Bitcoin Forum
May 03, 2024, 11:32:37 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Inside Bitcoins Konferansı, 15-16 Eylül’de Londra’da Yapılacak  (Read 1728 times)
CoinKolik (OP)
Hero Member

Activity: 736
Merit: 504

View Profile
September 13, 2014, 10:30:06 AM

Geçtiğimiz Şubat ayında Berlin’de düzenlenen ve dünyada büyük yankı uyandıran Inside Bitcoins konferansı, bu sefer de 15-16 Eylül’de Londra’da düzenleniyor.

Inside Bitcoins, uluslararası konferans ve fuar etkinliği olmasıyla birlikte, 15′i aşkın ülkeden katılımcıları ağırlıyor.

Haberin devamı için: http://www.coinkolik.com/inside-bitcoins-konferansi-15-16-eylulde-londrada-yapilacak/
I HATE TABLES I HATE TABLES I HA(╯°□°)╯︵ ┻━┻ TABLES I HATE TABLES I HATE TABLES
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
canberk8990
Newbie
*

Activity: 15
Merit: 0

View Profile
September 14, 2014, 12:43:43 AM

Amsterdam'da yapılan konferansa gidicektim Eylül başında vize işlemleri yetişmediği için gidemedim, yurtdışında bir bitcoin konferansına gidip bu duyguyu deneyimlemek çok istiyorum. Aramızdan gidip direk canlı bloglama yapsa falan ne kadar güzel olur aslında Smiley Yağız seni gönderelim aslında Smiley
hocam sansizlik olmus sizin icin umarim bi dahaki sefere gidebilirsiniz, ornegin bende avusturyadayim burada yasiyorum, ancak bize de londraya gitmek icin vize gerekiyor Undecided, ancak ileriki tarihlerde uygun zamanda denk gelirse katilip gorselleri ve videolari paylasmayi umuyorum Smiley
dadas15
Sr. Member

Activity: 558
Merit: 251

View Profile
September 14, 2014, 07:10:38 AM

umarım böyle bir konferans dünya kültür başkenti istanbulda yapılır ve hepimiz iştirak ederiz
ferman
Full Member

Activity: 238
Merit: 100

Sanırım BAN 11 Nisan'a uzadı...

View Profile WWW
September 15, 2014, 11:37:13 PM

ilk gün haberleri geldi mi? nedir durum var mı bir gelişme?

webhosting
Full Member

Activity: 120
Merit: 100

View Profile
September 16, 2014, 05:44:35 AM

istanbulda olmuş olsa  seve seve arabaya atlar gelirdim

SEMUX   -   An innovative high-performance blockchain platform  
▬▬▬▬▬      Powered by Semux BFT consensus algorithm      ▬▬▬▬▬
Github    -    Discord    -    Twitter    -    Telegram    -    Get Free Airdrop Now!
Pages: [1]
  Print  

Jump to: