Bitcoin Forum
June 23, 2024, 12:01:46 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: merhaba arkadaşlar  (Read 1094 times)
spasmex97 (OP)
Newbie
*

Activity: 7
Merit: 0

View Profile
July 15, 2016, 03:20:58 PM

merhaba arkadaşlar ben bu siteyi şans eseri buldum ve şuan hala anlamaya çalışıyorum olayı
bitcoini duymuştum ve araştırmıştım önceden internet üzerinden fiziksel olmayan ve izi bulunamayan bir para diye biliyorum nasıl kazanılır diyede araştırdığımda ise reklamlı siteler karşıma çıkmıştı yani 5 dk bekleyin milyonda/1 bitcoin alın tarzı yerler fakat burada anladığım kadarıyla mining işlemi de var bunu da duymuştum fakat nedir nasıl yapılır güvenilir mi hiç bilmiyorum
şuan elimde fx 8350 , gtx 1070 li bir sistemim var anladığım kadarıyla gpu kullanılarak yapılan bir mining , benim sistemim buna uygun mudur?
uygunsa nasıl yaparım yardım edebilecek arkadaşlar var mı
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
July 15, 2016, 03:47:11 PM

forumda biraz dolanmış olsaydın, şu zamanlarda artık bireysel olarak madencilik yapılamayacağını öğrenirdin kardeşim.
forumda açılan  konuların içeriklerini okumak senin ve benim için yapılabilecek en iyi şeydir Smiley
spasmex97 (OP)
Newbie
*

View Profile
July 15, 2016, 03:55:16 PM

forumda biraz dolanmış olsaydın, şu zamanlarda artık bireysel olarak madencilik yapılamayacağını öğrenirdin kardeşim.
forumda açılan  konuların içeriklerini okumak senin ve benim için yapılabilecek en iyi şeydir Smiley
onu farkettim şuan bir kaç siteden birden okuyorum cidden bitcoin değişik şeyler yaşamış aşırı düşmüş artmış 6 ay önce baktığımda 1300 tl civarındaydı şuan 1900 tl civarında çok aşırı bir yükselik göstermiş ama şimdide ah keşke eskiden alsaydık diye de ağlamanın luzumu yok
ASIC  miner denen olaylar var sanırım bunlarıda eve almak mümkün değil fabrikaya abone olmak gibi bir şey , etherium u duydum bu nedir onuda anlamaya çalışıyorum
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
July 15, 2016, 04:06:47 PM

forumda açılan  konuların içeriklerini okumak senin ve benim için yapılabilecek en iyi şeydir Smiley
onu farkettim şuan bir kaç siteden birden okuyorum cidden bitcoin değişik şeyler yaşamış aşırı düşmüş artmış 6 ay önce baktığımda 1300 tl civarındaydı şuan 1900 tl civarında çok aşırı bir yükselik göstermiş ama şimdide ah keşke eskiden alsaydık diye de ağlamanın luzumu yok
ASIC  miner denen olaylar var sanırım bunlarıda eve almak mümkün değil fabrikaya abone olmak gibi bir şey , etherium u duydum bu nedir onuda anlamaya çalışıyorum

altcoinlere geçmeden önce bitcoini anlayıp onun hakkında bilgiler edinmeniz daha mantıklı olur bence.
yeni başlayanlar && yardım bölümüne girip orada daha önce sorulmuş sorulara verilen cevapları okuyabilirsiniz.
spasmex97 (OP)
Newbie
*

View Profile
July 15, 2016, 04:11:16 PM

forumda açılan  konuların içeriklerini okumak senin ve benim için yapılabilecek en iyi şeydir Smiley
ASIC  miner denen olaylar var sanırım bunlarıda eve almak mümkün değil fabrikaya abone olmak gibi bir şey , etherium u duydum bu nedir onuda anlamaya çalışıyorum

altcoinlere geçmeden önce bitcoini anlayıp onun hakkında bilgiler edinmeniz daha mantıklı olur bence.
yeni başlayanlar && yardım bölümüne girip orada daha önce sorulmuş sorulara verilen cevapları okuyabilirsiniz.
biraz araştırdım anladığım kadarıyla bu saatten sonra yapılacak en mantıklı iş ticaretini yapmak
Lordofpotatos
Full Member

Activity: 140
Merit: 100

Hızlı E-Pin Satış - %0.25 FEE

View Profile WWW
July 15, 2016, 04:39:38 PM

Boşver miningi ekran kartların güzel sisteminde iyiysin aç bir youtube kanalı millet izliyor zaten saçma sapan hareketler falan yap 1-2 milyon olursun 1 yıla Cheesy

spasmex97 (OP)
Newbie
*

View Profile
July 15, 2016, 04:50:25 PM

Boşver miningi ekran kartların güzel sisteminde iyiysin aç bir youtube kanalı millet izliyor zaten saçma sapan hareketler falan yap 1-2 milyon olursun 1 yıla Cheesy
hahahaha Cheesy arkadaşın ki daha mantıklı geldi Cheesy
ya arkadaşlar eğer yapabileceğim bir madencilik varsa söylermisiniz yardımcı olabilecek var mı ?
bir çok tren kaçmış farkındayım ama neresinden başlarsak kardır diye düşünüyorum Cheesy
huzurkan
Hero Member

Activity: 1064
Merit: 522

Proof-of-Stake Blockchain Network

View Profile
July 16, 2016, 12:21:05 PM

Ethereum kazabilirsin. Forumda Nasıl kazıldığı ile ilgili yazılar vardı.

,gaaaaaaaagaaaaaaaaaaaaagaaaaaaaag,
           ,aP8b    _,dYba,       ,adPb,_    d8Ya,
         ,aP"  Yb_,dP"   "Yba, ,adP"   "Yb,_dP  "Ya,
       ,aP"    _88"         )888(         "88_    "Ya,
     ,aP"   _,dP"Yb      ,adP"8"Yba,      dP"Yb,_   "Ya,
   ,aPYb _,dP8    Yb  ,adP"   8   "Yba,  dP    8Yb,_ dPYa,
 ,aP"  YdP" dP     YbdP"      8      "YbdP     Yb "YbP  "Ya,
I8aaaaaa8aaa8baaaaaa88aaaaaaaa8aaaaaaaa88aaaaaad8aaa8aaaaaa8I
`Yb,   d8a, Ya      d8b,      8      ,d8b      aP ,a8b   ,dP'
  "Yb,dP "Ya "8,   dI "Yb,    8    ,dP" Ib   ,8" aP" Yb,dP"
    "Y8,   "YaI8, ,8'   "Yb,  8  ,dP"   `8, ,8IaP"   ,8P"
      "Yb,   `"Y8ad'      "Yb,8,dP"      `ba8P"'   ,dP"