Bitcoin Forum
May 18, 2024, 01:05:55 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: [SATILIK] SIFIR 5 Adet Antminer S3 478 Gh/s  (Read 3641 times)
Peny (OP)
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
August 07, 2014, 09:52:49 PM

Hayırlı satışlar. Hikayenizi keyifle okudum  Smiley

Tesekkurler. Sizede bol kazançlar.
Peny (OP)
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
August 09, 2014, 04:02:49 PM

Fiyat Güncellendi.
delipoyraz75
Newbie
*

Activity: 2

View Profile
August 14, 2014, 09:21:58 PM

hikayen türkiyede yaşanan vergiparanormalaktivite si Smiley bu normal çünkü daha gümrükteki adamlar bile ya lise yada ortaokul mezunu eski çalışanlar cihazda kulakları görünce sana turksel demesi ayrıca beni kahkaya boğdu diyebilirim insan ( tabii akıllı insan anlamında ) bi düşünür aceba bu nedir ama harbiden gerilermiş önünde zaten pc duruyor üzerinde şirket ismi yazıyor ne sattığını google amcada illaki belirler sana turksel demesine hala gülüyorum,aslında o adama uçaksavar geçirsen gümrükten üzerinde çiçek resmi olsa sana '' beyfendi bahçe sulama makinesi bu üzerinde çiçek resmi bahçe resmi var '' diye söyler sende he yav he dersin alırsın vergisini verirsin gümrüğün karşısına kurarsın ondan sonra alsana vergi deyip basarsın yangını adam ondan sonra su yerine başka bişey geldiğinde anlar ne olduğunu Cheesy ama ne yazıktırki türkiyede bu türk aktiviteyi yapan şirket çok az hatta yok gibi tekno markalar bu işe yönelseler bizi böyle uluslar arası ticaret yapan şirketler gibi kapılarında süründürmezlerdi ama dediğim gibi ne yazıkki ne yazık sana hayırlı satış ve kazançlar diliyorum güzel kardeşim param olsa almayı çok isterdim ama bende daha yeniyim küçüktenbir hobi deniycem tutarsa belki işi büyütürüm bakalım kısmet saygılarımla...
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: