Bitcoin Forum
April 25, 2024, 05:41:33 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Nowy Projekt BTC 90dni/100%  (Read 2548 times)
pumas26 (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 45
Merit: 0


View Profile WWW
March 03, 2015, 06:56:43 AM
Last edit: March 13, 2015, 11:29:56 PM by pumas26
 #1

ok. moze zaczne tak.  TU MACIE STRONE PROJEKTU http://nbproject.opx.pl. PROSZE WLACZYC ADBLOCKER
- minimalna wplata to 0.01 BTC .
- przy wyplatach jest potracane 0.001 fee.

Mozliwosc pomnozenia innych kryptowalut . wiecej informacji tutaj  https://bitcointalk.org/index.php?topic=988263.msg10766175#msg10766175   (Moj drugi Post o wymianie)

NOWOSC !!!
[/size]
OFERTA-MOZLIWOSC DOTYCZY PAKIETOW PONIZEJ 0.04 BTC  I TRWA PRZEZ 1SZY TYDZIEN PO OSIAGNIECIU 100 OSOB

nowa mozliwosc w inwestycji w moim projekcie.
o co chodzi ? juz tlumacze .
bardzo korzystna oferta dla uczestnikow znajdujacych
sie na 1szym miejscu w tabeli statystyk.
czyli kto pierwszy i kolejny wplaci ten ma mozliwosc
otrzymania wyplaty (,,z pakietu ktory wybierze,,)
przed czasem. czyli jak znajdujesz sie na liscie statystyk
jako pierwszy wplacajacy danego dnia i tabela statystyk przewyzszy
100 osob to mozesz spodziewac sie ze wyplate dostaniesz na drugi dzien
lub trzeci dzien (nie musisz czekac tyle to pisalo w pakiecie ktory wykupiles). zostanie ci wyplacone tyle na ile zainwestowales
plus to co wplaciles.
ty dostaniesz wyplate , znikasz z 1szego miejsca (bo zaplacone tobie)
przepisuje cie na liste zakonczonych pakietow.
i nasttepna po kolei po tobie osoba ma tak samo rowniez moze spodziewac sie wczesniejszej wyplaty.
te osoby co beda dalej na liscie od miejsca 1szego i beda im akurat czasy pakietow sie konczyc ,
czyli bedzie ich normalny czas wyplaty zgodnie z pakietem to normalnie maja wyplate .
wczesne wyplaty dotycza 1szych osob na liscie (obecnej liscie uczestnikow).
osoby wplacajace-inwestujace po raz 10ty w projekcie beda otrzymywac bonus premie do wyplaty.
skad taki pomysl , skad na wczesne wyplaty btc ?
otoz pomysl taki iz jak dostaniesz z 3 , 4 tak wyplaty i zobaczysz ze projekt wyplacalny
to rosnie zaufanie,. skad btc na wczesne wyplaty ? z mojego procentu zysku prywatnego .
biorac pod uwage ilosc osob . moj procent szybko urosnie i ty szybciej otrzymasz
wyplate . wiem bede wykladal ze swoich te wczesne wyplaty . ale ja i tak nie trace duzo bo profit
ciagle jest stabilny. nie naruszam oprocentowania rosnacego uczestnikow .
tylko i wylacznie z mojego zysku z projektu.
im dluzej bedzie strona-projekt moj biznes , uczestnicy-inwestujacy tym wszystko bedzie stabilniejsze.
zalezy mi na uzytkownikach inwestujacych czyli was oraz na waszym zaufaniu i zaangazowaniu i oczywiscie na
moim projekcie. ma trwac .
za niedlugo bede szukal osoby , potrzebowal do prowadzenia ze mna tego projektu
strony , sttystyk itd. jesli prjekt osiagnie bardzo duza liczbe osob to takie
wczesne wyplaty beda dla paru osob na poczatku listy.
ale to zalezy tylko od was .

TAK WIEC ZAPRASZAM JUZ DZIS DO WYKUPIENIA-INWESTYCJI W KTORYS Z PAKIETOW .
IM WCZESNIEJ WYKUPICIE PAKIET TO MIEJCIE NADZIEJE ZE TO WLASNIE WY BEDZIECIE NA POCZATKU LISTY
A CO ZA TYM IDZIE ? BEDZIESZ 1WSZY W KOLEJNOSCI DO ,,WCZESNEJ WYPLATY,,
ZAPRASZAM
WYKUPUJCIE PAKIET I DOPIERO JAK SIE ZNAJDZIECIE NA LISCIE NA STRONIE PROJEKTU
ZAPRASZAJCIE OSOBY , IM SZYBCIEJ SIE UZBIERA PONAD 100 OSOB PO TOBIE TYM
SZYBCIEJ OTRZYMASZ WYPLATE.

ZAPRASZAM  

wazne : jezeli posiadacie na portfelu btc kilka adresow to nie wplacajcie nie robcie przelewu z kilku adresow . najpierw zrobcie sobie wewnetrzny przelew na jeden adres i potem przelew na projekt . inaczej jak np suma 0.01 btc dojdzie do adresu projektu z paru waszych adresow czyli w kawalkach ( 0.004 , 0.002, 0.004 ) taki przelew przez projekt nie zostanie zakwalifikowany .i nie zostanie zwrocony . tylko pelne kwoty z jednego adresu btc.

[align=center]http://nbproject.opx.pl[/align]
1714023693
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714023693

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714023693
Reply with quote  #2

1714023693
Report to moderator
1714023693
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714023693

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714023693
Reply with quote  #2

1714023693
Report to moderator
BitcoinCleanup.com: Learn why Bitcoin isn't bad for the environment
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714023693
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714023693

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714023693
Reply with quote  #2

1714023693
Report to moderator
1714023693
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714023693

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714023693
Reply with quote  #2

1714023693
Report to moderator
1714023693
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714023693

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714023693
Reply with quote  #2

1714023693
Report to moderator
pozmu
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 770
Merit: 504


(っ◔◡◔)っ🍪


View Profile
March 06, 2015, 08:16:10 PM
 #2

Lepiej tu cos napisz, tam jak się nie jest zalogowanemu to nawet linków nie widać.

NtGuilty
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 9
Merit: 0


View Profile WWW
March 06, 2015, 09:03:09 PM
 #3

Śmierdzi scamem na kilometr...Strona sypie błędami...
pumas26 (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 45
Merit: 0


View Profile WWW
March 10, 2015, 02:57:11 AM
Last edit: March 10, 2015, 03:15:05 AM by pumas26
 #4

wyskakuje blad jak sie wchodzi na strone ale to przez to ze zaczelem za duzo w kodzie strony dlubacz i teraz nie wiem co to ? blad dotyczy 3 lini w kodzie ale o co chodzi to nie wiem . i nie jest to scam bo to moj projekt . jak wiesz jak usunac ten blad to prosze powiedz napisz a usune/naprawie blad . a procz tego bledu nie ma problemow z funkcjonowaniem strony . jedynie gdy wchodzicie na strone to radze wlaczyc adblock bo w kodzie wsadzone fabrycznie przez hosta reklamy. (nie moje ) jak ktos wie jak usunac reklamy i ten blad z kodu strony to prosze napisac . acha jak bedziecie mieli wlaczonego adblocka to gdy nie bedziecie mogli wejsc w zakladke home czy contact czy staty to wylaczcie na chwile adb i wejdziecie .
zapraszam.sugestie co do poprawy funkcjonalnosci projektu strony mile widziane

jeszcze jedno . szukam osoby ktora ma jakies swoje strony www i uzywa ,,skryptu-przycisku Dotacji z adressem portfela..,, , jak to dokladnie dziala ? czy jak od siebie z adresu klikne zeby mi taki jeszcze jeden przycisk dotacji zrobil wezme kod -scrypt kleje na strone i taki przycisk bedzie mi nowe adresy generowal pod moj adres glowny czy bedzie robil adresy na osobnych portfelach ?
jak to jest . mi sie wydaje ze generuje nowe adresy pod adres z ktorego zostal stworzony wygenerowany kod html-skrypt. czy tak jest ? niech ktos wytlumaczy to inaczej zrobie adresy pod kazdym pakiecie na mojej stronie czyli chcem zrobic zeby za kazdym razem sie generowaly nowe adresy dla nowej osoby co kliknie w dany pakiet. acha i jeszcze czy po takiej transakcji pod wygenerowany adres gdy osoba zrobi to czy u mnie na glownym portfelu pokaze z jakiego url z jakiej strony zostal adres wygenerowany ?
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!