Bitcoin Forum
May 18, 2024, 02:13:00 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Yeni bir exchange sitesi coinader.com  (Read 1290 times)
aliser (OP)
Hero Member

Activity: 826
Merit: 1000

View Profile
March 04, 2014, 08:54:27 AM

Bugün itibari ile yeni bir exchange sitesi hizmete girmiş arkadaşlar www.coinader.com duyurusu şurada yapıldı: https://bitcointalk.org/index.php?topic=499568.new#new, davetiye kodu istedim 5 dakika içerisinde geldi ilgilenenler olur diye bilgilendireyim dedim.

Elimde 1 adet davetiye kodu var ola ki talep eder de alamazsanız yoğunluktan vs özel mesaj atan ilk kişiye gönderebilirim.
aliser (OP)
Hero Member

View Profile
March 04, 2014, 09:14:15 AM

Siteyi inceledim deneyimlerimi aktarayım dedim.

Diğer Exchange sitelerine göre çok daha derli toplu bir kullanıcı paneline sahip, daha derli toplu daha düzenli geldi panel. Beni en çok ilgilendiren konu güvenlik, güvenlik konusunda oldukça doyurucu özellikler sunuyor Google Two-Factor'ü enable edebiliyorsunuz bu şekilde sizin bilginiz dışında transfer işlemleri gerçekleştirilemiyor. Bunun yanında Mail Confirmasyonu ve IP filtresi özelliği var yani istediğiniz bir IP adresini sabitleyip Withdraw işlemlerini sadece bu ip üzerinden yapabilmenize olanak sunuyor.

En sevdiğim özelliklerden birisi Alarm özelliği, henüz deneme şansım olmadı derinlikten ötürü ancak anladığım kadarıyla bir alış/satış fiyatı belirleyip bu fiyata ulaşıldığında size mail olarak bilgi verebiliyor sistem bu özellik bile kullanmaya değer kılıyor siteyi. Şimdilik izlenimlerim bu yönde inceledikçe yazacağım.
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
June 06, 2014, 09:01:01 AM

uzun süredir kapalı olan coinader açılmış içerde coini olan arkadaşlara duyurulur
1 saat önce farkettim gördüğümde 140 dan doge alımı 0.03 den ltc alım emri vardı denemk için 1000 doge yolladım sattım  Grin
tekrar gönderene kdr tüm orderları iptal etmişler
aliser (OP)
Hero Member

View Profile
June 06, 2014, 10:04:18 AM

uzun süredir kapalı olan coinader açılmış içerde coini olan arkadaşlara duyurulur
1 saat önce farkettim gördüğümde 140 dan doge alımı 0.03 den ltc alım emri vardı denemk için 1000 doge yolladım sattım  Grin

Evet açılmış gerçekten Smiley içeride kayda değer BTC, DOGE ve LTC vardı hala duruyor Smiley ama trade işlemleri dediğin gibi boş. Smiley son işlem tarihi bugün görünüyor o da sen misin yoksa Smiley
goraset
Legendary
*

View Profile
June 06, 2014, 10:23:43 AM

1 saat önce farkettim gördüğümde 140 dan doge alımı 0.03 den ltc alım emri vardı denemk için 1000 doge yolladım sattım  Grin

Evet açılmış gerçekten Smiley içeride kayda değer BTC, DOGE ve LTC vardı hala duruyor Smiley ama trade işlemleri dediğin gibi boş. Smiley son işlem tarihi bugün görünüyor o da sen misin yoksa Smiley
evet benim 999 doge sattım  140 tan sistemi denemek için
daha yüklü yollıycaktım tüm eski orderları sildiler
140 dan 2.3 btclik alım vardı
goraset
Legendary
*

View Profile
June 06, 2014, 11:27:20 AM

coinader  xlb yi eklemiş ama alış satış yapan yok daha benden başka  Grin Grin
aliser (OP)
Hero Member

View Profile
June 06, 2014, 01:51:59 PM

coinader  xlb yi eklemiş ama alış satış yapan yok daha benden başka  Grin Grin

Kanımca site aslında tam açılmamış Smiley bizim gireceğimizi pek düşünemediler hiç bir yerde dyurusu filan yok çünkü
goraset
Legendary
*

View Profile
June 06, 2014, 02:12:08 PM

twiterdan duyrmuşlar sistem çalışıyor
coin gönderdimde çektimde
orderda girdim eski orderları silmeselersi iiydi
Pages: [1]
  Print