Bitcoin Forum
May 08, 2024, 09:35:48 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Blockchain.info Android cüzdan uygulaması güncellendi  (Read 1996 times)
CoinTürk (OP)
Sr. Member

Activity: 421
Merit: 250

View Profile WWW
September 06, 2014, 07:46:44 AM

http://coin-turk.com/blockchain-info-android-cuzdan-uygulamasini-guncellendi/

Blockchain.info, hafta içerisinde Android cüzdan uygulamasının güncellendiğini, kendi bloğu olan blog.blockchain adresinden duyurdu. Google Play Store’den yüklenebilecek güncelleme ile kullanıcılara yeni özellikler sunuluyor.
The grue lurks in the darkest places of the earth. Its favorite diet is adventurers, but its insatiable appetite is tempered by its fear of light. No grue has ever been seen by the light of day, and few have survived its fearsome jaws to tell the tale.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715160948
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715160948
Reply with quote  #2

1715160948
Report to moderator
canberk8990
Newbie
*

Activity: 15
Merit: 0

View Profile
September 07, 2014, 01:00:10 AM

hocam iphone guncellemesi de mevcut mu acaba?cunku bendeki surum ara sira error veriyor su siralar
techman
Legendary
*

Activity: 1020
Merit: 1027

View Profile
September 07, 2014, 06:16:03 AM

Herhangi bir exchange aitesine girerken bile windows bilgisayarımı kullanmıyorum, Android telefonlara nedense hiç güvenmiyorum. Sırf bu yüzden bile iOS'dan vazgeçmem, jailbreak yapmadığınız sürece Android'den 1000 kat güvenli. Tamam iCloud olayı falan oldu, hatasız yazılım yoktur iOS'da kusursuz değil ama Android cidden güvenlik anlamında hala çok zayıf.

DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
September 07, 2014, 06:37:03 AM

Herhangi bir exchange aitesine girerken bile windows bilgisayarımı kullanmıyorum, Android telefonlara nedense hiç güvenmiyorum. Sırf bu yüzden bile iOS'dan vazgeçmem, jailbreak yapmadığınız sürece Android'den 1000 kat güvenli. Tamam iCloud olayı falan oldu, hatasız yazılım yoktur iOS'da kusursuz değil ama Android cidden güvenlik anlamında hala çok zayıf.

Iphonun minnacik ekraninda trade yapacagima ona verecegim para ile mac mini alirdim, zaten bi kere mac kullansaniz bir daha windowsun yuzune bakmazsiniz, zaten cok istiyorsan bottcamp ile kurarsin oyunlarini oyle oynarsin sayet oyun delisi iseniz o zaman zaten hic bi pc sizi doyurmaz her bir kac ayda bir upgrade edersiniz. macos candir  Smiley
CoinTürk (OP)
Sr. Member

Activity: 421
Merit: 250

View Profile WWW
September 07, 2014, 07:00:00 AM

hocam iphone guncellemesi de mevcut mu acaba?cunku bendeki surum ara sira error veriyor su siralar

Merhaba Canberk8990, IOS'la ilgili henüz herhangi bir açıklama yapılmadı; fakat Android güncellemesi yayınlandığına göre IOS güncellemesi de büyük ihtimalle yakın zamanda yayınlanacaktır.

Coin-turk
oli123123
Legendary
*

Activity: 1445
Merit: 1000

View Profile
September 07, 2014, 07:44:30 AM

iOS'un güvenli olmasının nedeni kapalı olması Jailbreak yapmadıkça, bir virüsü Android bir telefona koyabilirsiniz, rootluysa hele. Fakat iOS'ta Jailbreak yapılmadıkça yapacak pek bir şey olmuyor.
techman
Legendary
*

Activity: 1020
Merit: 1027

View Profile
September 07, 2014, 08:09:32 AM

Iphonun minnacik ekraninda trade yapacagima ona verecegim para ile mac mini alirdim, zaten bi kere mac kullansaniz bir daha windowsun yuzune bakmazsiniz, zaten cok istiyorsan bottcamp ile kurarsin oyunlarini oyle oynarsin sayet oyun delisi iseniz o zaman zaten hic bi pc sizi doyurmaz her bir kac ayda bir upgrade edersiniz. macos candir  Smiley

Uzun yıllardır mining yapmak dışında windows kullanmıyorum

Uzun yıllardır windows kullanmıyorum sadece mining için kullanıyorum. İOS yazılımcısı olduğum için zaten Windows ile pek işim olmuyor. Mobil iken iPad yoksa mecburen iPhone ile trade yapıyorum ama..

yussuf89
Legendary
*

Activity: 1792
Merit: 1030

View Profile
September 07, 2014, 08:29:05 AM

Bu uygulama keşke düşük Android sürümlü cihazları da desteklese.
Gereken Android sürümü
4.0 ve üzeri
Herkeste 4.0 üzeri yok ki.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: