Bitcoin Forum
May 22, 2024, 09:06:31 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Online ve ücretsiz eğitim  (Read 990 times)
NotSoBad (OP)
Member
**

Activity: 89
Merit: 10

View Profile
January 23, 2015, 03:53:37 PM

Selamlar, son bir aydır forumda yazılanları takip ediyorum sayenizde birçok şey öğrendim. Bitcoin mevzusuna yeni olduğum için herhangi bir paylaşımda bulunamıyorum. Bu yüzden bende son zamanlarda öğrendiğim online eğitimle ilgili bir siteyi paylaşmak istedim. İngilizce forumda başlıklar vardı ancak Türkçe forumda bulamadım.(umarım yanlış arama yapmamışımdır) Sitenin adresi:

https://www.coursera.org/

Biyomedikalden sinema alanına kadar Duke, Yale, Maryland gibi birçok üniversiteden sertifika ve uzmanlık programları içeriyor. Dersler genellikle her hafta yüklenen videolarla işleniyor. Her derse özel forum bölümü açılıyor, böylece dünyanın farklı bölgelerinden insanlarla ders hakkında tartışabiliyorsunuz. Programların katılımcıyı değerlendirme şekli dersten derse değişiyor, kimisi ufak sınavlar yapıyor, kimisi de ödev istiyor ya da hiçbir şey istemiyor Smiley Programlar genellikle İngilizce ancak 1-2 tane Türkçe derste var.

Derslere katılım ücretsiz, videoları istediğiniz gibi izleyebiliyorsunuz. Ancak geçerli sertifika almak istiyorsanız programın bitiminden bir hafta önce genellikle 40 dolar gibi bir ücret ödüyorsunuz ve geçerli bir sertifikaya kavuşuyorsunuz ya da parayı ödemiyorsunuz ancak dersleri tamamladığınıza dair sitede bir kaydınız bulunuyor.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: