Bitcoin Forum
May 09, 2024, 06:36:55 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Muslukları Bir Arada Topluyoruz (Bitcoin Faucet Center)  (Read 13150 times)
Burgerist
Newbie
*

Activity: 20
Merit: 0

View Profile
March 14, 2015, 08:43:29 AM

Tamam ama sonuçta elli bin tane sözlük açıldı onun akabinde , hemde baya birebir. Bir iki tanesi hariç hiç biri tutmadı.

Benim değinmek istediğim , bunun kopyası falanda yok. Uludağ sözlük hepimiz biliyoruz , inci sözlük hepimiz biliyoruz , var mı HordeofBitcoin falan? Yok Cheesy
1715279815
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715279815
Reply with quote  #2

1715279815
Report to moderator
1715279815
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715279815
Reply with quote  #2

1715279815
Report to moderator
TalkImg was created especially for hosting images on bitcointalk.org: try it next time you want to post an image
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
aliser
Hero Member

Activity: 826
Merit: 1000

View Profile
March 14, 2015, 08:49:01 AM

Tamam ama sonuçta elli bin tane sözlük açıldı onun akabinde , hemde baya birebir. Bir iki tanesi hariç hiç biri tutmadı.

Benim değinmek istediğim , bunun kopyası falanda yok. Uludağ sözlük hepimiz biliyoruz , inci sözlük hepimiz biliyoruz , var mı HordeofBitcoin falan? Yok Cheesy

Aynı şey işte, hayvanlar gibi developerlık deneyimin olması bir şeyi değiştirmez, ekşi sözlük ilk olduğu için paranın dibine vurdu, diğerleri klon olmanın ötesine gidemedi. Bir işte ilk olan her zaman kazanır. Diğer taraftan kendini geliştirmek de önemli, bir konuda ilksindir ama kendini geliştirmezsen ileride seni kopyalayıp senden daha fazlasını sunan bir başkası çıkar daha fazla özellik sunar o zaman da kaybetmeye mahkumsun. Örneğin Altavista vardı bir zamanlar şimdi emaresi okunmuyor neden çünkü Google çıktı Altavista kendini geliştiremedi hep sabit kaldı Google onu ezdi geçti. Yahoo bir nebze pastadan pay almayı başardı neden çünkü google ile başa çıkamayacağını anlayıp bir portala dönüştürdü kendini, insanlar günlük haberleri yahoo'dan takip eder oldu.
Burgerist
Newbie
*

View Profile
March 14, 2015, 08:52:27 AM

Konumuz o değil ki?

Ben diyorum ki , eğer çok developer bilgisi gerektirmiyorsa , neden bir başarısız klonu bile yok landofbitcoinin. Şuan zaten sahibi aktif değil , fırsat bu fırsat eğer developerlık kısmı kolaysa hemen bi tane kopyasından yapmak lazım , sonra marketing falan filan yardırılır zaten önemli olan o site gibi bi site yapmak. İnce detayına kadar...
aliser
Hero Member

View Profile
March 14, 2015, 09:18:32 AM

Konumuz o değil ki?

Ben diyorum ki , eğer çok developer bilgisi gerektirmiyorsa , neden bir başarısız klonu bile yok landofbitcoinin. Şuan zaten sahibi aktif değil , fırsat bu fırsat eğer developerlık kısmı kolaysa hemen bi tane kopyasından yapmak lazım , sonra marketing falan filan yardırılır zaten önemli olan o site gibi bi site yapmak. İnce detayına kadar...

ben de diyorum ki bu sitenin hikayesi ne onu başarılı kılan ? diyelim aynısını yaptın daha iyi nasıl yapabilirsin önce onları belirle, örneğin şu özelliği olursa daha iyi olur bundan bu özellik yoktu gibi. Sonrasında iş kodlamaya kalır zaten o bilgi de bizde mevcut merak etme.
Burgerist
Newbie
*

View Profile
March 14, 2015, 09:52:23 AM

Çok fazla kişide mevcut değil ki klonunu yapıp para kazanmaya çalışan bile yok diyorum bende. Sen zamanını harcamazsın belki ama başkası amaaan adamın ününden 3-5 bende payımı aliim diyerek yapar. Atıyorum ekşisözlük örneği verdik , onun gibi beş bin tane çıktı mı ? Çıktı. Bu adamda yaptı ama bu adamın benzerini yapabilen yok. Benzeri derken aşağı yukarı değil yalnız dediğim gibi , bitcoinfaucetrotator.com vaaaaar landofbitcoin.com var , yani önemli olan birebir aynısı veya daha iyisini yapabilmek ve bunu yapabilen developer daha çıkmadı. Olmadığından değil , ama çıkmadı. Ben diyorum internet sitesi işinden anlamam belkide çok kolaydır bunu yapmak ama neden başarılı bir sitenin benzerini yapmaz ki kimse?

Ben açıkcası öyle bir sitem olsun referal sayesinde köşeyi döniim çok isterim. Marketingse marketing , brandingse branding , sosyal medyaysa sosyal medya her türlü kasar isim haline getirebilirim , benim takıldığım beceremediğim yerde şunun aynısından yapabilecek (hadi dizayn görünüş farklı ama functionality aynı diyelim , görüntüsüde benzemesin bari Cheesy ) bir developer bulamamaktan , bulduğumda 15 bin dolar falan demişti bir yarım saat gülmüştüm.
aliser
Hero Member

View Profile
March 14, 2015, 10:19:05 AM

Çok fazla kişide mevcut değil ki klonunu yapıp para kazanmaya çalışan bile yok diyorum bende. Sen zamanını harcamazsın belki ama başkası amaaan adamın ününden 3-5 bende payımı aliim diyerek yapar. Atıyorum ekşisözlük örneği verdik , onun gibi beş bin tane çıktı mı ? Çıktı. Bu adamda yaptı ama bu adamın benzerini yapabilen yok. Benzeri derken aşağı yukarı değil yalnız dediğim gibi , bitcoinfaucetrotator.com vaaaaar landofbitcoin.com var , yani önemli olan birebir aynısı veya daha iyisini yapabilmek ve bunu yapabilen developer daha çıkmadı. Olmadığından değil , ama çıkmadı. Ben diyorum internet sitesi işinden anlamam belkide çok kolaydır bunu yapmak ama neden başarılı bir sitenin benzerini yapmaz ki kimse?

Ben açıkcası öyle bir sitem olsun referal sayesinde köşeyi döniim çok isterim. Marketingse marketing , brandingse branding , sosyal medyaysa sosyal medya her türlü kasar isim haline getirebilirim , benim takıldığım beceremediğim yerde şunun aynısından yapabilecek (hadi dizayn görünüş farklı ama functionality aynı diyelim , görüntüsüde benzemesin bari Cheesy ) bir developer bulamamaktan , bulduğumda 15 bin dolar falan demişti bir yarım saat gülmüştüm.

Evet malesef öyle developerlar var piyasada. Şu anda yine forumdan bir arkadaşın istediği projeye odaklandım daha sonra buna da bakabilirim ancak öncesinde nedir ne değildir iyice bir analizini yapmak lazım. Eğer getirisi olacaksa neden olmasın.
Burgerist
Newbie
*

View Profile
March 14, 2015, 06:06:07 PM

İşte günde 50k kişi bile bir rotate dönse oradan , gelecek ref parası direk geçinmeye yetecek kadar olur. Bunun dışında reklamıydı falan derken ayda 5k$ falan kazandırır bence.
Burgerist
Newbie
*

View Profile
March 14, 2015, 06:57:30 PM

Faucet değil yalnız bu , faucet rotator , yani bir çok faucete tek bir siteden ulaşıyorsun. Sitede referal sayesinde para kazanıyor , bir de günde 50k unique olsa oradan gelen reklam geliri falan var. O sayede güzel kazanıyor.
hgsteknoloji (OP)
Member
**

Activity: 196
Merit: 11

View Profile
March 14, 2015, 08:45:04 PM

LandofBitcoin tarzı rotatorlı bir faucet sitesi yapmadıkça o refler sayesinde para kazanma düşüncesi sadece rüya.

Şuan zaten LandofBitcoin'in sahibi inactive durumda , parası akıyordur yine çalışıyor site ama AWOL'a bağladı. O yüzden onun sitesinden bir tane benzer yapan kişi çok feci köşeyi dönecek ama işte bizde o web developer nerdeee Cheesy Onu yapabilirseniz sizde köşeyi dönersiniz söylemiş oliim burada.

Maalesef o boyutta bir yazılımcı değilim.

⚡⚡ PRiVCY ⚡⚡   ▂▃▅▆█ ✅ PRiVCY (PRIV) is a new PoW/PoS revolutionary privacy project ● ☞ ✅ Best privacy crypto-market! ● █▆▅▃▂
    Own Your Privacy! ─────────────────║ WebsiteGithub  |  Bitcointalk  |  Twitter  |  Discord  |  Explorer ║─────────────────
   ✯✯✯✯✯                 ✈✈✈[Free Airdrop - Starts 9th June]✅[Tor]✈✈✈ ║───────────║ Wallet ➢ ✓ Windows  |  ✓ macOS  |  ✓ Linux
belgo
Hero Member

Activity: 938
Merit: 501

View Profile
March 14, 2015, 09:12:21 PM

Cidden bu faucet siteleri ziyaret edip de ciddi paralar kazananlar var mı merak ediyorum.
hgsteknoloji (OP)
Member
**

View Profile
March 14, 2015, 09:46:35 PM

Cidden bu faucet siteleri ziyaret edip de ciddi paralar kazananlar var mı merak ediyorum.

Benim düşüncem yılda 1 Bitcoin kazanılabilir. Tek başına refsiz.

⚡⚡ PRiVCY ⚡⚡   ▂▃▅▆█ ✅ PRiVCY (PRIV) is a new PoW/PoS revolutionary privacy project ● ☞ ✅ Best privacy crypto-market! ● █▆▅▃▂
    Own Your Privacy! ─────────────────║ WebsiteGithub  |  Bitcointalk  |  Twitter  |  Discord  |  Explorer ║─────────────────
   ✯✯✯✯✯                 ✈✈✈[Free Airdrop - Starts 9th June]✅[Tor]✈✈✈ ║───────────║ Wallet ➢ ✓ Windows  |  ✓ macOS  |  ✓ Linux
hgsteknoloji (OP)
Member
**

View Profile
March 14, 2015, 10:14:27 PM

Bir Musluk daha eklenmiştir. (GratisBitcoin) Xapo ya ödeme yapmaktadır. Ayrıca minimum ödeme tutarı yok.

hgsteknoloji (OP)
Member
**

View Profile
March 15, 2015, 10:50:16 PM

Arkadaşlar belki yeri değil ama 10 çeşit coinim oldu bunları takas yapacağım kullanışlı sağlam bir site biliyormusunuz?

lorylore
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1002

View Profile
March 16, 2015, 06:19:29 AM

Arkadaşlar belki yeri değil ama 10 çeşit coinim oldu bunları takas yapacağım kullanışlı sağlam bir site biliyormusunuz?
Poloniex veya Bittrex kullanabilirsiniz. Eğer elinizdeki coin miktarı 0.00050000 BTC filan ediyorsa hepsini tek exchange sitesine atmaya çalışın ki kesinti minimuma insin.
hgsteknoloji (OP)
Member
**

View Profile
March 20, 2015, 10:36:48 PM

Poloniex veya Bittrex kullanabilirsiniz. Eğer elinizdeki coin miktarı 0.00050000 BTC filan ediyorsa hepsini tek exchange sitesine atmaya çalışın ki kesinti minimuma insin.

Poloniex benim bilgisayarda bir türlü düzgün ve hızlı açılmıyor. Ben Cryptsy.com kullanmaya başladım. Burada hepsini Dogecoine çevirip. Cex.io daki hesabıma aktarıyorum.

hgsteknoloji (OP)
Member
**

View Profile
March 20, 2015, 10:48:48 PM

Arkadaşlar 3 adet daha musluk eklenmiştir.

NeoBitcoin
BitcoinXD
LiteFree.Net

hgsteknoloji (OP)
Member
**

View Profile
March 26, 2015, 09:14:48 PM

zbitco yayın hayatına son vermiş. Haberiniz olsun.

raskolnberg
Full Member

Activity: 222
Merit: 100

View Profile
March 29, 2015, 09:21:48 AM

helal uğraşmışsın Wink
hgsteknoloji (OP)
Member
**

View Profile
March 30, 2015, 10:35:12 PM

helal uğraşmışsın Wink

Teşekkürler...

hgsteknoloji (OP)
Member
**

View Profile
March 30, 2015, 10:36:43 PM

3 yeni musluk daha eklenmiştir. İsimleri aşağıda...

BTC Plinko Faucet
LTC Plinko Faucet
DOGE Plinko Faucet

Hepsi anında faucetbox'a ödeme gönderiyor.

Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: