Bitcoin Forum
November 28, 2022, 03:29:33 PM *
News: Reminder: do not keep your money in online accounts
 
  Home Help Search Login Register More  
  Show Posts
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 »
1  Alternate cryptocurrencies / Altcoin Discussion / Can HTB, Token of Hotbit Exchange Hit 40x? on: August 16, 2018, 11:23:12 AM
Token of Hotbit Exchange Hit 40x?
2  Local / Proje Geliştirme / Re: Yatırımcı Arıyoruz on: December 10, 2017, 10:23:10 PM
projenizde başarılar dilerim. hedefleriniz güzel umarım ulaşabilirsiniz.
3  Local / Servisler / Re: [BOT] BotBittrex | Altcoin Bilgilendirme ve Bittrex Ticaret Botu on: December 04, 2017, 10:58:35 AM
teşekkürler detaylı yanıt için, oldukça kapsamlı bir proje gibi görünüyor. roadmap oldukça zorlu, epey zaman ve emek gerektirecek. kolay gelsin ve başarılar.
4  Local / Servisler / Re: [BOT] BotBittrex | Altcoin Bilgilendirme ve Bittrex Ticaret Botu on: December 04, 2017, 09:29:53 AM
botun verdiği sinyalleri bir backtest'e tabi tuttunuz mu? sinyallerin başarı oranı kazanç/kayıp yüzdeleri gibi veriler mevcut mu? fiili veya testuser olarak botun sinyallerine göre işlemler yapıp denemelerini mutlaka yapmışsınızdır. bunları bizle paylaşırsanız daha ikna edici olur. örneğin cryptogag sizin bota çok benzer bir bot ve onda geriye dönük veriler şeffaf olarak paylaşılmış durumda. başarılar dilerim.
5  Local / Pazar Alanı / Re: C.A.T. Cryptocurrency Automatic Trader Al-Sat BOT lisansı satılık on: November 14, 2017, 11:06:07 PM
bot satılmıştır.
6  Local / Proje Geliştirme / Re: CoinCatcher - Arbitraj Projesi on: November 13, 2017, 11:26:59 AM
tablodaki CRYP hangi exchange'in kısaltması. kısaltmaları sayfa altında ufak bir tabloda belirtirseniz daha açıklayıcı olur veya üzerine gelince (hover) kısa açıklama çıkabilir. ek olarak tüm tabloyu excele veren bir eklenti olsa fena olmaz veya sayfa başına 100 limiti'ne ek tümünü göster seçeneği olsa excele aktarıp sistemin analizini yapabilmemiz daha kolay olur. kendimce bazı filtreler uygulayıp verileri değişik şekilde okumayı seviyorum da o açıdan Smiley
7  Local / Proje Geliştirme / Re: CoinCatcher - Arbitraj Projesi on: November 13, 2017, 07:04:36 AM
tabloda görülen işlemler fiilen gerçekleşen işlemler mi yoksa test işlemleri mi?
8  Local / Proje Geliştirme / Re: Onaylı entry başına 5000 satoshi veren sözlük: www.iyimi.com on: November 08, 2017, 05:59:31 PM
Ödül verilmesi olayını bir kenara koydum. Etkili ve belirli bir kitlesi olabilecek yeni bir oluşum olarak hayat bulması dileğiyle hayırlı olsun. Verilecek satoshi'ler için "TEMA vakfına aktar" gibi bir link olsa da tıklasak. Satoshiler değerinde TL olarak vakfa aktarım yapılsa fena olmazdı. Üyelik alındı bile.
Teşekkürler.


güzel bir sözlük projesi olmuş. içerikleri zamanla zenginleşir. üyelik alınmıştır.
Teşekkürler. Hep beraber büyüteceğiz siteyi.


güzel proje, tebrik ederim. üye olduk bakalım.

Teşekkürler.


Olaya karamsarca bakiyor olabilirim ama ben artik forum ve sozluk olayinin bittigini dusunuyorum. Belli forum kulturu olan insanlar buralarda takiliyor. Bilindik forumlarin bile ziyaretcileri hep dusmekte .
Sitenin tanıtımını diğer sözlüklerde, potansiyel yazar barındıran forumlarda, potansiyel twitter hesaplarına yapıyoruz. Dolayısıyla zaten bu kültüre aşina teknolojiyi takip eden bir yazar kitlesini oluşturmaya çalışıyoruz. Belirli bir içerik kalitesini sağlayabilmek için çok hızlı ve kontrolsüz büyüme de istemiyoruz. Yorumunuz için teşekkürler.


düşünce ve konsept güzel. umarım beklediğiniz başarı yakalanır. tüketiciler için de güzel bir ortam olur.
Hedefimiz bu, umarım olur.


harikaymış gerçekten.
bir de ürünlerin kendi sitelerinden specsleri eklenirse yorumların altına kıyaslamak için bile kullanılabilir diye düşünüyorum.

tebrik ederim.
İleride bazı ek fonksiyonlar getirme planlarımız var ama önceliğimiz süreklilik ve kaliteli içerikler.


Başarılar. Gerçekten bir çok arkadaş için teşvik edici olmuş. eğer belli bir vmeenme yakalanırsa kartopu etkisiyle kısa sürede etkileşim tamamlanır. ondan sonra kendi kendini götürmeye başlayacaktır site.
Teşekkürler biz de aynısını umuyoruz.


İyi mi ? Bence iyi..  ihtiyaçlara cevap verecek bir yapıda olmuş.Zaman geçtikçe daha iyi olacaktır. Başarılar.  Ben de fırsat buldukça arada bir uğrarım.
Teşekkürler, sizlerin de desteğiyle olacak.


Adam resmen reklam olayını sanata çevirmiş be. Vallahi helal olsun aga, çok temiz düşünmüşsün. Her şeyin elektronik eşya vb şeylerin üzerine entry olayı girerek zirve yapma olayını. Zaten google sözlüklere sıralamada öncelik tanınıyor. Tebrik ederim. Girişimci ruhu olan insanlara hastayım. Takipte kalacağım ve destek olacağım.

Harbi iyi  Wink
Teşekkürler güzel yorumunuz için.


Bak değişik bir konsept olmuş .   Her yazı onaylanacak mı yoksa onaydan sonra muhakkak kontrol mekanizması varmı
Bir insan günde kaç tane yazı girebilir her başlığın altına bir şeyler yazarsa Buradan nasıl bir gelir elde edilebilir bazı işi gücü olmayan adamlar oturup Sadece bu işi bir koşturabilirler önce bunları da birazcık dikkat etmek gerekir

Bununla ilgili bazı kısıtlamalar var, entry içeriği yetersizse onaylanmıyor veya yazarın taslaklarına gönderiliyor düzeltmesi için. İçeriği elbette moderasyona tabi tutuyoruz.


iyimi.com iyi mi diye bir konu açılır yakında Smiley Proje güzel ve yol kat edeceğe benziyor. Airdrop ile ico dağıtabilirsiniz böyle giderse Smiley Fırsat buldukça uğrayacağım site olmuş. Ekibinize ve size başarılar dilerim.
Teşekkürler, ico fikri ilginç olabilir ama şu an için böyle bir düşünce yok.


Kripto paralar her alanda olduğu gibi sosyal medyada kullanılmaya başlanmıştı. Bu proje de farklı bir açıya taşıyıp sözlükte kullanmayı amaçlamış. Gayet güzel bir fikir olmuş bence. Siz yorumlara dağıtılacak paylardaki fonu nereden bulmayı düşünüyorsunuz ?
Başlangıç fonunu kendi özkaynaklarımızdan karşılıyoruz. Bu, sitenin belirli bir içerik ve yazar sayısına ulaşması için olan bir kampanya. Kampanyanın kalıcı hale gelip gelmemesi sitenin gelir gider dengesine bağlı. Onu da süreç içerisinde değerlendireceğiz.


Çok güzel fikir gerçekten tebrik ederim. Başarılar dilerim.
Teşekkürler.


hoşuma gitti, bi şey almadan önce  bende sürekli ekside yorumlara bakıyorum. eksi bi ski begenmeme timi sayesinde bayaa deneyimlendim artık hangi konularda sozluge bakılması-bakılmaması konusunda.

kısa bir süre sitedeki yorumlara baktım ama herhangi bir ürün hakkında olumsuz bir yorum bulamadım, neredeyse küçük hoşnutsuzluklar(baterisi çabuk bitiyor vs gibi) dışında bütün ürünlerin pohpohlanması pekte iyi degil gibi.

kullancılar içinde, günlük maksimum 5 adet mesaj sınırı koyarsanız yapılacak yorumların daha  samimi olmasını saglar diye düşünüyorum. üye olmayı düşünmüyorum ama bir ürün almadan önce sitenize ugrayacagımın garantisini verebilirim.

tekrardan bol şanslar.
Önerilerinizi dikkate alacağız. Teşekkürler yorumunuz için.


Soruma cevap alamadım malesef. Proje ekibi bct forumda pek aktif değil sanırım. Neyse bi üyelik aldım bende gidişata göre aktif olabilirim platformda
Gözden kaçırmışım, tüm soruları ve görüşleri toplu olarak yanıtladım.
9  Local / Proje Geliştirme / Re: Onaylı entry başına 5000 satoshi veren sözlük: www.iyimi.com on: November 04, 2017, 10:25:47 AM
Bence işi gücü olmayan adamın her gün bilgi girip sözlüğü çöp etmemesi için, iyi bir onay mekanizması geliştirin derim, şu an entry başına 14 kuruş geliyor. günde 100 tane girse 14 lira. evde bütün gün oturan insanlar girer bunu ama önemli olan kaliteli ve okunaklı entryler. şu an biraz baktım sözlüğe girilen entryler kaliteli gözüküyor.
entry başına 1,4 tl
entryler moderasyondan geçiyor, içeriksiz ve kısa entryler mümkün olduğunca siliniyor veya yazara bildiriliyor düzeltilmesi için.
10  Local / Proje Geliştirme / Re: Onaylı entry başına 5000 satoshi veren sözlük: www.iyimi.com on: November 01, 2017, 07:51:05 PM
Sözlüklerin başından beri içlerinde sayılurım. Bence her sözlük artı bir değer. Burada da yer almak için şartları zorlayacağım.
Ellerinize sağlık Smiley
sizi de aramızda görmek isteriz.
11  Local / Proje Geliştirme / Re: Onaylı entry başına 5000 satoshi veren sözlük: www.iyimi.com on: November 01, 2017, 07:48:25 PM
sözlüğün yalnızca teknolojik ürünler hakkındaki başlıklardan ibaret olduğunu söylemiştiniz, "enpara", "adblock" gibi başlıklar görüyorum, yoksa teknolojik ürün kuralını yalnızca bitcoin kazanmak isteyenler için koydunuz ve normalde başka başlık açmak serbest mi ?
tercih ettiğimiz bir durum değil. mümkün olduğunca yazarları bu konuda uyarıyoruz. ama henüz emekleme aşamasında olduğumuzdan bir miktar esneklik gösteriyoruz içeriğin artması anlamında. birinci öncelik fiziksel cihazlarla ilgili içeriği çoğaltmak (cep telefonu, tv, kamera, fotoğraf makinesi, tablet v.s. içerikler daha önemli)
12  Local / Proje Geliştirme / Re: Onaylı entry başına 5000 satoshi veren sözlük: www.iyimi.com on: November 01, 2017, 06:19:42 AM
Farklı bir konseptiniz var ancak üye sayısının belirli bir miktara ulaşması lazım ki cezbedici bir yer olsun, umarım başarılı olursunuz.
bu hedefle böyle bir kampanya düzenledik. amaç kaliteli içerikle siteyi büyütmek. desteklerinizi bekliyoruz.
13  Local / Proje Geliştirme / Re: Onaylı entry başına 5000 satoshi veren sözlük: www.iyimi.com on: November 01, 2017, 06:18:51 AM
sözlükte bulunmayan başlık açılabiliyor mu ve kazanılan bitcoinler size gönderilen cüzdan adreslerine mi transfer edilecek ? hesapların onayı için azami bir entry girme şartı var mı ?
elbette her çaylak ve yazar başlık açabilir, aslında asıl istediğim de bu. herkes kendi evinde işyerinde kullandığı bildiği ne ürün varsa onunla ilgili yorum yazsın. ancak bu şekilde faydalı bir şey ortaya çıkar. bitcoinleri yazarın belirttiği adrese göneriyoruz. bunun için yazar site üzerinden özel mesajla talepte bulunuyor. transfer 24 saat içinde (genelde daha kısa sürede) tamamlanıyor. hesap onayı için 10 entry şartı var ama kaliteli ve dolu içerik giren yazarları daha erken de onaylayabiliyorum.
14  Local / Proje Geliştirme / Re: Onaylı entry başına 5000 satoshi veren sözlük: www.iyimi.com on: October 31, 2017, 07:49:39 PM
Hayırlı olsun projeniz hocam.Domain seçimini uygun yapmıssınız akılda kalıcı tebrik ederim.Baktım ama bulamadım bir de gece modu koyarsanız siteye çok güzel olur.

Domain 2004 yılından beri bendeydi, epeydir de atıl durumdaydı. gece modu için bir temayı yakında ekleyeceğim. teşekkürler yorumunuz için.
15  Local / Konu Dışı / Re: Yeni ve farklı bir Sözlük Sitesi on: October 31, 2017, 07:47:30 PM
yazarlara bitcoin dağıtımına başladık.

https://www.iyimi.com/bilgi/bedava-bitcoin-veriyoruz.html
16  Local / Proje Geliştirme / Onaylı entry başına 5000 satoshi veren sözlük: www.iyimi.com on: October 31, 2017, 05:48:04 PM
Yeni bir sözlük projem var,
Teknolojik ürünlere (tv, telefon, tablet, drone v.s.) yapılan yorumlardan oluşan sözlük formatlı site.
Başlıklar sadece ürün adından oluşacak, entryler ise ürünlere yapılan yorumlardan oluşacak. Onaylanan her bir entry için 5000 satoshi veriliyor.
Entrylerin kısa ve içeriksiz olmaması gerekiyor. Çok uzun destan yazmanızı da beklemiyoruz. Kabul görebilecek örnek entryler şöyle olabilir:
https://www.iyimi.com/sony-kd49xd7005b.html?entry_id=23
https://www.iyimi.com/samsung-j7-prime.html?entry_id=32

Bedava bitcoin kampanya detayları şurada:
https://www.iyimi.com/bilgi/bedava-bitcoin-veriyoruz.html

Yazar olarak davetlisiniz. Ayrıca görüşlerinizi yazarsanız sevinirim.
17  Local / Konu Dışı / Re: Yeni ve farklı bir Sözlük Sitesi on: October 29, 2017, 07:25:40 AM
Sadece mallar için mi kullanılacak yoksa hizmetler de olacak mı? Örneğin Foursquare'deki gibi yeme-içme vs. çeşitli mekanlarda yaşadığımız tecrübeleri yazabileceğimiz bir platform mu?
Sadece ürünler olacak. örneğin kullanmakta olduğunuz televizyon, cep telefonu veya herhangi diğer teknolojik veya elektronik ürünler olabilir.

öncelikle hayırlısı olsun birisi bir girişimde bulundumu destek olmak gerek ve bende sözlüğüne destek olucam inşalah ekşi sözlük gibi büyük bir sözlük olursunuz
Teşekkürler desteğiniz için.

Burada reklam yapmak ne denli doğru olur adminlerin bileceği iş fakat güzel bir çalışma olmuş eline sağlık ama yarıştığın site biraz üst seviyelerde kaldığı için çok iyi şeyler bekleme olabildiğince destek gelecektir diye düşünüyorum ben de katkıda bulunacağım emin olabilirsin Smiley
Teşekkürler katkılarınızı bekliyoruz.
18  Local / Konu Dışı / Entry başına 5bin satoshi veren sözlük: www.iyimi.com on: October 27, 2017, 08:10:30 PM


Herkese merhaba,
Hepimiz ekşisözlük'ten sözlük formatına aşinayız. Sözlük formatında tekrar yayına başlayan iyimi.com da tıpkı diğer sözlükler gibi içerikleri yazarlarının oluşturduğu sosyal bir platform.
Amacımız bir ürünü kullanan kişilerin o ürünle ilgili başlığa olumlu veya olumsuz tüm fikirlerini yazmasıdır. Yazılan içerikler o ürünü alan/almayı düşünen kişiler için farklı profildeki insanların kişisel düşüncelerini öğrenme fırsatı yaratacaktır.
Bu konu altından sizlerin siteyle ilgili olumlu/olumsuz yorumlarınızı bekliyoruz.
Ayrıca sözlüğümüzün ilk yazarlarından olmanız bizi sevindirecek.
Teşekkürler.

https://www.iyimi.com

Mobil Arayüz:


Web Arayüz:
19  Local / Pazar Alanı / Re: C.A.T. Cryptocurrency Automatic Trader Al-Sat BOT lisansı satılık on: October 06, 2017, 09:12:26 PM
bot hala satılıktır, konu açıldığı tarihteki fiyatlar güncel değildir.
Şu an resmi sitesinde 0,2btc'ye satılan çekirdek yazılımı ben yarı fiyatına 0,1 btc'ye verebilirim ilgilenen kişiye.
20  Local / Madencilik (Alternatif Kripto-Paralar) / Re: Ethereum Mining Başlangıç on: May 19, 2017, 09:46:16 PM
peki ethereum mining için gerekli donanımlar piyasada rahatça bulunabiliyorlar mı? genelde popüler ekran kartları pek bulunmuyordu önceden. Örneğin şuan hangi gpu önerirsiniz hem kolay temin edilebilen hem de hash/fiyat anlamında uygun olan?
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 »
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!