Bitcoin Forum
April 19, 2024, 08:05:05 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Düşüş devam eder mi?  (Read 11497 times)
teramit
Legendary
*

Activity: 1867
Merit: 1387

The Last Cryptocoin Burner

View Profile
October 05, 2014, 09:01:51 AM

Pisman olmadin umarim sattigina. Bir kac saate yukselis basladiginda merak ediyorum acikcasi ne cevap yazacagini.
Yil sonuna 2 ay daha var bu arada.
[/quote]

birkaç saat derken ?  Grin
 bari birkaç hafta de...
The forum was founded in 2009 by Satoshi and Sirius. It replaced a SourceForge forum.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Tequle
Newbie
*

Activity: 9
Merit: 0

View Profile
October 05, 2014, 09:17:01 AM

İyi bir üniversitede ana bölümüm İngilizce iktisat çap olarakta ingilizce işletme okuyorum mezun olacağım 1 sene sonra. Ekonomik göstergelere göre konuşmak gerekirse eğer konjonktürel dalgalanma devamlı olan bir piyasa tabii ki bunda btc'nin sınırlı sayıda olması ve trade hacmide çok büyük etken. Bu durumda kimse inecek veya çıkacak gibi bir tahminde bulunamaz. Üstüne basa basa söylüyorum bu tahmin; kahinlik yapmaktan öteye gidemez. Piyasa çok fazla dalgalı. Son 1 senelik raporu incelediğim de Yalnız şunu da belirtmek istiyorum: 2013 Ağustos- 2014 Mayıs arası büyük bir çıkış ve 2014 Mayıs ortalarından bu güne kadar devamlı negatif eğimli seyrediyor TL/BTC bu da şunu gösteriyor ki elbette bu iniş bir yerde duracaktır tekrardan pozitif ivme kazanacağına eminim. Çünkü böyle bir piyasa gidişatı olamaz, bu gidiş piyasayı öldürecektir. Bana kalırsa sadece tahminim, biraz daha iniş ardından kuvvetli bir yükseliş olacaktır. Yılbaşı gibi veya 2015'in ilk çeyreği tavan fiyatı belirlenecektir. Ben şuan biraz yatırım yapıp beklemede kalacağım
xsentus
Legendary
*

Activity: 1301
Merit: 1000

📌 peerguess.com 📌

View Profile
October 05, 2014, 10:11:54 AM

İyi bir üniversitede ana bölümüm İngilizce iktisat çap olarakta ingilizce işletme okuyorum mezun olacağım 1 sene sonra. Ekonomik göstergelere göre konuşmak gerekirse eğer konjonktürel dalgalanma devamlı olan bir piyasa tabii ki bunda btc'nin sınırlı sayıda olması ve trade hacmide çok büyük etken. Bu durumda kimse inecek veya çıkacak gibi bir tahminde bulunamaz. Üstüne basa basa söylüyorum bu tahmin; kahinlik yapmaktan öteye gidemez. Piyasa çok fazla dalgalı. Son 1 senelik raporu incelediğim de Yalnız şunu da belirtmek istiyorum: 2013 Ağustos- 2014 Mayıs arası büyük bir çıkış ve 2014 Mayıs ortalarından bu güne kadar devamlı negatif eğimli seyrediyor TL/BTC bu da şunu gösteriyor ki elbette bu iniş bir yerde duracaktır tekrardan pozitif ivme kazanacağına eminim. Çünkü böyle bir piyasa gidişatı olamaz, bu gidiş piyasayı öldürecektir. Bana kalırsa sadece tahminim, biraz daha iniş ardından kuvvetli bir yükseliş olacaktır. Yılbaşı gibi veya 2015'in ilk çeyreği tavan fiyatı belirlenecektir. Ben şuan biraz yatırım yapıp beklemede kalacağım

şu durum piyasanın öldüğünü gösteriyor.. Bence 2 seçenek var ya kısa sürede hızlı bir şekilde yükselecek.. Yada bitcoin'in bitti diyebiliriz. Bu difficulty ile bu fiyatlarla kim neden ileriye yatırım yapsın.. Son yatırımını 2014 ilk çeyreğinde aldı..

For security, your account has been locked. Email acctcomp15@theymos.e4ward.com
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
October 05, 2014, 10:26:26 AM

bence fiyatları öldürüyorlar şuanda bilerek ve isteterek millet pes etsin senin benim gibi ufak yatırımcılar paniklesin sattın istiyorlar, ellbet  biyerde duracak fiyatlar yine fırlayacak orası neresi mi olur belki benimde pes edip btc bitti artık bundan binane olmaz dediğin yer olur merakla bekliyorum açıkçası yatırdığım meblağ çok yüksek değil benim adıma kaybetmekten korkmuyorum o yüzden satmıycam düşerse biraz daha alırım ama 😀😀
teramit
Legendary
*

View Profile
October 05, 2014, 10:27:14 AM

şu durum piyasanın öldüğünü gösteriyor.. Bence 2 seçenek var ya kısa sürede hızlı bir şekilde yükselecek.. Yada bitcoin'in bitti diyebiliriz. Bu difficulty ile bu fiyatlarla kim neden ileriye yatırım yapsın.. Son yatırımını 2014 ilk çeyreğinde aldı..
neden bitsin alım için iyi bir vakit kollayan bir sürü insan var.
Bitcoin yatırımcıları fiyatına değil teknolojisine yatırım yapıyor.
hala para transferi için iyi bir yöntem ve fiyat ne olursa olsun alım satım yapıldığı için exchange siteleri de iş yapar.
Hızlı bir şekilde yükselme ihtimalinin pek olmadığını önceki mesajlarda söylemiştim çok adam var biraz yükselsin zararımı karşılayayım diyen yükselirse yavaş yükselecek.
EFS
Moderator
Legendary
*

Activity: 3696
Merit: 2067

Crypto Swap Exchange

View Profile
October 05, 2014, 11:50:46 AM

Bitcoin bitti diyenler ortaya çıkmaya başlamış. Sayılarının artmasını bekliyoruz, o zaman yeni hareketini yapacaktır. Fiyatların düşük kalması benim işime geldiği için bu halden memnunum. Birkaç ay daha böyle devam ederse iyi olur. Smiley

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
October 05, 2014, 12:01:07 PM

şahsen benimde acelem yok çıkış için her ay  ufak ufak alıyorum geçen ay 1200 den almıştım şimdi de 750 den alırım satmadığım sürece zarar etmeyeceğimi düşünüyorum kısa vadede fiyata çok takılmamak lazım
testerman
Hero Member

Activity: 840

View Profile
October 05, 2014, 12:07:22 PM

Bitcoin bitti diyenler ortaya çıkmaya başlamış. Sayılarının artmasını bekliyoruz, o zaman yeni hareketini yapacaktır. Fiyatların düşük kalması benim işime geldiği için bu halden memnunum. Birkaç ay daha böyle devam ederse iyi olur. Smiley

zaten ne zaman, "bitcoin bitti, borsa bitti, borsa da cok dustu, daha da dusecek ", sesleri yukselmeye basladiysa bilin ki, big whale amacina ulasmaya yakin, piyasadan gerekli hisse/bitcoin/yatirimaracini toplamis ya da toplamak uzeredir.. ve cikis cok yakindir.

Bir tane de benden olsun;
"Evet, evet bitcoin bitti, 1 dolar bu gidisle"  

Cool
by rallier
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1334

just in case

View Profile WWW
October 05, 2014, 03:02:55 PM

Goraset testerman ile birlikte hem fikirim Cheesy

signature not found.
Scoint
Newbie
*

Activity: 42
Merit: 0

View Profile
October 05, 2014, 03:49:20 PM

An itibariyle 290 altını gördük.
testerman
Hero Member

View Profile
October 05, 2014, 04:10:54 PM

3 borsada, bitfinex bitstamp ve btc-e ayni anda yaklasik 15.000 btc satildi, buyuk ihtimalle ayni kisidir, cunku hareket es zamanliydi, ya da birbirini takip eden botlar da olabilir. fakat bana cok mantikli gelmiyor bu kadar btc yi botlara emanet etmek
grolll
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1014

View Profile
October 05, 2014, 04:18:31 PM

Satoshi dumplıyor bence
ballot
Hero Member

Activity: 969

View Profile
October 05, 2014, 04:28:05 PM

Satoshi dumplıyor bence

sonuçta sattığı btcleri banka hesabına alıyor dimi küçük bi kesime karşı da olsa ifşa olmuş olmaz mı
teramit
Legendary
*

View Profile
October 05, 2014, 04:49:22 PM

birisi bitstampte 30bin btc sell order koydu 300$ a sonra kaldırdı o kadar btc si olan adam sayısı belli ...
tim olmasın Smiley
testerman
Hero Member

View Profile
October 05, 2014, 05:38:45 PM

birisi bitstampte 30bin btc sell order koydu 300$ a sonra kaldırdı o kadar btc si olan adam sayısı belli ...
tim olmasın Smiley

yaw arkadas bir git, sabahtan beri trolluyorsun ortami, amacin nedir soyle de bilelim?  , bende gordum onu ancak, 30 bin sell order degil, o sadece 3000 btc sell orderdi, simdi de yeller esiyor orada

atarken dikkatli ol biraz, 30bin dedigin o exchange sitesinin gunluk hacmi. kim nereye 30 bin btc koyuyor, 30k btc si olan kisi sayisi 3-5 i gecmez, Winklevoss kardesler su ellerinde en cok bitcoin bulunduran kisiler, o bile 100bin btc civarinda..
teramit
Legendary
*

View Profile
October 05, 2014, 05:42:20 PM

tim olmasın Smiley

yaw arkadas bir git, sabahtan beri trolluyorsun ortami, amacin nedir soyle de bilelim?  , bende gordum onu ancak, 30 bin sell order degil, o sadece 3000 btc sell orderdi, simdi de yeller esiyor orada

atarken dikkatli ol biraz, 30bin dedigin o exchange sitesinin gunluk hacmi. kim nereye 30 bin btc koyuyor, 30k btc si olan kisi sayisi 3-5 i gecmez, Winklevoss kardesler su ellerinde en cok bitcoin bulunduran kisiler, o bile 100bin btc civarinda..

trolün ne olduğunu bilmediğin belli çoluk cocuk yorumları dolaşıyorken buna mı takıldın..
biraz araştır diyeceğim ama zahmet olur https://bitcointalk.org/index.php?topic=812223.0
şurdan bir bak bakalım 3bin 30bin mi görürsün.
TakashiMakat
Member
**

Activity: 93
Merit: 10

View Profile
October 05, 2014, 05:42:34 PM

tim olmasın Smiley

30bin abartı olmuş hakkaten.

Ama 3bin hala duruyor orda. Bana tek kişinin emirleri gibi görünüyor.
testerman
Hero Member

View Profile
October 05, 2014, 05:46:16 PM

30K btc satisi, hangi borsa olursa olsun, fiyati direk sifirlar, otesi yok..

neyse sukur 21 milyon satis var da diyebilirdi arkadas, kazilmamis bitcoinleri de piyasaya satis emri varmis gibi gosterebilirdi pekala  Cheesy
dadas15
Sr. Member

Activity: 558
Merit: 251

View Profile
October 05, 2014, 05:49:13 PM

onu bunu bilmem ama bu btcturkte 1 liralık alış satış koyup fiyatın anasını ağlatan kim ya.
40 lira altına 1 liralık satış koyuyor, amacı ne
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
October 05, 2014, 06:35:31 PM

Arkadaşlar ben mi yanlış görüyorum yoksa bitcoin hashrate gerçekten 300'ü geçti mi?

https://blockchain.info/tr/charts/hash-rate

Bir sonraki zorluk seviyesi negatif olacak diyen arkadaşlar olmuştu bende negatif olmaz fakat çok çok az yükselicek diyordum ve şu anda bunu gördüm, fiyat düştükçe madencilerin kazası mı geldi noldu anlamadım ben Smiley

E bunu cok defallar dile getirdik zaten dostum, bu fiyat dusmesi zaten bu buyuk madencilerin olayi. Her sene ayni sey oluyor dedik, binlerce kez Smiley
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  

Jump to: