Bitcoin Forum
April 25, 2024, 04:08:23 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 »  All
  Print  
Author Topic: Latvija (Latvia)  (Read 218514 times)
prehisto
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 882
Merit: 112


Your Data Belongs To You


View Profile
February 28, 2018, 01:43:24 AM
 #301

Varbuut kaads zina kaadu labu signature kampanju? kko variet ieteikt? zinu, ka esmu newbie, bet uzkachaashu ranku liidz jr.member. , jo member jau nevarees dabuut, jo vajag meritus , kurus vispaar nevar dabuut Cheesy Cheesy

Tiec sakumaa lidz Jr. , tad doma.  Grin

Bet varu ieteikt atbalstit savejos - projekts FORTY SEVEN, taja sastava ir ari latviesi.
Vel ir projekts - ICOPASS, tirs Lv razojums un kvaliativs ari dzen.

p.s. sry par garumzimju trukumu.

X L S L A B S ◉◉◉ INTERNET OF TRUST ◉◉◉ X L S L A B S
If you care about your personal data, you need to understand its future.
▬▬▬▬▬▬▮ TelegramTwitterBitcointalk ▮▬▬▬▬▬▬
1714061303
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714061303

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714061303
Reply with quote  #2

1714061303
Report to moderator
1714061303
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714061303

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714061303
Reply with quote  #2

1714061303
Report to moderator
1714061303
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714061303

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714061303
Reply with quote  #2

1714061303
Report to moderator
Remember that Bitcoin is still beta software. Don't put all of your money into BTC!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714061303
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714061303

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714061303
Reply with quote  #2

1714061303
Report to moderator
1714061303
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714061303

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714061303
Reply with quote  #2

1714061303
Report to moderator
cryptosharkk
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 69
Merit: 1


View Profile
February 28, 2018, 12:22:29 PM
 #302

Varbuut kaads zina kaadu labu signature kampanju? kko variet ieteikt? zinu, ka esmu newbie, bet uzkachaashu ranku liidz jr.member. , jo member jau nevarees dabuut, jo vajag meritus , kurus vispaar nevar dabuut Cheesy Cheesy

Tiec sakumaa lidz Jr. , tad doma.  Grin

Bet varu ieteikt atbalstit savejos - projekts FORTY SEVEN, taja sastava ir ari latviesi.
Vel ir projekts - ICOPASS, tirs Lv razojums un kvaliativs ari dzen.

p.s. sry par garumzimju trukumu.

varbut tiksu Cheesy paldies par ieteikumiem . uzmetisu aci Smiley

? ?? ?? ? ??    ?       BetGil.io      ?       BETGIL IS SET TO       ?    ?? ? ?? ?? ?
- - -    REVOLUTIONIZE THE ONLINE GAMING INDUSTRY   
nonjusty
Member
**
Offline Offline

Activity: 118
Merit: 10


View Profile
February 28, 2018, 01:58:02 PM
Last edit: February 28, 2018, 02:45:46 PM by nonjusty
 #303

Bounty kampanjaas piedalities ir vajprats, shausmiigi apniciigi,katra kampanja ilgst kaa minimums pusgadu vai gadu reti kura mazaak par pusgadu,ja kaads ICO ilgst meenesi tad buus jaagaida nezin veel  cik meeneshi lidz samaksas sanjemshanai un nav garantija vai taa buus veiksmiga un nedod Dievs vel uzrauties uz scam kampanju.

Atalgojums ar kaa kurai kampanjai,citreiz to pusgadu straaadaa un beigaas kapeikas iedod jo tas tokens kaa izradaas nemaksaa neko,citreiz var dabuut ari ap 1000$ un vairak bet varbut esmu jau parak izlepis ka pusgadu stradat par 1000-3000$ nav iekshaa. Protams tas 1000$ tokens ar laiku var uzkaapt augstaak cenas zinjaa bet traapi nu uz iisto laiku kad paardot,parasti tas neizdodas,kad ir paardots tas par spiiti uzkaap veel augstaak un otraadaak  Grin Var piedalities vairaakaas bet tas prasa shausmigu laiku,jo tie noteikumi jau jaaizpilda.

Tagad ar gaidu samaksu no vairaakaam milzu ilgaam kampanjaam,bet ar maksaashanu protams tie nesteidzaas. Kaadas 5 kampanjaas piedaliijos no kuraam 3 nav veiksmiigas.

Ar signatures kampanjaam ir taa,ka tur nevar liet sviestu un jaaraksta kas konstruktivs un minimums 75-100 vaardiem zinjaa jaabut kas ir daudz un labai anglju valodai jaabut,tas arii gruuti izpildaams jo aptruukstaas jau ko rakstiit lai kaut kas neatkaartotos.

Ok,var pieedaliities twitter vai facebook kampanjaas bet samaksas procents ir veel mazaaks nekaa signature kampanjaas.

Bet kaa saka,ja gluzhi dariit nav ko tad var piedaliities un meegjinaat,varbuut laimeejas kas vairaak.

Garantija nav nekam Wink
kalaria
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 326
Merit: 250


View Profile
February 28, 2018, 02:51:13 PM
 #304

Brinos par to bitconnect,kur cilveki tadu meslu vispar bija atradushi ka massveidaa sainvestejushi scamaa Grin Es tadu bitconnect vispar nekur nebiju maniijis,laikam kaut kaadaa youtubee bijis izpopularizeets Grin
therhslv
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1022
Merit: 264


View Profile
February 28, 2018, 02:55:15 PM
 #305

Brinos par to bitconnect,kur cilveki tadu meslu vispar bija atradushi ka massveidaa sainvestejushi scamaa Grin Es tadu bitconnect vispar nekur nebiju maniijis,laikam kaut kaadaa youtubee bijis izpopularizeets Grin

Taa arii bija , daudzi youtuberi katru otro dienu staastija , cik labi viniem iet un , ka pelna praktiski neko nedarot . Tagad peec sabrukuma , skatos komenti uzlikti uz disabled zem video Cheesy Tie jau drosvien nopelnija kautko , jo zem viniem registrejaas diezgan daudz , kaa redzeju vienaa no video . Kaa jau piramiidaa , kursh pirmais saaak , tas nopelna.
Schirer
Member
**
Offline Offline

Activity: 560
Merit: 17


View Profile
February 28, 2018, 07:54:56 PM
 #306

Bounty kampanjaas piedalities ir vajprats, shausmiigi apniciigi,katra kampanja ilgst kaa minimums pusgadu vai gadu reti kura mazaak par pusgadu,ja kaads ICO ilgst meenesi tad buus jaagaida nezin veel  cik meeneshi lidz samaksas sanjemshanai un nav garantija vai taa buus veiksmiga un nedod Dievs vel uzrauties uz scam kampanju.

Atalgojums ar kaa kurai kampanjai,citreiz to pusgadu straaadaa un beigaas kapeikas iedod jo tas tokens kaa izradaas nemaksaa neko,citreiz var dabuut ari ap 1000$ un vairak bet varbut esmu jau parak izlepis ka pusgadu stradat par 1000-3000$ nav iekshaa. Protams tas 1000$ tokens ar laiku var uzkaapt augstaak cenas zinjaa bet traapi nu uz iisto laiku kad paardot,parasti tas neizdodas,kad ir paardots tas par spiiti uzkaap veel augstaak un otraadaak  Grin Var piedalities vairaakaas bet tas prasa shausmigu laiku,jo tie noteikumi jau jaaizpilda.

Tagad ar gaidu samaksu no vairaakaam milzu ilgaam kampanjaam,bet ar maksaashanu protams tie nesteidzaas. Kaadas 5 kampanjaas piedaliijos no kuraam 3 nav veiksmiigas.

Ar signatures kampanjaam ir taa,ka tur nevar liet sviestu un jaaraksta kas konstruktivs un minimums 75-100 vaardiem zinjaa jaabut kas ir daudz un labai anglju valodai jaabut,tas arii gruuti izpildaams jo aptruukstaas jau ko rakstiit lai kaut kas neatkaartotos.

Ok,var pieedaliities twitter vai facebook kampanjaas bet samaksas procents ir veel mazaaks nekaa signature kampanjaas.

Bet kaa saka,ja gluzhi dariit nav ko tad var piedaliities un meegjinaat,varbuut laimeejas kas vairaak.

Garantija nav nekam Wink

Izklausas ka tev loti skarbi gajis vai ari galigi neiet ar projektu izvertesanu.

Neviens tev neliek iet jaunos projektos kuri potenciali var ilgties pusgadu. Paceko kur normals projekts jau ar salidzinoshi veiksimgu pre- ico vai ico sakumu un lien iekshaa.
PIemeram es biju Pundi X 2 menesus sakot ar Jr.memeberi un tad uzrankojos uz memeberi. Jaraksta bija 10 posti nedeja, man personigi tas aiznjem stundu nedelja ja sanjemos. Ja chiloju tad 2-3h nedelja. Videji nedelja 2h, tatad 2 menehsos  kopa 16h ,par to sanjemsu vismaz 650$. Man tas liekas loti labs papildus ienakums.




MINTER - WE MINT COINS AND CREATE THE INTERNET OF MONEY
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
Telegram  |  Bip Wallet  |  Twitter
cryptosharkk
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 69
Merit: 1


View Profile
March 01, 2018, 12:17:31 PM
 #307

Bounty kampanjaas piedalities ir vajprats, shausmiigi apniciigi,katra kampanja ilgst kaa minimums pusgadu vai gadu reti kura mazaak par pusgadu,ja kaads ICO ilgst meenesi tad buus jaagaida nezin veel  cik meeneshi lidz samaksas sanjemshanai un nav garantija vai taa buus veiksmiga un nedod Dievs vel uzrauties uz scam kampanju.

Atalgojums ar kaa kurai kampanjai,citreiz to pusgadu straaadaa un beigaas kapeikas iedod jo tas tokens kaa izradaas nemaksaa neko,citreiz var dabuut ari ap 1000$ un vairak bet varbut esmu jau parak izlepis ka pusgadu stradat par 1000-3000$ nav iekshaa. Protams tas 1000$ tokens ar laiku var uzkaapt augstaak cenas zinjaa bet traapi nu uz iisto laiku kad paardot,parasti tas neizdodas,kad ir paardots tas par spiiti uzkaap veel augstaak un otraadaak  Grin Var piedalities vairaakaas bet tas prasa shausmigu laiku,jo tie noteikumi jau jaaizpilda.

Tagad ar gaidu samaksu no vairaakaam milzu ilgaam kampanjaam,bet ar maksaashanu protams tie nesteidzaas. Kaadas 5 kampanjaas piedaliijos no kuraam 3 nav veiksmiigas.

Ar signatures kampanjaam ir taa,ka tur nevar liet sviestu un jaaraksta kas konstruktivs un minimums 75-100 vaardiem zinjaa jaabut kas ir daudz un labai anglju valodai jaabut,tas arii gruuti izpildaams jo aptruukstaas jau ko rakstiit lai kaut kas neatkaartotos.

Ok,var pieedaliities twitter vai facebook kampanjaas bet samaksas procents ir veel mazaaks nekaa signature kampanjaas.

Bet kaa saka,ja gluzhi dariit nav ko tad var piedaliities un meegjinaat,varbuut laimeejas kas vairaak.

Garantija nav nekam Wink

Bet tu vari ieiet kampaņā piemēram mēnesi pirms beigām. nav jau tev viņā jābut to pusgadu. protams mazāks reward būs, bet vismaz nesēdēsi vienā kampaņā pusgadu.

? ?? ?? ? ??    ?       BetGil.io      ?       BETGIL IS SET TO       ?    ?? ? ?? ?? ?
- - -    REVOLUTIONIZE THE ONLINE GAMING INDUSTRY   
MysteryMiner
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1470
Merit: 1029


Show middle finger to system and then destroy it!


View Profile
March 02, 2018, 09:49:31 PM
 #308

Bļeģ jūs esat debīli! ICO, visādi tokeni un tamlīdzīga huiņa nav nav kriptovalūta, jo paredzēta duraku un viņu ieguldījumu piesaistei, nevis anonīmu maksājumu nodrošināšanai. Bitcoin ir kriptovalūta. Altkoini ir Litecoin, Ixcoin, I0coin un tamlīdzīgas alternatīvas kriptovalūtas. Pie tām es arī pieskaitu Namecoin.

Viss pārējais ir līdzīgs OneCoin piramīdai, kas ir ponzi shēma, bet OneCoin blokčains ir parasta Excel tabula.

bc1q59y5jp2rrwgxuekc8kjk6s8k2es73uawprre4j
nonjusty
Member
**
Offline Offline

Activity: 118
Merit: 10


View Profile
March 03, 2018, 10:13:49 PM
 #309

Kaada starpiiba kas tur skaitaas un kas nee,galvenais nopelniit uz ICO un dajebkaa reekjina un peec tam apmainiit to uz bitkoinu. Un kaa ICO nav kriptovaluuta? Tie ir tie pashi altkoini tikai ethereum kjeedee. Un kaa ar tiem nevar veikt anonimus maksajumus? Logiski ka var un pirkt produktus ar. Galiigi jau sashnjaucies Grin

Nu kaut kaads onecoin jau logjiski ka ponzi ir Cheesy

Nu un ICO jau logjiski vajag investorus lai uzsaaktu to projektu kaa taadu,kas veelaak var attiistiities taalaak.
zehro
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 28
Merit: 0


View Profile
March 04, 2018, 02:18:21 PM
 #310

Projekts var attīstīties bez nekādiem ICO. Pietiek ar labu ideju, open source un community. Kāda sagadīšanās, vai tik Bitcoin tieši tā neizveidojās?
Un par anonimitāti vēl var strīdēties. Pašlaik drīzāk pseidoanonīmi - neesi uzreiz atpazīstams, bet, ja kārtīgi parokas, tad var atrast sākumpunktu.
nonjusty
Member
**
Offline Offline

Activity: 118
Merit: 10


View Profile
March 04, 2018, 08:21:17 PM
 #311

Es par to anonimitaati nesaprotu,ko tad visi anoniimi taisaas taa pirkt? Es piemeram bitkoinu pelnu ne jau kaadai anonimai maksashanai bet lai mainiitu uz parasto naudu.

Kaut ko pirkt ar bitkoinu ir shkeerdeeshanaas,buus taapat kaa ar to picu,bitkoins domaats glabaashanai un veelaak kaut kad arii pardoshanai kad sasniegs ne mazaak kaa 100k $ vismaz  Smiley
zehro
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 28
Merit: 0


View Profile
March 05, 2018, 07:56:27 AM
 #312

Varbūt vērts pastudēt, kā un kāpēc vispār tāds kripto izcēlās un kādas problēmas risina. Ja izmanto tikai kā gateway priekš vairāk Eiro, tad netiek izmantots praktiski nekāds kripto potenciāls.

Par anonimitāti varbūt vieglāk izskaidrot tā, ka būtu labi, ja cilvēkiem būtu izvēle būt anonīmiem vai nē, kad un ja to izvēlas, nepiekrīti? Bez nekādām ierunām, ka "ja neesi neko sliktu izdarījis, tad nav, ko slēpt".
Var būt daudz dažādu iemeslu, lai datus, informāciju, nepadarītu visiem zināmu, kas var atšķirties no pašas personas preferencēm. Es gribētu teikt, ka tā ir cilvēktiesība, cilvēktiesība uz anonimitāti, uz paša izvēles brīvību.

Pašlaik kripto un anonimitāti visvairāk varētu asociēt ar finansēm. Un te rodas dažādas pretrunas, jo nebūtu iespējams noteikt maksājamo nodokļu apmēru u.tml. It kā viss būtu kārtībā, ja katrs apzinīgi un godīgi arī tos noteiktu un nomaksātu. Taču, kā jau visiem zināms, tā tas dzīvē nestrādā, un balstīšanās uz pliku uzticību nav pietiekami pārliecinoša.

Pašreizējā finanšu sistēmā uzticam šos datus bankām, bankas nodokļu institūcijām un tā tālāk, pa vidu kaut kur informācija vēl mēdz noplūst institūciju "attīstīto" IT sistēmu dēļ vai pat labprātīgi. Kaut kā ne pārāk forši, vienalga kāda informācija, bet ka tavi personīgie dati ir kā izmētātas papīra lapas vējā, ikvienam pieejamas aplūkošanai, nodošanai svešās rokās, turklāt par šiem pakalpojumiem vēl maksājam komisijas maksas.
nonjusty
Member
**
Offline Offline

Activity: 118
Merit: 10


View Profile
March 05, 2018, 02:34:14 PM
Last edit: March 05, 2018, 02:56:44 PM by nonjusty
 #313

Nu kaadam taa anonimitate varbut ir vajadziga bet ne jau parastajam cilvekam,visi dati tak jebkuram jau bankaas ir sadoti iekshaa jau sen taapataas. Vairums nodarbojaas peljnas ne anonimitaates peec. Nekur neesmu redzeejis ka kaads ar to nodarbotos lai ieguutu anoniimu maksaajuma liidzekli kaa taadu un peec tam to arii taa izmantotu,visi gaida lambo un bagaatiibu.

Nu protams kaadam jau vajag to anonimitaati,bet ne jau vairumam. Katrs izmanto to pa savam.
prehisto
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 882
Merit: 112


Your Data Belongs To You


View Profile
March 05, 2018, 10:28:05 PM
 #314



Pašlaik kripto un anonimitāti visvairāk varētu asociēt ar finansēm. Un te rodas dažādas pretrunas, jo nebūtu iespējams noteikt maksājamo nodokļu apmēru u.tml. It kā viss būtu kārtībā, ja katrs apzinīgi un godīgi arī tos noteiktu un nomaksātu. Taču, kā jau visiem zināms, tā tas dzīvē nestrādā, un balstīšanās uz pliku uzticību nav pietiekami pārliecinoša.



Padoma par Fiatu un crypto , butiba ljoti lidziga . Ja mes apskatam klasisku pirkumu , naz atskiribas vai tu iedod banknoti vai crypto ar NFC jo nodoklu maksasana vai nemaksasana paliek tirgotaja zinaa.

X L S L A B S ◉◉◉ INTERNET OF TRUST ◉◉◉ X L S L A B S
If you care about your personal data, you need to understand its future.
▬▬▬▬▬▬▮ TelegramTwitterBitcointalk ▮▬▬▬▬▬▬
Elps
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 1
Merit: 0


View Profile
March 06, 2018, 11:54:14 AM
 #315

Sveicieni visiem! Man te kaut kāds cymex.net pa telefonu regulāri piedāvā "sabiezēt". Wink Kāds kaut ko zin par to sesku kantori?
zehro
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 28
Merit: 0


View Profile
March 06, 2018, 07:46:17 PM
 #316

Sveicieni visiem! Man te kaut kāds cymex.net pa telefonu regulāri piedāvā "sabiezēt". Wink Kāds kaut ko zin par to sesku kantori?

Nekas nav zināms, bet jebkurš, kurš ir tik uzbāzīgs, ir ignorējams vai liekams melnajā sarakstā.
Egoitss
Member
**
Offline Offline

Activity: 129
Merit: 10


View Profile WWW
March 07, 2018, 12:18:04 PM
 #317

Mani anonimitāte iespējams interesē mazāk, bet tas, ka manas naudas plūsmu neviens nekontrolē gan man patīk. Ar to es domāju izbēgšanu no tādām situācijām, ka banka vnk noklājās un man jāgaida, kad dabūšu savu garantēto summu, vai ja man pēkšņi nepieciešams 6D naktī 0300 pārskaitīt 10k no punkta A uz B, es to varu izdarīt bez saskaņošanas ar banku. Uzskatu, ka BTC uzvaras gājiens būs tad, kad valstis sāks izņemt skaidru naudu no apgrozības, kas vairs nav tālu, ja skatamies Zviedrija plāno atteikties 2020. gadā Latvija arī ir izteikusi vēlmi.

Kas attiecās uz ICO, man nav žēl, ka nopelna cilvēki, bet ilgtermiņā daudziem no tiem blokķēde 100gadus nebūs vajadzīga. Piemēri ir daudzi, kāda velna pēc piemēram mājas īpašumtiesības man būtu jānostiprina uz blokķēdes, lai es varētu p****t privāto atslēgu un nekad vairs nepierādīt, ka māja ir mana, vai kļūdas pēc nosūtīt savas īpašumtiesības kādam citam? Kāda velna pēc biržām vajadzīgi savi tokeni vai katram atsevišķam biznesam, kad vienkārši var izmantot BTC, LTC vai anonimitātei XMR.

Ok uzskatu, ka ir sfēras, kur blokuķēde ir noderīga, balsošanā, odometru datu ierakstīšanā vai tālbraucēju stundu ierakstīšanā, bet tam nav nepieciešami smart contrakti un tokenu izlaišana.

Ļoti lielisks piemērs ir Hodl Hodl, bez ICO vnk uztaisīja P2P decentralizētu biržu, nav ne savu kkādu dīvainu tokenu nekādu smart contraktu.


⭐ ⭐ ⭐ Searching for somone who can sell BTC for PAYPAL dayly paying 5% extra. ⭐ ⭐ ⭐
Rausis
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 20
Merit: 0


View Profile
March 12, 2018, 12:48:21 PM
 #318

Laba diena!
Ir tāda situācija, ka btctalk nobloķēja mūsu kolēģa profilu šajā portālā. Lieta sekojoša: mūsu mārketinga speciālists lika uztaisīt profilu šeit un "kačāt" statusu, kas galu galā beidzās nekādīgi un nu jau kādu nedēļu ir bans (bans nav ne permanently, ne temporary, vienkārši banned).

Tāpēc, mēs ļoti lūdzam padalīties pieredzē ar šo, jo esam ļoti ieinteresēti šeit atrasties:

1. Kā tikt atbloķētam?
2. Kādi ir ieteikumi merit point saņemšanai?
3. Vai ir kāds šeit vai zin kādu, kurš/a vēlētos pārdot savu profilu ar statusu augstāku par member? (Profils nopirkšana tiktu izskatīta, ja šeit nick name varētu nomainīt, kuru opciju es pagaidām neesmu atradis)

Gadījumā, ja kāds domā, ka atbildes uz šādiem jautājumiem ir jebkādi vērtīgas, nav problēmu sarunāt, ja palīdzība būs noderīga, var rakstīt uz kristaps  .  kripto  at gmail  .  com
ibatcakes
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 181
Merit: 100



View Profile
March 12, 2018, 04:55:37 PM
 #319

Laba diena!
Ir tāda situācija, ka btctalk nobloķēja mūsu kolēģa profilu šajā portālā. Lieta sekojoša: mūsu mārketinga speciālists lika uztaisīt profilu šeit un "kačāt" statusu, kas galu galā beidzās nekādīgi un nu jau kādu nedēļu ir bans (bans nav ne permanently, ne temporary, vienkārši banned).

Tāpēc, mēs ļoti lūdzam padalīties pieredzē ar šo, jo esam ļoti ieinteresēti šeit atrasties:

1. Kā tikt atbloķētam?
2. Kādi ir ieteikumi merit point saņemšanai?
3. Vai ir kāds šeit vai zin kādu, kurš/a vēlētos pārdot savu profilu ar statusu augstāku par member? (Profils nopirkšana tiktu izskatīta, ja šeit nick name varētu nomainīt, kuru opciju es pagaidām neesmu atradis)

Gadījumā, ja kāds domā, ka atbildes uz šādiem jautājumiem ir jebkādi vērtīgas, nav problēmu sarunāt, ja palīdzība būs noderīga, var rakstīt uz kristaps  .  kripto  at gmail  .  com

Uz unbanu visticamāk, ka nav ko cerēt.

tajā pašā auction sadaļā profilus pārdod pa pilno, neesi tur skatījies? šobrīd jau redzu 10+ profilus pārdošanā
nonjusty
Member
**
Offline Offline

Activity: 118
Merit: 10


View Profile
March 12, 2018, 11:18:46 PM
Last edit: March 12, 2018, 11:36:46 PM by nonjusty
 #320

Laba diena!
Ir tāda situācija, ka btctalk nobloķēja mūsu kolēģa profilu šajā portālā. Lieta sekojoša: mūsu mārketinga speciālists lika uztaisīt profilu šeit un "kačāt" statusu, kas galu galā beidzās nekādīgi un nu jau kādu nedēļu ir bans (bans nav ne permanently, ne temporary, vienkārši banned).

Tāpēc, mēs ļoti lūdzam padalīties pieredzē ar šo, jo esam ļoti ieinteresēti šeit atrasties:

1. Kā tikt atbloķētam?
2. Kādi ir ieteikumi merit point saņemšanai?
3. Vai ir kāds šeit vai zin kādu, kurš/a vēlētos pārdot savu profilu ar statusu augstāku par member? (Profils nopirkšana tiktu izskatīta, ja šeit nick name varētu nomainīt, kuru opciju es pagaidām neesmu atradis)

Gadījumā, ja kāds domā, ka atbildes uz šādiem jautājumiem ir jebkādi vērtīgas, nav problēmu sarunāt, ja palīdzība būs noderīga, var rakstīt uz kristaps  .  kripto  at gmail  .  com

Uz unbanu visticamāk, ka nav ko cerēt.

tajā pašā auction sadaļā profilus pārdod pa pilno, neesi tur skatījies? šobrīd jau redzu 10+ profilus pārdošanā

Te bail pat ko rakstiit,man kaadi 4 konti noblokjeeti saakot ar sr.member un beidzot ar hero member pat. Pilniigi bez redzama iemesla un briidinaajuma,taa ir nekauniiba no vinju puses augstaakaa meeraa. Nekaadus paarkapumus nebiju dariijis,ne spamojis neko taadu ja jau tik augstu vareeju uzkachaat. Konti ar labi bija,3-4 gadu veci,skrobe bija baigaa.

Un izdariit tur nevar neko, ne kaadam pasuudzeeties ne taisniibu mekleet,vienreiz gan atsuutiija kaut kaadu zinju ka par atblokeshanu jamaksaa 0.04btc ko protams nedariiju,neieshu jau suutiit uz kaut kaadu mistisku adresi bez kaadas garantijas ka atblokjees un otro reizi neatsuutija neko.

Daudzi par to suudzaas,mocies gadiem un kachaa kontu liidz vienu jauku dienu noblokjee to. Ok,pienjemsim ka peec vinju noteikumiem tiesham kaut kas bija izdariits nepareizi no lietotaja puses ja bija,bet ne jau taapeec jaablokjee gadiem kachaatais konts,blokjeet var kaut kaadu newbie .
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!