Bitcoin Forum
April 25, 2024, 02:22:54 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Moderatora  (Read 6959 times)
dmeter
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 630
Merit: 500



View Profile
January 23, 2015, 08:34:40 PM
 #21

neču  ni ja biti moderator
I HATE TABLES I HATE TABLES I HA(╯°□°)╯︵ ┻━┻ TABLES I HATE TABLES I HATE TABLES
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
iluvbitcoins
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2198
Merit: 1150


Freedom&Honor


View Profile
January 24, 2015, 04:43:44 PM
 #22

Ja neću Parazyta za moderatora.

ti si jedan seljo! Cheesy


Looking for a signature campaign.
ljudotina
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1260
Merit: 1029


View Profile
January 25, 2015, 01:33:31 AM
 #23

Ne, seljo je seljo, on je dmeter

Daniel91
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3374
Merit: 1824



View Profile
January 25, 2015, 01:18:56 PM
 #24

theymos probably forgot about us Cheesy

By the way, thanks to everyone who recommended me for a moderator. I appreciate it.

I think that someone should contact theymos again, remind him about this and ask him to finally finish this content for moderator, make decision and promote our first moderator.
I think that you should do this since you have most votes for this position.

.freebitcoin.       ▄▄▄█▀▀██▄▄▄
   ▄▄██████▄▄█  █▀▀█▄▄
  ███  █▀▀███████▄▄██▀
   ▀▀▀██▄▄█  ████▀▀  ▄██
▄███▄▄  ▀▀▀▀▀▀▀  ▄▄██████
██▀▀█████▄     ▄██▀█ ▀▀██
██▄▄███▀▀██   ███▀ ▄▄  ▀█
███████▄▄███ ███▄▄ ▀▀▄  █
██▀▀████████ █████  █▀▄██
 █▄▄████████ █████   ███
  ▀████  ███ ████▄▄███▀
     ▀▀████   ████▀▀
BITCOIN
DICE
EVENT
BETTING
WIN A LAMBO !

.
            ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███████████▄▄▄▄▄
▄▄▄▄▄██████████████████████████████████▄▄▄▄
▀██████████████████████████████████████████████▄▄▄
▄▄████▄█████▄████████████████████████████▄█████▄████▄▄
▀████████▀▀▀████████████████████████████████▀▀▀██████████▄
  ▀▀▀████▄▄▄███████████████████████████████▄▄▄██████████
       ▀█████▀  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀  ▀█████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.PLAY NOW.
sbogovac
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1192


I don't believe in denial.


View Profile
January 25, 2015, 04:52:59 PM
 #25

[...]I think that someone should contact theymos again, remind him about this and ask him to finally finish this content for moderator, make decision and promote our first moderator.
I think that you should do this since you have most votes for this position.

Upravo zato on to ne bi trebao uraditi...

0x7442A5c37E513D335F53843cD20c00F77eAC7867
Daniel91
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3374
Merit: 1824



View Profile
January 25, 2015, 05:13:32 PM
 #26

[...]I think that someone should contact theymos again, remind him about this and ask him to finally finish this content for moderator, make decision and promote our first moderator.
I think that you should do this since you have most votes for this position.

Upravo zato on to ne bi trebao uraditi...


OK ja sam upravo theymos-u poslao privatnu poruku, tako da konačno završimo s tom pričom i dobijemo našeg moderatora.

.freebitcoin.       ▄▄▄█▀▀██▄▄▄
   ▄▄██████▄▄█  █▀▀█▄▄
  ███  █▀▀███████▄▄██▀
   ▀▀▀██▄▄█  ████▀▀  ▄██
▄███▄▄  ▀▀▀▀▀▀▀  ▄▄██████
██▀▀█████▄     ▄██▀█ ▀▀██
██▄▄███▀▀██   ███▀ ▄▄  ▀█
███████▄▄███ ███▄▄ ▀▀▄  █
██▀▀████████ █████  █▀▄██
 █▄▄████████ █████   ███
  ▀████  ███ ████▄▄███▀
     ▀▀████   ████▀▀
BITCOIN
DICE
EVENT
BETTING
WIN A LAMBO !

.
            ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███████████▄▄▄▄▄
▄▄▄▄▄██████████████████████████████████▄▄▄▄
▀██████████████████████████████████████████████▄▄▄
▄▄████▄█████▄████████████████████████████▄█████▄████▄▄
▀████████▀▀▀████████████████████████████████▀▀▀██████████▄
  ▀▀▀████▄▄▄███████████████████████████████▄▄▄██████████
       ▀█████▀  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀  ▀█████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.PLAY NOW.
Lauda
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2674
Merit: 2965


Terminated.


View Profile WWW
January 25, 2015, 09:07:32 PM
 #27

theymos probably forgot about us Cheesy

By the way, thanks to everyone who recommended me for a moderator. I appreciate it.

I think that someone should contact theymos again, remind him about this and ask him to finally finish this content for moderator, make decision and promote our first moderator.
I think that you should do this since you have most votes for this position.
Wrong. Votes are irrelevant here. This is not an election.
Anyone could try contacting theymos to remind him about it though.

One could even get the position in the place of Parazyd if he successfully contacts him, but you're right partially, he should contact him.

"The Times 03/Jan/2009 Chancellor on brink of second bailout for banks"
😼 Bitcoin Core (onion)
seljo
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1178
Merit: 1014


Hodling since 2011.®


View Profile
January 26, 2015, 08:04:29 PM
 #28

Ja i dalje mislim da nam netriba moderator.

Hodling since 2011.®
dmeter
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 630
Merit: 500



View Profile
January 26, 2015, 11:42:15 PM
 #29

Ja i dalje mislim da nam netriba moderator.
i ja isto
seljo
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1178
Merit: 1014


Hodling since 2011.®


View Profile
January 27, 2015, 11:55:23 AM
Last edit: January 28, 2015, 08:27:39 AM by seljo
 #30

Ja i dalje mislim da nam netriba moderator.
i ja isto
Mislim protiv koga će mi tu moderator za šta? Da se kiti titulom, lentu na uniformu da stavi???

Hodling since 2011.®
ljudotina
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1260
Merit: 1029


View Profile
January 27, 2015, 12:57:49 PM
 #31

Da, na zalost, sve se svodi na "protiv koga". No to je samo jedan jako maleni dio posla, ili bolje receno razloga zasto postoje moderatori. Odvajanje tema, spajanje tema, zakljucavanje starih i dovrsenih tema, uredjivanje kategorija i podkategorija itd. Koliko je samo dobrih informacija izgubljeno u bespucima one "wall" teme koju smo imali prije podforuma? Moderator je upravo za to, a ne za kaznjavanje, blokiranje i restrikcije. Isto kao sto npr. Policija ne postoji da bi zaustavljala aute koji voze prebrzo....to je samo jedan maleni dio posla koji obavljaju, i sigurno neces reci: "Ma sto ce mi policija, mi nemamo nikog tko divlja po nasim lokalnim cestama".

seljo
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1178
Merit: 1014


Hodling since 2011.®


View Profile
January 28, 2015, 08:27:16 AM
 #32

Da, na zalost, sve se svodi na "protiv koga". No to je samo jedan jako maleni dio posla, ili bolje receno razloga zasto postoje moderatori. Odvajanje tema, spajanje tema, zakljucavanje starih i dovrsenih tema, uredjivanje kategorija i podkategorija itd. Koliko je samo dobrih informacija izgubljeno u bespucima one "wall" teme koju smo imali prije podforuma? Moderator je upravo za to, a ne za kaznjavanje, blokiranje i restrikcije. Isto kao sto npr. Policija ne postoji da bi zaustavljala aute koji voze prebrzo....to je samo jedan maleni dio posla koji obavljaju, i sigurno neces reci: "Ma sto ce mi policija, mi nemamo nikog tko divlja po nasim lokalnim cestama".
Bas suprotno mi imamo samo divljake po cestama i dalje ne zelim moderatora.

Hodling since 2011.®
ajareselde
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1722
Merit: 1000

Satoshi is rolling in his grave. #bitcoin


View Profile
January 28, 2015, 03:33:33 PM
 #33

Ja i dalje mislim da nam netriba moderator.
i ja isto
Mislim protiv koga će mi tu moderator za šta? Da se kiti titulom, lentu na uniformu da stavi???

cini se da imas neke probleme sa autoritetima.
moderator je svugdje potreban i prisutan, tako treba biti i ovdje :]
seljo
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1178
Merit: 1014


Hodling since 2011.®


View Profile
January 30, 2015, 08:05:06 AM
 #34

Ja i dalje mislim da nam netriba moderator.
i ja isto
Mislim protiv koga će mi tu moderator za šta? Da se kiti titulom, lentu na uniformu da stavi???

cini se da imas neke probleme sa autoritetima.
moderator je svugdje potreban i prisutan, tako treba biti i ovdje :]
Ne netreba ga biti nigdje tako ni tu, samo u tvojoj glavi treba biti prisutan, ali to je možda stvar odgoja.

Hodling since 2011.®
ljudotina
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1260
Merit: 1029


View Profile
January 30, 2015, 10:50:34 AM
 #35

Mislim da odgoj nemoze razcjepkati onaj wall post na djelove i izvuci iz njega bitne i zanimljive teme koje smo tamo pricali i od tih tema napraviti po poterbi sticky postove.
Neznam...mozda moze...ako moze moja majka je failala zestoko ili ovaj forum nema dobru detekciju istog jer mi nedaje te opcije....

seljo
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1178
Merit: 1014


Hodling since 2011.®


View Profile
January 30, 2015, 08:09:24 PM
 #36

Mislim da odgoj nemoze razcjepkati onaj wall post na djelove i izvuci iz njega bitne i zanimljive teme koje smo tamo pricali i od tih tema napraviti po poterbi sticky postove.
Neznam...mozda moze...ako moze moja majka je failala zestoko ili ovaj forum nema dobru detekciju istog jer mi nedaje te opcije....
Onaj wall post je za arhivu a ne za probiranje onog sto je relevantno i sto nije. Taj post funkcionira samo ako ga ostavimo kakav je, a takav je i najvrijedniji. Ja mislim da bi trebali uvest moderatora u bitcoin blockchain tako da moze presloziti transakcije po vlastitom nahodjenju.

Hodling since 2011.®
ljudotina
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1260
Merit: 1029


View Profile
January 31, 2015, 12:28:26 AM
 #37

Taj post je u potpunosti bzvrijedan, jer se sastoji od blokova rasprava koje se jako ljepo mogu razdvojiit kako bi bile korisne. U trenutnom obliku je u potpunosti bezvrijedan i bezkoristan. Usporedjivati taj post i blockchain....ne to necu komentirati jer je nepotrebno.

Lauda
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2674
Merit: 2965


Terminated.


View Profile WWW
January 31, 2015, 06:27:33 AM
 #38

Taj post je u potpunosti bzvrijedan, jer se sastoji od blokova rasprava koje se jako ljepo mogu razdvojiit kako bi bile korisne. U trenutnom obliku je u potpunosti bezvrijedan i bezkoristan. Usporedjivati taj post i blockchain....ne to necu komentirati jer je nepotrebno.
I ne može se uspoređivati, to je apsurdno.
Moderator je uvijek potreban. Štoviše imate mnogo sreće što Theymos toliko tolelira.

"The Times 03/Jan/2009 Chancellor on brink of second bailout for banks"
😼 Bitcoin Core (onion)
Parazyd
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 812
Merit: 587


Space Lord


View Profile WWW
January 31, 2015, 08:53:56 AM
 #39

Ja i dalje mislim da nam netriba moderator.
i ja isto
Mislim protiv koga će mi tu moderator za šta? Da se kiti titulom, lentu na uniformu da stavi???

To sto mislite da ne treba, da je moderator samo neka licnost koja se hvali stojim statusom ili tko zna sto vec, grdno se varate obojica.
Zasto ti, seljo, mislis da moderator mora bit protiv nekoga? Postoje i druge stvari koje moderatori rade, a ne samo brisanje debilnih postova ili tko zna na sto vec mislis.

Da, na zalost, sve se svodi na "protiv koga". No to je samo jedan jako maleni dio posla, ili bolje receno razloga zasto postoje moderatori. Odvajanje tema, spajanje tema, zakljucavanje starih i dovrsenih tema, uredjivanje kategorija i podkategorija itd. Koliko je samo dobrih informacija izgubljeno u bespucima one "wall" teme koju smo imali prije podforuma? Moderator je upravo za to, a ne za kaznjavanje, blokiranje i restrikcije. Isto kao sto npr. Policija ne postoji da bi zaustavljala aute koji voze prebrzo....to je samo jedan maleni dio posla koji obavljaju, i sigurno neces reci: "Ma sto ce mi policija, mi nemamo nikog tko divlja po nasim lokalnim cestama".
Bas suprotno mi imamo samo divljake po cestama i dalje ne zelim moderatora.

S ljudotinom se slazem, a mislim da si i ti jedan od tih divljaka na cestama.

Onaj wall post je za arhivu a ne za probiranje onog sto je relevantno i sto nije. Taj post funkcionira samo ako ga ostavimo kakav je, a takav je i najvrijedniji. Ja mislim da bi trebali uvest moderatora u bitcoin blockchain tako da moze presloziti transakcije po vlastitom nahodjenju.

Ma kako molim te? U tom threadu mozes nac ono sto te zanima samo ako vec znas sto je tamo. Kad bi se podijelilo na threadove, i novi useri bi mogli saznat informacije iz threada, a ne vjerujem da ce svaki novi clan procitat cijelu temu od 200+ stranica.

Zbilja ne vidim sto si tako nadrkan prema potencijalnim moderatorima ovog podforuma?
Uostalom, uvijek mozes otici Wink
ljudotina
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1260
Merit: 1029


View Profile
January 31, 2015, 11:05:53 AM
 #40

Zbilja ne vidim sto si tako nadrkan prema potencijalnim moderatorima ovog podforuma?

Moja pretpostavka: manjak povjerenja u ljude (kad pogledas nase okruzenje, i nije u krivu Smiley ), i generalna logika (kriva) da ako bitcoinu nije potreban "moderator" onda ne treba ni forumu o bitcoinu.

Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!