Bitcoin Forum
May 30, 2024, 08:57:17 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Robocoin ATM No 2 in drum spre Romania. Se cauta locatie!!  (Read 3899 times)
mavericklm
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 742
Merit: 500


View Profile
November 19, 2014, 11:08:33 AM
 #21

pozam asa?

VancouverRO (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 30
Merit: 0


View Profile
November 19, 2014, 12:04:00 PM
 #22

pozam asa? Smiley


Salutare,

Versiunea Robocoin 2.0 (ultima) necesita un id si un numar de telefon mobil la inregistrare. Pentru urmatoarele tranzactii este necesar doar telefonul.

As vrea sa ilustrez urmatoarele:

- A fost si este cel mai utilizat ATM bi-directional la nivel global;
- Dupa crearea contului, acesta poate fi alimentat de oriunde. Iar apoi retragerile de numerar se fac instant la orice ATM Robocoin;
- Noul sistem face mult mai usoara trimiterea de fonduri. Te poti loga la orice ATM Robocoin din lume doar cu acel cod primit pe numarul de
telefon inregistrat;

Locatia din Titulescu nr. 16, este deschisa de luni pana duminica cu program prelungit iar Bucurestiul are peste 3 milioane de locuitori. Urmatoarele ATM-uri vor fi amplasate si in alte orase ale tari.

Va asteptam Sambata unde intr-o atmosfera prietenoasa am putea discuta si aceste aspecte!
BombaUcigasa
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1442
Merit: 1000



View Profile
November 19, 2014, 12:29:36 PM
 #23

Pana acum, cum arata cifrele referitoare la amorsarea investitiei sau costurilor pentru operator sau pentru patronul care tine in chirie echipamentul? Puteti oferi datele acestea in privat daca nu sunt publice?
VancouverRO (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 30
Merit: 0


View Profile
November 20, 2014, 10:05:42 AM
 #24

Pana acum, cum arata cifrele referitoare la amorsarea investitiei sau costurilor pentru operator sau pentru patronul care tine in chirie echipamentul? Puteti oferi datele acestea in privat daca nu sunt publice?
Sunt multe variabile care influenteaza aceasta investitie. Daca ai un capital si esti interesat sa investesti in ATM-uri, noi avem un plan de parteneriat. Pentru detalii, te rog, sa ne contactezi.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!