Bitcoin Forum
June 24, 2024, 08:27:04 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin’e İlgi Azalıyor (mu)?  (Read 3168 times)
coinners
Copper Member
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 1

View Profile
January 20, 2019, 03:50:24 PM

geçmişten günümüze bağlantı kuran kara delik gibi bir konu...piyasa ne o zaman 1 k küsürlerde tatmin olabildi ne de bugün 20 k larda.
sahi şimdi sorun nakamoto'nun parasında mı? içinde bulunduğu hengameyi anlayamayanlar da mı?
absurde
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 5

View Profile WWW
January 20, 2019, 06:41:33 PM

Bu veriler, çok değişkenlik gösterebilir ama şunu gözden kaçırmamak lazım Bitcoin'in popülaritesi direkt kripto piyasası ile ilintili bir durum. O yüzden bilinirliği önemli.
sagul
Jr. Member
*

Activity: 420

View Profile WWW
January 20, 2019, 07:29:43 PM

2014 yılının mayıs ayının haberinde bunları konuşmuşlar düşünün arkadaşlar. Şimdiler de biz öldü bitti diyoruz.

BankDex.io  / Decentralized Exchange
natureltiqqy
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile WWW
January 20, 2019, 08:05:50 PM

konulara geel  Grin 2014deki ath ve çöküş sonrası herkes bugünki gib aynı şeyleri konuşmuş. tabi bu 2017 ath sonrası şuanki halimizi 2014le kıyaslamak ne kadar doğru olur bilemiyorum, arada dağlar kadar market hacmi var. bekleyip göreceğiz artık yeni bir döngüyü ne zaman görüyoroz.

erguse
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 277

View Profile
January 22, 2019, 11:36:25 AM

Aksine, ilginin her geçen gün daha da arttığını düşünüyorum. Şu an kimsede para yok... Piyasalar bu şekilde devam etmeyecek illa ki. Bilinirliği artıyor ama nakit olmadığından alınamıyor belki... Bilinirlik önemli. Her geçen gün arttığı da aşikar...
kodmanyagha
Member
**

Activity: 74
Merit: 17

View Profile
January 23, 2019, 04:55:44 AM

buradan da anlaşılıyor ki her sene aynı muhabbetler dönüyor. btc düşünce herkesin dünyası başına yıkılıyor ve elindeki btcyi çıkarıyor. zamanla yükselince daha çok pişman oluyor insanlar. demekki neymiş ölümüne hodl. parayı kenara at 2-3 sene unut. hatta 5 sene unut. dönüp bakıyorum da 5 yıl önce böyle yapmış olsaydım şimdi herşey daha farklı olurdu. 5 yıl uzun bir süre değilmiş aslında. aah ah....
cbIpok
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 250

View Profile WWW
January 23, 2019, 08:01:57 AM

buradan da anlaşılıyor ki her sene aynı muhabbetler dönüyor. btc düşünce herkesin dünyası başına yıkılıyor ve elindeki btcyi çıkarıyor. zamanla yükselince daha çok pişman oluyor insanlar. demekki neymiş ölümüne hodl. parayı kenara at 2-3 sene unut. hatta 5 sene unut. dönüp bakıyorum da 5 yıl önce böyle yapmış olsaydım şimdi herşey daha farklı olurdu. 5 yıl uzun bir süre değilmiş aslında. aah ah....

Her sene demeyelimde ortalama 3-4 yılda bir bu durumlar yaşanıyor. 2014'de bugün yaşadıklarımızın birebirini yaşamışlar neredeyse. Keşke o zamanlar yeterli birikim yapıp 2017ye öyle girseydik ama hiçbir şey için geç değil hala umut var.
slvrbrk
Jr. Member
*

Activity: 160

View Profile WWW
January 23, 2019, 11:00:13 AM

Tamamen fiyatın düşüşüyle alakalı bir durum.Fiyat tekrar yükselmeye başlarsa herkes treni kaçırmayayım mantığıyla yeniden yüklenecektir Bitcoin ve diğer kripto paralara.Tabi bu treni kaçırma durumu 17-18 bin dolardan bitcoin alan ve halen yükselecek umuduyla elde tutan kişiler görmemizi de sağladı.

● ●   CATEX.io   ● ●
|    |  Transaction Mining Exchange  |    |
(((((((  TRADE NOW  )))))))
greatbambino
Member
**

Activity: 350
Merit: 14

View Profile WWW
January 23, 2019, 12:14:25 PM

Genel olarak herkes bunu al dediğinde satıp kimse konuşmazken almak lazım . Btc için şuan olan bu

Orhansarkaya19
Copper Member
Jr. Member
*

Activity: 210

View Profile
January 23, 2019, 03:57:06 PM

Su anda bir hype olusmaz. Fiyat biraz hareketlenmeye baslauinca insanlarin ilgisini cekecektir. O zaman da fiyatin onunde kimse duramaz. O yuzden bu aralar sakin kalip elinizdekini pul fiyatina satmayin. Inaniyorum ki yakin zamanda guzel gumler gelecek.
garop
Newbie
*

Activity: 104
Merit: 0

View Profile
January 24, 2019, 05:08:42 AM

azalmıyor sanki tükeniyor gibi
Neo.op
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 254

View Profile WWW
January 24, 2019, 06:19:21 AM

Şuan öyle görünüyor.Ama bu her zaman böyle olmuştur bir dönem durgun geçer sonra tekrar yukarıya fırlar.Ama korkmuyorda değiliz bu sefer bakkal amca bile btc aldı bekliyor.

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄█████▓▓▓▓▓▓▓▓█████▄
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄▄████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄
▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓█████
▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓█████
▓▓▓▓██████▄▄▄▄▄██████
▓▓▓██████████████████
▓▓███████████████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
 ██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
LYRA  Loyalty Rewards on Blockchain
══════════════════════[ Main Features ]══════════════════════
Customizable tokens ███NFT███ DeFi███ DEX███ Revenue share
distorsiyon
Member
**

Activity: 448
Merit: 15

View Profile
January 25, 2019, 05:25:23 PM

İlk post'lara baktım da, şuanda da aynı durum mevcut. İlgi devamlı değişiyor ve her düşüşten sonra katlı artış gerçekleşiyor.

Aynı periyodun sonu 20k dolarları görür mü bilmem ama 10-15k fiyatlarını gelecekte görememesini pek düşünemiyorum.

Elbette ytd.
BACARAN
Jr. Member
*

Activity: 560

View Profile
January 25, 2019, 09:05:06 PM

Sanki aynı döngü yaşanıyor gibi, konuyu güncelleyen arkadaşa teşekkür ederim  Smiley Ben bugünden bahsediliyor zannettim konuyu ilk açınca ama baktım 2014 yılı inşallah gene bir yükselme trendine gireriz.
redboxneo
Member
**

Activity: 546
Merit: 10

View Profile
January 27, 2019, 12:26:11 PM

vaneckin yaptığı yatırımcı anketine göre bu sene altına yönelik yatırımcı da artış varmış. 2018'de altından bitcoine talep gelmiş. bitcoinde ilgi azalacak olsa bile bu kalıcı değil hep geçici olmuştur.
Endemicc
Jr. Member
*

Activity: 124
Merit: 2

View Profile
January 27, 2019, 06:26:16 PM

Aslında azaltılıyor desek daha doğru olur.Medyaya büyük etkileri olduğu bilinen bir gerçek bitcoine ilgi artarken medya kanalıyla artıyordu şimdi medyada yer verilmiyor ve ilgi azalıyor.Şu anda insanların satın alması istenmiyor olabilir bitcoinleri toplamak açısından.
mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546
Merit: 2

View Profile WWW
January 31, 2019, 04:39:38 PM

bitcoine ilginin azaldığınıı düşünmüyorum. eğer azalan bir ilgi varsa bu sadece mevcut yatırımcıların küsmeye başlamasından başka bir şey değildir.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
April 09, 2019, 08:03:24 PM

Dünya’da Bitcoin’e olan ilgi azalıyor mu ?

Coindesk’in verilerine göre ; şu sıralar (yazımızı yazdığımız sıralarda) $453 dolaylarında işlem gören Bitcoin, 2013 Aralık ayında $1150′ dan işlem görerek zirve yapmıştı. Bu zirveyi yapmadan bir ay öncesine kadar Bitcoin piyasası 200$ dan işlem görüyordu.

Haberin devamı için: http://www.coinkolik.com/bitcoine-ilgi-azaliyor-mu/

Baya nostaljik olmuş. Resmen zaman kapsülü bulmuş gibi oldum şu anda Smiley Bir ay önce 200 dolar olan Bitcoin; 1150 dolar ile zirve yapıp, ardından 453 dolara düşmüş. Vay vay vay! Seviyorum böyle eski anlardan mesajları.
sense12
Newbie
*

Activity: 39
Merit: 0

View Profile
April 09, 2019, 08:15:05 PM

5 sene sonra su ankı fıyatları ruyanızda goremezsiniz Grin
PowerLike
Member
**

Activity: 244
Merit: 20

View Profile
April 09, 2019, 08:50:04 PM

Bitcoine ilgi asla azalmaz bu saatten sonra. Ben balinaların etkisiyle durgunluk ve düşüşler olduğu kanaatindeyim. Balinalar istediği gibi oynayabiliyorlar piyasayla. Önemli olan sabır, sabırlı olabilirsek az yada çok mutlaka kazanabileceğimizi düşünüyorum.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: