Title: merhaba arkadaşlar Post by: spasmex97 on July 15, 2016, 03:20:58 PM merhaba arkadaşlar ben bu siteyi şans eseri buldum ve şuan hala anlamaya çalışıyorum olayı
bitcoini duymuştum ve araştırmıştım önceden internet üzerinden fiziksel olmayan ve izi bulunamayan bir para diye biliyorum nasıl kazanılır diyede araştırdığımda ise reklamlı siteler karşıma çıkmıştı yani 5 dk bekleyin milyonda/1 bitcoin alın tarzı yerler fakat burada anladığım kadarıyla mining işlemi de var bunu da duymuştum fakat nedir nasıl yapılır güvenilir mi hiç bilmiyorum şuan elimde fx 8350 , gtx 1070 li bir sistemim var anladığım kadarıyla gpu kullanılarak yapılan bir mining , benim sistemim buna uygun mudur? uygunsa nasıl yaparım yardım edebilecek arkadaşlar var mı Title: Re: merhaba arkadaşlar Post by: dannybrown on July 15, 2016, 03:47:11 PM forumda biraz dolanmış olsaydın, şu zamanlarda artık bireysel olarak madencilik yapılamayacağını öğrenirdin kardeşim.
forumda açılan konuların içeriklerini okumak senin ve benim için yapılabilecek en iyi şeydir :) Title: Re: merhaba arkadaşlar Post by: spasmex97 on July 15, 2016, 03:55:16 PM forumda biraz dolanmış olsaydın, şu zamanlarda artık bireysel olarak madencilik yapılamayacağını öğrenirdin kardeşim. onu farkettim şuan bir kaç siteden birden okuyorum cidden bitcoin değişik şeyler yaşamış aşırı düşmüş artmış 6 ay önce baktığımda 1300 tl civarındaydı şuan 1900 tl civarında çok aşırı bir yükselik göstermiş ama şimdide ah keşke eskiden alsaydık diye de ağlamanın luzumu yokforumda açılan konuların içeriklerini okumak senin ve benim için yapılabilecek en iyi şeydir :) ASIC miner denen olaylar var sanırım bunlarıda eve almak mümkün değil fabrikaya abone olmak gibi bir şey , etherium u duydum bu nedir onuda anlamaya çalışıyorum Title: Re: merhaba arkadaşlar Post by: dannybrown on July 15, 2016, 04:06:47 PM forumda biraz dolanmış olsaydın, şu zamanlarda artık bireysel olarak madencilik yapılamayacağını öğrenirdin kardeşim. onu farkettim şuan bir kaç siteden birden okuyorum cidden bitcoin değişik şeyler yaşamış aşırı düşmüş artmış 6 ay önce baktığımda 1300 tl civarındaydı şuan 1900 tl civarında çok aşırı bir yükselik göstermiş ama şimdide ah keşke eskiden alsaydık diye de ağlamanın luzumu yokforumda açılan konuların içeriklerini okumak senin ve benim için yapılabilecek en iyi şeydir :) ASIC miner denen olaylar var sanırım bunlarıda eve almak mümkün değil fabrikaya abone olmak gibi bir şey , etherium u duydum bu nedir onuda anlamaya çalışıyorum altcoinlere geçmeden önce bitcoini anlayıp onun hakkında bilgiler edinmeniz daha mantıklı olur bence. yeni başlayanlar && yardım bölümüne girip orada daha önce sorulmuş sorulara verilen cevapları okuyabilirsiniz. Title: Re: merhaba arkadaşlar Post by: spasmex97 on July 15, 2016, 04:11:16 PM forumda biraz dolanmış olsaydın, şu zamanlarda artık bireysel olarak madencilik yapılamayacağını öğrenirdin kardeşim. onu farkettim şuan bir kaç siteden birden okuyorum cidden bitcoin değişik şeyler yaşamış aşırı düşmüş artmış 6 ay önce baktığımda 1300 tl civarındaydı şuan 1900 tl civarında çok aşırı bir yükselik göstermiş ama şimdide ah keşke eskiden alsaydık diye de ağlamanın luzumu yokforumda açılan konuların içeriklerini okumak senin ve benim için yapılabilecek en iyi şeydir :) ASIC miner denen olaylar var sanırım bunlarıda eve almak mümkün değil fabrikaya abone olmak gibi bir şey , etherium u duydum bu nedir onuda anlamaya çalışıyorum altcoinlere geçmeden önce bitcoini anlayıp onun hakkında bilgiler edinmeniz daha mantıklı olur bence. yeni başlayanlar && yardım bölümüne girip orada daha önce sorulmuş sorulara verilen cevapları okuyabilirsiniz. Title: Re: merhaba arkadaşlar Post by: Lordofpotatos on July 15, 2016, 04:39:38 PM Boşver miningi ekran kartların güzel sisteminde iyiysin aç bir youtube kanalı millet izliyor zaten saçma sapan hareketler falan yap 1-2 milyon olursun 1 yıla :D
Title: Re: merhaba arkadaşlar Post by: spasmex97 on July 15, 2016, 04:50:25 PM Boşver miningi ekran kartların güzel sisteminde iyiysin aç bir youtube kanalı millet izliyor zaten saçma sapan hareketler falan yap 1-2 milyon olursun 1 yıla :D hahahaha :D arkadaşın ki daha mantıklı geldi :D ya arkadaşlar eğer yapabileceğim bir madencilik varsa söylermisiniz yardımcı olabilecek var mı ? bir çok tren kaçmış farkındayım ama neresinden başlarsak kardır diye düşünüyorum :D Title: Re: merhaba arkadaşlar Post by: huzurkan on July 16, 2016, 12:21:05 PM Ethereum kazabilirsin. Forumda Nasıl kazıldığı ile ilgili yazılar vardı.
|