Bitcoin Forum
April 23, 2024, 05:19:04 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 »  All
  Print  
Author Topic: Primedice ve tüm gerçekler / Game of Dices: S02E02  (Read 41902 times)
MorpheWQ (OP)
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
March 24, 2017, 04:30:57 PM

Deneyiminizi merakla takip ediyorum MorpheWQ üstat.  

Teşekkürler Smiley

betterbets 10 üzerinden 9

Denemedim bunu, deneyeyim.
1713892744
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713892744
Reply with quote  #2

1713892744
Report to moderator
1713892744
Hero Member
*

Ignore
1713892744
Reply with quote  #2

1713892744
Report to moderator
1713892744
Hero Member
*

Ignore
1713892744
Reply with quote  #2

1713892744
Report to moderator
Even if you use Bitcoin through Tor, the way transactions are handled by the network makes anonymity difficult to achieve. Do not expect your transactions to be anonymous unless you really know what you're doing.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713892744
Hero Member
*

Ignore
1713892744
Reply with quote  #2

1713892744
Report to moderator
1713892744
Hero Member
*

Ignore
1713892744
Reply with quote  #2

1713892744
Report to moderator
1713892744
Hero Member
*

Ignore
1713892744
Reply with quote  #2

1713892744
Report to moderator
MorpheWQ (OP)
Legendary
*

View Profile
March 24, 2017, 05:12:53 PM

Gün 8.
Bugün pek vakit bulamadım bakmaya, grafik kıpırdasın diye bir yarım saat baktım az önce.

Başlangıç: 0,03 Clam 2717 satoshi
Şu anda: 12,79 Clam
Dünden bugüne büyüme: ~ %18
Toplam büyüme: ~ 426 kat
Bu durumun gerçekleşme olasılığı: %0,23

Grafikteki bet sayısı doğruyu yansıtmıyor, dikkate almayın.
MorpheWQ (OP)
Legendary
*

View Profile
March 24, 2017, 06:00:08 PM

Bir checklist oluşturdum. Önerilere açığım.

Challenge 1, checklist
24.3.2017

Sistemin geçer not alması için bir kontrol listesi oluşturdum. Bu listenin en az %80'inin tutması durumunda onay vermiş olacağım.

[ ] 1. En az 1 milyon bet
[ ] 2. En az 10 milyon bet
[ ] 3. En az 10 kat büyüme
[ ] 4. En az 100 kat büyüme
[ ] 5. En az 1000 kat büyüme
[ ] 6. Arka arkaya 4 gün aynı sistemle patlamadan devam etme
[ ] 7. Arka arkaya 8 gün aynı sistemle patlamadan devam etme
[ ] 8. Arka arkaya 12 gün aynı sistemle patlamadan devam etme
[ ] 9. Arka arkaya 30 gün aynı sistemle patlamadan devam etme
[ ] 10. Arka arkaya en az 10 gün %20'den fazla günlük büyüme
[ ] 11. Hedefe (1BTC) ulaşma
[ ] 12. En az 10 hata yapma (sistem dışı davranış)
ripzombie
Full Member

Activity: 589
Merit: 100

View Profile
March 25, 2017, 07:43:44 AM

Challenge 1, checklist
24.3.2017

Sistemin geçer not alması için bir kontrol listesi oluşturdum. Bu listenin en az %80'inin tutması durumunda onay vermiş olacağım.

[ ] 1. En az 1 milyon bet
[ ] 2. En az 10 milyon bet
[ ] 3. En az 10 kat büyüme
[ ] 4. En az 100 kat büyüme
[ ] 5. En az 1000 kat büyüme
[ ] 6. Arka arkaya 4 gün aynı sistemle patlamadan devam etme
[ ] 7. Arka arkaya 8 gün aynı sistemle patlamadan devam etme
[ ] 8. Arka arkaya 12 gün aynı sistemle patlamadan devam etme
[ ] 9. Arka arkaya 30 gün aynı sistemle patlamadan devam etme
[ ] 10. Arka arkaya en az 10 gün %20'den fazla günlük büyüme
[ ] 11. Hedefe (1BTC) ulaşma
[ ] 12. En az 10 hata yapma (sistem dışı davranış)

çok mantıklı , peki şu an denemeye devam ettiğin taktikle checklist'in ne kadarını tamamladın ?
Ayırca şu düzenli istatistik tutman ve stratejilerle ilgili analiz yeteneğine de hayranım.. Keşke bende biraz böyle olsam..
Güzel bir stratejiye başlıyorum. Her gün %10 yapıp durayım diyorum. Olmuyor ya çok uçuk kazanıyorum yada patlıyorum.
Bir türlü düzenli şekilde ilerleyemedim Smiley
MorpheWQ (OP)
Legendary
*

View Profile
March 25, 2017, 08:35:15 AM
Last edit: March 25, 2017, 02:10:46 PM by MorpheWQ

Gözümün önünde bir tablo var tabi ama yine de önyargılı devam etmemek için sonuçlara bakmaktansa objektif bir kontrol listesi oluşturmaya çalışıyorum. Dolayısıyla sorunun cevabını henüz tam olarak bilmiyorum Smiley

Güzel sözleriniz için de ayrıca teşekkürler. İşim bu, dolayısıyla çok zorlanmıyorum. Ayrıca herkesin de yapabileceği bir şey.

Bu konuda en önemli şey sürdürülebilirlik. Sonuçta olmayacak bir duaya amin diyoruz burada. Sonsuza kadar çalışacak bir formül yok ve asla olmayacak. Asıl yapmaya çalıştığım şey 1 adım ileri gittiğimde, birden fazla mı geri geleceğim, yoksa birden az mı? Şu ana kadar bile bence imkansızı başarmış gibi görünüyor sistem. Bu tablo ile burada bırakmakla hedefe yani 1 BTC'ye ulaşmak açısından herhangi bir fark yok aslında.

Devam ediyorum, çünkü henüz yeterince istikrarlı değilim, insani hatalar yapıyorum. Bunların bir şekide doyuma ulaşması gerekli. Kötü senaryoları yaşamam gerekli. Çünkü bunu burada bırakıp, 10 BTC ile girip 20 BTC hedef koyduğum gün o kötü senaryoları yaşamak istemiyorum. Ama öte taraftan da bunun olabileceği bilincindeyim.

Size tavsiyem şu olur. Elimde sihirli bir formül falan yok. Dediğim gibi zaten öyle bir şey de yok Smiley Herhangi bir formülle bu yapılabilir. Dikkat edilmesi gereken tek bir nokta var, o patlama anı geldiğinde durumu çok iyi analiz etmek gerek. O an oluşmadan geçen süre, o anın geldiği ana göre binlerce kat daha fazla. Doğru değerendirdikten sonra sorun yok Smiley

Ve ısrarla şunu tekrar ekleyeyim. Kumar eğlence için oynanır. Oynanmasa da problem yaratmaz Smiley Bir gelir kaynağı değildir!
MorpheWQ (OP)
Legendary
*

View Profile
March 25, 2017, 03:54:32 PM

Gün 9.

Şu anda: 17,40 Clam
Dünden bugüne büyüme: ~ %36
Toplam büyüme: ~ 580 kat
Bu durumun gerçekleşme olasılığı: %0,17

Grafikteki bet sayısı doğruyu yansıtıyor olabilir artık. Smiley
MorpheWQ (OP)
Legendary
*

View Profile
March 25, 2017, 04:18:13 PM
Last edit: March 26, 2017, 07:39:14 AM by MorpheWQ

Bu akşam grafikte bir iki nokta hakkında söylemek istediğim şeyler var. Grafiği ekleyeyim, ardından açıklamalara geçelim.

1. Bu garip hareket tahmin edebileceğiniz gibi standart oyunun dışında bir şey olduğunu gösteriyor. Kullandığım sistem birden fazla koşulu yakalamaya çalışıyor ve burada da beklediğimden daha iyi bir koşul yakaladığımı ve risk miktarını arttırdığımı dolayısıyla da kazancın yükseldiğini gösteriyor.

Yakaladığım koşul, %49,50 şansla 18 kere arka arkaya kazanmış olması. Peki bu durumun diğer durumlardan farkı nedir? Burada biraz geriye gitmemiz gerekiyor.

* Şurada şöyle demişim:

Hatta forumda okuduğum kadarıyla arka arkaya en büyük kayıp dizisine just-dice'da rastlanmış ve 32 adetmiş.

Üşenmedim bunu denedim ve 1 milyar oyun oynattım. 1 milyar oyun demek, 30 yıldan fazla bir süre aralıksız olarak her saniye bir oyun oynamak demek. PD'ta en son baktığımda 12 milyar toplam oyun oynanmıştı. Sonuçları şurada bulabilirsiniz: http://pastebin.com/yJ7YDT2R

Şöyle görselleştirelim:

Görüldüğü üzere %49,50 şansla 1 miyar oyun oynandığında 32 arka arkaya kaybetme/kazanma durumu sadece 1 kere gerçekleşmiş.

Peki böyle bir durumla karşılaşmış olmak ne anlama geliyor? Bu bildiğimiz şututgart durumu. Bu oyunda kaybetme olasılığı teorik olarak 1 milyarda bir. (Safi istatistikçiler sormadan ben söyleyeyim, evet bu durumu 100 kere deneyimlerseniz yarısında kazanıp diğer yarısında rekoru bir arttıracaksınız.) Sayısal loto kazanma olasılığı yaklaşık 13,5 milyonda bir. Dolayısıyla alınacak riski büyütebileceğimiz bir durum.

Ben de riski büyütmüşüm ve bağlantılı olarak da o turdaki kazanç büyümüş. Büyüttüm dediğim de kasanın %5'ini riske attım Smiley Yani 7-8 hakkım daha vardı neredeyse. Burada kasanın uçma ihtimali ise 1 milyarda 43. Sayısal lotoyla yine yarışırız yani. Tersten tabi Smiley

Umarım bir şeyler şekilleniyordur gözünüzde. Diğer iki madde şimdilik biraz beklesin. Devamı şurada.
bobmarley650
Legendary
*

Activity: 1232
Merit: 1001

View Profile
March 25, 2017, 09:05:13 PM

Severek izliyoruz hocam, CLAMS'ın bir nedeni var mı?

bobbtc@protonmail.com / Working day and night
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
March 25, 2017, 09:16:19 PM

Biraz daha kafa yorarsan en sonunda bütün dice sitelerini patlatacakmışsın gibi geliyor  Cheesy
Pfizer
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 250

View Profile
March 25, 2017, 10:57:04 PM

foruma üye olmadan önce takip ettiğim konulardan biriydi bu. gerçekten güzel yorumlar yapıyorsunuz. tebrik ederim şahsen nolursa olsun
MorpheWQ (OP)
Legendary
*

View Profile
March 26, 2017, 06:19:29 AM

bob, ozgr, Pfizer  Wink

Clam olmasının sebebi just-dice'ta oynamak istemem. Nedense oraya daha fazla sempatim var ve çok hızlı.
MorpheWQ (OP)
Legendary
*

View Profile
March 26, 2017, 07:38:26 AM
Last edit: March 26, 2017, 08:26:51 AM by MorpheWQ

Bugün biraz risk konusundan bahsetmek istiyorum. Risk, bir tehlike karşısında zarar görme olasılığını tarif eder. Duruma göre yeteri kadar risk almak, konforu arttıran bir eylemdir. En genel anlamda örneklendirirsek; bir canlının doğmuş olması ölüm riskiyle beraber gelir. İnsanoğlu olarak tarif ettiğimiz "canlı" kavramının sonucunda "ölüm" vardır ve tanım gereği de olasılığı %100'dür. Bu bize şu önermeyi getirir; "her canlı ölür". Bu önerme bir kenarda dursun.

Öte taraftan canlılar alemi ile ilgili hakkında net olarak bildiğimiz, en azından şimdilik böyle kabul ettiğimiz bir şey daha var. Her canlı bir kere ölür. Olasılığı %100 olan iki önermemiz oldu.

Bu iki önermenin doğru olduğunu kabul ettiğimizde karşımıza çıkan net bir sonuç vardır. Bir canlının ikinci bir ölümü göğüslemesine gerek yoktur. Başka bir deyişle ikinci bir ölümle ilgili riskleri hesaplayarak yaşamak o canlı için anlamsızdır.

Canlı olayına farklı bir açıdan yaklaşalım. Yine tanım gereği canlılar biyolojik faaliyetlerinin sürekli sekteye uğradığı bir hayat sürerler. Hastalanırlar, kaza geçirirler. Hayat süreci ve biyolojik tutarlılık arasında bir grafik çizecek olsak eğri hep aşağı doğru yönelir. Biyolojik faaliyetin durması da ölüm olarak tanımlanır. Bu durumda bu grafikle biraz önce bahsettiğimiz konu birebir ilişkilidir.

Biraz uzattım sanırım, önermeleri hemen toparlayayım. Bir canlı sadece bir kere öleceği hayatını, sürekli olarak performans kaybı yaşayarak geçirir. Oysa ki hayatını stabil ve güvende geçirmek ister. İşte bunu yapabilmesi için zaman zaman risk alması gerekir. Vahşi bir hayvan risk alır, hayatını devam ettirmek için avlanmaya çıkar. Kendisi de zarar görebilir bu eylemde. Ama yine de bu riski alır. İnsanlar hayatının değişik kademelerinde değişik kararlar verir. Bu kararların hepsi bir risk faktörüyle birlikte gelir. Kimi riski bilinçli alır, kiminde ise gayet doğal bir süreç yaşar. Tüm bunları yaşam konforunu arttırmak için yapar. Neredeyse tüm teotik, dogmatik veya bilimsel disiplinlerde yaşam süresi sabittir. Buna rağmen bu şekilde yaşamaya devam eder.

Yukarıdaki grafikte kırmızı eğri, doğal süreci ve biyolojik performans kaybı sebebiyle kaçınılmaz son olan %100'e yani ölüm anına ulaşırken büyüyen riski gösteriyor. Yeşil ise konfor alanımızı genişletmek için aldığımız kararlarla üstlendiğimiz risk miktarını gösteriyor. Örneğin t1 anında aldığımız r2-r1 miktarda risk ile konfor alanımız A1'i nasıl genleştirdiğimizi görüyorsunuz. Bu grafiğin bize söylediği en önemli şey, istesek de istemesek de bu riskleri alacağız. Bu durum çok doğal.

Şimdi gelelim bizim grafiğe. Yaptığımız işlemi doğal bir hayatmış gibi düşünelim. Zaman içinde kaçınılmaz sona yaklaştığımızı biliyoruz. Yani riskimiz her an biraz daha büyüyor. Ama yine biliyoruz ki o an bir kere yaşanacak. Bu durumda aldığımız risk miktarını sabit tutar veya sürekli büyütürsek ve frekansımız kaçınılmaz anın gerçekleşme olasılığı ile senkronize olduğunda hesap patlayacak. Ama bunu istemiyoruz. Bu durumda ne yapabiliriz?

1. Aldığımız risk miktarını sürekli küçültürüz.
2. Aldığımız risk miktarını zaman zaman çok küçültür, gerçekleşme anını ölmeyip yaralanarak atlatırız.
3. Yukarıdakilerin ikisini de yapar ama aynı zamanda uygun koşullarda riskimizi arttırarak ilk iki maddeyi uygularken kaybettiklerimizi dengelemeye çalışırız.

İşte bir önceki gönderide bahsettiğim 2 ve 3 numaralı göstergenin neden parabolik değil de doğrusal bir görünüm sergilemesini istediğimin ve sürekli alınan riski neden küçülttüğümün ve doğrusal bir artışa döndüğümün açıklaması bu Smiley
bitcotrader
Newbie
*

Activity: 24
Merit: 0

View Profile
March 26, 2017, 08:09:55 AM

Morphe hocam valla patlamış mısırımı aldım sizin yazdıklarınızı film izler gibi izliyorum Cheesy Şaka bir yana son yazdıklarınızdan sonra neyi anlatmaya çalıştığınızı daha iyi anladım süper bir teknik.
MorpheWQ (OP)
Legendary
*

View Profile
March 26, 2017, 08:16:06 AM

Morphe hocam valla patlamış mısırımı aldım sizin yazdıklarınızı film izler gibi izliyorum Cheesy Şaka bir yana son yazdıklarınızdan sonra neyi anlatmaya çalıştığınızı daha iyi anladım süper bir teknik.

Afiyet olsun, aynı şey fx için de geçerli  Wink
bitcotrader
Newbie
*

View Profile
March 26, 2017, 08:44:49 AM

Afiyet olsun, aynı şey fx için de geçerli  Wink

O yüzden keyif veriyor ya Cheesy
needmoney
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1023

I am a good bro

View Profile
March 26, 2017, 08:52:39 AM

Yobitte 11 defa arka arkaya kaybetmistim 32 nin yanında normalmiş o halde 😁

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
.Just.Bet. 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
TRUSTLESS
DECENTRALIZED
TRANSPARENT
..PLAY NOW..
bitcotrader
Newbie
*

View Profile
March 26, 2017, 10:15:43 AM

Yobitte 11 defa arka arkaya kaybetmistim 32 nin yanında normalmiş o halde 😁

Aslında işin özeti kumarda asla kazanamazsınız, çünkü kazanmak görecelidir, örneğin 1 BTC yatırıp iki katına bahse girip kazanırsanız paranız 2 btc olur bu andan sonra bu pasrayı cebinize koyup evinizin yolunu tutarsanız ve hayatınızın geri kalan kısmında bir daha asla kumar oynamazsanız bu kazançtır. Ancak 2 gün sonra gidip kazandığınız parayı da ana paranızı da aynı kumarda kaybetmişseniz bu artık bir kazanç olmaktan çıkar.

Yani kumarda kaybetmek ya da kazanmak diye bir kavram yok, o anlık kaybetmemek diye bir kavram var, yani asla kazanamazsınız, kazanabilmeniz için sonsuz büyüklükte bir kaynağınz olması gerekiyor. istatistikler ve büyük sayılar kanunu da bunu kanıtlar, hatta Morphe usta alınmaz ise şöyle bir şey söylemek isterim bugün sanırım 9. gün ve umarım sadece bu işe zaman ayırmıyorsundur üstat çünkü eninde sonunda bu zamanın tamamı boşa gitmiş olacak Smiley

Bunlar benim şahsi fikirlerim değil, bunlar uzman kişilerin yılların verdiği deneyimlere dayanarak ortaya attığı tezler. Aynı şey finans dünyasında da geçerlidir finans dünyasında tek fark size şansın yanında analiz yapabilmenize ve doğru zamanda pozisyonunuzu değiştirmenize ışık tutacak sinyaller alabilmenize olanak sağlaması.

bu arada şunu da eklemek isterim, dice'de en büyük yanılgı bir sonraki atışta şansının daha fazla olacağı hissidir, oysa her atışta şansınız sıfırlanıyor yani her atış kendine ait bir olasılığa sahip. Bunun anlamış şu 1 milyon kez yazı tura atsanız belki de 1 milyon kez sadece yazı gelebilir, imkansız gibi görünüyor evet ama değil Smiley
MorpheWQ (OP)
Legendary
*

View Profile
March 26, 2017, 12:44:01 PM
Last edit: March 26, 2017, 01:09:01 PM by MorpheWQ

needmoney, 11 çok olağan bir durum. 16'dan aşağısını çok dikkate almıyorum ben.

bitcotrader, evet çoğu söylediğinizde haklısınız. Niye alınayım Smiley Ama biraz daha takip edin bu başlığı, emin ol farklı çıkarımlarınız da olacak. Durumu mikro ölçekte değerlendirmektense makro bakabilmek gerekli. Farkındayım algılaması zor ama iki örnek vereceğim belki bir şeyleri tetikler.

Cebimizden bir tane bir lira çıkardık. Yazı tura atacağız. TCMB basmış parayı ve herhangi bir hilesi yok. Şansımız %50 değil mi?

Peki ben size paranın yapıldığı malzemeyi, tam olarak şeklini, ağırlığını, aerodinamik özelliklerini, bulunduğu ortamın sıcaklığını, nemini, etraftaki manyetik alan bilgilerini, yerçekimini kısacası parayı atarken uygulanan ve eylemin sonucuna kadar paraya etkiyen tüm kuvvetleri ve paranın vereceği tepkiyi net olarak söylersem, şans oranı yine %50 mi olur?

Bir şeyin olabilmesi veya tam tersine olamaması için ortada sayısal bir değer varsa, işte o değer bilmediğimiz veya hesaplayamadığımız değişkenlerin varlığından kaynaklanır. Eğer tüm değişkenleri biliyor olsaydık işler çok değişirdi.

Bu şans kısmı. Bir de portföy yönetimi kısmı var ki bu da sizin işiniz. Onunla ilgili de şu örneği vereyim.

A emteasına yatırım yaptık, kazanma olasılığımızı %80 görüyoruz. İşlem sonrasında beklenen değer pozitif ve %10 oranında ve bu işlem için riske atacağımız miktar yönettiğimiz portföyün %10'u. Bence güzel anlaşma Smiley

Bu ve benzeri özellikteki işlemleri 100 kere tekrar ettiğimizde 80 kere x/10 kazanacağız ve 20 kere x/10 kaybedeceğiz. Sonuçta toplam porföyümüz 6 kat büyümüş olacak. Ve varsayalım bizim toplam büyüme hedefimiz 5 kat olsun. Tam bu noktada 1x miktardaki tutarı yazı tura için harcamış olmak portföy yönetimi açısından pozitif mi yoksa negatif bir değer mi yaratır?

Bu arada teorik olarak zamanımın %100'ünü buna ayırıyorum. Ama pratikte günde 15-20 dakikam faal olarak işlem yapmakla geçiyor. Kalanını yazılım hallediyor.  Bu deneyimleri buraya aktarırken muhtemelen daha fazla zaman harcıyorumdur Smiley

Ve bir dip not daha ekleyeyim. Büyük sayılar kanunun kasa lehine çalışıyor gibi görünüyor olsa da aslında oyuncu lehine bir yasa. Kasa house edge olarak belirlediği karı elde edebilmek için pratikte sonsuza kadar oyun oynatma ve bu durumu idame ettirmek durumunda. Ben oyuncu olarak ise hedefimi gördüğüm ana kasaya hoşçakal deme lüksüne sahibim. Eğer yapabiliyorsam bugün için birkaç bin BTC'lik bir birikim gelecek için güzel bir yatırım olur benim için. Eğer bunu çalıp çırpmadan, başkasının hakkını yemeden ve 1 BTC ile yapabilmenin herhangi bir yolu varsa denememek çok akıllıca olmaz  Wink

Böyle bir yol var mı bilmiyoruz henüz. Aslında birçok konuda çok fazla bilgimiz yok. Ama bu bulamayacağımız anlamına gelmemeli.
MorpheWQ (OP)
Legendary
*

View Profile
March 26, 2017, 01:44:35 PM

eninde sonunda bu zamanın tamamı boşa gitmiş olacak Smiley

Bu olasılık biraz endişelendirdi beni. Göremediğim diğer aksiliklere önlem olması adına yeni iki kural daha ekliyorum.

1. Hesap üçe katladığında başlangıç x 2 miktarı sistemden çekeceğim.
2. Bu durumun ilk 10 günde olmasını sağlayacağım.

Kaybetmek önemli değil ama zamanın boşa gitmemesi önemli. Ya sadece 10 gün + başlangıç miktarını kaybetmiş olacağım ya da tüm zamanımı kaybetmiş olsam bile başlangıcımı ikiye katlamış olacağım.

Teşekkürler bitcotrader Smiley
MorpheWQ (OP)
Legendary
*

View Profile
March 26, 2017, 03:27:25 PM

Gün 10.
Grafiği resetledik.

Şu anda: 21,60 Clam
Dünden bugüne büyüme: ~ %24
Toplam büyüme: ~ 720 kat
Bu durumun gerçekleşme olasılığı: %0,14

Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 »  All
  Print  

Jump to: