Bitcoin Forum
July 24, 2021, 09:47:10 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 0.21.1 [Torrent]
 
  Home Help Search Login Register More  
  Show Posts
Pages: [1]
1  Local / Alternatywne kryptowaluty / [ANN] [NEW] [🏁🔥Nitrous Coin🔥🏁] [PoS] [Masternodes] Wydarzenia z udziałem sam on: June 07, 2018, 06:58:00 PM

Nitrous
Zwiększenie ekonomii Masternode i Ekonomia kryptowalutowa

Nitrous to krypto-waluta oparta na PoS / Masternode, ale zanim przedstawimy naszą monetę, ważne jest, abyśmy mieli niewielki wgląd w nasz cel i dlaczego tu jesteśmy.Zanim omówimy cokolwiek na temat Nitrous i dlaczego tak się zaczęło, przedstawmy najpierw siebie, twoich dwóch twórców / twórców Nitrous @ NitrousDev # 7584 (Discord) i @ kingcrypto # 2734 (Discord). Obaj jesteśmy programistami z ponad 25-letnim i 5-letnim doświadczeniem w IT i programowaniu.

@NitrousDev specjalizuje się w technologii internetowej i rozwoju blockchain. Z ponad 25-letnim doświadczeniem, kierował zespołem programistów odpowiedzialnym za nasz wyjątkowy blockchain Nitrous (N2O). Zawsze pracuje za kulisami, aby upewnić się, że łańcuch działa poprawnie i bezpiecznie. Podczas uruchamiania Nitrous nasz zespół programistów poświęcił znaczną ilość czasu na intensywne testy; łamanie i restartowanie łańcucha, dopóki nie będą już mogli go złamać. W innym sensie nasi programiści znają każdy zakątek naszego łańcucha i konfigurują rzeczy bez przerywania łańcucha. Celem jest dostarczenie społeczności solidnego oprogramowania, które zachowuje prywatność, bezpieczeństwo i stabilność blockchain przez cały czas.

@King Crypto specjalizuje się w projektowaniu aplikacji / stron internetowych, projektowaniu graficznym i marketingu. W ciągu ostatnich trzech lat przeprowadził intensywne doradztwo marketingowe i biznesowe, rozpoczynając wiele udanych projektów i startupów. Do tej pory kierował działem marketingu (w tym projektowania) i aplikacji (w tym portfele) / tworzenia stron internetowych i będzie reprezentował firmę Nitrous we wszystkich naszych przyszłych relacjach biznesowych. Spędził także sporo czasu przygotowując wszystkie nasze projekty graficzne i upewniając się, że mamy gotowy portfel Macintosh i portfel Androida opracowywany przez czas uruchomienia.

Będziemy Twoją wiodącą drużyną dla Nitrous i obiecujemy, że zawsze będziemy kierować ten projekt w kierunku linii zwycięstwa / mety. Jako przysięgę, jak cenimy naszą pracę i naszą etykę pracy, powiedzmy, że twoi koledzy z Nitrous spędzili ponad 30 godzin na doskonaleniu samego wątku BTC Talk ANN.

Porozmawiajmy teraz o Nitrous .


Naszym głównym celem jest stać się wiodącą i pierwszą kryptowalutą stosowaną na częściach zamiennych do samochodów i ostatecznie poszerzyć nasz zasięg, aby wykorzystać Nitrous (N2O) w inny sposób (tj. Mając imprezy wyścigowe przyjmujące płatności w N2O). Dział części zamiennych do samochodów zajmuje 8 miliardów dolarów rocznie. Chcemy zdobyć niewielką część tego poprzez partnerstwa z uznanymi producentami i dystrybutorami, aby zaakceptować Nitrous (N2O). Do tego celu podejdziemy za pośrednictwem witryny e-commerce i aplikacji mobilnych, aby zsumować tę firmę, a docelowo będziemy dostawcą zagregowanych dostawców części zamiennych do samochodów. Cała tego typu infrastruktura będzie zasilana przez Nitrous (N2O). Ten segment biznesowy jest często w tyle za wieloma innymi technologiami, więc może to być łatwy, ale znaczący krok w usprawnianiu handlu B2C i B2B.


Nie wspominając już, że ponad 4 mld USD sprzedaży online pochodziło z urządzeń mobilnych. Nie tylko używanie Nitrous (N2O) będzie bezpieczniejsze i bezpieczniejsze, ale przyspieszy proces, ponieważ nasze transakcje pomiędzy dostawcami i kupującymi są natychmiastowe. Z tego też powodu postępujemy już w naszych portfelach mobilnych (iOS, Android) i oczekujemy ich wydania w nadchodzącym miesiącu.

====================================

Jednym z naszych celów jest stworzenie kryptowaluty PoS / Masternode, która nie tylko przyniesie zyski wszystkim zaangażowanym stronom, ale utrzyma wzrost, ponieważ monety są tworzone w celu nagradzania posiadaczy żetonów i monet. Wiele kryptowalut zawodzi w ciągu kilku tygodni, jeśli nie dni, od ich uruchomienia. Dzieje się tak dlatego, że aby przyciągnąć inwestorów o wysokim opublikowanym ROI, same nagrody muszą być niezrównoważone. Ogólna koncepcja nosi nazwę inflacji. Podobnie jak w przypadku gospodarki fiducjarnej, więcej pieniędzy wpłacanych do podaży pieniądza może spowodować niestabilność w gospodarce. Wysoka inflacja jest zła; jednak sama inflacja nie jest.

W ciągu ostatnich tygodni i miesięcy dokładnie przeanalizowaliśmy setki kryptowalut, aby znaleźć równowagę między wysokimi nagrodami i trwałymi wartościami dla Nitrous. Po wielu obliczeniach i dogłębnej analizie rynku opracowaliśmy system, który naszym zdaniem pozwoli osiągnąć zarówno wysokie nagrody, jak i stabilną walutę.

Aby to osiągnąć, wprowadziliśmy kilka rzeczy, które uważamy za brakujące elementy trudnej łamigłówki kryptowalutowej, szczególnie monety z mastermodami. Po pierwsze, musimy mieć jakiś cel. W przeciwieństwie do większości monet, naszym celem nie jest stworzenie monety. Chcemy przeprowadzić eksperyment. Chcemy dowiedzieć się, co dzieje się, gdy programiści i cały zespół związany z kryptowalutą traktują to poważnie, uczciwie traktują swoich posiadaczy / społeczność i są w 100% zaangażowani w zmianę historii monet magnackiej. Jak sugeruje nasza nazwa, mamy na myśli konkretny cel, który wyjaśniliśmy powyżej, ale podzielimy się kolejnymi planami i aktualizacjami, gdy nasz kierunek się umocni.Najpierw wdrożyliśmy system nagród, który jest lukratywny dla posiadaczy żetonów i monet, przy jednoczesnym utrzymaniu inflacji. Nitrous Boost to stale rosnący system nagród, który wykorzystujemy do utrzymania lub przyspieszenia rentowności istniejących właścicieli masternodów, gdy nowe masternody są dostępne online. Chcemy odwrócić trend rentowności w dół związany z tworzeniem krypto-waluty (tak jak w przypadku infrastruktury PoW, PoS i masternodu). Ponieważ więcej masternodów pojawi się w sieci z Nitrous, zobaczysz więcej nagród niż mniej, a to nawet jeśli cena nie wzrośnie, tak jak oczekujemy.

Po drugie, starając się jeszcze bardziej walczyć z inflacją, wdrażamy miesięczny Nitrous Burn. W ustalonym z góry harmonogramie drużyna Nitrous okresowo odkupi monety z otwartej giełdy po początkowej cenie monety i wypali je. To prawda, będziemy inwestować w naszą własną walutę, aby zwiększyć twoją wartość, biorąc zlecenia sprzedaży, które są poniżej naszej początkowej ceny sprzedaży poza rynkiem.

Po trzecie, ustaliliśmy podział 60% / 40% na nagrody blokowe pomiędzy właścicielami żetonów a stakerami. Stakerzy są nie mniej ważni niż właściciele masternodów. Podczas gdy masternodes po prostu uruchamia sieć, stacki zapewniają bezpieczeństwo. A ponieważ istnieje mniejsze ryzyko jako staker, istnieje kilka korzyści posiadaczy masternodu, których właściciele-właściciele otrzymują większą część nagród blokowych. Nie muszą też czekać 12 godzin, aż ich monety dojrzeją, zanim będą mogły wygenerować więcej monet. Monety Masternode są zawsze uprawnione do bicia nowych monet nawet natychmiast po ich zrobieniu.

Po czwarte, nasza mapa drogowa jest ekscytująca. Planujemy brać Nitrous tam, gdzie inne waluty nie były. Nikt nie może ci zdradzić, gdzie to jeszcze jest i nie złożymy obietnic, których nie dotrzymamy. Zobaczysz od nas tylko fakty, poparte danymi. Nie wysyłamy ludzi na Marsa, a my nie "zmieniamy wszystkiego". Naszym pierwszym krokiem jest stworzenie żywotnej kryptowaluty wraz z silną społecznością naszych rówieśników, którzy będą mieli wpływ na kształtowanie jej na przyszłość.

Och, tak - my także bezpiecznie i prywatnie dostarczamy natychmiastowe transakcje w dowolnym miejscu na świecie. Właśnie to większość kryptowalut nazywa "celem". Dla nas jest to dobre miejsce do rozpoczęcia. Cool

One-Click Masternode Setup
BTC ANN Tłumaczenia wątków

Zabezpieczenie: 2000 monet N2O

Monitorowanie / statystyki Masternode

Jak już wiesz, od samego początku nie ma jeszcze żadnych witryn monitorujących. Sprawdź tutaj w ciągu tygodnia, ponieważ planujemy opublikować listę tak szybko, jak to możliwe. Tak czy inaczej, oto przycisk "wkrótce"!

Skrypt instalacyjny Masternode VPSW konfiguracji nie będzie potrzeby stosowania dodatkowych węzłów, ponieważ sieć została w pełni skonfigurowana przed uruchomieniem.


Nasza przedsprzedaż jest bardzo prosta. Nie mamy żadnych różnych faz. Cena nigdy nie podniesie się ani nie zmieni; zawsze pozostanie 0,4 BTC dla 2000 N2O (jeden masternodel). Dlatego tak długo, jak długo jeszcze jesteśmy w dniach przedsprzedaży, nigdy nie przegapisz.

PRESALE SPECIAL

ZAREZERWUJ I ZAKUP SWOJEGO MASTERNODA W TRAKCIE PRESALI, A UZYSKAJ DARMOWĄ KURTĘ NASCAROWĄ NA SWÓJ WYBÓR, NA NAS!

Wybierz swoją kurtkę tutaj:http://store.nascar.com/Jackets
Wypełnij bezpłatny formularz zgłoszenia kurtki NASCAR: https://goo.gl/forms/fCa91QmeNFyuUu0b2Przygotowanie uruchomienia

◙ Blok Genesis (Complete)
◙ Block Explorer (Complete)
◙ Windows 32-bitowe wydanie portfela (ukończone)
◙ Windows 64-bitowe wydanie portfela (ukończone)
◙ Wydanie Portfela Linux (ukończone)
◙ Wydanie portfela Macintosh (ukończone)
◙ Zakończ skrypt konfiguracji Easy-Masternode (ukończono)
◙ Tymczasowe uruchamianie witryny (ukończone)
◙ Ustawienia Discord (ukończone)
◙ Projektowanie logo (kompletne / bieżące)
◙ Projektowanie graficzne (pełne / zaawansowane)

Wymiany

◙ Crypto-Bridge (Planowane)
◙ Cryptopia (Planowane)

Monitorowanie masternodu

◙ Masternodes.Online (Planowane)
◙ Masternodes.Pro (Planowane)
◙ Mnode.club (Planowane)

Rozwój

◙ Oficjalne uruchomienie strony internetowej (w toku)
◙ Portfel Androida (w toku)
◙ Whitepaper (w toku)
◙ Portfel iOS (zaplanowany)


AIRDROP N2O:

◙ Śledź nas na Twitterze: https://twitter.com/NitrousCoin
◙ Prześlij dalej ten tweet:
◙ Dołącz do nas na Discord: https://discord.gg/6Cyjxaz
◙ Wklej swój adres N2O w kanale # rejestracji na Discord (Discord, nie tutaj) wraz z twoim Discord ID i nazwą użytkownika Twitter.

Pierwsze 200 osób TYLKO!

BOŻENIE TŁUMACZENIA - Otwórz

Zachęcamy do rezerwacji tłumaczeń BTC Talk ANN Twojego języka. Kto pierwszy ten lepszy. Musi mieć wcześniejsze doświadczenie lub być biegły / natywny w wybranym języku.
- Rosyjski (Complete), potrzebuję jeszcze jednego do przejrzenia.
- francuski (zarezerwowany)
- portugalski (zarezerwowany)
- Niemiecki (Complete)
- Indonezyjski (zarezerwowany)
- Grecki (zarezerwowany)

SUGGESTION BOUNTY - Open

Myślisz, że masz dobre pomysły marketingowe? Oczywiście, my również wierzymy w ciebie. Przekaż nam swoje sugestie i jeśli uznamy, że mają one zastosowanie / są korzystne dla społeczności Nitrous, przyjmiemy Twoją sugestię i nagrodzimy Cię za to.

PRESALE REFERRAL BOUNTY - Otwórz

Poproś znajomych lub rodzinę, aby zakupili masternod podczas przedsprzedaży, a my otrzymamy nagrodę, czekającą na dołączenie do Twojej kolekcji N2O w portfelu. Brak limitu liczby poleconych. Muszą albo wymienić Cię w momencie zakupu, albo pokazać nam dowód.

STEEMIT BOUNTY - Otwórz

Wzywając wszystkich weteranów Steemita, a nawet rozruszników! Jesteśmy otwarci na dyskusję na temat kwoty nagród dla pisarzy Steemita, aby pisać o Nitrous (N2O) co tydzień. Napisz do nas na Discord (https://discord.gg/6Cyjxaz) lub zapytaj poniżej, jak chcesz.

GRAPHIC DESIGN BOUNTY - Open

Calling all graphic designers/ artists! If you'd like to make any graphic/ sketch/ 3D variation of our own Nitro (below), feel free to do so and you will be rewarded! Our design team is always working and any contribution from our community is very welcome. Message us on Discord or comment below if you're interested.

BOŻE PODPISY - Otwórz

Opublikuj ten podpis w swoim profilu i otrzymuj cotygodniową nagrodę w oparciu o Twoją rangę:

◙ Newbie: 10 N2O na tydzień.
◙ Miedź: 15 N2O na tydzień.
◙ Jr. Członek: 20 N2O na tydzień.
◙ Członek: 30 N2O na tydzień.
◙ Pełny członek: 40 N2O na tydzień.
◙ Starszy członek: 50 N2O na tydzień.
◙ Członek Bohatera: 60 N2O na tydzień.
◙ Legendarny członek: 70 N2O na tydzień.

Dziękuję za poświęcenie czasu na przeczytanie.
Witamy w naszej społeczności i do zobaczenia na przedsprzedaży!


Oto podziękowanie od naszego własnego Nitro:
Dodaj tę BTC Talk ANN do zakładek, ponieważ zawsze będziemy ją aktualizować - na przykład dzięki nowym uzupełnieniom / uzupełnieniom mapy drogowej i tak dalej.2  Local / Alternatywne kryptowaluty / [ANN][HOJNOŚĆ] Capracoin - POS/MN Decentralizował Blockchain on: May 23, 2018, 06:12:39 PM

Co mianowicie - Moneta Capra?

Capracoin (Cpra) - to, że światowy najbardziej posuwał peer, co decentralizowało się, do peer

Cryptocurrency. Capracoin nie tylko pozwalają wam zarabiać dowód nagród losu prosto biegnąc

portfel lecz możecie również minować ich, uruchamiając wasz własny Masternode. Capracoin - bezpieczna platforma

projektuje się dla masowego przyjęcia i najpierw dostarczy usługi, że Stakers chcą i

Konieczność Masternoders, Rozdzielił Podpieranie   i Zbiornik Masternode. Męczy się od spłaty ciężkich pieniężnych zebrań i długiego oczekiwania

dla withdrawls, Capracoin, co rozwiązuje ten problem dla was. Nie ma konieczności czekać i nie ma więcej pieniężnych zebrań.

Roadmap

Jesteśmy budowlane foundational Ekosystem Rozdzielił Podpieranie   i Masternodes . Nasz roadmap daje wam pogląd wewnątrz potocznego rozwoju Capracoin obrabiają nie w tym, co przyszłość przyniesie.
- Rozwój Capra [Podejrzliwy związują się przesunięto]plete)
- Rozwój Portfelów (Skończyć się)
- Socjalna Obecność (Skończyć się)
- Ann (Skończyć się)
- Website (W Postępie)
- Początkowa Budowla Rozkazu (W postępie)
- Początkowa MN Sprzedaż (W Postępie)
- Listing na Wymianie (W Postępie)
- Kierownictwo Rozdzieliło Podpieranie   i Ekosystem Masternode (Po Wymianie)
- biała Księga (W Postępie)

Specyfikacja

Imię Monety : Moneta Capra
Algo: Quark
Ticker: Cpra
Typ Monety : Na/miejscu sprzedaży Masternode
Rozmiar Bloku : 3 Mb
Maks Supply : 80,000,000
Zawczasu minuje się : 3.5 % =  2,800,000
Czas Block : 60 Sekundy
Dzielenie Block na dwa : -18% / Roku
Wiek Losu Minut : 24 Godzina
Masternode Zadatek 4,000 Cpra

POS

Numer bloku                                   Stakers%        MN%    Wynik nagrody  Nagroda Stakers    Nagroda MN
1-1000000                                        45%              55%       20                9                            11
1000000-Powyżej                               25%              75%        20               5                            15

Ładowanie Portfela


Badacz Block


Związuje się


Hojność & Zrzuca z samolotu

Hojność Zaprosin
Otrzymacie 1 Cpra, bo każde zapraszają.
Wyższy inviters będzie recieve:
1-ое miejsce - 400 Cpra
2-ое miejsce - 250 Cpra
3rd miejsce - 150 Cpra
4-ое miejsce - 125 Cpra
5-ое miejsce - 100 Cpra

Twitter i hojność facebook wciąż, trwając Naszą Rozbieżność

Możecie Również brać udział zrzuca z samolotu i tania rozprzedaż Na naszej Rozbieżności3  Other / Archival / > on: May 23, 2018, 04:50:00 PM
/
4  Local / Annonces / [ANN] [BOUNTY] CapraCoin - POS / MN Blockchain décentralisé on: May 22, 2018, 07:50:41 PM
Qu'est-ce que Capra Coin?

Capracoin (CPRA) est la Crypto-monnaie décentralisée peer-to-peer la plus avancée au monde.  Capracoin vous permet non seulement de gagner des preuves de récompenses de pieu simplement en exécutant un portefeuille, mais vous pouvez également les exploiter en exécutant votre propre Masternode.  Capracoin est une plate-forme sécurisée conçue pour une adoption en masse et qui, dans un premier temps, offrira les services dont les Stakers veulent avoir besoin et les Masternoders, le Staking partagé et le Pool Masternode.  Fatigué de payer des frais lourds et attendre longtemps pour les retraits, Capracoin résout ce problčme pour vous.  Pas besoin d'attendre et plus de frais.

feuille de route

Nous construisons un écosystčme fondamental pour le jalonnement et les masternodes partagés.  Notre feuille de route vous donne un aperçu du processus de développement actuel de Capracoin et non de ce que l'avenir nous réserve.
- Développement de Capra [lien suspect supprimé] plete)
- Développement de Portefeuilles (Complet)
- Présence Sociale (Complčte)
- ANN (Complete)
- Site Web (En cours)
- Team Building Initiale (En cours)
- Vente initiale de MN (En cours) 
- Listing sur Exchange (En cours)
- Jalonnement partagé manuel et écosystčme Masternode (aprčs échange)
- Livre blanc (En cours)

spécification

Nom de pičce:Capra
Algo: Quark
Ticker: CPRA
Type de pičce: PoS / Masternode
Taille du bloc: 3 Mb
Max Supply: 80 000 000
Préminé: 3,5% = 2 800 000
Temps de blocage: 60 s
Bloc de moitié: -18% / an
Min Stake Age: 24 Heures
MasterNode Collateral 4,000 CPRA

POS

Numéro de bloc                    Stakers%  MN%  Reward total    Reward Stakers    Reward MN
1-1000000                           45%         55%    20                  9                         11
1000000-Au-dessus de          25%         75%    20                  5                         15

Wallet TéléchargerBloquer l'explorateur


liens


Bounties et Airdrops

Bounty d'invitation
Vous recevrez 1 CPRA pour chaque invitation.
Les meilleurs inviters recevront:
1čre place - 400 CPRA
2čre place - 250 CPRA
3čre place - 150 CPRA
4čre place - 125 CPRA
5čre place - 100 CPRA

Twitter et Facebook générosité continue toujours Notre Discorde

Vous pouvez également participer ŕ des largages et des cadeaux sur notre discorde
5  Local / Alternatywne kryptowaluty / [ANN] [SCRIBE] PoW / Masternodes, Lyra2REv2, ASIC-Resistant, Zwiększenie High MN on: May 08, 2018, 07:23:23 PM
Scribe Network
przed ogłoszeniem

SCRIBE Szybkie fakty
Algorytm PoW: Lyra2REv2
Średni czas bloku:90 sekund
Nagroda za blok: 8 SCRIBE, zmniejszając się o ~ 10% rocznie
Block Mature: 30 bloków
Dystrybucja nagród blokowych: 40% do masternodów, początkowo 60% do górników
wzrost do 65% masternodów, 35% górników
Zabezpieczenie Masternode: 1.000 SCRIBE
Szacowana podaż: 32,7 miliona
Premine: 9,7%
Trudności Retargeting: każdy blok
Algorytm trudności: Dark Gravity Wave v3
Natychmiastowe potwierdzenie: ~ 5 sekund
PoW / PoS: tylko PoW (+ Masternode)
Port 8800
Port RPC 8801

SCRIBE Masternode Powiększ mapę
# Initial Masternode: 40% nagród bloku (= 3,2 SCRIBE)
# Zwiększenie 40% -> 45%: Block 40320
# Increase 45% -> 50%: Block 53760
# Increase 50% -> 55%: Block 67200
# Increase 55  % -> 60%: Zablokuj 80640
# Zwiększ 60% -> 65%: Zablokuj 94080

Jeśli chcesz dodać węzły, możesz użyć tego narzędzia w naszym explorer:
http://explorer.scribe.network/

SCRIBE portfele
Windows & Linux portfele
https://github.com/scribenetwork/scribe/releases/tag/v0.1

SCRIBE Zasoby
Website: http://scribe.network
Github (Node): https://github.com/scribenetwork/scribe/
Github (Sentinel): -- wkrótce
Github (DNS Seeder): -- wkrótce
Explorer: http://explorer.scribe.network
Wiki: --wkrótce

SCRIBE Social
Discord: https://discord.gg/EDKyu4D
Telegram: https://t.me/scribenetwork

SCRIBE Pools

https://arcpool.com/
-a lyra2v2 -o stratum+tcp://eu1.arcpool.com:1308 -u <WALLET_ADDRESS> -p x

https://asiapool.trade/
-a lyra2v2 -o stratum+tcp://miner.asiapool.trade:4533 -u wallet-addr -p c=SCRIBE

https://cvmpool.pw/
-a lyra2v2 -o stratum+tcp://cvmpool.pw:4533 -u <WALLET> -p c=SCRIBE

oryginalny:https://bitcointalk.org/index.php?topic=3626152.0
6  Local / Annunci / [ANN] TRITTIUM / Xevan / Asic & NiceHash resistans - MN / POS / POW HYBRID NESSU on: May 07, 2018, 06:44:36 PM

Oggigiorno sempre piů banche riconoscono i vantaggi della tecnologia blockchain e le possibilitŕ del proprio apparecchio nei confronti dei sistemi bancari.  Tuttavia, il prodotto unificato per il sistema interbancario non č ancora stato creato, anche se ci sono stati alcuni successi locali tra pochi sviluppatori.  Siamo stati in grado di definire le specifiche generali del sistema di cooperazione internazionale e interbancaria basato sulla tecnologia blockchain dopo l'incontro con poche banche orientate all'IT.  L'obiettivo principale di TriTTium č lo sviluppo del sistema che fornirebbe alle banche gli strumenti per una cooperazione efficace.  La nostra rete si basa su concetti tecnici di principi noti e riconosciuti.  I vantaggi evidenti del nostro progetto sono:
- Invio privato e privato;
- Zerocoina transazione anonima;
- Resistente a Nicehash e Asic;
- Ampie opportunitŕ di partecipazione alla rete per investitori e minatori;
- Grande squadra di professionisti esperti con background diversi;
Il nostro team non terrŕ una pre-vendita pubblica ben nota.  Crediamo di aver messo abbastanza tempo e denaro per lo sviluppo del nostro progetto.  Un gruppo di investitori ha accettato di aiutarci a sponsorizzare il nostro progetto in fase di sviluppo investendo 7,5 Btc per una quota di 500.000 monete.  Inoltre, abbiamo deciso di assegnare 5 masternodes ai membri del team (1 MN era equivalente a 0,75 btc).  Questo fondo sarŕ sufficiente per lo sviluppo futuro del progetto e la quotazione in borsa.  Crediamo che il nostro prodotto avrŕ un futuro brillante nei sistemi bancari.

Abbreviazione di una moneta:TRTT
Tipo di moneta: PoW / PoS / Masternode
algoritmo: Xevan
Offerta massima: 500 000 000
Tempo di blocco: 60 sec
Garanzie masternode: 50 000
Ricompensa Masternode: 80% dal blocco
Etŕ minima di picchettamento: 6 ore
Monete minime  per PoS: 10 000
Maturazione delle monete: 120 blocchi
Premine - 1 450 000 TRTT

POS
(20% POS premi dal blocco 80% MN premi dal blocco)

801 - 1800 - 10 TRTT                          12 001 - 20000 - 1250 TRTT
  1801 - 3200 - 650 TRTT                         20001 - 100 000 - 450 TRTT
   3201 - 6000 - 850 TRTT                    100 001 - 1 000 000 - 350 TRTT
6001 - 12 000 - 1050 TRTT                   1 000 001 - 1 500 000 - 250 TRTT
1 500 001 - 2 000 000 - 150 TRTT
2000001 - end 50 TRTT

POW
1 blocco - Premine    2 - 800 blocco - 30 TRTT1. 150 monete per la traduzione accettata su btalk.

Lingue:

- Germania
- Russo
- Cinese
- Hindi
- Francese
- Italiano
- Turco
- Spagnolo
- Giapponese

2. 350 monete per i primi 10 argomenti in altri forum o forum crittografici.

3. I migliori inviti riceveranno:
1 ° posto - 500 monete
2 ° posto - 300 monete
3 ° posto - 150 monete
4-6 posti - 50 monete
7-10 posti - 25 monete

4. Inoltre faremo bounty istantanei con Twitter, Facebook per le persone piů attive in discordia!


7  Local / Alternatywne kryptowaluty / [ANN] [PRESALE] BLANCO COIN [C11] [ASIC-NH-RESISTANT] on: May 02, 2018, 07:21:11 PM
Blanco Coin
O Blanco
Blanco to hybrydowa moneta, która łączy w sobie kompozycje PoW, PoS i MN z projektem monety BAC, który zapewnia skalowalną i zrównoważoną alternatywę dla Bitcoin.
Seeing that BTC is a currency that almost every other are dependant on, the need for an alternative has arisen. In order to succeed in such an endeavor, innovative and fresh ideas were a must. Enter Blanco. Blanco’s main goal is to increase individual profit. Using the powerful and practical consensus of BTC, PoW, and combining it with the fresh and much less cluttered PoS, Blanco provides an unmatched atmosphere of user side value enhancement.

Dane techniczne:
Ticker: BAC
Algorytm: C11
Typ: PoW / PoS / MN
Rozmiar bloku: 3 MB
Czas blokowania: 90 sekund
Trudności Ponowne ukierunkowanie: Ciemna gravity wave
Maksymalna dostawa monet: 24 000 000
Premine: 1,5%
Zabezpieczenie masternodu: 5000
Minimalna stawka: 6 godzin
Dojrzałość monety: 12 godzin
Rozmiar bloku: 3 MB
Pierwszy blok POS: 500
Ostatni blok POW: 4000

Nagrody bloku:

Wysokość bloku / POW / POS / MN /
1-100 / premine / premine / premine /
101-500 / 10 / - / - /
501-2500 / 10/10/20 /
2501-3000 / 10/10/40 /
3001-4000 / 10/10/80 /
4001-5500 / - / 10/40 /
5501-6500 / - / 10/50 /
> 6500 / - / 10/60 /


Dlaczego warto inwestować w Blanco?
Moneta zorientowana na użytkownika zakłada, że ​​Blanco dobrze wynagrodzi swoich pierwszych inwestorów.  Początkowe adaptery będą miały przywilej czerpania korzyści z superbloków, zapewniając, że ich inwestycje szybko przekształcą się w zysk.  Po pierwszym uruchomieniu, celem Blanco jest zapewnienie trwałej i stabilnej gospodarki dla właścicieli waluty.  Konsensusy i polityki ukierunkowane na użytkownika są wprowadzane w celu zapewnienia wspomnianego celu.

wymiany
zaplanowany:
Crypto-Bridge
Coinexchange.io
Southxchange
Graviex
Cryptopia

Informacje przedsprzedażne
Masternodes na sprzedaż: 14
Cena Każdy Masternode: 0,4 BTC

portfelePools
http://www.gos.cx/
-a c11 -o stratum+tcp://stratum.gos.cx:1515 -u [Wallet Address]-p c=BAC

Easypool.win
-a c11 -o stratum+tcp://easypool.win:3573 -u <WALLET_ADDRESS> -p c=BAC

nagrody

Tłumaczenie Bounty: 100 BAC

Zaproszenie do nagrody:
Zdobyć 6000 BAC do 10 najlepszych polecających;
Najlepszy Referrer otrzyma 2k
Top 2-4 Referer otrzyma 1k.
5-10 otrzyma 200.
Więcej Bounties będzie dostępne wkrótce.

Wątek bounty:https://bitcointalk.org/index.php?topic=3488104

Airdrops
Dołącz do naszego kanału Discord dla zrzutów!

społecznyoryginalny-https://bitcointalk.org/index.php?topic=3486675.0
8  Local / Альтернативные криптовалюты / [ANN][PRESALE]BLANCO COIN[C11][ASIC-NH-резист] on: May 02, 2018, 06:40:44 PM
Blanco Coin
О пользователе Blanco
Blanco - это гибридная монета, которая включает в себя консенсусы PoW, PoS и MN с дизайном монет BAC, который обеспечивает масштабируемую и устойчивую альтернативу биткойну.
Видя, что BTC - это валюта, которая зависит практически от всех других, возникла необходимость в альтернативе.  Чтобы преуспеть в таких усилиях, необходимы инновационные и свежие идеи.  Введите Blanco.  Основная цель Blanco - увеличить индивидуальную прибыль.  Используя мощный и практичный консенсус BTC, PoW и сочетая его со свежим и намного менее загроможденным PoS, Blanco обеспечивает непревзойденную атмосферу повышения стоимости пользовательской стороны.

Характеристики :
Монета:BAC
алгоритм:C11
тип:PoW/PoS/MN
Размер блока :3 MB
Время блокировки:90 секунд
Трудность:Dark Gravity Wave
Максимальная поставка монет: 24,000,000
Премия:1.5%
Мастеронное обеспечение:5000
Минимальная ставка:6 часов
Срок погашения монет: 12 часов
Размер блока:3 MB
Первый блок POS: 500
Последний блок POW: 4000

Блочные вознаграждения:

Высота блока / POW / POS / MN /
1-100 / Премия / Премия / Премия /
101-500 / 10 / - / - /
501-2500 / 10/10/20 /
2501-3000 / 10/10/40 /
3001-4000 / 10/10/80 /
4001-5500 / - / 10/40 /
5501-6500 / - / 10/50 /
> 6500 / - / 10/60 /


Зачем инвестировать в Blanco ?
В качестве монеты, ориентированной на пользователя, Бланко рассчитывает хорошо вознаградить своих ранних инвесторов.  Первоначальные адаптеры будут обладать привилегией пользоваться суперблоками, гарантируя, что их инвестиции быстро превратятся в прибыль.  После первоначального запуска цель Бланко - обеспечить устойчивую и стабильную экономику для владельцев валюты.  Консенсусы и политика, ориентированная на пользователя, ставятся для обеспечения вышеупомянутой цели.

обмены
планируется:
Crypto-Bridge
Coinexchange.io
Southxchange
Graviex
Cryptopia

Предпродажная информация
Матерноды для продажи: 14
Цена каждого Мастера: 0.4 BTC

бумажникибассейны

-a c11 -o stratum+tcp://stratum.gos.cx:1515 -u [Wallet Address]-p c=BAC

Easypool.win
-a c11 -o stratum+tcp://easypool.win:3573 -u <WALLET_ADDRESS> -p c=BAC

Щедрость
Перевод:100 BAC

Приглашение Баунти:
Мы будем награждать 6000 BAC до 10 рефереров;
Топ реферант получит 2k
Топ 2-4 Референт получит 1k.
5-10 получит 200.
В ближайшее время будет доступно больше баунти.
Баунти : https://bitcointalk.org/index.php?topic=3488104.new#new
Социальное

Github:

Facebook:

Twitter:

Discord:


оригинал-https://bitcointalk.org/index.php?topic=3486675.0
9  Local / Alternatywne kryptowaluty / [ANN][FRX] Kurs walutowy [Neoscrypt] Nagrody Evolutive Masternode [Od 0 do 45%] on: May 02, 2018, 05:05:44 PM
FX Rate
NAGRODA STAŁA
Aby poprawić zasadę równości w nagradzaniu dystrybucji monet z masternodem, opracowaliśmy nową funkcję, która reguluje ten rozkład.
Zaczynając od algo, nie możesz ASIC - Neoscrypt - z prawidłową specyfikacją - 1440 bloków / dzień - i nagrodę blokową zaczynającą 6 FXR.  To jest 8640 monet / dzień, więc możliwość stworzenia 4,32 MN dziennie maksymalnie.
Utrzymywaliśmy redystrybucję 55% POW / 45% MN w celu poszanowania określonego kapitału własnego i umożliwienia górnikom znalezienia rzeczywistego zainteresowania wydobyciem kursu walutowego z 5% przewagą.
W końcu zainteresowanie górników zostaje znacznie przywrócone dzięki wdrożeniu algo Neoscypta zmodulowanego w specyficzny algorytm podziału nagród blokowych.
Pozwala to naprawić% nagrody proporcjonalnie do liczby masternodów!
Podział% nagród pomiędzy masternodami i górnikami wzrośnie progresywnie.  Rozpoczyna się od 0% MN / 100% POW do maksymum 55% / 45%, aż osiągniemy 70 włączeń Masternodes.
System nagród:
Od 1 do 5 MN: 95% POW / 5% MN
Od 5 do 10 MN: 90% POW / 10% MN
Od 11 do 20 MN: 85% POW / 15% MN
Od 21 do 30 MN: 80% POW / 20% MN
Od 31 do 40 MN: 75% POW / 25% MN
Od 41 do 50 MN: 70% POW / 30% MN
Od 51 do 60 MN: 65% POW / 35% MN
Od 61 do 70 MN: 60% POW / 40% MN
Od 71 do inf.MN: 55% POW / 45% MN
PARAMETRY MONET

Moneta: FX Rate
Ticker: FRX
Algo: Neoscrypt
Zablokuj nagrodę: 6 FXR
Współczynnik podziału: evolutif
Od 100% POW / 0% MN do maks. 55% POW / 45% MN
Premine: 1%
Całkowita maksymalna dostawa monet: 21 M
Czas blokowania: 60s
port : 34222
Zabezpieczenie Masternode: 2 000 FRX

spinki do mankietów

Stronie internetowej :


Github :


Portfel:


Discord :


- ||  PRESALE JUŻ OTWARTE ||  -

CENA  :

0,1 BTC dla 2 000 FXR

DOSTĘPNA ILOŚĆ :

30 masternodów

10  Local / Альтернативные криптовалюты / [ANN][FRX] ⛏ FX Rate ⛏ [Neoscrypt] Evolutive Masternode Rewards [от 0 to 45%] on: May 01, 2018, 05:41:00 PM
FX Rate
FIXED RATE REWARD
Чтобы улучшить принцип справедливости в распределении вознаграждений монетами с вознаграждением,
мы разработали новую функцию, которая регулирует это распределение.

Начиная с algo, вы не можете использовать ASIC - Neoscrypt - с правильными спецификациями - 1440 блоков / день - и награду за блок, начиная с 6 FXR.
Это 8640 монет / день, поэтому можно создать максимум 4.32 MN в день.

Мы сохранили перераспределение 55% POW / 45% MN для соблюдения определенного капитала и позволить шахтерам найти реальный интерес
к добыче курса FX с преимуществом в 5%.

Наконец, интерес шахтеров существенно возрождается за счет реализации
алгоритмаNeoscypt, который модулируетсяв конкретный алгоритм для разделения вознаграждений блоков.
Это позволяет зафиксировать% вознаграждения пропорционально количеству масснодов!
Разделение% вознаграждений между мазнодами и шахтерами будет увеличиваться пропорционально. Он начинается с 0% MN / 100% POW
до максимума 55% / 45%, пока мы не достигнем 70 Masternodes.
Схема вознаграждения:
от 1 до 5 MN: 95% POW / 5% MN
От 5 до 10 MN: 90% POW / 10% MN
От 11 до 20 MN: 85% POW / 15% MN
От 21 до 30 MN: 80% POW / 20% MN
От 31 до 40 MN: 75% POW / 25% MN
От 41 до 50 MN: 70% POW / 30% MN
От 51 до 60 MN: 65% POW / 35% MN
От 61 до 70 MN: 60% POW / 40% MN
От 71 до inf. MN: 55% POW / 45% MN
ПАРАМЕТРЫ
Монета: FX Rate
Тикер: FRX
Algo: Neoscrypt
Награда за блок: 6 FXR
Скорость разделения: evolutif
От 100% POW / 0% MN до 55% POW / 45% MN
Премия: 1%
Общая максимальная сумма монет: 21 M
Время блокировки: 60-
порт: 34222
Мастеровый залог : 2 000 FRX
ССЫЛКИ
Веб-сайт:
Github:
Кошелек:
discord


оригинал - https://bitcointalk.org/index.php?topic=3468479
11  Local / Altcoins (Deutsch) / ⚡️⚡️⚡️[ANN] SMRT-SmartSpaceCoin⚡️⚡️⚡️reichliche Gabe ⚡️⚡️⚡️POS⚡️⚡ MN⚡️⚡️hoher RO on: April 28, 2018, 04:19:49 PM

Kluger Raum ist eine hoch-sichere, mit Sitz in blockchain, dezentralisierte Datenwolkenlagerung, die von PoS und masternodes gesteuert ist. Zuverlässiger und privater, Kluger Raum ist eine einzigartige Chance, durch das Verwenden des Potenzials des Anbindens und Teilens Ihres freien Speicherplatzes mit anderen Mitgliedern des Netzes zu verdienen.

Die Idee in einer Nussschale
Datendezentralisierung, schnelle Transaktionen und niedrige Gebühren machen SmartSpace eine hervorragende Informationslagerung und gewinnbringende Quelle des passiven Einkommens. Jedes Mitglied des Netzes kann Geld verdienen, indem es Münzen setzt, masternodes laufend, oder jemandes freien Speicherplatz zum Zweck der Informationslagerung zuteilend.
Abgesondert vom Laufen masternodes und Anbinden wird die Plattform von SmartSpace zu irgendwelchen Zwecken der Datenlagerung und Übertragung (zum Beispiel, dezentralisierte Websites verwendet, die von der Unterdrückung, Ungerechtigkeit und Beraubung, encrypted Dateien, Dateiaustauschsysteme, usw. frei sind)
SmartSpace verwendet keinen zentralisierten Dienst, was bedeutet, dass es nichts gibt, um zu hacken! Es ist viel securer als traditionelle Cloud-Services und wird Benutzern erlauben, Anwendungen zu entwickeln, Boten zu sichern, Daten übertragen Dienste usw. ohne jede Außenhilfe.

Technische Ansicht
Münzname - SmartSpace
Fernschreiber - SMRT
Münztyp - PoS
Algorithmus - Quark
Blockzeit - 65 sec
Minute Alter von PoS - 60 Minuten
Kaution von Masternode - 5 000 SMRT
Vormeiniger - 3 800 800 smrt
Gesamtversorgung - Unendlichkeit

Vertriebstisch
Blöcke Masternodes Stakers Blockbelohnung
2-3987         6.5         6.5        13
3988-5316      65          65         130
5317-6645      71.5        58.5       130
6646-7974      78          52         130
7975-9303      84.5        45.5       130
9304-10632     91          39         130
10633-11961    97.5        32.5       130
11962-13290    104         26         130
13291-14619    110.5       19.5       130
14620         117         13         130

Vom dritten Tag anfangend, wird der Anteil von masternodes um 5 % jeden Tag zunehmen, bis es 90 % erreicht hat.

Brieftaschen
Windows:
32 bit - https[Suspicious link removed]
64 bit - https[Suspicious link removed]
Linux:
32 bit - https://github.com/smrt-crypto/smrt/releases/download/v1.1.0.5/smrt-qt-lin32
64 bit - https://github.com/smrt-crypto/smrt/releases/download/v1.1.0.5/smrt-qt-lin64
Mac OS:
Soon

Vorverkaufsinformationen
Während der ersten 3 Tage werden wir einen Vorverkauf in unserem Dissonanzenkanal halten
20 masternodes werden verkauft.
Ein firstcomer zu sein, ist besonders vorteilhaft, weil frühe Anleger anfangen werden, ihre Gewinne zu machen, sobald die Blockbelohnung 130 Münzen erreicht.
Die empfangenen Fonds werden verwendet, um auf CryptoBridge und Masternodes Schlagseite zu haben. Online
Sie können mehr Informationen einschließlich der Teilnahmenbedingungen in unserem Dissonanzenkanal finden

Austausch
CryptoBridge - after pre-sale
Graviex - after pre-sale
Other exchanges - in future

Additional links

Reichliche Gaben
Twitter and Invites bounty campaigns will be conducted in our discord channel. Learn more in the #bounties branch.

Twitter:
Unterschreiben Sie und eilen Sie wiederdahin. Seien Sie unter den ersten 100 Teilnehmern, um die Belohnung zu bekommen. Die Kampagne wird nicht mehr dauern als 5 Tage.
Aufmerksamkeit! Das Thema Ihrer Rechnung sollte mit dem Geheimfeld (Münzen, blockchain, ICO, usw.) vereinigt werden.
1000 + Anhänger - 30 smrt
10000 + Anhänger - 60 smrt
100000 + Anhänger - 120 smrt
Alle Belohnungen werden sofort nach dem Ende der Kampagne ausgegeben.

Lädt ein:
Laden Sie Ihre Freunde zu unserem Dissonanzenkanal ein und gewinnen Sie köstliche Preise in unserem, Kampagne der reichlichen Gabe eingeladen!
2 smrt werden für jeden eingeladenen Benutzer gewährt. Außerdem werden die 10 ersten Teilnehmer spezielle Preise bekommen:
1 Platz - 2500 smrt
2 Platz - 1500 smrt
3 Platz - 1000 smrt
Platz 4-10 - 500 smrt
Platz 11-20 - 250 smrt
Die Kampagne wird in einer Woche enden. Alle Belohnungen werden sofort nach dem Ende der Kampagne ausgegeben

Übersetzt
Wir müssen diese Ansage in alle Sprachen übersetzen.
Übersetzungsbelohnung pro eine Sprache - 200 smrt.
Übersetzen Sie die Ansage in Ihre Zielsprache und schlagen Sie die Verbindung und Ihre Smrt-Adresse hier an
Chinesisch - https://bitcointalk.org/index.php?topic=3428389.0
Indonesische Sprache - https://bitcointalk.org/index.php?topic=3429351.0
Vietnamesisch - https://bitcoingarden.org/forum/index.php?topic=35548
Estnisch - https://www.altcoinstalks.com/index.php?topic=17421.0
Französisch - https://bitcointalk.org/index.php?topic=3430258

12  Local / Vos sites et projets / [ANN] SMRT-SmartSpaceCoin ⚡️ générosité ⚡️ POS ⚡️ MN ⚡️ haut ROI on: April 28, 2018, 03:31:00 PM

L'Espace intelligent est un stockage de nuage de données haut et sűr, situé ŕ blockchain, décentralisé conduit par PoS et masternodes. L'Espace fiable et privé, Intelligent est une chance unique de gagner en utilisant le potentiel de piquetage et de partage de votre espace disque libre avec d'autres membres du réseau.

L'idée dans une coquille de noix
La décentralisation de données, les transactions rapides et les honoraires bas rendent SmartSpace un stockage d'information brillant et une source profitable de revenu passif. Tout membre du réseau peut gagner de l'argent en misant des pičces, en courant masternodes ou en allouant son espace disque libre dans le but de stockage d'information.
Ŕ part la course ŕ pied masternodes et le piquetage, la plate-forme de SmartSpace sera utilisée dans tous buts de stockage de données et de transfert (par exemple, les sites Internet décentralisés libres de la suppression, l'injustice et la privation, encrypted les dossiers, les systčmes d'échange de dossier, etc.)
SmartSpace n'utilise aucun service centralisé, qui signifie qu'il n'y a rien pour taillader ! C'est beaucoup de securer que les services de nuage traditionnels et permettra aux utilisateurs de développer des applications, protéger des messagers, les données transfčrent des services, etc. sans toute aide extérieure.
Vue technique
Nom de pičce - SmartSpace
Téléscripteur - SMRT
Type de pičce - PoS
Algorithme - quark
Temps de bloc - 65 sec
Minute Âge de PoS - 60 minutes
Nantissement de Masternode - 5 000 SMRT
Prémien - 3 800 800 smrt
Réserves totales - infinitéTable de distribution

      Blocs récompense de bloc de Masternodes Stakers
2-3987         6.5         6.5        13
3988-5316      65          65         130
5317-6645      71.5        58.5       130
6646-7974      78          52         130
7975-9303      84.5        45.5       130
9304-10632     91          39         130
10633-11961    97.5        32.5       130
11962-13290    104         26         130
13291-14619    110.5       19.5       130
&gt;14620         117         13         130

En commençant ŕ partir du troisičme jour, la part de masternodes augmentera de 5 % chaque jour jusqu'ŕ ce qu'il atteigne 90 %.

Portefeuilles
Windows :
32 morceaux - https[Suspicious link removed]
64 morceaux - https[Suspicious link removed]
Linux :
32 morceaux - https://github.com/smrt-crypto/smrt/releases/download/v1.1.0.5/smrt-qt-lin32
64 morceaux - https://github.com/smrt-crypto/smrt/releases/download/v1.1.0.5/smrt-qt-lin64
Mac OS :
Bientôt

Renseignements de pré-vente
Pendant les 3 premiers jours nous tiendrons une prévente dans notre canal de désaccord
20 masternodes seront vendus.
Ętre un firstcomer est surtout favorable, puisque de premiers investisseurs commenceront ŕ faire leurs bénéfices aussitôt que la récompense de bloc atteint 130 pičces.
Les fonds reçus seront utilisés pour énumérer sur CryptoBridge et Masternodes. En ligne
Vous pouvez trouver plus de renseignements, en incluant les conditions de participation, dans notre canal de désaccord

Échanges
CryptoBridge - aprčs la pré-vente
Graviex - aprčs la pré-vente
D'autres échanges - dans l'avenir

Liens supplémentaires
Site Internet - http://smrtcoin.org/
Roadmap - http://smrtcoin.org/#roadmap
Livre blanc - http://smrtcoin.org/wp-content/uploads/2018/04/SmartSpace-Whitepaper.v1.pdf
Explorateur de bloc - bientôt

Générosités
Gazouillez et Invite des campagnes de générosité sera conduit dans notre canal de désaccord. Apprenez plus dans la branche #bounties.

Gazouillement :
Souscrivez et revoyagez par la poste. Soyez parmi les 100 premiers participants ŕ recevoir la récompense. La campagne ne durera plus que 5 jours.
Attention ! Le thčme de votre compte devrait ętre associé au champ crypto (les pičces, blockchain, ICO, etc.).
1000 + disciples - 30 smrt
10000 + disciples - 60 smrt
100000 + disciples - 120 smrt
Toutes les récompenses seront publiées immédiatement depuis la fin de la campagne.

Invite :
Invitez vos amis ŕ notre canal de désaccord et gagnez des prix succulents dans notre invités la campagne de générosité !
2 smrt sont accordés pour chaque utilisateur invité. En plus, les 10 premiers participants recevront des prix spéciaux :
1 endroit - 2500 smrt
2 endroit - 1500 smrt
3 endroit - 1000 smrt
Endroit 4-10 - 500 smrt
Endroit 11-20 - 250 smrt
La campagne finira dans une semaine. Toutes les récompenses seront publiées immédiatement depuis la fin de la campagne

13  Local / Altcoins (Deutsch) / [ANN] [GDC] GuardianCoin, PoS / MasterNode, zur Vermeidung von Betrügern. on: April 09, 2018, 04:52:42 PM
Guardian Coin (GDC)
[/size]

Heutzutage sind viele Betrugsmünzprojekte und Betrüger überschwemmt.
Und es ist nie ein guter Trend für einen gesunden MN-Münzenmarkt.

Zum Beispiel,
jemand, der sich selbst als Münzentwickler behauptet, wirft seine Münze kurz nach dem Börsengang ab und rennt.
Betrüger, die Münzentwickler vortäuschen, senden PM Investoren, um ihre BTC zu stehlen.
Es gibt auch viele Escrow-Betrüger-Teams, die sich als offizielle Escrow-Leute ausgeben.

Laut unserer Marktanalyse gibt es mehrere Münzen, die behaupten, dass sie einen Treuhandservice leisten.
Aber der Start ihrer Dienste dauert lange und ist unbehaglich, sie zu nutzen,
während viele Anleger Opfer von schlauen Betrügern werden.

Daher haben wirGuardian Coin eingeführt, das dich vor den vielen Betrügern schützen wird.
Unser Alpha-Service-Launch wird mit einem Pre-Sale eröffnet, und der Upgrade-Beta-Service startet in einem Monat .

Guardian Coin wird als Treuhandgebühr und für zusätzliche Dienstleistungen verwendet.
Bitte seien Sie unser erster Investor und machen Sie mit uns eine gute Zukunft.

 
* Typ: PoS / Masternode
  * Algorithmus: X11 Premine PoW (erledigt)
  *
  Blockzeit : 120 Sekunden * Masternode Collateral: 1.000 GDC
  * Laufzeit: 100 Bestätigungen
  * Premine: 2%

- PoW Rewards (erledigt)
  * Block 1: 105120 GDC
  * Block 11: 31536 GDC
  * Block 21: 52560 GDC
  * Block 31: 21024 GDC (2% der 2 Jahre Vorratsmünzen insgesamt 210.240)
  * Block 32 - 1000: 0,1 GDC

- PoS Rewards
  * Block 1001 - 2000: 0,1 GDC (PoS 30% / MN 70%)
  * Block 2001 - 1051200: 10 GDC (PoS 30% / MN 70%)

- Zweck der Premine
  * 50% - Dev Team (105,120 GDC )
  * 25% - Systemgebühr (52.560 GDC) Server und Treuhandsystem
  * 15% - Vorverkauf und Aktion MN (31.536 GDC)
  * 10% - Prämie und Marketing (21.024 GDC)

- Häfen
  * rpcport: 47100
  * p2Port: 47200
April 2018
  - Wallet-Release
  - Masternode Ranking-Websites Auflistung
  - CryptoBridge Listing
  - Marketing-Kampagnen
  - Escrow Service Alpha

Mai 2018
  - Treuhandservice Open Beta
  - Whitepaper Release

4Q 2018
  - Android-Wallet-Release
  - API-Erstellung
  - Integration mit anderen Affiliates
  - Zusätzliche Börsennotierung
  - TBA

Windows Wallet: https://github.com/guardiancoin/gdc/files/1889966/gdc-qt.zip
Linux Wallet: https: // github .com / guardiancoin / gdc / dateien / 1889964 / gdc-linux.tar.gz
Explorer 1: https://explorer.guardiancoin.online/
Explorer 2: https://explorer2.guardiancoin.online/


Betrag: 10 MNs (ROI wird ungefähr 12264%, wenn 10MNs alle verkauft werden)
Preis: 1 BTC
(Guardian Team wird 6 MN vor dem Verkauf für Netzwerkstabilisierung laufen)

Wir wissen, dass der Preis ziemlich hoch ist, aber wie wir angekündigt bei Zwietracht, Zweck des Vorverkaufs sammelt BTC für die Börsennotierung nicht.
Wir versuchen, seriöse Partnerinvestoren zu finden .

<Discord Invitation Bounty>
1.: 400 GDC
2.: 200 GDC
3.: 100 GDC
4. - 10.: 10 GDC
11. - 20. GDC
--------------------- -
Insgesamt: 820 GDC
Invite Bounty wird nach der ersten Auktion ausgezahlt.

<Übersetzung Bounty>
Bitcointalk Übersetzung Bounty
50 GDC / 1 Sprache
Wer die ersten Beiträge übersetzt, verlinkt den Discord, # translated-bitcointalk-link channel wird belohnt.
Bitte poste deine GDC-Adresse bei übersetzten Ann für Belohnung.

Gcz6PMVJ1VK2B9H2Gy5cmYTEpP8wme5a4H
14  Local / Alternatif Kripto-Paralar / [ANN] [GDC] GuardianCoin, PoS / MasterNode, Dolandırıcılardan kaçınmak için kull on: April 09, 2018, 04:33:58 PM
Guardian Coin (GDC)

Günümüzde birçok dolandırıcılık parası projesi ve dolandırıcılar su basıyor.
Ve sağlıklı bir MN para piyasası için asla iyi bir eğilim değildir.

Örneğin,
kendisini bir para devri olarak iddia eden biri, borsa listelemesinden ve çalıştırılmasından hemen sonra paralarını döküyor.
Dolar gibi davranan scammers, BTC'yi çalmak için yatırımcılara pm gönderir.
Resmi 'emanet adam' gibi davranan birçok emanet scammer takımı da var.

Piyasa analizimize göre, emanet hizmeti yapacakları birkaç sikke var.
Ancak onların hizmete sunulması uzun zaman alıyor ve bunları kullanmakta huzursuz oluyor,
birçok yatırımcı ise kurnazlık yapan sahtekârların kurbanı oluyor.

Böylece,sizi birçok dolandırıcılıktan koruyacakGuardian Coin'ibaşlattık.
Alfa hizmeti lansmanımız satış öncesi ile açılacak ve yeni sürüme geçirilen beta hizmeti bir ay içinde başlayacak .

Guardian Coin, emanet ücreti olarak ve ek hizmetler için kullanılacaktır.
Lütfen ilk yatırımcı olun ve bizimle birlikte parlak bir gelecek olun.

 * Tür: PoS / Masternode
  * Algoritma: X11 Premine PoW (yapıldı)
  * Blok Süresi: 120 Saniye
  * Masternode Teminat: 1.000 GDC
  * Vade: 100 Onaylar
  * Premine: 2%

- PoW Ödüller (yapıldı)
  * Blok 1: 105120 GDC
  * Blok 11: 31536 GDC
  * Blok 21: 52560 GDC
  * Blok 31: 21024 GDC (2 Yıllık Tedarik Paralarının% 2'si Toplam 210,240)
  * Blok 32 - 1000: 0.1 GDC

- PoS Ödüller
  * Blok 1001 - 2000: 0.1 GDC (PoS% 30 / MN% 70)
  * Blok 2001 - 1051200: 10 GDC (PoS% 30 / MN% 70)

- Premine
  *% 50 - Dev Team'in (105,120 GDC ) Amacı )
  *% 25 - Sistem ücreti (52.560 GDC) sunucu ve emanet Sistemi
  *% 15 - Satış ve işlem MN (31.536 GDC)
  *% 10 - Ödünç ve Pazarlama (21,024 GDC)

- Limanlar
  * rpcport: 47100
  * p2pport: 47200
Nisan 2018
  - Cüzdan sürümü
  - Masternode sıralama siteleri listeleme
  - CryptoBridge listeleme
  - Pazarlama kampanyaları
  - Emanet Hizmeti Alpha

Mayıs 2018
  - Emanet Hizmeti Açık Beta
  - Whitepaper sürüm

4Q 2018
  - Android cüzdan sürümü
  - API Oluşturma
  - Diğer Bağlı Kuruluşlarla Entegrasyon
  - Ek alışveriş listesi
  - TBA
Windows cüzdanı: https://github.com/guardiancoin/gdc/files/1889966/gdc-qt.zip
Linux cüzdanı: https: // github .com / guardiancoin / gdc / files / 1889964 / gdc-linux.tar.gz
Explorer 1: https://explorer.guardiancoin.online/
Explorer 2: https://explorer2.guardiancoin.online/

Resmi Web Sitesi: http: / /www.guardiancoin.online
Resmi Discord: https://discord.gg/aqPZCXj
Resmi Twitter: https://twitter.com/guardiancoindev
Resmi Github: https://github.com/guardiancoin/gdc

Tutar: 10 MN (ROI, toplamda 10MN'in tamamı satılıyorsa yaklaşık% 12264 olacaktır.)
Fiyat: 1 BTC
(Guardian ekibi, network stabilizasyonu için satış öncesi 6 MN'yi çalıştıracak)

Bu fiyatın oldukça yüksek olduğunu biliyoruz. anlaşmazlık, ön satış amacı, borsaya giriş için BTC toplamaz. Ciddi ortak yatırımcıları
bulmaya çalışıyoruz . < Anlaşmazlığa katılmaya davet et>
1: 400 GDC
2: 200 GDC
3: 100 GDC
4-10th: 10 GDC
11-20th: 5 GDC
 ----------------------
Toplam: 820 GDC
 Invite lütufu, 1 ihale sonrasında ödenecektir . <Çeviri lütuf> Bitcointalk çeviri lütuf 50 GDC / 1 dil


İlk gönderilenler linke çevrildi # link-transcointalk-link kanalında link verilecektir.
Lütfen ödemeniz için çevrilmiş annenizden GDC adresinizi gönderin.

Gcz6PMVJ1VK2B9H2Gy5cmYTEpP8wme5a4H
Pages: [1]
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!