Bitcoin Forum
April 19, 2024, 10:50:09 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 »  All
  Print  
Author Topic: ▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █ BTC ve Altcoin alım satım işlemleriniz yapılır █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂  (Read 42986 times)
varanvaran (OP)
Legendary
*

Activity: 1062
Merit: 1013

Bitcoin Trader

View Profile
October 25, 2020, 05:29:08 PM

kapalı çarşıda %1 ke %0.5 le hatta birebir bozum yapan yerler var :

%4 le elden bozayım %10 verecek cılgın varsa istanbul Smiley

Bu mesajı yazan arkadaş ile şu konuyu açan arkadaşın aynı kişi olduğuna eminim.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5214246.0

Edit: Şimdi fark ettim ki arkadaş 2 mesajından birini buraya diğerini de linklediğim konuya yazmış. Ticareti kendi motoruyla gerçekleştirebileceğini söylemiş. Bu forumda bu kadar aciz numaralara kanacak insan yoktur umarım.

Hocam aslı astarı olmayan karalamalar yapmayalım işimize gelmeyince. Smiley özelden yaz telefon numaramı atayım bak bakalım kim kimmiş.
ilgili linkteki arkadasla gidip bozum işlemi yaptım kısaca kapalı çarsıda heryere bozum işlemi yaptım coinsfera dan tut cointrial a kadar.
ama üste bozabilen tek yerde verdiğin linkteki yer.
%10 verebilecek varsa bana ulaşşsın Cheesy
şu gün telefon açsan coinsfera %3 verecek cointral %2-3 arası verecek en küçük rakama hemde. siz hangi akla yatan şekilde %10 a bozuyorsunuz şaşılacak olan durum burda budur.
ben herkesin adamıyım sizden düşüğe bozan herkese çalısıyorum bu doğrudur Smiley)

bence siz burda istanbulda olmayanların coinlerini %10 alıp kapalı carsıda elden bozuyorsunuz  Grin
bu forumda %10 a bozacak kadar iki kapalı carsı arastırması yapamayacak kadarda aciz insan olmadıgına eminim

r10 profilim snnysf hodri meydan

öncelikle biraz geç cevap verdiğim icin kusura bakmasın kimse

sydel arkadasla yüzyüze görüşemesekde zamanında çok görüştüm kendisi ile ticaretlerimiz aynı olsada hukukumuz farklıdır
diğer yazan arkadaşa ise r10 profilim varan oradanda bulabilirsiniz beni başındada belirttigim gibi herkesin ticareti farklıdır. benim çalışmam yüzde 10 olması bir başkasının daha düsük komisyonla yada komisyonsuz yapması kişileri bağlar ve isteyen istediği kişi ile çalışır birisi vardır yüzfe 1 ile yapar güvenir çalışır güvenmez gelir benimle yüzde 10 ile çalışır. bu kişilerin kendi özgür iradesi

bir önceki mesajımdada belirtmiştim sizde açın bir konu istediğiniz oranla alış satış yapın. r10 dada zamanında açmışsınız allah işinizi rast getirsin ama gelipde burada benimle çalışan kisilere aşağılıcı yada ezici bir tavır sergilemeyin bir sorununuz varsa istersiniz numaramı ararsınoz yada yazarsınız bana direk cevaplarım

bu arada kapalı çarşı ile yada sydel arkadaşla çalışmıyorum. Çalışmak isteyen kişiler oluyor ama hiç bir zaman kapıları kapatmadım yüksek meblağ islemlerde 1m dolar gibi islemlerde tabiki destek istersem tanıdığım kisilerle irtibata geçerim. bu yine ticaretimde insanların onları değil direk beni güvenli buldukları benimle çalışmak istedikleri paralarının sorumluluğunu ben aldığım icin beni tercih ederler ve ediyorlar.

"Your bitcoin is secured in a way that is physically impossible for others to access, no matter for what reason, no matter how good the excuse, no matter a majority of miners, no matter what." -- Greg Maxwell
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713567009
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713567009
Reply with quote  #2

1713567009
Report to moderator
Bthd
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 2573

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
October 30, 2020, 01:43:13 PM

%10 bozuma güzel kılıf bulmussun tebirkler.
inceden inceden de %1 le bozanlar güvensizdir mesajı altan altan geliyor.

Ticaret mi yapmak istiyorsunuz ? Burası özgür bir platform, başlığınızı açar teklifinizi belirtirsiniz ister %1 ister %50 kesinti alırsınız bu sizin bileceğiniz iştir. Başkalarının ticaret oranları sizi zerre ilgilendirmez. Herkes kendi hesaplamalarını yaptıktan sonra hangi ticaret teklifi kendisine makul gelirse onu tercih eder.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
varanvaran (OP)
Legendary
*

Bitcoin Trader

View Profile
October 30, 2020, 01:51:47 PM

kapalı çarşıda %1 ke %0.5 le hatta birebir bozum yapan yerler var :

%4 le elden bozayım %10 verecek cılgın varsa istanbul Smiley

Bu mesajı yazan arkadaş ile şu konuyu açan arkadaşın aynı kişi olduğuna eminim.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5214246.0

Edit: Şimdi fark ettim ki arkadaş 2 mesajından birini buraya diğerini de linklediğim konuya yazmış. Ticareti kendi motoruyla gerçekleştirebileceğini söylemiş. Bu forumda bu kadar aciz numaralara kanacak insan yoktur umarım.

Hocam aslı astarı olmayan karalamalar yapmayalım işimize gelmeyince. Smiley özelden yaz telefon numaramı atayım bak bakalım kim kimmiş.
ilgili linkteki arkadasla gidip bozum işlemi yaptım kısaca kapalı çarsıda heryere bozum işlemi yaptım coinsfera dan tut cointrial a kadar.
ama üste bozabilen tek yerde verdiğin linkteki yer.
%10 verebilecek varsa bana ulaşşsın Cheesy
şu gün telefon açsan coinsfera %3 verecek cointral %2-3 arası verecek en küçük rakama hemde. siz hangi akla yatan şekilde %10 a bozuyorsunuz şaşılacak olan durum burda budur.
ben herkesin adamıyım sizden düşüğe bozan herkese çalısıyorum bu doğrudur Smiley)

bence siz burda istanbulda olmayanların coinlerini %10 alıp kapalı carsıda elden bozuyorsunuz  Grin
bu forumda %10 a bozacak kadar iki kapalı carsı arastırması yapamayacak kadarda aciz insan olmadıgına eminim

r10 profilim snnysf hodri meydan

öncelikle biraz geç cevap verdiğim icin kusura bakmasın kimse

sydel arkadasla yüzyüze görüşemesekde zamanında çok görüştüm kendisi ile ticaretlerimiz aynı olsada hukukumuz farklıdır
diğer yazan arkadaşa ise r10 profilim varan oradanda bulabilirsiniz beni başındada belirttigim gibi herkesin ticareti farklıdır. benim çalışmam yüzde 10 olması bir başkasının daha düsük komisyonla yada komisyonsuz yapması kişileri bağlar ve isteyen istediği kişi ile çalışır birisi vardır yüzfe 1 ile yapar güvenir çalışır güvenmez gelir benimle yüzde 10 ile çalışır. bu kişilerin kendi özgür iradesi

bir önceki mesajımdada belirtmiştim sizde açın bir konu istediğiniz oranla alış satış yapın. r10 dada zamanında açmışsınız allah işinizi rast getirsin ama gelipde burada benimle çalışan kisilere aşağılıcı yada ezici bir tavır sergilemeyin bir sorununuz varsa istersiniz numaramı ararsınoz yada yazarsınız bana direk cevaplarım

bu arada kapalı çarşı ile yada sydel arkadaşla çalışmıyorum. Çalışmak isteyen kişiler oluyor ama hiç bir zaman kapıları kapatmadım yüksek meblağ islemlerde 1m dolar gibi islemlerde tabiki destek istersem tanıdığım kisilerle irtibata geçerim. bu yine ticaretimde insanların onları değil direk beni güvenli buldukları benimle çalışmak istedikleri paralarının sorumluluğunu ben aldığım icin beni tercih ederler ve ediyorlar.

%10 bozuma güzel kılıf bulmussun tebirkler.
inceden inceden de %1 le bozanlar güvensizdir mesajı altan altan geliyor.

arkadaşım sen anlamıyor musun kafan mı basmıyor yada gayen amacın ne söyleki bilelim ona göre sıkıntın varsa benim bu oranım hakkında zoruna gidiyorsa ( ki çalışmazsın çalışmıyoruzda) görmezsin duymazsın sen akıllısında benimle çalışanlarda akıl yok mu

hadi herşeyi geçtim zoruna gidiyorsa birilerinin yada benim bu ticaretim sen yine söyledim söylüyorum yap uygun komisyonlu yada komisyonsuz benle değil senle çalışsınlar

sende buna göre rızkını ye

şimdi konuma bir daha mesaj yazma sorunun varsa buyur iste özel mesajla telefonumu vereyim yok istemiyorsan diğer iletisim kaynaklarından ulaş derdini bana söyle

KUTUB
Jr. Member
*

Activity: 161
Merit: 1

View Profile
December 18, 2020, 01:47:51 PM

İlk mesajlara baktım da örnek verirken 1 btc 560 tl yazmış arkadaş Smiley Nereden nereye gelmiş piyasa, Hey gidi günler, hayırlı işler kolay gelsin...
varanvaran (OP)
Legendary
*

Bitcoin Trader

View Profile
March 05, 2021, 03:44:04 PM

Konu güncel alım satım devam etmektedir.  Yüksek tutarlı islemleriniz usd tl ya da altın olarak alabilirsiniz.

varanvaran (OP)
Legendary
*

Bitcoin Trader

View Profile
March 12, 2021, 08:07:49 AM

islemlerimiz devam ediyor istanbulda olacağım pazartesi gününe kadar ticaret yapmak isteyen olur ise gerek usd gerek eur gerek tl yada altın olarak yardımcı olabilirim.

Bugün en son bir arkadaşımıza toplamda 100k usd üstü islem yapılmış ve ticaretimiz sorunsuz gerçekleşmiştir

XXL99
Newbie
*

Activity: 7
Merit: 0

View Profile
March 13, 2021, 06:59:24 AM

islemlerimiz devam ediyor istanbulda olacağım pazartesi gününe kadar ticaret yapmak isteyen olur ise gerek usd gerek eur gerek tl yada altın olarak yardımcı olabilirim.

Bugün en son bir arkadaşımıza toplamda 100k usd üstü islem yapılmış ve ticaretimiz sorunsuz gerçekleşmiştir

efendim mesaj attım müsait olduğunuzda cevap verirseniz memnun olurum,sizden gelen dönüşe göre cevap vermek için bekliyor olucam.
varanvaran (OP)
Legendary
*

Bitcoin Trader

View Profile
March 13, 2021, 07:58:11 AM

sizlere alım konusunda kendi üzerimden değilde nasıl alacağınız konusunda yardımcı olabilmek icin öm gönderdim

XXL99
Newbie
*

Activity: 7

View Profile
March 13, 2021, 08:03:20 AM

sizlere alım konusunda kendi üzerimden değilde nasıl alacağınız konusunda yardımcı olabilmek icin öm gönderdim

geri dönüş için teşekkürler

Binance,yi biliyorum Coin gönderimi yapabilmek için bir çok onay süreci gerekiyor vakit alıcağı için.

size yazdım.
varanvaran (OP)
Legendary
*

Bitcoin Trader

View Profile
April 23, 2021, 09:35:53 AM

konu güncel alım satım devam etmektedir. yüksek meblag islemleri talebiniz dogrultusunda dolar altın euro gibi emtialar ile dönüştürebilirsiniz.

Not: Arkadaşlar birçok kisi ekleyip bitcoin satın almak istediğini söylüyor. Lütfen yüksek meblag islemler dısında oda yüzyüze satış banka kanalı ile ödeme kabul etmiyorum. Sürekli çalıştığım kisiler dısında kimseyle çalışmıyorum

varanvaran (OP)
Legendary
*

Bitcoin Trader

View Profile
June 21, 2021, 07:53:41 AM

Konu güncel alım satım devam etmektedir

CihatJPA
Newbie
*

Activity: 4

View Profile WWW
July 21, 2021, 01:42:08 PM

r10 üzerinden de takip ettiğim çok değerli bir abimiz.

iyi satışlar
varanvaran (OP)
Legendary
*

Bitcoin Trader

View Profile
August 03, 2021, 11:08:12 AM

konu güncel alım satım devam etmektedir

elden ticaretleriniz güvenli bir şekilde sorunsuz gerçekleştirilir

varanvaran (OP)
Legendary
*

Bitcoin Trader

View Profile
November 11, 2021, 04:50:47 PM

konu güncel işlemlerimiz kaldığı yerden devam ediyor cumartesi günü istanbulda istenilirse ise işlem yapabiliriz

bahabahaya
Newbie
*

Activity: 1

View Profile
November 30, 2021, 08:18:21 AM

konu güncel işlemlerimiz kaldığı yerden devam ediyor cumartesi günü istanbulda istenilirse ise işlem yapabiliriz

Bu benim forumdaki ilk mesajım biraz gezindim kredibilitesi en yüksek sizi buldum hocam elden ticaret için 2022 yılı içinde umarım bir araya gelebiliriz şimdilik bekliyorum ancak zamanı geldiğinde 5 haneler için sizinle iletişime geçmeyi düşünüyorum. Umarım karşılıklı teyitleşme ve güven içinde uzun zaman devam edecek bir ticareti başlatırız.
varanvaran (OP)
Legendary
*

Bitcoin Trader

View Profile
November 30, 2021, 04:41:53 PM

tabiki ne zaman isterseniz sorun değil 7/24 iletisim kanallarımız aktifdir

varanvaran (OP)
Legendary
*

Bitcoin Trader

View Profile
January 09, 2023, 11:35:04 AM

Konu güncel bozum işlemlerimiz devam etmektedir Elden yüzyüze ticaret yapmak isteyenler şehrinize göre gelip ticaret yapabiliyoruz

bikkhu212
Newbie
*

Activity: 2

View Profile
February 05, 2023, 07:33:38 PM

Merhaba,

Sodexo multi net gibi yemek kartlarıyla da satış işlemi yapıyor musunuz?
varanvaran (OP)
Legendary
*

Bitcoin Trader

View Profile
April 06, 2023, 05:55:33 AM

Konu güncel alım satım işlemi devam etmektedir

demir77
Member
**