bitcoin kurundaki yükselişten dolayı Herolar için mesaj başına 1 liradan fazla kazandırmaya devam ediyor. Haftada 35 mesaj için 37 TL gibi bir ödeme yapılıyor. 2 öğünlük yemek paranız çıkar. Smiley
Edit: Ve 896'da Legendary oldum.

Hakediyordun Legend olmayi zaten, haftada 37 TL fena sayilmaz tabi, benim gibi memberlar bosa yaziyor, zaten baktim birikmiyor, fazla kafaya takmiyorum.

Fortunajackde bitmixerda genelde kuralları katı fortunajack için ingilizce şart ve genelde gambling böümünde kumar forumunda takılmak gerekiyor. Birde sanırım onun şu anda kendi üyeleri var dolu herhalde. Bitmixer ise kampanya yöneticisi değişti kurallar biraz daha katı locale hep mesaj atanları yasaklıyor ama diğer türlü sanırım kurallara uydunmu bir sıkıntı olmuyor.
cashc0w
Newbie
*

Activity: 44
Merit: 0

View Profile
January 04, 2017, 01:08:56 AM

artık imzaları icolara taşımanın vakti geldi. bu durumda legendler bile bişey kazanamayacak. sonuçta bu kulvarda secondstrade piyasayı belirleyici konumda. çoğu sıfırdan girenler ST fiyatına 3-5 ekleyip fiyat belirliyorlar. bitmixer'de durum nasıl?

ico tam olarak nedir? mevcut imza kampanyalarından farkı nedir?
Willeampere
Sr. Member

Activity: 462
Merit: 250

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile WWW
January 04, 2017, 08:26:07 AM
Last edit: January 04, 2017, 10:43:57 AM by Willeampere

artık imzaları icolara taşımanın vakti geldi. bu durumda legendler bile bişey kazanamayacak. sonuçta bu kulvarda secondstrade piyasayı belirleyici konumda. çoğu sıfırdan girenler ST fiyatına 3-5 ekleyip fiyat belirliyorlar. bitmixer'de durum nasıl?

ico avatar kampanyalari, onceden sadece avatar kampanyalari varken, simdi de imza kampanyasi+avatar kampanyasi  olarak katiliniyor, ek gelir yani
edit: ico farkli bir seymis ben icondan geliyor zannettim

BIG WINNER!
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░▄███
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░
▀██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
▄████████████▀▀▀▀▀▀▀██▄
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄
▀██░████████░███████░█▀
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████
▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
January 04, 2017, 08:42:54 AM

''initial coin offering'' yani kısaca ico, ether den sonra moda oldu.topladığı fonu ve sonrasındaki başarısını gören ico yapmaya başladı.  bir nevi ön satış diyebiliriz. yeni çıkacak coin yada asset ico ile kendisine fon topluyor.
icolardan önce imza kampanyası olayını ise sanırım lisk başlattı. coinin reklamını yapıyorsunuz
ico imza kampamyaları genellikle ödemeleri yeni çıkaracakları coin üzerinden yapıyorlar. diğer imza kampanyaları kadar sıkı katılım şartları yok, lokali kabul ediyorlar. eğer ico başarılı olursa alınan ödül tahmin edilenin üstünde olabiliyor, örneğin lisk, iconomi, waves imza kampanyaları iyi kazandırdı.
eğer proje çöp olursa, yada imza kampanyasına katılım çok olursa komik rakamlarda elde edilebilir. bir nevi süpriz at gibi  Smiley
sezyumx
Hero Member

Activity: 686
Merit: 500

Sandblock - Customer satisfaction on blockchain

View Profile
January 04, 2017, 10:42:33 AM

Bakalım chronobank ın ico su ne getirecek bizlere. Çok uzun süre olması kötü ama .

redhack
Legendary
*

Activity: 1857
Merit: 1014

View Profile
January 04, 2017, 02:24:56 PM

Bitmixer postların kaliteli ve forum geneline yayılmış olsa bile seni kampanyadan bir haftada atabilen egoist bir şerefsiz tarafından yönetildiği için adının bu konuda geçmesi bile artık gereksiz.
Fortunejack kuralları değiştirdiği için onun o yeni katı kurallarına kimsenin uyum sağlayabileceğini sanmıyorum. Şu an kampanyadakilere bakarsak yine sadece yandaşların olduğunu görebiliriz.
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
January 04, 2017, 02:47:55 PM

Bakalım chronobank ın ico su ne getirecek bizlere. Çok uzun süre olması kötü ama .
Herkes girmiş ama kafadan hesaplama yapınca pek bir şey getireceğini sanmıyorum 20 btc demişler 800 bölsek sembolik bi rakam çıkıyor ortaya.
redhack
Legendary
*

View Profile
January 04, 2017, 03:03:32 PM

Herkes girmiş ama kafadan hesaplama yapınca pek bir şey getireceğini sanmıyorum 20 btc demişler 800 bölsek sembolik bi rakam çıkıyor ortaya.

Hatırladığım kadarıyla Chronobank kampanyasında dağıtılacak miktar minimum olarak 20 BTC belirlenmişti. Dağıtılacak miktar ICO'ya katılım arttıkça artacak. Katılımcı sayısının fazla olması da çok önemli değil, Herolar daha fazla stake yapıyor. 0.025 BTC'den çok daha fazlasını alacağınıza eminim.
cashc0w
Newbie
*

View Profile
January 05, 2017, 01:31:52 AM

''initial coin offering'' yani kısaca ico, ether den sonra moda old[Suspicious link removed]pladığı fonu ve sonrasındaki başarısını gören ico yapmaya başladı.  bir nevi ön satış diyebiliriz. yeni çıkacak coin yada asset ico ile kendisine fon topluyor.
icolardan önce imza kampanyası olayını ise sanırım lisk başlattı. coinin reklamını yapıyorsunuz
ico imza kampamyaları genellikle ödemeleri yeni çıkaracakları coin üzerinden yapıyorlar. diğer imza kampanyaları kadar sıkı katılım şartları yok, lokali kabul ediyorlar. eğer ico başarılı olursa alınan ödül tahmin edilenin üstünde olabiliyor, örneğin lisk, iconomi, waves imza kampanyaları iyi kazandırdı.
eğer proje çöp olursa, yada imza kampanyasına katılım çok olursa komik rakamlarda elde edilebilir. bir nevi süpriz at gibi  Smiley

Peki imza kampanyalarında mesajların değerlendirilmesi nasıl oluyor. Şuan https://bitcointalk.org/index.php?topic=615953.0 bağlantısından baktığım zaman aktif kampanyaların jr. member ve üzerine açık olduğunu görüyorum. Örneğin ben bitcoin konusunda yeni olduğum için genellikle mesajlarım ve konularım hep soru sormak şeklinde geçiyor. Fakat bu şekilde de olsa 30 activity olduğumda jr. member olmuş olucam. Peki imzaya kabul sırasında mesajların soru sormak ya da sorulan sorulara cevap vermek olması arasında bir fark var mı?
Aceeakell
Sr. Member

View Profile
January 05, 2017, 05:41:00 AM

''initial coin offering'' yani kısaca ico, ether den sonra moda old[Suspicious link removed]pladığı fonu ve sonrasındaki başarısını gören ico yapmaya başladı.  bir nevi ön satış diyebiliriz. yeni çıkacak coin yada asset ico ile kendisine fon topluyor.
eğer proje çöp olursa, yada imza kampanyasına katılım çok olursa komik rakamlarda elde edilebilir. bir nevi süpriz at gibi  Smiley

Peki imza kampanyalarında mesajların değerlendirilmesi nasıl oluyor. Şuan https://bitcointalk.org/index.php?topic=615953.0 bağlantısından baktığım zaman aktif kampanyaların jr. member ve üzerine açık olduğunu görüyorum. Örneğin ben bitcoin konusunda yeni olduğum için genellikle mesajlarım ve konularım hep soru sormak şeklinde geçiyor. Fakat bu şekilde de olsa 30 activity olduğumda jr. member olmuş olucam. Peki imzaya kabul sırasında mesajların soru sormak ya da sorulan sorulara cevap vermek olması arasında bir fark var mı?

Farketmiyor, ister soru sor yada istersen briffing ver, ama yazininda, sorununda yapici olmasina bakilir her zaman
Willeampere
Sr. Member

Activity: 462
Merit: 250

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile WWW
January 07, 2017, 07:57:31 AM

bu nedir yahu? ne var ne yok bakayım dedim, adam akilli imza kampanyası kalmamış, yazık.

BIG WINNER!
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░▄███
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░
▀██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
▄████████████▀▀▀▀▀▀▀██▄
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄
▀██░████████░███████░█▀
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████
▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Aqualung89
Hero Member

View Profile
January 07, 2017, 09:39:37 AM

bu nedir yahu? ne var ne yok bakayım dedim, adam akilli imza kampanyası kalmamış, yazık.

Normal bir durum aslında çok fazla kampanya var ama local çok fazla yok birde kampanya kuralları artık değişti önceden daha hafif olan kampanya şartları şimdi çok katılaştı birazda buna sebeb diyebiliriz aslında.
redhack
Legendary
*

View Profile
January 08, 2017, 04:16:36 PM

İmzaya reklam alarak para kazanma olayı yavaş yavaş bitiyor diyebiliriz. Secondstrade'e de büyük yaptırımlar geleceği konuşuluyor. Mesaj kalitesi iyi olsa bile ödenen ücretler düştüğü için harcanan emeğin karşılığı alınamayacak. Diğer kampanyalar da belli grupların tekelinde olduğu için sıradan üyeler için bu kazanç kapısı kapanıyor.
cashc0w
Newbie
*

View Profile
January 08, 2017, 07:51:35 PM

''initial coin offering'' yani kısaca ico, ether den sonra moda old[Suspicious link removed]pladığı fonu ve sonrasındaki başarısını gören ico yapmaya başladı.  bir nevi ön satış diyebiliriz. yeni çıkacak coin yada asset ico ile kendisine fon topluyor.
eğer proje çöp olursa, yada imza kampanyasına katılım çok olursa komik rakamlarda elde edilebilir. bir nevi süpriz at gibi  Smiley

Farketmiyor, ister soru sor yada istersen briffing ver, ama yazininda, sorununda yapici olmasina bakilir her zaman

Yani herhangi bir imza kampanyasına kabul edilebilmek için attığımız mesajlar tek tek kontrol ediliyor mu? Ödeme yapılacağı zamanda gene mesajlar tek tek okunuyor mu? Eğer böyleyse localde yazanların kontrolünü nasıl yapıyorlar.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=615953.0 buradaki imza kampanyalarından Newbie olarak başvurabileceğim sadece WhyFuture var. Bu da FLUX kategorisinde duruyor. Detayına baktığım zaman hala başvurmak için yazanlar var. Buna başvurabilir miyim?
emreunsal10
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 256

View Profile
January 20, 2017, 07:51:45 AM

selamlar, şu anda devam eden imza kampanyalarını nereden görüyoruz? bilenler aydınlatabilir mi?

teşekkürler.
emreunsal10
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 256

View Profile
January 20, 2017, 07:59:24 AM

selamlar, şu anda devam eden imza kampanyalarını nereden görüyoruz? bilenler aydınlatabilir mi?

teşekkürler.

forumun başlığında varmış, iletenlere teşekkürler şimdi gördüm Cheesy

aynı anda imzada iki şey tutabiliyor muyuz? bende chronobank ve mesela secondstradei de altına ekleyebilir miyim?
Aqualung89
Hero Member

View Profile
January 20, 2017, 10:41:28 AM

teşekkürler.

forumun başlığında varmış, iletenlere teşekkürler şimdi gördüm Cheesy

aynı anda imzada iki şey tutabiliyor muyuz? bende chronobank ve mesela secondstradei de altına ekleyebilir miyim?

Hayır böyle bir şey olmaz sadece tek bir imza tutabilirsiniz başka imza hakkınız yok.
Pages: « 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 [61] 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 »
  Print  

Jump to: