Bitcoin Forum
April 25, 2024, 04:48:23 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Cex.io Ghash ile ilgili Bir Soru  (Read 3838 times)
jackjones53 (OP)
Full Member

Activity: 294
Merit: 100

View Profile
May 13, 2014, 09:51:55 PM

Okul bilgisayarlarında deep freeze gibi bişey varsa köşeyi dönme planlarınız suya düşebilir. Bi de forumda defalarca belirttiğimiz gibi cpu mining ile bitcoin kazmak şu an imkansız scryptler için de bikaç BİN bilgisayarla anca elle tutulur bişeyler kazanırsın. x11 algoritması ile belki bişeyler olur ama yinede attığınız taş ürküttüğünüz kurbağaya değmeyecektir

bakın benım amacım sızın kafanızda ne tarz bır rakam var bılmıyorum ama cok fazla bıseyler kazanmak ıstemıyorum

örnegın benım suan cex.io daki gh/s değerim cok dusuk yavas yavas bos vakıtlerımde freebtc sıtelerıyle gh/s kasıyorum
bana bu ghs nın getırdıgı rakam
10-20 dakıkada bir :  0.00000033 BTC Geliyo
Benımde Amacım Okulda Yaklasık 2 Saat Boyunca Pc lerı kullanıp bunu  0.00000033 BTC değilde  0.00000090-100 BTC yapmak öyle uçuk rakamlar dusunmeye gerek yok cok mınımum dusunun Smiley

100 liralık btc edinip belirttiğiniz kadar kazanacağınız şekilde trade yapabilirsiniz çok rahat bir şekilde.

0,11 BTC gibi bir tutar eder.

100-1000 satoshi arasında sinüs grafiği sergileyen, sıfıra doğru gitmeyecek herhangi bir coini atıyorum 0,00000500 den alıp 0,00000505’ten satsanız %1 kar demek. Üçte birini masraf olarak düşseniz %0,66 olur. Bir işlem sonrasında 0,00072600 BTC kazanırsınız. Bu da 2200 adet 20 dakikada kazandığınızı bir işlemde kazanmak demek.

Ayda bir kere bunu başaramamak pek mümkün değil. Ayrıca önemli olan yapabilmek değil yaptığınız işin efektif olması...

FYI: Sizin beklentinizi bu hesapla 10 TL.'lık BTC de karşılıyor bu hesapla. Eğer bunu edinecek imkanınız yoksa okuduğunuz üniversitenin bilgisayarlarını kurtarmak adına seve seve size gönderebilirim. Tekrar bu konuya dönüp okur muyum bilmiyorum. PM gönderebilirsiniz.

Şöyle bir deneme yaptım gözünüzle görebilmeniz için. Bir trade sitesinden 50 adet WC'yi 0.00000460BTC'den sattım, aynı anda başka bir trade sitesinden 0.00000455BTC'ye aldım.

0,00022966-0,00022750=0,00000216BTC=216 satoshi kar etmem yaklaşık 2 saniyemi aldı, iki buttona bastım, iki de onay verdim.
Yanlış hatırlamıyorsam 20 dakikada bir 33 satoshi'den bahsediyordunuz.

Umarım anlatabilmişimdir, gençliğinize yazık, pırıl pırıl zekanıza yazık, 40 yıl sonra yana yakıla arayacağınız vaktinize yazık...

Sevgiler,
M.
sinüs grafik nedir? coin örnek vermeniz gerekirse? teşekkürler.

ne yalan söylıyım suan para yatırcak durumum yok eğer destek olursanız sevınırım gonderdıgınız btc leri ghs ye cevırıp biraz daha iyi kazanma sansım olur
"There should not be any signed int. If you've found a signed int somewhere, please tell me (within the next 25 years please) and I'll change it to unsigned int." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714063703
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714063703
Reply with quote  #2

1714063703
Report to moderator
1714063703
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714063703
Reply with quote  #2

1714063703
Report to moderator
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
May 14, 2014, 08:24:14 AM

Sanırım ne yazdığımı hiç okumamışsın. BTC'leri GHS'ye çevirerek elde edebileceğin şey koskacaman bir sıfır. Yine de sen bilirsin. Okuduğun okula ait olan veya sana ait olmayan bilgisayarlardan uzak duracağın sözünü alarak BTC adresini rica edeyim.
ferman
Full Member

Activity: 238

Sanırım BAN 11 Nisan'a uzadı...

View Profile WWW
May 14, 2014, 08:44:07 AM

hocam şöyle desek daha mı iyi olur acaba?
bu arkadaş kendine bir yol çizmiş sıfırdan para kazanmak. güzl bir şey btcturkden 500 tl bile çeksen havadan gelen bi mal. tek gider elektrik. kazanılan btcleri 2ye ayırmak lazım. bir kısmı GH/s yatıracaksın cex.io gibi cloud mininglerde sana sabit birikim yapacak az az çünkü bu arkadaş 1 satoshiyi bile kar olarak görüyor o yüzden o GH/s ona mutluluk verir. biraz kendine ayırdığı btcler ile sinüs kovalayacak vakit buldukça ordan da kazanacak. iki türlü mutlu olur ve kazanır Smiley

MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
May 14, 2014, 10:15:29 AM

hocam şöyle desek daha mı iyi olur acaba?
bu arkadaş kendine bir yol çizmiş sıfırdan para kazanmak. güzl bir şey btcturkden 500 tl bile çeksen havadan gelen bi mal. tek gider elektrik. kazanılan btcleri 2ye ayırmak lazım. bir kısmı GH/s yatıracaksın cex.io gibi cloud mininglerde sana sabit birikim yapacak az az çünkü bu arkadaş 1 satoshiyi bile kar olarak görüyor o yüzden o GH/s ona mutluluk verir. biraz kendine ayırdığı btcler ile sinüs kovalayacak vakit buldukça ordan da kazanacak. iki türlü mutlu olur ve kazanır Smiley

Bu işe yeni başlayan ve kullanabilecek bir yatırımı olmayan herkesi cex'ten uzak durması için uyarıyorum. Kazanmanız mümkün değil.
Ne yaptığınızı biliyorsaniz ve kullanabilecek bir yatırımınız varsa ne ala. cex düzhün çalışan bir hizmet.
jackjones53 (OP)
Full Member

View Profile
May 14, 2014, 10:17:41 AM

Sanırım ne yazdığımı hiç okumamışsın. BTC'leri GHS'ye çevirerek elde edebileceğin şey koskacaman bir sıfır. Yine de sen bilirsin. Okuduğun okula ait olan veya sana ait olmayan bilgisayarlardan uzak duracağın sözünü alarak BTC adresini rica edeyim.

kim ne yazarsa harfi harfine okuyorum hiç bir yeri atlamıyorum benım sadece şimdiye kadar ogrendıgım buydu o yuzden bu sekılde ılerlıyorum hep okudugum makalelerde ghs alıp btc üretmek yazıyordu bende elıme gelen tum btcleri ghs ye yatıyorum bu zamana kadar bu forum dısında sınusmudur nedır onlardan bahsedenı hıc gormedm ve ayrıca baska site bilmıyorum nerde alınır nerde satılır tek bıldıgım dedıgım gıbı

cex.io ve bir kaç freebtc veren siteler işimi bunlarda goruyorum
eğer baştan sona yardım edebılıcek yada yol gosterebilecek biri varsa
http://webchat.freenode.net/?channels=#kanal1-btc
burdanda konusabılırız
MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
May 14, 2014, 10:37:57 AM

kim ne yazarsa harfi harfine okuyorum hiç bir yeri atlamıyorum benım sadece şimdiye kadar ogrendıgım buydu o yuzden bu sekılde ılerlıyorum hep okudugum makalelerde ghs alıp btc üretmek yazıyordu bende elıme gelen tum btcleri ghs ye yatıyorum bu zamana kadar bu forum dısında sınusmudur nedır onlardan bahsedenı hıc gormedm ve ayrıca baska site bilmıyorum nerde alınır nerde satılır tek bıldıgım dedıgım gıbı

burdanda konusabılırız

Bu durumda şu ana kadar öğrendiklerinizi unutmanızı ve yeni ufuklara doğru yol almanızı öneriyorum.

Ayrıca "Sinüs müdür nedir" söyleminizi esefle kınıyorum. Hele hele bilgisayar mühendisliği okuyan biri için. Mühendisliğini okuduğunuz o cihazlar Türkiye'de 220 V alternatif akımla çalışıyor ve gerilim 50 Hz frekansla sinüs şeklinde salınıyor. Sinüs ve kosinüs matematik okuyan herkesin bir şekilde karşısına çıkmıştır. O eğri bu matematiksel fonksiyonla oluşuyor. Haydi tüm bunları geçtim göğsünüzün içinde, kaburgaların hemen altında, akciğerlerinze komşu olan ve vücudunuza kan pompalayıp oksijen dolaşımını ve regülasyonunu sağlayan kalbinizin atılatışları bile bir sinüs eğrisi sergiliyor. O eğri bozulursa iyi ihtimalle aritmi olursunuz, o sinüs eğrisi bir doğru haline gelirse ölürsünüz. Sinüs eğrisi her canlıyı birebir yakından ilgilndirir.

Verdiğiniz hesaba BTC gönderdim. Sizin olmayan şeylerden uzak durma sözünü tutacağınızı varsayıyorum. İstediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz.

Sevgiler...
jackjones53 (OP)
Full Member

View Profile
May 14, 2014, 10:44:53 AM

burdanda konusabılırız

Bu durumda şu ana kadar öğrendiklerinizi unutmanızı ve yeni ufuklara doğru yol almanızı öneriyorum.

Ayrıca "Sinüs müdür nedir" söyleminizi esefle kınıyorum. Hele hele bilgisayar mühendisliği okuyan biri için. Mühendisliğini okuduğunuz o cihazlar Türkiye'de 220 V alternatif akımla çalışıyor ve gerilim 50 Hz frekansla sinüs şeklinde salınıyor. Sinüs ve kosinüs matematik okuyan herkesin bir şekilde karşısına çıkmıştır. O eğri bu matematiksel fonksiyonla oluşuyor. Haydi tüm bunları geçtim göğsünüzün içinde, kaburgaların hemen altında, akciğerlerinze komşu olan ve vücudunuza kan pompalayıp oksijen dolaşımını ve regülasyonunu sağlayan kalbinizin atılatışları bile bir sinüs eğrisi sergiliyor. O eğri bozulursa iyi ihtimalle aritmi olursunuz, o sinüs eğrisi bir doğru haline gelirse ölürsünüz. Sinüs eğrisi her canlıyı birebir yakından ilgilndirir.

Verdiğiniz hesaba BTC gönderdim. Sizin olmayan şeylerden uzak durma sözünü tutacağınızı varsayıyorum. İstediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz.

Sevgiler...

sinüs müdür nedir derken kucumseme tarzında soylemedm yanlıs anladınız sinüs ün ne oldugunu bılıyorum tabiki fkat bu btc deki karşılığı nedır bılmedıgımden sınusmudur nedır dedim ve cok teşekkür ediyorum yardımınız ıcın ve belkı sıkılmıssınızdır ama bu zamana kadar ogrendıklerınızı unutun demıssınız demekkı cok saçma şeyler öğrenmısım sizden ricam bu göndermıs oldugunuz btc yi ne şekilde artırabılırım yararlı sıteler söyleyebılırımısınız suraya yatır surdan çek burda paranı 2 ye katla gibi eğer benı tek basıma bırakırsanız büyük ihtimalle sizde tahmın edıyosunuzdur kaybedıcem yine başa sarıcam o yuzden tane tane yol gosterirsenız vaktınız varsa sımdı yada daha sonra cok sevınırım bişeyler yapmak ıstıyorum bu parayla kaybetmeyı ıstemem.
http://webchat.freenode.net/?channels=#kanal1-btc ben hep burdayım vaktınız oldugu zaman gelırsenız sevınırım
ferman
Full Member

View Profile WWW
May 14, 2014, 10:55:53 AM

burdanda konusabılırız

Sevgiler...
banada sevabına WC harici sinüssel eğri gösteren coin söyler misiniz? şöyle ufak dalgalanmalardan kar yapayım. cryptsy var bende ordan dalgalanmalardaan biraz kzanç sağlayayım. bende sıkıldım cex.iodan.

MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
May 14, 2014, 10:59:10 AM

sinüs müdür nedir derken kucumseme tarzında soylemedm yanlıs anladınız sinüs ün ne oldugunu bılıyorum tabiki fkat bu btc deki karşılığı nedır bılmedıgımden sınusmudur nedır dedim ve cok teşekkür ediyorum yardımınız ıcın ve belkı sıkılmıssınızdır ama bu zamana kadar ogrendıklerınızı unutun demıssınız demekkı cok saçma şeyler öğrenmısım sizden ricam bu göndermıs oldugunuz btc yi ne şekilde artırabılırım yararlı sıteler söyleyebılırımısınız suraya yatır surdan çek burda paranı 2 ye katla gibi eğer benı tek basıma bırakırsanız büyük ihtimalle sizde tahmın edıyosunuzdur kaybedıcem yine başa sarıcam o yuzden tane tane yol gosterirsenız vaktınız varsa sımdı yada daha sonra cok sevınırım bişeyler yapmak ıstıyorum bu parayla kaybetmeyı ıstemem.
http://webchat.freenode.net/?channels=#kanal1-btc ben hep burdayım vaktınız oldugu zaman gelırsenız sevınırım

Genel olarak,

1. Kendinize hedef koyun.
2. Vaktinizi ve aklınızı efektif kullanın. Bir şeyi yapmadan önce hesaplayın, hedefinize uyuyorsa yapın.
3. Hiçbir kazancı küçümsemeyin ama hedefinize ulaşmak için en iyi yol olduğundan emin olun.
4. Herhangi bir şeye sarmayın. Gözünüz açık olsun, etrafınıza bakın hep. Yaptığınız şeyi nasıl iyileştirebilirim diye düşünün sürekli.
5. Önceliklerinizi belirleyin. Birincil önceliğiniz bitcoin olmasın!
6. Kimseden hap gibi bir formül beklemeyin. Böyle bir formül yok.
MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
May 14, 2014, 11:02:08 AM

banada sevabına WC harici sinüssel eğri gösteren coin söyler misiniz? şöyle ufak dalgalanmalardan kar yapayım. cryptsy var bende ordan dalgalanmalardaan biraz kzanç sağlayayım. bende sıkıldım cex.iodan.

Bitcoin haricinde (kısa vadede bakmadan) ölmeyen veya ölmeye yüz tutmayan coinlerin tamamı bir şekilde sinüs şeklinde dalgalanıyor. Herhangi bir coinin grafiğini açıp 6 saatlik, 1 günlük, 1 haftalık ve bir aylık bakın göreceksiniz. Önemli olan zamanlama. Bu konuya zaman ayırmanız gerekli. Cryptsy'de yarım saat gezerseniz en az 10 tane bulacaksınız.
jackjones53 (OP)
Full Member

View Profile
May 14, 2014, 11:06:10 AM

Genel olarak,

1. Kendinize hedef koyun.
2. Vaktinizi ve aklınızı efektif kullanın. Bir şeyi yapmadan önce hesaplayın, hedefinize uyuyorsa yapın.
3. Hiçbir kazancı küçümsemeyin ama hedefinize ulaşmak için en iyi yol olduğundan emin olun.
4. Herhangi bir şeye sarmayın. Gözünüz açık olsun, etrafınıza bakın hep. Yaptığınız şeyi nasıl iyileştirebilirim diye düşünün sürekli.
5. Önceliklerinizi belirleyin. Birincil önceliğiniz bitcoin olmasın!
6. Kimseden hap gibi bir formül beklemeyin. Böyle bir formül yok.

1hedefim hiç bir zaman yukseklerde olmadı aza kanaat etmekte yetti bana 10 dakıkalık kazılardan 0.00000100 btc gelmesi bile mutlu edıyor benı
vaktimi olabıldıgınce ayırmaya calısıyorum ama nerden baslıcamı bılemıyorum helekı sımdıye kadar bıldıklerını unut dedınız ne yapıcamı bılemıyorum 2onceden aldıgımı cex ıo da dırek ghs ye yatıyodum smdı ne tarz bi yol izlicem bılemıyorum
3 kazancımı hiç kucumsemedm zaten bişey kazanamadm gelen ghs ye gıttı Cheesy
4 etrafımda arkadaslarım falan hep dalga gecıolar olm ugrasma bos bos ıslerle dıye tek ugrasan benım ve gerçekten utandırmak ıstıyorum onları emeklerımın bosa gıtmesını ıstemıyorum
5 öncelıgım haftalık 50tl kazanmak her pazar gunu gıdıp bankadan o parayı çekmek ıstıyorum öncelıgım bu Cheesy
6 formul değil sadece bizim onumuzde bır yıgın yol var hangısı nereye çıkar hangı yoldan gıtmelıyız dıye yol gösteren birileri arıyorum

mesela biriyle daha konusmustum o bt updown diye bir site var sanırım orda takıp edıp parasını katlıyodu fakat 0.1 btc ile orda bahıs yapılabılıyormus benım 0.01 btc yi ne şekilde 0.1 yaparım onu bulmam lazım site bilmıyorum benım en buyuk kaybım o hangı sıtede ne yapılır gram bılmıyorum
MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
May 14, 2014, 11:14:08 AM

Daha genel bir perspektifte değerlendirmek gerekli durumu. Bu işten kazanmanın yollarını listeliyorum:

1. Üretmek
2. Ticaretini yapmak
3. Bedava dağıtılanları toplamak
4. Bir şey üretip bitcoin karşılığında satmak
5. Kumar oynamak
6. Çalmak

cex.io ile ilgili şunu söyleyebilirim. Bu işin doğası gereği sahip olunan üretim gücüyle sürekli düen bir getiri sağlanabilir. Eğer cex'i doğru bir şekilde kullanmazsanız, sürekli olarak yatırımınızı alacak, yerine bir şeyler veriyormuş gibi görünecek ama oturup hesapladığınızda aldığınız verdiğinizden az olacak. Bir şeyler yapıyorum sanacaksınız ama hiçbir işe yaramayacak sonuçta.

Önce yukarıdaki kazanma yöntemlerinden hangisi sizin için onu belirleyin. Bunu yapmak için gereklilikleri tespit edin. Sonra tekrar oturup düşünün doğru seçim yaptınız mı diye.

Planlayın, hedefinizi belirleyin ve işe başlayın.

Dikkat ederseniz hayatın kendi kurallarından farklı bir şey söylemiyorum Smiley
jackjones53 (OP)
Full Member

View Profile
May 14, 2014, 11:24:25 AM

Daha genel bir perspektifte değerlendirmek gerekli durumu. Bu işten kazanmanın yollarını listeliyorum:

1. Üretmek
2. Ticaretini yapmak
5. Kumar oynamak
6. Çalmak

cex.io ile ilgili şunu söyleyebilirim. Bu işin doğası gereği sahip olunan üretim gücüyle sürekli düen bir getiri sağlanabilir. Eğer cex'i doğru bir şekilde kullanmazsanız, sürekli olarak yatırımınızı alacak, yerine bir şeyler veriyormuş gibi görünecek ama oturup hesapladığınızda aldığınız verdiğinizden az olacak. Bir şeyler yapıyorum sanacaksınız ama hiçbir işe yaramayacak sonuçta.

Önce yukarıdaki kazanma yöntemlerinden hangisi sizin için onu belirleyin. Bunu yapmak için gereklilikleri tespit edin. Sonra tekrar oturup düşünün doğru seçim yaptınız mı diye.

şuan ki bilgim sadece 3 e yeterli yanı bedava toplamak
1 üretmekle ilgili cok sey okudugum astarı bezınden pahalı oluyo o yuzden üretmek bana gore değil şu durumda
2 ticaretini yapıcak kadar bile elimde btc oldugunu dusunmuyorum kendı basıma çırpınıyorum zarara gırıp kaybetmekten korkuyorum
4 birşeyler üretme konusunda dedıgım gıbı bılgısayar okuyorum fakat yeterlı bılgıye sahıp değilim bişeyler üretme konusunda biraz daha zamana ihtiyacım var
5 kumar oynamak eğer updown.bt deki oyunlar tarzı kumardan bahsedıyosanız onları tavsıye eden bırı oldu fakat yıne btc sizlikten o işede giremedım
6 o zaten bana göre bir olay degıl oyle huyum olsa haftalardır 3ün 5 in hesabını yapıp cebelleşmezdım

ben şöyle birşey beklıyorum mesela atyorum dıyınkı x sitesine gır şunu şunu yap şansın varsa btc leri 2 ye katlarsın yada baska bişey planlayın hedefınızı belırleyın ve baslayın dıyosunuz ya benım hedeflerım planım ortada ama baslayamıyorum başlıcagım yer neresı onu bılmıyorum hangı sitelerde paralar artırılıyo onları ogrenmem lazım
MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
May 14, 2014, 11:27:51 AM

1. Üretmek
2. Ticaretini yapmak
5. Kumar oynamak
6. Çalmak

1 üretmekle ilgili cok sey okudugum astarı bezınden pahalı oluyo o yuzden üretmek bana gore değil şu durumda
2 ticaretini yapıcak kadar bile elimde btc oldugunu dusunmuyorum kendı basıma çırpınıyorum zarara gırıp kaybetmekten korkuyorum
4 birşeyler üretme konusunda dedıgım gıbı bılgısayar okuyorum fakat yeterlı bılgıye sahıp değilim bişeyler üretme konusunda biraz daha zamana ihtiyacım var
5 kumar oynamak eğer updown.bt deki oyunlar tarzı kumardan bahsedıyosanız onları tavsıye eden bırı oldu fakat yıne btc sizlikten o işede giremedım
6 o zaten bana göre bir olay degıl oyle huyum olsa haftalardır 3ün 5 in hesabını yapıp cebelleşmezdım

ben şöyle birşey beklıyorum mesela atyorum dıyınkı x sitesine gır şunu şunu yap şansın varsa btc leri 2 ye katlarsın yada baska bişey planlayın hedefınızı belırleyın ve baslayın dıyosunuz ya benım hedeflerım planım ortada ama baslayamıyorum başlıcagım yer neresı onu bılmıyorum hangı sitelerde paralar artırılıyo onları ogrenmem lazım

Yani diyorsunuz ki bana bir yol haritası çiz. Ben bu işi profesyonel olarak da yapıyorum ama faturalarımda 4-5 sıfır var.
Malesef bu beklendiğinizi yapmam mümkün değil.
jackjones53 (OP)
Full Member

View Profile
May 14, 2014, 11:30:46 AM

1. Üretmek
2. Ticaretini yapmak
5. Kumar oynamak
6. Çalmak

Yani diyorsunuz ki bana bir yol haritası çiz. Ben bu işi profesyonel olarak da yapıyorum ama faturalarımda 4-5 sıfır var.
Malesef bu beklendiğinizi yapmam mümkün değil.
aynen onu dıyorum cunku donanımlı bırıne benzıyosunuz demem o ki siz kazanırsanız bende kazanıcam siz kaybedersenız bende kaybedıcem hiç olmazsa bilinçlı kaybederım bilinçsizce ghs ye yatırmaktan iyidir Cheesy 0.01 btc ile updown da sansımı denemek ıstıyorum ama kaybetmekten korkuyorum yıne 0 a düşücem yoksa
ferman
Full Member

View Profile WWW
May 14, 2014, 11:33:18 AM

kumara girme dostum bence. elinde sonunda kasa kazanır. ben çok denedim onu Smiley iyi bir iradeye sahipsen parayı alır çıkarım diyorsan ben bilmem ben ne zaman girsem 0 çıkıyorum Cheesy

MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
May 14, 2014, 11:39:14 AM

kumara girme dostum bence. elinde sonunda kasa kazanır. ben çok denedim onu Smiley iyi bir iradeye sahipsen parayı alır çıkarım diyorsan ben bilmem ben ne zaman girsem 0 çıkıyorum Cheesy

Kumar iyi bir şey değildir. Tüm yatımla kumar oynamak ise yapılabilecek en kötü tercih.
MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
May 14, 2014, 11:42:56 AM

Kumar iyi bir şey değildir. Tüm yatımla kumar oynamak ise yapılabilecek en kötü tercih.

+ up&down data da kötü tercih.

%75 fazlasını veriyor. Kazanma olasılığınız %50. Yani sonsuz kere oynadığınızı varsayarsanız siz %12,5 kaybedeceksiniz, onlar %12,5 kazanacak Smiley
Sadece 1 kere hakkınız olduğunu düşünürsek de alınmaması gereken bir risk olduğu açıkça görünüyor.
jackjones53 (OP)
Full Member

View Profile
May 14, 2014, 11:45:51 AM

+ up&down data da kötü tercih.

%75 fazlasını veriyor. Kazanma olasılığınız %50. Yani sonsuz kere oynadığınızı varsayarsanız siz %12,5 kaybedeceksiniz, onlar %12,5 kazanacak Smiley
Sadece 1 kere hakkınız olduğunu düşünürsek de alınmaması gereken bir risk olduğu açıkça görünüyor.
1 kere oynama hakkım var en az 0.01 btc ile oynanıyor dıye bılıyorum ama o riske değermi orası muamma
pandacoin
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1000

View Profile
May 14, 2014, 11:57:04 AM

Sen bu kafayla biraz zor kazanırsın. Daha çok araştırma yapman lazım. Morphewq çok doğru şeyler söylemiş.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: