Bitcoin Forum
February 26, 2024, 04:08:32 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]
 
  Home Help Search Login Register More  
  Show Posts
Pages: [1] 2 3 4 5 6 »
1  Local / Konu Dışı / SIHAlardan kim rahatsiz olur. Kim iftira atar? on: October 20, 2021, 10:55:39 PM
chpli gibi yayin yapan abc gastesi SİHA larimizi ureten Baykar Makineye iftira atmis. Cezasini da almis.

Bu gasteler ulkenin menfaatine is yapan seylere iftira atiyo. Mehmetcigimizi koruyan SİHAlardan rahatsiz mi oluyolar? Kim boyle iftira atarki? Memlekete bi civi cakmisliginiz yok. Barim iyi isler yapana iftira atmayin.

Baykar Makine parayi sehit cocuklarina ayirmis. Aferin onlara.
Bize atılan bir iftira daha hukuktan döndü ve yalan olduğu tescillendi!

@abcgazete'sinin o dönemki yazarı Yılmaz Polat ve yöneticisi Merdan Yanardağ'dan kazandığımız manevi tazminatı, şehitlerimizin çocuklarına eğitim bursu olarak bağışlayacağız.
https://twitter.com/Baykar_Savunma/status/1448367052142612492
2  Local / Konu Dışı / Ak Partiliyse zenginlik goz kamastirici. chpliyse ozur dilerim. on: October 20, 2021, 10:48:25 PM
YARKADAŞ'IN İDDİASI KISA SÜREDE PATLADI

Yarkadaş da Twitter hesabından yeni bir paylaşım yaparak videoyu kaldırdığını duyurdu.

Gazeteci Barış Yarkadaş açıklamasında, "Az önce paylaştığım videoyu sildim. Çünkü, video Çavuşoğlu'nun kızının değil yeğeninin düğünü öncesi çekilmiş. Aile üyeleri aradı, özel bir törenin yansıtılmasından ve Çavuşoğlu ile bağ kurulmasından rahatsız olduklarını, Bakanla görüşmediklerini söylediler. Kamuoyuna saygıyla..." ifadelerini kullandı.

https://www.ensonhaber.com/gundem/baris-yarkadasin-mevlut-cavusoglu-paylasimi-yalan-cikti


Bakanin kizinin, Ak Partililerin dugunu boyle satapatli demis. Halbuki chp alanya ilce baskanininmis dugun.

Dugun sahipleri chpli cikinca ozur dilemis Sayin Yakardas. Ak Partili zannederkene ballandira ballandira zenginligi anlatirken bi anda ozur moduna gecmis. Siyasilerimiz ne bicim yahu.

İkinci kaynak Takvimde carki daha guzel yazmislar. Her gun baska alem bunlar. Grin

https://www.takvim.com.tr/guncel/2021/10/18/baris-yarkadas-mevlut-cavusogluna-iftira-atti-kilolarca-altinin-takildigi-dudak-ucuklatan-dugun-chpnin-cikti
3  Local / Konu Dışı / Mimarlar odasi Ankara subeden JIN TVye odul on: October 08, 2021, 12:47:42 AM
Gecende Raqqanin ypgli belediye baskanina World Mayor juri ozel odulu vermisti. Herkes sasirmisti. Elin herifi istedigine odul verir anlarim da Anayasanin 135. maddesiyle kurulmus meslek odamiz nasilki JIN TVye odul vermis. Daha neler gorcez.

Uluslar arasi basinda JIN TVye vermisler. Gastecilikte Cumhuriyet, Birgun, Evrensel, Sozcuye vermisler. Televizyonda Fox, Krt, Halk tv kazanmis. İnternet habercilik Duvar, Medyascope a vermisler. Hep bilindik kanallar kazanmis gine. Kaynak. http://www.mimarlarodasiankara.org/index.php?Did=11763

Tabipler birligi de garip aciklamalar yapiyo. Bu odalar duzenlenebilir mi? Nasil duzgun calisir hale getirilirler? Fikriniz var mi? Belkim memnun olan vardir. Onlari hic hesaba katmadim. Onlar hayir oylama yapabilir.

Herkes baska seyler yazmis JIN TVyi tanimadigindan. Resim koymak lazim.

Kaynak. https://haberciyedi24.com/mimarlar-odasi-skandal-hamle-pkknin-kanali-jin-tvye-habercilik-odulu-verildi/
4  Local / Konu Dışı / Yetersizlikten ihaleye giremeyen Mercedes iddiasi on: September 22, 2021, 12:55:58 AM
Mercedes yetersiz bulunmuş
İhalelerden dosya alan firmaların üçünün bütün ihalelere teklif yerine teşekkür mektubu gönderdiğini dile getiren Göksu, "Özgür Karabat milletvekili olduktan sonra bu firmadan ayrılmıştı dediler ama esas milletvekili olduktan sonra mali müşaviri oldu. İronik olanı şudur. Otobüslerin bakım onarımı için Mercedes firması bile yetersiz bulunarak elenmiş. 'Sen yetersizsin ihaleye giremezsin.' diyorlar. Mercedes de 30 sayfalık savunma gönderiyor. Bakımlarda kalitesiz yan sanayi ürünleri kullanılmış. İETT’deki arızaların, bu ihalelerden sonra bu kadar artması bir tesadüf müdür? Bu iş için yetersiz olduğu alenen ortaya çıkan bu firmanın kısa süre içinde İBB’den bu kadar ihale almasının arka planında hangi ilişkiler vardır? Otobüsün icadından 100 yıl sonra otobüsleri düz yürütemeyen kişi, motorlu araçların icadından 450 yıl önce karadan gemileri yürüten Fatih Sultan Mehmet Han'a benzetiliyor.
https://www.gazetedamga.com.tr/istanbul-haberleri/ibb-meclisi-nde-ariza-cikti-h69220.html

İstanbulda yasayanlardan otobus sikayetleri geliyo bu aralar. Otobuslerin kimisi yaniyo. Kimisi yolda kaliyo. Vatandaslar itekleme yapiyo sabah sporu niyetine. Garip manzaralar yasaniyo.

İhale belgesini ortaya koymuslar. Bakim ihalesine Mercedes bilem girememis. Yaziktir. Vatandas bozulan otobusun altinda kalacak. Canlarimiza bi sey gelmeden onlem alinmasi lazim. Otobuslerin bakimlarini yapsinlar.
5  Local / Konu Dışı / KHKylan ihrac olanlara af ciksin mi ? on: September 19, 2021, 12:09:30 AM
Kanun hükmünde kararname ya da KHK genel tanım olarak yasama organının konu, süre ve amacı belirleyen bir yetki kanunu ile verdiği yetkiye veya doğrudan doğruya anayasadan aldığı yetkiye dayanarak, hükûmetin çıkardığı, maddi anlamda kanun gücüne sahip, parlamentonun tasdiki ile şekli ve organik anlamda kanun gücünü kazanacak olan kararnamelerdir. Türkiye'de 1982 Anayasası'nın 87. maddesi ile, "Bakanlar Kuruluna belli konularda kanun hükmünde kararname çıkarma yetkisi vermek" TBMM'nin görev ve yetkileri arasında sayılmıştır.
https://tr.wikipedia.org/wiki/Kanun_h%C3%BCkm%C3%BCnde_kararname

Kemal Kılıçdaroğlu: KHK ile görevden alınan herkesi görevine iade edeceğim
CHP lideri Kılıçdaroğlu, "O kanun hükmünde kararnamelerle görevden alınan, işine son verilen, ekmeği elinden alınan herkesi görevine iade edeceğim. Yeter ki teröre bulaşmasın" diye konuştu.
https://www.sozcu.com.tr/2021/gundem/kemal-kilicdaroglu-khk-ile-gorevden-alinan-herkesi-gorevine-iade-edecegim-6614704/

15 Temmuz'dan sonra yapilan KHKylan FETO mensuplarina hukuki mucadele baslatilmisti. Gectigimiz gunlerde CHP Genel Baskani Kilicdaroglu torere bulasmayan KHKlilari kurtarcam demis. Mujde gibi haber vermis. Sizce KHKylan ihrac edilenler kurtarilmali mi?
6  Local / Konu Dışı / World Mayor'dan Rakka'nin YPG'li Sozde Belediye Baskanina Odul on: September 18, 2021, 12:36:50 AM
Sozde Raqqa Belediye Baskani Leyla Mustapha'ya kupa vermisler. Mansura baskent odul veren juri. Ozel juri odulunu YPGliye vermis. Kaynak. http://www.worldmayor.com/contest-2021/world-mayor-winners-2021.html


Sinirda YPG devleti yaptilar. Yarinasi baska odul de verirler. Silah veriyolar. Odul veriyolar. Reklamlarini yapiyolar. Resmen taniyolar. Sinirlarimiz artikim hepten degisti.
7  Local / Konu Dışı / HDP’ye üye ol işin çözülsün on: August 19, 2021, 10:00:31 AM
CHP'li Mersin Büyükşehir Belediyesi'nde yaşanan işçi kıyımının ardından skandal bir olay yaşandı. Mağduriyetine çözüm arayan bir kadın çalışan, “Gel seni HDP'ye üye yapalım işin çözülsün” teklifi aldığını söyledi.
https://www.trhaber.com/gundem/chp-li-belediye-haksiz-yere-isten-cikardigi-kadina-hdp-ye-h8319.html

HDP'ye uye olmak sorun cozuyomus. İnsanlar illakim partiye uye mi olsun. İllakim senin istedigin paritiyi mi sevsin. Kaldiralim oteki partileri bari.
8  Local / Bitcoin Haberleri / 2021-08-17 Coinkolik: Analist Benjamin Cowen, Her Yıl Gerçekleşiyor on: August 18, 2021, 09:40:57 AM
Analist Benjamin Cowen, Bitcoin’in (BTC) bu Eylül ayında boğa piyasasının geleceğini belirleyebilecek kritik bir testle karşı karşıya kalabileceğini söylüyor.

Cowen, yeni bir strateji oturumunda, 2017’den bu yana her yılın Eylül ayında Bitcoin’in 20 haftalık hareketli ortalamayı test ettiğini veya ondan sektiğini ya da aşağı indiğini iddia ediyor: “Ağustos aslında Bitcoin için oldukça iyi bir ay olabilir. Ama benim için daha ilginç olan Eylül. Niye? Çünkü son dört yıldır her Eylül ayında Bitcoin, 20 haftalık hareketli ortalamayı test ediyor.”

Cowen, Bitcoin 20 haftalık hareketli ortalamayı bir kez daha test ederse, piyasa katılımcılarının tepkisinin BTC’nin önümüzdeki aylardaki fiyat hareketini önceden haber verebileceğini söylüyor:

“Eylül’de olabileceğini düşündüğüm şey 20 haftalık bir test ve 20 haftalık bu test –eğer anlayabilirsek– Ekim’i takip eden önümüzdeki birkaç ay boyunca Bitcoin’in sahip olacağı yükseliş seviyesini araçsal olarak belirleyecek. Kasım, Aralık, belki Ocak, Şubat, Mart, Nisan – geçen yıl aynı şey. Şu anda iyimser mi olacağız yoksa birkaç ay sonra kutuyu mu tekmeleyeceğiz?”

Cowen, Bitcoin boğalarının şu anda 43.500 dolara yakın olan 20 haftalık hareketli ortalamada bir düzeltmeden endişe duysa da, BTC bu seviyeyi bir destek olarak tutabilirse yukarı yönlü hareketin gerçekleşebileceğini söylüyor:

“Dürüst olmak gerekirse, bu kötü bir olasılık değil çünkü… Bunu destek olarak tutarsak, o zaman iyi şeyler olur. 20 haftayı destek olarak tuttuğumuzda iyi şeyler olacak. Aradığım şey bu.”
https://www.coinkolik.com/her-yil-gerceklesiyor-analist-benjamin-cowen-bitcoin-btc-fiyati-icin-eylul-ayina-dikkat-cekti/

2017den beridir her sene 20 haftalik hareketli ortalamayi test yapmis. Vergi iadesi mi var. Her sene nasil denk gelmis.
9  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Jed McCaleb’ın Cüzdanında Ne Kadar XRP Kaldı? Ne Zaman Tamamen Biter? on: August 17, 2021, 09:29:17 AM
Jed McCaleb’ın XRP bakiyesini izleyen bir internet sitesi tarafından paylaşılan veriler, Ripple kurucu ortağı ve ilk teknoloji baş sorumlusunun cüzdanlarında bir milyardan az XRP kaldığını gösteriyor. McCaleb son üç hafta içinde 91.2 milyon XRP tokeni sattı.

Cüzdanlarında 821.7 Milyon XRP Kaldı

XRP topluluğundaki bazı araştırmacılar tarafından Jed McCaleb’in XRP bakiyesini izlemek için oluşturulan bir internet sitesi, fintech devi Ripple‘ın kurucu ortağının, “tacostand” da dahil olmak üzere tüm cüzdanlarının bakiyesinde toplam 821.725.562 XRP kaldığını gösteriyor. Bu miktar 1.063.965.720 ABD Dolarına karşılık geliyor.
https://www.coinkolik.com/jed-mccalebin-cuzdaninda-ne-kadar-xrp-kaldi/

Kendi coin lerini bilem satmis adam. Haberi gordugumde cok sasirdim.  Kurucu ortagi olan sahibi bilem satmissa ben neden alayim.
10  Local / Bitcoin Haberleri / 2021-08-13 Coinkolik: Bitcoin’i (BTC) Kabul Etmemek İçin Bir Neden Yok on: August 16, 2021, 09:37:40 AM
Arjantin Cumhurbaşkanı, ülkenin potansiyel Bitcoin (BTC) kabulüne karşı geri adım atması için hiçbir neden olmadığını belirtti.

El Salvador’un BTC’yi yasal olarak benimseme kararı, Orta ve Güney Amerika’daki tabuları yıktı. Arjantin Cumhurbaşkanı, yakın tarihli bir röportajda Bitcoin’e bir dereceye kadar destek gösteren en son kişiydi.
https://www.coinkolik.com/arjantin-devlet-baskani-bitcoini-btc-kabul-etmemek-icin-bir-neden-yok/

Arjantin devlet baskani Bitcoin hakkinda guzel yorum yapmis. Baska devlet baskanlari da destek yaparsa fiyat artabilir. Y.T.D.
11  Local / Bitcoin Haberleri / 2021-08-13 Coinkolik: Bitcoin (BTC) Hashrate’i, Tekrardan Yükselişe Geçti on: August 14, 2021, 12:22:33 AM
Çin’in Bitcoin (BTC) madencilerine yaptığı baskıdan ötürü büyük oranda düşen hashrate, tekrardan yükselişe geçti.

Çin, madencilik operasyonları yürüten şirketlere, faaliyetlerini durdurma emri verdiğinden beri Bitcoin hashrate hızında büyük bir düşüş yaşanmıştı. Ancak madencilerin faaliyetlerine tekrar başlamalarının ardından hashrate oranı da yükselişe geçti.

İlk etapta fosil yakıtla çalışan tesislere yönelik baskı yapan Çin, zamanla tüm madencilik operasyonlarını durdurma emri verdi.

Madencilerin operasyonlarını durdurmasının ardından, Bitcoin hashrate’i %40 oranında düştü. Miami ve Florida’nın yanı sıra Rusya ve El Salvador’da Çin’den ayrılan Bitcoin madencilerini kendi bölgelerine çekmek için girişimlerde bulundular. Ancak madencilerden bazıları, BIT Mining’in Kazakistan’da bir mağaza açması sebebiyle Asya ülkelerini tercih etti.

Madencilerin operasyonlarına tekrar başlaması ile beraber, hashrate oranında da kayda değer bir yükseliş yaşandı.  Şu anda, yedi günlük Bitcoin hash oranı hareketli ortalaması saniyede 114 exahash (EH/s) seviyesinde yer alıyor. Bu Kasım 2020’den daha yüksek bir hashrate’e ulaşıldığını ortaya koyuyor.
https://www.coinkolik.com/bitcoin-btc-hashratei-tekrardan-yukselise-gecti/

Hashrate e bakaraktan fiyat hakkinda nasil bi tahmin yapabiliriz. Bu olayi tam anlayamadim. Bu olaylardan fiyat hakkinda yardimci tahmin yapmak istiyom. Nasil yapabilirim?
12  Local / Konu Dışı / Onlardan yardim aliyorsaniz ben vermem. on: August 14, 2021, 12:08:57 AM
Yardim yapmak boyle bisi olamaz. Yardim yapmak isteyen boyle seyler soylemez. Yardim insanin icinden gelir. İcinden geldigi icin karsilik beklemeden sart koymadan yapilir. Su goruntulerden sonra gercekten uzuldum.

 
https://www.facebook.com/watch/?v=585109525823856
13  Local / Alternatif Kripto-Paralar / Tron (TRX), GameFi Projeleri İçin 300 Milyon Dolarlık Bir Fon Başlattı on: August 12, 2021, 12:42:31 AM
Tron Foundation, GameFi projelerini desteklemek için APENFT ve WINKLink ile işbirliği yaparak 300 milyon dolarlık bir fon başlattı.

Popüler blockchain platformu, blockchain oyunlarına artan ilgiyle beraber, GameFi projelerini desteklemeye adanmış 300 milyon dolarlık yeni bir fon başlattığını duyurdu.

Tron’dan 300 Milyon Dolarlık Fon
Tron, TRON Arcade adlı fonun önde gelen NFT projesi APENFT ve DeFi projesi WINKLink ile işbirliği içinde bu fonu başlatma kararı aldı.

TRON Arcade, geliştiricilerin oyna-kazan mekanizmasını kullanarak oyunlar oluşturmasını desteklemeye ve böylece TRON, APENFT ve WINKLink ekosistemlerinde sağlam bir DeFi içeriği ve eğlence topluluğu oluşturmaya yöneliktir.

TRON, genç neslin gerçeklikten oyun yoluyla çevrimiçi dünyaya kaçma konusundaki derin arzusunun, GameFi’ın doğuşuna yol açtığını belirtti.
https://www.coinkolik.com/tron-trx-gamefi-projeleri-icin-300-milyon-dolarlik-bir-fon-baslatti/

Guzel fon yapmislar. Fondan dolayi Ethereum dan TRX e gecen olur mu? TRX i de gozden kacirmamak lazim.
14  Local / Bitcoin Haberleri / 2021-08-07 Coinkolik: Bir Yıldız İsim Daha Bitcoin’e (BTC) Desteğini Açıkladı on: August 10, 2021, 01:34:14 AM
İngiliz rap şarkıcısı KSI, insanların BTC’ye yatırım yapmayı “hızlı para” olarak değil, uzun vadeli bir yatırım stratejisi olarak düşünmesi gerektiğine inanıyor.

İngiliz YouTuber ve rapçi KSI, Bitcoin’in güçlü bir destekçisi olduğunu açıkladı. Ona göre, birincil kripto para geleceği temsil ediyor ve onu tutanlar önümüzdeki yıllarda kar edecek.


‘Gerçekten Kriptoya Aşığım’
Olajide Olayinka Williams “JJ” Olatunji, daha çok KSI olarak bilinir – Bilgi, Güç ve Bütünlük anlamına gelir – Bitcoin destekçisi olduğunu açıkladı. İngiliz dergisi GQ’ya verdiği demeçte, dijital varlığın finansın geleceğinde önemli bir rol oynayacağını savundu. KSI daha da ileri giderek, başbakan olsaydı her İngiltere vatandaşına 100 sterlin değerinde BTC dağıtacağını belirtti:

“Herkese 100 sterlin değerinde Bitcoin verirdim – herkes için bir Bitcoin teşvik paketi gibi. Gerçekten kripto parayla ilgileniyorum. Bitcoin’in gelecek olduğunu düşünüyorum.”

29 yaşındaki rapçi ve YouTube yıldızı, lider kripto biriminin uzun vadede doğru yatırım aracı olduğuna inanıyor. Ona göre, servetinin bir kısmını oraya tahsis eden insanlar, 10 yıl sonra “gülecekler”:

“Kesinlikle uzun vadeli olacak, ancak on yıl içinde yatırım yapan insanlar gülecek. Pek çok insanın bunu gerçekten görmediğini hissediyorum: ‘Ah, girip çıkmak istiyorum’ gibi hızlı para aramaya çalışıyorlar. Bu uzun vadeli bir şey ve ben bunun için buradayım.”

Ardından KSI, BTC’yi fiat parayla karşılaştırdı ve tercihini Bitcoin’den yana kullandı. Geleneksel para birimleri enflasyonist olsa da, Bitcoin miktarının sınırlı olduğunu ve “bunun bir değeri olduğunu” hatırlattı.
https://www.coinkolik.com/bir-yildiz-isim-daha-bitcoine-btc-destegini-acikladi/

Daha cok unlu insan Bitcoin hakkinda konussa keske. Elon Musk'in %51 atagi sonlanir. Grin İstedigi gibi at kosturamaz.
15  Local / Konu Dışı / Dogal afetleri isteyenler mi varmis ? on: August 10, 2021, 01:09:33 AM
Yasadigimiz olaylardan sonra tecrubeli gastecinin daha öncesinden cektigi video tekrar gundem oldu. Biz kayiplarimiza uzuluyoz. Baskalari megersem nelerden yana umut ediyomus. https://www.youtube.com/watch?v=HSkFt8IqIFg
16  Local / Bitcoin Haberleri / 2021-08-03 Coinkolik: BTC ATM Şirketi LibertyX, NCR Tarafından Satın Alındı on: August 07, 2021, 12:53:48 AM
Bitcoin ATM operatörü LibertyX, Fortune 500 şirketi NCR Corporation tarafından satın alındı.

LibertyX’in kurucu ortağı ve CEO’su Chris Yim yaptığı açıklamada “Bu, herhangi bir kamu veya özel şirket tarafından bir Bitcoin ATM operatörünün ilk satın alımıdır” dedi.

ABD’de Bitcoin ATM’leri ve kioskları işleten LibertyX, Fortune 500 şirketi NCR Corporation tarafından satın alınıyor.

Bir The Block haberine göre, Pazartesi günü yaptığı bir açıklamada kurumsal yazılım şirketi olan NCR, LibertyX’i satın almak için kesin bir anlaşma imzaladığını söyledi. Anlaşmanın mali şartları açıklanmadı. İşlemin, düzenleyici kurumlardan alınacak onaylar da dahil olmak üzere genel kapanış koşullarına tabi olarak bu yıl içinde gerçekleşmesi bekleniyor.

LibertyX’in kurucu ortağı ve CEO’su Chris Yim, “Bu, bir Bitcoin ATM operatörünün herhangi bir kamu veya özel şirket tarafından ilk satın alımıdır” dedi.

LibertyX, 2013 yılında kuruldu ve ABD’de 10.000’den fazla ATM’yi işletiyor.  Eskiden National Cash Register olarak bilinen NCR, ATM’ler, satış terminalleri ve tarayıcılar gibi işle ilgili ürünler yapan bir yazılım şirketidir.
https://www.coinkolik.com/bitcoin-btc-atm-sirketi-libertyx-fortune-500-sirketi-ncr-tarafindan-satin-alindi/

Amerika sirketleri Bitcoin le ilgili yatirimlarini devam ettiriyo. Tum is kollarina yatirim yapiyolar sankim beklentileri cok oldugundan.
17  Local / Konu Dışı / Kime Bu Dusmanlik ! on: August 03, 2021, 03:04:14 PM


Bi insan buna neden uzulur. Olayi kimin yaptiginin ortaya cikmasindan neden uzuntu duyar insan? Herkes yapanlarin cezalandirilmasini istemiyo mu?
18  Local / Bitcoin Haberleri / 2021-07-31 Coinkolik: Moody’s, BTC Yasası Nedenyle El Salvador’un Notunu Düşürdü on: August 01, 2021, 08:37:08 PM
Moody’s, Bitcoin (BTC) Yasası Nedeniyle El Salvador’un Notunu Düşürdü

Moody’s, El Salvador’un notunu B3’ten Caa1’e düşürdü.

Derecelendirme kuruluşu Moody’s, Cuma günü yaptığı açıklamada El Salvador’un notunu düşürdü ve kısmen hükümetin Bitcoin‘i ülkede yasal bir hale getirmesi nedeniyle ülke ekonomisine yönelik olumsuz görünümün sürdüğünü kaydetti.

Kuruluş “politika oluşturma kalitesinde bir bozulmaya” dikkat çekerek, Bitcoin yasasının ve diğer önlemlerin “El Salvador’daki zayıf yönetimi yansıttığını, ABD dahil olmak üzere uluslararası ortaklarla gerilimi artırdığını ve IMF ile bir anlaşmaya doğru ilerlemeyi tehlikeye attığını” söyledi.
https://www.coinkolik.com/moodys-bitcoin-btc-yasasi-nedeniyle-el-salvadorun-notunu-dusurdu/

Kuresel gucler hemen de saldiriya gecmis. El Salvador hukumeti demek ki cok dogru yapmis. Bundan sebep saldirmislar.
19  Local / Konu Dışı / Dostlarimiz Dostlarimiz..? Bunlar Bizim Dostlarimiz Degil ! on: August 01, 2021, 08:09:26 PM
80den fazla ayri noktada es zamanli cikan yanginlari atesin cocuklari insiyatifi isimli PKK teror orgutu ustlendi. Lanet olsun.
https://twitter.com/RojavaNetwork/status/1421801479216713730
20  Local / Konu Dışı / Bakamazsin Kardesim ! on: July 31, 2021, 12:08:26 PM
Zor sartlar altinda gorevini yapan polisimize yakisiksiz bi cevap olmus. Trafikteki memurlari bazen yagmurda, camurda gorev yaparken goruyom. Bizim icin zor sartlar altinda gorev yapan memurlara iyi davranmak lazim. Memura karsi nazik olmak bu kadar zor mu?


https://youtu.be/68k63E96OpA
Pages: [1] 2 3 4 5 6 »
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!