Bitcoin Forum
April 15, 2024, 06:11:20 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]
 
  Home Help Search Login Register More  
  Show Posts
Pages: [1] 2 »
1  Alternate cryptocurrencies / Tokens (Altcoins) / [ANN][ICO] ALFATOKEN - A CROSS-CHAIN CRYPTOFINANCE MARKETPLACE on: December 31, 2017, 02:59:40 PM

 
WEBSITEWHITEPAPEREXECUTIVE SUMMARY
TWITTERTELEGRAMREDDITFACEBOOKYOUTUBE VK

Pre-ICO Announcement

AlfaToken is a cryptofinance marketplace powered by smart contracts.
AlfaToken is an automated, cryptographically secured, and cross-chain marketplace for the crypto economy that will allow to issue, borrow, lend, margin trade, and earn interest on the cryptocurrency. The marketplace consists from 5 services.


Our Partners
Services

ICO Smart Contracts — create without coding skills;
AlfaLoans — get a loan by providing your project tokens;
AlfaMargin — get a loan by providing a cryptocurrency;
AlfaGages — get a loan by providing a tokenized real asset;
AlfaDeposits — earn an interest on a cryptocurrency deposit.

 


 
MVP

The minimum viable product development of a service for building crowdsale smart contracts on Ethereum blockchain. 


Core Team

Skilled and motivated team is a basis

 
 
Advisors 
Roadmap

Here is our roadmap:

 
 
Dates

Pre ICO is starting on January 22, 2018 11 am GMT (UTC +0) and ending on April 22, 2018 11 am GMT (UTC +0) or when sold out whichever comes first.


Allocation of Tokens

Only 9 million ALFA tokens will ever be created. The ALFA tokens will be allocated as follows: 
Price


The following discount on a wholesale basis for larger volume purchasers will be applied:
• $5,000+ receives a 1.5% bonus;
• $25,000+ receives a 10% bonus;
• $100,000+ receives a 45% bonus.


 

 
Bonuses

During the ICO the following discount on a wholesale basis for larger volume purchasers will be applied:

 
$5,000+ receives a 1.5% bonus;

$25,000+ receives a 10% bonus;

$100,000+ receives a 45% bonus


Exchanges

We are planning to list ALFA tokens on a few exchanges after our Initial Coin Offering.Moderator of this branch

sammyonehouse

 
2  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / [ANN][ICOS] ICOStop - ICO Yatırımları İçin Güvenilir Geçit on: November 13, 2017, 09:47:10 AMBu, ICOStop'a (Singapur'da kurulu bir ICO aracı platformu) [/ b] bir giriş niteliğindedir. Şu anda geliştirme aşamamız bitti ve önümüzdeki ay ilk projemizi başlatmayı planlıyoruz.

Şu anda faaliyet gösteren ICO aracılık platformları oldukça az olsa da, yatırımcıların karşı karşıya kaldıkları zorluklar ve sakıncalar var. ICOStop, bu zorlukları ortadan kaldırmayı ve halka daha basit ve daha güvenli bir yatırım geçidi sağlamayı amaçlıyor.

ICOStop aşağıda belirtilen iki önemli sorunu çözmeyi amaçlıyor:
 • Karmaşık katılım süreci ve rahatsız edici kullanıcı arayüzü
 • Sahte ICO projelerine katılım risklerini azaltmak

Her gün 10'dan fazla yeni ICO projesi çıkıyor. Genel ICO yatırım ortamı düzenli yatırımcıların bile katılabilmesi için barın her zamankinden daha yüksek bir seviyeye gelmesine neden oluyor. Boş vaatler ve anlamsızca uzun bir yol haritası dışında bir sonraki Ethereum veya Bitcoin olduğunu da iddia eden çok fazla ICO var. Bunun dışında, yatırımcılar, karmaşık kullanıcı arayüzü ve uzun KYC süreçleri nedeniyle, katılmaları arzu edilecek belirli ICO'lara katılmanın bir yolunu bulmakta zorlanırlar.

Sorun 1: Karmaşık süreç ve uygun olmayan kullanıcı arabirimi

Yatırımlar elbette yatırımcının takdirine göre yapılmalıdır ve bu nedenle yalnızca kapsamlı araştırma yapıldıktan sonra yapılması gerekir. Ayrıca bu, katılımın karmaşık olması gerektiği anlamına gelmez. ICOStop, basit ve kullanışlı bir kullanıcı arabirimi sağlayarak katılım sürecinde karşılaşabilecekleri herhangi bir zorluğu veya komplikasyonu ortadan kaldırmayı planlıyor. Kullanıcı deneyimi yalnızca platformun işlevselliği için ikinci eldir - ICOStop her ikisini de sağlar.

Çözüm: Basit kullanıcı arayüzü ve kesintisiz kullanıcı deneyimi

Kesintisiz bir platform sağlanması, yatırımcıların aslında kendi ihtiyaçları olana (projeleri araştırmak, tam zamanlı işlerine odaklanmak) daha fazla zaman ayırabilmesini sağlayacaktır. ICOStop platformu elinden geleni yapacaktır.

KYC süreci, adres kanıtı göndermek zorunda kalmadan basitleştirilecektir. Bunun yerine, ID / Passport gönderimi ve selfie gönderimi yapacağız. İmzalanması gereken anlaşma belgeleri, formun fiziksel olarak basılmasına ve yüklenmeden önce taranmasına gerek olmaksızın elektronik olarak yapılabilecektir.


Sorun 2: Sahte ICO projeleri riski
Yatırım yapmak, yüksek kazançlı geri dönüşler sağlayabilir ama risklidir. İnsanların bir yatırımda para kaybetme riskini tamamen ortadan kaldırmak imkânsız olsa da, mümkün olduğu kadar riskleri azaltmak için bir yatırımcının yapabileceği bazı eylemler vardır.

ICO yatırımları, finansal pazardaki geleneksel yatırımlarla karşılaştırıldığında, çok zor ve tehlikeli kabul edilebilir.

ICO yatırımı için en büyük endişelerden ikisi:
 • Hackleme ve DDOS saldırıları gibi karşı taraf riski
 • Kayıp yaşamanıza neden olan sahte projelere para yatırma

Elbette, bir yatırımcı projeyle ilgili kapsamlı araştırma yapmak için zaman harcarsa bu riskler azaltılabilir. Bununla birlikte, çoğu insanın dikkat etmesi gereken diğer tam zamanlı işler vardır ve blok zincir endüstrisini sürekli takip etmek ve sayısız yeni ICO'ların incelenmesi büyük bir güçlük haline gelebilir. Biraz araştırma yapacak zaman olsa bile, normal yatırımcıların bazı projelerde karşılaşabilecekleri potansiyel tehlikeleri anlamaları zordur.

Çözüm: Ön ICO taraması

ICOStop'taki ekip üyelerimiz geleneksel finansal piyasa yanı sıra kripto para yatırımlarında yıllarca tecrübe kazanmıştır. Çoğu ICO platformu, işletmelerin gerçekten şeffaf bir şekilde nasıl çalıştığını ve geliştiricilerin gerçekte ne önermeye istekli olduklarını anlamaları için gereken uygun ölçümler olmadan mümkün olduğunca çok ICO'yu listeleme eğilimindedir.

ICOStop kişisel olarak potansiyel ICO müşterilerinin geliştirme ve yönetim ekipleriyle irtibat kurarak ön ICO taramasını yapar ve profesyonel ve kişisel bir meselede görüşmek için onlarla doğrudan görüşür. Bu, projenin bütünlüğünü veya gelişim ekibi tarafından verilen sözleri tamamen garanti etmez; ancak bu çaba, sahte ICO projelerine yatırım yapma olasılığını büyük ölçüde azaltır.

ICO yatırımları gerçekten yatırımcılara yüksek getiri getirebilir, ancak tüm yatırımcıların herhangi bir önlem almadan önce olası önlemleri alması esastır. ICOStop, kolaylık, şeffaflık ve güvenlik sağlayarak yatırımcının bu riski azaltmak için normal olarak harcaması gereken zamanı ve çabayı azaltmayı amaçlamaktadır.

İlk projemiz Kasım ayında başlayacak. Platformla ilgili daha fazla ayrıntı ve güncelleme için lütfen blogumuzu takip edin.
medium.com/@icostop
3  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / ANN [ICO] [VZT] Vezt - Blockchain-Güvenceli Müzik Gelir Platformu on: October 30, 2017, 05:22:44 AM

  Çalma listenize yatırım yapın!™

  Vezt, müzik severlerin en sevdikleri şarkılardaki sanatçılarla sahiplik paylaşmasına olanak tanır!  Platformu güçlendiren token olan VZT'nin tanıtımı!

  VZT, 03 Kasım 2017 saat 0400 UTC’de Birleşik Devletler vatabdaşları hariç herkese açık olarak satışa sunulacaktır. Lütfen, VZT'nin Vezt platformunda kullanılacak hazır tokenler olduğunu ve menkul kıymet olmadığını unutmayın.

  Önemli Güncelleme: Kanye West ve JAY-Z'den edindiğimiz şarkılar hakkındaki önemli güncellemelere, yönetici seçimlerine, yeni yatırımlara ve daha fazlasına bu bağlantıyı kullanarak ulaşabilirsiniz.  Müzik Endüstrisini Dönüştürme Misyonumuza Katılın!
  "Müziğin kelimenin tam anlamıyla hayatı değiştirebilen birkaç araçtan biri olduğuna inanıyoruz. İncinenler ya da ihtiyacı olanlar için bir teselli ve rahatlık, bir olay için sevinç ve heyecan sağlayabilir ve hatta zaman ve mekanı aşma yeteneğine sahiptir. En sevdiği duygusal nostaljik şarkıyı duyan kişinin zihninde anılarını canlandırır. Güçlü ve sihirlidir. Yaratıcılarına, çalışmalarının ve yeteneklerinin karşılığını alabilmeleri için adil ve şeffaf bir sistem sağlanacak platform oluşturma düşüncesi içerisindeyiz".- Kurucular Steve Stewart ve Robert Menendez

  Katılmak İstermisiniz?
  izleyin  Cheddar’da Kurucularımız İzleyin
  Kurucularımız Steve ve Robert Cheddar’da klibin 8:25 zamanında Vezt’i anlatıyor.


  Vezt Nasıl Çalışır
  Vezt’in yapabildiklerine bir bakın!


  • İlk Şarkı Teklifleri ile Sanatçılar İçin Şarkıdan Para Kazanılması (ISO™)
  • Hem sanatçı hem de alıcıların etkinlik ve oynatma listelerinin sosyal medya paylaşımı
  • 137 ülkede dünya çapında telif izleme ve tahsilatı
  • Hayranların, alıcıların ve markaların çok çeşitli şarkılar ve şarkı listelerinde hak satın almalarını sağlar

  Vezt, sanatçıların şarkılarının hangi kısımlarını hayranlara, arkadaşlara, alıcılara ve markalara satış için sunacakları İlk Şarkı Teklifi olarak adlandırılan bir Para Kazanma Süreci sağlar ™ (ISO). Arka planda, Vezt, blok zincir tabanlı akıllı sözleşme teknolojisiyle tüm mülkiyet hakları üzerine izleme ve telif hakkı tahsilatı yapar. Kazançlar hızlı ve şeffaf olarak alınır.

  ISO nasıl çalışır:
  Ayrıntılar ve bilgi grafiği için lütfen bu blog yazısına bakın.
  • Sanatçılar bir şarkıyı seçip ISO tarihini, haklarını ne kadar yükseltmek istediklerini (örneğin şarkı sözü yazarlarının haklarının% 10'u için 10.000 ABD Doları) ve geri dönüş süresini (3 yıl, 5 yıl, 10 yıl veya sürekli olarak) seçerler.
  • Vezt platformundaki (fanlar, müzik uzmanları ve markalar da dahil olmak üzere) alıcılar ISO'da hizmeti satın alırlar ve bu fonlar anında sanatçılara geçer.
  • Şarkı hakları bilgileri Vezt blok zincirinde kodlanıyor ve telif hakları, dünyanın 137 ülkesindeki Performing Rights Organisations ("PRO'lar) ve Spotify, iTunesi, YouTube, Pandora gibi servislerden gelen dijital performans teliflerini bir araya getiren STEM.is adlı hizmette toplanıyor. Vezt, haklarını PRO'lar ve sayısal platformlarla birlikte kaydeder ve bunları sanatçılara ve alıcılara öder.
  • Ayrıntılar için blog yazımızı okuyunuz.  Vezt ve Takım Hakkında
  Vezt Inc, merkezi Los Angeles, CA'da Delaware eyaletinde ikamet eden bir C şirketi. 2017 yılının başında kuruldu ve İkili Sermaye ve Küresel Haklar Grubu da dahil olmak üzere girişim sermayesi şirketlerinden ve bireysel hak alıcılarından ön finansman sağladık. LA, CA , Atlanta, ve GA'da ofisler açtık.
  Vezt, Steve Stewart ve Robert Menendez tarafından ortaklaşa kuruldu ("Hakkımızda" altındaki biyografilerine bakınız). Blockchain, UX / UI ve tasarım alanlarında derin köklü mühendislik ekibini ve yetenekli bir tasarım ekibini bir araya getirdik. Buna ek olarak, uzmanlık ve girdileri için başarılı ve çok deneyimli danışmanlar görevlendirdik. Mümkün olan en sağlam ve başarılı platformu inşa etmek için herkes elbirliği ile çalışmaya devam ediyor.

  Ekip ve Danışmanlar ile tanışın!  Token Oluşturma Dönemi Teknik Detayları

  • Başlangıç tarihi: 03 Kasım Cuma saat 04:00 UTC
  • ERC20 Token (Ethereum-temelli)
  • Maximum hard cap - $15MM USD
  • TGE ve token denetiminin tamamlanmasının ardından, tokenler alıcılar tarafından alınabilir ve aktarılabilir.
  • Ethereum multisig 3/4 cüzdanı Escrow
  • Token adı: Vezt
  • Token sembol: VZT 
  • Her TGE alıcısının VZT tokenlerinin % 100'ü, platformun piyasaya sürülmesinden sonra şarkı IP'si satın almak için platformda kullanılabilir olacaktır
   Fonlar, daha fazla yazılım geliştirme (arka plan API ve blok zincir geliştirme ve entegrasyon, düğüm geliştirme ve entegrasyon dahil), uluslararası genişleme, pazarlama / iş geliştirme, yasal işler / muhasebe, operasyonel giderler ve müşteri hizmetleri maliyetleri için kullanılacaktır
  • Token tahsisi (tahmini): 50%’si Private & Public Token Generating Event için , 35%’i Vezt Inc. Şirketinin ürün geliştirmesi için, 10%’u ortaklık, pazarlama & PR, vb., 5%’ Danışmanlar için ayrılmıştır  Bounty Fırsatları!  Sık Sorulanlar

  Vezt Nedir?
  Vezt, sanatçıların şarkıları için taraftarlar, arkadaşlar, hak alıcıları ve markalar için satılık haklarını yüzde olarak önermelerini sağlayan bir uygulama tabanlı platform oluşturan bir şirkettir. Vezt, 2018 yılının birinci çeyreğinden başlayarak, blokchain güvenceli ve uygulama tabanlı platform yoluyla telif gelirlerini izlemeyi ve toplamayı planlıyor.

  Vezt'in misyonu nedir?
  Müziğin kelimenin tam anlamıyla hayatı değiştirebilen birkaç araçtan biri olduğuna inanıyoruz. İncinenler ya da ihtiyacı olanlar için bir teselli ve rahatlık, bir olay için sevinç ve heyecan sağlayabilir ve hatta zaman ve mekanı aşma yeteneğine sahiptir. En sevdiği duygusal nostaljik şarkıyı duyan kişinin zihninde anılarını canlandırır. Güçlü ve sihirlidir. Yaratıcılarına, çalışmalarının ve yeteneklerinin karşılığını alabilmeleri için adil ve şeffaf bir sistem sağlanacak platform oluşturma düşüncesi içerisindeyiz.

  Bizim misyonumuz:
  • Sanatçılara yeni veya mevcut şarkıları üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde para kazanmaları için adil ve şeffaf bir platform sağlamak
  • Hayranlara, arkadaşlara, hak sahiplerine ve markalara sanatçılarla şarkı bazında bir araya gelmelerini sağlamak, doğrudan veya kısmen IP sahipliği paylaşmak
  • Telif ücretlerinin ve lisans gelirinin takip edildiği ve toplandığı şeffaf ve gerçek zamanlı bir pazar oluşturmak
  • Sanatçılara çalışmalarının meyvelerini yaşama imkanı sunarak onları engelleyen gereksiz şeyler olmadan gerçek anlamda önemli olan şeylere odaklanmalarını (müziklerine) sağlamak
  • Sanatçılarla müziğini sevenler arasındaki ilişkiyi, gerçek bir ortaklığın kurulabileceği ve karşılıklı yararlar elde edilebileceği bir biçimde güçlendirmek

  Vezt'in çözmeyi hedeflediği sorunlar neler?
  Bugünün parçalanmış müzik endüstrisi, pek çok sanatçıya gerçek gelirini arttırmak için sadece birkaç seçenek bırakıyor.
  • Kayıt etiketleri ve müzik yayıncıları sadece birkaç bülten yayıncılığına odaklanmıştır.
  • Hem gelişmekte olan sanatçılar hem de başarılı, mevcut sanatçılar, şeffaflığın bulunmadığı antika protokollere dayanan ağır dengesiz anlaşmalara mahkumlar.
  • Bireysel yazarların çoğunun çeşitli kompozisyonlarda telif hakları vardır ancak haklarından doğrudan kazanç elde etmek ya da geleneksel yayın modeli dışında yeni gelir akışları geliştirmek için hiçbir yolları yoktur.

  Vezt, tüm bunlar için bir çözüm sağlamayı amaçlıyor.

  Vezt bu sorunları nasıl çözmektedir?
  Vezt, sanatçıların şarkılarının hangi kısımlarını hayranlara, arkadaşlara, alıcılara ve markalara satış için sunacakları İlk Şarkı Teklifi olarak adlandırılan bir Para Kazanma Süreci sağlar ™ (ISO). Arka planda, Vezt, blok zincir tabanlı akıllı sözleşme teknolojisiyle tüm mülkiyet hakları üzerine izleme ve telif hakkı tahsilatı yapar. Kazançlar hızlı ve şeffaf olarak alınır.

  Vezt öncelikle kime yararlıdır?
  Vezt öncelikle üç gruba yarar:
  • SANATÇILAR: Bütün sanatçılar Vezt'ten yararlanabilir. Müzik oluşumunu finanse etme ve gereksiz aracılar olmadan telif toplama özelliği ile müzik yapmak sanatçılar için yine eskisi gibi karlı bir iş haline gelebilir.
  • HAK-ALICILARI: Bilgili müzik profesyonelleri (üreticiler, A & R, destekçiler, yöneticiler vb.), kurumsal hak alıcıları (emeklilik fonları, yatırım fonları, vb.) ve markalar, telif haklarının şeffaf ve gerçek zamanlı izlendiği ve toplandığı güçlü bir şarkı pazarından yararlanabilir.
  • MÜZİK FANLARI: Müzik hayranları şimdi tutkularını sanatçılarla gerçek bir ortaklığa şarkı bazında çevirebilirler. Müziğe olan sevgilerini kendileri için anlamlı bir seviyede birleştirebilirler.

  Vezt'in geliştirme yol haritası ve zaman çizelgesi nedir?
  Eylül 2017'de çalışan bir prototipe ve 2017 yılının 4. çeyreğine kadar tamamen işlevsel bir MVP'ye sahip olmayı umuyoruz.
  • Q3 2017 - Komple arka plan ve blok zincir geliştirme ve entegrasyon
  • Q4 2017 - Platforma beyaz eldivenli 3 sanatçı yerleştirme, MVP tamamlanması
  • Q1 2018 - Beta lansmanı, seçkin sanatçılar ve hak alıcıların eklenmesi, ürün testleri ve iyileştirmeler yapılması
  • Q2 2018 - Tüm sanatçılara ve hak alıcılarına platformun sunulması

  Token Oluşturma Etkinliği neden sadece ABD dışından alıcılara açıktır?
  VZT'nin menkul bir kıymet olmadığına inanmamıza rağmen, hukuk ekibimiz bu TGE yapısının ABD menkul kıymetler yasalarına uyma konusunda çeşitli ihtilafların olabileceği hususunda uyarmıştır.

  Token Oluşturma Etkinliği sırasında elde edilen gelirler ne için kullanılacaktır?
  Gelirler, daha fazla yazılım geliştirme (arka plan API ve blok zincir geliştirme ve entegrasyon, düğüm geliştirme ve entegrasyon dahil), uluslararası genişleme, pazarlama / iş geliştirme, yasal işler / muhasebe, operasyonel giderler ve müşteri hizmetleri maliyetleri için kullanılacaktır

  Sitemizi ziyaret edin vezt.co[/list]
  4  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / 🚀🔥[ANN] HOQU.io🔥🚀 - Satış Ortaklığı İçin En İyi Servis | Ön Satış 30 Ekim on: October 25, 2017, 02:02:01 PM


  HOQU Topluluğuna Katılın

                                          


  Local threads

  Başlıca Özellikler
  Token: HQx
  Toplam Oluşturulacak Token: 888,888,000 HQx
  Satışa Sunulacak Token: 65% or 577,777,200 HQx:
     - Özel satış için 4% ya da 23,111,088 HQx;
     - Ön satış için 6% ya da 34,666,632 HQx;
     - Herkese Açık Satış İçin 90% ya da 519,999,480 HQx.
  Kabul Edilen Kripto Para Birimi: Ethereum (ETH)
  Token Çıkış Tarihi: henüz ilan edilmedi, şu anda borsalarla ön görüşmeleri sürdürüyoruz


  Ön Satış

  Ekim 30, 2017 —Kasım 20, 2017

  Ayrılan Token: 34,666,632 HQx
  Hard cap: 4,952 ETH
  Ön Satış Fiyatı: 1 ETH = 7,000 HQx (bonusla birlikte)
  Asgari Alım Miktarı: 50 ETH
  Azami Alım Miktarı: Sınır yok
  Bonuslar: 40% bonus


  Ana Satış

  Kasım 27, 2017 - Aralık 26, 2017

  Ayrılan Token: 519,999,480 HQx
  Hard cap: 97,421 ETH
  Satış Fiyatı: 1 HQx = 0,0002 ETH ya da 1 ETH = 5,000 HQx
  Azami Alım Miktarı: Yok


  Nasıl Katılırım

  Resmi websitemize HOQU.io gidin ve haber bültenimize abone olun!


  Hoqu Nedir

  HOQU — performans pazarlama modeli ve blok zincir teknolojisini bir araya getiren merkezi olmayan bir ortaklık platformudur. Amaç bağlı kuruluş programlarından bağlı kuruluş ağlarına ve ilgili ürünlere kadar blokchain tabanlı CPA hizmetlerini başlatmak için merkezi olmayan bir eko-sistem yaratmaktır. Tüccarları, şebekeleri ve bağlı kuruluşları bir araya getirerek, HOQU tüm piyasa oyuncularının maliyetlerini önemli ölçüde azaltabilir ve yeni şeffaflık ve performans standartları belirleyebilir.

  Piyasaya bakış

  2010-2016'da, çevrimiçi reklamcılık küresel pazar olarak yılda % 15-22 arttı. Statista, Magna ve eMarketer'e göre, pazar 2017'de 227 milyar doları aşacak ve 2020'ye kadar 335 milyar doları aşacak. İnternet reklamcılığının küresel pazarda önümüzdeki 5 yıl boyunca % 36'dan %50'ye çıkması bekleniyor. Satış ortaklığı şu anda pazar payı ve büyüme açısından büyük bir çevrimiçi reklamcılık modeli. Satış ortağı pazarlaması, ölçülebilir gerçek sonuca odaklanır ve yalnızca hedef işlemler için ödeme sağlar. Her oyuncu için oldukça umutlu olmasına rağmen, pazar büyümesini zayıflatan bazı zorluklarla karşı karşıya:

  • ● Mevcut pazar araçları, tüccarların ve bağlı kuruluş ağlarının kandırılma problemini çözmede başarısız kalıyor. Bu, boşa harcanmış reklam bütçelerine yol açar. Videology ve The & Partnership'e göre, hedef aksiyonları artırmak için bot kullanan sahtekâr üyelerin verdirdiği kayıplar sırasıyla 2015 ve 2016'da 6,3 milyar dolar ve 7,3 milyar dolardı. Bu sahtecilikten kaynaklanan tüccar kayıplarının 2017'de 16.4 milyar dolara ulaşabileceği öngörülüyor. 2017'de sahtekarlıkla ilgili ticari kayıpların 16.4 milyar dolara ulaşması bekleniyor.
  • ● Kendi bağlı kuruluşlarına sahip binlerce bağlı ağ olduğu halde yine de onlarla bütünleşmek çok zaman alıyor. Bu tür ağlardan birinin parçası olmak uzun entegrasyon gerektiriyor.
  • ● Bugün, tüccarlar saçma bir şekilde yüksek işlem ücretleri ve komisyoncu ücretleri ödemek zorundalar. Örneğin, bağlı kuruluşlar ve tüccarlar, reklamcılık bütçesinin % 3-5'ini ödeme sistemleri, % 15-25'ini PA ve CPA ağları, % 5-15'i reklamcılık platformları ve hizmetlerine tahsis etmektedir.
  • ● Bağlı kuruluşlara ödeme yapmak için, merkezi bağlı kuruluş ağlarının birkaç gün ila 2-3 ay zamana ihtiyacı vardır.

  HOQU’nun Avantajları

  HOQU bu pazarın sorunlarını çözebilir

  • Her aşamada büyük maliyet düşürme. HOQU'un kendi kripto para birimi, finansal kurumlar ve ödeme hizmetleri tarafından tahsil edilen işlem maliyetlerini ve ücretleri azaltmaya olanak tanıyacak. HOQU'ta tüccarlar kendi ortaklık programlarını başlatabilir ve bağlı kuruluşlarla doğrudan çalışabilir ve reklam maliyetlerini % 44 oranında azaltabilir.
  • Merkezi takip platformlarının aksine, merkezsiz platformumuzu kullanmak için sabit aylık ücretlerimiz yoktur. Blockchain çözümleri, kullanıcı veri depolama maliyetlerini azaltmaya olanak tanıyacaktır. Harici platformlarda saklanan kullanıcı verileriyle, HOQU bağlı kuruluşlar ve tüccarlar için daha düşük ücretler sunabilecektir. Tüccarlar yalnızca işlem tutarının % 0,5'ini ödeyeceklerdir. İlave oalrak, HOQU modülleri bağımsız olarak çalışmaktadır. Bir modül başarısız olduğunda veya saldırıya uğradığında, diğer modüller düzgün çalışmaya devam edecektir. Bu, tüm platform katılımcıları için yüksek düzeyde güvenlik sağlayacaktır.
  • Bağlı kuruluşların ödeme alma sürelerinin azaltılması. Akıllı sözleşme, bir örneğin ödeme almaya uygun olup olmadığını otomatik olarak kontrol ederek, bağlı şirketlere anında ödeme alma imkanı sağlar.
  • Anti Hile Koruması. HOQU, kullanıcı tanımlama için Civic Blockchain platformunu kullanmaktadır. Civic, diğer blok zincir çözümleriyle bütünleşir ve uzaktan tanımlama problemini çözer. Akıllı sözleşmeler, itibar izleme sistemi ve CPA modeli dolandırıcılığa yer bırakmaz. Akıllı sözleşmeler, tüccarlar, bağlı şirketler ve kuruluş ağları arasında şeffaf ve bütünleyici anlaşmalar sağlar.
  • Kendi yazılım çözümlerinizi yaratmanıza gerek yok. HOQU, kullanıcıların kendi ortaklık programlarını ve CPA ağlarını ücretsiz olarak başlatmalarını sağlayan yeni bir platformudur.
  • Yüzlerce bağlı kuruluş ağıyla birleştirilmeye gerek yok. HOQU tamamen merkezsizleştirilmiş bir platform. Yani bir tüccarın HOQU platformundaki tüm CPA ağlarına ve bağlı kuruluşlara erişebilmesi için yalnızca bir uygulama kurması yeterlidir.
  • Pazarlamanın Geleceği. Blockchain teknolojisine geçen endüstrilerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Müşterileri bu endüstrilere çekmek için HOQU'ı kullanmak, performans pazarlamacılığına ideal bir örnektir. Örneğin, HOQU, yatırımcı arayan bir tüccarın Token satış işlemini başlatması için mükemmel bir yer olacaktır. HOQU ile şirketler, binlerce yatırımcıyı hızlı ve kolay bir şekilde elde edebilecektir. Tüccarlar şirketlerin paralarının her kuruşunu % 1 ila% 4 arasında değişen maliyetlerle akıllıca harcayacaktır.

  Bağlı ağlar için, ekonomik, teknolojik olarak üstün bir altyapı sunuyoruz. HOQU, bağlı ağların blok zinciri ve akıllı sözleşmeleri kullanacakları tek platform olacaktır.

  Alıcılar İçin Faydaları
  • Reklam bütçesinden %44 daha düşük maliyet
  • Blockchain çözümleri dolandırıcılık için hemen hemen hiç yer bırakmaz
  • Tam destek sağlamak için birden çok CPA ağına entegre olmanıza gerek yok
  • Tüccar, HOQU platformunda herhangi bir kayıtlı ağ ve hizmetle çalışabilir
  • Tüm veriler, ağların sayısına bakılmaksızın tek bir kişisel hesapta toplanır

  Bağlı kuruluşlar ve CPA ağları için faydaları
  Ortaklar İçin
  • Açık ticaret kaidesi
  • Açık ve şeffaf akıllı sözleşme işlemleri
  • CPS (Maliyet-başına-Satış) modeli kullanılabilir
  • Hızlı Ödeme

  CPA Ağları İçin
  • Kolay kullanım, verilen ücretsiz kullanım ve çok sayıda tüccar ve bağlı şirket havuzu
  • Adil itibar sıralaması
  • Adil rekabet
  Bounty Kampanyası


  Bounty miktarı:17 777 760 HQx (1 HQX = 0.0002 ETH)
  Bounty allocation:
  39% (6 933 326 HQx) İmza & Avatar Kampanyası
  26% (4 622 218 HQx) İçerik Oluşturma
  20% (3 555 552 HQx) Sosyal medya, incl.:

  • Twitter
  • Facebook
  • Medium
  • Telegram
  • YouTube
  • Reddit
  • Instagram
  • WeChat
  15% (2 666 664 HQx) Çeviri ve denetleme


  White Paper

  White Paper Ekim ayında hazır olacaktır.
  Sunumumuza buradan bakabilirsiniz.

  Bize katılın

                                          


  Biz Kimiz
  HOQU ekibi, çeşitli ticaret projeleri, e-ticaret, dijital ekonomi, çevrimiçi reklamcılık, satış ortaklığı pazarlaması ve ödeme sistemleri konularında kapsamlı tecrübeye sahiptir.

  Alexey Shmonov — CEO of HOQU, girişimci, çevrimiçi reklamcılık uzmanı. Rusya'nın ilk satış ağı Marketcall, Move.ru web sitesinin kurucu ortağı ve birden fazla e-ticaret projesi sahibi. 2011-2013 yılları arasında TurkPay'de operasyon direktörü olarak çalışan Alexey, PayPass'ı ödeme sistemine entegre etti.

  Andrey Duzhnikov — CTO, Marketcall ve Move.ru'nun kurucu ortaklarından. 13 yıllık tecrübeye sahip. Sinir ağları ile çalıştı. Marketcall ve Move.ru'da IT ve web geliştirmeyi yönetmektedir.

  Alexander Duzhnikov — COO of HOQU, Rusya'nın en büyük gayrimenkul web sitesi Move.Ru'nun kurucu ortağı ve online girişimcilikte 12 yıllık deneyim. En iyi parti kostümü çevrimiçi mağazası da (Vkostume) dahil olmak üzere birden fazla e-ticaret projesinin kurucu ortağı. BDT ülkelerindeki CPA etkinliklerine sıkça katılır ve konuşur. Yıllık Move Realty Ödülleri Organizatörü.

  Roman Kaufman — CVO (Chief Visionary Officer) of HOQU, dijital ekonomi ve blokchain teknolojisi uzmanı, 15.000'in üzerinde üyeyle IBCG blok zinciri topluluğunun kurucu ortağı. Blokchain seminerleri ve konferansları vermektedir.

  Maxim Anikeev — CMO (Chief Marketing Officer) of HOQU, girişimci, çevrimiçi pazarlama uzmanı, PromoPage CEO'su. Çevrimiçi pazarlamada 10 yıldan fazla deneyime sahiptir. Birkaç Promosyona ilişkin projelerde ortak olmuştur. Kurucu Ortak (Moskova'da Top-3) ve East Lines nakliye şirketinin pazarlama müdürü. 2008'de LifeSpain.com'u kurdu.

  Yuri Yuriev —  HOQU'un en iyi analisti. Move.ru, Marketcall ve önde gelen e-ticaret projelerinde analitik departmanlar yönetti. 2010'un sonlarında kripto para birimlerine hobi olarak ilgi duymaya başladı.
  Alexander Krivtsun — Senior Developer. Sinir ağlarında uzmanlaşmış ve merkezi olmayan blokchain tabanlı uygulamaların geliştirilmesinde uzman.
  Denis Degtyarov — Senior Developer
  Valdimir Kamensky — Project Manager
  Konstantin Lozhkin — PHP programmer

  Basında HOQU

  HOQU Haberleri
  10/14/2017 - Özel Satış aşamasında HOQU 785.000 dolara ulaştı
  10/20/2017 - HOQU Özet

  5  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / [ANN] CanYa l|l Gerçek çalışan ürün, 2 trilyon dolarlık piyasa on: October 24, 2017, 01:03:14 PM

  “ Gerçek çalışan ürün, 2 trilyon dolarlık piyasa ”
  Buradan kayıt olun: https://canya.io/

  Telegram: https://t.me/canyacoin
  Website: https://canya.io/
  Whitepaper: https://drive.google.com/open?id=0B_p3pxC5jDX5TWJRQTB4aVBSTFE
  App Store: http://hyperurl.co/Appstorelink
  Google Play Store: http://hyperurl.co/Googleplaystorelink

  CanYa, kullanıcıların servis sağlayıcılara anında bağlandığı eşten eşe bir yetkili servis pazarıdır. ICO'ların çoğunun aksine, zaten çalışmakta olan bir ürünümüz, sürekli  büyüyen kullanıcı sayımız ve deneyimli bir ekibimiz var. İlk ürünümüz geçen sene sıfır pazarlamayla olağanüstü bir büyüme yaşadığımız Avustralya'da başlatıldı. Şimdi, uluslararası pazara yayılmayı finanse etmek ve CanYa'nın tamamen merkezsiz bir hizmet pazarı olma yolculuğuna başlayabilmesi için ICO düzenliyoruz.  CanYa’nın Merkezsiz Yol Haritası


  Merkezsiz yol haritamız, Merkezi olmayıpta imkansız teknolojik hedefler belirleyen diğer projelerin aksine gerçekçi bir plan oluşturmaktadır. CanYa, üzerinde inşa ettiğimiz teknolojinin henüz emekleme döneminde olduğunu bilmektedir. Bununla birlikte, merkezi olmayan teknolojinin her parçasını adapte etmek için IPFS, eyalet kanalları, merkezi olmayan token borsası gibi yapabileceğimiz bir yol haritası oluşturarak geleceği planladık - Ethereum'un sunduğu yeni özelliklerin hepsi CanYa platformu tarafından kullanılacaktır.

   
  CanYa ICO'yu başlatmadan önce çalışan bir platformu kurmayı taahhüt etti - Bu yüzden merkezileştirilmiş uygulamanız indirilebilir durumdadır.
  Apple - (https://itunes.apple.com/au/app/canya-services/id1175083621?mt=8)
  Google - (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dropbear.canya&hl=en)  CanYa’nın İlk Token Arzı  ICO İstatistikleri

  Token Dağılımı


  ICO finansman bütçesi

  * Teknik makalemizde daha ayrıntılı bütçeleme bilgilerini bulabilirsiniz  CanYa'nın çarpıcı özellikleri


  Güvene İhtiyaç Duymayan Korumalı Aracı Sözleşmesi


  Basit bir zemin kaplaması işinin tamamlanması 4 hafta sürebilir ancak kullanıcı ve / veya tedarikçi, kripto pazarlarındaki dalgalanmalarlandan sürekli etkilenmektedir. CanYa, Hedged Escrow Sözleşmesi aracılığıyla dalgalanma riskini tamamen kaldırır. Bu, istikrarlı bir tokenin kullanılmasıyla yapılır - Birazdan gelecek olan altın destekli bir tokenile ilgili duyurularımız var;). Güvene ihtiyaç duymayan aracı sistemi, bir kullanıcı bir hizmeti belirli bir fiyata borçlandığında, yaşanan dalgalanmalardan zarar görmesini önlemek maksadıyla işlem boyunca statik kalmasını sağlar.

  Korumalı aracı sözleşmesi sadece CAN tokenlerini alabilir. Kullanıcılar herhangi bir kripto para birimi (veya fiat ) ile ödeme yapabilir, ancak bu para birimi merkezileştirilmiş bir takas ortağı veya merkezi olmayan bir token takas aracıyla anında CAN tokenlerine dönüştürülür. Bu CAN tokenleri daha sonra, bu tokenlerin değerinin kripto para pazarının oynaklığına karşı korunduğu aracı sözleşmesine gönderilir. Aracı sözleşmemiz sadece sürekli CAN talebi sağlamakla kalmıyor aynı zamanda kripto paranın dalgalanmasına karşı fiyat istikrarı oluşturuyor. Pek çok hizmetin uzun sürdüğü dApp hizmetleri için bu çok önemlidir.  Varlık Sözleşmesi ve Kullanıcı Nakit Geri Ödemesi  Ücretler (sağlayıcılardan seçilen para birimi cinsinden) toplanır ve CAN tokenlerine dönüştürülür ve ardından Varlık Sözleşmesine yatırılır. Varlık sözleşmesi, hem sabit % 1 işlem ücretini hem de aylık abonelik ödemesini CAN tokenlerinden alır ve bunlar tokenleri dağıtan akıllı bir sözleşmeye gönderilir.

  Ödül Havuzumuzun en önemli kısmı, kullanıcının platformumuzda bir servis sağlayıcıya ödeme yaptığı ve ödeme yüzdesini nakit geri ödeme olarak aldığı kullanıcı nakit geri ödemesidir. Kesin yüzdeler ödeme istediğiniz zamanki ödül havuzunda bulunan CAN token miktarına bağlı olarak değişir fakat platformumuzun yayınlanmasından sonra, bir servis sağlayıcıya ödeme yapıldığı zaman % 5 para iadesi alacaksınız.
  CanYa'nın deneyimli ve büyüyen ekibi

  CanYa'nın değerli danışma ekibi


  * Tüm Linkedin profilleri web sitemizde bulunmaktadır.  CanYa'nın Topluluk Bounty programı  CanYa'nın tüm topluluk bounty bilgileri buradan takip edilebilir: https://blog.canya.com.au/2017/09/22/canyacoins-community-bounty-program/
  Sosyal medya ödülleri, içerik yaratma ödülleri, tercüme ödülleri, haftalık topluluk soruları ve tabii ki bitcointalk imza ödüllerimiz bulunmaktadır!!  Tüm bağlantılar

  Buradan kayıt olunuz: https://canya.io/
  Blog: https://blog.canya.com.au/
  Reddit: https://www.reddit.com/r/CanYaCoin/
  Twitter: https://twitter.com/canya_io
  Facebook: https://www.facebook.com/CanYaapp/
  Linkedin: https://www.linkedin.com/company/10416126/
  Github: https://github.com/CanYaCoinSale/
  Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCbbpsDWjpdC-4LjDnF4Ec6w (Animasyonlu CAN açıklaması çok yakında)

  Lütfen herhangi bir soru sormaktan çekinmeyin. Ekibimizin üyeleri en kısa sürede yanıtlayacaktır!

  6  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / [ANN][ICO]🇨 Crypterium - Kredi Tokenli ve Açık Platformlu Dijital KriptoBank 🇨 on: October 23, 2017, 09:00:45 AM
  7  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / [ANN][ICO][BOUNTY] Aurora IDEX 🔥 Anlık Merkezsiz Ethereum Borsası 🔵 on: October 22, 2017, 09:52:30 AM  Web | IDEX Exchange | Whitepaper | Telegram | Medium | Reddit | Twitter | Newsletter


  Gerçek zamanlı ticarete olanak veren ve yüksek işlem akışına sahip tek Ethereum merkezsiz borsası.

  Hemen IDEX’te işlem yapmaya başlayın!
  IDEX , anlık sipariş yerleştirme ve yürütme,
    ücretsiz sipariş iptali ve gerçek zamanlı sipariş defteri güncellemeleri
  yapmanıza olanak veren merkezsiz bir borsadır.


  Giriş

  Aurora IDEX, blokchain tabanlı yerleşimle bağlantılı olarak güvene ihtiyaç duymayan, gerçek zamanlı, yüksek verimli bir ticaret deneyimi sunar. IDEX, ticaret eşleştirme ve Ethereum işlem sevkiyatını merkezi olarak yöneterek, kullanıcıların işlemlerin onaylanmasını beklemeden sürekli ticaret yapmalarını, birden fazla siparişi bir kerede doldurmalarını ve herhangi bir gaz maliyeti olmadan siparişlerini hemen iptal etmelerini sağlar.


  Sorun ve Karşılaştırma

  Ethderdelta, 0x ve Oasis gibi güncel merkezi olmayan borsalarda, merkezsizliğin sağladığı güvenlik avantajları, kullanıcıların zararına olmaktadır. Ticaret hızları blok zamanlarıyla sınırlıdır ve sipariş defterleri yavaşça güncellenir ve genellikle arayüz ile senkronize edilmez. İşlemler otomatik olarak eşlenmez, bu yüzden kullanıcıları işlemleri manuel olarak seçmeye zorlayıp büyük bir kullanıcı hatasına yol açabilirler. Birden fazla emir doldurmak veya piyasa emirleri vermek imkansızdır ve limit siparişlerin iptali veya kaldırılması gaz maliyetine neden olur. Kullanıcıların kripto para birimini yönetme kabiliyetinden vazgeçerken, bu borsalar kullanıcı deneyiminin kontrolünden de feraget eder.
  Benzersiz Çözümümüz

  Tüm bu sorunlar, piyasadaki katılımcıların, tamamlanmış işlemin blok zincirine yayılmasından sorumlu olması nedeniyle ortaya çıkmaktadır.

  IDEX farklı bir yaklaşım benimsiyor. IDEX işlem sırasını kontrol ederek, merkezi bir borsanın hızını ve kullanıcı deneyimini, merkezi olmayan bir borsanın güvenlik ve denetlenebilirliği ile birlikte sunar.  IDEX, bir akıllı sözleşme, bir ticaret motoru ve bir işlem sıralama belirleyicisinden oluşur. Akıllı sözleşme tüm varlıkları güvenilir bir şekilde depolamaktan ve ticari takası yürütmekten ve tüm ticari işlemlerin kullanıcıların kişisel anahtarları tarafından yetkilendirilmiş olmasından sorumludur.

  Diğer merkezi olmayan borsaların aksine IDEX akıllı sözleşmesi, Ethereum'a yalnızca imzalı ticaret yapmak için yetkili olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu IDEX'in, yapılan işlemi son takastan ayırarak işlemlerin hangi sırada olduğunu kontrol etmesini sağlar. Kullanıcılar ticaret yaparken, bakiyeleri gerçek zamanlı olarak güncellenir ve kendi özel anahtarları aynı anda sözleşmedeki ticareti yetkilendirmek için kullanılır. Bu yetkilendirme, kullanıcıların tamamlanmış işlemleri kesintiye uğratmasını ve IDEX'i yetkisiz işlemleri başlatmaktan önler.

  Yetkili işlemler daha sonra, bekleyen işlemlerin sırasını yöneten belirleyiciye iletilir. Belirleyici, her ticaretin doğru sırayla yapılmasını ve akıllı sözleşme bakiyelerinin borsa bakiyeleri ile senkron kalmasını sağlayarak onları belirli sırayla gönderir.


  Borsa Protokolü: Snowglobe(Kar küresi)

  IDEX, gerçek zamanlı işler elde etmek için evre atlaması yaklaşımını kullanan merkezsiz borsanın ilk iterasyonudur. Ana ağda çalıştırıldıktan sonra IDEX, Snowglobe merkezsiz borsa protokolü üzerinde çalışması için yükseltilecektir. Snowglobe, yüksek performanslı, EVM uyumlu, merkezi olmayan alt zincir borsa[ b] protokolüdür. Snowglobe, yüksek performans özelliklerini korurken, ağdaki tüm takasların tek bir sipariş defterinde likiditeyi paylaşmasına olanak tanır. Snowglobe birlikte çalışan beş temel bileşenden oluşur:

  • Snowglobe childchain blockchain
  • Snowglobe Ethereum sözleşmesi
  • Dağıtılmış off-chain sipariş defteri
  • Yerel işlem belirleyicisi/leri
  • Genel İşlem Belirleyici

  Snowglobe'nun bütünlüğü bir operatör ağı tarafından sağlanacaktır. Güvenlik AURA içindeki depo ile sağlanacak, platform güvenliği çalışanların ekonomik çıkarlarıyla bağdaştırılacaktır.


  Aurora

  IDEX ve Snowglobe, tamamen merkezsizleştirilmiş bir bankacılık ve finansal ağ oluşturan bir dizi DAPP ve protokol olan Aurora DAO’nun ilk ürünleridir. Aurora'nın bileşenleri boreal, merkezsiz istikrarlı bir coini destekler ve birlikte yeni para biriminde küresel bankacılığı mümkün kılar. Aurora'nın çeşitli bileşenlerinden elde edilen gelir, gerek boreal bankacılığı genişletmek, gerekse Snowglobe protokolünün dürüstçe yürütülmesini sağlamada ekonomik teşvikler sağlamak için kullanılacaktır. Aurora hakkında daha fazla bilgiy burada bulabilirsiniz.


  Takım  Yol Haritası  Ekim 2017
  • IDEX’in ana ağda çalışması. Yarı merkezsiz mimari, Ethereum akıllı sözleşmesi, merkezi ticaret motoru ve işlem belirleyicisinden oluşur.
  • API entegrasyonu. Platformu API erişimine amak ticaret botlarının geliştirilmesini, likiditeyi arttırmayı ve piyasa verimliliğinin gelişmesini sağlayacaktır.
  04 Aralık 2017
  • DVIP Token satışı başlangıcı. DVIP satışında indirimli ücretler sağlanacaktır.
  • IDEX ana ağı bir hafta sonra (ya da daha erken) çalışacak, Aurora (AURA) kullanılabilir hale gelecek ve DVIP tokenleri AURA plus ile değiştirilebilecektir.
  Q4 2017 - Boreal fiyatı istikrara kavuşturmak için piyasa yaparak faaliyete başlayacaktır.
  Q3 2018 - Snowglobe alt zinciri mimarisinin gelişimi, IDEX’in işlem çıktısını arttırmasını sağlayacaktır.
  Q4 2018 - Sipariş defterinin ve işlem belirleyicinin merkezsizleştirilmesi. Bu, mevcut IDEX ürününün merkezsiz bir altzincir borsası geçişini tamamlar.
  Q1 2019 - Margin trading desteği. Bu işlevselliği protokole dahil etmek, varolan merkezi  borsalarla eşit kullanıcı deneyimi sağlayacaktır.
  TBD - Snowglobe MVP’yi başlatacağız ve diğer borsalar artık protokolü geliştirebileceklerdir.
  TBD - Tam merkezsiz Aurora mvp Merkezsiz Sermaye boreal borçları ile.

  Protokol gelişmeye devam edecek ve örneğin zk-snarks veya özel ticareti mümkün kılan diğer gizlilik sistemleri gibi yeni blok zinciri gelişmelerini de içerecektir. Bu iyileştirmeler, Ethereum ağının daha da geliştirilmesine bağımlıdır.

  Tokenlerimiz

  Aurora iki tpkene sahiptir: Birincisi ana ağ tokeni (AURA) ve diğeri üyelik tokenni (DVIP).

  Aurora Token (AURA)

  Diğer blok zincir ağlarına benzer şekilde, Snowglobe, talimat defterinin ve işlem dizisinin bütünlüğünden ödün verilmemesini sağlamak için iyi tasarlanmış bir teşvik yapısını gerektirir. Aurora kendi ağ tokenine sahiptir ki, AURA, bu token Aurora ve Snowglobe operatörlerinin paylarını sıraya koyar. Aurora'nın tüm gelirleri, AURA stakelerini karşılamak ve Snowglobe ağının güvenliğini sağlamak için kullanılır. AURA stake’i, operatörlerin ekonomik çıkarlarını ağın sağlığıyla ilişkilendirir ve operatörlerin bozulması için herhangi bir saldırgan tarafından yapılacak eylemin çok maliyetli olmasını sağlar.

  Üyelik tokeni satışında AURA satın almanın yanı sıra, Aurora tokenlerini Piyasa Yapma programımız aracılığıyla kazanabilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen aşağıyı okuyun veya tüm ayrıntılar için teknik makalemizi inceleyin.

  AURA Özellikleri
  Arz: 1,000,000,000 AURA

  % 50’si Aurora ağının adaptasyonunu hızlandırmak için kullanılacaktır. AURA tokenlerinin toplam miktarının % 40'ı, piyasa yapıcı ödülleri, pazarlama kampanyaları ve airdrop gibi programlar aracılığıyla kullanıcılara ve topluluk üyelerine dağıtılarak Aurora'nın büyümesini sübvanse etmek için kullanılacaktır. Geri kalan% 10'luk oran, IDEX üyeliklerini satın alan bireylere orantılı olarak verilecektir.  AURA'nın geri kalan% 50'si aşağıdaki gibi kullanılacaktır:

  • 20% kurucu ekip
  • 10% çalışanlar için token havuzu
  • 10% gelecekteki kullanım
  • 5% ilk yatırımcılar
  • 5% işletme masrafları

  IDEX’te Piyasa Yapma Ödülleri
  Toplam AURA tokeninin %20’si toplu dağıtım girişimimizin ilk adımı olan Piyasa yapıcı ödül programı için ayrılmıştır. Programdaki AURA, o ayda kalan toplam piyasa yapıcı ödüllerinin % 1'i oranında AURA olarak verilecek. Yani toplam AURA arzının % 0.2'si veya 2 milyon AURA ilk ayda dağıtılacaktır. Bu program, en az 2019 yılının sonuna kadar devam edecektir. Herhangi bir IDEX piyasasına limit sipariş veren ve pazarlayan piyasa yapıcıları, limit siparişlerine harcanan ücretlerle orantılı olarak AURA token armağanlarını alacaklardır.

  Kazanılan tutarlar, üyelik tokenlerine (DVIP, aşağıya bakın) sahip olmak suretiyle 2 kat kadar artırılabilir.

  DVIP Token

  DVIP token satışı esnasında kullanacağımız tokendir. Toplam olarak 2000 DVIP oluşturulacak ve token satışında 1600 DVIP satılacak. Geri kalan tokenler, pazarlama gayretleri için ayrılmış ya da pre-sale esnasında satılmış olacaktır.

  DVIP aşağıdaki 3 ana yararı sağlayan bir üyelik tokenidir:
  • 2019'a kadar IDEX'te ücretsiz veya indirimli işlemler
  • IDEX’te 2019 yılına kadar veya piyasa yapımı programı çalıştırıldığı sürece hangisi daha uzun olursa olsun, 2x'e kadar piyasa yapımı ödülü elde etme şansı.
  • DVIP ilerde Aurora tokeni (AURA) ile değiştirilecektir. DVIP değişim oranı, her bir DVIP için 50,000 AURA’dır.

  DVIP Üyeliğinin IDEX’te Yararları
  DVIP üyeliğine sahip kullanıcılar aşağıdaki IDEX avantajlarından istediğini seçebilir:
  • IDEX'te ücretsiz işlemler ve piyasa yapıcı ödül yok (ödüller ödenen ücretlere dayanmaktadır). Unutmayın ki kullanıcılar Ethereum ağ (gaz) ücretlerini ödemelidirler.
  • IDEX ve 2X Piyasa Yapımı ödülleri üzerindeki tüm ticaret ücretleri
  • Her ikisinin de orantılı karışımı. Ödenen ücretler ne kadar yüksekse, Piyasa Yapma ödülleri de o kadar yüksektir veya tam tersi.

  Üyelik avantajları hem üye tarafından tutulan DVIP tutarının hem de ödüllerin seçilmesine bağlı bir fonksiyondur. Üyelik faydaları bir tam üyelikten (1 DVIP) fazla olan kullanıcılar için artış göstermez fakat 1 DVIP'den daha düşük tutarlı kullanıcılar için DVIP tutarı ile orantılı olarak daha düşük fayda elde edilecektir.
  DVIP üyeliğinin faydalarının tam bir dökümü için lütfen teknik makalemizi okuyunuz.


  Token Satışı

  Aurora IDEX token satışı esnasında DVIP tokenlerini satacaktır.

  Başlangıç Tarihi: 04 Aralık 2017 16.00 UTC
  Bitiş Tarihi: Tüm DVIP’ler satılana kadar
  Fiyat: $3000 USD her DVIP, ETH eşdeğeri (fiyat dinamik olarak güncellenecek)
  Kabul Edilen Para Birimi: ETH

  Token Ayrıntıları
  Toplam Arz: 2000 DVIP
  Toplam Satılacak Token: 1600 DVIP
  Marketing/Bounty: 80 DVIP
  Bug Bounty: 20 DVIP
  Pre-sale esnasında satılan: 300 DVIP

  Dağıtım ayrıntıları
  DVIP tokenleri Ethereum platformunda ERC20 standartlarında akıllı sözleşme tokeni olarak oluşturulacaktır. DVIP üyelikleri Ethereum akıllı sözleşmemiz aracılığıyla satın alındıktan hemen sonra dağıtılacaktır. Satışın başlangıcından itibaren 2 hafta içinde, DVIP sahipleri DVIP’lerini sözleşmeye geri gönderebilecek ve AURA plus yeni üyelik tokenlerini alabileceklerdir. Gönderilen DVIP, dönüşüm sonrasında sözleşme ile yakılacaktır. Yeni üyelik tokeninin avantajları DVIP ile aynıdır.

  Fon dağıtımı  8  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / [Pre-ANN] Artex - Blockchain Temelli İlk Küresel Sanat Platformu on: October 21, 2017, 06:53:31 PM  9  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / ★[ANN] [SUB1X| 🚀En Düşük Arz🚀 | Masternode| ICO Yok | Airdrop Devam Ediyor★ on: October 18, 2017, 11:51:53 AM
  ERC 20 token

  ● Dağıtım Modeli:
  ICO yok
  85% Airdrop
  8% Borsa için
  7% Ödül için

  ● Arz: 0.5 Token
  ● Sözleşme Adresi: 0x7e1d3e55d21682ec43b849a39a7fd453e1744bd2
  ● Token Sembolü: SUB1X
  ● Decimal: 18  Arz: Arzı aşırı derecede düşük tuttuk. Bu nedenle tüm zamanların en pahalı kripto parası olacak.

  Masternodelar: Yaklaşık 3 ay içinde, SUB1X'de çalışan masternodlar olacaktır. Transfer ücretlerinden elde edilen yüksek gelirler, büyük yatırımcıları SUB1X'i tutmaya teşvik edecektir.

  Pazarlama: Çeşitli sosyal medya platformlarında Aralık ayında kapsamlı bir pazarlama kampanyası düzenlenecektir. Bu, SUB1X'in kripto camiasına hızlı bir şekilde yayılmasını sağlayacaktır.

  Topluluk: Ekip güçlü bir topluluk inşa etmeye büyük önem vermektedir. Bu, çoklu iletişim platformlarında büyük ve aktif bir üyelik inşa ederek başarılabilir: Slack, Telegram ve Discord.  Arzın% 85'i Airdrop şeklinde olacaktır. Katılabilmeniz için, SUB1X web sitesinde bulunan airdrop katılım formunu doldurmanız gerekmektedir.
  * Newbie üzerinde bir BitcoinTalk hesabınız olması gerekir
  Airdrop , 17 Ekim 2017 21:00 GMT'den 24 Ekim 21:00 GMT'ye kadar sürecektir.

  Airdrop gönderme sayfasında oturum açarak başvuru durumunuzu takip edebilirsiniz.  (Ekim)
  (Ekim)
  (Kasım)

  (Yakında)
  (Yakında)

  Ödüller:
  Tokenler in 7% si ödüller için ayrılmıştır.
  *3% = Çeviriler

  Çeviri Ödülü:

  Duyuru konusunu tercüme etmek size 10 pay kazandıracaktır. Duyuru konusuna rezerve için başvurmanız yeterlidir.
  10  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / ❤️❤️❤️Etheal❤️❤️❤️[ANN][SINIRLI🔥ÖNSATIŞ]$7600B🏥Sağlık Hizmeti İşletim Sistemi on: October 15, 2017, 06:10:25 PM

  $7.6 Trilyonluk Sağlık Endüstrisinin
  Yeni İşletim Sistemi

  Sağlık hizmetlerini daha şeffaf yaparak 1 milyar insanın hayatını iyileştirmek istiyoruz  Mevcut durum
  Şu anda tamamen çalışan sağlık hizmetleri servisimizi blockchain portalına taşımaya odaklandık.
  • 141,858 satır kod
  • 2.5+ milyon ziyaretçi her yıl
  • 420,000 sağlık çalışanı
  • Brezilya - Doklist.com.br
  • Macaristan - Doklist.com


  Fırsat
  Sağlık harcamaları her yıl 300 milyar Dolar artmaktadır.

  Source: Deloitte.

  Sağlık hizmetleri, küresel otel endüstrisinden 10 kat daha büyüktür.
  Priceline Group (Booking.com) geçen yıl internet üzerinden konaklama yerleri satarak 10.64 milyar dolar gelir elde etti.
  Mevcut hisse fiyatı
   $1,800 üzerindedir.

  Oxford Economics and Visa’ya göre, tıbbi turizmin 2025 yılına kadar 25% CAGR ile 540 milyar dolarlık[/ b] bir sanayi olacağı öngörülmektedir.


  Sorun
  Sağlık hizmetleri temeli bozuktur.

  Quote
  ” Utah'daki bir klinikte 2008'de sağ kalçam değiştirildi ve sigorta şirketine ödenen toplam ücret $28,000 idi.

  2010'da Colorado'da kalçam ikinci kez yeniden tedavi edildi ve sigorta şirketine ödenen toplam ücret $78,000’a yakındı.

  Belçika kliniklerinde kalça protezleri yaptıran birkaç arkadaşım oldu ve iyi sonuçlar elde ettiler.

  Benim inancıma göre siyaset ve para sağlık hizmetleri servislerinin önündeki en büyük engeldir. Hükümetlerin (hepsi siyaset ve parayla ilgili) sistemi kontrol etmeye tam yetkili olması beni endişelendiriyor.
  ”

  RW Richards, Boulder, CO, USA
  kaynak: The New York Times

  Verimsizlikten kaynaklanan gereksiz ölümler
  Quote
  Yalnızca kolon kanseri taramalarına olan katılımın artması, ABD'de her yıl 21.000 can kurtarılmasını sağlayabilir.

  kaynak: Kennedy Health Alliance

  Bizim çözümümüz
  • Çözümlerimizi teknolojinin yeni devleri (blockchain, kripto varlıklar, akıllı sözleşmeler, vb.) üzerine inşa ediyoruz.
  • UX (kullanıcı deneyimi) üzerinde yoğun bir şekilde odaklandık ve kripto dünyasının karmaşıklığını gizlemeye çalışıyoruz. Geniş bir internet kullanımından bu yana en büyük devrime katılmak için çok sayıda kullanıcı ve para için bir ağ geçidi oluşturuyoruz.
  • Stratejimizi zaten test ettik. 2,500,000 İnsanlar sitemizi her yıl kullanıyor (Doklist.com), ve biz şu anda dünyanın 2 tarafında (Brezilya ve Macaristan) potansiyel olarak 230M kullanıcıya ulaşıyoruz.

  Hedefimiz, 141 858 satır koda dayanan ve yılda 2,5 milyon ziyaretçiye  hizmet veren mevcut başarılı çözümümüzün merkezsiz 2.0 sürümünü oluşturmaktır. Etheal ekosisteminin değer artışını mümkün olan en kısa sürede en üst düzeye çıkarmak için yol haritamızın her adımını planladık.

  Birincisi, Ethereum'da merkezi olmayan teşvik ve birleştirilmiş yerleşim tabakası yaratmaya odaklanıyoruz. Bu, hızla 30 ülkeye yayılmamıza ve otomatik akıllı sözleşmeli teşviklerle yerel doktor veritabanlarımızın kalitesini artırmamıza yardımcı olacaktır.

  Blockchain tabanlı teşvik sisteminden ve elde edilen yüksek kaliteli küresel veritabanından faydalanarak, şu anda dünya çapında 117 milyar doları aşan pazarlarda (medikal turizm ve ilaç iletişimi araştırma ve reklamı) hızla büyüyen önemli bir oyuncu haline gelmeyi hedefliyoruz.

  Etheal Ekosistemini daha da büyütmek için en makul bir sonraki adımımız herkesin bir Etheal Uygulaması yazmasına izin veren platformumuzu devreye sokmak olacaktır.

  Son olarak Etheal platformunun, oluşturma " Booking.com, Steemit ve Salesforce of Healthcare " gibi $ 100B üzeri potansiyel gelir elde edebilecek kabiliyete sahip bir model olabilmesi için bakım, geliştirme ve pazarlama üzerine odaklanacağız.

  Yol haritamızdaki bir sonraki adım, gerçek bir fayda sağlayacak olan HEAL tokenini satmaktır. Artık topluluğumuza üye olabilirsiniz ve birlikte daha iyi bir sağlık sistemi kurmamıza yardımcı olabilirsiniz.  İş Modeli
  Oxford Economics and Visa’ya göre en güçlü kısa vadeli büyüme artışının Sağlık Turizminin öncülüğünde 2025 yılına kadar b]$540 milyar[/b] olacağı öngörülmüştür.

  İkinci büyük artış yalnızca Amerika’daki pazarı $27 milyar olan ilaç iletişimi araştırması ve reklamı olacaktır.

  Doktorlar aynı zamanda Google AdWords'ün aksine arama sonuçlarında öne çıkan ilk 3 sıraya dahil olmak için teklif verebilecektir. Doktorların kalite puanları sahip oldukları web sitesinin ne kadar iyi olduğuna bağlı değildir. Puanları sağladıkları hizmet kalitesine bağlı olacaktır. Mükemmel hizmet veren bir doktor, aynı özellikli reklam alanı için daha az ödeme yapacaktır.

  Etheal Ekosistemi aracılığıyla elde edilen tüm gelirlerin% 5'i işletme giderlerini karşılamak için Etheal İşletme Fonu'na gidecek, 15%’i hastaları ve sağlık çalışanlarını ödüllendiren Haftalık Yardım ve Bağış Fonu'na gidecektir .

  Bizim tarafımızdan geliştirilen uygulamaların çoğu ücretsiz olacak, fakat aynı zamanda ücretli uygulamalar için farklı modeller kullanacaklar. Örneğin, ilaç reklamcılığının % 70 ila % 30 arasındaki bir gelirinin paylaşım modeli olması planlanmaktadır.

  Ekosistem

  Merkezsiz Katman: Kalıcı bilgiyi blok zinciri içine depolamak, teşvik uygulamasını şeffaf bir şekilde otomatikleştirmek ve ekosistemin ödeme yöntemi için oluşturulmuştur. InterPlanetary File System (IPFS) üzerinde çok daha büyük miktarlarda veri d.

  Zincir Dışı Katmanı Arka Planı: Blok zincirinde depolanması gerekli olmayan verileri ve değişiklikleri önbelleğe alıp tutmak ve herhangi bir web sitesinden veya uygulamadan ekosisteme kolayca erişip bunlara veri eklemek için bir API son noktası sağlamak için kullanılır.

  Etheal Platform Katmanı: Hissedarların Etheal Ekosistemi ile etkileşime girebileceği basitleştirilmiş bir sanal alan, basitleştirilmiş bir UX ve mobil dostu bir başlangıçtan oluşur.

  Neden blockchain?
  Blokchain ile en zor ölçeklendirme ve otomasyon sorunlarımızı anında çözebiliriz.

  Charlie Munger, teşviklendirmenin sürdürülebilir bir iş yaratmanın en temel şey olduğunu söylüyor.

  • Teşvik Çözümü: Ekosisteme katkıda bulunanları ödüllendirmek
  • Sınır ötesi: Fiziksel sınırlara bakılmaksızın kendini zamanla kanıtlamış fon hareketi
  • Mikro ödemeler: Hızlı ve ucuz
  • Tamamen otomatik, şeffaf sözleşmeler: Ölçekleyebileceğimiz sihirli, şeffaf ve doğrulanabilir şekilde çalışan bir katman

  HEAL Fayda Tokeni
  • Etheal (telaffuz əthiːl, like at-heal) Sindarin'de "iyi" anlamına gelen "eithel" kelimesinden gelir.
  • HEAL tokeni (ERC20 standard) Etheal platformunun yakıtıdır.
  • Sembol: Ḫ (Unicode character U+1E2A, HTML entity Ḫ)
  • Sabit arzlı HEAL tokeni, kriptografik olarak bağlayıcı bir akıllı sözleşmede tanımlanır ve ekosistem içindeki değer transferi (satın alma, teşvik vb.) için tek araçtır.

  Neden özel bir tokene ihtiyacımız var?
  • Platform içindeki token, hizmetlerden indirim almak ve değer aktarmak için
  • Ekosistemi kullanan ve katkıda bulunanları ödüllendirmek için, ilk adil dağıtım ve dengeli uzun vadeli teşvikler için
  • Daha iyi bir sağlık sistemine inanan bir topluluk inşa etmek için

  HEAL tokeni kullanımı nedir?
  • Hizmetler için dahili ödeme
  • Tıbbi hizmetler için sınır ötesi ödeme
  • Ekosistemi ileri taşımak için topluluğu teşvik
  • Büyük ilaç firmaları tarafından araştırma katılımı ve reklam satın alma

  Etheal, HEAL token talebini artırmak için ne yapmayı planlıyor?
  • Bize özel fiat-Ḫ borsası (ekibimizin deneyime sahip olduğu) planlayarak bir kripto tokeni satın alma karmaşıklığını ortadan kaldıracağız.
  • Aynı zamanda, yeni kullanıcıların mevcut borsalardan token ve hizmetler almasını da kolaylaştırıyoruz.
  • ETHEAL'i ne kadar çok insan kullanırsa, talebin ve projenin de büyümesi de o derece yüksek olur.
  • Ne kadar çok ülkeye genişlersek, talebin ve projenin de büyümesi de o derece yüksek olur .
  • Ekosistem üzerine inşa edilen uygulamalar arttıkça, talebin ve projenin de büyümesi de o derece yüksek olur.

  Token hakediş
  • Kurucular ve ekip üyeleri 3 yıllığına (1 yıllık opsiyon ile) tamamen yetkilidir.
  • Danışmanlar 6 ay süresince (üç aylık bir opsiyonla) yetkilidir.

  Ekosistem teşvik tedbirleri
  • Ekosistemdeki uygulamalarının kullanımına göre geliştiricileri 10 stratejik alanda teşvik eder.
  • Sınırlar boyunca yararlı olan bir inceleme sistemi yaratmak için uygun hale getirmeye çalışıyoruz. Son on yılda, acımasız bir rekabet ortamı olan e-ticaret alanında çalıştık ve burada değerli bir tecrübe kazandık.

  Token satışından elde edilen gelirlerin kullanımı
  Geliştirme faturalarını, veri işleme, hukuk danışmanlıkları, müşteri hizmetleri, satış, pazarlama giderlerini ödemek ve genel olarak ekosistemi geliştirmek için kullanılacak.

  Token Satış Birinci Round
  Token satışı, onaylanmış ve kamuya açık akıllı bir sözleşme tarafından idare edilecektir.


  Sınırlı Ön Satış
  • Başlangıç: Ekim (Sınırlı sayıda Whitelist için 15 Ekim’e kadar başvuru yapabilirsiniz)
  • Satılan Token: azami 9,000,000 HEAL
  • Sabit token fiyatı: 1 ETH = 1250 Ḫ token
  • Minimum katkı: 0.1 ETH
  • Süre: azami 2 hafta
  • Min. cap: 333 ETH
   Bu miktara ulaşılmazsa, tüm paralar iade edilir
  • Soft cap: 3,600 ETH
   Soft cap miktarına ulaşıldığında ya da başvuru günü bittiğinde satış sonra erecektir.
  • Hard cap: 7,200 ETH
   Hard cap ulaşıldığında satış sona erer.

  Satış
  • Başlangıç: Kasım ayında planlanmaktadır
  • Satılan Token: 20,000,000 HEAL
  • Süre: azami 4 hafta
  • Min katkı: 0.1 ETH
  • Max gas fiyatı: 100 Gwei
   balina sıçrama koruması: 100 Gwei'den fazla gas oranı ile para göndermek, paranızın %80 değerinde hesaplanmasına neden olacaktır
  • Soft cap: 20,000 ETH
   Soft cap miktarına ulaşıldığında ya da başvuru günü bittiğinde satış sonra erecektir.
   Soft cap ulaşıldığında token oranı: 1 ETH = 1000 Ḫ token
  • Hard cap: 66,667 ETH
   Hard cap ulaşıldığında satış sona erer.
  • Token satış bonusu:
  • Sizin payınız = sum(bonusi x your transferi)
   Payınızı hesaplarken tüm transferlerinizin toplamına o anki bonus oranı eklenerek buluyoruz
  • Sizin tokenleriniz = 20,000,000Ḫ x sum(bonusi x your transferi) / sum(bonusj x transferj)
   Satışın sonunda, HEAL tokenlerinizi payınızın toplam paya oranına göre alacaksınız.

  Referans Ödülü
  Etheal topluluğunu ilk günlerinde inşa etmeye yardım edenlere ödül için 2M HEAL tokeni ayırdık.

  Her beyaz listedeki başvuru sahibi, kişiselleştirilmiş bir referral bağlantısı edinecek ve bu linki kullanarak katkıda  bulunanlardan % 5 oranında bonus kazanacak ayrıca referral bağlantıyı kullanarak katkıda bulunan her kişi % 1 bonus kazanacaklardır.

  Örneğin: Arkadaşlarınızdan biri referral bağlantınızı kullanarak beyaz listeye kaydolur ve satış öncesi 10.000 HEAL tokeni satın alır. Bu durumda;
  5% * 10,000 = 500 HEAL tokeni alacaksınız.
  Arkadaşınızda % 1 * 10,000 = 100 bonus HEAL tokeni elde edecektir.

  Kalan referral ödülü HEAL tokenleri HODLER ödül fonuna gidecek (% 50 si 6 aylık ve% 50 si 9 aylık).

  HODLER Ödülü
  İlk aylarda fiyat istikrarını sağlamak için kurucular, takımlar ve danışmanlar için kapsamlı haklar kullanıyor ve HODLları ödüllendiriyoruz.

  Normal satış sona erdikten sonra tokenleri 3/6/9 ay boyunca cüzdanınızda bozmadan tutun (herhangi bir bölümünü ayırmadan). 10M HEAL token HODLER ödülü, ön satış ve satış HODLER'lerine ellerinde tuttukları pay oranında göre dağıtılacaktır.

  • HODLER lot 3 ay: 1,000,000 HEAL
  • HODLER lot 6 ay: 2,000,000 HEAL
  • HODLER lot 9 ay: 7,000,000 HEAL

  Ekip

  Daha fazla bilgi

  Bounty programının(sosyal medya, haber, imza, profil resmi, çeviri, vb.) ayrıntıları için lütfen bir sonraki yazıya bakınız.

  Discord veya Telegram kanallarımıza katılın.

  Bizi takip edin / İrtibata geçin
  Telegram / discord grubumuzdan doğrudan bize sorun:
  Telegram
  Discord
  Twitter @etheal_com

  Hızlı bir P-n-D arayan aç gözlü balinalar ve spekülatörler aramadığımızı lütfen unutmayın. Yeni sağlık standardına adanmış gerçek inananlar topluluğu oluşturmaya kararlıyız (token hakediş bölümüne bakınız).

  Saygılarımızla,
  Dr. Mihaly Kertesz Kurucu Ortağı, COO (Linkedin)
  Viktor Tabori Kurucu Ortağı, CTO (Linkedin)

  Yasal Uyarı: Bu duyuru konusu ABD vatandaşları için değildir. ABD vatandaşları HEAL token satışına katılamazlar.

  Uyarı: Ben proje ekibi üyesi veya bu projeyle ilişkili değilim. Tüm sorumluluk projenin ekip üyelerine aittir.

  Moderator: etheal_dev  11  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / [ANN][PreTGE][BOUNTY][AIRDROPs] BCShop.io - akıllı sözleşmelere dayalı bir pazar on: October 11, 2017, 11:02:28 AM
  WEBSITE | WHITEPAPER | TELEGRAM | TWITTER | MEDIUM

  Şimdi, 3 kişinin ödüllendirileceği sponsorlu bir içerik yarışması düzenliyoruz! Katılmaktan çekinmeyin! Hepinize bol şanslar! https://steemit.com/cryptocurrency/@originalworks/125-sbd-sponsored-writing-contest-bcshop

  [GİRİŞ]


  BCShop.io, Ethereum blok zincirindeki akıllı sözleşmelere dayanan dijital ürünler ve hizmetler satmak için bir platformdur.

  Açıklayıcı video (resime tıklayın):  BCShop.io, satıcıların dijital ürün ve hizmetler hakkında bilgi yayınlamasına ve müşterilerin Ethereum kripto para birimini kullanarak bu ürünleri ve hizmetleri satın almalarını sağlar. Bu noktada, ürünlerle ilgili tüm veriler, Ethereum blok zincirinde akıllı bir sözleşme olarak saklanır.

  Akıllı sözleşmelerin kullanımı ödeme işlemlerinin otomatikleştirilmesine ve ürünlerin açıklanmasına izin verir. En basit şekilde, dijital bir ürün teklifi oluşturmak için sadece birkaç tıklama yapmak yeterlidir ve satıcıların herhangi bir yazılımı yüklemelerini gerektirmez.  

  Dijital ürünleri satın almak da çok basit bir işlemdir. Alıcılar, Ethereum blok zincirindeki tüm ödemeleri ETH olarak yapabilmektedir.

  Satış teklifleri hazırlamak ve ürün satın almak için en popüler Ethereum çevrimiçi cüzdanlarından biri olan MyEtherWallet'e dayalı bir  yazılım kullanılarak yapılmaktadır. Bu, servisin hem masaüstünde hem de mobil cihazlarda kullanılmasına olanak tanır.

  BCShop.io, C2C (istemci - istemci) ve B2C (iş / istemci) için bir çözüm olarak pazarlanmaktadır. BCShop.io, işletme müşterilerine entegrasyon çözümleri için ücretsiz bir gelişme sunmaktadır.

  Başlıca rekabet avantajlarımız:

  •    Düşük ücretler
  •    İşlemler sırasında para dönüşümü gerekli değildir
  •    Hızlı işlemler
  •    Merkezi olmayan veri depolama
  •   İşletim firmalarıyla ücretsiz entegrasyon
  •   Müşteriler ve satıcılar için kullanıcı dostu ve kolay hizmet
  •    Ürünler derecelendirme sistemi  [PRETGE]


  Tarihler: 09.10.2017 – 15.12.2017
  Minimum katkı miktarı: 20 ETH
  Katkı para birimi: ETH
  Maksimum yatırımcı sayısı: 100
  Katkı payı: 50%


  [TGE]


  Tarihler: 18.12.2017 – 31.01.2018
  Minimum katkı: sınırlama yok
  Katkı para birimi: ETH
  Maksimum yatırımcı: kısıtlama yok
  Katkı payı:% 0 -% 10
  Hard Cap: ~ 60 000 ETH (kesin sayı tokenlerle belirlenecek)


  [TOKEN BCS]

  [TOKEN BCB]

  [BOUNTY]


  Sosyal ağlar, twitter, instagram, telegram veya diğer sosyal medyada ilgi çekici ve popüler bir kanal sahibi veya blog yazarı iseniz ve reklamcılıkla iş birliği yapmak istiyorsanız, bireysel olarak bizimle irtibata geçiniz. Popüler kanallara kaliteli içerik yerleştirmek için 1000 BCS tokeni vermeye hazırız (istisnai durumlarda, daha fazla). Buraya katılım için bir post yazabilir veya özel mesaj ile bize ulaşabilirsiniz.
  Başvuru yazınızda lütfen, ilgili kanal veya sitenin bağlantısını ayrıca Ether adresinizi belirtiniz. Spam dolu olan kanallarda reklam yapmayı düşünmüyoruz. Sadece kaliteli içerik barındıran kanallarla iletişime geçeceğiz.

  [BELEŞ AIRDROP]

  Airdrop'a katılmak için ihtiyacınız olan tek şey sosyal medya hesaplarımız takip etmek ve tweet’lerimizi beğenmektir. Zaman zaman bonusu tokenleri talep edebilmeniz için sözleşme adresleri yayınlayacağız. Daha fazla bilgi için aşağıdaki mesajı okuyun.

  Kullanıcılara BCShop.io platformunu tanıtmak için önümüzdeki hafta boyunca token AIRDROP (dağıtım) yapacağız.

  Kimler katılabilir: ERC20 tokenlerini destekleyen Ethereum cüzdanı olan herkes (örneğin, MyEtherWallet).

  Ne alacaksınız: BCS Promo tokenleri. Bu tokenler, 18.12.2017'de başlayacak olan Token Oluşturma Olayı (TGE) sırasında gerçek BCS tokenleri ile değiştirilebilir. Değişim oranı 1: 1'dir.

  BCS tokeni nedir: TGE aşamasında BCShop.io platformunun yatırımcılarına verilen bir tokendir. 1 BCS tokeni taban fiyatı 0,01 ETH'dir.

  Nasıl Katılabilirsiniz:

  1. Telegram sohbet kanalımıza katılın: https://t.me/joinchat/FxGXTULeqJEx0BlrVb4bsQ
  2. Medium bloğumuzu takip edin: https://medium.com/@bcshop.io
  3. Twitter hesabımızı takip edin: https://twitter.com/BCShop_io

  İlk AIRDROP 02.10.2017 - 09.10.2017 tarihleri arasında gerçekleşecek. Her kanalda farklı BCShop.io trade bağlantıları yayınlayacağız. Örnek (demo): https://goo.gl/q45FhA. Tek yapmanız gereken bağlantıyı takip etmek ve promosyon tokenlerini talep etmektir (bir dilek tutmayı unutmayın: P).

  Her ihtimale karşı yeni Ethereum cüzdan kullanmanız tavsiye edilir. Gas limitini bu miktarda ayarlayın. (~0.0004 ETH).

  Her kanalda (telegram, medium ve twitter) farklı bağlantı olacaktır. Böylece, promo tokenlerini 3 kata kadar alabilirsin. Birden fazla Airdrop olacak, böylece mümkün olduğunca çok promo tokeni toplayabilirsiniz. Hepsi TGE aşamasında BCS tokenleri ile değiştirilecektir.

  Promosyon tokenleri alabilecek katılımcıların sayısı her AIRDROP ‘ta sınırlıdır. İlk tur limiti 750’dir, her kanal için 250.

  Buna küçük bir oyun kat katıyoruz: her katılımcıya 4 promosyon tokeni, her 10. katılımcıya 8 promosyon tokeni ve her 50. katılımcıya 16 promosyon tokeni verilecektir.

  Herhangi bir sorunuz varsa, cevap almak için en hızlı yol telegram kanalımızdır. Lütfen nazik olun ve insanlara yardım etmeye çalışın. Bazıları Ethereum, tokenler ve benzeri şeyleri bilmiyorlar. Blockchain ve Ethereum topluluğunu büyütüp ekonomik ve toplumsal devrimi hızlandıralım!


  WEBSITE | WHITEPAPER | TELEGRAM | TWITTER | MEDIUM
  12  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / [ANN][pre-ITO Devam Ediyor]★Global Metroloji Projesi (GMP): Bilim platformu★ on: October 08, 2017, 08:07:56 PM


  >>>Pre-ITO başladı!<<<
  Pre-ITO 30 Ekim 201707:00 (UTC)’de
  sona erecektir.

  * Sitemizde  (https://gmp.im) Akıllı Sözleşme adresini göremiyorsanız - tarayıcı önbelleğini güncellemek için CTRL + F5 tuşlarına basın.  GMP Projesi resmi ödül programını başlatıyor.

  VIDEO:

                     

  KARLILIĞI  %400-1000

  Dünyanın önde gelen metrolojik merkezlerinden ABD, İngiltere, Avustralya'daki veriler, metroloji getirilerinin yüksek teknoloji endüstrilerinde % 400'e kadar çıkabildiğini ve bazı ülkelerde özellikle yeni nanomalzemelerin en gelişmiş merkezlerinde % 1000’e kadar ulaşabileceğini göstermektedir.
   
  Pilot proje analizinin sonuçlarına ve uzmanların görüşlerine dayanarak, metroloji merkezleri ağının açılmasıyla ilgili yatırımların kısa sürede sonuçlanacağı ifade edilebiliriz.
   
  İşte Rusya Federasyonu topraklarında bir metrolojik GMP merkezinin açılmasına bir örnek (maksimum değerler ve basit kelimeler).
   
  1. Bir meteoroloji merkezi oluşturma maliyeti = 130,5 milyon ruble.
  Not: Merkezin konumda bulunanlar için maliyetler çok yüksek değildir (sanayi bölgeleri).
   

  2. Bir merkezin personel sayısı = 59 pers.
  3. Maaş fonu (aylık, vergi ödemesi) = 4,16 milyon ruble.
  4. Merkezi idari ve ekonomik faaliyet, amortisman, reklamcılık ve diğer (aylık) maliyet = 600 000 ruble.
  5. Sağlanan hizmetlerin ortalama sayısı (1 ay, 40 tür) = 3000 ruble.
  6. Ortalama hizmet maliyeti (40 tür) = 3000 ruble.
  7. Aylık Merkez cirosu = 27 milyon ruble.
  8. Aylık Merkezin kârı (vergi dahil kesintiler neticesinde) = 14,5 milyon ruble.
  9. Yıllık merkez karı = 174 milyon ruble.
  10. Toplam maksimum açılış maliyeti = 130,5 milyon ruble.
   

   
  Bu nedenle, bir metroloji GMP merkezinin açılış maliyeti 10 ay içinde daha yüksek olacak!

  ORTAK ANLAŞMALARDA GMP TOKENLERİNİ KULLANMA
   
   
   
    GMP merkezleri, ölçüm, test ve ihtiyaçların standardizasyonu alanında güvenilir bir stratejik ortak olacaktır:
    ✔ Sanayi;
     ✔  Tarım;
      ✔ inşaat;
      ✔ ulaşım;
      ✔ ticaret;
      ✔ ilaç.
   
     Yaklaşık hesaplamalara göre, GMP metroloji merkezleri düzenli olarak 200 000'den fazla kuruluşla çalışabilecektir. Ağın yıllık cirosu ilk aşamada 500 - 600 milyon dolara ulaşacaktır. Daha yüksek bir kar marjının yanı sıra, taraflar arasında çok sayıda karşılıklı anlaşmanın GMP tokenleri ile gerçekleştirilmesini ve tarafları anlaşmaya teşvik etmek için daha kârlı ve uygun koşullar sağlayacağız.
   
     Böylece, GMP projesi arz ve talep yaratarak tokenlerin oynaklığını düzenleyen bir stok denetleyicisi haline gelecektir..

   

   
   
    Yüksek oynaklığı kontrol etmek taraflara ve yatırımcılara bir takım avantajlar sağlar:
    ✔ Riskleri azaltma (token değeri düşerse).
      ✔ Teminatın değer artışı kontrolü (token değerinin önemli bir şekilde büyümesi taraflarımız için olumsuzdur).
      ✔ Planlama ve tahmin imkânı.

   
    En az riskle harika ürünler yaratıp yatırımlarımızı artıracağız!  YATIRIMCILARIN KARI NE OLACAK?


         1. TOKEN MALİYETİNİN BÜYÜMESİ

         Büyüme aşağıdaki faktörlere bağlıdır:
     ✔ GMP projesi öncelikli olarak, sürekli büyüyen ve yıllık1.5 trilyon dolar pazar hacmiyle ifade edilen güçlü bir vakfa sahiptir.
      ✔ GMP projesi 1000 projenin üretilmesi ve uygulanması için bilimsel bir platformdur.
      ✔ GMP projesi, küresel ölçeklendirme için büyük bir potansiyele sahip, gerçekten varolan bir projedir. GMP merkezleri ve çok sayıda taraf arasında (200.000'den fazla kuruluş) karşılıklı anlaşmalar içim GMP tokenlerinin kullanılması.
      ✔ GMP Projesi ile ilgili olarak medyada düzenli haber bültenleri (yeni merkezlerin kurulması, eşsiz ekipman satın alınması, önemli sözleşmeler imzalanması, bilim insanlarıyla ve daha sonra bazılarıyla görüşmeler yapılması).
      Ve en önemlisi yenilikçi ürünler piyasaya sürerek ve yeni patentler alınması.

   


         2. BİR PROJE BİNLERCE PROJEYE DENKTİR

         GMP projesi, düzenli olarak yeni projeler üretir, ITO'lar gerçekleşir ve GMP token sahipleri arasında bu yeni tokenleri dağıtır. Tokenler, ana proje platformu yardımıyla geçici olarak engellenerek, GMP tokenlerinin geçerliliği teyit edildikten sonra 1 ila 1 oranında ücretlendirilecek ve dağıtılacaktır.
   
     Bu strateji, GMP token sahipleri için çok yararlı olacaktır ve yeni bir IT projesinin ITO'su için iyi bir örnek olacaktır (Şubat 2018). ITO’dan sonra tokenlerin bir kısmı ödül olarak GMP token sahibi kişiler arasında dağıtılacaktır.

  Çeşitli testleri geçtikten ve bir çalışma prototipi elde ettikten sonra ITO için en iyi projeler seçilecektir.
   
  Bir sürü yeni proje ve ITO olacak, dolayısıyla güvenle "BİR PROJE BİNLERCE ÇEŞİT PROJE GİBİ" diyebilirsiniz.

   


         3. BİR PROJE DEMEK SÜREKLİ KAR DEMEKTİR

         GMP projesi fikri mülkiyet ürünleri, telif hakları ve patentlerinin sahibi olacaktır.
   
     Telif haklarından ve araştırma patentlerinden elde edilen mali gelirlerin % 60'ı yıllık olarak GMP token sahipleri arasında orantılı olarak dağıtılacaktır..  WHITEPAPER’I OKUYUN  Geleceğe dönük bu büyüleyici yolculuğumuza katılın!

  Pre-ITO  GMP Project

  Eylül 28, 2017 07:00 (UTC) - Ekim 30, 201707:00 (UTC)
  13  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / [ANN] [ICO]COINDEX–CNDX30 Top30 Kripto Para ve Kripto Varlıkları Piyasa Endeksi on: October 03, 2017, 04:07:45 PM


     


     

  14  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / [ANN] [PRE ICO] AKILLI SÖZLEŞME OLUŞTURMAK ARTIK ÇOK KOLAY! ALFATOKEN!! on: October 03, 2017, 01:26:18 PM  AlfaToken ICO duyurusu
  Herhangi bir proglama kabiliyetine ihtiyaç duymaksızın çeşitli blok zincirlerinde
  akıllı sözleşmelerinizi oluşturup tokenlerinizi yayınlayın


  WEBSITEWHITEPAPERPRE ICO DUYURUSU
  TWITTERTELEGRAMREDDITFACEBOOKYOUTUBE ★ [url = https://vk.com/alfatoken]VK[/url]


  Kullanım Durumları
  AlfaToken, Pre ICO ve ICO aşamalarında her tür ticari ilişki için akıllı sözleşmeler oluşturmanıza olanak tanıyan kullanımı kolay bir hizmettir. Kodlama becerisi olmaksızın farklı blok zincirler üzerinde tokenleri yayınlamanıza izin verir.


  Formu doldurun, blok zincirini seçin ve geri kalanı platforma bırakın. Akıllı sözleşme oluşturmak birkaç dakika alacaktır ve işiniz bir sonraki seviyeye geçerek yatırım almaya hazır hale gelecektir!


  Desteklenen Blok Zincirleri: Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, IOTA, NEM, EOS, Qtum, NEO, ve Waves.

  Basit Kullanıcı Arayüzü
  Akıllı sözleşmeler oluşturmak basit bir form doldurmak kadar kolaydır! Gerekli bilgileri eksiksiz doldurun, "Oluştur" a basın ve işte bitti. Akıllı kontratınız oluşturulmuş, test edilmiş ve kullanıma hazır hale gelmiştir.
  Diğer İşlevler
  Yatırımların farklı kripto para birimlerinde toplanması durumunda, yatırımcılara token göndermeyi otomatikleştiren bir hizmet uygulamayı planlıyoruz. Bu hizmet güncellemesi, ALFA tokenlerinin kripto borsalarında listelenmesinin hemen ardından planlanmaktadır.


  Çekirdek Takım
  Becerikli ve motive olmuş takımın temeli

  Yol Haritası
  Yol haritamız aşağıdadır:


  Q4’2017:  Herhangi bir kodlama becerisine sahip olmaksızın Ethereum zincirinde ICOlar için akıllı sözleşmeler oluşturma ve token yayınlama hizmeti.


  Q4’2017: AlfaToken Pre Initial Coin Offering .


  Q1’2018: Initial Coin Offering.


  Q3’2018: ALFA token kripto borsalarında listelenmesi.


  Q3’2018 Yatırımların farklı kripto para birimlerinde toplanması durumunda, yatırımcılara token göndermeyi otomatikleştiren bir hizmet uygulaması.


  Q4’2018: ICO ödül programlarını yönetme ve yürütme yardım hizmeti.


  Q2’2019: P2P gayrimenkul kiralamaları için akıllı sözleşmeler oluşturma hizmeti.


  Q3’2019: Mortgage dahil olmak üzere P2P borçlanma için akıllı sözleşmeler oluşturma hizmeti.


  Q4’2019: P2P sigorta işlemleri için akıllı sözleşmeler oluşturma hizmeti.


  Q1’2020: Özerk araçları paylaşmak için akıllı sözleşmeler oluşturma hizmeti.  Bonuslar
  ICO sırasında büyük hacimli alıcılar için aşağıdaki indirimler uygulanacaktır:


  $5,000+ 1.5% bonus;
  $25,000+ 10% bonus;
  $100,000+ 45% bonus  Borsalar
  ICO sonrası birkaç borsada Alfa Tokenin listelenmesini planlıyoruz.

  Bu konunun moderatörü
  sammyonehouse  15  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / [ANN] ***WITCOIN*** Bilgiyi Ödüllendiren Coin! | Token Ön Satışı: 10 Ekim on: October 01, 2017, 03:55:33 PM  Paylaşılacak bir bilgiye sahipseniz WITCOIN sizin ilginizi çekebilir. Çünkü
  WIT, bilgiye ödeyen bir coindir.  BİZİ TAKİP EDİN!  TWITTER  |  FACEBOOK  |  SLACK  |  MEDIUM

  . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

  WITCOIN NEDİR?

  Şüphesizbiz bilgi Ekonomisini çağına birçok teknolojik yenilik ve toplumsal heyecanla giriyoruz. dünyayı yeniliğe sürükleyen bilgi çağındaki bilgi toplumunun bir uzantısı olarak bilgi, Bilgi Ekonomisinde şimdi olduğu gibi fark yaratmadığı sürece insanın sanayi devriminde ya da internet devriminde yaşadığı geçmiş dönemlerden farkı olmaz.

   Biz, herkesin yeni küresel ekonominin en iyisini almasını sağlayacak bilgiyi para birimi olarak düşünüyoruz. Bu yeni para birimi, herhangi birinin ve herkesin bilgisini bir varlık veya sermaye olarak kullanarak katılmasına veya katkıda bulunmasına olanak tanıyacaktır.


  Bir çeşit Bilgi Tabanlı Sermayenin (BTS) ekonomik büyümeyi yönlendirdiğinin ve günümüzün global pazarında yaygınlaştığının farkındalığı artmaktadır. BTS, insanlığın yaratıcılığını ifade eden araştırma, veri, yazılım ve tasarım becerileri gibi geniş kapsamlı bir maddi olmayan soyut varlıklar içerir. Emek, doğal kaynaklar ve fiziksel sermayeden farklı olarak, BTS, kıtlık çekmeyen tek üretim faktörüdür. Mesaj; uzun vadeli büyümeyi ve yarının, kamu ve özel organların veya kendi kendini organize eden toplulukların işlerini teşvik etmek için işletmelerin BTS'ye yatırım yapmalarına, şirketlere BTS dostu politikaları benimsemelerine ve bireyleri benimsemelerine yardımcı olacak bilgiyle yaşamak alışmak için bir politika oluşturur.
   BTS, sonuç vermek için çok eşli işbirliğini gerektirir. Bu yeni ürün, hizmet ve teknolojiler geliştirirken diğer tarafları da (AKA eşleri) kapsar. Bu eşler bilgi sağlayıcılar ve aynı zamanda tüketicilerdir. Bu nedenle, Witcoin platformu, Bilgi Değerleme ve Aktarım gerçekleştirilirken eşlerin ödüllendirilmesini öngörür. Ödül olarak verilen Witcoin(WIT), bilgi destekli token bazlı kripto paradır.

   Wit anlam ifade eden bir tanımlamadır. (başkasına). Bilgi, eş topluluğuna yararlı olduğu kanıtlandığında, bilgiye atıfta bulunarak kabul gördüğü zaman belli bir anlam ifade eder. Bu tür bilgiler Blockchain teknolojisi ile desteklenen Witcoin platformu tarafından teyit edilecek ve bu sayede yazar(lar) WIT coin ile ödüllendirilecektir.

  . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


  WITCOIN NASIL ÇALIŞIR?

  Witler, mantıklı olan bilgilerdir. Bilgi, başka biri tarafından alıntılandığında ya da kullanıldığında bir anlam ifade eder. Bunun üzerinde potansiyel bir tehlike var. Bilgi bir kez ifşa edildiğinde, sonsuz sayıda kopyalanabilir ve bu bolluktan dolayı değeri sıfıra inebilir. Witcoin, bilgiyi kavramak için bir çaba gerektiğinden dolayı bilgiyi para birimine dönüştürerek bu sorununu çözüyor. Bu çaba, bilginin dolaylı bir ölçüsü haline gelmektedir. Ne kadar fazla bilgi varsa, o kadar çok kavranılacak şey vardır. Witcoin, birisi için fark yaratan bilginin kavranmasının ölçüsü olarak bilgiyi herhangi birinin kavrama çabasıyla ilgilidir.  Bu nedenle, birçok kişi fark yaratan bir bilginin, bilginin yararlılığını ödüllendirmek için özel olarak oluşturulmuş olan WIT'deki kazancıda büyük olur.

   Bu bağlamda Witcoin, kişilerin fikirlerini, yaratımlarını ve etkinliklerini,IP varlıkları ile faaliyetlerini teşvik etmek ve ödüllendirmek üzere tasarlanmıştır. Bir kullanıcı bir başkasının Witslerini alıntıladığında, o Witslerin sahibi(leri) katkılarından ve bilginin yararlılığından dolayı ödüllendirilecektir.


  Witcoin, Wits değerini aşağıdaki mekanizma ile çözer: Witcoin Blockchain'de Wits(bilgi) kaydetmeyi mümkün kılar. Y kişisinin WA'yı alıntılayarak yeni bir WB oluşturulduğunda, X kişisi tarafından yaratılan bir wit WA'nın Y kişisi için yararlı olduğu kabul edilecektir. WB :
  1) bir işbirliği alanındaki bir görev;
  2) WA'nın Y tarafından alıntılanması sayesinde oluşturulmuş herhangi bir içerik;
  3) WA'nın alıntılandığı farklı kişiler arasında bir ortaklık anlaşması; ya da
  4) WA'nın atıfta bulunduğu bilimsel bir yayın olabilir. 
  Daha fazla ayrıntı için lütfen Teknik İncelememizi okuyun.

  . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

  . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

  THE WIT TOKEN


  • İlk arz 288.000.000 WIT olacaktır.


  • 1.000.000 WIT, ÖN SATIŞTA avantajlı fiyatlarla dağıtılacaktır.


  • 1.TOKEN CROWDSALE aşaması sırasında 8.000.000'e kadar WIT dağıtılacaktır.


  • WIT'in ilk satışından kalan kısmı 2018 yılında planlanan 2. ve 3. evrelerde dağıtılacaktır.


  • Gelecekteki Witcoin platformundaki etkinliğe dayalı ilave bir arz olacaktır, ayrıntılarımız Whitepaper'da mevcuttur.
  oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo


  • Şu coinleri kabul ediyoruz: ETH, BTC, XMR, DASH, LTC, BCH, BNT ve ANT.


  • Satışa katılmak için minimum işlem tutarı, 100 WIT'tir. Maksimum işlem miktarı yoktur.


  • Ön Satış 10 Ekim Salı günü saat 07: 00'de (GMT)başlayacaktır.
  • İndirim bonus oranları, elde edilen hedefe bağlı olarak ÖN SATIŞ'da uygulanacaktır.:

  ooooooo0 - 250,000 WIT -> 30% indirim(1 ETH = 1,250 WIT)
  250,001 - 500,000 WIT -> 25% indirim(1 ETH = 1,175 WIT)
  500,001 - 750,000 WIT -> 20% indirim(1 ETH = 1,100 WIT)
  750,002 - 1,000,000 WIT -> 15% indirim (1 ETH = 1,000 WIT)

  • Tek bir işlemde satın alınan tokenlerin sayısına denk ilave bonus uygulayacağız:

  ooooooo0 - 8,000 WIT = bonus yok
  8,001 - 80,000 WIT = 5% ilave WIT
  80,001 - 800,000 WIT = 10% ilave WIT
  > 800,001 WIT = 20% ilave WIT
  oooooooooooooooooooooooooooooooooo


  . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


  BOUNTY PROGRAMI  . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


  TAKIM


  Dr. Vi­ctor Torres
    /  R+D Manager

  Dr. Victor Munoz
    /  Software Developer

  Dr. Andres El-Fakdi
  / Assistant Professor & Researcher

  Xavi Tarres
    /  Senior Project Manager

  Adria  Llorens
  /  Software Developer

  David Bruguera
    /  Software Developer


  ADVISORY BOARD


  Dr. Peplluis de la Rosa
    / 

  Erik Vollstadt
    / 

  Riccardo Bonazzi
    / Online CV

  Rogelio Segovia
    / 

  James Stodder
    / 

  Marc Torrent
    / 


  ÇEVİRİLER
  16  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / [ANN][HUT34] - The Hut34 Projesi. Where A.I. does business - Başlangıç 19 Ekim on: October 01, 2017, 10:32:57 AM

  TOKEN SATIŞI 19 EKİM'E ERTELENMİŞTİR.

  17  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / [ANN][ICO - 7 Ekim] GoMineWorld™ - Sadece yürüyün ve Token kazanın! on: September 30, 2017, 11:45:22 AM

  18  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / [ANN][🔴PRESALE ON AIR🔴]♠️NOCTA - İLK PREMİUM SEX EĞLENCE PLATFORMU💋 on: September 28, 2017, 06:49:28 AM
  ♠️NOCTA
  yetişkinler için üst düzey eğlence organize etmek için oluşturulan merkezsiz platformudur.
  Dünyanın her yerinden rahat, güvenli ve anonim bir şekilde hizmet sunar.


  Nocta kullanıcıların ve teklif sahiplerinin kendi kişisel alanlarına sahip olduğu bir pazardır. Platform, dünyanın herhangi bir şehrinde tüketicinin eğlence planını doğru bir şekilde ayarlamasına olanak tanır. Kullanıcı, istediği her şeyi bulabilir, istediği hizmeti alır, geri bildirimde bulunur ve tüm hizmetler için anonim ödeme sistemi kullanabilir.

  ICO ve TOKEN ÖN SATIŞI

  Toplam token arzı 300 000 000. %70'i Ön satış ve ICO sırasında dağıtılacaktır.
  Ön satış kampanyası 30 Ekim 2017'de saat 16: 00'da (UTC) sona erecek.
  Satış öncesi oran 1000 ETH'lik hardcap ile 10 000 NOCTA = 1ETH olacaktır.
  ICO 2018 yılının ilk çeyreğinde başlayacaktır. Kesin tarih daha sonra açıklanacaktır. ICO oranı 1 ETH = 2000 NOCTA olacaktır. ICO için hardcap 100.000 ETH olacaktır. ICO'nun sona ermesinden sonra kullanılmayan tüm tokenler yakılacaktır.


  SİTE||WHITEPAPER||TOKENLER

  BOUNTY KAMPANYASI

  Soru sormaktan çekinmeyin ve güncellemeler için kulağınız bizde olsun.

  19  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / [ANN]⚡️SmartProgress - Hedefe Ulaşma Hizmeti 🎯(5 yıl, 150bin kullanıcı) on: September 27, 2017, 12:58:28 PM
  Diller:   
  İngilizce   |   
  Rusça   |   
  Filipince   |   
  Endonezya   |   
  Kore   |   
  Flemenkçe   |   
  Fransızca   |   
  Portekizce

  MEDYADA HAKKIMIZDA ÇIKANLAR


       Habr #1     
  Başlama Hakkında
       Habr #2     
  Background Hakkında
       VC     
  Kurucu ile Rapörtaj
       Echo of Moscow     
  Proje Hakkında
       RusBase     
  Startup Chile Hakkında


  ICO

  Başlangıç:     Ekim22, 2017 saat 14:00 UTC
  Bitiş:     Kasım 22, 2017 saat 14:00 UTC

  Soft cap:

  $100,000
  ICO sırasında bu miktara ulaşılamazsa
  sağlanan tüm fonlar yatırımcılara iade edilecektir..


  Hard cap:

  $500,000
  Bu seviyeye ulaşılırsa bağış toplama
  vaktinden önce durdurulacak.


  Fiyat:

  $0,1 her bir token

  Token Sayısı:

  Toplam token miktarı ICO'nun tamamlanmasından
  sonra bir tokenin fiyatına ve toplanan miktara göre belirlenecektir.


  Geri Ödeme:

  Şirketin aylık gelirinin %10'u
  Her ay şirketin bir önceki aylık gelirinin %10'una karşılık market fiyatı üzerinden
  token geri ödemesi yapılacaktır.


  Bonus:

  Bonuslar
  10.000'den fazla -% 5
  30.000'den fazla -% 10
  100.000'den fazla -% 15
  300.000'den fazla -% 20


  Dağılım:    

  75-80% - yatırımcılar
  15% - proje kurucuları
  5% - bounty programı
  0-5% - ortaklık programı

  Başlangıç: Ekim 22, 2017 saat 14:00 UTC


  KATILIN

  BOUNTY ve ORTAKLIK PROGRAMI

  20  Local / Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar) / [ANN] [PRE-ICO] Arbiz | 10 Ekim | Merkezi Olmayan Pazarlama Platformu on: September 26, 2017, 09:27:43 AM

  Çeviriler

  Website: arbiz.biz  Resmi kanallarımız ve gruplarımız:

  ARBIZ NEDİR?
  Arbiz, ilk merkezi olmayan çok fonksiyonlu pazarlama araştırması uygulamasıdır. Platform araçları, kullanıcılarla ilgili verileri toplayıp analiz etmenize ve bu kişilerin kimlik bilgilerini saklamanıza izin verir. Arbiz iç ekonomisi araştırmacıların ve dünyanın farklı yerlerinden ankete katılanların karşılıklı ilişkilerini hızlandıran ve basitleştiren token kullanımını varsayar. Platform; pazar araştırması, pazar yeri, pazarlama etkinliği, iletişim ve analiz modülleri gibi tüm gerekli fonksiyonları içerir. Platform hakkında detaylı bilgi için lütfen whitepaper'ı okuyunuz.

  SurveyMonkey, "Anketolog" ve benzeri bazı hizmetlerin ödeme aracının hızı, mobilitesi ve likiditesi sınırlıdır. Ayrıca bu sistemler otomatik ödeme gerçekleştirmek için izin veren akıllı sözleşmeler sisteminden farklı olarak kullanıcalara ankete katılımları sonucunda ödeme garantisi sağlamıyorlar. Aynı zamanda, standart pazarlama araçları çok ağır ve modern teknolojiler vasıtasıyla etkinliklerinin arttırılması gerekmektedir.
  Arbiz platformunun gelişiyle blokzinciri ve büyük veri teknolojilerinin sembiyozu, araştırmaları yürütme süreci daha ucuz, daha basit, daha hızlı ve daha şeffaf hale gelecektir.
  Platformun çalışmasının temel ilkesi, kullanıcılar tarafından başlatılan pazar araştırmalarının sonucu olarak alınan büyük bilgi dizilerinin (büyük veri) toplanması ve işlenmesinden oluşur. Çeşitli araştırmalara katılan kullanıcılardan bilgi temin etmek için Arbiz tokeni ödül olarak verilir ve diğer kullanıcılarda platformda mal / hizmet edinimi, kendi pazar araştırmaları yapma ve pazarlama faaliyetlerinin etkinleştirilmesi için, platform dışında çeşitli borsalarda diğer kripto asetleri için alışverişte bulunarak kullanabilir.

  Platformun temel işlevleri şunlardır:
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan bilgilerin toplanması ve analizi.
  • Çeşitli formatlarda pazar araştırmaları yapmak: odak grupları, tartışmalara açık anketler, videoların test edilmesi ve diğer reklam yayınlayıcıları.
  • Araştırmacı tarafından kriterlere göre tanımlanan çevrimiçi olarak ankete katılanların istatistiksel seçiminin otomatik olarak seçilmesi.
  • Ürün/hizmet karşılığı olarak kullanıcılar arasında, müşteriden kullanıcıya token hareketinin sağlanması.
  • Yapılan araştırmaların bir sonucu olarak alınan veri dizilerinin (büyük veri) analizine erişim.

  Bu proje, Ethereum blok zincirinde oluşturulan Arbiz tokenlerine yapılan crowdfunding yatırımları ile yürütülür.
  Arbiz platformuna yapılan hileli yatırımların temel amacı:
  • Topluluk genelinde – toplumun gereksinimlerinin objektif bir resmini oluşturmak, tüketilen mallardan ve hizmetlerden maksimum fayda sağlanması için öncelikleri oluşturmak.
  • özellikle şirketler için – güçlü bir şekilde veri toplama ve şirket stratejisinin gelişimini teşvit etme, yeni mallar, hizmetler, toplumda gerçekten talep edilen fikirler.
  • ekonomi için - risklerin en aza indirgenmesine bağlı olarak maliyetin düşürülmesi ve bir ürünün geliştirilmesi aşamasında değerinin arttırılması.

  Arbiz Tokenleri, bir kampanyaya katılmak için kullanıcılar tarafından alınan uluslararası ödeme aracıdır. Sahiplerine aşağıdaki fırsatları verir:
  • odak grup formatlarında merkezsiz ortamda sınırsız sayıda pazar araştırması oluşturulması, reklam yayınlarının ve videoların test edilmesi, değişen karmaşıklığa sahip anketlerin tutulması, isimlendirme vb.
  • hızlı ve çeşitli pazarlama faaliyetlerini geniş bir yelpazede yürütmek: postalama, örnekleme, kupon, eylem ve indirimler, sponsorluk / crowdfunding;
  • çeşitli yollarından mal / hizmet satışı: Dutch tipi açık arttırma, açık arttırma, malların ve hizmetlerin serbest şekilde değiş tokuşu (freelancer ücreti dahil);
  • pazarda bireysel tasarıma sahip kendisine ait markalı sayfanın oluşturulması;
  • malların / hizmetlerin satın alınmasına ilişkin Dutch tipi ihalelere / ihalelere katılım;
  • serbest değişim(free exchange) servisinde mal ve hizmet alımları (serbest çalışanların hizmetleri de dahil olmak üzere);
  • Arbiz tokenlerini diğer kripto hisseler ile değiştirme imkânı.

  ARBIZ TOKEN NEDİR?
  Platformdaki fon akışı, özel sabit ARB tokenleri kullanılarak gerçekleştirilir. ARB tokenleri, kullanıcıların tüm platform yeteneklerini kısıtlama olmaksızın kullanmalarına olanak tanır.
   
  PLATFORM İÇİNDEKİ TOKENLER
  Platformun içindeki tüm token transfer işlemleri Ethereum blok zincirine bağlanır ve kaydedilir.
   
  PLATFORM DIŞINDAKİ TOKENLER
  Platformun dışında, Ethereum ERC 20 TOKEN standardını (harici simge sözleşmesi) uygulayarak her bir token için genel olarak erişilebilir bir akıllı sözleşme sağlıyoruz.
  YOL HARİTASI:
  Aralık 2015 – Platformun Fikri
  Aralık 2015 - Kasım 2016 – Araştırma ve Geliştirme
  Şubat 2017 - Haziran 2017 – Platform Konseptinin Geliştirilmesi
  Temmuz 2017 - Ağustos 2017 – Platform Modelinin ve Mantığının Oluşturulması
  Ekim 2017 - Pre-sale
  Kasım 2017 – Platformun Alfa Versiyonu
  Kasım 2017 – ICO Başlangıcı
  Ocak 2018 - Eylül 2018 – Ortaklık Bağlantıları
  Mayıs 2018 – Pazar Araştırmaları modülü ile birlikte platformun Beta versiyonu
  Eylül 2018 – Pazar modülü eklenmesi
  Mart 2019 – Platformun tam versiyonu

  TOKEN DAĞILIMI:
  50% - ICO Katılımcıları
  5% - ICO Ödülleri
  5% - pre-ICO
  5% - pre-ICO bonusları
  1% - pre-ICO ödülleri
  34% - ARBIZ TAKIMI

  PRE-SALE Ayrıntıları
  TICKER SEMBOL: ARB
  TOPLAM OLUŞTURULAN TOKEN: 1 milyar ARB token
  TOKEN ÇEŞİDİ: ERC20
  TOPLAM TOKEN ARZI: 50 milyon token
  BAŞLANGIÇ TARİHİ: Ekim 10, 2017 at 9:00 am GMT
  BİTİŞ TARİHİ: Ekim 17, 2017 at 9:00 am GMT
  KABUL EDİLEN ÖDEME YÖNTEMİ: ETH
  SOFT CAP:  8000 ETH
  HARD CAP: 12000 ETH
  1 ARB FİYATI: 0.00024 ETH
  ABD ve Singapur vatandaşlarının katılmasına izin verilmez.

  ICO Ayrıntıları
  TICKER SEMBOL: ARB
  TOPLAM OLUŞTURULAN TOKEN: 1 milyar ARB token
  TOKEN ÇEŞİDİ: ERC20
  TOPLAM TOKEN ARZI: 500 milyon token
  BAŞLANGIÇ TARİHİ: Kasım 15, 2017 at 9:00 am GMT
  BİTİŞ TARİHİ: Aralık 15, 2017 at 9:00 am GMT
  KABUL EDİLEN ÖDEME YÖNTEMİ: ETH
  SOFT CAP:  8000 ETH
  HARD CAP: 12000 ETH
  1 ARB FİYATI: 0.00024 ETH
  ABD ve Singapur vatandaşlarının katılmasına izin verilmez.

  ÖDÜL PROGRAMI
  % 5 Arbiz tokeni ayrıldı. Tüm bu ARB tokenleri Arbiz ödül kampanyası katılımcıları arasında dağıtılacaktır. BOUNTY kampanyalarına buradan katılın.

  TAKIMLA TANIŞIN
  Danil Lalygin (Kurucu) - İstatistik süreçlerin modern matematiksel modeller ile inşası ve analizi konusunda uzman. Kuruluşundan bu yana şirkette çalışmakta ve çeşitli projelerin geliştirilmesine katılmaktadır.
  Oleg Chernov (Kurucu Ortağı) - Pazar araştırması ve anket konularında uzman. Kuruluşundan bu yana şirkette çalışmakta ve çeşitli projelerin geliştirilmesine katılmaktadır.
  Mikhail Postonogov (Kurucu Ortağı) Blockchain teknoloji uzmanı. Sistemlerin mantıksal modellemesinde ve derin dilsel analizde uzman.

  Resmi kanallar ve gruplarımız:
  Pages: [1] 2 »
  Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!