Bitcoin Forum
May 08, 2024, 06:22:14 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Coinbase BitLicense ile İlgili Açıklama Yayınladı  (Read 1825 times)
CoinKolik (OP)
Hero Member

Activity: 736
Merit: 504

View Profile
September 10, 2014, 11:20:15 AM

BitLicense ile ilgili Bitcoin endüstrisinin önde gelen şirketleri ve kuruluşlarından açıklamalar yapılmaya devam ediyor. Bitcoin Çin borsasının liderlerinin yayınladığı ortak bildiriden sonra,sSon olarak Xapo CEO’su Wences Casares de düzenlemeler ile ilgili büyük tepki göstermiş ve Xapo blog sayfasında bir açıklama yapmıştı.

Şimdi de Coinbase, NYDFS’nin kamuoyuna sunduğu BitLicense düzenlemeleri ile açıklama yayınladı.

Haberin devamı için: http://www.coinkolik.com/coinbasein-bitlicense-ile-ilgili-aciklamasi/
1715149334
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715149334
Reply with quote  #2

1715149334
Report to moderator
"With e-currency based on cryptographic proof, without the need to trust a third party middleman, money can be secure and transactions effortless." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715149334
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715149334
Reply with quote  #2

1715149334
Report to moderator
aliser
Hero Member

Activity: 826
Merit: 1000

View Profile
September 10, 2014, 01:36:01 PM

BitLicense ile ilgili Bitcoin endüstrisinin önde gelen şirketleri ve kuruluşlarından açıklamalar yapılmaya devam ediyor. Bitcoin Çin borsasının liderlerinin yayınladığı ortak bildiriden sonra,sSon olarak Xapo CEO’su Wences Casares de düzenlemeler ile ilgili büyük tepki göstermiş ve Xapo blog sayfasında bir açıklama yapmıştı.

Şimdi de Coinbase, NYDFS’nin kamuoyuna sunduğu BitLicense düzenlemeleri ile açıklama yayınladı.

Haberin devamı için: http://www.coinkolik.com/coinbasein-bitlicense-ile-ilgili-aciklamasi/

Siz bi haberi duyurduktan sonra silip yeniden mi ekliyorsunuz ? Bakıyorum Bitcoin Haberlerinde okunmamış bir girdi var okuyorum eminim yarım saat sonra bir daha bakıyorum yine okunmamış bir mesaj görünüyor bakıyorum aynı mesaj, Üstelik okunma sayısı da az. Eğer böyle bir şey yapıyorsanız gerçekten hoş değil. Sorun bendeyse kusura bakmayın.
EFS
Moderator
Legendary
*

Activity: 3724
Merit: 2078

Crypto Swap Exchange

View Profile
September 10, 2014, 01:38:14 PM

Siz bi haberi duyurduktan sonra silip yeniden mi ekliyorsunuz ? Bakıyorum Bitcoin Haberlerinde okunmamış bir girdi var okuyorum eminim yarım saat sonra bir daha bakıyorum yine okunmamış bir mesaj görünüyor bakıyorum aynı mesaj, Üstelik okunma sayısı da az. Eğer böyle bir şey yapıyorsanız gerçekten hoş değil. Sorun bendeyse kusura bakmayın.

Ben böyle bir durum fark etmedim. Sadece CoinKolik konularında mı oluyor bu durum?

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
aliser
Hero Member

View Profile
September 10, 2014, 01:51:49 PM

Ben böyle bir durum fark etmedim. Sadece CoinKolik konularında mı oluyor bu durum?

Dediğim gibi emin değilim mesajı iki kez okuduğumdan eminim ama genelde forumda sürekli online durumdayım en geç 10 dakikada bir bakıyorum yeni bir şeyler var mı diye. Aynı mesajı 2 kez okuduğumdan eminim.
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
September 10, 2014, 01:54:33 PM

Bazen bende yasiyorum ayni durumu, ama ozellikle coincolik'in degil, baska basliklardada oluyor. Yazar sahibi editleme yapti deyip gecistiriyorum. Bazen bende yanlis yazdigimi anladigimda editliyorum o yuzden pek takmamistim bu sekil dusunmemistim.
cakir
Legendary
*

Activity: 1274

★ BitClave ICO: 15/09/17 ★

View Profile WWW
September 10, 2014, 02:05:14 PM

birden fazla tarayıcı/sekme vs kullanınca başa gelebiliyor benzer durum.
örneğin ilk sekme bitcointalk oluyor yeniliyorum siteyi, geçiyorum başka bir siteye. facebookta dolandıktan sonra yeni bir tab açıp bitcointalk'a bakıyorum. bu tab'ı kapatıp twitter'a geçiyorum. twitter'ı kapatınca karşıma ilk açtğım bitcointalk sitesi geliyor, okuduğum başlık okunmamış görünüyor Grin

,'#██+:                 
              ,█████████████'             
            +██████████████████           
          ;██████████████████████         
         ███████:         .███████`       
        ██████               ;█████'      
      `█████                   #████#     
      ████+                     `████+    
     ████:                        ████,   
    ████:    .#              █     ████   
   ;███+     ██             ███     ████  
   ████     ███'            ███.    '███, 
  +███     #████           ,████     ████ 
  ████     █████ .+██████: █████+    `███.
 ,███     ███████████████████████     ████
 ████     ███████████████████████'    :███
 ███:    +████████████████████████     ███`
 ███     █████████████████████████`    ███+
,███     ██████████████████████████    #███
'███    '██████████████████████████    ;███
#███    ███████████████████████████    ,███
████    ███████████████████████████.   .███
████    ███████████████████████████'   .███
+███    ███████████████████████████+   :███
:███    ███████████████████████████'   +███
 ███    ███████████████████████████.   ███#
 ███.   #██████████████████████████    ███,
 ████    █████████████████████████+   `███
 '███    '████████████████████████    ████
  ███;    ███████████████████████     ███;
  ████     #████████████████████     ████ 
   ███#     .██████████████████     `███+ 
   ████`      ;██████████████       ████  
    ████         '███████#.        ████.  
    .████                         █████   
     '████                       █████    
      #████'                    █████     
       +█████`                ██████      
        ,██████:           `███████       
          ████████#;,..:+████████.        
           ,███████████████████+          
             .███████████████;            
                `+███████#,               
aliser
Hero Member

View Profile
September 10, 2014, 02:12:22 PM

birden fazla tarayıcı/sekme vs kullanınca başa gelebiliyor benzer durum.
örneğin ilk sekme bitcointalk oluyor yeniliyorum siteyi, geçiyorum başka bir siteye. facebookta dolandıktan sonra yeni bir tab açıp bitcointalk'a bakıyorum. bu tab'ı kapatıp twitter'a geçiyorum. twitter'ı kapatınca karşıma ilk açtğım bitcointalk sitesi geliyor, okuduğum başlık okunmamış görünüyor Grin

Tek tarayıcı (Chrome) Tek sekmede Bitcointalk sürekli açık hiç kapanmaz. Facebook kullanmıyorum Wink Twitter ayda yılda bir. dediğim gibi yine de belki ben yanılıyorumdur. En doğrusu CoinKolik'in konuyla ilgili açıklaması.
CoinKolik (OP)
Hero Member

Activity: 736
Merit: 504

View Profile
September 10, 2014, 02:14:08 PM

Selam,

Bu konuda editleme yapmadım, açıkçası diğer konularda da yazım yanlışı dışında editleme yapmıyorum.

Sanırım sizden kaynaklı bir durum bu. Bahsedildiği gibi farklı tarayıcılardan girdiğimde benim de başıma geliyor doğrusu.

Yağız / CoinKolik
aliser
Hero Member

View Profile
September 10, 2014, 02:24:44 PM

Selam,

Bu konuda editleme yapmadım, açıkçası diğer konularda da yazım yanlışı dışında editleme yapmıyorum.

Sanırım sizden kaynaklı bir durum bu. Bahsedildiği gibi farklı tarayıcılardan girdiğimde benim de başıma geliyor doğrusu.

Yağız / CoinKolik

Öyleyse demek ki ben bir dejavu yaşadım
dadas15
Sr. Member

Activity: 558
Merit: 251

View Profile
September 10, 2014, 06:43:43 PM

Selam,

Yağız / CoinKolik

Öyleyse demek ki ben bir dejavu yaşadım

ben şimdiye kadar bu tip bir durum ile karşılaşmadım, sanırım dedğin şekilde bir dejavu yaşadın
Pages: [1]
  Print  

Jump to: