Bitcoin Forum
December 07, 2023, 02:54:42 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 25.0 [Torrent]
 
  Home Help Search Login Register More  
  Show Posts
Pages: [1] 2 3 »
1  Local / עברית (Hebrew) / 🔥🔥[ANN]zeosX⚡The World's First Cryptocurrency Bank⚡$5MILLION USD REWARDS! 🔥🔥 on: January 21, 2019, 05:38:26 AM
הטכנולוגיה Blockchain נלקח ברצינות על ידי המגזר הפיננסי, כי זה יכול להיות הפרעה גדולה במגזר הבנקאות המסורתית. טבעו של blockchain, שהוא בלתי משתנה ובלתי הפיך, הופך אותו לפתרון אידיאלי לצמצום עלויות ולפשטות הכל מתשלומים לעסקאות, בעיות בניירות ערך, בנקאות קמעונאית, סליקה, התיישבות וכו '. זה יותר ויותר ברור כי הטכנולוגיה blockchain הוא יותר מאשר רק Bitcoin או cryptocurrency. בעוד יישומים כגון תשלומים המערכת המוניטרית הם כמובן משבש, ההפרעה הגדולה ביותר יכולה לבוא מתוך שימוש בתכונות ייחודיות אחרות רבות עוצמה.


1. הלוואות ו אשראי
הבנקים לסייע עם תשלומים, הלוואות אשראי. עם זאת, המלווים המסורתיים להירשם הלוואות על בסיס לא מדויק ודיווח אשראי מערכת אשראי. בעת השלמת יישום הלוואה בנקאית, הבנק חייב להעריך את הסיכון כי ההלוואה לא יוחזרו. הם עושים זאת על ידי גורמים מורכבים כגון דירוג אשראי, שיעור החוב והכנסות הבעלות על הנכס. כדי לקבל את המידע הזה, הם לגשת לדוח האשראי של הלקוח שסופק על ידי אחד משלושת סוכני האשראי המובילים, Experian, TransUnion, ו Equifax. באמצעות נתונים אלה, הבנק יכול להעריך את הסיכון של ברירת המחדל ואת הריבית על ההלוואה.

2. מערכת הבנקאות המרכזית
ניתן לומר כי מערכת הבנקאות המרכזית נכשלה משום שרוב פעולות הליבה שלה מנוצלות על ידי אנשים "חמדנים ורבי עוצמה" בתחום זה. זה הוביל לשחיתות הדרגתית בבנקים ומערכות מסורתיות, מערכת המטבע fiat תיכשל. שקיפות במערכת הבנקאית הוא מאוד מופרך, כי לקוחות אין תובנה מה הכסף שלהם משמש כי הם לא יכולים לשלוט בו. לכן, הכסף שנשמר על ידי לקוחות, אשר אין להם עניין בכלל, על בנקים אלה משמש אנשים מושחתים להעשיר את עצמם.

3. אגרות וחיובים
בנקים מסורתיים ושערי תשלום של צד שלישי גובים עמלות מופרזות עבור כל עסקה שבוצעה.

PayPal
PayPal מחייבת 2.9% מהתשלום הכולל שהתקבל ודמי קבוע של 0.3 $ עבור כל עסקה שבוצעה. בחלק מהמדינות שבהן כרטיסי חיוב אינם מותרים לעסקאות מקוונות ברחבי העולם, משתמשים שאין להם כרטיס אשראי נאלצים לבקש מספק צד שלישי של PayPal להוסיף אותו.

כרטיס אשראי
דמי המשולמים על ידי משתמשי כרטיס האשראי הם גבוהים מאוד וזה קוץ להם. אגרות שנתיות, עמלות העברת יתרות, דמי מזומן, עמלות עסקה, עמלות עסקה זרות, עמלות מאוחרות ודמי עמלה שהוחזרו.

מתווכים כגון ויזה ומאסטרקארד גם מעמיסים סוחרים עם דמי חליפין גבוהים מאוד ועלויות נוספות מיותרות. יש גם כללים ותנאים שחייבת להיות אחריהם שותפים עם מעבדי התשלום של צד שלישי זה.

4. ביטוח
הבעיה העיקרית עם ביטוח הבנקאות המסורתית היא תחכום והונאה במערכת, שלא לדבר עליך לעמוד בתור במשך שעות לעשות אינספור שיחות טלפון כדי לקבל את הביטוח שאתה רוצה באופן ידני.


zeosX הוא בנק crypto מבוזר שמטרתו לחולל מהפכה בתעשיית הבנקאות המסורתית. מערכת הטכנולוגיה המתוחכמת שלנו בנויה על מערכת כלכלית פיננסית חזקה המורכבת מרכיבים בנקאיים עתידניים.

ללוות עם או בלי בטחונות
ארנק סופריור מעולה
כרטיס איכות מפואר ומדהים
השקעות, מכרזים והלוואות


4 של רכיבי הבנקאות שלנו הם מופעל על ידי הליבה zeosX. זוהי טכנולוגיה חדשנית ייחודית המציעה ביצועים כמו מעולם. הליבה zeosX מורכב Blockchain, חוזים חכמים, DAPs אשר הם חלקים חשובים של הפלטפורמה כולה. בנוסף zeosX Core, כל תוכנה בכל רכיב יש גם יושמה בחוכמה באמצעות מערכת הטכנולוגיה המתקדמת האחרונה.


הלוואות ZeosX
לקוחות יכולים לבחור אם הם רוצים ללוות עם או בלי בטחונות. ההלוואות שלנו בטחונות לאפשר להם לקבל דולרים במהירות מבלי למכור את נכסי ההצפנה שלהם. הלוואות שאינן בטחונות גם לספק מתנות ללקוחות עם תשלומים ראשוניים ZeoPoints. DAP מבוססי ZeosX הלוואות גם מציעים נזילות למשקיעים להרוויח הכנסה על ידי השאלת הנכסים הצפנה שלהם ללווים, ZeoLend.

ZeosX הלוואה תכונות:
ריבית נמוכה
תהליך פשוט
אישור מהיר
אין עמלות נסתרות


zeosX Core יש גם מגוון של פונקציות הלוואה קריטיים כגון תחזוקה אוטומטית, הודעה מיידית, ניתוח בזמן אמת, חוזי הלוואה.


ארנק הנייד שלנו ארנק יש את כל מה שאתה צריך, החל להשקיע כדי מעקב אחר העסקאות היומי שלך.
ארנק
Crypto הלוואות בורסה
כרטיס חיוב
זאופאיכרטיסי zeosX נע בין Spectral Infinite Black Metal Card, Plasma Sapphire, Celestial Indigo,
Magma Red, Dysprosium Green, ו Crystal Blue.

The Spectral Infinite Black Metal Card (בקרוב)
BlackCard שלנו הוא כרטיס היוקרתי היוקרתי ביותר בעולם. עבור אנשים אשר דורשים מה צריך להיות מסופק בחיים, האליטה BlackCard בלעדי לך! תוצרת BlackCard, המתבצעת באמצעות מתכות באיכות גבוהה וטהורה, מציעה לכם את ההנאה המסחרית המפוארת ביותר. עם זאת, BlackCard הוא לא עבור כולם, זמין רק עבור אנשים עם ערך גבוה מאוד נטו כדי להבטיח סטנדרטים חריגים של שירות אישי זמינים עבור כל חבר BlackCard.


למה לבחור את העיצוב המושלם איכות zeosX כרטיס ללא פשרות?
כסף בחזרה פרסים עבור כל עסקה, כי ניתן להחליף עם פרסים שונים ופרסים.
גישה חופשית לשדות תעופה ולחברות תעופה ברחבי העולם כבונוס.
לא תהיה מסגרת אשראי של עד 100% (ערך ההלוואה) ותשלומים ללא ריבית.
מייצרת ZeoPoints כי ניתן להשתמש אך ורק עבור השוק שלנו.


zeosX Hub
כל רכיב בנקאי משולב zeosX Hub, מערכת הבנקאות מבוזרת crypto המאפשר ללווים שאינם בטחונות לקבל הלוואות הלוואה ואפילו מכירה פומבית את הנכס שלך! באמצעות בלוק בסיסי blockchain כי לא ניתן לשנות, אנו נותנים לאנשים גישה מלאה ושליטה על הכספים שלהם, כי הם יכולים לקבוע במהירות כיצד הכספים שלהם הם השקיעו ולקבל אינטרסים רלוונטיים לשימוש שלהם כספים. עם גילוי של הבנקים zeosX crypto, נוכל לחסל את השחיתות כי זה לא אפשרי עבור כל ישות לתפעל את ספר החשבונות הציבורי שלנו בגלל האלמוות שלה.אנו מציעים המשקיעים עם 5 רמות של חברות החל למתחילים כדי ג 'ודי עלית כדרגת הגבוהה ביותר. בנוסף לאסימוני הבונוס שהם מקבלים במהלך כל שלב מכירות של אסימונים, יהיה גם הנחה מסיבית על מספר אסימונים הדרושים לכל דרגה.
בנוסף, הם יכולים להמיר אסימונים לתוך ערבויות שניתן להשתמש בהם עבור תשלומי אשראי. ודא שאתה לא מתגעגע, כי אסימונים הנחות הבונוס יופחת לאחר כל שלב של מכירת אסימון!סמל: ZEOS
סוג אסימון: ERC20
שער החליפין הנוכחי: 1 ETH = 3900 ZEOS
סה"כ אספקה: 3,000,000,000
Soft cap: 20,000,000 USD
Hard cap: 100,000,000 USD
מטבעות מקובלים: BTC, ETH ו- LTC

אסימונים שלא נמכרו יישרפו.


zeosX Hub מחבר את הקהילה zeoniteans יחד. כאשר אתה משקיע zeosX, אתה הופך להיות חלק ממערכת אקולוגית מהפכנית. הצטרפו אלינו למסע הזה יחד כדי לשכתב את ההיסטוריה!


MAIN ANN THREAD  -  MAIN BOUNTY THREAD

Disclaimer
I only acted as a translator for the ZEOSX Thread. If an error is found, please refer to the official ANN Thread.

This is not financial advice or a recommendation to invest or join the Bounty Campaign in this ICO or other ICO. Investors / Bounty Hunter must conduct due diligence and conduct in-depth research and not depend on external ratings to make their final investment decisions. ICO is risky and a loss of 100% is possible.

Please comment on this thread according to the forum rules, Thank you.
2  Local / עברית (Hebrew) / [ANN][PRE SALE]IMPALACOIN - TRANSACTIONAL BANKING IN AFRICA AND EMERGING MARKETS on: January 17, 2019, 09:01:41 AM


WEBSITE | TWITTER | TELEGRAM | FACEBOOK | WHITEPAPER | LINKEDIN | REDDIT | MEDIUM

ImpalaCoin (ICM) עתיד המסחר והמסחר באפריקה ובשווקים המתעוררים
אנחנו לא עוגה בשמים. אנו בונים תשתית דיגיטלית מאז 2014.
MAIN ANN THREAD

Disclaimer
I only acted as a translator for the IMPLACOIN Thread. If an error is found, please refer to the official ANN Thread.

This is not financial advice or a recommendation to invest or join the Bounty Campaign in this ICO or other ICO. Investors / Bounty Hunter must conduct due diligence and conduct in-depth research and not depend on external ratings to make their final investment decisions. ICO is risky and a loss of 100% is possible.

Please comment on this thread according to the forum rules, thanks.

3  Local / עברית (Hebrew) / 🔥🔥🔥[ANN]EXTREMIUM - Global Investment Platform Based on Neural Network on: December 12, 2018, 09:01:01 AM
מהו Extremium?


Extremium היא פלטפורמת ההשקעה הראשונה המבוססת על Blockchain, המאפשרת לך להשקיע בנכסים דיגיטליים ולקבל הכנסה פסיבית הנוצרת על ידי ארגון עצמי נוסף של רשת עצבית נוספת עבור Cryptocurrency Trading. המטרה העיקרית של פלטפורמה זו היא להפחית את הסיכון של השקעה cryptocurrency ולהתגבר על הקשיים הקשורים ניתוח, מסחר וניהול cryptocurrency.

החזון שלנו

בעולם המודרני, כאשר cryptocurrency משולבת בתחומים רבים של הפעילות האנושית, אף אחד לא מטיל ספק כי הטכנולוגיה הזו יכולה לשנות את העולם, כי זה קורה ממש לנגד עינינו. בנוסף לטכנולוגיה מתקדמת, ענף חדש של המשק, אשר מושך משקיעים רבים.

עם זאת, בגלל התנודתיות ואי הוודאות של תנועות מחיר גבוהות, רק כמה משקיעים יכולים לנהל את הנכסים היטב, ולעתים קרובות לשאת הפסדים. לכן, השאלה הדחופה ביותר כעת היא: "איך אני להשקיע cryptocurrency ולקבל הכנסה יציבה קבוע, אשר לא יהיה תלוי במחירים שוטפים בשוק ואת החדשות האחרונות?"

זוהי משימה שנקבעה על ידי צוות Extremium - כדי לסייע למשקיעים לקבל רווחים יציבים ורציפים, מבלי לחקור את הפרטים הטכניים של הערכות השוק. משימה זו מבוצעת על ידי רשת העצבים העצמאית הנוספת שלנו, המאפשרת למשקיעים שלנו לקבל הכנסה פסיבית ולהפסיק לדאוג למחיר של Bitcoin.


הסבר על סרטון

Pre-sale

טרום מכירה יתקיים 20 ימים מ 10 נובמבר 2018 עד 30 נובמבר 2018. זהו הזמן הטוב ביותר לקנות אסימונים במחירים הנמוכים ביותר: $ 0,5 per token.

Public sale

המכירות הציבוריות יימשכו 40 ימים מ -1 בדצמבר 2018 עד ל -10 בינואר 2019. המחירים מתחילים ב -1.00 דולר לאסימון, ויגדילו כל סיבוב, עד למחיר סופי של 2.00 דולר לאסימון.


הצטרף לצוות שלנו!


1. Official Website: https://extremium.io/
2. Whitepaper: https://extremium.io/whitepaper.pdf
3. Facebook: https://www.facebook.com/extremium
4. Twitter: https://twitter.com/extremium_io
5. Telegram Channel: https://t.me/joinchat/AAAAAE6l3BQyE1F8c6OIVg
4  Local / עברית (Hebrew) / [BOUNTY] 1600 ETH - OPP Open Wifi Bounty - Named one of the hottest Summer ICOs! on: July 28, 2018, 04:39:31 AM
OPP Open Wifi Bounty

2% ממכירת טוקן (Soft Soft) מוקצה לשפע (2,920,000 אופ"ק, שווה ערך ל- 1600 ETH)

האסימונים יחולקו עבור 8 תוכניות:
Bitcointalk signature ותגובה למסע פרסום – 15% 438,000 OPP
תוכן תורם, בלוגים ופרסומים בתקשורת – 20% 584,000 OPP
תִרגוּם – 10% 292,000 OPP
Facebook Bounty – 15%  438,000 OPP
Twitter Bounty – 20%  584,000 OPP
Reddit Bounty – 10%  292,000 OPP
Discretionary – 10%  292,000 OPP

בנוסף ל 8 מסעות הפרסום המפורטים לעיל, יהיה לנו גם פרס המברק מתגמל 50 אסימונים OPP לכל מי שנרשמת ומצטרף OPP פתח WiFi מברק.
הצטרף OPP פתח WiFi Bounty מברק לשאלות הקשורות השפע here.

תוכנית Bounty מתחילה ב -23 ביולי 2018 ותפעל עד לסוף מכירת האסימון, 14 בספטמבר 2018.
אתה תקבל אסימון OPP כל פעילות התכנית. הפרסים יחולקו על פני תוכנית Bounty עם ההנחה כי המשימה נחשבה מלאה על ידי צוות Open OPP Wifi.
בתוך 5 שבועות לאחר סיום המכירה של כל אסימונים יחולקו.

לקבלת תמיכה ושאלות בנוגע לקמפיינים נהדרים, צור איתנו קשר בכתובת bounty@vermamedia.com .

מסע הפרסום לתרגום הוא מסע המתנות היחיד שדורש אישור מ OPP Open Wifi.
אנא שלח דוא"ל לכתובת bounty@vermamedia.com וכתוב "תרגום" בשורת הנושא לקבלת אישור כדי להמשיך.

OPP פתח WiFi שומרת לעצמה את הזכות לשנות את הכללים של התוכנית הטובה ביותר לשרת את הפיתוח ואת הקיימות של OPP פתח פלטפורמה WiFi.

אנחנו לא סובל הטרדה, התנהגויות התנהגותיות רעות אחרות המשתתפים מצאו להיות מעורבים בהתנהגות רעה, ייפסלו. כל התוכן צריך להיות מטופל באופן מקצועי.

הפרס יאושר לאחר הגשת הדו"ח בסוף כל שבוע.
נשלח את האסימון בהקדם האפשרי עם כל הפרסים שנשלחו לארנק Ethereum שלך תוך 5 שבועות ממועד סגירה של אסימון.לקבלת מידע נוסף על OPP Open Wifi, בקר https://www.oppopenwifi.com/

Whitepaper: https://www.oppopenwifi.com/oppwhite20180627.pdf?t=v6

Ann Thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4713287


BitcoinTalk.org מסע פרסום - 15% (438,000 OPP)

הקמפיין BitcoinTalk מתחיל בתאריך 7/30/18. החתימה תפורסם בהמשך!

משימות וכללים
כדי להיות זכאי לפרס זה, עליך להשלים שתי הודעות ו 5 תגובות ב BitcoinTalk כל שבוע שאתה עוקב אחריו.
חתימות מרמת החברים שלך צריכות להתקיים גם עד סוף הפרס ב -27 באוקטובר 2018.

כדי שהפוסטים יהיו כשירים, עליך לבחור באחת מהאפשרויות הבאות:
- שואל שאלות על OPP פתח WiFi
-Talk על למה אתה משתתף במכירת Open OPI WiFi OPEN או עידוד אחרים להצטרף OpenFire OPF מכירות אסימון
השוואת OPP פתח WiFi עם מכירת אסימונים אחרים ומדוע OPP Open WiFi הוא טוב יותר
-Post תמיכה נוספת על OPP OPEN WiFi כל ערך אחר הוספת הודעה על OPP פתח WiFi
- פוסט חייב להיות רלוונטי ובונה, חייב להכיל יותר מ 50 מילים (או 25 עבור תגובות), וגם לא צריך להיות ספאם או באיכות נמוכה.

Stake יעודכן תוך 7 ימים לאחר סוף השבוע.
OPP Open WiFi יש את הזכות להחליט אילו הודעות מוערכים ולא.
אנו לא מקבלים חשבון עם אמון שלילי.


יש ליצור את ההודעה בתת הבאה שיש לחשב:
Bitcoin: Bitcoin Discussion / Development & Technical Discussion / Mining / Technical Support / Project Development
Economy: Economics / Marketplace / Trading Discussion
Altcoins: Altcoin Discussion / Announcements / Mining / Marketplace / Speculation


כל השפות מותרות, אך עליך להשתמש באנגלית בעת כתיבת דוחות.

כדי להצטרף, להירשם באמצעות הטופס הבא.

מתנות
Jr Member - 1 stake בשבוע
Member - 2 stakes בשבוע
Full Member - 3 stakes בשבוע
Sr Member - 4 stakes בשבוע
Hero - 5 stakes בשבוע
Legendary - 6 stakes בשבועמסע פרסום בלוג / מדיה / תוכן - 20% (584,000 OPP)
משרות וכללים
OPP פתח WiFi יהיה לתגמל סופרים, יוצרי מחברים הבלוג עם אסימון OPP עבור כל תוכן איכות על OPP פתוח WiFi. סוגים רבים של תוכן ניתן ליצור ולפרסם באמצעות מדיה רבים, כגון פרסומים מדיה, כתבי עת, בלוגים, קטעי וידאו, וכן הלאה.

התוכן שנוצר חייב להיות מקורי, להכיל יותר מ -600 מילים (או 60 שניות כאשר וידאו), והוא חייב להכיל קישורים oppopenwifi.com.
כדי לקבל ציון גבוה יותר, המאמר חייב להכיל לפחות קישור אחד נוסף המחובר לאחד מערוצי התקשורת הפתוחים של Open WiFi, כגון FB, Twitter, ANN Thread וכד '..


פלטפורמות בלוגים כמו בינוני, Steemit,Medium,Wordpress וכו 'מותר, אבל רק 3 לאדם.

כדי להצטרף, אנא הירשם לקישור הבא על ידי פרסום מאמר על התוכן שלך.

OPP Open Wifi יש את הזכות להחליט איזה תוכן זכאי, כל התוכן יוערך.


מתנות
0-100 Stake יוענקו לכל מאמר / תוכן שהוגש


Translation קמפיין - 10% (292,000 OPP)
משרות ותקנות
OPP פתח WiFi יהיה לתגמל whitepapers, אתרי אינטרנט, פתילים משובצים, ו ANN האשכולות. התרגום צריך להיות מקורי, עצמית על ידי חברים רשומים, ואיכותי. השימוש ב- Google Translate יביא לפסילה משפע.

כדי להזמין את מקום התרגום, השתמש בטופס שלהלן.


מתנות
Whitepaper - 50 stakes
Website - 25 stakes
Bounty או Ann Thread - 25 stakes
(בנוסף 0-50 תוספת ההימור על פי שיקול דעת עבור פעילות בחוטים


Facebook קמפיין - 15% (438,000 OPP)
משרות ותקנות
כדי להיות מסוגל לבצע את התוכנית, בבקשה כמו ופעל הראשון OPP פתח דף WiFi כאן. כדי לקבל עניין, אתה יכול לאהוב ולשתף מקסימום של 3 פוסט בשבוע. אגן יכול גם לכתוב תשובה בונה על אחד OPF לפתוח Open WiFi. אתה חייב להיות לפחות 200 חברים להצטרף קמפיין זה. חשבונות שנראים חדשים או בוט ייפסלו. כל חשבונות המשתתפים יבדקו תחילה.

רשימת OPP פתח את הקמפיין של Facebook כאן.

מתנות
200+ friends - 1 Stake per reply or share
1000+ חָבֵר - 2 Stakes לכל תגובה או לשתף
3000+ חָבֵר - 3 Stakes לכל תגובה או לשתף
10000+ חָבֵר - 4 Stakes לכל תגובה או לשתף
25,000+ חָבֵר - 5 Stakes לכל תגובה או לשתף


Twitter קמפיין - 20% (584,000 OPP)
אתה חייב לעקוב אחר חשבון twitter OPP פתח WIfi @OPPOpenWiFi כאן. המשתתפים במסע פרסום זה יכולים לאהוב ולהגיע עד למקסימום של 5 פוסטים בשבוע. הכללים האחרים הם כדלקמן:

-הוא חייב לכלול לפחות שניים מהתגים הבאים: #Crypto #Cryptocurrency #blockchain #altcoin #sharingeconomy #startup
-להגדיר תג אדם אחד בעל השפעה בעולם הקריפט עם @, עשוי לכלול את yuuber, עיתונאי, סוקר ICO ועוד תגים חייבים להיות ייחודיים לכל הודעה.
-כל הפרופילים יהיו מוכשרים מראש. חשבונות עם עוקב מזויף ייפסלו.הרשם כאן.

מתנות
100+ followers - 1 Stake per retweet and like
500+ עוקבים - 2 Stakes per retweet ו like
1000+ עוקבים - 3 Stakes per retweet ו like
3000+ עוקבים - 4 Stakes per retweet ו like
5000+ עוקבים - 5 Stakes per retweet ו like
10000+ עוקבים - 6 Stakes per retweet ו like
25000+ עוקבים - 7 Stakes per retweet ו like


Reddit קמפיין - 10% (292,000 OPP)
משרות ותקנות
-שתף עד 3 הודעות בשבוע עם קישורים לתוכן WiFi OPF על Sub reddit המתואר למטה. ההודעה שנוצרה חייבת להיות חלוקה של קישורים, והמשתתפים חייבים להיות בעלי קארמה 1000+. Stake יוערך בהתבסס על upvote שהושגו.
-אתה יכול לשתף קישורים subreddit הבאה: r / cryptomarkets r / cryptocurrency r / cryptocurrencies r / cryptocurrencynews
  r / altcoin r / icocrypto

הירשם באמצעות טופס  זה.

מתנות
0-4 upvotes - 1 Stake
5-9 upvotes - 3 Stakes
10-20 upvotes - 5 Stakes
20+ upvotes - 10 StakesDiscretionary - 10% (292,000 OPP)
הקמפיינים הבאים מוקצים למשרות אקראיות או לתכנים מיוחדים שמספקים המשתתפים במהלך השפע החי. פריטים שעשויים להיכלל בסעיף זה הם תוכן שאינו נכלל בשפע אחר, מדיה כגון מדבקות מברקים או כל דבר אחר. אנא שלח דוא"ל לכתובת bounty@vermamedia.com כדי לגלות איזה תוכן ניתן לדירוג בשפע זה.


Telegram Airdrop
אתה יכול לקבל 50 OPP אסימונים על ידי הצטרפות ערוץ OPP פתח טלגרמה כאן ומילוי טופס זה אתה חייב לשמור להצטרף לקבוצה עד סוף המכירה האסימון, 27 אוקטובר 2018 על מנת להרוויח.

דיווח

הקישור לדוח יפורסם בכל יום שישי. קישור הדו"ח יהיה פתוח עד 23:00 UTC ביום ראשון באותו שבוע.

7-23-18 -- 7-29-18 https://goo.gl/forms/qLke0oj2obDpTz0K2

Report Links
טופס הדיווח ייפתח בשעה 18:00 UTC כל יום שישי ונסגר בשעה 4:00 UTC כל יום שניניתן לבדוק את Stake באמצעות הקישור הבא:: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1pFmAwpGy6QsiSW1VZAH3YLEFBnJgOQqZn_b7lO_ik4U/edit?usp=sharing
5  Local / עברית (Hebrew) / [ANN] OPP Open Wifi - Community Driven Open Wifi Platform on: July 25, 2018, 04:44:21 AM


מהו OPP Open WiFi? – החזון שלנו
OPP פתח WiFi הוא שירות מבוסס הקהילה עם המטרה העיקרית של יצירת רשת גלובלית, חופשית לגשת לרשת WiFi WiFi חם ולספק פרסים לכל תורם כי זה חלק מהמטרה שלנו.

ישנם כמעט 2.5 מיליארד משתמשי טלפונים חכמים בעולם, 80% מהם פעילים במדיה חברתית.

גישה WiFi הפך להיות חלק מחיי היומיום שלנו. עם זאת, 76% מאיתנו מוצאים את עצמנו לעתים קרובות במצב שבו הגישה אינה זמינה, או כאשר הגישה נחסמה על ידי בקשות לתשלום.

מתוך אלה 2.5 מיליארד אנשים, אנו שואפים לגייס 25 מיליון אנשים כמוך במשך 4 השנים הבאות להצטרף לקהילה שלנו "Hotspot Hosts". יחד אנו יכולים לבנות גישה חופשית, לפתוח ולהבטיח נקודה חמה מרכזית של WiFi, שתהיה בעלת השפעה חיובית על חיי היומיום של מאות מיליוני אנשים.

המארחים של Hotspot שלנו הם אנשים כמוך שמשלמים נתונים סלולריים, משלמים עבור גישה לאינטרנט אלחוטי בבתיהם או במקום עבודתם. המחקר שלנו מראה כי יותר מ -80% מאיתנו לא משתמשים בכל הנתונים שאנו משלמים. אנחנו נחזיר את הכסף לכיס שלך. אנו נשלם לך מדי יום כדי לקחת חלק בנתונים הזמינים עבור הרשת הגלובלית שלנו.איך זה עובד
כדי להפוך למארח Hotspot עליך להירשם ולאחר מכן להוריד את האפליקציה שלנו לנייד או לבקש נתב ביתי / עסקי מאתר האינטרנט שלנו. הראשון 100,000 נתבים יהיה שניתנו לגמרי בחינם.

אתה מחליט כמה נתונים אתה רוצה לתרום. האפליקציה שלנו תפעיל את הפונקציה נקודה חמה ניידת על המכשיר החכם שלך "OPP OPEN WIFI" יהיה לצפות על ידי משתמשים אורחים שרוצים לגשת לאינטרנט. מערכת זו מאובטח לחלוטין עבור מארח Hotspot ומשתמשים אורחים. המערכת נועדה לעבוד עם WiFi בבית, כמו גם עסקים.כיצד להרוויח כסף?
אתה רק צריך לעשות את Hotspot פעיל במשך שעה 1 ליום כדי להעפיל לתשלום. אנו נשלם לך על כל מכשיר שתשתמש בו כדי לתרום לרשת הגלובלית. אנו שואפים לשלם לך מספיק כדי לכסות את כל או חלק מהעלות של ספקי האינטרנט שלך וספקים הטלפון הנייד.

אם אתה רוצה לעשות קצת יותר, אין בעיה. אנו משלמים לך כדי לקרוא הודעות מהנותן הנבחר. אתה מספר לנו כמה הודעות אתה מקבל מדי יום ואנחנו משלמים לך על כל מה שאתה קורא. אם תצטרף לתוכנית ההפניה שלנו, אנו נשלם לך גם כדי לשתף את הודעות המדיה שלנו בין העוקבים לחברים שלך.

ככל שאתה יכול לעשות יותר כדי לעזור לנו להפיץ את המילה, יותר אנחנו יכולים לעשות כדי לעזור לך, יותר מדי.
כיצד מקבלים תשלום?
אנו משלמים לקהילה שלנו מדי יום באמצעות אסימוני OPP שלנו.
1 OPP Token = $0.40.

תשלומים וחיובים מנוהלים באמצעות smartcontract להגשמה עצמית blockchain.

כל יום כאשר אתה משתף נתונים, להציג הודעות ממומנות או לשתף פוסטים וכו ', תראה את אסימון OPP שנוסף לחשבונך. נא עיין בספר הלבן שלנו לקבלת פרטים נוספים.מרכז השליטה
לאחר שתירשם אלינו, תקבל את קוד הגישה ללוח המחוונים של OPP. מרכזי שליטה הם המקום שבו אתה מנהל את האופן שבו אתה עובד איתנו, כמה נתונים ברצונך לשתף, כמה מכשירים, כמה הודעות ברצונך לקרוא ועוד.

כל האוספים OPP שלך יהיה מאוחסן בבטחה הארנק האלקטרוני שלך על לוח המחוונים כל יום. אתה יכול לראות את הצמיחה של יתרתך. תראה תשלומים נכנסים ופרטים על האופן שבו קיבלת אותם.

מ מרכז השליטה אתה יכול גם להחליט איך אתה רוצה לבזבז את זה, באמצעות קמעונאית מקוונת שלנו קניון, אשראי את חשבון הבנק שלך, לשלוח כספים כרטיס האשראי שלך OPP (לא נדרש חשבון הבנק) או לפדות בשוק Crypto. מתוך לוח המחוונים שלנו תוכל להשתמש בטוקן OPP בדיוק כפי שאתה משתמש במזומן היומיום.

צוות
אנחנו צוות של אנשי מקצוע מנוסים עם תוכניות שאפתניות עבור הפרויקט שלנו.

מומחיות הליבה שלנו היא בניית טכנולוגיה ומערכות שיווק כדי לשרת את הלקוחות שלנו. בעוד אנו עובדים עם שמות גדולים רבים, העבודה החשובה ביותר שלנו לאורך השנים נעשה כדי לתמוך בעסקים קטנים. עסקים קטנים הם קהילות מרכזיות וכלכליות. זה המקום שבו רוב כוח העבודה הוא שכר לבצע תשלומים.

בנינו צוות של טכנאים מוכשרים ו Communicators ולהבין איך לעשות דברים!הסיפור עד כה

הצוות עבד יחד במשך למעלה מעשור. הצלחנו להצלחה רבה ונלחמנו יחד בקשיים גדולים. אנחנו קשורות בחוזקה יחידות שיש להם שנים רבות בעסקים ביחד ולדעת איך להשיג את הטוב ביותר אחד מהשני.

2000 - מרטין ופיל עבדו יחד ויצרו ברוקר כלי עזר מסחריים אשר ניהלו חוזה אספקה עבור גז מסחרי וחשמלty.

2003 - משרדנו בבוקרשט נפתח, וליאו הצטרף לצוות. המשרד של ליאו אחראי על תפקידים במשרד האחורי, תמיכת לקוחות, וסיקור.

2008 - העסק שלנו הוא גדל ואנחנו הופכים מאוד מוצלח בתקשורת. קרינה וסוזן הצטרפו לעסק בשלב זה.

2010 - אנו מציגים חטיבת תקשורת ניידת המשרתת B2B ו- B2C. יחד אנחנו מוסיפים שירותי ייעוץ נוספים לתיק שלנו.

2014 - צוות הטכנולוגיה שלנו פיתח התקנים אורח מבוסס על נתב מבוסס WiFi נקודה חמה. USP שלנו הוא לאפשר ללקוחות B2B שלנו לייצר רווחים WiFi שלהם. לאחר שהצטרף אלינו שנה קודם לכן, ג 'ו, כמו שלנו משווק דיגיטלי, אחראי על פיתוח תכונות נוספות המסופקים על ידי הקושחה שעושה אורח WiFi Hotspot כלי שיווקי נהדר עבור הלקוחות שלנו.

2016 - עם המשך R & D מוצרים שפותחו, המכירות צומחות, עכשיו יש לנו לקוחות ב -15 מדינות. לאחר מכן, אנו מוסיפים מוצרים ושירותים דיגיטליים המבוססים על Google, ומציעים ללקוחותינו רמה גבוהה יותר של מעורבות לקוחות.

2017 - התחלנו לעבוד על מנת לפתח את פתרונות ה- WiFi שלנו כדי לשרת את שוק הטלפונים החכמים. החזון שלנו OPP פתח WiFi נולד.

2018 - מחקר שוק נערך למדוד את הפופולריות של המודל העסקי שלנו. R & D נוספים על היישום הנייד. OPP Open ICO תצורה.OPP Open Wifi מפת דרכים


Disclaimer
זהו תרגום, כמו גם עותק של ANN באנגלית. אם נמצאו שגיאות בתרגום זה, ראה ANN הרשמי.
6  Local / עברית (Hebrew) / [ANN] [TOKEN SALE OPEN] 🎓 DISCIPLINA — the first blockchain for HR & Education on: July 05, 2018, 09:31:23 AM


DISCIPLINA היא הבלוקטיב הרב-תכליתי הראשון ליצירת פרופילים אישיים מאומתים המבוססים על הישגים אקדמיים ומקצועיים. מטרת הפרויקט שלנו היא לבצע שינויים איכותיים בתחום החינוך והגיוס ולסייע בשימוש היעיל בטכנולוגיות של בלוקצ'ין.

DISCIPLINA היא קוד פתוח חדש פרטית פרטית לציבור blockchain מבוסס על PoS- הקונצנזוס עבור הדרישות של שירותי חינוך וגיוס בהתחשב הספציפיות של עבודתם.

DISCIPLINA ישמור את כל ההיסטוריה של הישגים אקדמיים של אדם blockchain, מניבים את הציון האישי שלהם. זה יאפשר recruiters כדי לפשט את החיפוש המועמד על ידי תחומי ההתמחות שלהם ואת הכישורים הדרושים.

Blockchain זה מפותח מאפס על ידי צוות TeachMePlease ומפתחי לשעבר של Cardano (מטבע ADA).

הצוות מונה 45 איש. לצוות שלנו יש ניסיון רב בתחום החינוך ובלוקים.

“אני כבר צופה כי עד שנת 2030 החברה הגדולה ביותר באינטרנט תהיה חברה מבוססת חינוך שלא שמענו עליה”
Thomas Frey, the senior futurist at the DaVinci Institute

יתרונות הפלטפורמה

 •   אפשרות לאחסן את הנתונים על הישגים אישיים בצורה דיגיטלית ולספק גישה לנתונים באמצעות פלטפורמה מאוחדת המבטיחה את קביעותה ואת אמינותה
 
 •   ייצור רווחים של הנתונים המאוחסנים על הישגים לימודיים של הסטודנט באמצעות הסחר שלה למגייסים. מילוי התחייבויות של כל הצדדים מובטחת, והאפשרות לתשלום חוצה גבולות מסופקת

 •   DISCIPLINA היא פלטפורמת קוד פתוח. כל שירות חינוכי או גיוס יוכל להשתמש בבלקצ'ין בפרויקטים שלהם

 •   הזדמנות של חינוך ממוקד, כאשר לתלמידים יש אבני דרך מסוימות, על-ידי השלמתן, הן יובטחו לארגון נתון

 •   מידע אמין על דירוגים, משוב ותלמיד ציוני

 •   כלי חיפוש יעיל על ידי הישגי המועמדים ותחומי ההתמחות שלהם


מדוע אנו מפתחים את הארכיטקטורה הבלוקצ'אנית שלנו?

DISCIPLINA מאחסנת מידע סודי, כגון הקורסים, משימות התלמידים, הציונים ותוצאות הבדיקות. לכן, פתרונות בלוקשיין ציבוריים, אשר לאחסן את כל העסקאות שלהם בגישה פתוחה - Ethereum או EOS, למשל - אינם מקובלים. יחד עם זאת, פתרונות בלוקשיין פרטיים, כגון Hyperledger, אינם מספקים מספיק vifiability של הנתונים המאוחסנים עליהם.Minting ב DISCIPLINA

שלא כמו כריית PoW המסורתית, פלטפורמת ה- DISCIPLINA מספקת הטבעת PoS יעילה. המשתמשים יקבלו תגמולים עבור כל פעילות יצרנית המוקדש עיבוד העסקה ותמיכה ברשת. הרשת תגמל את המשתמשים באופן יחסי לנפח של אסימוני DSCP על היתרה של כל משתמש.

עוד על DISCIPLINA

שוק   |   בחודש יוני 2017   Sberbank אישר את הצורך במערכת עם הוגן
   |   ההיסטוריה של הישגים ידי מתן מחיר 1st בשביל הקבוצה
 

   |   עם הפרויקט Blockchain קורות חיים על hackathon השנתי.

מכירת אסימון
כלי התשלום העיקרי בפלטפורמה יהיה אסימון DSCP יחד עם יחידת תשלום קטנה יותר בשם Logic.
אסימוני DSCP שהופצו במהלך הקמפיין יומרו מאוחר יותר לאסימונים מקומיים ביחס של 1: 1 לאחר תחילת ה- DISCIPLINA MainNet (המחצית השנייה של 2019).

Softcap: 7 000 ETH
Hardcap: 34 000 ETH or $15,000,000 the one that will be raised first
שיעור אסימון: 1 DSCP = 0,0005 ETH
אנו מקבלים: BTC, ETH, LTC
אספקת אסימון משוער: ≈ 95,000,000 DSCP

כל משתתף יעבור אימות זהות (KYC / AML). אם אתה אזרח ארה"ב, יהיה עליך גם לאשר את מעמדך "משקיע מוכר".
לא ניתן יהיה למשוך אסימונים עד סוף המערכה כולה.

רשימת ההיתרים פועלת! אנו שמחים להזמין אותך למרכז השליטה של ​​המשתתף אל תחמיצו את ההזדמנות שלכם!


המשתמשים של פלטפורמת DISCIPLINA יוכלו להוציא Cryptopay שיתוף מיתוג כרטיס פלסטיק.

משכו כספים הפצה

טים

הצוות שלנו מורכב מ -45 מפתחי תוכנה מנוסים, מנהלים ומומחי שיווק. אנחנו מאמינים שיש את כל הצוות תחת קורת גג אחת.


אנשי קשר
ברחבי העולם:+3728803644
E-Mailoffers@disciplina.io
פלטפורמת TeachMePlease בתחום החינוך:
https://teachmeplease.com
אתר מכירת אסימונים ופרופיל משתמש:
https://disciplina.io
2018 © Disciplina Oά, כל הזכויות שמורות
Tallinn, Kesklinna linnaosa, Narva mnt 7-634, 10117
7  Local / עברית (Hebrew) / [ANN] [ICO] Devolve Developer - The Globalization of Real Estate Development on: June 25, 2018, 09:50:40 AM


           

       


Disclaimer

- אני לא אחראי לתרגום של מסמך זה, אם נמצא פרשנות שגויה של מסמך זה
- אם נמצאו שגיאות עבור כל מילה, ראה ANN BOUNTY המקורי כאן: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4202040
8  Local / עברית (Hebrew) / [BOUNTY] [ICO] Devolve Developer - Join the Revolutionary Token Sale on: June 24, 2018, 12:26:19 AM

           

       


Devolve Developer היא מפתחת נדל"ן מהפכנית עם פלטפורמת נדל"ן פתוחה. המטרה שלנו היא לספק גישה להשקעה גלובלית נדל"ן הזדמנויות השקעה ליחידים בכל רמת התרומה על ידי מינוף האבטחה והשקיפות של הטכנולוגיה blockchain.

237,600 אסימונים יוקצו לתוכנית Bounty # 1.

הבאונטי יחולק בין המשתתפים באופן פרופורציונלי לסכום ההימור stakes.


הקצאת השפע תחולק כדלקמן:

Signature: 25%
Translation: 35%
Facebook: 20%
Twitter: 20%


כללי כללי


 • קמפיין באונטי מתחיל 24 במאי 2018 ומסתיים ב 30 ביוני 2018.
 • כל משתתפי באונטי נדרשים להצטרף Devolve Developer's Telegram Group and Telegram Channel.
 • כל סוג של התנהגות פוגעת או לקוי בעת קידום מפתח פיתוח תביא לפסילה מיידית מן מסע הפרסום השפע.
 • מנהל השפע והצוות שומרים לעצמם את הזכות לבצע שינויים בתנאים בכל רגע.
 • דוחות מקבלים לאחר 6 יולי, 23:59 EST לא ייספר.
 • השתמש בשרשור זה לשאלות הקשורות לשאלות.שבועי תגמולים:

 • Member: 15 stakes per week
 • Full Member: 30 stakes per week + 5 stakes בשבוע עבור לובש את אוואטר
 • Senior Member: 50 stakes per week + 5 stakes בשבוע עבור לובש את אוואטר
 • Hero and Legendary: 80 stakes per week + 5 stakes בשבוע עבור לובש את אוואטר

כללים, תנאים והתניות:
 
 • על המשתתפים להיות לפחות חבר.
 • משתתפים בעלי אמון שלילי אינם מורשים להשתתף בקמפיין החתימה.
 • המשתתפים צריכים לפרסם 10 הודעות בונה בשבוע.
 • המשתתפים חייבים לכתוב לפחות 2 הודעות ב Devolve Developer של ANN Thread.
 • הודעות צריך להיות בקטע "חלופי Cryptocurross" או בלוח המקומי.
 • הודעות שאינן מחוץ לנושא, או פשוט עשה את הכוונה של העלאת ספירה לכתוב יפסלו.
 • יש לשמור את החתימה עד לגיליון האלקטרוני.

Avatar:


Signatures:

Hero/Legendary

▄▄▄█████████▄▄▄
▄▄███████████████████▄▄
▄█████████████████████████▄
▄████████████████████████████▄
▄███████████████████████████████▄
▄█████████████████████████████████▄
███████████████████████████████████
█████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████
████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████
███████████████████████████████████
▀█████████████████████████████████▀
▀███████████████████████████████▀
▀████████████████████████████▀
▀█████████████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
▀▀▀█████████▀▀▀
   

   

   ▶  FACEBOOK
▶  TWITTER
▶  TELEGRAM
▶  YOUTUBE

Code:
[center][table][tr]
[td][center][url=https://devolvedeveloper.io/][tt][size=2px][color=#248ff3]▄▄▄█████████▄▄▄
▄▄████████[color=#f2c231]███[/color]████████▄▄
▄█████████[color=#f2c231]███████[/color]█████████▄
▄█████████[color=#f2c231]█████[/color]█[color=#f2c231]█████[/color]█████████▄
▄████████[color=#f2c231]█████[/color]█████[color=#f2c231]█████[/color]████████▄
▄███████[color=#f2c231]█████[/color]█████████[color=#f2c231]█████[/color]███████▄
██████[color=#f2c231]█████[/color]█████████████[color=#f2c231]█████[/color]██████
███████████████████████████[color=#f2c231]█████[/color]█████
[color=#f2c231]████████████[/color]█████████████████[color=#f2c231]█████[/color]███
███████████████████████████████[color=#f2c231]█████[/color]█
[color=#f2c231]████████████[/color]█████████████████[color=#f2c231]█████[/color]███
███████████████████████████[color=#f2c231]█████[/color]█████
██████[color=#f2c231]█████[/color]█████████████[color=#f2c231]█████[/color]██████
▀███████[color=#f2c231]█████[/color]█████████[color=#f2c231]█████[/color]███████▀
▀████████[color=#f2c231]█████[/color]█████[color=#f2c231]█████[/color]████████▀
▀█████████[color=#f2c231]█████[/color]█[color=#f2c231]█████[/color]█████████▀
▀█████████[color=#f2c231]███████[/color]█████████▀
▀▀████████[color=#f2c231]███[/color]████████▀▀
▀▀▀█████████▀▀▀[/color][/size][/tt][/url][/center][/td]
[td]  [/td]
[td][left][url=https://devolvedeveloper.io/][font=Arial][size=15px][b][glow=#000,0][color=#000].[color=#f2c231]Devolve[/color].[/color][/glow]
[glow=#000,0][color=#000].[color=#FFF]Developer[/color].[/color][/glow][/b][/size][/font][/url][/left][/td]
[td]  [/td]
[td][tt][size=2px][color=#003277]█

█[/color][/size][/tt][/td]
[td]  [/td]
[td][center][url=https://devolvedeveloper.io/][font=Arial Black][size=15px][glow=#248ff3,0][color=#248ff3].[color=#FFF]WORLD’S MOST INNOVATIVE STANDARD[/color].[/color][/glow]
[size=6px][i][color=#f2c231]▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀[/color][/i][/size]  [color=#003277]FOR REAL ESTATE DEVELOPMENT[/color][/size][/font][/url][/center][/td]
[td]  [/td]
[td][tt][size=2px][color=#003277]█

█[/color][/size][/tt][/td]
[td]  [/td]
[td][center][font=Arial][b][url=https://devolvedeveloper.io/][size=12px][color=#003277]Token Sale: June 16, 2018[/color][/size][/url]
[url=https://devolvedeveloper.io/whitepaper/][size=18px][color=#f2c231]▌[glow=#248ff3,0][color=#248ff3].[color=#FFF]WHITEPAPER[/color].[/color][/glow]▐[/color][/size][/url][/b][/font][/center][/td]
[td]  [/td]
[td][font=Arial Black][size=8px][color=#003277]▶  [url=https://www.facebook.com/Devolve-Developer-581337225556153/][color=#248ff3]FACEBOOK[/color][/url]
▶  [url=https://twitter.com/DevolveDev][color=#f2c231]TWITTER[/color][/url]
▶  [url=https://t.me/devolvedeveloperio][color=#248ff3]TELEGRAM[/color][/url]
▶  [url=https://www.youtube.com/watch?v=hW9WEc8wpSw][color=#f2c231]YOUTUBE[/color][/url][/color][/size][/font][/td]
[/tr][/table][/center]

Senior Member

▄▄▄█████████▄▄▄
▄▄███████████████████▄▄
▄█████████████████████████▄
▄████████████████████████████▄
▄███████████████████████████████▄
▄█████████████████████████████████▄
███████████████████████████████████
█████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████
████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████
███████████████████████████████████
▀█████████████████████████████████▀
▀███████████████████████████████▀
▀████████████████████████████▀
▀█████████████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
▀▀▀█████████▀▀▀
   

   

   ▶  FACEBOOK
▶  TWITTER
▶  TELEGRAM
▶  YOUTUBE

Code:
[center][table][tr]
[td][center][url=https://devolvedeveloper.io/][tt][size=2px][color=#248ff3]▄▄▄█████████▄▄▄
▄▄████████[color=#f2c231]███[/color]████████▄▄
▄█████████[color=#f2c231]███████[/color]█████████▄
▄█████████[color=#f2c231]█████[/color]█[color=#f2c231]█████[/color]█████████▄
▄████████[color=#f2c231]█████[/color]█████[color=#f2c231]█████[/color]████████▄
▄███████[color=#f2c231]█████[/color]█████████[color=#f2c231]█████[/color]███████▄
██████[color=#f2c231]█████[/color]█████████████[color=#f2c231]█████[/color]██████
███████████████████████████[color=#f2c231]█████[/color]█████
[color=#f2c231]████████████[/color]█████████████████[color=#f2c231]█████[/color]███
███████████████████████████████[color=#f2c231]█████[/color]█
[color=#f2c231]████████████[/color]█████████████████[color=#f2c231]█████[/color]███
███████████████████████████[color=#f2c231]█████[/color]█████
██████[color=#f2c231]█████[/color]█████████████[color=#f2c231]█████[/color]██████
▀███████[color=#f2c231]█████[/color]█████████[color=#f2c231]█████[/color]███████▀
▀████████[color=#f2c231]█████[/color]█████[color=#f2c231]█████[/color]████████▀
▀█████████[color=#f2c231]█████[/color]█[color=#f2c231]█████[/color]█████████▀
▀█████████[color=#f2c231]███████[/color]█████████▀
▀▀████████[color=#f2c231]███[/color]████████▀▀
▀▀▀█████████▀▀▀[/color][/size][/tt][/url][/center][/td]
[td]  [/td]
[td][left][url=https://devolvedeveloper.io/][font=Arial][size=15px][b][color=#f2c231]Devolve[/color]
[color=#000]Developer[/color][/b][/size][/font][/url][/left][/td]
[td]  [/td]
[td][tt][size=2px][color=#003277]█

█[/color][/size][/tt][/td]
[td]  [/td]
[td][center][url=https://devolvedeveloper.io/][font=Arial Black][size=15px][color=#248ff3]WORLD’S MOST INNOVATIVE STANDARD[/color]
[size=6px][i][color=#f2c231]▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀[/color][/i][/size]  [color=#003277]FOR REAL ESTATE DEVELOPMENT[/color][/size][/font][/url][/center][/td]
[td]  [/td]
[td][tt][size=2px][color=#003277]█

█[/color][/size][/tt][/td]
[td]  [/td]
[td][center][font=Arial][b][url=https://devolvedeveloper.io/][size=12px][color=#003277]Token Sale: June 16, 2018[/color][/size][/url]
[url=https://devolvedeveloper.io/whitepaper/][size=18px][color=#f2c231]▌[color=#248ff3]WHITEPAPER[/color]▐[/color][/size][/url][/b][/font][/center][/td]
[td]  [/td]
[td][font=Arial Black][size=8px][color=#003277]▶  [url=https://www.facebook.com/Devolve-Developer-581337225556153/][color=#248ff3]FACEBOOK[/color][/url]
▶  [url=https://twitter.com/DevolveDev][color=#f2c231]TWITTER[/color][/url]
▶  [url=https://t.me/devolvedeveloperio][color=#248ff3]TELEGRAM[/color][/url]
▶  [url=https://www.youtube.com/watch?v=hW9WEc8wpSw][color=#f2c231]YOUTUBE[/color][/url][/color][/size][/font][/td]
[/tr][/table][/center]

Full Member


Code:
[center][font=Arial][b][url=https://devolvedeveloper.io/][color=#003277]◢  [font=Arial Black][color=#f2c231]Devolve[/color] [color=#000]Developer[/color][/font]  |  [color=#248ff3]WORLD’S MOST [font=Arial Black]INNOVATIVE[/font] STANDARD[/color]  ◣[/color]
[color=#f2c231]▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  [color=#003277]FOR [font=Arial Black]REAL ESTATE[/font] DEVELOPMENT[/color]  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬[/color][/url]
[url=https://www.facebook.com/Devolve-Developer-581337225556153/][font=Arial Black][color=#248ff3]FACEBOOK[/color][/font][/url]  [url=https://twitter.com/DevolveDev]▶  [color=#f2c231]TWITTER[/color][/url]  [url=https://t.me/devolvedeveloperio]▶  [font=Arial Black][color=#248ff3]TELEGRAM[/color][/font][/url]  [url=https://www.youtube.com/watch?v=hW9WEc8wpSw]▶  [color=#f2c231]YOUTUBE[/color][/url]  [url=https://devolvedeveloper.io/][color=#003277]|  [font=Arial Black]Token Sale:[/font] June 16, 2018[/color][/url][/b][/font][/center]

Member


Code:
[center][url=https://devolvedeveloper.io/]◢  [b]Devolve Developer[/b]  |  WORLD’S MOST [b]INNOVATIVE[/b] STANDARD  ◣
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  FOR [b]REAL ESTATE[/b] DEVELOPMENT  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬[/url]
[url=https://www.facebook.com/Devolve-Developer-581337225556153/][b]FACEBOOK[/b][/url]  [url=https://twitter.com/DevolveDev]▶  TWITTER[/url]  [url=https://t.me/devolvedeveloperio]▶  [b]TELEGRAM[/b][/url]  [url=https://www.youtube.com/watch?v=hW9WEc8wpSw]▶  YOUTUBE[/url]  [url=https://devolvedeveloper.io/]|  [b]Token Sale:[/b] June 16, 2018[/url][/center]

טופס בקשה: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdCPGESMtN2Sc1uVnw1tZFooaNJ4Fnrq_8oGI7IX8R5XP-Y8g/viewform
גיליון אלקטרוני: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1cT4a8mePY8-7kTLiIyvRtoMi4UN183YRWHYGizlhpnM/edit#gid=926068045
תגמולים:

 • One Pager: 100 stakes
 • ANN and Bounty Thread: 50 stakes
 • Moderation or Management: 5 stakes per valid post

כללים, תנאים והתניות:

 • משתתפים בעלי אמון שלילי אינם מורשים להשתתף בקמפיין התרגום.
 • משתתפים אשר ישתמשו ב- Google Translate או במתרגמים מקוונים אחרים יפסלו באופן מיידי.
 • בקשות לתרגום לשפות מרובות לא יתקבלו.
 • התרגום צריך להיעשות בשפה פשוטה, ויש להבין אותו לאנשים רגילים, לא רק מומחים טכניים.
 • שמור את החוט בחיים על ידי תרגום ופרסום עדכונים שוטפים, חדשות או כל הכרזות חשובות מהמסר המוצמד בקבוצת Telegram. חוט הודעה בודד יידחה.

טופס בקשה: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdRMZnMbeAddOC7-GNhOTr7YgZ5ZuqnJZt3SgaOPPIAp-jYKw/viewform
גיליון אלקטרוני: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1cT4a8mePY8-7kTLiIyvRtoMi4UN183YRWHYGizlhpnM/edit#gid=1043759695
תגמולים:

 • 200-1999 friends: 5 stakes per week
 • 2000 and above friends: 10 stakes per week

כללים, תנאים והתניות:

 • חשבון הפייסבוק הרשמי Devolve Developer's Official Facebook Account.
 • משתתפים עם חשבונות מרובים אינם מותרים.
 • משתתפים עם לפחות 300 חברים זכאים להשתתף במסע הפרסום של Facebook.
 • צור לפחות 5 סימוני 'אהבתי' והוסף פוסט או פרסם מחדש בשבוע.
 • הודעות או reposts חייב להיות קישור אל Devolve Developer's website or Telegram קבוצה אלה hashtags: #Blockchain, #RealEstate, #Publicsale, #Developer, #Ethereum, #Platform.
 • אין לפרסם או לפרסם מחדש את כולם ביום אחד; רק 1 פוסט או repost ליום מותר.
 • פרסם את ההודעות השבועיות שלך או reposts פעם בשבוע זה פתיל.

פורמט דוח

Code:
Week 1
Facebook Campaign

Posts or Reposts
1.
2.
3.
4.
5.

Application Form: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdhh9XJt5rNB-ZNj9kNa4X87der4LT6tAXj0KzRpLmK99MmQQ/viewform
Spreadsheet: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1cT4a8mePY8-7kTLiIyvRtoMi4UN183YRWHYGizlhpnM/edit#gid=30092239
תגמולים:

 • 200-1999 followers: 5 stakes per week
 • 2000 and above followers: 10 stakes per week

כללים, תנאים והתניות:

 • חשבון הפייסבוק הרשמי Devolve Developer's Official Twitter Account.
 • משתתפים עם חשבונות מרובים אינם מותרים.
 • משתתפים עם לפחות 300 חברים זכאים להשתתף במסע הפרסום של Twitter.
 • טוויטר הביקורת חייבת להיות שווה או גבוהה מ 85%.
 • הפוך לפחות 5 אוהב ו tweets או חוזרים בשבוע.
 • ציוצים או הערות חייבים להיות קישור Devolve Developer's website or Telegram קבוצה אלה hashtags: #Blockchain, #RealEstate, #Publicsale, #Developer, #Ethereum, #Platform.
 • אין לפרסם או לפרסם מחדש את כולם ביום אחד; רק 1 פוסט או repost ליום מותר.
 • פרסם את ההודעות השבועיות שלך או reposts פעם בשבוע זה פתיל.

פורמט דוח

Code:
Week 1
Twitter Campaign

Tweets or Retweets
1.
2.
3.
4.
5.

Application Form: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScl4xjjN-1B-1euGrFkgy3utuyeZeriqoEoSn0lTAjWLIV2yw/viewform
Spreadsheet: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1cT4a8mePY8-7kTLiIyvRtoMi4UN183YRWHYGizlhpnM/edit#gid=458995168
Disclaimer
- אני לא אחראי לתרגום של מסמך זה, אם נמצא פרשנות שגויה של מסמך זה
- אם נמצאו שגיאות עבור כל מילה, ראה ANN BOUNTY המקורי כאן: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4213421
9  Local / עברית (Hebrew) / [ANN] KureCoin - Your smart coin on: June 23, 2018, 08:14:04 PM


Disclaimer
- אני לא אחראי לתרגום של מסמך זה, אם נמצא פרשנות שגויה של מסמך זה
- אם נמצאו שגיאות עבור כל מילה, ראה ANN המקורי כאן: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4313874
10  Local / עברית (Hebrew) / 🔴🔴🔴[ANN][ICO] CINDX | PRE-SALE STARTS 27 June, 2018🔴🔴🔴 on: June 23, 2018, 08:39:34 AMDisclaimer
- אני לא אחראי לתרגום של מסמך זה, אם נמצא פרשנות שגויה של מסמך זה
- אם נמצאו שגיאות עבור כל מילה, ראה ANN המקורי כאן: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4421275.0
11  Local / עברית (Hebrew) / 🔴🔴🔴[BOUNTY][ICO] CINDX | PRE-SALE STARTS 27 June, 2018🔴🔴🔴 on: June 23, 2018, 08:05:12 AM
1. Signature Campaign – 20%
2. Facebook Campaign – 10%
3. Reddit Campaign – 10%
3. Youtube Campaign – 10%
4. Twitter Campaign – 10%
5. Telegram Campaign – 5%
6. Translation Campaign – 15%
7. Media/Blog Campaign (blogs, articles, news, reviews) – 20%


קמפיין הבאונטי מתחיל 6 ביוני ומסתיים ב 7 באוקטובר, 2018.
הקמפיין של באונטי הוקצה 3 480 000 אסימונים.
אסימון למכירה מראש מתחיל 23 ביולי, 2018.
מכירת האסימון מתחילה 27 באוגוסט, 2018 ומסתיים ב 8 באוקטובר 2018.

Week 1 - 10/06
שבוע 1 - 10/06
שבוע 2 - 17/06
שבוע 3 - 24/06
שבוע 4 - 01/07
שבוע 5 - 08/07
שבוע 6 - 15/07
שבוע 7 - 22/07
שבוע 8 - 29/07
שבוע 9 - 05/08
שבוע 10 - 12/08
שבוע 11 - 19/08
שבוע 12 - 26/08
שבוע 13 - 02/09
שבוע 14 - 09/09
שבוע 15 - 16/09
שבוע 16 - 23/09
שבוע 17 - 30/09
שבוע 18 - 07/10
תגמולים:

100k friends/subscribers – 50  Stakes/שבוע
50k friends/subscribers  – 25 Stakes/שבוע
10k friends/subscribers – 10  Stakes/שבוע
5k friends/subscribers – 5 Stakes/שבוע
1000 friends/subscribers – 3  Stakes/שבוע
500 friends/subscribers - 2  Stakes/שבוע
250 friends/subscribers – 1  Stakes/שבוע

תנאים והתניות:

אתה חייב ללחוץ על אוהב להירשם official Facebook page.

1. אתה חייב להיות לפחות 200 חברים / מנויים.
2. מספר חברים אמיתיים / מנויים - לא פחות מ 80%.
3. האם הודעות על הפלטפורמה שלנו. העתקת גרפיקה, טקסטים. (ניתן להשתמש בתמונות רשמיות, לוגו, גרפיקה שפורסמה באתרי אינטרנט, ANN-topic, Twitter ו- Medium)
4. מותר רק חשבון אחד לאדם, ללא תלות במספר הפוסטים והפוסטים.
5. אתה צריך לאהוב ו repost לפחות 3 הודעות בשבוע מן הפייסבוק שלנו.
6. עליך ליצור 2 הודעות בשבוע על CINDX, עם hashtags #CINDX #ICO.
8. הדף שלך צריך להיות ציבורי ופתוח לכל המשתמשים.
9. אתה חייב לקחת דו"ח שבועי עד יום ראשון 23:59 (UTC + 3) בנושא זה.

 תגמולים:

100k subscribers – 50 Stakes/Week
50k subscribers  – 25 Stakes/Week
10k subscribers – 10 Stakes/Week
5k subscribers – 5 Stakes/Week
1000 subscribers – 3 Stakes/Week
500 subscribers – 2 Stakes/Week
250 subscribers – 1 Stakes/Week

תנאים והתניות:

הצטרף הרשמי Twitter community.

1. החשבון שלך חייב להיות בן חודשיים לפחות.
2. חשבונות טוויטר צריך להיות ציבורי, פתוח לכולם. חשבונות גלויים, מתים, לא פעילים לא ייחשבו.
3. מינימום 5 tweets או חוזרים בשבוע.
4. מקסימום 2 tweets או חוזרים ביום. צור לפחות 2 tweets / לכתוב על הפרויקט CINDX בשבוע באמצעות hashtags # CINDX #ICO
5. משתמשים המשתמשים בחשבונות מרובים יהיו ברשימה השחורה.
6. החשבון והפוסטים שלך יהיו גלויים לכל המשתמשים.
7. אתה חייב לקחת דו"ח שבועי עד יום ראשון 23:59 (UTC + 3) בנושא זה.

 תגמולים:

כל הסרטונים יחולקו ל -3 קטגוריות ויתגמלו כדלקמן:

Professional: 5 Stakes
Good: 3 Stakes
Normal: 1 Stakes

תקבל פרס בסוף השבוע, בהתאם לאיכות ולפופולריות של העבודה שלך . כל התוכן יישפט על פי הקריטריונים: איכות, תצוגות ואפקטים.

תנאים והגבלות:

1. הסרטון חייב להיות לפחות דקה אחת, סרטונים קצרים יותר לא יתקבלו.
2. לערוץ שלך יש לפחות 100 משתמשים רשומים.
3. הווידאו צריך להכיל קישור לאתר הרשמי של CINDX.
4. הסרטון חייב להיות מקורי. אין להעתיק גרפיקה, טקסט ותוכן אחר. (ניתן להשתמש בתמונות רשמיות, לוגו, תמונות שפורסמו באתרי אינטרנט, ANN-topic, Twitter ו- Medium)
5. כדי להוכיח את המחבר, יש להוסיף את הפרופיל של Bitcointalk לתיאור הסרטון.

 תגמולים:

פוסט על CINDX או עם אזכור CINDX

5 upvotes: 5 Stakes
10 upvotes: 10 Stakes
20 upvotes: 20 Stakes
50 upvotes: 50 Stakes
100 upvotes: 100 Stakes

הערות על CINDX מי מקבל UpVotes ייחשב ביחס 1: 4, כלומר, על ידי הקלדת 40 UpVotes אתה מקבל x אסימוני CINDX.

תנאים והתניות:

1. על חשבונך להיות בן 20 ימים לפחות, ועליך לכלול לפחות 10 הודעות או 10 כרמות.
2. ההודעה תילקח בחשבון אם הוא פורסם באחד sub-credit הבאות או subredredits הקשורים מטבע crypto: r / bitcoin, r / ethereum, r / ethtrader, r / icocrypto, r / cryptocurrency
3. הודעות והערות עם קארמה שלילית אינן מתקבלות. כל סוג של דואר זבל לא יזכה גם.
4. שיעורי בונוס יוענקו אם הערות או הודעות יש לפחות 5 קולות
5. קישורים חיצוניים צריך להתייחס לאתר CINDX או הקהילה CINDX הרשמי.

 
תגמולים:

כל המאמרים יחולקו ל -3 קטגוריות ויתגמלו כדלקמן:

Professional: 5 Stakes
Good: 3 Stakes
Normal: 1 Stakes

תקבל פרס בסוף השבוע, בהתאם לאיכות ולפופולריות של התוכן שלך . כל התוכן יישפט לפי התוכן, הרלוונטיות ומספר הצפיות.

תנאים והתניות:

1. אתה יכול לפרסם את התוכן שלך באתר שלך / בלוג.
2. צריך להיות לפחות 100 מנויים בדף הבלוג שלך.
4. האתר שלך / הבלוג צריך להיות מקושר על ידי הנושא: crypto- מטבעות, כספים, טכנולוגיות חדשות, עסקים
5. המאמר שלך צריך להכיל לפחות 300 מילים.
6. העתקת גרפיקה, טקסט ותוכן אחר אסור. (אתה יכול להשתמש בתמונות רשמיות, לוגו פורסם באתר, ANN- נושא, טוויטר בינונית)
7. עליך להשתמש קישורים לאתר הרשמי.

 תנאים והתניות:

הצטרף הרשמי Telegram community.

1. הירשם לערוץ שלנו מברק ולקבל 1 Stake.
2. סך כל אסימוני האסיפה יחולק במספר המשתתפים בסוף ה - ICO.

 תגמולים:

1. אתה יכול לקבל 50 יתדות לכל תרגום נייר, 20 יתדות לכל באונטי, 20 יתדות לכל חוט ANN ו 30 יתדות לכל אתר של התרגום.

תנאים והתניות:

1. ניתן לתרגם Whitepaper, Bounty, ANN, site.
2. יהיה לך 5 ימים להעביר מרגע אישור הבקשה שלך
3. תרגומים חייב להיות מקורי, השימוש בכלים, כגון Google Translator, אסור. אחרת, אתה תהיה ברשימה השחורה.
4. מתחילים, כלומר, משתמשים שאין להם ניסיון בתרגום, אינם מתקבלים. לפני תחילת ההעברה, אנא שלח לנו את עבודת התרגום הקודמת שלך.
5. צוות CINDX שומר לעצמו את הזכות לשנות כללים, מבנה תשלומים ונקודות אחרות, במידת הצורך.

 תגמולים:

Jr. Member: 1  Stakes/Week
Member: 3  Stakes/Week
Full Member: 5  Stakes/Week
Senior Member: 10  Stakes/Week
Hero and Legendary: 15  Stakes/Week


משתתף במעמד חבר מלא ומעלה, לקבל 3 ערימות נוספות עבור גלגול הרשמי.

תנאים והתניות:

1. שמור על חתימה עד סוף מסע הפרסום. אתה תיפסל להסרת החתימה באמצע מסע הפרסום.
2. לפחות 10 הודעות בשבוע.
3. הודעות בסניף הכללי לא יספרו, ודואר זבל פשוט יפסל את המשתתף.
4. ההודעות הן יותר מ -50 תווים. הודעות שאינן קצרים מ -50 תווים לא נספרות.
6. שמור את החתימה שלך עד הטבלה הסופית של ההודעות שלך מוזן בטבלת הדו"ח. הסרת החתימה לפני הרשומות נספרות תפשיט אותך מהפרס.
7. Newbie אינו משתתף.
8. אתה חייב לקחת דו"ח שבועי עד יום ראשון 23:59 (UTC + 3) בנושא זה.

 


Avatar:Jr.Member:

Code:
[center]🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷 [ CINDX ] REFORM HOW SELL & BUY CRYPTO 🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷
🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷
https://cindx.io/

Quote
🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷 [ CINDX ] REFORM HOW SELL & BUY CRYPTO 🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷
🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷
https://cindx.io/
Member:

Code:
[center][url=https://cindx.io/]🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷 [ CINDX ] REFORM HOW SELL & BUY CRYPTO 🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷
🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷🔷[/url]
[url=https://cindx.io/][i]Website[/url] 🔷 [url=https://bitcointalk.org/index.php?topic=4421275.0][i]ANN[/url] 🔷 [url=https://t.me/cindex_official][i]Telegram[/url] 🔷 [url=https://twitter.com/CINDXPlatform][i]Twitter[/url] 🔷 [url=https://www.reddit.com/user/cindex_platform/][i]Reddit[/url] 🔷 [url=http://][i]WP[/url] 🔷 [url=https://medium.com/@cindx][i]Medium[/url] 🔷 [url=https://www.linkedin.com/company/11536833/][i]Linkedin[/url] 🔷 [url=https://www.youtube.com/channel/UCWbFPz5vZXm7VN-WMaYWZeQ][i]YouTube[/url] 🔷 [url=https://www.facebook.com/cindx.io/][i]Facebook[/url]

Quote
Full Member:

Code:
[center][b][font=arial black][color=#45029D]3[color=#49029B]5[color=#4D0399].[color=#510498]0[color=#550596]0[color=#5A0595]0[color=#5E0693].[color=#620792]0[color=#660890]0[color=#6A088F]0 [color=#730A8C]T[color=#770B8A]o[color=#7B0B89]k[color=#800C87]e[color=#840D86]n[color=#880E84]s [color=#900F81]i[color=#95107F]n [color=#9D117C]p[color=#A1127B]u[color=#A61379]b[color=#AA1478]l[color=#AE1476]i[color=#B21575]c [color=#BB1772]s[color=#BF1770]a[color=#C3186F]l[color=#C7196D]e  ⚪  [url=https://cindx.io/][color=#45029D][ [color=#4B039A]C[color=#4F0399]I[color=#520498]N[color=#550596]D[color=#590595]X [color=#600693]] [color=#660790]- [color=#6D098E]R[color=#70098D]E[color=#740A8B]F[color=#770A8A]O[color=#7B0B89]R[color=#7E0C88]M [color=#850D85]H[color=#880D84]O[color=#8B0E83]W [color=#920F80]S[color=#96107F]E[color=#99107E]L[color=#9C117D]L [color=#A3127A]& [color=#AA1478]B[color=#AD1477]U[color=#B11575]Y [color=#B71673]C[color=#BB1772]R[color=#BE1770]Y[color=#C1186F]P[color=#C5186E]T[color=#C8196D]O[/url]  ⚪  [url=https://cindex.net/registration][color=#45029D][[color=#4E0399]J[color=#570596]O[color=#600693]I[color=#69088F]N [color=#7B0B89]P[color=#840D86]r[color=#8D0E82]e[color=#96107F]-[color=#9F127C]S[color=#A81379]a[color=#B11575]l[color=#BA1672]e[color=#C3186F]][/url]
[url=https://cindx.io/][i][color=#45029d]Website[/url] ✧ [url=https://bitcointalk.org/index.php?topic=4421275.0][i][color=#7B0B89]ANN[/url] ✧ [url=https://t.me/cindex_official][i][color=#A61379]Telegram[/url] ✧ [url=https://twitter.com/CINDXPlatform][i][color=#45029D]Twitter[/url] ✧ [url=http://][i][color=#45029D]WP[/url] ✧ [url=https://www.reddit.com/user/cindex_platform/][i][color=#70098D]Reddit[/url] ✧ [url=https://medium.com/@cindx][i][color=#8B0E83]Medium[/url] ✧ [url=https://www.linkedin.com/company/11536833/][i][color=#B11575]Linkedin[/url] ✧ [url=https://www.youtube.com/channel/UCWbFPz5vZXm7VN-WMaYWZeQ][i][color=#C5186E]YouTube[/url] ✧ [url=https://www.facebook.com/cindx.io/][i][color=#45029D]F[color=#540497]a[color=#630792]c[color=#72098C]e[color=#810C87]b[color=#900F81]o[color=#9F117C]o[color=#AE1476]k[/url]

Quote
35.000.000 Tokens in public sale  ⚪  [ CINDX ] - REFORM HOW SELL & BUY CRYPTO  ⚪  [JOIN Pre-Sale]
WebsiteANNTelegramTwitterWPRedditMediumLinkedinYouTubeFacebook
Sr.Member

Code:
[center][table][tr]
[td][url=https://cindx.io][font=monospace][size=2px][color=#45029D]            ████████████████████
           ██████████████████████
          ████                ████
         ████   [color=#182549]█████[/color]   ████   ████
        ████   [color=#182549]███████[/color] ██████   ████
       ████   [color=#182549]████ ████[/color]   ████   ████
      ████   [color=#182549]████   ████[/color]   ████   ████
     ████   [color=#182549]████[/color]  ██ [color=#182549]████[/color]   ████  
    ████   [color=#182549]████[/color]   ██  [color=#182549]████[/color]
    ████   [color=#182549]████[/color]   ███  [color=#182549]████[/color]
    ████   [color=#182549]████[/color]   ███
    ████   [color=#182549]████[/color]   ███
    ████   [color=#182549]████[/color]   ███
    ████   [color=#182549]████[/color]   ███    [color=#182549]███[/color]
     ████   [color=#182549]████[/color]   ████ [color=#182549]████[/color] ████
      ████   [color=#182549]████[/color]   ████ [color=#182549]██[/color] ████  ████
       ████   [color=#182549]████[/color]   ████ ████   ████
        ████   [color=#182549]██████[/color] ██████    ████
         ████   [color=#182549]████[/color]   ████    ████
          ████                ████
           ██████████████████████
            ████████████████████[/td][td][/td]
[td]
[url=https://cindx.io][font=helvetica neue][b][size=28pt][color=#182549]I N D X
[/td][td][/td][td][/td][td][/td]
[td]
[center][url=https://cindx.io][font=helvetica neue][b][size=14pt][color=#45029D]R[color=#48029B]E[color=#4C039A]F[color=#4F0399]O[color=#530497]R[color=#560596]M [color=#5D0693]H[color=#610692]O[color=#640791]W [color=#6B088E]Y[color=#6F098D]O[color=#72098C]U [color=#790B89]S[color=#7D0B88]E[color=#800C86]L[color=#840C85]L [color=#8B0E82]A[color=#8E0E81]N[color=#920F80]D [color=#99107D]B[color=#9C117C]U[color=#A0117B]Y [color=#A71378]C[color=#AA1377]R[color=#AE1475]Y[color=#B11474]P[color=#B51573]T[color=#B81671]O
[color=#45029D]C[color=#48029B]O[color=#4C039A]P[color=#4F0398]Y [color=#560596]T[color=#5A0594]H[color=#5E0693]E [color=#650790]B[color=#68088F]E[color=#6C088E]S[color=#70098C]T [color=#770A8A]T[color=#7A0B88]R[color=#7E0C87]A[color=#820C86]D[color=#850D84]E[color=#890D83]R[color=#8C0E82]S [color=#940F7F]A[color=#97107E]U[color=#9B117C]T[color=#9E117B]O[color=#A2127A]M[color=#A61278]A[color=#A91377]T[color=#AD1476]I[color=#B01474]C[color=#B41573]A[color=#B81672]L[color=#BB1670]L[color=#BF176F]Y
[/td][td][/td][td][/td]
[td][url=https://cindx.io][size=28pt]👨‍💻[/td][td][/td][td][/td]
[td][center][size=9pt][b][url=https://www.facebook.com/cindx.io][i][color=#45029D]Facebook[/url] [url=https://bitcointalk.org/index.php?topic=4421275.0][i][color=#7B0B89]ANN[/url] [url=https://t.me/cindex_official][i][color=#A61379]Telegram[/url]
[url=https://twitter.com/CINDXPlatform][i][color=#45029D]Twitter[/url] [url=https://www.youtube.com/channel/UCWbFPz5vZXm7VN-WMaYWZeQ][i][color=#C5186E]YouTube[/url]
[url=http://][i][color=#45029D]WP[/url] [url=https://www.reddit.com/user/cindex_platform/][i] [color=#70098D]Reddit[/url] [url=https://medium.com/@cindx][i][color=#8B0E83]Medium[/url] [url=https://www.linkedin.com/company/11536833/][i][color=#B11575]Linkedin[/url][/td][/tr][/table]

Quote

Hero/Legendary

Code:
[center][table][tr]
[td][url=https://cindx.io][font=monospace][size=2px][color=#45029D]            ████████████████████
           ██████████████████████
          ████                ████
         ████   [color=#182549]█████[/color]   ████   ████
        ████   [color=#182549]███████[/color] ██████   ████
       ████   [color=#182549]████ ████[/color]   ████   ████
      ████   [color=#182549]████   ████[/color]   ████   ████
     ████   [color=#182549]████[/color]  ██ [color=#182549]████[/color]   ████  
    ████   [color=#182549]████[/color]   ██  [color=#182549]████[/color]
    ████   [color=#182549]████[/color]   ███  [color=#182549]████[/color]
    ████   [color=#182549]████[/color]   ███
    ████   [color=#182549]████[/color]   ███
    ████   [color=#182549]████[/color]   ███
    ████   [color=#182549]████[/color]   ███    [color=#182549]███[/color]
     ████   [color=#182549]████[/color]   ████ [color=#182549]████[/color] ████
      ████   [color=#182549]████[/color]   ████ [color=#182549]██[/color] ████  ████
       ████   [color=#182549]████[/color]   ████ ████   ████
        ████   [color=#182549]██████[/color] ██████    ████
         ████   [color=#182549]████[/color]   ████    ████
          ████                ████
           ██████████████████████
            ████████████████████[/td][td][/td]
[td]
[url=https://cindx.io][font=helvetica neue][b][size=28pt][color=#182549]I N D X
[/td][td][/td][td][/td][td][/td]
[td]
[center][url=https://cindx.io][font=helvetica neue][b][size=14pt][color=white][glow=#45029D,2][color=transparent]`[/color]R[glow=#48029B,2]E[glow=#4C039A,2]F[glow=#4F0399,2]O[glow=#530497,2]R[glow=#560596,2]M [glow=#5D0693,2]H[glow=#610692,2]O[glow=#640791,2]W [glow=#6B088E,2]Y[glow=#6F098D,2]O[glow=#72098C,2]U [glow=#790B89,2]S[glow=#7D0B88,2]E[glow=#800C86,2]L[glow=#840C85,2]L [glow=#8B0E82,2]A[glow=#8E0E81,2]N[glow=#920F80,2]D [glow=#99107D,2]B[glow=#9C117C,2]U[glow=#A0117B,2]Y [glow=#A71378,2]C[glow=#AA1377,2]R[glow=#AE1475,2]Y[glow=#B11474,2]P[glow=#B51573,2]T[glow=#B81671,2]O
[glow=#45029D,2][color=transparent]`[/color]C[glow=#48029B,2]O[glow=#4C039A,2]P[glow=#4F0398,2]Y [glow=#560596,2]T[glow=#5A0594,2]H[glow=#5E0693,2]E [glow=#650790,2]B[glow=#68088F,2]E[glow=#6C088E,2]S[glow=#70098C,2]T [glow=#770A8A,2]T[glow=#7A0B88,2]R[glow=#7E0C87,2]A[glow=#820C86,2]D[glow=#850D84,2]E[glow=#890D83,2]R[glow=#8C0E82,2]S [glow=#940F7F,2]A[glow=#97107E,2]U[glow=#9B117C,2]T[glow=#9E117B,2]O[glow=#A2127A,2]M[glow=#A61278,2]A[glow=#A91377,2]T[glow=#AD1476,2]I[glow=#B01474,2]C[glow=#B41573,2]A[glow=#B81672,2]L[glow=#BB1670,2]L[glow=#BF176F,2]Y[color=transparent]`[/color]
[/td][td][/td][td][/td]
[td][url=https://cindx.io][size=28pt]👨‍💻[/td][td][/td][td][/td]
[td][center][size=9pt][b][url=https://www.facebook.com/cindx.io][i][color=#45029D]Facebook[/url] [url=https://bitcointalk.org/index.php?topic=4421275.0][i][color=#7B0B89]ANN[/url] [url=https://t.me/cindex_official][i][color=#A61379]Telegram[/url]
[url=https://twitter.com/CINDXPlatform][i][color=#45029D]Twitter[/url] [url=https://www.youtube.com/channel/UCWbFPz5vZXm7VN-WMaYWZeQ][i][color=#C5186E]YouTube[/url]
[url=http://][i][color=#45029D]WP[/url] [url=https://www.reddit.com/user/cindex_platform/][i] [color=#70098D]Reddit[/url] [url=https://medium.com/@cindx][i][color=#8B0E83]Medium[/url] [url=https://www.linkedin.com/company/11536833/][i][color=#B11575]Linkedin[/url][/td][/tr][/table]

QuoteWEBSITE | ANN | TELEGRAM | TWITTER | FACEBOOK
REDDIT | MEDIUM | YOUTUBE | INSTAGRAM | LINKEDIN | WPDisclaimer
- אני לא אחראי לתרגום של מסמך זה, אם נמצא פרשנות שגויה של מסמך זה
- אם נמצאו שגיאות עבור כל מילה, ראה ANN המקורי כאן: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4421263.0
12  Local / עברית (Hebrew) / [ANN] [ICO] [AIRDROP] Smart City Eco בניית פתרונות חכמים לכלכלה מקוונת on: June 14, 2018, 08:48:49 AM

SMART CITY ECO

בניית פתרונות חכמים לכלכלה מקוונת

ICO is LIVE========================================
ICO CAPS
Softcap: $1 200 000 USD
Hardcap: $12 000 000 USD


TOKEN SALE
Pre-ICO: 06.03 - 03.04 | Price: 1 SCE = $0.005 USD
 ICO: 04.04 - 04.08 | Price: 1 SCE = $0.01 USD

========================================

שפות אחרות
(קישורים יעודכנו לאחר התרגום)
------------------

.• Korean : White Paper
• Indonesian : ANN, White Paper
• Dutch : ANN, White Paper
• Thai : ANN, White Paper
• Filipino: ANN, White Paper
• Hebrew : ANN, White Paper
• Japanese : ANN, White Paper
• Vietnamese : ANN, White Paper
• Italian : ANN, White Paper
• Russian: ANN, White Paper
• Arabic: ANN, White Paper
• Spanish : ANN, White Paper
• Romanian : ANN, White Paper
• Hindi : ANN, White Paper
• Greek : ANN, White Paper
• Turkish: ANN, White Paper
• German : ANN, White Paper
• Portuguese : ANN, White Paper
• Slovenian : ANN, White Paper
• French: ANN,  White Paper
• Chinese Simplified : White Paper
בעיות
______________

  •   אין סיבות לקיומם של אסימונים מלבד המסחר ספקולציות אין פתרונות מסופק עבור ההוצאות סממן הכלכלה.
  •   המשתמש חייב להשתמש בארנקים מרובים עבור החזקת cryptocurrency ויש הרבה פתרונות אמינים אשר אינם מספקים פתרון מלא עבור אבטחה.
  •   דמי השקעה באמצעות כרטיס אשראי מגיע 6-10% באמצעות כמה מחליפים.
  •   משחקים צריך להיות incetivized אין מטרה לשחק רק לשלם עבור שדרוגים ללא אפשרות של החזר ההשקעה והרווח.
  •   רוב האסימונים אינם מספקים פתרונות להוצאות האסימון והנזילות שלהם, אבל ייתכן שאף אחד מבעלי האסימונים לא ייהנה, משום שלסימנים שלהם לא תהיה נזילות וזקוקה להם פרט למסחר.
 
  •   דמי הנסיגה של חילופי לארנק הוא עד 20% לכל אסימון.
  •   אין הרבה אפשרויות לפתוח בחוץ עבור hodlers של cryptocurrency להוציא את כספם על כמה מוצרים יש תועלת אחרת מלבד חיסכון ומקווה שזה יעלה ערך.פתרונות
______________

החזון שלנו הוא לבנות עיר חכמה באמת, עיר שתהיה חדשנות בתעשיות, אשר תשיג יצירת ידע, שירותים לאזרח העיר שלנו נוטים להשיג פתרונות מדרגיים לנצל את טכנולוגיית המידע והתקשורת כדי להגביר את היעילות , להפחית עלויות ולשפר את איכות החיים. אחת המטרות והמטרות העיקריות שלנו היא ליצור עיר יעילה שתחסוך משאבים ונוטים ליצור חיים קלים לאזרחיה, אנחנו רוצים לספק למשתמשים רשת חברתית שמחברת אותם יחד, גם כדי לספק להם ביטחון של המשאבים שלהם ואחרי כל זה אנחנו רוצים לספק להם בידור, אשר לא יחסר בעיר שלנו. המוקד העיקרי שלנו יהיה בצד הכלכלה של המשחק ואנחנו רוצים לאפשר לאנשים בשוק תחרותי עם מינימום עמלות,איך זה עובד
______________

Smart City Eco הוא מיקוד כל ראש העיר תעשיות הכלכלה העולמית, אנחנו רוצים לספק פתרונות חכמים המבוססים על הטכנולוגיה blockchain ואת היעד הרווחי ביותר. הקשה על השווקים הגלובליים ורב טריליון דולר בתעשייה.

הפלטפורמה שלנו תהיה פתרון עבור כל השחקנים ראש העיר בכלכלה המקוונת העולמית: Online-Shopping ו- E-Commerce ברחבי העולם שווה טריליוני דולרים, משחקים מקוונים הימורים בתעשייה הוא מיליארדי דולרים בתעשייה, משחקים מקוונים שיש לו פוטנציאל בלתי מוגבל, מיושם באחד פלטפורמה חכמה באינטרנט יכול להביא התקדמות הכלכלה חכם ופיתוח של טכנולוגיה חדשה על גבי זה. בנוסף לכלכלה שתוסיף למשוואה ותיצור אוטופיה לצרכנים מקוונים, עם מספר מצומצם של אסימונים, שלא ניתן להדפיסם עוד על גבי זה, ומספר אסימונים יורדים על ידי צריבת החלק של אסימונים נוספים, יש לנו נוצר עבור כמה מן העולמות הבעיות הבולטות ביותר הוא כסף, עוני, אי שוויון בחברה.

ב Smart City Eco אנחנו רוצים להתמקד לא במתן פתרון אחד, אנו נוטים לספק פתרון לכל הבעיות הנוכחיות לראות על ידי הצוות שלנו, אנחנו רוצים לספק מקום אחד שבו U יוכלו לקבל את כל מה צריך u ולשלם עם אחד טוקן, אשר יתקבלו על ידי כל המוכרים בעולם הכלכלה הווירטואלית שלנו:


   •  רשת חברתית אשר יחבר משתמשים של הפלטפורמה, לעזור להם לתקשר ולספק ביוגרפיה עבור תעסוקה אפשרי.
   •  קזינו הימורים מקוונים עם מבחר עשיר של גלגל רולטה משחקים, הולדם טקסס, בלאק ג 'ק וחריצים שבו אתה יכול לשחק עם אסימונים שלך SCE.
   •  עבודה ברשת למצוא עבודה בשוק התחרותי שלנו ולקבל תשלום ב אסימונים sce, מתן מיקור חוץ עבודה עבור icos אחרים ושותפים.
   משחקים מקוונים, משחקים תמריצים על ידי רווחים אפשריים, תשלומים עבור שדרוגים אסימונים SS עם אפשרות רווח באמצעות הכלכלה הווירטואלית שלנו ומשחקי מלחמה.
   •  פלטפורמת מכירות מקוונת אשר תאפשר למשתמשים לרכוש מוצרים עם אסימוני SS ולקבל אותם למסירה לכתובת הבית.
   •  ארנק שיספק אבטחה של הכספים עבור משתמשים בשליטה מלאה על ידי אותם, מטבע מרובה 100% אחסון בטוח בלתי אפשרי לפרוץ.

שימוש במקרה של אסימון
______________

  •   מלבד המסחר בבורסות ספקולציות מחיר אסימון שלנו מייצג את הדלק עבור כל העסקאות שיקרו הפלטפורמה שלנו.
 
  •   מערכת הכלכלה שלנו יפעל על 10 000 000 000 אסימונים אשר נוצרו עבור פלטפורמת להשתמש כל עוד הפלטפורמה שלנו יש דרישה שלנו אסימונים לא ערך רופף כמו כסף fiat עושה יותר כסף מודפס. יש לנו ממוקד כל המגזרים ראש העיר של הכלכלה באינטרנט ואנחנו רוצים לפתור את בעיית הביקוש על ידי יצירת שוק גדול הצורך גבוה ושימוש של אסימונים שלנו על ידי כך ליצור ביקוש גדול עבורם.
 
  •   ההוצאה SCE אסימונים על המשחקים עבור שדרוגים ולהשקיע לתוך המשק משחקים אשר מציעים אפשרות לרווחים תמריץ את מערכת המשחקים משעמם לנו עכשיו משחק אין מטרה או פרס.
 
  •   ארנק מטבע רב שיספק אחסון בטוח של אסימונים ביותר cryptocurrencies הפופולרי 100% בטוח בלתי אפשרי לפרוץ כסף נשלט על ידי המשתמש.
 
  •   דמי מינימום כאשר משקיעים באמצעות השותפים שלנו אשר מספקים הפיקדונות בכרטיס אשראי עבור כל תושבי ארה"ב. דמי משיכה נמוכים גם.
 
  •   רכישת מוצרים עם אסימונים SCE ו מקבל אותם נמסר לכתובת הביתה בדואר. אנו מתכננים ליישם הרבה שותפים המוכרים כי יקבלו אסימונים SCE כתשלומים ויישם את מכירות המוצרים שלהם על הפלטפורמה שלנו, אנחנו מתכננים להתמקד במגוון מוצרים ולהביא את המוכרים הסינים על מנת להציע לבעלי אסימון שלנו הזדמנות לקנות מוצרי תוכנה וציוד הדרושים כרייה וכו '...תועלת השימוש פלטפורמה WAVES
______________


פלטפורמת בטא גלים הוא בטוח לחלוטין לשימוש אתה יכול גם למצוא אותו ב- Google להוריד ולהשתמש בו, פשוט לא מחזיק מידע זרע במחשב לכתוב את הזרע שלך לא להחזיק אותו במחשב!

זה יכול להיות פתרון פשוט כמו שמירה על זה של נייר. המידע שלך במחשב מוצפן ואפילו אם כסף פרוצים לא ניתן לגנוב אלא אם כן אתה מחזיק את הזרע בתיקייה כלשהי או אם אתה מקבל  
phished לתת את המידע.
פלטפורמת גלים ניתן לפרוץ אבל כסף לא יאבדו, אתה שומר של הכספים שלך מידע, זרע הוא המפתח הארנק שלך אם המחשב מקבל כסף פרוצים לא ניתן לגנוב בלי מידע זרע.
0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000מפת דרכים
______________
פרטים TOKEN
______________

.שם האסימון:Smart City Eco token
.סמל:SCE
.פלטפורמה:WAVES
.סה"כ אספקה:10 000 000 000
.Softcap:$1 200 000 USD
.Hardcap:$12 000 000 USD
.מכירת אסימונים:04.04 - 04.08
.רכישה רק על ידי:ETH, BTC, LTC,WAVES
.מחיר:1 SCE = $0.01 USD
.השקעה מינימלית:   0.1 ETH
.ארץ:Serbia
.רשימת ההיתרים / KYC:None
.אזור אסור:USAהקצאת אסימון
______________

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000
קרנות הפצה
______________


000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000
TOKEN מכירה
______________


.
    PHASE    

Pre-ICO
מֶשֶׁך

06.03 - 03.04
    טוקנס נמכר    

20,000,000SCE
    בונוס    

100%
.
    ICO    
    04.04 - 04.08    
           TBA              
            0%            צוות
______________

הצוות שלנו יוקדש לפיתוח הפרויקט שלנו וכולל הטמעות מועילות לתוך הפלטפורמה שלנו ואנו שואפים לבניית עיר וירטואלית חכמה באמת וכלכלה המיזוג של כלכלה ריכוזית מבוזרת, מפגש הישן עם העולם החדש ומיזוג דרכים ישנות עם חדשים ולהפוך גן עדן וירטואלי מגובה על ידי אנשים והאמון שלהם SCE.

.


סלובודן קולום
מנכ"ל ויוצר הרעיון

     
     
.
     


מילוס Rastovic
מידע קצין הביטחון

     

.
     AIRDROP & BOUNTY PROGRAM
______________AIRDROP
______________


Smart City Eco Airdrop I ההרשמה פתוחה! הראשון 10 000 משתתפים בלבד!

The Smat City Eco Airdrop I מתוכננת לתגמל חברי הקהילה המסייעים לקדם את הפרויקט ואת ICO עם אסימונים חינם SCE.
אנחנו הולכים להפיץ 1 000 SCE אסימונים (שווה ~$10 דולר) לכל משתתף.
ההפצה תתקיים באוגוסט 2018. יש לנו מגבלות עבור המשתתפים (first 10 000 only).

המשתתפים יידרשו:\

1. הקפד להצטרף שלנו Telegram הקבוצה: https://t.me/smartcityecoico            
2. חייבים לעקוב אחר הטוויטר שלנו: https://twitter.com/SmartCityEco
3. Tweet this info:

Quote
Smart City Eco Airdrop: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2942080.0
#smartcityeco #SCE #ico #waves @SmartCityEco

4. לצפצף 2 של tweets האחרון שלנו
5. עקוב אחר דף הפייסבוק שלנו: https://www.facebook.com/smartcityeco
6. יצירת הודעה ייחודית עם מידע זה:

Quote
Smart City Eco Airdrop: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2942080.0
#smartcityeco #SCE #ico #waves @SmartCityEco

7. חלק 2 של ההודעות האחרונות שלנו
8. הודעה על חוט הרשמי של הוכחה הוכחה של אימות https://bitcointalk.org/index.php?topic=4445898.msg39728799#msg39728799
(לכתוב רק לאחר שתסיים את המשימה ב כדי לאמת את השתתפותך.):

Code:
#Proof-of-authentication:
   •   Bitcointalk username:
   •   Telegram username:
   •   Twitter username:
   •   Link to your tweet about Smart City Eco:
   •   Facebook:
   •   Link to your Facebook post about Smart City Eco:
9. מלא את טופס Airdrop: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdCch1d5HedAzrGDtFtIcTYQSuuj1gzqTCS5whAWhi2NH2Kcw/viewform
10. תוכל לבדוק את השתתפותך בגיליון אלקטרוני: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1gs2gAT0mtkuuwWr6q4ILAUSLkRMip0eIYxFtx62neKQ/edit#gid=1235510392

כל הרשומות
 . ערך אחד לכל חשבון בלבד, כך שכולם יוכלו להשתתף. זהו חשבון אחד בלבד לאדםתגמולים:כל רישום מוצלח יהיה מתוגמל עם 1000 SCE ~ $10 USD. תגמול יחולק לאחר 4 אוגוסט 2018 אבל בתוך 15 ימים ממועד זה.

שים לב:
עליך להקפיד על כל ההוראות כדי לוודא שכל הדרישות מרוצות.
רשומות כפולות ייפסלו כפי שיהיו מרובות עם פרטי חשבון שונים מאותו אדם.

TRANSLATION CAMPAIGN
______________

Quote
4 000 000 SCE ~ $ 40 000 דולר מחכים מתרגמים זרים מקצועיים / מנהלי


משימות ותגמולים:
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
  •   ANN thread Translation: $1000 USD (worth of SCE)
  •   Whitepaper Translation: $1000 USD (worth of SCE)
  •   Update + Moderation/Management ANN

To כדי להשתתף:
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
  1. הצטרף Smart City Eco Telegram.
  2. מלא את הטופס: הרשמה פתוחה
  3. בדוק את הגיליון האלקטרוני כדי לעקוב אחר הערך שלך: TRANSLATION SPREADSHEET
  4. לאחר השלמת העבודה שלך, אנא פרסם קישורים לעבודה שלך פתיל ANN הרשמי.
 
אתה מוזמן לשאול כל שאלה ב Smart City Eco Telegram.


כללים & תנאי:
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
  •   תרגומים צריך להיות תקין דקדוק אוצר המילים.
  •   תרגומים חייבים להיות מקוריים, ללא תרגום של Google. אם נמצא כי הטקסט מתורגם בעזרת כלי תרגום אוטומטי, המתרגם יהיה ברשימה השחורה, ולא תשלומים יבוצעו
  •   אנחנו לא צריכים שום הודעה בודדת Dead Dead. אם לא הצלחת לשמור על החוט פעיל ומעודכן, הגמול שלך יכול להיות מופחת ל -50% מהתשלום בפועל או שאתה יכול פשוט להיות פסול.
  •   אם יהיו הרבה שגיאות בתרגום, המתרגם יהיה ברשימה השחורה, ולא יבוצעו תשלומים
  •   על המתרגמים לעשות ANN / Bounty ו- WP.
  •   מתורגמנים צפויים להישאר מעורבים בדיון על Smart City Eco על חוט ספציפי לשפתם.    
  •   תרגומים צריך להיעשות באופן מקצועי.
  •   עבור ספירת האחוזים, רק את ההודעות של OP נספרים כלפי פעילות מתון.
  •   תגמול יחולק לאחר 4 באוגוסט 2018 אך בתוך 15 ימים ממועד זה.
SMART CITY ECO

בניית פתרונות חכמים לכלכלה מקוונת


ICO is LIVEDisclaimer
- אני לא אחראי לתרגום של מסמך זה, אם נמצא פרשנות שגויה של מסמך זה
- אם נמצאו שגיאות עבור כל מילה, ראה ANN המקורי כאן: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2942080.0
13  Local / עברית (Hebrew) / [ANN][ICO]🔥🔥🔥Tripterium T50🔥A Tokenised Index Fund - Top 50 Cryptocurrencies on: June 11, 2018, 11:16:41 PM
Tripterium T50 ICO הכרזה

BOUNTY     FACEBOOK     TELEGRAM     WHITEPAPER
TWITTER     WEBSITE     YOUTUBE     MEDIUM     LINKEDIN


פַּשְׁטוּת. אין צורך לבחור זוכה כי קרן אינדקס tokenized עושה את זה קל עבור כל אדם בעל מגוון של crypto תיק על ידי בעלות על אסימון יחיד. ההבטחה הפשוטה היא מה שמרגש כל כך בטיריטריום T50. כל אחד יכול להשקיע את הדף 50 cryptocurrencies על ידי קניית אסימון יחיד.

מה טרפיטריום T50 אינדקס הקרן האם נכון

✅ אין דמי יציאה

✅ אין דמי עמילות

✅ אין דמי ייעוץ

✅ חשיפה מגוונת: חשיפה רחבה לקבוצה מגוונת של 50 cryptocurrencies הדף

✅ תשואות גבוהות יותר: קרנות המדד עלו בביצועיו על הקופה המנוהלת הממוצעת

✅ ליהנות מיתרון הרכבות הריבית, דבר המגדיל את שווי הנכסים נטו של הקרן

✅ TRIPTERIUM ההון סיכון טריפיטריום: הזרמת כספים חדשים לקרן טרפיטריום T50

✅Stakes מטבעות כמו Dash ו- NEO כדי לנצל את כמות המטבעות הגדולה שיש לה באופן אישי המשקיעים הפרטיים לא יכולים

✅ שיווק חוקתי: T טריטריום T50 יהיה משווקת למשקיעים מוסדיים, ולכן מגדילה את פרמיית ה - T50 פרמיית מחיר

✅ אפשרות פירוק: מתן רצפת מחיר לאסימון T50, אשר יבטיח כי אסימון T50 אינו נופל מתחת לחלק האסימון בערך הנכסים נטו של הקרן

✅ שבועי איזון מחדש: בהתחשב אופי נדיף של השוק הצפנה, וכמה מהר מטבעות יכולים לעלות לתוך ונופלים של 50 העליון, איזון מחדש תכופים הוא חובה

✅ מטבעות חינם מ מזלג קשה: מזלג cryptocurrency קשה הוא כאשר cryptocurrency יחיד מתפצל לשניים. הערך של המטבעות החופשיים יוחזר לקרן מדד T50 של טרפריום, דבר שיגדיל את שווי הנכסים נטו של הקרן

✅ נזילות: טריפיום T50 אסימונים מבוססים על תקן ERC20 אסימון כי הוא מאובטח, ניתן לאחסן בקלות בכל ארנק Ethereum, וניתן בקלות קנה או נמכר. תקן ERC20 נתמך על ידי כל חילופי cryptocurrency העליוןהטבות נוספות עבור משתתפי ICO

* חברות ללא תשלום למועדון המייסדים הבלעדי של טריטריום
* גישה להנחות ובמענקים גדולים מראש באמצעות מועדון הטריטיום מייסדיםלהסתבך, ICO מתחיל: 15 ביוני - מוגבל 100% בונוס


סיכום מכירות אסימון

Tripterium T50 הוא מדד cryptocurrency tokenized הקרן עושה את זה קל עבור כל אחד יש מגוון של תיקי הצפנה עם אסימון יחיד. כדי להיות יותר ספציפי על איך לעבוד אסימונים, לקרוא את הנייר הלבן שלנו.

T50 ICOTripterium תקופה 1 יש בונוס 100% - כדי לעשות את זה הוגן לכולם, זו ההצעה הראשונה שירות לבוא קודם.

פרטים מלאים של ICO

שלב ICO טריפיריום T50

חלוקת אסימון

צוות מאחורי טריטריום

קנת Omoya 
מנכ"ל

רקע עסקי בינלאומי חזק. 8 שנים ב Sky Plc (LSE: SKY), המאה ה -21 פוקס (NASDAQ: FOXA) החברה. סקיי פלק היא חברת המדיה הגדולה באירופה ושדרנית הטלוויזיה בתשלום הגדולה ביותר. 4 שנים כמנכ"ל Eventprem, פעילות סטארט-אפ, סיורים וטיולים בשוק המקוון. 3 שנים ב TalkTalk Plc (LON: TALK), תשלום טלוויזיה, תקשורת, גישה לאינטרנט, חברת רשת ניידת. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה וניהול מאוניברסיטת ברדפורד, PG דיפ מבירבק, אוניברסיטת לונדון וחבר במכון למנהל בבריטניה. כמו כן השתתפו באוניברסיטת טאלין, אסטוניה.

ג 'יימי וויליאמס 
Cryptocurrency מנהל תיק 

(FCA), בעל ניסיון של מעל 15 שנות ניסיון במסחר, במניות ובשווקים הפיננסים. אסטרטגיות שבוצעו מניבות רקורד מרשים. המומחיות כוללת ניתוח טכני וניתוח בסיסי, נגזרי מסחר בשוקי המניות בבריטניה, ארה"ב ואירופה. אסטרטגית השקעות במרשל סטרלינג ניהול השקעות. בעבר מניות סוחר נגזרים ב Agincourt פיננסיים. בעל תואר ראשון בכלכלה ממכללת פרובידנס, רוד איילנד, ארה"ב. ממכון ניירות ערך קיים אישור לניירות ערך ותעודה בנגזרים. ייצג את בריטניה מגיל 12 בטניס.

אנה Borisova 
Cryptocurrency אנליסט השקעות

חוקר, מדען ומנהל פרויקטים עם חזון עולמי וניסיון בינלאומי. יותר מ -10 שנים של כישורים רבי ערך וניסיון מעשי במחקר ובניתוח נתונים, המכסים נושאים וגישות שונים של מדינות אירופאיות שונות (איטליה, פורטוגל, צ'כיה, לטביה ובלארוס). ניסיון רב בתחום הבנקאות בתחום המט"ח ושוקי הכספים. ניסיון נוסף שנצבר בחברה להשקעות במונחים של מימון קהל בשוק הנדל"ן (במיוחד בגרמניה). נשיא הארגון הלא-ממשלתי, השראה מהתנועה, לטביה. כרגע מנתח פרויקטים blockchain ו ICOs הקרובה לחקור את הכדאיות הפוטנציאלית שלהם ואת ההיבטים המשפטיים. בעל תואר שני בפיסיקה מאוניברסיטת לטביה,

Reetendranath Banerji 
CTO

ניסיון עסקי וניסיון בינלאומי בתעשיית הטלקומוניקציה והנתונים בארה"ב עם AT & T (סימול: T), חברת התקשורת הגדולה בעולם. עניין רדוף פתרונות נתונים אלחוטיים על ידי המעבר אל עמק הסיליקון, קליפורניה, ועבד עם חברות הזנק של ה- IT משיקה מוצרים ושירותים אלחוטיים של רשת נתונים. בעבר מועמד לחבר הפרלמנט בבריטניה. בעל תואר ראשון במתמטיקה טהורה מאוניברסיטת לונדון ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת קרולינה המערבית. הוא נלהב מהוראה.

ריטה Drozda
שיווק ותקשורתמנהל

ידיים על ניסיון בתחום התקשורת, תוך התמקדות במדיה חברתית וניהול מוניטין באינטרנט. ניסיון בהבאת מותגים ולקוחות קרובים זה לזה. ניהול ההודעות הנכונות, האזנה ללקוחות ויצירת דיאלוג משמעותי המסייע לשני הצדדים.


צוות הייעוץ

Naviin Kapoor - יועץ מוביל של ICO ב- ICO Bench
, בעל ניסיון עסקי רב שנים, עם יותר מ -11 שנות ניסיון עסקי. ניסיון רב ב ethereum, bitcoin, hyperledger, EOS, פרוטוקול קונצנזוס מבוזרת / משותף משותף הטכנולוגיה. שמונה שנים וחצי מערכות הבנקאות ניסיון ניסיון ב אבו דאבי מסחרי בנק, שלוש שנים וחצי מערכות ניסיון ב- Oracle. הוכחה \ סיפקו את ICO לייעץ ל- 17 מחברות הבלוקצ'ינג הטובות ביותר. בעל תואר ראשון במדעי המחשב והנדסה מאוניברסיטת גורו נאנאק דו, ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת ג'איפור הלאומית.

Craig הצמח - משקיעים ב 100 + בעיקר חברות הזנק
מייסד מעל 10 + שש חברות דמות בבריטניה. ניסיון רב בניתוח ובחירת חברות להשקעה, וכן בהנחיית חברות צמיחה גבוהות. מנהלת תיק של הדירות הפרטיות הגדולות ביותר בתחום הבלטי. רוגבי לשעבר שחקן מקצועי, הוא שיחק רוגבי האיחוד עבור נורת'המפטון סיינטס, ואז השתנה ליגה רוגבי, ושיחק עבור וורינגטון, וייטהייבן, אוקספורד.

ג 'ון Omoya - מומחה בעסקאות מובנית מאוד
מנוסה במתן שירותי ייעוץ בהון פרטי, בשוקי ניירות ערך ובעסקאות מובנות. הלקוחות כוללים יועצי לקוחות פרטיים בינלאומיים, מנהלי עושר, וחברות שירותים פיננסיים אחרים. לספק מגוון רחב של משקיעים המבקשים רמות שונות של סיכון מסתכל על אסטרטגיות מסחר לטווח קצר וארוך טווח, מכסה את כל ההיבטים של השוק מ 100 FTSE עד AIM ו PLUS. בעבר יועץ השקעות ב- Access Equity Management, Ascension Securities ו- Sky Capital UK. בעל תואר ראשון בכלכלה עסקית מאוניברסיטת נוטינגהאם טרנט.GET INVOLVED at www.tripterium.comDisclaimer
- אני לא אחראי לתרגום של מסמך זה, אם נמצא פרשנות שגויה של מסמך זה
- אם נמצאו שגיאות עבור כל מילה, ראה BOUNTY ANN המקורי כאן: BOUNTY ANN OFFICIAL
14  Local / עברית (Hebrew) / [BOUNTY]🚀🚀5,000,000 TRIPTERIUM T50 TOKENS FOR THE BOUNTY - 💲💲💲🔥HOT🔥🚀 on: June 11, 2018, 02:50:26 PM

BOUNTY     FACEBOOK     TELEGRAM     WHITEPAPER
TWITTER     WEBSITE     YOUTUBE     MEDIUM     LINKEDIN

הרשמי Bounty תוכנית כדי לתגמל את התומכים שלנו עם T 50 טריפטיום אסימונים. מסע פרסום זה יפעל במשך 10 שבועות.

הסכום הכולל שישולם למשתתפים הוא 🔥🔥🔥 5,000,000 (חמישה מיליון) 🔥🔥🔥 טרפריום T50 אסימונים. זה מייצג 0.5% מכלל האספקה ​​טריפטריום T50 אספקת.

בונוס: כל מי מקבל אסימון T50 טריטריום ייכנסו לתוך מועדון מייסדים טריטריום מועדון טסלה X תחרות. כל אסימון T50 טריטריום שאתה מקבל מקבל לך מספר 1 הכניסה.
 

הערה: כל משתתפי הפרסומת חייבים להצטרף לקבוצת הטלגרם הרשמית של הטריגרם - https://t.me/tripterium (אל תשאל על השפע בקבוצת הטלגרמה הרשמית, אחרת תקבל הודעה אסורה. Bounty שאלות צריכות להגיע לשפע קבוצת מברקים.)

כל השאלות על השפע צריך להישאל בקבוצת המברק השפע - https://t.me/tripteriumbounty


Signature Campaign: 15%     Blogging: 10%     Video Creation: 10%     Translations: 10%     Facebook: 8%    
Twitter: 8%     YouTube: 7%     Linkedin: 7%     Medium: 7%     Special Projects: 3%     Airdrop: 15%

The bounty programme will last as follows:

Week 1: June 7th, 2018 to June 15th, 2018    

Week 2: June 16th, 2018 to June 22nd, 2018     Week 3: June 23rd, 2018 to June 29th, 2018     Week 4: June 30th, 2018 to July 6th, 2018    

Week 5: July 7th, 2018 to July 13th, 2018     Week 6: July 14th, 2018 to July 20th, 2018     Week 7: July 21st, 2018 to July 27th, 2018    

Week 8: July 28th, 2018 to August 3rd, 2018     Week 9: August 4th, 2018 to August 10th, 2018     Week 10: August 11th, 2018 to August 17th, 2018כללי כללי
━━━━━━━━━━━━━━━

1. עליך למלא את טופס הבקשה.
2. החלטות מנהל באונטי הן סופיות.
3. לא נשנה את הארנק ETH שסיפקת לנו.
4. מעורבות בכל סוג של התנהגות לא מוסרית אסור.
5. 0.5% של טרפיום T50 אסימונים מוקצים קמפיין השפע.
6. אתה יכול להצטרף קמפיין הפרסומת בכל עת במהלך מסע הפרסום השפע.
7. כל המשתתפים נדרשים להצטרף לקבוצת המברקים שלנו - https://t.me/tripterium
8. על מנת לקבל את הפרס, עליך להשתתף עד סוף מסע הפרסום.
9. הטריפיום T50 אסימונים יועברו אליך תוך 30 יום מהפצה המכירה אסימון.
10. מנהל השפע יכול לבצע שינויים קלים בקמפיין השפע אם הם רואים את זה הכרחי.
11. כל השאלות על השפע צריך להיות שאל את Bounty מברק הקבוצה - https://t.me/tripteriumbounty
12. כל סוג של התנהגות פוגעת או לקוי בעת קידום Tripterium T50 תביא פסילה מיידית מן קמפיין השפע.

הפצה של ההימור
━━━━━━━━━━━━━━━

• תרגום נייר לבן : 200 ההימור
• תרגום האתר: 50 ההימור
• תרגום של ANN: 50 ההימור 10 נוסף ההימור לתרגום דף חדש על דריכה
• מברק / Wechat / Kakaochat הקבוצה: ההימור הרוויח יהיה תלוי בפעילות בערוץ ומספר חברים


בתנאים
━━━━━━━━━━━━━━━


• שמור שפת תרגום ולקבל אישור לפני תחילת תרגום הקבוצה
• Google Translator (או כלים דומים אחרים) עבודה, עבודה באיכות ירודה תקבל אותך פסול
• החל רק אם אתה יכול לספק תרגום איכותי בעל פקודה על השפה המבוקשת
• לאחר מילוי הטופס - השב בחוט השפע עם התיק הקודם שלך, כמו גם את השפה שברצונך לתרגם
• רוּסִי, ספרדית, צָרְפָתִית, גרמנית, טורקי, הולנדית, איטלקית, פורטוגזית, קוריאנית, יפנית, אינדונזית, פיליפינית, אורדו, הינדי, עֲרָבִית, תאילנדי, ויאטנמיתתרגומים נדרשים


כיצד להשתתף
━━━━━━━━━━━━━━━

מלא את הטופס כאן: FORM
השב בחוט ה- Bounty עם התיק שלך ואת השפה שברצונך לתרגם

דיווח
הערה: הדוח חייב להיות באנגלית
לאחר קבלת והשלמת התרגום, פרסם אותו בחוט זה עם קישורים לחוט או לרשימה הלבנה המתורגמת או לקבוצה

כיצד להשתתף
━━━━━━━━━━━━━━━

• איכות נמוכה -  100 הימור + 200 הימור אם הוא מגיע נופי 1k
• איכות הוגנת - 200 הימור + 200 הימור אם הוא מגיע נופי 1k
• איכות גבוהה - 300 הימור + 200 הימור אם הוא מגיע נופי 1k

• 1000 + חסידיו -  זוגי הימור
• 10,000 + חסידיו - Triple הימור
• 20000+ חסידיו - לארבעה נתחי

תנאי
━━━━━━━━━━━━━━━

• סרטוני YouTube חייב להיות לפחות 2 דקות
• הערוץ שלך צריך לכלול לפחות 100 מנויים אורגניים
• כל כותרות הסרטונים חייבות להכיל את המילים - Tripterium T50 ICO
• הירשם לערוץ הרשמי של Tripetium YouTube - https://www.youtube.com/c/Tripterium
• תקבל הסכומים מבוססי על האיכות והפופולריות של העבודה שלך, שנבדקו בסוף מסע הפרסום

כיצד להשתתף
━━━━━━━━━━━━━━━

1. צור ופרסם את הסרטון שלך
2. מלא את הטופס כאן: FORM

דיווח
הערה: הדוח חייב להיות באנגלית
לאחר השלמת פרסום הסרטון שלך, פרסם אותו בשרשור זה עם קישור לסרטון

תנאי
━━━━━━━━━━━━━━━

• איכות נמוכה -  100 הימור + 100 הימור אם הוא מגיע נופי 1k
• איכות הוגנת - 200 הימור + 200 הימור אם הוא מגיע נופי 1k
• איכות גבוהה - 300 הימור + 300 הימור אם הוא מגיע נופי 1k

תנאי
━━━━━━━━━━━━━━━

• מינימום של 500 מילות
• תוכן חייב להיות מקורי - לא ניתן להעתיק מאחרים
• כל כותרי התוכן חייבים לכלול את המילים - Tripterium T50 ICO
• אתה צריך להיות קישור לפרופיל bitcointalk שלך כדי להוכיח את זה העבודה שלך
• בלוגים ומאמרים בשפות אחרות מלבד אנגלית ניתן גם לקבל
• כל ההודעות ומאמרים יש לפרסם באינטרנט להיות נגיש לכולם
• מאמרים חייבים להכיל קישור לאתר האינטרנט שלנו, נייר לבן, טוויטר ודפי Facebook
• יצירת סיפור איכותי על טריטריום T50 על המדיום שלך, reddit או כל חשבון בלוגים או מאמר
• תקבל סכומים המבוססים על איכות ופופולריות של העבודה שלך, נבדק בסוף הקמפיין

כיצד להשתתף
━━━━━━━━━━━━━━━

1. ליצור ולפרסם את התוכן שלך (בלוג, מאמר, הודעה בפורום, וכו ')
2. מלא את הטופס כאן: FORM

דיווח
הערה: הדוח חייב להיות באנגלית
לאחר השלמת ופרסום התוכן שלך, לפרסם אותו פתיל זה עם קישור לתוכן

תנאי
━━━━━━━━━━━━━━━

• 300 - 1000 חסידיו -  100 הימור
• 1001 - חסידיו 9999 - 200 הימור
• 10,000 + חסידיו - 400 הימור

תנאי
━━━━━━━━━━━━━━━

• כמו ולשתף את המסר
המוצמד שלנו • תן הרשמי שלנו בדף Triptium פייסבוק 5 כוכבים
• אל תשכח להפוך את הדף שלך ציבורי ולא פרטי
• חשבון אמיתי אחד לאדם מותר ואנחנו לא מקבלים זיוף חשבונות
• חברים / עוקבים לא יעודכנו לאחר שנרשמו במסע הפרסום
• עליך לקבל לפחות 300 עוקבים / חברים אמיתיים בחשבון הפייסבוק שלך
• כמו וללכת הרשמי שלנו Triptium פייסבוק הדף: https://en-gb.facebook.com/tripterium/
• שתף ולדעת לפחות 5 הודעות בכל שבוע מדף הפייסבוק הרשמי שלנו באמצעות תג hash, #ICO ו #tripterium

כיצד להשתתף
━━━━━━━━━━━━━━━

מלא את הטופס כאן: FORM

דיווח
הערה: הדוח חייב להיות באנגלית

• עליך לדווח בכל שבוע
• אנו בודקים את כל הפוסטים ומשתפים אותם באופן ידני, לכן הייה סבלני
• בסוף כל שבוע (שישי בלילה), הקפד להדביק את הקישור של כל ההודעות פתיל זה. רק פרסום עם כל הקישורים
• השתמש בתבנית הבאה כדי לדווח על ההימורים שלך בתגובה להודעה זו:
Code:
Campaign : [b]Facebook[/b]
Username:
Facebook Account:
Week#:
FB Links:
1. <date formatted as mm/dd/yyyy> <facebook link>
2. <date formatted as mm/dd/yyyy> <facebook link>
3. <date formatted as mm/dd/yyyy> <facebook link>
4. <date formatted as mm/dd/yyyy> <facebook link>
5. <date formatted as mm/dd/yyyy> <facebook link>


תנאי
━━━━━━━━━━━━━━━

• 300 - 1000 חסידיו -  100 הימור
• 1001 - חסידיו 9999 - 200 הימור
• 10,000 + חסידיו - 400 הימור

תנאי
━━━━━━━━━━━━━━━

• כמו ולשתף הודעה מוצמדת שלנו
• אל תשכח להפוך את הדף שלך לציבורי ולא פרטית
• כמו ולעקוב אחר חשבון Twitter הרשמי שלנו:https://twitter.com/tripterium
• חשבון אמיתי אחד לאדם מותר ואנחנו לא מקבלים חשבונות מזויפים
• אתה צריך לפחות 300 חסידים אמיתיים / חברים בחשבון Twitter שלך
• חברים / עוקבים לא יעודכן לאחר שנרשמו במסע הפרסום
• ציון הביקורת שלך ב- Twitter ( https://www.twitteraudit.com/ ) חייב להיות שווה ל -90% לפחות
• שתף ולפרסם לפחות 5 פוסטים בכל שבוע מדף Twitter הרשמי שלנו באמצעות תג ה- Hash, #ICO ו- #tripterium

כיצד להשתתף
━━━━━━━━━━━━━━━

מלא את הטופס כאן: FORM

דיווח
הערה: הדוח חייב להיות באנגלית

• עליך לדווח בכל שבוע
• אנו בודקים את כל הפוסטים ומשתפים אותם באופן ידני, לכן הייה סבלני
• בסוף כל שבוע (שישי בלילה), הקפד להדביק את הקישור של כל ההודעות פתיל זה. רק פרסום עם כל הקישורים
• השתמש בתבנית הבאה כדי לדווח על ההימורים שלך בתגובה להודעה זו:
Code:
Campaign : [b]Twitter[/b]
Username:
Twitter Account:
Week#:
Twitter Links:
1. <date formatted as mm/dd/yyyy> <Twitter link>
2. <date formatted as mm/dd/yyyy> <Twitter link>
3. <date formatted as mm/dd/yyyy> <Twitter link>
4. <date formatted as mm/dd/yyyy> <Twitter link>
5. <date formatted as mm/dd/yyyy> <Twitter link>תנאי
━━━━━━━━━━━━━━━

• 300 - 1000 חסידיו -  100 הימור
• 1001 - חסידיו 9999 - 200 הימור
• 10,000 + חסידיו - 400 הימור

תנאי
━━━━━━━━━━━━━━━

• כמו ולשתף הודעה מוצמדת שלנו
• אתה צריך לפחות 300 עוקבים אמיתיים בחשבון Linkedin שלך
• חשבון אמיתי אחד לאדם מותר ואנחנו לא מקבלים חשבונות מזויפים
• מספרי העוקבים לא יעודכן לאחר שנרשמת במסע הפרסום
• כמו ועקוב אחר חשבון Linkedin הרשמי שלנו:https://www.linkedin.com/company/tripterium/
• כמו, לשתף ולהגיב על לפחות 5 הודעות בכל שבוע מדף LinkedIn הרשמי שלנו באמצעות תג hash, #ICO ו #cryptocurrency

כיצד להשתתף
━━━━━━━━━━━━━━━

מלא את הטופס כאן: FORM

דיווח
הערה: הדוח חייב להיות באנגלית

• עליך לדווח בכל שבוע
• אנו בודקים את כל הפוסטים ומשתפים אותם באופן ידני, לכן הייה סבלני
• בסוף כל שבוע (שישי בלילה), הקפד להדביק את הקישור של כל ההודעות פתיל זה. רק פרסום עם כל הקישורים
• השתמש בתבנית הבאה כדי לדווח על ההימורים שלך בתגובה להודעה זו :
Code:
Campaign : [b]Linkedin[/b]
Username:
Linkedin Account:
Week#:
Linkedin Links:
1. <date formatted as mm/dd/yyyy> <Linkedin link>
2. <date formatted as mm/dd/yyyy> <Linkedin link>
3. <date formatted as mm/dd/yyyy> <Linkedin link>
4. <date formatted as mm/dd/yyyy> <Linkedin link>
5. <date formatted as mm/dd/yyyy> <Linkedin link>תנאי
━━━━━━━━━━━━━━━

• 300 - 1000 חסידיו -  100 הימור
• 1001 - חסידיו 9999 - 200 הימור
• 10,000 + חסידיו - 400 הימור

תנאי
━━━━━━━━━━━━━━━

• כמו ולשתף וידאו בהשתתפות שלנו
• אתה צריך להיות לפחות 100 מנויים אמיתי על חשבון YouTube שלך
• אחת חשבון אמיתי לאדם מותר איננו מקבלים חשבונות מזויפים
• מספר המנויים לא יעודכן לאחר שנרשמת במסע הפרסום
• הירשם לערוץ הרשמי של Tripetium YouTube:https://www.youtube.com/c/Tripterium
• כמו, לשתף ולהגיב על לפחות סרטון אחד בכל שבוע מהערוץ הרשמי של YouTube Triptium

כיצד להשתתף
━━━━━━━━━━━━━━━

מלא את הטופס כאן: FORM

דיווח
הערה: הדוח חייב להיות באנגלית

• עליך לדווח בכל שבוע
• אנו בודקים את כל הפוסטים ומשתפים אותם באופן ידני, לכן הייה סבלני
• בסוף כל שבוע (שישי בלילה), הקפד להדביק את הקישור של כל ההודעות פתיל זה. רק פרסום עם כל הקישורים
• השתמש בתבנית הבאה כדי לדווח על ההימורים שלך בתגובה להודעה זו :
Code:
Campaign : [b]YouTube[/b]
Username:
YouTube Account:
Week#:
Video Links:
1. <date formatted as mm/dd/yyyy> <YouTube video link>תנאי
━━━━━━━━━━━━━━━

• 10 - 99 חסידיו -  100 הימור
• 100 - חסידיו 199 - 200 הימור
• 200+ חסידיו - 400 הימור

תנאי
━━━━━━━━━━━━━━━

• אתה צריך לפחות 50 חסידים אמיתיים על חשבון בינוני שלך
• מעקב אחר חשבון בינוני של המנהל שלנו:https://medium.com/@komoya
• עקוב אחר חשבון בינוני הרשמי שלנו:https: //. com / @ tripterium
• חשבון אמיתי אחד לאדם מותר ואנחנו לא מקבלים חשבונות מזויפים
• מחיאות כפיים לפחות 1 מאמר שפורסם מדי שבוע על הדף טריפיום בינוני
• מחיאות כפיים לפחות 1 מאמר שפורסם מדי שבוע על עמוד הביניים של המנכ "ל
• מספרי העוקבים לא יעודכנו לאחר שנרשמו במסע הפרסום
• מחיאות על כל הכתבות הן על ה טריפיטריום והן על עמוד הביניים של המנכ ל" - יש פחות מ 10 - מאמרים בסך הכל

כיצד להשתתף
━━━━━━━━━━━━━━━

מלא את הטופס כאן: FORM

דיווח
הערה: הדוח חייב להיות באנגלית

• עליך לדווח בכל שבוע
• אנו בודקים את כל הפוסטים ומשתפים אותם באופן ידני, לכן הייה סבלני
• בסוף כל שבוע (שישי בלילה), הקפד להדביק את הקישור של כל ההודעות פתיל זה. רק פרסום עם כל הקישורים
• השתמש בתבנית הבאה כדי לדווח על ההימורים שלך בתגובה להודעה זו :
Code:
Campaign : [b]Medium[/b]
Username:
Medium Account:
Week#:
Medium Links:
1. <date formatted as mm/dd/yyyy> <Medium article link>
2. <date formatted as mm/dd/yyyy> <Medium article link>
15  Local / עברית (Hebrew) / [AIRDROP]🚀750,000 TRIPTERIUM T50 TOKENS FOR THE AIRDROP - 💲💲💲🔥HOT🔥🚀 on: June 11, 2018, 01:06:23 AM

BOUNTY     FACEBOOK     TELEGRAM     WHITEPAPER
TWITTER     WEBSITE     YOUTUBE     MEDIUM     LINKEDIN

Airdrop שלנו יחולקו ל $ $ $ 10,000 המשתתפים רק $ $ $ . הסכום הכולל מופץ יהיה 750,000 טריפיום T50 אסימונים, מחולק כמות המשתתפים באופן שווה. ההפצה Airdrop יהיה באותו זמן כמו שאר תוכנית השפע (בתוך 30 ימים של הפצה מכירה אסימון).

בונוס: כל מי מקבל אסימון T50 טריטריום ייכנסו לתוך מועדון מייסדים טריטריום מועדון טסלה X תחרות. כל אסימון T50 טריטריום שאתה מקבל מקבל לך מספר 1 הכניסה.

מאז קמפיין הפרסומת הוא כמעט מתחיל - אנחנו רוצים לחלוק עם הקהילה שלנו 750,000 T50 אסימונים!

על ידי השלמת אלה פשוט כללים פשוטים תוכל לקבל כמה T50 סמלים T50 $


כללים להיות זכאים:
_________________________________________________________

✅ 1) כמו לנו בפייסבוק - https://en-gb.facebook.com/tripterium/
✅ 2) שתף את ההודעה

המוצמדת שלנו בפייסבוק
✅ 3) עקבו אחרינו בטוויטר - https://twitter.com/tripterium
✅ 4) הודעה מוצמדת בטוויטר

✅ 5) עקוב אחרינו ב- Linkedin - https://www.linkedin.com/company/tripterium/
✅ 6) שתף את ההודעה המוצמדת שלנו ב- Linkedin

✅ 7) הירשם לערוץ שלנו ב- YouTube - https: // www. youtube.com/c/Tripterium

Cool מגניבהצטרף לקבוצת המברקים שלנו - https://t.me/tripterium (אל תשאל על טיסת האוויר כאן, אחרת תקבל הודעה אסורה)
✅ 9) פוסט בקבוצה Telegram - תגיד שלום לנו (נקודה 9 היא אופציונלית)

✅ 10) עקוב אחרינו על Instagram - https://www.instagram.com/tripterium/

✅ 11) מלא טופס זה: FORMפרסם את שם המשתמש שלך ב- Telegram בקבוצות התמיכה של המברק
https://t.me/tripteriumbounty
כדי לאמת את הבעלות
(זה המקום לשאול על הניסוח)
עליך להמשיך ולהישאר בכל הקבוצות עד להופעת האסימונים

אל תשלח את העלון שלך בסעיף התמליל בהמשך
למלא את הטופס כמפורט בסעיף 11 לעיל, אשר יכין את כל הנתונים עבור ארה"ב כדי לבדוק ולשלוח את שם המשתמש שלך לטורניר בקבוצת התמיכה של הקהילה
https://t.me/tripteriumbounty

ליהנות מן הדור המהיר ביותר בשוק הדור הבא בעולם עם טריטריום T50 - www.tripterium.com ICO מתחיל: יוני 15, 2018.
Disclaimer
- אני לא אחראי לתרגום של מסמך זה, אם נמצא פרשנות שגויה של מסמך זה
- אם נמצאו שגיאות עבור כל מילה, ראה ANN המקורי כאן: AIRDROP ANN OFFICIAL
16  Local / עברית (Hebrew) / [BOUNTY] CRIPTOHUB BOUNTY[200,000 Tokens Reward] THREE WEEKS CAMPAIGN on: June 09, 2018, 07:19:09 AM
בקלות לקנות, סחר להחזיק cryptocurrency בברזיל עם CriptoHub.:CriptoHub Bounty Program

הודעה חשובה: נא לשמור את כל השאלות לגבי תחרות זו השפע בחוט זה BitcoinTalk. אל תשאל שאלות בנוגע לתחרות השפע על מברק, טוויטר, פייסבוק, Instagram, Reddit ו בינונית, אלה יימחקו מיד. אם לכתוב על Bounty על מקורות אלה אתה עלול לקבל בעט מתוך מסע הפרסום השפע. אז לשמור את כל המדיה החברתית נקי ומסודר. השתמש רק פתיל זה על שאילתות ושאלות לא לפרסם דוחות כאן אתה פשוט לשלוח את הטופס להלן כל שבוע. אתה יכול PM מנהל אבל רק PM על bitcointalk לא על מברק.

עבור כל שאלות ועדכונים הצטרף מברק: https://t.me/criptohubexchangePT


תַקצִיב:

200,000 CHBR אסימונים יוענקו לכל Bounties כדלקמן:

10% for Facebook Campaign
For Twitter Campaign 10%
15% for Translations
25% for Signature Campaign
15% for Bloggers and Youtubers
5% for Telegram Groups
20% for Misc Thread moderation, and managementכללי כללי:

1: לא ניתן לשנות את כתובת התשלום. לאחר שתחיל באמצעות כתובת כתובת תינעל. כולם אחראים להגן על כתובתו ומפתחותיו הפרטיים. אל תלחץ על קישורים שתקבל באמצעות הודעות דוא"ל לא ידועות ו- PMs.
2: ברגע שיש לך נדחתה בגלל כל סיבה (על ידי מילוי הטופס שגוי, מנסה לרמות, להצטרף עם אלטס או כל סיבה אחרת) לא תקבל שוב קיבל. קרא את כל הדרישות לפני שהצטרף ופעל לפי כל הכללים במהלך ההשתתפות שלך. יש לנו אפס סובלנות למשתמשים המפרים את הכללים.
3: למנהלים ולבעלים יש את הזכות לבצע שינויים בכללים ובדרישות במהלך מסע הפרסום. עקוב אחר פתיל זה כדי להישאר מעודכן.
4. מנהלים ובעלי לא יהיה אחראי אם אתה מתגעגע כל עדכון ובגלל העדכון אתה לא מקבל שום ההימור.
5: תשלומים Bounty הוא שילם ב אסימונים ישירות על ידי הבעלים.מנהלים ראשיים אין אחריות או שליטה על תשלומים
6: בשבוע הראשון מתחיל ב 12 מאי יסתיים ב 18 מאי זה אומר כל סוף שבוע על "יום שישי"


הוכחה אימות:
להצטרף כל קמפיין אתה נדרש לעשות פוסט זה פתיל הראשון ולאשר את השתתפותך בשפע תכנית. ולאחר מכן להעתיק את הקישור של ההודעה ולאחר מכן למלא את הטפסים להצטרף:

דוגמה:
Twitter Campaign

כללים

1. לעקוב אחר חשבון twitter https://twitter.com/criptohubbrasil
2. כל משתמש חייב לעקוב אחר חשבון טוויטר הרשמי ו retweet הרשמית הודעות 5 פעמים ולעשות Tweets על פרויקט 3 פעמים בשבוע.
4: המשתמש חייב להשתמש כמה התגובות הקשורות Crypto בציוצים שלו: #ICO #blockchain #crypto # CriptoHub.  
5. כל משתמש חייב להיות לפחות 200 עוקבים פעילים.
6. חשבון Twitter חייב להיות אמיתי ופעיל. חשבונות מזויפים, מתים, לא פעילים ובוטיים לא יתקבלו.
7. אתה חייב להיות משתמש פעיל ו קבוע לצפצף
8: Retweets ו Tweets חייב להיעשות על שבוע הכולל. ביצוע כל אותם באותו יום לא יתקבלו.
9. דוחות יש להגיש באמצעות טפסים של Google פרסום דוחות על פתיל זה יידחו.

כדי להצטרף

המשימות השבועיות שלך ולמלא את הטופס להלן בסוף כל שבוע.

שבוע 1 (12 עד 18 במאי) הסתיים
https://goo.gl/forms/u5J75Mj3CM8zxSDo1
שליחת טפסים תאריך: 17 עד 19 במאי


שבוע 2 (19 עד 25 במאי) הסתיים
https://goo.gl/forms/LhyqRC5TlbI1OTTb2
טופס הגשת תאריך: 24 עד 27 במאי


שבוע 3 (26 עד 01 יוני) פעיל
https://goo.gl/forms/NkuYxTh3xpgVDSao2
טופס הגשת תאריך: 05th עד 06th יוני
הערה: בשבוע האחרון


גיליון אלקטרוני:

תגמולים

משתמש עם 200 עד 500 עוקבים = 1 נקודה בשבוע
משתמש עם 500 עד 1000 עוקבים = 2 נקודות בשבוע
משתמש עם 1000 עד 3000 עוקבים = 5 נקודות בשבוע
משתמש עם 3001 ויותר חסידיו = 10 נקודות בשבועFacebook Campaign

כללים

1. כמו חשבון Facebook https://www.facebook.com/Criptohub.CHBR/
2. כל משתמש חייב לשתף 5 פוסטים בפייסבוק לעשות 3 הודעות על הפרויקט בכוחות עצמו.
3. כל משתמש חייב להיות לפחות 200 חברים פעילים.
4. חשבון פייסבוק חייב להיות אמיתי ופעיל. חשבונות מזויפים, מתים, לא פעילים ובוטיים לא יתקבלו.
5. אתה חייב להיות משתמש טוויטר פעיל ו קבוע.
6: אתה חייב לצפצף שבוע בסך הכל. ביצוע כל המשימות הדרושות באותו יום לא יתקבל.
7. יש להגיש את הדוחות באמצעות טופסי Google פרסום הדוחות על פתיל זה יידחו.


כדי להצטרף

המשימות השבועיות שלך ולמלא את הטופס להלן בסוף כל שבוע.

שבוע 1 (12 עד 18 במאי) הסתיים
https://goo.gl/forms/5XmV6ETLRrXvOLkv2
הגשת טפסים תאריך: 17 עד 19 במאי


שבוע 2: (19 עד 25 במאי) הסתיים
https://goo.gl/forms/8R9cdCoAzYJtQBKm2
טפסים הגשת תאריך: 05th עד 06th June


3 (26 עד 01 יוני) פעיל
https://goo.gl/forms/wrnoLop500oDvEfB2
טופס הגשת תאריך: 05th עד 06th יוני
הערה: בשבוע שעבר


גיליון אלקטרוני:

תגמולים

משתמש עם 200 ל 500 חברים = 1 נקודה בשבוע
משתמש עם 500 ל 1000 חברים = 2 נקודות בשבוע
משתמש עם 1000 חברים ועוד 5 נקודות בשבוע.
Translation Campaign

כללים

1. התרגום חייב להיות מקורי ומקצועי. תרגום מזויף או שימוש ב- Google ובכלי תרגום אחרים לא יתקבלו.
2. לבעלים ולמנהלים בכל עת הזכות לשנות את הכללים ולבצע שינויים סבירים בשפע זה (כולל מבנה התשלום והסכום).
3. תמיד פנה אלינו לפני תחילת התרגום, כי אנחנו לא רוצים מתחילים (משתמשים ללא ניסיון תרגום קודם) וכמה שפות אין לנו צורך.
4. אנחנו לא צריכים פתיל הודעה אחת. אם אתה לא מצליח לשמור את החוט פעיל מעודכן, הפרס שלך יכול להיות מופחת ל 50% מהתשלום בפועל או שאתה יכול פשוט להיות פסול.

משימות
תרגום של נייר לבן.
תרגום של הודעה הודעה לפרסם אותו לקהילה המקומית / פורום.
תרגום של חוט באונטי.
ניהול השפה המקומית.

החל כאן

מלא טופס זה כדי לשמור: https://goo.gl/forms/qJLZ4jXjP91TIy7r1

המתן לאישור לאחר אישור המתרגם אתה יכול להתחיל לעבוד על זה.
אל תתחיל תרגום ללא אישור.


משתמשים מאושרים יש רק 3 ימים כדי לסיים את ההודעה ו 5 ימים על נייר לבן. אם מישהו לא היה שולח את עבודתו בזמן. הוא יוסר ואת התרגום יועברו למועמד אחר.
הערה: נושא ההודעה חייב להיות פורסם ב 2 הודעה של הודעה הודעה.


הגשה:
לאחר שתסיים תרגום של ANN, Bounty and White Paper שלח את התרגום המלא שלך בטופס זה: https://goo.gl/forms/s9hhs0BH8nKezHmG2


תגמולים

התרגום הלבן: 500 נקודות.
הכרזה: 100 נקודות
Bounty: 50 נקודות
מתון: 5 נקודות עבור כל הודעה (אופ בלבד).Signature Campaign

כללים

1: שמור את החתימה עד סוף מסע הפרסום. הסרת חתימה באמצע מסע הפרסום תפסיד אותך.
2: עליך לעשות מינימום 10 הודעות בשבוע. פחות מ -10 הודעות לא ייספרו.
3: הודעות חייב להיות בונה על הנושא. דואר זבל, הודעות באיכות נמוכה, הדבק להעתיק את ההודעות בנושא לא ייספרו.
4: הפוסטים הזכאים חייבים להיות 75 תווים. הודעות קצרות מ -75 תווים לא יספרו.
5: התשלום ייעשה פעם אחת בסוף המכירה האסימון.
6: שמור על החתימה שלך פעיל עד הגיליון האלקטרוני מתעדכן עם ספירה לכתוב הסופי שלך (לאפשר לנו לפחות שבוע לספור הודעות). הסרת חתימה לפני ספירה לכתוב פשוט לפסול אותך.
7: Newbies אינם רשאים להצטרף.
8: לבעלים ולמנהלים בכל עת הזכות לשנות את הכללים ולבצע שינויים סבירים בשפע זה (כולל מבנה התשלום והסכום).
9: הוספת קוד חתימה (באנר) לפרופיל שלך ולעשות 10 הודעות איכות בכל שבוע.


תגמל

Jr Member: 5 Stakes/Week
Member: 10 Stakes/Week
Full Member: 30 Stakes/Week
Sr Member: 50 Stakes/Week
Hero+Legendary: 80 Stakes/Week

Avatar Bonus: 5 Stakes/Week


החל כאן

ילבש את עיצוב החתימה המתאים אווטאר.
מלא טופס זה: https://goo.gl/forms/7vrV6VVk6NLUrOm52

תצוגה מקדימה של חתימה:


קודי חתימהJr Member
Code:
[center][u]    CRIPTOHUB    [/u]
Easily BUY, TRADE & HOLD Cryptocurrency in BRAZIL with CRIPTOHUB
|   |  | |  JOIN ICO NOW  | |  |   |[/center]

Member
Code:
[center][url=https://ico.criptohub.com.br/][u]    CRIPTOHUB    [/u]     Easily [u]BUY[/u], [u]TRADE[/u] & [u]HOLD[/u] Cryptocurrency in BRAZIL with CRIPTOHUB[/url]     [url=https://www.ico.criptohub.com.br/pdf/Whitepaper-EN.pdf][u]    Whitepaper    [/u][/url]
|         |        |       |      |     |    |   |  | |       [url=https://account.criptohub.com.br/register.aspx]J O I N   I C O   N O W[/url]       | |  |   |    |     |      |       |        |         |
[url=https://www.facebook.com/Criptohub.CHBR/]Facebook[/url]     [url=https://twitter.com/criptohubbrasil]Twitter[/url]     [url=https://t.me/criptohubexchangeEN]Telegram[/url]     [url=https://plus.google.com/111987926661280910241]Google+[/url]     [url=https://www.reddit.com/user/CriptoHub/]Reddit[/url]     [url=https://github.com/CriptoHub]Github[/url]     [url=https://medium.com/@media_72189]Medium[/url]     [url=https://vk.com/CriptoHub]VK[/url]     [url=https://www.stumbleupon.com/stumbler/criptohub]StumbleUpon[/url]     [url=https://bitcointalk.org/]Bitcointalk[/url][/center]

Full Member
Code:
[center][font=arial black][url=https://ico.criptohub.com.br/][color=#e62][u]  [color=#000]CRIPTO[/color]HUB  [/u][/color]   [color=#FB4E1B]Easily [u][color=#F7AC30]BUY[/color][/u], [u][color=#F7AC30]TRADE[/color][/u] & [u][color=#F7AC30]HOLD[/color][/u] Cryptocurrency in [color=#009B3A]BR[color=#F7AC30]AZ[color=#002776]IL[/color][/color][/color] with [color=#000]CRIPTO[/color]HUB[/url]   [url=https://www.ico.criptohub.com.br/pdf/Whitepaper-EN.pdf][color=#000][u]  [color=#FA7023]Wh[color=#F8912A]it[color=#FA7023]ep[/color]ap[/color]er[/color]  [/u][/color][/url]
|         |        |       |      |     |    |   |  | |         [url=https://account.criptohub.com.br/register.aspx][color=#000]J O [color=#000]I N   [color=#000]I C[/color] O   N[/color] O W[/color][/url]         | |  |   |    |     |      |       |        |         |[/font]
[b][font=arial narrow][url=https://www.facebook.com/Criptohub.CHBR/][color=#FB4E1B]Facebook[/url]        [url=https://twitter.com/criptohubbrasil][color=#F7AC30]Twitter[/url]        [url=https://t.me/criptohubexchangeEN][color=#FB4E1B]Telegram[/url]        [url=https://plus.google.com/111987926661280910241][color=#F7AC30]Google+[/url]        [url=https://www.reddit.com/user/CriptoHub/][color=#FB4E1B]Reddit[/url]        [url=https://github.com/CriptoHub][color=#F7AC30]Github[/url]        [url=https://medium.com/@media_72189][color=#FB4E1B]Medium[/url]        [url=https://vk.com/CriptoHub][color=#F7AC30]VK[/url]        [url=https://www.stumbleupon.com/stumbler/criptohub][color=#FB4E1B]StumbleUpon[/url]        [url=https://bitcointalk.org/][color=#F7AC30]Bitcointalk[/url][/font][/b][/center]

Sr Member
Code:
[center][table][tr][td][url=https://ico.criptohub.com.br][size=2pt][tt][color=#FB4E1B]▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀

[color=#000]    ▄▄█████▄▄  ████████▄▄      █▄   ▀██████████▄      ████████     ▄▄█████▄▄[color=#e62]                 ███     ███            ▀█████████▄▄[/color]
  ▄███████████  ██████████▄    ███    ▀██████████▄    ████████   ▄███████████▄[color=#e62]               ███     ███              ▀██████████▄[/color]
 ███▀▀     ▀▀          ▀███    ███            ▀███    ███       ███▀▀     ▀▀███[color=#e62]              ███     ███                      ▀███[/color]
███▀                    ███    ███             ███    ███      ███▀         ▀███[color=#e62]             ███     ███            ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███[/color]▀
███                ▄▄▄▄███▀    ███  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███▀    ███      ███           ███[color=#e62]   ▄████████████     ███            ████████████[/color]
███▄                ████▀      ███  ███████████▀      ███      ███▄         ▄███[color=#e62]  ███▀▀▀▀▀▀▀▀███     ███        ███ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀███▄[/color]
 ███▄▄               ███▄      ███  ███               ███       ███▄▄     ▄▄███[color=#e62]   ███        ███     ▀███▄    ▄███▀           ▄███[/color]
  ▀██████▄            ███▄     ███  ███               ███        ▀███████████▀[color=#e62]    ███        ███      ▀████▄▄████▀     ██████████  ▄▄▄[/color]
    ▀▀█████▄           ███▄    █▀   ███               ███          ▀▀█████▀▀[color=#e62]      ███        ███        ▀▀████▀▀       ███████▀▀   ███[/color][/color]

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄[/size][/td][td][/td][td][/td]
[td][url=https://ico.criptohub.com.br][size=2pt][tt][color=#F7AC30]       ▄█▀   ▄█▀
   ▄▀▄█▀▄█▀▄█▀▄█ ▄
   ▄█▀▄█▀▄█▀▄█▀▄█▀▄█ ▄▄
 ▄█▀▄█▀▄█▀▄█▀▄█▀▄█▀▄█▀▄█▀▄▄
█▀▄█▀▄█▀▄█▀▄█▀▄█▀▄█▀▄█▀▄█▀▄
  ▀ ▀ ▄█▀▄█▀▄█▀▄█▀▄█▀▄█▀▄▀
         ▀▄█▀▄█▀▄█▀▄█▀▄█
           ▄█▀▄█▀▄█▀▄█▀
           ▀▄█▀▄█▀▄█▀▄▀
             ▄█▀▄█▀ ▀
             ▀▄█▀
            ▀█▀▄▀
              █[/size][/td][td][/td][td][/td]
[td][size=8pt]│

│[/size][/td]
[td][url=https://ico.criptohub.com.br][size=8pt][font=Arial black][color=#FB4E1B]Easily [u][color=#F7AC30]BUY[/u], [u][color=#F7AC30]TRADE[/u] & [u][color=#F7AC30]HOLD [/u]
Cryptocurrency in [color=#009B3A]BR[color=#F7AC30]AZ[color=#002776]IL
[color=#FB4E1B]with [color=#000]CRIPTO[color=#FB4E1B]HUB[/font][/size][/td][td][/td][td][/td]
[td][size=20pt][color=#333]([/size][/td]
[td][color=transparent][size=5pt].[/size][/color]
[url=https://account.criptohub.com.br/register.aspx][size=12pt][b][font=Arial black][color=#FA7023]JO[color=#F8912A]IN [color=#F7AC30]IC[/color]O [font=Arial]N[/color]OW[/size][/td]
[td][size=20pt][color=#333])[/size][/td][td][/td][td][/td]
[td][center][b][font=Arial black][size=8pt][url=https://www.ico.criptohub.com.br/pdf/Whitepaper-EN.pdf][color=#000]▬▬▬▬▬▬▬▬  [color=#FA7023]WH[color=#F8912A]IT[color=#FA7023]EP[/color]AP[/color]ER[/color]  ▬▬▬▬▬▬▬▬[/color][/url]
[font=arial narrow][url=https://www.facebook.com/Criptohub.CHBR/][color=#FB4E1B]FACEBOOK[/url]   [url=https://twitter.com/criptohubbrasil][color=#FB4E1B]TWITTER[/url]   [url=https://t.me/criptohubexchangeEN][color=#FB4E1B]TELEGRAM[/url]   [url=https://plus.google.com/111987926661280910241][color=#FB4E1B]GOOGLE+[/url]   [url=https://www.reddit.com/user/CriptoHub/][color=#FB4E1B]REDDIT[/url]
[url=https://github.com/CriptoHub][color=#F7AC30]GITHUB[/url]   [url=https://medium.com/@media_72189][color=#F7AC30]MEDIUM[/url]    [url=https://vk.com/CriptoHub][color=#F7AC30]VK[/url]    [url=https://www.stumbleupon.com/stumbler/criptohub][color=#F7AC30]STUMBLE UPON[/url]   [url=https://bitcointalk.org/][color=#F7AC30]BITCOINTALK[/url][/font][/size][/font][/center][/td][/tr][/table][/center]

Hero - Legendary Member
Code:
[center][table][tr][td][url=https://ico.criptohub.com.br][size=2pt][tt][color=#FB4E1B]▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀

[color=#000]    ▄▄█████▄▄  ████████▄▄      █▄   ▀██████████▄      ████████     ▄▄█████▄▄[color=#e62]                 ███     ███            ▀█████████▄▄[/color]
  ▄███████████  ██████████▄    ███    ▀██████████▄    ████████   ▄███████████▄[color=#e62]               ███     ███              ▀██████████▄[/color]
 ███▀▀     ▀▀          ▀███    ███            ▀███    ███       ███▀▀     ▀▀███[color=#e62]              ███     ███                      ▀███[/color]
███▀                    ███    ███             ███    ███      ███▀         ▀███[color=#e62]             ███     ███            ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███[/color]▀
███                ▄▄▄▄███▀    ███  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███▀    ███      ███           ███[color=#e62]   ▄████████████     ███            ████████████[/color]
███▄                ████▀      ███  ███████████▀      ███      ███▄         ▄███[color=#e62]  ███▀▀▀▀▀▀▀▀███     ███        ███ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀███▄[/color]
 ███▄▄               ███▄      ███  ███               ███       ███▄▄     ▄▄███[color=#e62]   ███        ███     ▀███▄    ▄███▀           ▄███[/color]
  ▀██████▄            ███▄     ███  ███               ███        ▀███████████▀[color=#e62]    ███        ███      ▀████▄▄████▀     ██████████  ▄▄▄[/color]
    ▀▀█████▄           ███▄    █▀   ███               ███          ▀▀█████▀▀[color=#e62]      ███        ███        ▀▀████▀▀       ███████▀▀   ███[/color][/color]

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄[/size][/td][td][/td][td][/td]
[td][url=https://ico.criptohub.com.br][size=2pt][tt][color=#F7AC30]       ▄█▀   ▄█▀
   ▄▀▄█▀▄█▀▄█▀▄█ ▄
   ▄█▀▄█▀▄█▀▄█▀▄█▀▄█ ▄▄
 ▄█▀▄█▀▄█▀▄█▀▄█▀▄█▀▄█▀▄█▀▄▄
█▀▄█▀▄█▀▄█▀▄█▀▄█▀▄█▀▄█▀▄█▀▄
  ▀ ▀ ▄█▀▄█▀▄█▀▄█▀▄█▀▄█▀▄▀
         ▀▄█▀▄█▀▄█▀▄█▀▄█
           ▄█▀▄█▀▄█▀▄█▀
           ▀▄█▀▄█▀▄█▀▄▀
             ▄█▀▄█▀ ▀
             ▀▄█▀
            ▀█▀▄▀
              █[/size][/td][td][/td][td][/td]
[td][size=8pt]│

│[/size][/td]
[td][url=https://ico.criptohub.com.br][size=8pt][font=Arial black][color=#FB4E1B]Easily [u][color=#F7AC30]BUY[/u], [u][color=#F7AC30]TRADE[/u] & [u][color=#F7AC30]HOLD [/u]
Cryptocurrency in [color=#009B3A]BR[color=#F7AC30]AZ[color=#002776]IL
[color=#FB4E1B]with [color=#000]CRIPTO[color=#FB4E1B]HUB[/font][/size][/td][td][/td][td][/td]
[td][size=20pt][color=#333]│[/size][/td]
[td][url=https://account.criptohub.com.br/register.aspx][b][font=Arial black][size=21pt][glow=#F72,1][color=#F72].[size=5pt][sup][size=12pt][color=#fff]JOIN ICO [font=Arial]NOW[/size][/sup][/size].[/glow][/size][/td]
[td][size=20pt][color=#333]│[/size][/td][td][/td][td][/td]
[td][center][b][font=Arial black][size=8pt][url=https://www.ico.criptohub.com.br/pdf/Whitepaper-EN.pdf][glow=#000,1][color=#000]▬▬▬▬▬▬▬▬  [color=#FA7023]WH[color=#F8912A]IT[color=#FA7023]EP[/color]AP[/color]ER[/color]  ▬▬▬▬▬▬▬▬[/color][/glow][/url]
[font=arial narrow][url=https://www.facebook.com/Criptohub.CHBR/][color=#FB4E1B]FACEBOOK[/url]   [url=https://twitter.com/criptohubbrasil][color=#FB4E1B]TWITTER[/url]   [url=https://t.me/criptohubexchangeEN][color=#FB4E1B]TELEGRAM[/url]   [url=https://plus.google.com/111987926661280910241][color=#FB4E1B]GOOGLE+[/url]   [url=https://www.reddit.com/user/CriptoHub/][color=#FB4E1B]REDDIT[/url]
[url=https://github.com/CriptoHub][color=#F7AC30]GITHUB[/url]   [url=https://medium.com/@media_72189][color=#F7AC30]MEDIUM[/url]    [url=https://vk.com/CriptoHub][color=#F7AC30]VK[/url]    [url=https://www.stumbleupon.com/stumbler/criptohub][color=#F7AC30]STUMBLE UPON[/url]   [url=https://bitcointalk.org/][color=#F7AC30]BITCOINTALK[/url][/font][/size][/font][/center][/td][/tr][/table][/center]


AVATAR DESIGN

17  Local / עברית (Hebrew) / ⚡⚡[BOUNTY][ICO]⚡⚡Solarex ICO Bounty Campaign⚡⚡$5 Million USD REWARDS!!!⚡⚡ on: June 08, 2018, 08:24:49 AM
Quote
הצטרף לקבוצה BOUNTY כאן! (נדרש למשתתפים)
Quote
הם חולקים / תגובות / reposts צריך להיעשות בתוך השבוע של מסע הפרסום מתנה. השלמת את הדוח השבועי הקודם.
Quote
צור פוסט חדש לדוח בשבוע הבא עם שבועות קודמים שצוטטו.
Quote
PM אם יש בעיה לגבי הפצה STAKE
Quote
PROJECT SOLAREX להפעלת אפריקה|בלוקצ'ין ראשון Powered אנרגיה סולארית פתרון


ICO PRESALE הוא חי לנצל את המחירים של היום בונוסים

_______________________________________________________
_______________________________________________________

SOLAREX BOUNTY PROGRAM

ב Solarex, המטרה שלנו היא ליצור מבוזרת, קיימא, cryptocurrency מבוססי מקור אנרגיה נקייה עבור אפריקה ומעבר. עכשיו אנחנו מתחילים קמפיין פרס כך המשתתפים יכולים לעזור לנו להפיץ את המילה על Solarex לקהילה ולקבל אסימון Solarex חינם כמו מתנה שפע בכל חודש. ב Solarex ICO, יהיה אסימון 100,000,000 SRX כי יהיה זמין עבור כל תוכניות השפע.

כיצד להשתתף בתוכנית Bounty
כדי להשתתף בתוכנית הפרס שלנו ולקבל אסימון SRX, תחילה עליך להצטרף לקבוצת הטלגרמה שלנו ולאחר מכן למלא את טופס ההרשמה לתוכנית המענק. חשוב שתצטרף לתוכנית הבאוטי שלנו ותספק את הנתונים הדרושים לפני מילוי טופס ההרשמה שלנו.
יש שמונה תוכניות נפרדות נפרדות גמול עבור המשתמשים להצטרף.) בבקשה לעבור את הרשימה שלהלן ולבחור ולבחור את התוכנית הנבחר שלך על ידי השלמת כל מתנה מתנה תקבל פרס הימור הנה שמונה תוכניות שפע זמין ב Solarex:

 • Translation
 • Youtube
 • Telegram
 • Facebook
 • Signature Campaign
 • Twitter
 • Linkedin
 • Content Campaign

בסוף המכירה של ICO, אנו מפיצים 100,000,000SRX אסימונים באופן יחסי לכל משתתף בכל קטגוריה.
_______________________________________________________
_______________________________________________________
אנו מציעים למשתתפים שלנו בפרס Solarex:
100 000 000 SRX השירות אסימונים = 5 000 000 דולר.
פרסים ישולמו תוך 14 יום לאחר תום מכירת האסימון.

עבור כל שאלה, בבקשה PM אני ואני אענה לך עם התשובה
_______________________________________________________
כללים כלליים להשתתפות בכל קמפיין:

1. הצטרף אלינו Solarex Telegram
2. הוכחת אימות

Quote
Proof-of-Authentication
Bounty Joined:
Telegram Username:
_______________________________________________________
_______________________________________________________
(15%) Translation
15,000,000SRX יהיה זמין תחת תוכנית השפע תרגום 750,000 $ סכום השפע הכולל

Solarex rewards למשתמשים לתרגם את הנייר הלבן, מתון ולנהל את הנושא המקומי, עם סמלים SRX. 15% מאסימוני הבקשות מוקצים לקמפיין זה.
 • כדי להזמין שפה לתרגום, פנה למנהל השפע כאן
 • התרגום חייב להיות מקורי ואין להשתמש בתרגום של Google
 • רק הודעות תקפות של המתרגמים יתקבלו עבור ניהול / ניהול סיכונים. על המתרגמים להיות פעילים. במקרה של חוסר פעילות של מתרגם, יועבר מנחה נוסף לעדכון ומיתוג החוט
 • רק פרסומים בונה נספרים. דואר זבל ופוסטים מיותרים לא ייספרו. שולחי דואר זבל יפסלו
 • מנהל הבאונטי שומר לעצמו את הזכות לשנות את התנאים או להחיל תנאים חדשים
 • למתרגמים יש שבועיים להשלמת כל התרגומים
 • נייר לבן: 100 ההימור
 • ניהול / ניהול: 5 ההימור לכל רשומה חוקית
 • ANN נושא + Bounty נושא: 70 ההימור

תרגומים דרושים לכל השפות
 • Chinese: ANN, white paper
 • Turkish: ANN, white paper
 • Croatian: ANN, white paper
 • French: ANN, white paper
 • Arabic: ANN, white paper
 • Greek: ANN, White Paper
 • Filipino: ANN, white paper
 • Slovenian: ANN, white paper
 • Russian: ANN, white paper
 • Bulgarian: ANN, Whitepaper
 • Danish: ANN, white paper
 • Italian: ANN, white paper
 • Spanish: ANN, white paper
 • Japanese: ANN, white paper
 • Korean: ANN, white paper
 • Indonesian: ANN, white paper
 • Vietnamese: ANN, white paper
 • German: ANN, white paper

אם השפה שאתה יכול לתרגם היא לא כאן צור קשר ואנו נעדכן את הקישורים לאחר תרגומים ולהוסיף שפות חדש הירשם

כאן: https://goo.gl/forms/zdOgMoN4iQcHpJln2
_______________________________________________________
_______________________________________________________
(12%) Twitter
12,000,000SRX יהיה זמין תחת תוכנית בויטי טוויטר $ 600,000 ערך השפע

 • בצע את הטיפול הרשמי twitter.com/solarex_ico
 • היכנס לחשבון Solarex שלך
 • התחבר Twitter ו- Solarex בדף החשבון שלך (התחבר באמצעות לחצן Twitter)

כדי להיות זכאי לתגמל השפע, עליך לוודא כי אתה retweet חדשות מן הרשמי Solarex טוויטר לטפל מסומנת hashtags- #SRX_token #ICO #best_ICO #top_rated_ICO # 2018_best_ICO #Solarex_ICo. תגובות אלה צריך להיעשות על השבוע הנוכחי של מסע הפרסום לא לפני או מאוחר יותר, וודא שאתה לא למחוק אותם עד סוף ICO.

כללים
 • אתה חייב להיות לפחות 300 followers אמיתי ופעל הרשמי Solarex טוויטר לטפל
 • חשבון הטוויטר שלך חייב להיות אמיתי / מקורי
 • אין ספאם, התעללות או שפה פגומה מותר
 • חשבון הטוויטר חייב להיות לפחות בן 4 חודשים
 • מספר העוקבים שלך תוקן ברגע שאתה מחבר את חשבונך ואינו משתנה במהלך מסע הפרסום
 • חשבונות בוט ייאסר ללא הודעה מוקדמת
 • חשבונות מרובים יהיו ברשימה השחורה
 • אל תשתף או תשנה מחדש טוויטים שהם תשובות למשתמשים אחרים
 • אם מסיבה כלשהי אינך יכול לשתף פוסט במשך שבועיים, תיפסל
 • אתה חייב לצפצף מחדש tweets הרשמי של Solarex עדכונים כל שבוע עד, ICO מסתיים
 • כל הודעה / ציוץ צריך להיות גלוי לציבור
 • ציוץ על לפחות 10 Tware Solarex בשבוע (מקסימום של 25 תגובות)
 • כתוב לפחות 1 ציוץ לשבוע (מקסימום 5 טוויטים) המוקדש לפרויקט Solarex, להיות חיובי בשפה שלך ולהשתמש רק באותיות האישור הבאות: #SRX_token #ICO #best_ICO #top_rated_ICO # 2018_best_ICO #Solarex_ICo

כל טוויטים משל עצמו יביא לך את המספר הבא של ההימור:
 • 10,000 עוקבים ועוד - 5 ההימור
 • 1000 עד 9999 followers- 3 ההימור
 • 300 עד 999 עוקבים - 1 ההימור


הערה: אנו סופרים רק את ההודעות המסומנות ב- #SRX_token #ICO #best_ICO #top_rated_ICO # 2018_best_ICO #Solarex_ICo על ידי הצוות שלנו, כך שאם לא תוסיף את ה- hashtag לפוסטים כלשהם, הוא לא ייספר.

Code:
Twitter Campaign
Week #
Twitter Profile Link:
Retweets
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10. (minimum)
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25. (maximum)

Personal Tweets
1. (minimum)
2.
3.
4.
5. (maximum)

הירשם כאן: https://goo.gl/forms/zPJvuuytazwNcKOl2
_______________________________________________________
_______________________________________________________
(13%) Facebook
13,000,000SRX יהיה זמין תחת תוכנית פייסבוק פאונטי$ 650,000 ערך השפע הכולל

איך להצטרף קמפיין הפרסומת פייסבוק

 • עקוב אחר הדף הרשמי של Facebook.com/solarex_ico
 • היכנס לחשבון Solarex
 • התחבר אל Facebook ו- Solarex בדף החשבון שלך (התחבר באמצעות לחצן Facebook)

כדי להיות זכאי לתגמל השפע, עליך לוודא שאתה משתף חדשות מה- Solarex הרשמי המסומן ב- hashtags- #SRX_token #ICO #best_ICO #top_rated_ICO # 2018_best_ICO #Solarex_ICo. מניות אלה צריכות להיעשות בשבוע הנוכחי של מסע הפרסום ולא לפני או מאוחר יותר, וודא שאתה לא למחוק אותם עד סוף ICO.

כללים:
 • כל המניות חייבות להיות ציבוריות.
 • חשבונות BOT ייאסר באופן מיידי
 • חשבונות מרובים יהיו ברשימה השחורה
 • אי-שיתוף פוסטים במשך שבועיים יחזיר אותך לפסילה
 • הודעות / מניות פרטיות (לא גלוי לציבור) לא יספרו
 • אתה חייב להיות לפחות 100 חברים אמיתיים בפייסבוק ולהיות משתמש פעיל
 • חשבון פייסבוק חייב להיות אמיתי / מקורי צריך להיות לפחות ארבעה חודשים
 • פוסט משותף לדפים ציבוריים ולקבוצות פתוחות ב- Facebook מתקבל
 • כמו ולשתף לפחות 10 הודעות Solarex בשבוע (25 מקסימום אוהב & מניות בשבוע) ולפרסם לפחות 1 פוסט אישי (מקסימום של 5). כלול את hastags #SRX_token #ICO #best_ICO #top_rated_ICO # 2018_best_ICO #Solarex_ICo עבור כל פוסט ושתף

כל אוהב & מניות, ואת ההודעה שלך יהיה להרוויח את הסכום הבא של ההימור:
 • 10,000 חברים ועוד - 15 ההימור
 • 1000 עד 9999 חברים - 10 ההימור
 • 300 עד 999 חברים - 5 ההימור
 • 100 עד 299 חברים - 3 ההימור

הערה: אנו סופרים רק את ההודעות המסומנות ב- #SRX_token #ICO #best_ICO #top_rated_ICO # 2018_best_ICO #Solarex_ICo על ידי הצוות שלנו, כך שאם לא תוסיף את ה- hashtag לפוסטים כלשהם, הוא לא ייספר.

Code:
Facebook Campaign
Week #
Facebook Profile Link:
Likes&Shares
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10. (minimum)
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25. (maximum)

Original Post
1. (minimum)
2.
3.
4.
5. (maximum)

הרשמה כאן: https://goo.gl/forms/V1jpHF6bwb98qD3X2
_______________________________________________________
_______________________________________________________
(10%) Linkedin
10,000,000SRX יהיה זמין במסגרת תכניתהשכר של לינקליין$ 500,000 סכום השפע הכולל

כדי להיות זכאי לתגמל השפע, עליך לוודא כי אתה repost חדשות מ הרשמי Solarex לינקין מסומן עם hashtags- # SRX_token #ICO #best_ICO #top_rated_ICO # 2018_best_ICO #Solarex_ICo. אלה reposts חייב להיעשות על השבוע הנוכחי של קמפיין השפע ולא לפני או מאוחר יותר, ולוודא שאתה לא למחוק אותם עד סוף ICO.

איך להצטרף קמפיין
 • עקוב אחר חשבון Solarex Linkedin הרשמי
 • כמו, לכתוב, מחדש לכתוב להרוויח סכום שבועי של SRX אסימונים
 • מלא את גיליון ההרשמה

כללים
 • עליך לעקוב אחר פרופיל Solarex Linkedin שלנו
 • החיבורים שלך חייבים להיות גלויים
 • על החשבון שלך להיות משתמש מקורי ופעיל ב- Linkedin
 • חשבון BOT אינו מקובל
 • החשבון חייב להיות פתוח כפרופיל ציבורי
 • כמו כל הודעות Solarex על פרופיל Solarex Linkedin
 • צור פוסט הקשור ל- Solarex ICO בפרופיל LinkedIn שלך עם hashtags: #SRX_token #ICO #best_ICO #top_rated_ICO # 2018_best_ICO #Solarex_ICo
 • פרסם מחדש פוסט בפרופיל שלנו ב- Solarex Linkedin לפרופיל LinkedIn שלך עם hashtags: #SRX_token #ICO #best_ICO #top_rated_ICO # 2018_best_ICO #Solarex_ICo
 • תגובה מחדש של פרופיל Solarex Linkedin חייבת להיעשות 7 ימים לאחר פרסוםו
 • אל תמחק את ההודעה ותפרסם מחדש עד לסיום התזמורת

כל אהבות, הודעות, הודעות מחדש יקבל את הסכום הבא של ההימור:
 • 10,000 קשרים ויותר - 15 סכומים עבור כל פוסט מחדש לכתוב, ו 5 ההימור עבור כל אוהב
 • 1000 עד 9999 חיבורים - 10 ההימור עבור כל פוסט מחדש לכתוב, ו 4 ההימור עבור כל אוהב
 • 300 עד 999 קשרים - 5 ההימור עבור כל הודעה מחדש לכתוב, ו 3 ההימור עבור כל אוהב
 • 100 עד 299 חיבורים - 3 ההימור על כל פוסט מחדש לכתוב, ו 2 ההימור עבור כל אוהב
 • 1 עד 100 חיבורים - 1 ההימור על כל פוסט מחדש לכתוב, 1 ההימור עבור כל אוהב

Code:
Linkedin Campaign
Week #
Linkedin Profile Link:
# of connections:
Likes:
1. (Insert the Title of the posts that you've liked)(1 minimum)
2. (Insert the Title of the posts that you've liked)
3. (Insert the Title of the posts that you've liked)
4. (Insert the Title of the posts that you've liked)
5. (Insert the Title of the posts that you've liked)(5 maximum)

Own Post&Repost
1.
2.
3.
4.
5. (minimum)
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20. (maximum)

הירשם כאן: https://goo.gl/forms/5q1EqL4yaulVfh8P2
_______________________________________________________
_______________________________________________________
(10%) Telegram
10,000,000SRX יהיה זמין תחת תוכנית המברק מברק 500,000 $ סך כל ערך

הפרסומת Solarex השפע הוא חבילה חד פעמי השפע כי הוא נפתח לכל מי שרוצה להרוויח אסימוני Solarex נוספת דרך הישג של משימות פשוטות. הצטרף לקבוצת המברקים שלנו והישאר בקבוצה לפחות עד לאחר סיום ICO.

שלבים להצטרף
 • היכנס לפורטל Solarex
 • מלא את שם המשתמש ב- Telegram (מה השתמשת בהצטרפות לערוץ Telegram)
 • הרשמה בקמפיין השפע

כללים
 • עליך להיות פעיל
 • אין דואר זבל, שימוש בשפה עבירה או פרסום מוצר אחר
 • אתה מקבל פרס 1 המוקד על היותו חבר הרשמי שלנו Telegram הקבוצה
 • אתה מקבל פרס נוסף 1 עבור כל הודעה רלוונטית לשבוע (5 מקסימום ההימור נוסף)

הרשמה כאן: https://goo.gl/forms/2DGCdp3f6rRdO3yB3
_______________________________________________________
_______________________________________________________
(15%) Youtube
15,000,000SRX יהיה זמין תחת תוכנית השפע Youtube 750,000 $ ערך השפע הכולל

חוקי
 • הצטרף כמנוי לערוץ הרשמי של Youtube ו- Solarex כמו בסרטון הרשמי של Solarex
 • העלה את סרטון ה- Solarex הרשמי לערוץ YouTube שלך ​​או צור סרטון משלך ושתף אותו בערוץ YouTube שלך. הסרטון חייב להדגיש את פרויקט Solarex
 • החסרונות חלים על עד שלושה סרטונים
 • על ערוץ YouTube שלך ​​להיות בן שלושה חודשים לפחות
 • הסרטונים חייבים להיות באורך של לפחות 1: 00 דקות
 • תיאור הסרטון חייב להכיל את הקישור "SRX ICO" ולקשר חזרה לאתר הרשמי שלנו - https: www.solarex.io

צפיות בסרטון יקבלו את הסכום הבא של ההימור:
צפיות                  מספר                          מנויים
>100                        50                     1
>1000                       400                   10
>5000                        1000                  25
>10000                        2000                 60
>25000                        8000                 120
>50000                        15000                250
>100000                        30000               500
>500000                        150000              750
>1000000                        300000             1000

הערה: כל ניסיון לתפעל את מספר הצפיות בסרטון YouTube יוביל בסופו של דבר לאיסור מוחלט על מסע הפרסום

הרשמה כאן: https://goo.gl/forms/vuryKImCOhzsEOOn1
_______________________________________________________
_______________________________________________________
(10%) Content Campaign
10,000,000SRX יהיה זמין במסגרת תוכנית פרסומת תוכן $ 500,000 ערך השפע הכולל

צור תוכן איכותי על Solarex באנגלית, עם לפחות 800 מילים המכיל שני קישורים https: // www.solarex.io/blog אנו מסווגים כל מאמר כסטנדרטי (10 ההימור), מקצועי (25 ההימור) או ייחודי (50 ההימור). זה יכול להיות הבלוג שלך או את דף המדיה החברתית האישי שלך, למשל, Facebook או Linkedin Page. המאמר צריך להיות שפורסם גלוי מנועי החיפוש. כדי לסווג את המאמר שלך, היינו צריכים לחזור הפופולריות של המדיום המשמש לפרסום ואיכות התוכן.

שלח לנו את הקישור של המאמרים שלך על ידי שליחת PM כדי מנהל את הפרסומת עם הנושא "SOLAREX תוכן קמפיין".

הרשמה כאן: https://goo.gl/forms/O0NCiRIITK70yIDM2
_______________________________________________________
_______________________________________________________
(15%) Signature Campaign
15,000,000SRX יהיה זמין תחת חתימה bounty תוכנית 750,000 $ הכולל ערך

לקדם Solarex על פורומים מקוונים העליון ולקבל גמול יפה. תהיה חתימת פרויקט עבור פורומים ספציפיים כמו https://bitcointalk.org

Bitcointalk signature/avatar:
להוסיף חתימה Solarex / avatar לחשבון Bitcointalk שלך למשך ICO ולבצע לפחות 10 הודעות תקף בשבוע לפחות 1 איכות תשובה על חוט ה- ANN שלנו עבור כל תקופת הבאונטי:

           + גיבור / אגדי: 80 חברים בשבוע
           + חבר חבר: 40 סכומים בשבוע
           + חבר מלא: 25 סכומים בשבוע
           + חבר: 10 ההימור בשבוע
           + ג 'וניור חבר: 3 ההימור בשבוע
       בונוס: + 10 נתח אם אתה לובש את האווטר שלנו

כללים & תנאי חתימה / חלק אווטר:

 • חתימה צריך להישמר עד סוף ICO, הסרת החתימה לפני זמן זה יביא לפסילה
 • אינך מורשה להשתמש באוטאר של פרוייקט אחר.
 • ההודעות חייבות להתבצע cryptocurrencies החלופי ו מקומי חלקים בפורום (פוסט מקסימום 2 על חוט מקומי).
 • אתה חייב לעשות 10 הודעה בשבוע כדי להיות זכאי לשבץ שבועי לפחות 1 תשובה איכות על חוט חוט ANN שלנו עבור כל תקופת באונטי
 • רק הודעות שימושיות וקונסטרוקטיביות יהיו כשירות למטרה של 10 הודעות בשבוע. הודעות שאינן מחוץ לנושא, או פשוט עשה את הכוונה של העלאת ספירה לכתוב יהיה פסול.
 • על הפוסט להיות בעל אורך מינימלי של 100 תווים כדי לספור את היעד הבא.
 • התשלום יתבצע לאחר חישוב הריבית, לאחר תום ההנפקה.
 • שמור את החתימה שלך עד שהגיליון האלקטרוני יעודכן בספירת ההודעות הסופית שלך, לפחות במשך שבוע אחד לפחות, אם תסיר אותו לפני ספירת ההודעות לא יתקבל. הירשם

כאן: https://goo.gl/forms/MIVRtCawXFWV5MRQ2
_______________________________________________________
_______________________________________________________
Bounty Campaign FAQ

Q1: כיצד ומתי אתה יכול לקבל את השפע שלך?
תשובה: בסיום Pre-ICO, הסכום הסופי של ההימור יהיה גלוי בחשבון Solarex שלך. אנו מפיצים 20,200,000 אסימונים SRX בפרופורציה לסכום ההימור בכל משתתפי מסע הפרסום זכה בכל קטגוריה.
לדוגמה, לאחר ספירה של כל פייסבוק אוהב, אנחנו נעשה טבלה שבה כל מי reposted יראו את הפרס האישי שלהם נתח הרווחים בקטגוריה פייסבוק. מאחר שישנם 4,200,000 SRX לקטגוריה של פייסבוק, אסימונים אלה יחולקו בין כל החברים המשתתפים בקמפיין השפע בהתאם לסכום ההימור שהרוויחו. זה חל על כל הקטגוריות.

ש 2: האם ההימור יתחבר יחד
תשובה: ההימור שהרווחת בכל קטגוריה לא ייאסף יחד, אלא האסימונים בכל קטגוריה יחולקו לכל קטגוריה בנפרד. המידע על ההימור שכבר הרוויח מוצג בחשבון Solarex שלך יעודכן כל 48 שעות.

ש 3: מהו סטיק?
תשובה: המוקד הוא אלגוריתם המשמש לחישוב סך אסימונים שיינתנו למשתתף בהתבסס על רמת המעורבות שלו בקמפיין פרסומת.

ש 4: איך אפשר לחשב את כמות שווה של אסימונים שנצברו על סמך מספר ההימור?
תשובה: אם אתה מעוניין בפייסבוק פאונטי מסע פרסום למשל, קמפיין פייסבוק פאונטי יש הקצאה של 4,200,000 אסימונ&#
18  Local / עברית (Hebrew) / 🔥 🔥[ANN][ICO] SOLAREX | BLOCKCHAIN POWERED SOLAR ENERGY ECOSYSTEM on: June 08, 2018, 07:47:32 AM
PROJECT SOLAREX להפעלת אפריקה|בלוקצ'ין ראשון Powered אנרגיה סולארית פתרון

ICO PRESALE הוא חי לנצל את המחירים של היום בונוסים

איזו בעיה לפתור?

כ -1.5 מיליארד אנשים ברחבי העולם אין גישה לחשמל יותר מ -3 מיליארד להסתמך בעיקר על ביומסה לבישול. מדינות אפריקאיות אשר נופלים לתוך הדף 10 של הגישה הנמוכה ביותר חשמל ורשומות בריאות העולם מראים כי זיהום האוויר בתוך הבית מפני פחמן חד חמצני מ תנורי בישול הוא הגורם המוביל למוות במדינות מתפתחות, המוביל עד התרחשות של מלריה ושחפת.

בהתחשב בניגריה אחת המדינות הגדולות באפריקה, למשל, המבקש אספקת אנרגיה הובילה יותר מ -60 מיליון ניגרים שיש קטן לגדולים בינוניים עם יותר מ 3.5 מיליארד דולר בילה מדי שנה על תחזוקת גנרטור.

הנושאים הנוכחיים ניתן לפרט באופן הבא:

 • עלויות חשמל גבוהות במיוחד.
 • אספקת חשמל לא יציבה בשל חוסר יציבות ברשת
 • שחיתות על פני שרשרת כוח הערך
 • הפסדים מהדור עד לחברות ההפצה
 • אפשרויות כוח חלופיות גורמות לפליטה מוגזמת של CO המהווה בעיה בריאותית וסביבתית חמורה
 • יכולת מותקנת מאוד נמוכה
 • הפצה לא יעילה של קיבולת נמוכה כבר
 • ניצול קיבולת ירודה
 • פיקדונות, הסדרים וציוד עלויות גבוהות מאוד
 • העדר חשמל במקומות מרוחקים
 • חוסר שקיפות וביטחון בעסקאות כוח
 • חבלה / הרס של מתקני התקנה חשמלית על ידי ונדלים
 • העדר תחרות (חסמי כניסה גבוהים בעלי מורכבות רגולטורית ועלויות כניסה הן שתי הסיבות העיקריות למונופולים הפועלים בכל שוקי החשמל העיקריים באפריקה)
 • מחסור באנרגיה מעכב באופן משמעותי את הצמיחה הכלכלית ופוגע באמון המשקיעים

פגוש את הפתרון

פרופיל אפריקה אנרגיה מציג ייצור נמוך ופוטנציאל גדול שלא נוצל, המאופיין ברמות ביקוש גבוהות. ביבשת אפריקה יש את אחת הרמות הגבוהות ביותר של קרינה סולארית שנתית ממוצעת, 95% מאור שמש עולמי יומי מעל 6.5kWh / m2 נופל באפריקה בחודשי החורף.

לפיכך, Solarex ICO הפרויקט מתויג 'Solarex Powering אפריקה פרויקט' הוא פתרון אנרגיה סולארית מופעל על ידי blockchain. מערכת אקולוגית חדשנית, משבשת, מבוזרת ודמוקרטית שתשחרר מפולת שלגים לכל הבעיות המפורטות לעיל.

פרויקטים חדשניים ומטרידים "Powering Africa" ​​יקימו פתרון נקי וזול לבעיית הביקוש העצומה של אפריקה. Solarex פתרונות אנרגיה מתחדשת הם פתרונות אנרגיה סולארית תשחרר את הערך של ביקוש האנרגיה unmet ברחבי אפריקה. המוצר הסופי יראה משהו מתקדם טכנולוגית, עצמאית כלכלית וליצור ערך משכנע להשקעות לטווח ארוך. פרויקט זה יהיה מונע על ידי שני תחומים של שרשרת ערך חזקה ומושכת: blockchain ואנרגיה מתחדשת. Solarex פתרון אנרגיה ישתמש מקורות רבים, כולל מטרים חכמים, ממירים פאנלים סולאריים סולאריים. זה פלט למדידה ניתנת blockchain כדי ליצור כלי עזר Solarex השירות. Solarex Utility Utens ישמש לעסקאות במערכות אקולוגיות לרכישת אנרגיה ושירותים. החברה, כבר בשלב pre-ICO, שואפת לגייס 102 מיליון דולר שיסייעו במימוש פרויקט Powering Africa.

החזון שלנו

כדי להפוך את הספק הגדול ביותר ויעיל באנרגיה קיימא, המציע אנרגיה במחיר זול / זול לכל, וקביעת תקן חדש לצריכת האנרגיה ללא הרף התמקדות שביעות רצון הלקוחות בכל עת. ולהעצים מיליוני בני אדם ברחבי אפריקה ולהעמיד אותם במשותף עם המדינות המפותחות במונחים של גישה לאנרגיה.

לקבלת מידע נוסף על Solarex ICO, בקר באתר הרשמי https://solarex.io


Bounty הועבר חוט אחר כאן https://bitcointalk.org/index.php?topic=4313596.0
19  Local / עברית (Hebrew) / [ANN][Private Token Sale] TRANSCRYPT on: June 07, 2018, 07:34:13 AM


המשימה שלנו היא לתת לכל אחד כלי לנהל את השווי הנקי העתידי שלהם. אנחנו לא פשוט לפשט את הגישה לטכנולוגיה. על ידי הפיכת cryptocurrency אמצעי תשלום יומי על סולם שוק המוני, אנו תורמים ליציבות של המגזר cryptocurrency כולו

Disclaimer
- אני לא אחראי לתרגום של מסמך זה, אם נמצא פרשנות שגויה של מסמך זה
- אם נמצאו שגיאות עבור כל מילה, ראה ANN המקורי כאן: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3070065
20  Local / עברית (Hebrew) / [ANN] [PRE-ICO] [MVP] Buddy | Decentralized Development Automation Platform on: June 04, 2018, 03:06:49 PM
מוצרי עבודה + צוות מנוסה + לקוחות עסקיים במועצת המנהלים==Disclaimer==
- אני לא אחראי לתרגום של מסמך זה, אם נמצא פרשנות שגויה של מסמך זה
- אם נמצאו שגיאות עבור כל מילה, ראה ANN המקורי כאן: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3798597
Pages: [1] 2 3 »
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!