Bitcoin Forum
May 22, 2018, 11:11:58 AM *
News: Latest stable version of Bitcoin Core: 0.16.0  [Torrent]. (New!)

Home   Help Search Donate Login Register  
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [All]
  Print  
Author Topic: Primedice ve tüm gerçekler / Game of Dices: S02E02  (Read 41593 times)
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1096

View Profile
September 18, 2014, 09:41:16 AM

SON GÜNCELLEME: 20.3.2017

Bu başlıkta primedice ile ilgili fikirlerim, yaptığım denemeler ve sonuçları hakkında paylaşımda bulunmayı düşünüyorum.
Zaman içinde yavaş yavaş güncelleyeceğim.

Adres: primedice.com

* Çekince: Primedice bir şans oyunu servisi ve ne yaptığınızı bilmeden oynadığınız durumda kaybetme olasılığınız çok yüksek. Hatta ne yaptığınızı bilerek bile kaybetme olasılığınız çok yüksek. Lütfen aklıselim hareket ediniz.

--- o ---

Site hakkında kullanımla ilgili bilgileri vermektense önce işin mantığından bahsetmek istiyorum. Bir iki küçük ayrıntısı dışında kullanımı atla deve değil.

1. NEDİR?

Primedice, 0 ile 100 arasında rastlantısal olarak bir sayı üretip, gelecek olan sayının büyük ya da küçük şeklinde olan iki dilimden hangisinde olacağını bilmenizi isteyen, bilirseniz belirli oranlarda BTC olarak kazanç veren bir servistir.

Örneğin; primedice size oyuna başlamadan önce size şunu sorar: Az sonra bir sayı üreteceğim. Bu sayı 49,50 den küçük mü olacak yoksa 50,50'den büyük mü?

Eğer siz küçük derseniz ve gelen sayı 0 ile 49,50 arasında olursa kazanırsınız. Aksi taktirde kaybedersiniz. Bu noktada akıllara ilk olarak şu soru gelir. Ya gelen sayı 49,50 ile 50,50 arasında, örneğin 50 gelirse ne olacak? Sorunun cevabı çok basit. Siz kaybedersiniz ve primedice kazanır. İşte bu her zaman kasa kazanır sorusunun da cevabıdır aslında. Bu noktada matematiksel bir teoremden bahsetmemiz gerekli.

2. NASIL YÜRÜYOR BU İŞLER?

Wikipedia konu hakkında şöyle diyor: "Büyük sayılar yasası bir rassal değişkenin uzun vadeli kararlılığını tanımlayan bir olasılık teoremidir. Sonlu bir beklenen değere sahip birbirinden bağımsız ve eşit dağılıma sahip bir rassal değişkenler örneklemi verildiğinde, bu gözlemlerin ortalaması sonuçta bu beklenen değere yakınsayacak ve bu değere yakın bir seyir izleyecektir."

Bu şu demektir, sonsuz sayıda 0 ile 100 arasında sayı üretirseniz bu sayıların ortalaması 50 olacaktır. Primedice ve benzeri servisler ne yapar? 49,50 ile 50,50 arasında gelen tüm sayılarda ben kazanırım der. Beklenen pozitif değer 50 olduğuna göre, aşağı ve yukarı doğru %1'lik de bir marjı ekleyerek sonuçta kazanmayı garanti eder.

Primedice ve benzeri servislerin neden "benim kazanacağım alan" olarak tanımladığı yerin 49,50 ile 50,50 arasında olduğunu ve 3 le 4 arasında kazanmak istiyorum diye belirlemediğini hiç düşündünüz mü? Bu tür bir servis için en kötü seçim beklenen değere en uzak olan yerdir. Primedice örneği için, yine %1 kazanmak istediğini var sayarsak,  0 ile 0,50 ve 99,50 ile 100 arasındaki iki dilimdir.

İşte bu durum halk arasında "her zaman kasa kazanır" olarak ifade edilmiştir. Aslında ne doğrudur ne de yanlıştır. Bu durumun oluşmasının belirli şartları vardır. Bunların birincisi ise teorik olarak sonsuz sayıda oyun oynatması gerekliliğidir. Primedice ve benzeri servisler işte bu sebeple martingale'i ve botları severler Smiley

Yine bir örnek vereyim,

Eğer siz sadece bir kere oyun oynayacaksanız, kasa kesinlikle kazanamaz. Siz de kesinlikle kazanamazsınız. Bu oyun sonucunda %49,50 ihtimalle siz, %50,50 ihtimalle kasa kazanacaktır. Bunun karşılığında oynadığınızın miktarın aynısı kadar bir geri ödeme ise gerçekten yüksek bir ödemedir.

Bu durumda bireysel olarak kasaya karşı avantajlısınız. Çünkü oynadınız ve bir daha uğramadınız. Kasanın ise daha çok işi var. Bu senaryoyu binlerce, milyonlarca kez deneyimletmesi gerekir ki kesin kazancına ulaşsın.

Aşağıda bir zar örneği var. Zarın ürettiği sonuç 1 ile 6 arasıdır. Sonsuz sayıda zar atıldığında ise beklenen dğer bu sayıların aritmetik ortalaması olan 3,5 tur. Evet, aynı bizim 50'miz gibi Smiley

Grafikten göründüğü üzere 1000 deneme büyük sayılar kanunun çalışması için yeterli sayılabilir. Bu rakama dikkat edin! 1000. Unutmayın, ileride işe yarayacak Smiley Ayrıca 250 ve 500 değerleri için de ne olduğuna bakmayı ihmal etmeyin.

Devam:
20.3.2017

Bu yazıyı 3 sene kadar önce yazmışım. Görseller vs uçmuş. Eksiği gediği düzeltmeye çalışacağım düzelttim. Ayrıca başlığa yeni bir challange ekledim. Faucet 2717 satoshi veriyor bana. Sadece bu rakamı kullanarak 1 BTC'ye gitmeye çalışacağım. Bu tür şans oyunlarda şans eseri x10 miktara çıkmak olasıdır. Ama daha üstü için bir takım stratejiler ile hareket etmenizi, kurallarınız olmasını ve sadık kalmanızı gerektirir. Evet yine olasıdır ama örneğin başlangıcı 100 katına çıkarma olasılığınız %0,99 dur. Detayları paylaşmaya devam edeceğim. Şimdilik rastgele diyelim...

Şimdi duruma farklı bir açıdan bakabilmeniz için size 3 soru sormak istiyorum. Bu 3 soruyu ve cevapları tam olarak anladığınızda bundan sonrası için daha rahat düşünebileceksiniz.

1. Sadece bir kere yazı-tura atacağım ve doğruyu bulmanızı istiyorum. Cevabınız ne olurdu?
2. Bu sefer iki kere yazı-tura atacağım. Her iki sonucu da bilmenizi istiyorum. Cevabınız ne olurdu?
3. Son olarak yine iki kere yazı-tura atacağım. Ama bu sefer cevabınızı baştan değil, her bir atım öncesi söylemenizi istiyorum. Yani bir sonraki cevabınızı vermeden önce, bir önceki sonucu biliyor olacaksınız. Bu durumda cevaplarınız ne olurdu?

Bir de okuma ekleyeyim sonuna: Monty Hall Problemi

Challenge 1, checklist
24.3.2017

Sistemin geçer not alması için bir kontrol listesi oluşturdum. Bu listenin en az %80'inin tutması durumunda onay vermiş olacağım.

[ ] 1. En az 1 milyon bet
[ ] 2. En az 10 milyon bet
[ ] 3. En az 10 kat büyüme
[ ] 4. En az 100 kat büyüme
[ ] 5. En az 1000 kat büyüme
[ ] 6. Arka arkaya 4 gün aynı sistemle patlamadan devam etme
[ ] 7. Arka arkaya 8 gün aynı sistemle patlamadan devam etme
[ ] 8. Arka arkaya 12 gün aynı sistemle patlamadan devam etme
[ ] 9. Arka arkaya 30 gün aynı sistemle patlamadan devam etme
[ ] 10. Arka arkaya en az 10 gün %20'den fazla günlük büyüme
[ ] 11. Hedefe (1BTC) ulaşma
[ ] 12. En az 10 hata yapma (sistem dışı davranış)
[ ] 13. Güncel durumun gerçekleşme olasılığının %1'in altında olması
[ ] 14. Güncel durumun gerçekleşme olasılığının %0,1'in altında olması
[ ] 15. Güncel durumun gerçekleşme olasılığının %0,01'in altında olması

1526987518
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1526987518
Reply with quote  #2

1526987518
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise here.
1526987518
Hero Member
*

Ignore
1526987518
Reply with quote  #2

1526987518
Report to moderator
1526987518
Hero Member
*

Ignore
1526987518
Reply with quote  #2

1526987518
Report to moderator
1526987518
Hero Member
*

Ignore
1526987518
Reply with quote  #2

1526987518
Report to moderator
deblue
Legendary
*

Activity: 1400
Merit: 1000

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
September 18, 2014, 10:18:17 AM

bence tüm durumlarda şans eşit  Cheesy

▄▄███▄▄            
            ███████████          
     ▄▄███▄▄  ▀▀███▀▀  ▄▄███▄▄   
   ████████████▄▄    ███████████ 
     ▀▀████████████▄▄  ▀▀███▀▀   
         ▀▀████████████          
   ███████████▄▄     ███████████ 
         ▀▀█████████████▄▄       
     ▄▄███▄▄ ▀▀█████████████▄▄   
   ████████████▄▄ ▀▀████████████ 
     ▀▀████████████▄▄ ▀▀█████▀▀  
         ▀▀████████████          
             ▀▀█████▀▀           

.CARDSTACK..............
...The Experience Layer of the Decentralized Internet.....
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------------------------------
..Bringing scalability and usability to....
..dApps for mass market adoption......
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
..TOKEN EVENT      .GET ON WHITELIST.
...
---------------------------------------------------------------------------------
---Twitter   ⦁   Telegram   ⦁   Blog   ⦁   Bitcointalk----
DiceVice
Newbie
*

Activity: 21
Merit: 0

View Profile
September 18, 2014, 11:45:18 AM

Bilgileri topladığınız için teşekkürler. Konuda kaçırdım mı bilmiyorum ama özet olarak şunu ekleyebilirsiniz.

House Edge %1 olan bir oyun(JD,..), büyük sayılar yasasına göre, uzun vadede sitede oynanan tüm miktarın %1'ini kazanır. Örneğin Just-Dice 0.35% (19K BTC) kazanç elde etmiş.

Machine Learning Generated Secure Systems.
MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
September 20, 2014, 06:16:49 PM

Bilgileri topladığınız için teşekkürler. Konuda kaçırdım mı bilmiyorum ama özet olarak şunu ekleyebilirsiniz.

House Edge %1 olan bir oyun(JD,..), büyük sayılar yasasına göre, uzun vadede sitede oynanan tüm miktarın %1'ini kazanır. Örneğin Just-Dice 0.35% (19K BTC) kazanç elde etmiş.

Rica ederim fırsat buldukça devam edeceğim. Bu arada dicevice sadece nick mi, böyle bir servis var mı?

DiceVice
Newbie
*

View Profile
September 21, 2014, 05:55:30 PM

Rica ederim fırsat buldukça devam edeceğim. Bu arada dicevice sadece nick mi, böyle bir servis var mı?

Servis. (Şurada bir konu açmıştım.)

MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
October 08, 2014, 07:25:20 AM

PD ile ilgili bir deneme yapmak için 10 kişiye ihtiyacım var. Deneme için gerekli olan BTC miktarını ben göndereceğim. Eğer başarılı olursa kar sizde kalacak, ana parayı geri iade etmenizi istiyorum. Sadece tanıdığım kişiler için geçerli. İlgilenenler PM veya bu mesajdan ulaşabilirler.

Liste:

1. goraset
2. emrebey
3. DeepCoin
4. rallier
5. deblue
6. Karartma1
7. wadili89
8. xDeathwing
9.
10.

emrebey
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
October 08, 2014, 07:36:36 AM

PD ile ilgili bir deneme yapmak için 10 kişiye ihtiyacım var. Deneme için gerekli olan BTC miktarını ben göndereceğim. Eğer başarılı olursa kar sizde kalacak, ana parayı geri iade etmenizi istiyorum. Sadece tanıdığım kişiler için geçerli. İlgilenenler PM ile ulaşabilirler.

tanidik kategorisine girmiyorum ama yardimci olmak isterim.
MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
October 08, 2014, 07:48:35 AM

PD ile ilgili bir deneme yapmak için 10 kişiye ihtiyacım var. Deneme için gerekli olan BTC miktarını ben göndereceğim. Eğer başarılı olursa kar sizde kalacak, ana parayı geri iade etmenizi istiyorum. Sadece tanıdığım kişiler için geçerli. İlgilenenler PM ile ulaşabilirler.

tanidik kategorisine girmiyorum ama yardimci olmak isterim.

Yazdım sizi ikinci sıraya. Teşekkür ederim Smiley

by rallier
Legendary
*

Activity: 1050
Merit: 1225

One Token to Move Anything Anywhere

View Profile
October 08, 2014, 08:29:04 AM

Ne yapacaksak yapalım yaz benide listeye Smiley

███████████████▄▄▄                     ▄█▄     ▀█████▄                     ▄█████▀
████████████████████▄                ▄█████▄     ▀█████▄                 ▄█████▀
              ▀▀█████▄             ▄█████████▄     ▀█████▄             ▄█████▀
                 █████▌          ▄█████▀ ▀█████▄     ▀█████▄         ▄█████▀
                 ▐█████        ▄█████▀     ▀█████▄     ▀█████▄     ▄█████▀
                 █████▌      ▄█████▀         ▀█████▄     ▀█████▄ ▄█████▀
              ▄▄█████▀     ▄█████▀     ▄█▄     ▀█████▄     ▀█████████▀
████████████████████▀    ▄█████▀     ▄█████▄     ▀█████▄     ▀█████▀
███████████████▀▀▀     ▄█████▀     ▄█████████▄     ▀█████▄     ▀█▀
                                    ▀███████▀
                                      ▀███▀
                                        ▀
.
▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔
.◆ ◆ ◆ ONE TOKEN TO MOVE ANYTHING ANYWHERE ◆ ◆ ◆.
▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁
deblue
Legendary
*

View Profile
October 08, 2014, 10:04:58 AM

bende yardımcı olabilirim

▄▄███▄▄            
            ███████████          
         ▀▀████████████          
         ▀▀█████████████▄▄       
         ▀▀████████████          
             ▀▀█████▀▀           

.CARDSTACK..............
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
...
---------------------------------------------------------------------------------
Karartma1
Legendary
*

Activity: 1526
Merit: 1054

Be Revolutionary or Die Trying

View Profile WWW
October 08, 2014, 10:23:54 AM

Benim o listenin en başında olmam gerekmiyormuydu : ) sanırım unutulduk Smiley

MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
October 08, 2014, 10:29:28 AM

Benim o listenin en başında olmam gerekmiyormuydu : ) sanırım unutulduk Smiley

bende yardımcı olabilirim

Ne yapacaksak yapalım yaz benide listeye Smiley

Ekledim Smiley

Karartma1
Legendary
*

View Profile WWW
October 08, 2014, 10:32:03 AM

ufak bi bilgi versene pm ile merak ettim toplu bir şekilde ne yapacağız  Smiley

MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
October 08, 2014, 10:35:38 AM

ufak bi bilgi versene pm ile merak ettim toplu bir şekilde ne yapacağız  Smiley

Akşam detay yazacağım. Ama test ettiğimiz şey asimptotik eşdağılım özelliği olup olmadığına bakmak.

goraset
Legendary
*

Activity: 1666
Merit: 1004

View Profile
October 08, 2014, 01:10:15 PM

elimizden gelen bişeyse yardımcı olucaz bakalım ortaya ne çıkıcak merakla bekliyoruz

▄████▄ ████████ ██████████▄ ▄████▄ ████████████████████ ████████████████████ ▀████▀ ▀██████████ ████████ ▄████▄ ████▀▀ ████████ ████ ██████████▄▄ ▄▄█████ █████████████████████▄ █████████████████████ ▀█████ ▀▀███████████ ████ █████████ █████ ▀█████▀ ██████▄ █████████ █████████ █████████ ▀█████▀
peur
▄▄▄████████▄▄▄ ▄▄███▀▀████████▀▀███▄▄ ▄██▀▀ ▄██▀ ██ ▀██▄ ▀▀██▄ ▄██▀ ▄██▀ ██ ▀██▄ ▀██▄ ██▀ ▄██ ██ ██▄ ▀██ ███▄▄▄ ▄██ ██ ██▄ ▄▄▄███ ██▀▀▀██████▄▄▄ ██ ▄▄▄▄█████▀▀▀██ ▄██ ██▀▀▀▀██████████▀▀▀▀██ ██▄ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ▀██ ██▄▄▄▄██████████▄▄▄▄██ ██▀ ██▄▄▄██████▀▀▀ ██ ▀▀▀██████▄▄▄██ ███▀▀▀ ▀██ ██ ██▀ ▀▀▀███ ██▄ ▀██ ██ ██▀ ▄██ ▀██▄ ▀██▄ ██ ▄██▀ ▄██▀ ▀██▄▄ ▀██▄ ██ ▄██▀ ▄▄██▀ ▀▀███▄▄████████▄▄███▀▀ ▀▀▀████████▀▀▀
FACEBOOK TWITTER TELEGRAM
testerman
Hero Member

Activity: 840

View Profile
October 08, 2014, 03:14:43 PM

PD ile ilgili bir deneme yapmak için 10 kişiye ihtiyacım var. Deneme için gerekli olan BTC miktarını ben göndereceğim. Eğer başarılı olursa kar sizde kalacak, ana parayı geri iade etmenizi istiyorum. Sadece tanıdığım kişiler için geçerli. İlgilenenler PM veya bu mesajdan ulaşabilirler.

Liste:

1. goraset
2. emrebey
3. DeepCoin
4. rallier
5. deblue
6. Karartma1
7. wadili89
8.
9.
10.

yaw deneme icin, 10 ayri hesap acipda deneyebilirsin, ve evet asimptotik eşdağılıma yaklasacaktir, kisi sayisi sonsuza giderse esdagilim olacaktir.. bunun icin sitede deneme yapmaya bile gerek yokki, kucuk bir yazilim hazirlarsan bile olur, hatta excel de bile yapabilirsin.

*** THIS AREA IS NOT FOR SALE ***
Deathwing
Legendary
*

Activity: 1358
Merit: 1051

circa 2012

View Profile
October 08, 2014, 03:35:54 PM

Taktik/strateji varsa, benide sayabilirsin, bakarım bir.

This area is empty, but you can PM me if you want to fill it.
MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
October 08, 2014, 07:12:35 PM

yaw deneme icin, 10 ayri hesap acipda deneyebilirsin, ve evet asimptotik eşdağılıma yaklasacaktir, kisi sayisi sonsuza giderse esdagilim olacaktir.. bunun icin sitede deneme yapmaya bile gerek yokki, kucuk bir yazilim hazirlarsan bile olur, hatta excel de bile yapabilirsin.

10 değil 100 lerce hesap açıp denedim hali hazırda Smiley Fakat benzer IP'ler, hemen hemen aynı bilgisayar, benzer browser'lar...

İstatistiksel öyle olması gerekiyor zaten. Fakat ne program ile ürettiğim sonuçlar ne de excel'in random fonksiyonu PD'nin ürettiği sonuçları üretmiyor. Mesela excel ne yaparsam yapayım -ki yaklaşık 1 milyar deneme yaptırdım- arka arkaya kayıp sayısını 12'den fazla göstermiyor. Fakat PD'de %49,50 şansla arka arkaya 12 kayıp çok olağan bir şey. Hatta forumda okuduğum kadarıyla arka arkaya en büyük kayıp dizisine just-dice'da rastlanmış ve 32 adetmiş. Böyle bir diziyi elde etmek için, yanlış hatırlamıyorsam hust-dice'ın o gün oynattığı 1 milyar oyun yetmez. Bu da demektir ki asimptotik eşdağılım diye bir şey gerçekleşmiyor ya da site genelinde çalışıyor. Eğer site genelinde çalışıyorsa basit bir taktik uygulayarak kaybetmenin mümkün olmadığı algoritmalar yaratılabilir. Bu da kaybetme olasılığını milyonda bir seviyelerine indirir.

PD'nin kendi algoritmasıyla deneme yaptım epeyce. Server seed ve client seed'i alıp nonce'la harmanlayarak bir sayı üretiyor. Fakat bu sayı kesinlikle random değil. Eğer server ve client seed'i bilirsem X adet oyun için sonucu da hesaplayabiliyorum. Hesaplanabilir sonuç rastgele demek değildir. Hatta kuantum teorisine göre gözlemlemeden önce ve gözlemledikten sonra sonuçlar birbirini tutmayabilir. Eğer bu kadar tutarlı sonuçlar varsa ortada rasgele işi yatar ve istatistik çalışmaz. Bence PD'deki durum da bu.

Bir taktik olabilir mi konusunu araştırıyorum wing, ekledim listeye Smiley

goraset
Legendary
*

View Profile
October 08, 2014, 07:26:21 PM

yazdıklarından hiçbirşey anlamadım prime dice ı da kendi verdiği bonus dışında hiç kendi btcem ile oynamadım
maksat muhabbet olsun yardım olsun kazananacsa türk bitcointalk camiası kazansın diye destek oluyorum

▄████▄ ████████ ██████████▄ ▄████▄ ████████████████████ ████████████████████ ▀████▀ ▀██████████ ████████ ▄████▄ ████▀▀ ████████ ████ ██████████▄▄ ▄▄█████ █████████████████████▄ █████████████████████ ▀█████ ▀▀███████████ ████ █████████ █████ ▀█████▀ ██████▄ █████████ █████████ █████████ ▀█████▀
peur
▄▄▄████████▄▄▄ ▄▄███▀▀████████▀▀███▄▄ ▄██▀▀ ▄██▀ ██ ▀██▄ ▀▀██▄ ▄██▀ ▄██▀ ██ ▀██▄ ▀██▄ ██▀ ▄██ ██ ██▄ ▀██ ███▄▄▄ ▄██ ██ ██▄ ▄▄▄███ ██▀▀▀██████▄▄▄ ██ ▄▄▄▄█████▀▀▀██ ▄██ ██▀▀▀▀██████████▀▀▀▀██ ██▄ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ██ ▀██ ██▄▄▄▄██████████▄▄▄▄██ ██▀ ██▄▄▄██████▀▀▀ ██ ▀▀▀██████▄▄▄██ ███▀▀▀ ▀██ ██ ██▀ ▀▀▀███ ██▄ ▀██ ██ ██▀ ▄██ ▀██▄ ▀██▄ ██ ▄██▀ ▄██▀ ▀██▄▄ ▀██▄ ██ ▄██▀ ▄▄██▀ ▀▀███▄▄████████▄▄███▀▀ ▀▀▀████████▀▀▀
MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
October 08, 2014, 07:49:52 PM

yazdıklarından hiçbirşey anlamadım prime dice ı da kendi verdiği bonus dışında hiç kendi btcem ile oynamadım
maksat muhabbet olsun yardım olsun kazananacsa türk bitcointalk camiası kazansın diye destek oluyorum

Teşekkür ederim goraset Smiley

aliser
Hero Member

Activity: 868

View Profile
October 08, 2014, 08:18:02 PM

10 değil 100 lerce hesap açıp denedim hali hazırda Smiley Fakat benzer IP'ler, hemen hemen aynı bilgisayar, benzer browser'lar...

İstatistiksel öyle olması gerekiyor zaten. Fakat ne program ile ürettiğim sonuçlar ne de excel'in random fonksiyonu PD'nin ürettiği sonuçları üretmiyor. Mesela excel ne yaparsam yapayım -ki yaklaşık 1 milyar deneme yaptırdım- arka arkaya kayıp sayısını 12'den fazla göstermiyor. Fakat PD'de %49,50 şansla arka arkaya 12 kayıp çok olağan bir şey. Hatta forumda okuduğum kadarıyla arka arkaya en büyük kayıp dizisine just-dice'da rastlanmış ve 32 adetmiş. Böyle bir diziyi elde etmek için, yanlış hatırlamıyorsam hust-dice'ın o gün oynattığı 1 milyar oyun yetmez. Bu da demektir ki asimptotik eşdağılım diye bir şey gerçekleşmiyor ya da site genelinde çalışıyor. Eğer site genelinde çalışıyorsa basit bir taktik uygulayarak kaybetmenin mümkün olmadığı algoritmalar yaratılabilir. Bu da kaybetme olasılığını milyonda bir seviyelerine indirir.

PD'nin kendi algoritmasıyla deneme yaptım epeyce. Server seed ve client seed'i alıp nonce'la harmanlayarak bir sayı üretiyor. Fakat bu sayı kesinlikle random değil. Eğer server ve client seed'i bilirsem X adet oyun için sonucu da hesaplayabiliyorum. Hesaplanabilir sonuç rastgele demek değildir. Hatta kuantum teorisine göre gözlemlemeden önce ve gözlemledikten sonra sonuçlar birbirini tutmayabilir. Eğer bu kadar tutarlı sonuçlar varsa ortada rasgele işi yatar ve istatistik çalışmaz. Bence PD'deki durum da bu.

Bazı şeyler belki de o kadar karışık değildir Morph ? Belki de nereye ve nereden baktığınla ilgilidir Wink

Dice sitelerine bilimsel yaklaştıkça gerçeklerden uzaklaşırsın. %49.95 olasılıkla arka arkaya sonsuz sayıda kırmızı gelme olasılığı var bu bir gerçek önemli olan bu sayıların ne kadar çabuk geldiği Wink

Random diye bir şey yoktur en fazla gelişigüzel vardır, önemli olan kime güzel göründüğüdür ve emin ol sana güzel görünen değil faydalı olan Smiley

Sevgiler
aliser.

New Age Cloud Mining Game :www.minerfarm.com
MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
October 08, 2014, 08:23:13 PM

Bazı şeyler belki de o kadar karışık değildir Morph ? Belki de nereye ve nereden baktığınla ilgilidir Wink

Dice sitelerine bilimsel yaklaştıkça gerçeklerden uzaklaşırsın. %49.95 olasılıkla arka arkaya sonsuz sayıda kırmızı gelme olasılığı var bu bir gerçek önemli olan bu sayıların ne kadar çabuk geldiği Wink

Random diye bir şey yoktur en fazla gelişigüzel vardır, önemli olan kime güzel göründüğüdür ve emin ol sana güzel görünen değil faydalı olan Smiley

Sevgiler
aliser.

Aslında tamamen aynı noktadayız. Evet hedeflenen (ya da kaçınılan) şey gerçekleşecek ama ne zaman? Eşdağılıma bu yüzden bakıyorum. Örneğin arka arkaya 10 kayıp, 8 kere oynadığın sürece asla gerçekleşmeyecek demektir Smiley Eğer hedeflenen kayıp miktarı için istatistiksel gereklilikler yerine gelmiyorsa ya bir problem vardır ya da ben bir şeyleri gözden kaçırıyorum Smiley

aliser
Hero Member

View Profile
October 08, 2014, 08:24:51 PM

Sevgiler
aliser.

Aslında tamamen aynı noktadayız. Evet hedeflenen (ya da kaçınılan) şey gerçekleşecek ama ne zaman? Eşdağılıma bu yüzden bakıyorum. Örneğin arka arkaya 10 kayıp, 8 kere oynadığın sürece asla gerçekleşmeyecek demektir Smiley Eğer hedeflenen kayıp miktarı için istatistiksel gereklilikler yerine gelmiyorsa ya bir problem vardır ya da ben bir şeyleri gözden kaçırıyorum Smiley

Benim tanıdığım Morph bir şeyleri kolay kolay gözden kaçırmaz Smiley Ama evet gözden kaçırdığın bir şeyler var Wink

MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
October 08, 2014, 08:27:50 PM

Sevgiler
aliser.

Benim tanıdığım Morph bir şeyleri kolay kolay gözden kaçırmaz Smiley Ama evet gözden kaçırdığın bir şeyler var Wink

Got it  Wink

aliser
Hero Member

View Profile
October 08, 2014, 08:30:14 PM

Sevgiler
aliser.

Got it  Wink

Şurayı bi okumanı tavsiye ederim, kafandaki tüm soru işaretleri yerini yanan ampullere bırakacaktır Smiley
http://tr.wikipedia.org/wiki/Kaynayan_kurba%C4%9Fa

MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
October 08, 2014, 08:32:03 PM

Sevgiler
aliser.

Got it  Wink

Şurayı bi okumanı tavsiye ederim, kafandaki tüm soru işaretleri yerini yanan ampullere bırakacaktır Smiley
http://tr.wikipedia.org/wiki/Kaynayan_kurba%C4%9Fa

Hikayeyi biliyorum ama tamımını okuyacağım.

Karartma1
Legendary
*

View Profile WWW
October 08, 2014, 08:32:40 PM

Beyaz tavsani izle morph Smiley

MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
October 08, 2014, 08:43:17 PM

Okumama gerek kalmadı, anladım. Anladığımı anlatacağım bilehare Smiley

Always red pill karartma Smiley

aliser
Hero Member

View Profile
October 08, 2014, 08:50:44 PM

Hız felakettir morph Smiley
Slow and Steady Wins the Race Wink

deblue
Legendary
*

View Profile
October 08, 2014, 08:57:15 PM

vanityle kaç tane dolu hesap bulabildin winner  Grin

▄▄███▄▄            
            ███████████          
         ▀▀████████████          
         ▀▀█████████████▄▄       
         ▀▀████████████          
             ▀▀█████▀▀           

.CARDSTACK..............
...
Karartma1
Legendary
*

View Profile WWW
October 08, 2014, 08:59:09 PM

Sanirim bu son dedigine kesinlikle katiliyorum. Hatta soyle diyelim buna hizli giden atin b.k seyrek dusermiydi neydi o Smiley

Karartma1
Legendary
*

View Profile WWW
October 08, 2014, 09:01:14 PM

@deblue'ye ben cevap vermek istemiyorum aliser sen cevaplayabilirsin. Aklima geliyor sinir oluyorum.

aliser
Hero Member

View Profile
October 08, 2014, 09:01:44 PM

Benimle dalga geçiyorsun sanırım Wink

deblue
Legendary
*

View Profile
October 08, 2014, 09:07:05 PM

Benimle dalga geçiyorsun sanırım Wink

şaka diyorum ya şahsen ben vanityi sayende öğrendim sen bize btcnin ne kadar güvenli olduğunu dolaylı olarak öğrettin seninle dalga geçmek ne haddimize.

▄▄███▄▄            
            ███████████          
         ▀▀████████████          
         ▀▀█████████████▄▄       
         ▀▀████████████          
             ▀▀█████▀▀           

.CARDSTACK..............
...
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1022
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
October 08, 2014, 09:35:49 PM

Adamda saglam sans var.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
testerman
Hero Member

Activity: 840

View Profile
October 09, 2014, 07:21:52 AM

Hocam, arka arkaya 12 kayip, 2^12 = 4096 da 1 ihtimalle gerceklesebilir, 1 milyar deneme icinde, 1 milyari 2 tabaninda logaritmasini alirsan 30 civarinda arka arka kayip bile yazabilir. kisacasi 1 milyar deneme icinde arka arkaya kayip sayisini 12 yi defalarca gorebilirsin, bence exceldeki formulasyonu bir kez daha kontrol ediverin.

Ama siz derseniz ki, eger 1000 denemede, sIKlIKla 12 kayip geliyor, iste o zaman PD sitesinin algoritmasi ile oynanmis, sana gosterdigi 49.5% sans aslinda kullandigi gercek sans yuzdesi degil, bir baska deyisle, site caktirmadan hile yapiyor.. cunku bildigim kadariyla bu site bedava coin de dagitiyor, bunu sadece N (oyun adedi ) giderken sonsuza , 0.5% kar icin yapmaz.

dolayisi ile martingale bu sitelerde herzaman kaybeder.

rulet de buna benzer, kibrista kumarhanede hususi bunun istatistigini tutmustum, kar oraninin yuzde 2 civarinda olmasi gerekirken, yuzde 20 lerdeydi, ben hayatimda boyle hizli kazanan istatistiki bir sistem gormedim. tabi ki bu da hileydi, top kasanin istedigi herhangi bir rakami buluyordu ( ustelik bu rulet masasi, hersey gozunun onunde).  Elektronik ruletlerde daha kolay tabi, hele internette kolay otesi.

Zaten kumarhanecilik mantiginda insanlarin cebinden hile yaparak para kazanma olayi olmasaydi, o isletmeyi ceviremez, yarim saatta 20 kurupiyer degisirdi, alkol sigara ucretsiz.. kumarhaneler, "sana kazanma hissini yasama ihtimalini satiyorlar" Prime Dice sitesi de farkli degil.

Heisenberg'in Belirsizlik İlkesine de girecektim, simdi uzar konu Smiley

*** THIS AREA IS NOT FOR SALE ***
MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
October 09, 2014, 07:42:08 AM

Hocam, arka arkaya 12 kayip, 2^12 = 4096 da 1 ihtimalle gerceklesebilir, 1 milyar deneme icinde, 1 milyari 2 tabaninda logaritmasini alirsan 30 civarinda arka arka kayip bile yazabilir. kisacasi 1 milyar deneme icinde arka arkaya kayip sayisini 12 yi defalarca gorebilirsin, bence exceldeki formulasyonu bir kez daha kontrol ediverin.

Ama siz derseniz ki, eger 1000 denemede, sIKlIKla 12 kayip geliyor, iste o zaman PD sitesinin algoritmasi ile oynanmis, sana gosterdigi 49.5% sans aslinda kullandigi gercek sans yuzdesi degil, bir baska deyisle, site caktirmadan hile yapiyor.. cunku bildigim kadariyla bu site bedava coin de dagitiyor, bunu sadece N (oyun adedi ) giderken sonsuza , 0.5% kar icin yapmaz.

dolayisi ile martingale bu sitelerde herzaman kaybeder.

rulet de buna benzer, kibrista kumarhanede hususi bunun istatistigini tutmustum, kar oraninin yuzde 2 civarinda olmasi gerekirken, yuzde 20 lerdeydi, ben hayatimda boyle hizli kazanan istatistiki bir sistem gormedim. tabi ki bu da hileydi, top kasanin istedigi herhangi bir rakami buluyordu ( ustelik bu rulet masasi, hersey gozunun onunde).  Elektronik ruletlerde daha kolay tabi, hele internette kolay otesi.

Zaten kumarhanecilik mantiginda insanlarin cebinden hile yaparak para kazanma olayi olmasaydi, o isletmeyi ceviremez, yarim saatta 20 kurupiyer degisirdi, alkol sigara ucretsiz.. kumarhaneler, "sana kazanma hissini yasama ihtimalini satiyorlar" Prime Dice sitesi de farkli degil.

Heisenberg'in Belirsizlik İlkesine de girecektim, simdi uzar konu Smiley

Görmek istediğim şey de bu. Provably fair mi probably fair mi? Smiley

Tam olarak söylemek istediğim, Heisenberg'in dediği şey aslında. Ben girmiş bulundum Smiley

Karartma1
Legendary
*

View Profile WWW
October 09, 2014, 09:15:13 AM

Hic biri fair degil. Adil bir kazanc durumlari var ama kendileri icin. Oyuncular icin kazanc diye bir durumlari so konusu degil. Aciklari var ama bu aciklarini da cozen sistemleri var. Hileliler hileli olmasalardi bu kadar ragbet gormezler. Bu arada o prime dicedeki 20 btclik olaya inanmiyorum. Sebibi ise site sahipleri bir kullanici acip site bakiyesiyle gosteri yapiyorlar. Daha fazla ragbet gelmesi icin. Sen gotur 100 btc sana bak kac el oynama musadesi vericek en fazla 5 el alicaksin sonra hepsini vericeksin. Bunlardaki mantik getirdigin para degil getirecegin paranin peşindeler. En azindan ben boyle dusunuyorum.

MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
October 09, 2014, 10:12:21 AM

Hic biri fair degil. Adil bir kazanc durumlari var ama kendileri icin. Oyuncular icin kazanc diye bir durumlari so konusu degil. Aciklari var ama bu aciklarini da cozen sistemleri var. Hileliler hileli olmasalardi bu kadar ragbet gormezler. Bu arada o prime dicedeki 20 btclik olaya inanmiyorum. Sebibi ise site sahipleri bir kullanici acip site bakiyesiyle gosteri yapiyorlar. Daha fazla ragbet gelmesi icin. Sen gotur 100 btc sana bak kac el oynama musadesi vericek en fazla 5 el alicaksin sonra hepsini vericeksin. Bunlardaki mantik getirdigin para degil getirecegin paranin peşindeler. En azindan ben boyle dusunuyorum.

Karartma birazdan görüşürüz.

Görmek istediğim şey de bu. Provably fair mi probably fair mi? Smiley

PD'deki bahislerinizden şüpheliyseniz client+server seed verirseniz kontrol edebilirim. Ufak bir script yazmıştım tüm bahisleri kontrol edebiliriz.

O kısımda bir endişem yok. Kulbuna uydurulmuş olduğu kısmında endişeleerim var. Bu orada o scriptin henüz oynanmamış oyunların sonucunu da verdiğini biliyorsunuz değil mi? Smiley

DiceVice
Newbie
*

View Profile
October 09, 2014, 10:14:25 AM

O kısımda bir endişem yok. Kulbuna uydurulmuş olduğu kısmında endişeleerim var. Bu orada o scriptin henüz oynanmamış oyunların sonucunu da verdiğini biliyorsunuz değil mi? Smiley

Ben de üstte onu belirttim. Bu şekilde kötü seedler seçilip işler otomatiğe bağlanabilir. Bize de "bugün şans yok bee demek" düşer.  Smiley

MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
October 09, 2014, 10:17:21 AM

Ben de üstte onu belirttim. Bu şekilde kötü seedler seçilip işler otomatiğe bağlanabilir. Bize de "bugün şans yok bee demek" düşer.  Smiley

Smiley

Kötü giden seed'lerin düşük olasılıklarda iyi gittiği gibi bir saptamam var.

MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
October 14, 2014, 08:53:19 AM

Deneme iptal arkadaşlar. Eğer deneme başarılı olursa elde edeceğiniz karın sizde kalabileceğini söylemiştim. Bu durum hala geçerli. Listede adı olanlar bana BTC adresi gönderirlerse sözümü tutacağım. Desteğiniz için teşekkürler.

DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1022

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
October 14, 2014, 09:37:07 AM

Deneseydik keske, en azindan fikrin yada dusuncen kesinlik kazanirdi.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
goraset
Legendary
*

View Profile
October 14, 2014, 10:33:26 AM

Deneme iptal arkadaşlar. Eğer deneme başarılı olursa elde edeceğiniz karın sizde kalabileceğini söylemiştim. Bu durum hala geçerli. Listede adı olanlar bana BTC adresi gönderirlerse sözümü tutacağım. Desteğiniz için teşekkürler.

bana göndermene gerek yok destek olmak için başvurmuştum zaten kar beklentim yoktu

peur
techman
Legendary
*

Activity: 1470

Alp IŞIK | İletişim : 21.co/techman

View Profile WWW
October 14, 2014, 11:00:47 AM

Denemeye katılmadım fakat oldukça merak etmiştim açıkcası Smiley bu tarz sitelerde bende zamanında çok para kazandım be kaybettim, çok nadir olmakla birlikte bazen girip sadece 1-2 oyun oynayıp çıkıyorum. Ufak bir para gelirse %50'ye 1 kere basmak gibi Smiley

MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
October 14, 2014, 11:36:05 AM

Deneseydik keske, en azindan fikrin yada dusuncen kesinlik kazanirdi.

Bir şekilde denedim Deep. Hem de bizim yapacağımıza göre çok daha fazla sayııda. Eğer farklı bir yöntemle çomak sokulmaya çalışılmıyorsa her şey beklendiği gibi gidiyor.

MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
October 14, 2014, 11:36:24 AM

bana göndermene gerek yok destek olmak için başvurmuştum zaten kar beklentim yoktu

Teşekkürler goraset Smiley

MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
October 14, 2014, 11:37:00 AM

Denemeye katılmadım fakat oldukça merak etmiştim açıkcası Smiley bu tarz sitelerde bende zamanında çok para kazandım be kaybettim, çok nadir olmakla birlikte bazen girip sadece 1-2 oyun oynayıp çıkıyorum. Ufak bir para gelirse %50'ye 1 kere basmak gibi Smiley

Sonuçları bu başlıkta yayınlayacağım. Meraklar giderilsin maksat Smiley

Karartma
Jr. Member
*

Activity: 30

View Profile
October 14, 2014, 03:52:23 PM

Sonuçları merak ediyorum acaba bildiğimin dışında ne göreceğim çok merak ettim Smiley)
ripzombie
Full Member

Activity: 239
Merit: 100

Bitcoin

View Profile
November 10, 2014, 02:40:13 PM

Konuda bir gelişme var mı ?

Space for rent (you ad here) 0.01BTC per month
MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
December 15, 2014, 10:14:14 PM

Konuda şöyle bir gelişme var. Bir bot hazırladık ve testlerine devam ediyoruz. İhtiyacı olanlar benimle irtibata geçebilirler. Şöyle iki görsel de ekleyeyim, neye benziyor görünsün:

Üstteki console, alttaki html çıktıları. Tahmin edilebileceği gibi epeyce yetenekli ve tamamen flexible.

.

mudiko
Sr. Member

Activity: 322

View Profile
December 17, 2014, 09:05:01 PM

katılmak istiyorum programda ilgimi çekti
ripzombie
Full Member

Bitcoin

View Profile
December 17, 2014, 09:59:18 PM

Beni de dahil edebilirsin, Şuan peerbet.org'da bot testi yapıyorum. geliştirdiğin botu da deneyip sonuçlarını paylaşmak isterim

4EverLegend
Newbie
*

Activity: 22

View Profile
December 17, 2014, 11:00:18 PM

Bende bot işine katılmak isterim.  Cool  Smiley

★☆★ Bitin.io - The Instant Altcoin Exchange! ★☆★
MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
December 19, 2014, 06:12:50 PM

Detayları paylaşacağım. Fakat bir sağlık problemi sebebiyle bir süre online olamayabilirim. Dönüşte görüşmek üzere Smiley

ripzombie
Full Member

Bitcoin

View Profile
December 19, 2014, 07:27:30 PM

geçmiş olsun , merakla bekliyor deneme için sabırsızlanıyoruz

mudiko
Sr. Member

Activity: 322

View Profile
December 20, 2014, 01:14:28 PM

Detayları paylaşacağım. Fakat bir sağlık problemi sebebiyle bir süre online olamayabilirim. Dönüşte görüşmek üzere Smiley
geçmiş olsun iyi haberlerini bekliyoruz
Deathwing
Legendary
*

Activity: 1358
Merit: 1051

circa 2012

View Profile
December 22, 2014, 05:00:57 AM

Deneme tekrar başladıysa, tekrar katılıyorum Smiley

This area is empty, but you can PM me if you want to fill it.
MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
December 23, 2014, 12:54:56 PM

Çalışan herhangi bir algoritma üretmeyi başaramadım. Kısa vadeli çalışan şeyler var elbette ama bunları bulabilmek için bir bot gerekti. Bot işine giriştikten sonra iş epeyce eğlenceli oldu. Biraz abarttık sanırım. Deneme yok ama bot ihtiyaçları olanlar için paylaşabileceğim bir yazılım var.

Daha önce de belirttiğim üzere bir sağlık krizi ortasındayım, böyle arada bölük pörçük yazabiliyorum. Bot da son kullanıcı için hazır bir halde değil. Daha doğrusu user friendly değil. Çalışması ile ilgili sorulara da şu an cevap verebilmem mümkün değil.

Bot ile ilgili birkaç zamana görüşürüz Smiley

İstediğiniz hemen her algoritmayı oynatabilirsiniz. Ama herkesin bildiği gibi garanti ettiği tek bir şey var. O da uzun vadede kaybedeceğiniz gerçeği Smiley

MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
January 18, 2015, 12:51:20 AM

Teste katılamak isteyen ve online olan var mı?

deblue
Legendary
*

View Profile
January 18, 2015, 12:53:44 AM

katılırım

▄▄███▄▄            
            ███████████          
         ▀▀████████████          
         ▀▀█████████████▄▄       
         ▀▀████████████          
             ▀▀█████▀▀           

.CARDSTACK..............
...
MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
January 18, 2015, 12:54:53 AM

katılırım

skype? morphewq

mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1316

View Profile WWW
January 19, 2015, 07:33:20 AM

test süreci devam ediyor mu ilerleme kaydedebildiniz mi

▄▄▄▄████████████▄▄▄▄
▄▄▄██████████████████████████▄▄▄
▄██████████████████████████████████▄
████████████████████████████████████
██████████               ███████████
██████████                ██████████
██████████    ████████    ██████████
██████████    ████████    ██████████
█████████              ███████████
█████████              ███████████
████████    ████████    ████████
████████    ████████    ████████
███████                ███████
██████               ███████
██████████████████████████
▀██████████████████████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀████████████▀
▀▀██████▀▀

.BITRUST.
  ██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
    ██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██

.BITCOINTALK.    .BUY BTF TOKENS.
▬▬▬  ●  ●  WHITEPAPER  ●  ●  ▬▬▬
FACEBOOK  TWITTER  |  TELEGRAM
MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
January 19, 2015, 02:27:05 PM

test süreci devam ediyor mu ilerleme kaydedebildiniz mi

Botun diğer özelliklerini test ediyorum. Bir başka kullanıcıya tip göndermek, auto withdraw gibi.

MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
January 19, 2015, 02:30:08 PM

Bu arada denememi istediğiniz "super" formülünüz varsa deneyebilir ve ne kadar sürede kaybedeceğimizi bulabiliriz.

ripzombie
Full Member

Bitcoin

View Profile
January 20, 2015, 09:48:03 AM

bende katılmak istiyorum

yussuf89
Legendary
*

Activity: 1652
Merit: 1018

View Profile
February 18, 2015, 02:49:12 PM

Yeni bir konu açmayı düşünmüştüm vazgeçtim buraya yazayım.

Primedice hileli bir kumar sitesidir. Şöyle ki;
10x payout ile 20-25 kez miktarı arttıra arttıra oynarsınız, hiç tutmaz. Sonunda diyelim ki 26. seferde tuttu, kazandınız. Baştan yine 10x ile başladığınızda ilk seferde tutar, bazen üst üste 2-3 kere tutar. Miktarı arttıra arttıra oynarken (2, 4, 8, ... gibi) ancak 26. denemede tutuyor ancak baştan başlayınca ilk seferde tutabiliyor. Bu da luck'u dengede tutar, kazanma/kaybetme oranını oynadığınız ihtimale göre sabitler ve adilmiş gibi gösterir.
Bu tesadüftür, sana öyle gelmiştir demeyin, öyle değildir çünkü bu defalarca gerçekleşir, öyle kodlanmıştır.

Join the Elastic revolution!  Elastic - The Decentralized Supercomputer
ELASTIC WEBSITE | NEW ANNOUNCEMENT THREAD | ELASTIC SLACK | ELASTIC FORUM
aliser
Hero Member

View Profile
February 18, 2015, 03:01:21 PM

10x payout ile 20-25 kez miktarı arttıra arttıra oynarsınız, hiç tutmaz. Sonunda diyelim ki 26. seferde tuttu, kazandınız. Baştan yine 10x ile başladığınızda ilk seferde tutar, bazen üst üste 2-3 kere tutar. Miktarı arttıra arttıra oynarken (2, 4, 8, ... gibi) ancak 26. denemede tutuyor ancak baştan başlayınca ilk seferde tutabiliyor. Bu da luck'u dengede tutar, kazanma/kaybetme oranını oynadığınız ihtimale göre sabitler ve adilmiş gibi gösterir.
Bu tesadüftür, sana öyle gelmiştir demeyin, öyle değildir çünkü bu defalarca gerçekleşir, öyle kodlanmıştır.

Bahsettiğiniz sistem özetle Martingale sistemidir.

Martingale'de sonsuz paranız yoksa kasa her zaman kazanacaktır. Primedice bilinen en güvenilir dice sitesi, oynadığınız tüm oyunun geçmişini isterseniz size verilen seed ve nodela test edebilir hile olup olmadığını görebilirsiniz. Hatta bir şekilde seed'in hashlenmemiş haline ulaşabilseniz oyunu oynarken önünüze çıkabilecek sayıları dahi görebilirsiniz. Yani içinde bulunduğunuz durum Prime'ın hilesi değil Martingale ve Büyük Sayılar kanununun sillesi.

Burada Prime'ın tek etkeni House Edge.

MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
February 18, 2015, 05:41:40 PM

Buradaki hileyi anlayamadım ben?

MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
February 26, 2016, 11:50:54 PM

Acaba bu konuya devam etsem mi?

Penguen
Hero Member

Activity: 602
Merit: 500

View Profile
February 27, 2016, 06:15:40 AM

Acaba bu konuya devam etsem mi?

Konu basit ve net masa her zaman kazanır. Boşa kürek çekmeyin.

Yasal Uyarı
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.                              DONATE(BTC): 1Lo8m2y92Pp5rwvj1oKhzTXsbf1dBXXPGw
dicemice
Newbie
*

Activity: 6

View Profile
March 01, 2016, 07:56:14 PM

Merhaba MorpheWQ,
Sanırım senin çözemediğin hileyi bugün 13 aylık denemenin üzerine çözdüm. Bu konuyu rastgele buldum. Tanışırsak karşılıklı olarak çok faydalı olabileceğimizi düşünüyorum. Kendi sistemimle son denememi yapacağım ama biraz para biriktirmem gerekiyor. Tanışabilirsek sevinirim.
MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
March 03, 2016, 12:39:33 PM

Merhaba MorpheWQ,
Sanırım senin çözemediğin hileyi bugün 13 aylık denemenin üzerine çözdüm. Bu konuyu rastgele buldum. Tanışırsak karşılıklı olarak çok faydalı olabileceğimizi düşünüyorum. Kendi sistemimle son denememi yapacağım ama biraz para biriktirmem gerekiyor. Tanışabilirsek sevinirim.

Paylaşmak güzeldir Smiley

dicemice
Newbie
*

Activity: 6

View Profile
March 08, 2016, 03:21:21 PM

Özelden mesaj gönderdim. Özelden telefon numaranı verebilirsen görüşelim.
MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
March 20, 2017, 08:50:52 AM

Yeni bir challange ile konuyu canlandırıyorum: Faucetten 1 BTC'ye gidilir mi?

Başlangıç: 2717 satoshi
Gün3: 227660 satoshi (x83, gerçekleşme olasılığı %1,19)

Grafikteki bet sayısı doğruyu yansıtmıyor, dikkate almayın.
Kayda değer bir artış olduğunda grafiğe işletiyorum.

Not: OP'u güncelledim.

bobmarley650
Legendary
*

Activity: 1232

View Profile
March 20, 2017, 09:04:25 AM

Rezerve

bobbtc@protonmail.com / Working day and night
Holess
Sr. Member

Activity: 392

View Profile
March 20, 2017, 11:06:42 AM

Gün3: 227660 satoshi (x83, gerçekleşme olasılığı %1,19)

Kayda değer bir artış olduğunda grafiğe işletiyorum.

Not: OP'u güncelledim.

konuyu baştan sona bütün yorumlarıyla okudum ve gerçekten ilginç mesajlara rastladım.
paylaşımlarınızı bekliyorum...

LGD2Business
Legendary
*

Merit: 1005

View Profile
March 20, 2017, 02:08:49 PM

Gerçekleşeceğini hiç sanmıyorum özellikle primedice gibi rigged bir sitede site sahibi istemedikçe böyle bir şeyin olma şansı yok. Provably fair olmayan bir dice sitesinden bahsediyoruz. Bot otomatik çalışıyorsa sorun yok ama kendiniz oynayarak boşa zaman harcamayın.

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
.JINBI..

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
.
...T H E   G O L D E N   I C O...
.────────     WHITEPAPER     ────────.
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
March 20, 2017, 02:45:24 PM

konuyu baştan sona bütün yorumlarıyla okudum ve gerçekten ilginç mesajlara rastladım.

Konu başlı başına ilginç bir konu. Olasılık olayı hayranlık verici bir şekilde işliyor doğada.

Gerçekleşeceğini hiç sanmıyorum özellikle primedice gibi rigged bir sitede site sahibi istemedikçe böyle bir şeyin olma şansı yok. Provably fair olmayan bir dice sitesinden bahsediyoruz. Bot otomatik çalışıyorsa sorun yok ama kendiniz oynayarak boşa zaman harcamayın.

250 binde 1 gibi bir ihtimalle başarılı olmam gerekiyor. Değerlendireceğim bu olasılığı Smiley
PD provable fair. Aksi hakkında herhangi bir kanıtımız yok. Ama gerçekten fair mı, bakın orasını hiç bilmiyorum işte.

- Bu arada, Stunna sevmedi sanırım bu tarzı, sürekli durduruyor beni. Just-dice'a geçebilirim. Doug hız sever.

Holess
Sr. Member

Activity: 392

View Profile
March 20, 2017, 05:33:07 PM

Konu başlı başına ilginç bir konu. Olasılık olayı hayranlık verici bir şekilde işliyor doğada.

250 binde 1 gibi bir ihtimalle başarılı olmam gerekiyor. Değerlendireceğim bu olasılığı Smiley
PD provable fair. Aksi hakkında herhangi bir kanıtımız yok. Ama gerçekten fair mı, bakın orasını hiç bilmiyorum işte.

- Bu arada, Stunna sevmedi sanırım bu tarzı, sürekli durduruyor beni. Just-dice'a geçebilirim. Doug hız sever.

Just-dice sitesinde sanırım Faucetten olayı yok, yada ben göremedim. yinede heyecanla bekliyorum bu işin sonunu.

MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
March 20, 2017, 05:38:37 PM

Just-dice sitesinde sanırım Faucetten olayı yok, yada ben göremedim. yinede heyecanla bekliyorum bu işin sonunu.

Evet faucet yok justdice da. Ama sonuçta bir faucetten başladık 2717 satoshi ile. Yöntem aynı olduğu sürece oradan oraya gezdiririz Smiley

Birazdan günün sonuçlarını paylaşacağım. Bugün hızlı gittik biraz.

Bu arada işin sonucunda 249999/250000 ihtimalle patlayacağız Smiley

MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
March 20, 2017, 05:51:13 PM

Gün 4.

Şu anda: 286396 satoshi
Dünden bugüne büyüme: ~ %26
Toplam büyüme: ~ 105 kat
Bu durumun gerçekleşme olasılığı: %0,94
Hedefin tahmini gerçekleşme tarihi: 20 Nisan 2017

fixmod
Full Member

Activity: 291

View Profile
March 21, 2017, 08:01:13 AM

Çok güzel bir sistem. Canlı canlı izleme imkanım oldu eminim kısa zamanda stunna kaçacaktır : )

MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
March 21, 2017, 08:48:54 AM

Çok güzel bir sistem. Canlı canlı izleme imkanım oldu eminim kısa zamanda stunna kaçacaktır : )

Ne dersin, gider mi 1 BTC'ye? Çok iddalı bir oran, yaklaşık 37 bin kat büyütmekten bahsediyoruz?

bobita
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 327

View Profile
March 21, 2017, 12:05:58 PM

Macera filmi izler gibi izliyorum konuyu, enteresan gidiyor...

||||||
||||||
||||||
||||||
||||||
||||||
||||||
||||||
||||||
||||||
||||||
||||||
||||||
||||||
||||||
||||||
||||||
||||||
MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
March 21, 2017, 12:26:45 PM

Gün 5.

Şu anda: 332846 satoshi
Dünden bugüne büyüme: ~ %16
Toplam büyüme: ~ 122 kat
Bu durumun gerçekleşme olasılığı: %0,81
Hedefin tahmini gerçekleşme tarihi: 20 Nisan 2017

Bugünü erken bitiriyorum. Yaklaşık 332K olduk. Başlangıçtan itibaren 122 kat büyüdük. PD'nin slow slow diye diye dilinde tüy bitti. Bol sıfırdan da sıkıldım biraz, dolayısıyla JD'a göçüyoruz.

Yeni başlangıcımız 3 Clam. Hedefimiz 1000 Clam. Günlük %20-%30 arası büyümede duruyordum, burada biraz daha hızlı gidebiliriz.

Program şişmese grafiği resetlemeyeceğim ama epey yavaşlatıyor. Olabildiğince uzun tutmaya çalışacağım reset aralıklarını.

MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
March 21, 2017, 12:30:45 PM

Macera filmi izler gibi izliyorum konuyu, enteresan gidiyor...

Korku filmi gibi de olacaktır süreçte Smiley

LGD2Business
Legendary
*

View Profile
March 21, 2017, 03:01:55 PM

Sisteminiz düzgün çalışıyorsa bence 1 BTC'yi beklemek yerine faucettan gelen miktarı her seferinde minimum çekim miktarına ulaşınca çekip sıfırdan başlayarak tekrarlayın. Böylece sıfır maliyetle garanti kazanç sağlarmış olursunuz.

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
.JINBI..

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
.
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
March 21, 2017, 03:08:13 PM

Sisteminiz düzgün çalışıyorsa bence 1 BTC'yi beklemek yerine faucettan gelen miktarı her seferinde minimum çekim miktarına ulaşınca çekip sıfırdan başlayarak tekrarlayın. Böylece sıfır maliyetle garanti kazanç sağlarmış olursunuz.

İşte tam olarak o test, bu test Smiley
Eğer 1 BTC'ye gidersem ikinci etapta 1'den 40'a gideceğim. Bir kaç ömür boyu faucet toparlamaya bedel gibi bir şey yani...

Dipnot: Herhangi bir şans oyununda sürekli bir kazanç mümkün değil. Doğru yere denk gelip, kısa sürede olay mahalini terk etmedikçe kimse kazanamaz. Sırf bu sebeple faucet öneriniz gayet mantıklı aslında.

LGD2Business
Legendary
*

View Profile
March 21, 2017, 03:14:26 PM

Eğer sisteminiz minimum çekime kadar neredeyse kusursuz çalışıyorsa bunu denemek gerekir diye düşünüyorum. Sadece faucet miktarıyla sürekli minimum çekime ulaşılırsa stunna nereye kadar bu hesaba izin verecek merak ediyorum. Böylece sitenin provably fair olmadığını da kanıtlayabiliriz. Smiley

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
.JINBI..

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
.
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
March 21, 2017, 03:33:26 PM

Eğer sisteminiz minimum çekime kadar neredeyse kusursuz çalışıyorsa bunu denemek gerekir diye düşünüyorum. Sadece faucet miktarıyla sürekli minimum çekime ulaşılırsa stunna nereye kadar bu hesaba izin verecek merak ediyorum. Böylece sitenin provably fair olmadığını da kanıtlayabiliriz. Smiley

Denemelerde bol bol faucetten yardım aldım. Bir noktada günlük fauceti kuruttun diye mesajlar gelmeye başlıyor. Günde 40-50 gibi bir sayı olması lazım. Bu durum birkaç kere tekrar ederse haftalık limiti doldurdunuz diye mesaj çıkıyor. İşte o noktadan sonra PD sapıtmaya başlıyor. Taş koyma noktası 1.

Botu yazarken PD üstünde de bol bol deneme yapmıştım. Bir tanesinde bir kullanıcı üstünde sürekli çalışan bir sistem vardı. O kullanıcıya x miktar tip gönderdiğinde %10 arttırıp 1-2 dk içinde geriye gönderene tipliyordu. Bu işlem alarm zillerini çaldırıyor ekibin. Blockladılar falan, sonra patrona yazdım, dedim böyle böyle. O  zamanlar biz halktan kişilerle ilgileniyordu Smiley Tamam açıyorum ama yapma böyle şeyler dedi. Oysa ki tamamen eğlencesine yapıyordum Smiley Taş koyma noktası 2.

Yine botu yazarken hızlı işlem yapmaya kalktığında PD durduruyordu. Hala da öyle. Nasıl yapıyor anlayamadım, keza bir hata mesajı döndürmüyor ama tüm istekler buharlaşıyor. Sanıyorum spam engelleme sistemiyle karışıyor bir noktadan sonra. Taş koyma noktası 3.

Asıl ve benim ciddi bir şekilde huylandığım bir nokta, bet miktarı büyüdükçe işler ters dönüyor. Biraz da bu yüzden sıfırdan başlayıp 1'e gitmek istedim. Hangi seviyede ne oluyor görebilelim diye.

Ama PD'da çalışmak gerçekten sıkıcı bir hal almaya başladı. PD'da 1 bet yapabilirken JD'da 4-5 bet yapabiliyorum. Bu sebeple JD'a döndük sistemi kontrol edelim diye.

Şöyle ki;

Bu birkaç saatlik grafik, JD'a geçtiğimden beri. PD'da 1 günlük iş bu.

Tüm bunlara rağmen şu ana kadar benim karşıma çıkan tüm dice algoritmaları provably fair. Ama provably fair demek gerçekten fair bir oyun oynatılıyor anlamına gelmiyor bence. Belirli şartlarda gelecek olan sonucun gerçekten o olduğunu kanıtlıyor olmak fair demek değildir. İşin asıl numarası o seed takımlarında diye düşünüyorum.

Bu arada tüm dice siteleri bir tarafa JD diğer tarafa. Eğer hükümetten gol yememiş olsaydı bence şu anda bir numaraydı. Teknik olarak, mantalite ve yaklaşım olarak hepsinden birkaç gömlek üstün.

ripzombie
Full Member

Bitcoin

View Profile
March 22, 2017, 12:28:29 PM

21 Saniyede Dünya Rekoru Smiley

%4898 Kazanç Smiley

5000 Doge 'den 249.000 doge'ye

ozgr
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1002

View Profile
March 22, 2017, 12:54:17 PM

Ben bu konuyu dün yazacaktım foruma meğer eski bir konu zaten varmış şimdi hatırladım.
Benim bitsler da 22 level hesabım var 2500 sat veriyor ben bunu 3 gün önce keşfettim daha önceleri musluk ne ya o kadar düştük mü diyordum Cheesy
Ama baktım maximum 3 denemeden sonra 20k satoshiye kadar rahatlıkla çıkıyorum sonrası sıkıntı bu aşamadan sonra taktik lazım..
Bir hesap daha açtım siteden o hesaba 0.0005 minumum gönderebiliyoruz 50k oldukça gönderiyorum banka gibi birikiyor şuana kadar 420k sat oldu böyle riske girmeden aylık çok rahat 40 50 mbtc birikebilir.

MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
March 22, 2017, 02:29:25 PM

Ben bu konuyu dün yazacaktım foruma meğer eski bir konu zaten varmış şimdi hatırladım.
Benim bitsler da 22 level hesabım var 2500 sat veriyor ben bunu 3 gün önce keşfettim daha önceleri musluk ne ya o kadar düştük mü diyordum Cheesy
Ama baktım maximum 3 denemeden sonra 20k satoshiye kadar rahatlıkla çıkıyorum sonrası sıkıntı bu aşamadan sonra taktik lazım..
Bir hesap daha açtım siteden o hesaba 0.0005 minumum gönderebiliyoruz 50k oldukça gönderiyorum banka gibi birikiyor şuana kadar 420k sat oldu böyle riske girmeden aylık çok rahat 40 50 mbtc birikebilir.

bitsler = primedice

x10 zor bir şey değil, dediğiniz gibi 3-4 denemede bir tutar. Ondan sonrası hakikaten zor. Ben olsam aklıma geldikçe 2500 sat ile max getiri basarım. Çeyrek btc'den biraz daha fazla verir. Sayısal loto misali Smiley

MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
March 22, 2017, 02:32:42 PM

%4898 Kazanç Smiley

5000'de bir ihtimalle muhtemeldir. Ama 21 saniye alakasız. Bir kerede olur ya da yıllar sonra olur Smiley

ripzombie
Full Member

Bitcoin

View Profile
March 22, 2017, 02:49:54 PM

21 saniyenin alakasını açıklayayım, kullandığım botu çalıştırdım. Başlattığımdan itibaren 21.ci saniyede oluşan kazanç bu.
Aslında %49,95 ihtimalle %200 artışla deneme yapacaktım. Kazanma ihtimalini %49,95 yerine çok daha düşük ayarlamışım Smiley
yani normal şartlarda 1000 defa denesem başlangıç balansım patlamış olacaktı Smiley ama şans..

bouren
Sr. Member

Activity: 308

Hero Token - Future of Banking in Southeast Asia

View Profile
March 22, 2017, 02:53:21 PM

merhaba ben de primedice kullanısıyım,faucetten 1 btcye ulaşmak çok ama çok zor ister 3k ister 5k olsun.
benim en iyi derecem faucetten 0.06 oldu bugüne kadar. Smiley
MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
March 22, 2017, 03:03:14 PM

21 saniyenin alakasını açıklayayım, kullandığım botu çalıştırdım. Başlattığımdan itibaren 21.ci saniyede oluşan kazanç bu.
Aslında %49,95 ihtimalle %200 artışla deneme yapacaktım. Kazanma ihtimalini %49,95 yerine çok daha düşük ayarlamışım Smiley
yani normal şartlarda 1000 defa denesem başlangıç balansım patlamış olacaktı Smiley ama şans..

Ahahaha, oluyor bazen öyle şeyler. Güzel denk gelmiş bu sefer Smiley

merhaba ben de primedice kullanısıyım,faucetten 1 btcye ulaşmak çok ama çok zor ister 3k ister 5k olsun.
benim en iyi derecem faucetten 0.06 oldu bugüne kadar. Smiley

0,06 da çok başarılı bence. 1/2500 gibi bir ihtimalden bahsediyoruz. Ben oraya kadar gelmeyi başarırısam oldu bu iş der ve bırakabilirim Smiley

ozgr
Legendary
*

Merit: 1002

View Profile
March 22, 2017, 03:12:07 PM

bitsler = primedice

x10 zor bir şey değil, dediğiniz gibi 3-4 denemede bir tutar. Ondan sonrası hakikaten zor. Ben olsam aklıma geldikçe 2500 sat ile max getiri basarım. Çeyrek btc'den biraz daha fazla verir. Sayısal loto misali Smiley
böyle biri vardı musluktan 9999x ile ara sıra tutturan onun konusunu bulabilsem keşke Smiley
arada deniyorum ama boşa kürek çekmek gibi gerçi az para değil 0.24747500BTC = 1023.99 TRY

MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
March 22, 2017, 03:23:29 PM

bitsler = primedice

böyle biri vardı musluktan 9999x ile ara sıra tutturan onun konusunu bulabilsem keşke Smiley
arada deniyorum ama boşa kürek çekmek gibi gerçi az para değil 0.24747500BTC = 1023.99 TRY

Tüm dice kullanıcıları sözleşsek, her faucet gelirini x9900 a bassak emin ol 3 aya ne stunna ne doug kalmaz ortalıkta.
Ya da sadece faucet'i kapatırlar  Wink

MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
March 22, 2017, 03:28:47 PM

Gün 6.

Başlangıç: 0,03 Clam 2717 satoshi
Şu anda: 6,60 Clam
Dünden bugüne büyüme: ~ %120
Toplam büyüme: ~ 220 kat
Bu durumun gerçekleşme olasılığı: %0,45

ripzombie
Full Member

Bitcoin

View Profile
March 22, 2017, 04:07:09 PM

Bu konu altından kullandığımız Güvenli, ilginç stratejileri paylaşsak , fikirler geliştirsek, herkes bütçesi ölçüsünde denese ve sonuçları paylaşsa,
birbirimize faydamız olmaz mı ? Ne dersiniz ?

MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
March 22, 2017, 05:44:51 PM

Bu konu altından kullandığımız Güvenli, ilginç stratejileri paylaşsak , fikirler geliştirsek, herkes bütçesi ölçüsünde denese ve sonuçları paylaşsa,
birbirimize faydamız olmaz mı ? Ne dersiniz ?

Hemen her tür denemeye hazırım.

guwera
Legendary
*

Activity: 1156

Coin-Turk.com

View Profile WWW
March 22, 2017, 07:11:59 PM

tam olarak nasıl bir strateji uyguluyorsunuz?

MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
March 22, 2017, 07:23:54 PM

tam olarak nasıl bir strateji uyguluyorsunuz?

Şurada ipucu vermiştim guwera.

1. Sadece bir kere yazı-tura atacağım ve doğruyu bulmanızı istiyorum. Cevabınız ne olurdu?
2. Bu sefer iki kere yazı-tura atacağım. Her iki sonucu da bilmenizi istiyorum. Cevabınız ne olurdu?
3. Son olarak yine iki kere yazı-tura atacağım. Ama bu sefer cevabınızı baştan değil, her bir atım öncesi söylemenizi istiyorum. Yani bir sonraki cevabınızı vermeden önce, bir önceki sonucu biliyor olacaksınız. Bu durumda cevaplarınız ne olurdu?

Bir de okuma ekleyeyim sonuna: Monty Hall Problemi

Aslında taktik çok basit.

1. Sitenin fair olduğunu kabul ediyorum ilk başta.
2. Var olan durum için olasılık hesabı yapıyorum.
3. Koşullar uygunsa optimum bet miktarını hesaplıyorum.
4. Doğaya güveniyorum.

cakir
Legendary
*

Activity: 1274

★ BitClave ICO: 15/09/17 ★

View Profile WWW
March 22, 2017, 07:58:17 PM

para hilesiz ise 1/2 olasılıkla yazı, 1/2 olasılıkla tura.

1/4 olasılıkla yazı yazı, 1/4 olasılıkla yazı/tura, 1/4 olasılıkla tura/yazı, 1/4 olasılıkla tura/tura.

Bu durumda doğru cevap verme olasılığı 2/3'e yükseliyor Grin Matematik kısmını geçelim, araştırma konusu olsun o da Grin

edit: kolaylık yapayım size, bkz: bayes teoremi

https://tr.wikipedia.org/wiki/Bayes_teoremi Smiley

,'#██+:                 
              ,█████████████'             
            +██████████████████           
          ;██████████████████████         
         ███████:         .███████`       
        ██████               ;█████'      
      `█████                   #████#     
      ████+                     `████+    
     ████:                        ████,   
    ████:    .#              █     ████   
   ;███+     ██             ███     ████  
   ████     ███'            ███.    '███, 
  +███     #████           ,████     ████ 
  ████     █████ .+██████: █████+    `███.
 ,███     ███████████████████████     ████
 ████     ███████████████████████'    :███
 ███:    +████████████████████████     ███`
 ███     █████████████████████████`    ███+
,███     ██████████████████████████    #███
'███    '██████████████████████████    ;███
#███    ███████████████████████████    ,███
████    ███████████████████████████.   .███
████    ███████████████████████████'   .███
+███    ███████████████████████████+   :███
:███    ███████████████████████████'   +███
 ███    ███████████████████████████.   ███#
 ███.   #██████████████████████████    ███,
 ████    █████████████████████████+   `███
 '███    '████████████████████████    ████
  ███;    ███████████████████████     ███;
  ████     #████████████████████     ████ 
   ███#     .██████████████████     `███+ 
   ████`      ;██████████████       ████  
    ████         '███████#.        ████.  
    .████                         █████   
     '████                       █████    
      #████'                    █████     
       +█████`                ██████      
        ,██████:           `███████       
          ████████#;,..:+████████.        
           ,███████████████████+          
             .███████████████;            
                `+███████#,               
guwera
Legendary
*

Coin-Turk.com

View Profile WWW
March 22, 2017, 08:07:21 PM

şimdi bahsettiğin durum %50 şans ancak Month Hall %30 şans üzerine.

buradan yola çıkarak tercihini sürekli değiştirdiğini anlıyorum, peki oranını da değiştiriyor musun?

MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
March 22, 2017, 08:15:04 PM

şimdi bahsettiğin durum %50 şans ancak Month Hall %30 şans üzerine.

buradan yola çıkarak tercihini sürekli değiştirdiğini anlıyorum, peki oranını da değiştiriyor musun?

Şans oranının bir önemi yok. Aynı şeyi %1 şans için de yapabiliriz. %99 için de. Doğa için oranın bir önemi yok, hep adil. Gerçi hesap kolaylığı için genellikle x2 veren şans oranını kullanıyorum. Ama bir dizi oyun içerisinde birden çok şans oranını hem high hem de low açısından değerlendiriyorum.

Bir bahsin yapılabilmesi için 3 değişken tanımlamak gerekiyor. Bet miktarı, şans oranı, yön. Bu her üç değişkeni de koşula uygun hale getiriyorum.

MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
March 22, 2017, 08:20:08 PM

Buradaki asıl soru;

"Madem olasılık hesaplıyorsun ya da hesapladığını iddia ediyorsun, bana 100 oyun için arka arkaya 1 den 100 e kadar sırayla sonuç çıkmaması için tek bir sebep söyle." olmalı.

Keza eğer %50 şans ile oynuyorsan bir sonraki oyunda önceki oyunlardaki sonuçlardan bağımsız olarak sonucun herhangi bir yönde olma olasılığı %50'dir.

Edit: Cümleleri ögelerine ayıran bir arkadaş vardı, yukarıdaki cümle ile ilgili başarıları dilerim  Wink

guwera
Legendary
*

Coin-Turk.com

View Profile WWW
March 22, 2017, 08:45:23 PM

temelde auto bet kullanmıyorsun ve manuel ilerliyorsun

MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
March 22, 2017, 08:51:58 PM

temelde auto bet kullanmıyorsun ve manuel ilerliyorsun

Semi auto diyelim. %99 otomatik çalışıyor. Son nokta elle. Yazılımsal olarak o kısmını başaramadım henüz. Grafikteki yatay yerler auto ve aslında çok uzun oralar. Grafiğe veri yığıldıkça yavaşlıyor, o sebeple durduruyorum. Ortalamasını çıkarmadım -ama iyi fikirmiş ona da bakayım- göz kararı 500-1000 el arası tanımladığım koşullardan biri oluşuyor. Her bir roundda %2'den fazla riske atmamaya özen gösteriyorum. Genelde % yarım gibi bir risk oranım var. Yine her bir roundda %5'in üstünde büyütmemeye gayret ediyorum. Buralar halen elle malesef. Bu işlem bittikten sonra grafiği tekrar çalıştırıp, toplamdaki durumu gözlemliyor ve bunları da paylaşıyorum.

MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
March 23, 2017, 10:00:24 AM

para hilesiz ise 1/2 olasılıkla yazı, 1/2 olasılıkla tura.

1/4 olasılıkla yazı yazı, 1/4 olasılıkla yazı/tura, 1/4 olasılıkla tura/yazı, 1/4 olasılıkla tura/tura.

Bu durumda doğru cevap verme olasılığı 2/3'e yükseliyor Grin Matematik kısmını geçelim, araştırma konusu olsun o da Grin

edit: kolaylık yapayım size, bkz: bayes teoremi

https://tr.wikipedia.org/wiki/Bayes_teoremi Smiley

Üstad kaçımışım mesajı arada Smiley

Çok Bayesçi sayılmam ben gerçi ama yine de işe yarayabilir mi, neden olmasın? Smiley Bayes teorisi tam istatistikçi işi. Hiç unutmam aynı fakülteden isatistikçi bir arkadaş anlatırdı. Hoca sınıfa girer ve istatistiği şöyle tanımlar. "İstatistik, bir şeyleri nasıl istiyorsanız öyle gösterme bilimidir."

Bayes ön konumlandırmaları ve ölçeklemesi hep bunu anımsatır bana. Hatta Stephen D. Unwin'in Bayesyan yaklaşımla Tanrı'nın olasılığını hesaplamaya çalıştığı bir kitap vardır. Spoiler gibi olmasın ama sonu haricinde büyük bir ilgiyle okumuştum. Akla oldukça yatkın gelmişti. Ama sonunda tam istatistikçi işi olmuş bu diye bitirmiştim kitabı.

- Edit: "Çakır yanılmaz" başlığı altında Bayes okumaya başladım. Meraklıları için notasyonlu orijinal eser şurada mevcut: http://www.stat.ucla.edu/history/essay.pdf

ripzombie
Full Member

Bitcoin

View Profile
March 23, 2017, 10:39:20 AM

Merhabalar, Konu hakkında bende fikirlerimi iletmek isterim.

Öncelikle uzun yıllardır dice oyunları oynuyorum. çok kazandımçok kaybettim. Ama grand total'de 3-5 BTC kadar kardayımdır.
999dice sitesinin hileli olduğuna dair efsaneleri de biliyorum ama sitenin API yeteneğinden dolayı birçok BOT alternatifi olduğunu da biliyorsunuzdur.
Tabi en sevdiğim özelliklerinden biri de toplu çevirme özelliği , böylece çok küçük basebet ile kazançlı sonuçlar alınabildiği gibi
çok uzak ihtimallerin de oluşabildiği durumlar yaşanıyor. Diğer Avantajlarından biri 0.00000001 bahis yapılabiliyor tüm cryptolarda ayrıca hızlı.
Bu kısa girizgahtan sonra , 1 aydır rus bir arkadaşın yaptığı bir botu kullanıyorum.(isteyene PM'den download linkini atarım.)

Botun inanılmaz iyi yetenekleri var.Toplu çevirmelerde X miktar Kazanç yada X miktar kayıp oluştuğunda çevirmeyi bırakma, kayıp kurtarma işleminde
belirli oranlarda basebeti arttırma vb.

ekran görüntüsü ve kısa açıklamalarıyla aşağıdaki botun yeteneklerini görebilirsiniz. Bunu anlatma amacım, matematiksel olarak denemek istediklerinizi bu botun yetenekleriyle daha güvenli ve kazançlı hale getirebilir miyiz bunu merak ediyorum.

MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
March 23, 2017, 10:51:31 AM

Bunu anlatma amacım, matematiksel olarak denemek istediklerinizi bu botun yetenekleriyle daha güvenli ve kazançlı hale getirebilir miyiz bunu merak ediyorum.

Ben de şu botu kullanıyorum genelde: https://bot.seuntjie.com
Benim için en önemli özelliği algortimanın kullanıcı tarafından kodlanabilir olması. Böylece botun yetenekleri sınırsız hale geliyor.

Uygulama aracından önce kullandığım, seed mantığıyla -rastlantısal olduğu iddia edilen- sayılar üreten bir de yazılımım var. Offline olarak çok daha hızlı bir şekilde ne olduğunu görmek için kullanıyorum bunu.

999 hakkında çok emin değilim ve evet çok hızlı.

ripzombie
Full Member

Bitcoin

View Profile
March 23, 2017, 11:06:46 AM

yalnız ilginçtir 999dice 'ın hileli olduğu söylentisine rağmen
100.000 tur aynı ayarlarla seuntjie dicebot ile yaptığım testlerde örneğin %12 kazanma ihtimalinde
just-dice, bitsler ve primedice'da çok daha kısa sürede çok daha uzun (riskli turlar gördüm)

örneklemek gerekirse,

999dice'da 100.000 turda %12 Win change'de max loss 65 görürken
bitsler'de 72, primedice 70 ve just-dice 'da 74 gördüm.

bunu farklı kazanma şanslarında 3 defa daha test ettim ve sonuçlar her zaman 999dice'da daha iyi çıktı.
Ayrıca daha önce dice oyunu sitesi açan bir rus arkadaşın sitenin admin panelinedeki kodlamasında
şöyle bişey gördüm. Bence tüm siteler bunu kullanıyordur.

Admin panelinde House Edge'ler biliyorsunuz ayarlanabilir, Bu genellikle %0,1 ile %1 'dir.
Fakat fair gibi görünen birçok sitede Bet = House Edge ilişkisi olduğunu düşünüyorum.

Açıklamak gerekirse, ayarları şöyle yapıyorlar (Örnek DogeCoin için)

ÖRNEK : BB 0-10 %1 |BB 11-90 %1,01 |BB 91-199 %1,03 |BB 200-500 %1,51 |

şeklinde yapıyorlar. bu şekilde hem farkedilmiyor. (Kaçımız her bahsin Adiliyetini kontrol ediyoruz ki)
Betler yükseldikçe kayıp ihtimali de artıyor.

Bu arada bugün de şanslıyım galiba Smiley 1 Saatte %645 Kar.. (0.107 BTC)

MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
March 23, 2017, 11:21:10 AM

ÖRNEK : BB 0-10 %1 |BB 11-90 %1,01 |BB 91-199 %1,03 |BB 200-500 %1,51 |

Bunu kontrol etmek çok zor değil. House edge kazanca implement edilmiş bir şey. Şöyle ki varsayımsal olarak %50 ihtimalle oyun oynadığınızda ve kazandığınızda size bahis miktarının iki katını veren bir site var. Normalde %50 şansla 100 birim oynayıp kazandığınızda 200 birim geri dönüş olması gerekir. Eğer bu sitenin house edge'i %1 ise ve siz yine 100 birim oynayıp kazanırsanız 198 birim geri dönüş alırsınız. Normalde almanız gereken 200'e göre %1 eksiktir, house edge tam olarak bu aradaki %1'dir. Dolayısıyla house edge'le oynuyor olmak gelecek sonucu değiştirmez.

Ben herhangi bir oyunumda kazanıp almam gerektiğinden daha az bir rakam aldığımı görmedim. Büyük betlerde de küçük betlerde de. Ki büyük betlerde çok daha dikkatli gözlemliyor insan.

Tabi %50 şansla bu farklılığı görmek daha farklı olasılıklarda görmekten daha kolay. Özellikle düşük şanslarda ve hızlı oyunlarda...

Eğer servis benim house edge'im %1 diyorsa ve bu dediğinizi yapılıyorsa ve bunu kanıtlayabiliyorsak servisi kullanan kimse kalmaz diye düşünüyorum. Ben böyle bir servis işletiyor olsam ve bunu yapmak istesem açık açık söylerdim.

Bu arada bugün de şanslıyım galiba Smiley 1 Saatte %645 Kar.. (0.107 BTC)

Tebrikler, büyük risk, büyük kazanç Smiley

ripzombie
Full Member

Bitcoin

View Profile
March 23, 2017, 04:22:50 PM

Is there a strategy you use here?

https://bot.seuntjie.com/Scripts.aspx

MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
March 23, 2017, 04:41:50 PM

Is there a strategy you use here?

https://bot.seuntjie.com/Scripts.aspx

Hayır ama lua denen dandirik dili ve botun anladığı lehçeyi bunlardan öğrendim Smiley

MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
March 23, 2017, 04:56:48 PM

Gün 7.

Şu anda: 10,77 Clam
Dünden bugüne büyüme: ~ %63
Toplam büyüme: ~ 360 kat
Bu durumun gerçekleşme olasılığı: %0,28

bitcotrader
Newbie
*

Activity: 24

View Profile
March 24, 2017, 07:27:34 AM

Deneyiminizi merakla takip ediyorum MorpheWQ üstat. 
ripzombie
Full Member

Bitcoin

View Profile
March 24, 2017, 07:58:49 AM

Dice oyunları için Botlarla oynarken sizce en hızlısı hangisi ?

Ben kendi deneyimlerimi aktarayım 10 Üzerinden Puanlıyorum

Primedice 10 üzerinden 6
Bitsler 10 üzerinden 7 (çok fazla timeout var özellikle botlarla oynarken)
999dice 10 üzerinden 9
betterbets 10 üzerinden 9
just-dice 10 üzerinden 7 (çok fazla time out var)
rollin.io 10 üzerinden 8

Sizde önerilerinizi yazarsanız , test edelim..

MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
March 24, 2017, 04:30:57 PM

Deneyiminizi merakla takip ediyorum MorpheWQ üstat.  

Teşekkürler Smiley

betterbets 10 üzerinden 9

Denemedim bunu, deneyeyim.

MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
March 24, 2017, 05:12:53 PM

Gün 8.
Bugün pek vakit bulamadım bakmaya, grafik kıpırdasın diye bir yarım saat baktım az önce.

Şu anda: 12,79 Clam
Dünden bugüne büyüme: ~ %18
Toplam büyüme: ~ 426 kat
Bu durumun gerçekleşme olasılığı: %0,23

MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
March 24, 2017, 06:00:08 PM

Bir checklist oluşturdum. Önerilere açığım.

Challenge 1, checklist
24.3.2017

Sistemin geçer not alması için bir kontrol listesi oluşturdum. Bu listenin en az %80'inin tutması durumunda onay vermiş olacağım.

ripzombie
Full Member

Bitcoin

View Profile
March 25, 2017, 07:43:44 AM

Challenge 1, checklist
24.3.2017

çok mantıklı , peki şu an denemeye devam ettiğin taktikle checklist'in ne kadarını tamamladın ?
Ayırca şu düzenli istatistik tutman ve stratejilerle ilgili analiz yeteneğine de hayranım.. Keşke bende biraz böyle olsam..
Güzel bir stratejiye başlıyorum. Her gün %10 yapıp durayım diyorum. Olmuyor ya çok uçuk kazanıyorum yada patlıyorum.
Bir türlü düzenli şekilde ilerleyemedim Smiley

MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
March 25, 2017, 08:35:15 AM

Gözümün önünde bir tablo var tabi ama yine de önyargılı devam etmemek için sonuçlara bakmaktansa objektif bir kontrol listesi oluşturmaya çalışıyorum. Dolayısıyla sorunun cevabını henüz tam olarak bilmiyorum Smiley

Güzel sözleriniz için de ayrıca teşekkürler. İşim bu, dolayısıyla çok zorlanmıyorum. Ayrıca herkesin de yapabileceği bir şey.

Bu konuda en önemli şey sürdürülebilirlik. Sonuçta olmayacak bir duaya amin diyoruz burada. Sonsuza kadar çalışacak bir formül yok ve asla olmayacak. Asıl yapmaya çalıştığım şey 1 adım ileri gittiğimde, birden fazla mı geri geleceğim, yoksa birden az mı? Şu ana kadar bile bence imkansızı başarmış gibi görünüyor sistem. Bu tablo ile burada bırakmakla hedefe yani 1 BTC'ye ulaşmak açısından herhangi bir fark yok aslında.

Devam ediyorum, çünkü henüz yeterince istikrarlı değilim, insani hatalar yapıyorum. Bunların bir şekide doyuma ulaşması gerekli. Kötü senaryoları yaşamam gerekli. Çünkü bunu burada bırakıp, 10 BTC ile girip 20 BTC hedef koyduğum gün o kötü senaryoları yaşamak istemiyorum. Ama öte taraftan da bunun olabileceği bilincindeyim.

Size tavsiyem şu olur. Elimde sihirli bir formül falan yok. Dediğim gibi zaten öyle bir şey de yok Smiley Herhangi bir formülle bu yapılabilir. Dikkat edilmesi gereken tek bir nokta var, o patlama anı geldiğinde durumu çok iyi analiz etmek gerek. O an oluşmadan geçen süre, o anın geldiği ana göre binlerce kat daha fazla. Doğru değerendirdikten sonra sorun yok Smiley

Ve ısrarla şunu tekrar ekleyeyim. Kumar eğlence için oynanır. Oynanmasa da problem yaratmaz Smiley Bir gelir kaynağı değildir!

MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
March 25, 2017, 03:54:32 PM

Gün 9.

Şu anda: 17,40 Clam
Dünden bugüne büyüme: ~ %36
Toplam büyüme: ~ 580 kat
Bu durumun gerçekleşme olasılığı: %0,17

Grafikteki bet sayısı doğruyu yansıtıyor olabilir artık. Smiley

MorpheWQ
Legendary
*

View Profile
March 25, 2017, 04:18:13 PM

Bu akşam grafikte bir iki nokta hakkında söylemek istediğim şeyler var. Grafiği ekleyeyim, ardından açıklamalara geçelim.

1. Bu garip hareket tahmin edebileceğiniz gibi standart oyunun dışında bir şey olduğunu gösteriyor. Kullandığım sistem birden fazla koşulu yakalamaya çalışıyor ve burada da beklediğimden daha iyi bir koşul yakaladığımı ve risk miktarını arttırdığımı dolayısıyla da kazancın yükseldiğini gösteriyor.

Yakaladığım koşul, %49,50 şansla 18 kere arka arkaya kazanmış olması. Peki bu durumun diğer durumlardan farkı nedir? Burada biraz geriye gitmemiz gerekiyor.

* Şurada şöyle demişim:

Hatta forumda okuduğum kadarıyla arka arkaya en büyük kayıp dizisine just-dice'da rastlanmış ve 32 adetmiş.

Üşenmedim bunu denedim ve 1 milyar oyun oynattım. 1 milyar oyun demek, 30 yıldan fazla bir süre aralıksız olarak her saniye bir oyun oynamak demek. PD'ta en son baktığımda 12 milyar toplam oyun oynanmıştı. Sonuçları şurada bulabilirsiniz: http://pastebin.com/yJ7YDT2R

Şöyle görselleştirelim:

Görüldüğü üzere %49,50 şansla 1 miyar oyun oynandığında 32 arka arkaya kaybetme/kazanma durumu sadece 1 kere gerçekleşmiş.

Peki böyle bir durumla karşılaşmış olmak ne anlama geliyor? Bu bildiğimiz şututgart durumu. Bu oyunda kaybetme olasılığı teorik olarak 1 milyarda bir. (Safi istatistikçiler sormadan ben söyleyeyim, evet bu durumu 100 kere deneyimlerseniz yarısında kazanıp diğer yarısında rekoru bir arttıracaksınız.) Sayısal loto kazanma olasılığı yaklaşık 13,5 milyonda bir. Dolayısıyla alınacak riski büyütebileceğimiz bir durum.

Ben de riski büyütmüşüm ve bağlantılı olarak da o turdaki kazanç büyümüş. Büyüttüm dediğim de kasanın %5'ini riske attım Smiley Yani 7-8 hakkım daha vardı neredeyse. Burada kasanın uçma ihtimali ise 1 milyarda 43. Sayısal lotoyla yine yarışırız yani. Tersten tabi Smiley

Umarım bir şeyler şekilleniyordur gözünüzde. Diğer iki madde şimdilik biraz beklesin. Devamı şurada.

bobmarley650
Legendary
*

Activity: 1232

View Profile
March 25, 2017, 09:05:13 PM

Severek izliyoruz hocam, CLAMS'ın bir nedeni var mı?

bobbtc@protonmail.com / Working day and night
ozgr
Legendary
*

Merit: