Bitcoin Forum
May 14, 2024, 03:47:45 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 »  All
  Print  
Author Topic: Kretanje cijene  (Read 42675 times)
spatifilium
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 364
Merit: 250


View Profile
February 23, 2017, 10:20:55 AM
 #201

Vidim da BTC raste opet.
Ovo je već drugi puta ove godine da je preko 1100$.

Što mislit jel ovo još jedna oscilacija što se tiče kretanja cijene ili će se nastaviti cijena rasti.

Planiram si uzeti visa karticu pa cijepidlačim oko toga da peođem koji dolar jeftinije kod naručivanja  Grin

Teško je davati takve prognoze, jer je previše faktora u igri.
Sigurno da nije realno očekivati pravocrtni i neprestani rast, bez oscilacija.
Moje je predviđanje da će mnogi iskoristiti ovu najnoviju ''top'' cijenu da iskeširaju dio svojih bitcoina i zarade, te iskoriste tu zaradu za nešto drugo, investiraju ili podignu novac.
Zbog toga će cijena vjerojatno malo pasti jer će biti veći teret na sell.
Nakon toga će cijena ponovno rasti.

Znam da je teško imati predviđanja, ali možemo nagađati, što sve može biti.
I meni se čini da će se takav scenarij odigrati jer je to već bilo ove godine puno njih je prodalo za 1100 i kupilo opet po 950$

Mene malo brine što u zadnje vrijeme ima jako puno nepotvrđenih transakcija na blockchainu

91511 Unconfirmed Transactions Live updating list of new bitcoin transactions

Da nebi preopterečenje mreže dovelo do jačeg pada cijene
"There should not be any signed int. If you've found a signed int somewhere, please tell me (within the next 25 years please) and I'll change it to unsigned int." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715658465
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715658465

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715658465
Reply with quote  #2

1715658465
Report to moderator
Daniel91
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3374
Merit: 1824



View Profile
February 23, 2017, 04:03:20 PM
 #202

Vidim da BTC raste opet.
Ovo je već drugi puta ove godine da je preko 1100$.

Što mislit jel ovo još jedna oscilacija što se tiče kretanja cijene ili će se nastaviti cijena rasti.

Planiram si uzeti visa karticu pa cijepidlačim oko toga da peođem koji dolar jeftinije kod naručivanja  Grin

Teško je davati takve prognoze, jer je previše faktora u igri.
Sigurno da nije realno očekivati pravocrtni i neprestani rast, bez oscilacija.
Moje je predviđanje da će mnogi iskoristiti ovu najnoviju ''top'' cijenu da iskeširaju dio svojih bitcoina i zarade, te iskoriste tu zaradu za nešto drugo, investiraju ili podignu novac.
Zbog toga će cijena vjerojatno malo pasti jer će biti veći teret na sell.
Nakon toga će cijena ponovno rasti.

Znam da je teško imati predviđanja, ali možemo nagađati, što sve može biti.
I meni se čini da će se takav scenarij odigrati jer je to već bilo ove godine puno njih je prodalo za 1100 i kupilo opet po 950$

Mene malo brine što u zadnje vrijeme ima jako puno nepotvrđenih transakcija na blockchainu

91511 Unconfirmed Transactions Live updating list of new bitcoin transactions

Da nebi preopterečenje mreže dovelo do jačeg pada cijene

Da, ovo i mene brine.
Prije sam na potvrdu transakcije čekao sat, dva.
U zadnje vrijeme čekam i više od 24 sata, a to zaista nije dobro.
Bojim se, ako ovakva situacija potraje, da bi se neki korisnici mogli početi rješavati bitcoina i prodavati ga, te početi kupovati druge crypto valute, što bi opet dovelo do pada cijene bitcoina, a i mogao bi se povećati  broj nepotvrđenih transakcija.

.freebitcoin.       ▄▄▄█▀▀██▄▄▄
   ▄▄██████▄▄█  █▀▀█▄▄
  ███  █▀▀███████▄▄██▀
   ▀▀▀██▄▄█  ████▀▀  ▄██
▄███▄▄  ▀▀▀▀▀▀▀  ▄▄██████
██▀▀█████▄     ▄██▀█ ▀▀██
██▄▄███▀▀██   ███▀ ▄▄  ▀█
███████▄▄███ ███▄▄ ▀▀▄  █
██▀▀████████ █████  █▀▄██
 █▄▄████████ █████   ███
  ▀████  ███ ████▄▄███▀
     ▀▀████   ████▀▀
BITCOIN
DICE
EVENT
BETTING
WIN A LAMBO !

.
            ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███████████▄▄▄▄▄
▄▄▄▄▄██████████████████████████████████▄▄▄▄
▀██████████████████████████████████████████████▄▄▄
▄▄████▄█████▄████████████████████████████▄█████▄████▄▄
▀████████▀▀▀████████████████████████████████▀▀▀██████████▄
  ▀▀▀████▄▄▄███████████████████████████████▄▄▄██████████
       ▀█████▀  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀  ▀█████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.PLAY NOW.
seljo
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1178
Merit: 1014


Hodling since 2011.®


View Profile
March 02, 2017, 01:34:15 PM
 #203

E sad neka rokne na ispod kilu i dobar.

Hodling since 2011.®
spatifilium
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 364
Merit: 250


View Profile
March 02, 2017, 04:41:35 PM
 #204

Jako teško da će roknit, samo se i dalje lagano penje. ja sam izašao van na 1129$ i to sam si mislio bi nebi, i odem na epay podići cijeli jedan primecoin što sam na faucetu nakliko i vidim crvenim slovima nesječam se teksta doslovno, ali u stilu :hackers attack bitcoin, please be patient all withdrawals are postponed. I tako me uhvatila panika da će naglo pasti jer znam da su lani nešto opljačkali pa je cijena pala naglo s 700 na 500 $.

I sad šipak ostao sam na 0.04 a naručio si taman visa karticu

Jel zna netko šta se događa s dashcoinom cijena mu se udvostručila u zadnjih par dana i dalje raste
campica
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 645
Merit: 145


View Profile
March 07, 2017, 03:14:19 PM
 #205

evo danas je bitcoin pao za 53$ (4,10% ) .. sad me muci jel se bude dizao ili ce nastaviti padati posto ce vjerojatno 13.03. past jos vise zbog  ETF-a  Sad


dal da prodam danas ili cekam  Huh 
Daniel91
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3374
Merit: 1824



View Profile
March 07, 2017, 07:35:34 PM
 #206

evo danas je bitcoin pao za 53$ (4,10% ) .. sad me muci jel se bude dizao ili ce nastaviti padati posto ce vjerojatno 13.03. past jos vise zbog  ETF-a  Sad


dal da prodam danas ili cekam  Huh  

Takve oscilacije su sasvim normalne i očekivane.
Kad god cijena bitcoina dođe do neke ''psihološke'' granice, što je obično neki ''okrugli'' broj kao 1000$, 1100 $ ... ljudi si počnu postavljati isto pitanje kao i ti i krene masovna rasprodaja, što snizi cijenu bitcoina.
Kada se uspostavi nova ravnoteža između prodaje i kupnje, na nekoj nižoj razini, stvari se vrate u normalu i cijena počne opet rasti.
Odluka o prodaji je samo tvoja, ali moj savjet je pričekati Smiley

.freebitcoin.       ▄▄▄█▀▀██▄▄▄
   ▄▄██████▄▄█  █▀▀█▄▄
  ███  █▀▀███████▄▄██▀
   ▀▀▀██▄▄█  ████▀▀  ▄██
▄███▄▄  ▀▀▀▀▀▀▀  ▄▄██████
██▀▀█████▄     ▄██▀█ ▀▀██
██▄▄███▀▀██   ███▀ ▄▄  ▀█
███████▄▄███ ███▄▄ ▀▀▄  █
██▀▀████████ █████  █▀▄██
 █▄▄████████ █████   ███
  ▀████  ███ ████▄▄███▀
     ▀▀████   ████▀▀
BITCOIN
DICE
EVENT
BETTING
WIN A LAMBO !

.
            ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███████████▄▄▄▄▄
▄▄▄▄▄██████████████████████████████████▄▄▄▄
▀██████████████████████████████████████████████▄▄▄
▄▄████▄█████▄████████████████████████████▄█████▄████▄▄
▀████████▀▀▀████████████████████████████████▀▀▀██████████▄
  ▀▀▀████▄▄▄███████████████████████████████▄▄▄██████████
       ▀█████▀  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀  ▀█████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.PLAY NOW.
seljo
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1178
Merit: 1014


Hodling since 2011.®


View Profile
May 22, 2017, 08:16:19 AM
 #207

 Tongue

Hodling since 2011.®
sbogovac
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1192


I don't believe in denial.


View Profile
May 22, 2017, 09:02:44 AM
 #208

Tongue
Lips sealed

0x7442A5c37E513D335F53843cD20c00F77eAC7867
fx1Trader
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 242
Merit: 104



View Profile
May 22, 2017, 01:38:46 PM
 #209

 Grin
longminh098655
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 31
Merit: 0


View Profile
May 24, 2017, 03:07:31 AM
 #210

Samo uski menađment iz jedne zagrebačke banke je kupija BTC za 1 mil$ prošlih 60 dana.
mnogi kineski/usa multimiljarderi ne znaju šta će s novcima,Buuuuuuuuuble tek pocinje.
predicted prices would rise to a staggering $40,000 per BTC
seljo
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1178
Merit: 1014


Hodling since 2011.®


View Profile
May 26, 2017, 08:02:19 AM
 #211

Samo uski menađment iz jedne zagrebačke banke je kupija BTC za 1 mil$ prošlih 60 dana.
mnogi kineski/usa multimiljarderi ne znaju šta će s novcima,Buuuuuuuuuble tek pocinje.
predicted prices would rise to a staggering $40,000 per BTC
Di su oni bili devedesprve?

Hodling since 2011.®
tuvok007
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1358
Merit: 1001


View Profile
May 26, 2017, 10:45:37 AM
 #212

Samo uski menađment iz jedne zagrebačke banke je kupija BTC za 1 mil$ prošlih 60 dana.
mnogi kineski/usa multimiljarderi ne znaju šta će s novcima,Buuuuuuuuuble tek pocinje.
predicted prices would rise to a staggering $40,000 per BTC
Di su oni bili devedesprve?

A neki u skoli,neki na faksu,neki u ratu,neki pobjegli od rata,neki iskoristili rat i profitirali,neki pridonjeli obrani i sve izgubili.Sigurno barem jedan se tek rodio i sad ima 26 godina.  Grin . Važno je di ce bit 2021e a bit ce gdje god zele jer ce svaki od njih biti multimilijunas!
tuvok007
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1358
Merit: 1001


View Profile
May 26, 2017, 10:48:04 AM
 #213

Samo uski menađment iz jedne zagrebačke banke je kupija BTC za 1 mil$ prošlih 60 dana.
mnogi kineski/usa multimiljarderi ne znaju šta će s novcima,Buuuuuuuuuble tek pocinje.
predicted prices would rise to a staggering $40,000 per BTC

Sad su vec duplo bogatiji. Ako ce još držat par godina bit ce još puno više bogatiji!
petaelite
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 52
Merit: 0


View Profile
October 15, 2017, 07:54:28 AM
 #214

Gledam ovde cene i najlepse fantazije nekih ovde zvuce kao pesimizam na danasnji dan, a nije proslo tako puno vremena  Smiley
investitor
Member
**
Offline Offline

Activity: 120
Merit: 10


View Profile
October 15, 2017, 10:59:18 AM
 #215

Šteta što se u ovoj temi malo komentariše ... a mogli bi iskusniji članovi da daju neko svoje mišljenje o kretanju cena.

Evo konkretno svi vodeći altovi su u padu osim LTC. Dobacio je trenutno do $64.57 (0.01158690 BTC).
Doovla
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 560
Merit: 100



View Profile
October 15, 2017, 02:44:42 PM
 #216

Šteta što se u ovoj temi malo komentariše ... a mogli bi iskusniji članovi da daju neko svoje mišljenje o kretanju cena.

Evo konkretno svi vodeći altovi su u padu osim LTC. Dobacio je trenutno do $64.57 (0.01158690 BTC).

Slažem se u potpunosti ,puno bi pomoglo neupucenim ljudima i olaksalo dosta stvari  Grin
Pogotovo treba obratiti paznju na ove novonastale coine ,nikad se ne zna kad ce vrednost da im "skoči" .
seljo
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1178
Merit: 1014


Hodling since 2011.®


View Profile
October 16, 2017, 09:37:13 AM
 #217

Evo opet da proreknem.... ono kad misliš da treba kupit btc bez obzira šta je 5k+ dolara jer ga više nikada nećemo vidjeti jeftinije...

Hodling since 2011.®
mamaxi
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 126
Merit: 100


View Profile
October 16, 2017, 10:12:19 AM
 #218

Vrlo lako moguce da si u pravu i da cemo za koju godinu zaliti sto sve sto imamo nismo ulozili u njega  Smiley
Moji drugovi uvek kazu, ma gotovo je sad mora puci i to tako slusam vec godinama  Smiley

RelBunny
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 40
Merit: 0


View Profile
October 16, 2017, 01:19:36 PM
 #219

Eh, da se može točno predvidjeti koji će coin koliko narasti i kada će to biti, davno bi meni full-time job bio lagano piskaranje po ovom forumu za vrijeme ručka. Smiley

Kratkoročno je, izuzev par rijetkih situacija, teško sa barem recimo 70-80% vjerojatnosti ustvrditi da će neki coin rasti ili pasti. Takvim pokušajima hvatanja mnogi na kraju ostanu kratkih rukava, tek se rijetkima posreći i oni mogu dosta na taj način profitirati.

Dugoročno ipak odgovorno tvrdim da će velika većina coinova rasti. Smiley Zato je većina sredstava meni u stavu hold (ili hodl, kako se to ovdje voli reći).

Preostaje srednjeročno predviđanje, i tu je ono gdje pravi maheri (ili srećkovići, kako tko) mogu najviše izmusti, ali tu treba zaista znati točno što se radi i što koji potez točno znači. Većina ljudi je tu vrlo neuspješna, jer kao prvo treba puno znanja i strpljenja, a kao drugo treba se distancirati od bilo kakve emocije.


Evo opet da proreknem.... ono kad misliš da treba kupit btc bez obzira šta je 5k+ dolara jer ga više nikada nećemo vidjeti jeftinije...

Bingo! Smiley Možda imam općenito malo optimističan bias, priznajem, no što više proučavam, sve više nekako počinjem shvaćati da zapravo ovih 5-5.5k$ nije ništa naspram onoga što slijedi, i to puno brže nego mislimo.
dado7
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 322
Merit: 141


View Profile
October 20, 2017, 07:48:53 AM
 #220

Meni je nevjerojatno da Bitcoin može vrijediti puno više od 5K, ali to je zbog Satoshija s kojima se puno trguje, a potražnja samo raste i rasti će - većina svijeta se ipak još nije uključila u ovo.

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!