Bitcoin Forum
May 25, 2024, 12:05:04 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: antminer s2 Miner Configuration Sorunu  (Read 3802 times)
wallet
Full Member

Activity: 420
Merit: 125

LIVENpay.io

View Profile
September 16, 2014, 07:28:54 AM

bu başlığı ilgiyle takip ediyordum. olumlu sonuçlanmasına sevindim. insan kendi başına hiç gelmiycek gibi düşünüyor . ama dikkatli olmak lazım
Ben ihtimal dahi vermemiştim ama oluyormuş demek.

L I V E N pay | [  WHITEPAPE  ]                            The WORLD FIRST GLOBAL             Apply for
GET the APP     ◥ Google Play  ◥ App Store                                 FOOD ECONOMY - for Everyday         the LVN ICO
FOLLOW US    ◾TELEGRAM  ◾MEDIUM  ◾GITHUB  ◾TWITTER           use by  E v e r y   d a y   P e o p l e          Presale Now
batido
Newbie
*

Activity: 53
Merit: 0

View Profile
September 17, 2014, 08:53:37 AM

eskiden bu tarz hareketleri türkler yapardı tüm dünyaya öğrettik valla Smiley
FromSmyrna (OP)
Full Member

Activity: 275
Merit: 100

View Profile
October 07, 2014, 11:16:43 AM

şimdide başka biri dadandı ssh şifremi ne yaparsam yapayım adam fabrika ayarlarına döndürüp sonrada kendi bilgilerini giriyor bu konuda çözüm tavsiyesi olan varmı ?

amad
Member
**

Activity: 84
Merit: 10

View Profile WWW
October 09, 2014, 12:14:05 PM

Cihaz kullanmadim fakat standart bir bilgisayarmis gibi oldugunu varsayarsak modem (router vs) port forwarding yapabilirsin. Sadece kendi agindan baglan gibi izinler verebilirsin (bilgisayar olsa yapilabilir (detayli teknik bilgim yok) fakat bu cihazlari bilmiyorum)

FromSmyrna (OP)
Full Member

View Profile
October 09, 2014, 08:39:40 PM

Cihaz kullanmadim fakat standart bir bilgisayarmis gibi oldugunu varsayarsak modem (router vs) port forwarding yapabilirsin. Sadece kendi agindan baglan gibi izinler verebilirsin (bilgisayar olsa yapilabilir (detayli teknik bilgim yok) fakat bu cihazlari bilmiyorum)
minner lar datacanterda firewall dan ssh port 22 ve wep panel port 80 ni kapatmama rağmen yinede sistemi girip pool bilgilerini değiştirebiliyor başka hangi porttan müdahale edebilir fikri olan varmı ona göre kapatayım

hosunn
Full Member

Activity: 200

View Profile WWW
October 09, 2014, 10:32:53 PM

Bitmain den gerçek image dosyasını istesen verebilirler belki veya kurulum cd si varmı?

http://www.guneydc.com/ Hosting, Dedicated, VDS-VPS, Domain Checker
FromSmyrna (OP)
Full Member

View Profile
October 09, 2014, 11:09:47 PM

Bitmain den gerçek image dosyasını istesen verebilirler belki veya kurulum cd si varmı?
temiz güvenilir image istedim bakalım o işe yaracak mı

pitkoyin
Full Member

Activity: 196

View Profile
October 12, 2014, 10:33:56 PM

Sayet sizlerde bu tip bir cihaz kullaniyorsaniz tum sifrelerinizi degistirin, yoksa basit bir port scanner ile tarayip bu tip cihazlari bulup kendi ayarlarinizi yukleyip cihazi kullanilamaz hale getirebilirsiniz.

Asıl garip olan FromSmyrna modemde port forwardingi açmadan dışarıdan yapılacak bir tarama ile bu cihazlar görülemez. Kimseyi kıllandırmak istemem ama port forwarding yapmadan cihazlar hedef oluyorsa, hackerı çok uzaklarda aramayın, büyük ihtimal betarigs sitesinin yönetiminden bir arkadaştır..

Edit: Data-centerda bulunan cihazlara erişmek için açmak zorunda kalmış olabilir ama bu durumda VPN kullanması çok daha güvenli olur. Ya da DeepCoinin dediği gibi çok sağlam şifreler koymak..
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: