Bitcoin Forum
June 20, 2024, 11:21:41 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 »
  Print  
Author Topic: Yeni Çıkan Cryptolar, Fırsatlar  (Read 59076 times)
Starin (OP)
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 250

Infected Mushroom

View Profile WWW
April 20, 2015, 08:27:56 PM

Kazsam yeticek Daha şu Ekran Kartıyla Siftah Atamadım.
İşlemciyle 2 kere Gereksiz Şeyleri Kastım onlarıda Biliyorsun zaten söylemiştim.
Benim amaçım alışmak programları tanımak kurcalamak.
Malesefki ekran kartıyla halen bir kazma işlemi başaramadım Smiley

Dediğim gibi benim kartların hepsi Nvidia. Hash'i çok umrumda değil, ezelden beri bir Nvidia sevdam var. O yüzden sana sgminer konusunda yardımcı olamıyorum. Eski sürüm bir sgminer dene. Kuvvetle muhtemel problem bu olabilir. Zira kartın da eskiyse yeni sürümler bazen eski compute kapasiteli ekran kartlarını desteklemiyor ccminer'da. Belki sgminerda da problem bu olabilir.

xRaVeNx
Legendary
*

Activity: 980
Merit: 1011

View Profile
April 20, 2015, 08:32:26 PM

Kazsam yeticek Daha şu Ekran Kartıyla Siftah Atamadım.
İşlemciyle 2 kere Gereksiz Şeyleri Kastım onlarıda Biliyorsun zaten söylemiştim.
Benim amaçım alışmak programları tanımak kurcalamak.
Malesefki ekran kartıyla halen bir kazma işlemi başaramadım Smiley

Dediğim gibi benim kartların hepsi Nvidia. Hash'i çok umrumda değil, ezelden beri bir Nvidia sevdam var. O yüzden sana sgminer konusunda yardımcı olamıyorum. Eski sürüm bir sgminer dene. Kuvvetle muhtemel problem bu olabilir. Zira kartın da eskiyse yeni sürümler bazen eski compute kapasiteli ekran kartlarını desteklemiyor ccminer'da. Belki sgminerda da problem bu olabilir.
Bak bunu hiç düşünmemiştim üstat teşekkür ederim bir deniyeceğim.
Yani tabi şuda var 6970 gibi ekran kartı sgminerla hashin yapabildiğinden,
Benim 6850 ninde mimarisi neredeyse aynı olduğu için çok fark edeceğini sanmıyorum ama denemekden zarar gelmez.

Not: Yaw üstat kusura bakma ciddenforumdaki herkese bu konuda yükleniyorum. Bir Problem var ve bu problemi bir türlü çözemedik. Çok Büyük miningler yapabileceğimizden değil de önce miningi öğrenmek gerekiyordu büyük mininge girersek bilgimiz olsun.

Teşekkür Ederim Üstat.
Starin (OP)
Sr. Member

Infected Mushroom

View Profile WWW
April 20, 2015, 08:45:19 PM

Sgminer öyle mi bilmiyorum ama ccminer'ın bazı yeni sürümleri compute 3.0 kartları çalıştırmıyor. Sadece maxwellleri çalıştırıyor. Bir ara bakalım. Benim vaktim olsa yardımcı olacağım. Gece piyasa durursa bakarım bi senin kartınla ne çalışıyor.

Bu arada NINJA LAUNCH!!!!! https://bitcointalk.org/index.php?topic=1033133.new#new

Yine ilk bloklerı buldum, 13 coin aldım. Tongue

400.000 coin varmış zaten. Diffuculty 750 oldu bile. Yuh! Ulan x11'lerin asici yoksa ben de bişey bilmiyorum. 5500 MHs nedir abi? 500 ekran kartı mı çalıştırıyor adam.

Starin (OP)
Sr. Member

Infected Mushroom

View Profile WWW
April 20, 2015, 08:56:20 PM

Coven TREX'de.

https://bittrex.com/Market/Index?MarketName=BTC-COV

500k bile görebilir, satsam mı satmasam mı. Bir coinin yüzde 1 ine sahip olmak güzel birşey. Cheesy

DirtyUniverse
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

All I want is a new CLEAN page for just to live!

View Profile
April 20, 2015, 09:24:40 PM

Sgminer öyle mi bilmiyorum ama ccminer'ın bazı yeni sürümleri compute 3.0 kartları çalıştırmıyor. Sadece maxwellleri çalıştırıyor. Bir ara bakalım. Benim vaktim olsa yardımcı olacağım. Gece piyasa durursa bakarım bi senin kartınla ne çalışıyor.

Bu arada NINJA LAUNCH!!!!! https://bitcointalk.org/index.php?topic=1033133.new#new

Yine ilk bloklerı buldum, 13 coin aldım. Tongue

400.000 coin varmış zaten. Diffuculty 750 oldu bile. Yuh! Ulan x11'lerin asici yoksa ben de bişey bilmiyorum. 5500 MHs nedir abi? 500 ekran kartı mı çalıştırıyor adam.

bende yeni kiralayabildim. 11 mhs hız verdi ama 5'lerde dolanıyor. bakalım coin tırt çıkmaz umarım. çıkarsa da 0,40 cent zarardayım. Cheesy

Ok
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
April 20, 2015, 09:38:58 PM

100k satdan sattıydım 60 ayırdım köşeye ne olur ne olmaz diye hay aklıma  Grin
0.24btc ediyor 400k şuan satsam mı bende kararsız kaldım sanki 0.01 görecek gibi
Coven TREX'de.

500k bile görebilir, satsam mı satmasam mı. Bir coinin yüzde 1 ine sahip olmak güzel birşey. Cheesy
Starin (OP)
Sr. Member

Infected Mushroom

View Profile WWW
April 20, 2015, 10:06:33 PM

100k satdan sattıydım 60 ayırdım köşeye ne olur ne olmaz diye hay aklıma  Grin
0.24btc ediyor 400k şuan satsam mı bende kararsız kaldım sanki 0.01 görecek gibi
Coven TREX'de.

Hocam özel mesajla yazışmıştık. Dediğim gibi trex gördüğü anda patlayacak. Ben 500k minimum bekliyorum. 33k supply var zaten.

Bu arada ben de rig rentlemeyi düşündüm yeni coin için ama emin olamadım. Ne diyim. Kendi rigim nasıl kasarsa artık. Cache kasıyordum bir kaç gündür. Ona ara verdim.
Bu arada cachecoine de bakın. Eski bir coin, DASH'in devlerinden vertoe devraldı, inanılmaz arttı fiyatı. Daha çok da artabilir. Şaşırmam.

Bir de sling aldım biraz, 40 tane kadar. 100k'nın altında slingleri alabilirsiniz. Trex'de volume ilk sayfaya girince 300k ya kadar 8bit gibi bir pump olabilir.
Yine de siz iyice bakın, sonra beni suçlamayın. Tongue

Bu arada neutron'dan exitimi yaptım, yeni çıkan altcoinlerin gölgesinde kalacağını düşünüyorum. Cov, Sling, Californium var. Droidz geliyor.

grolll
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1014

View Profile
April 20, 2015, 10:21:09 PM

100k satdan sattıydım 60 ayırdım köşeye ne olur ne olmaz diye hay aklıma  Grin
Coven TREX'de.

Hocam özel mesajla yazışmıştık. Dediğim gibi trex gördüğü anda patlayacak. Ben 500k minimum bekliyorum. 33k supply var zaten.

Bu arada ben de rig rentlemeyi düşündüm yeni coin için ama emin olamadım. Ne diyim. Kendi rigim nasıl kasarsa artık. Cache kasıyordum bir kaç gündür. Ona ara verdim.
Bu arada cachecoine de bakın. Eski bir coin, DASH'in devlerinden vertoe devraldı, inanılmaz arttı fiyatı. Daha çok da artabilir. Şaşırmam.

Bir de sling aldım biraz, 40 tane kadar. 100k'nın altında slingleri alabilirsiniz. Trex'de volume ilk sayfaya girince 300k ya kadar 8bit gibi bir pump olabilir.
Yine de siz iyice bakın, sonra beni suçlamayın. Tongue

Bu arada neutron'dan exitimi yaptım, yeni çıkan altcoinlerin gölgesinde kalacağını düşünüyorum. Cov, Sling, Californium var. Droidz geliyor.

Sling c-cex e eklenmiş ama 1.3m coin için 80k bence fazla şu aşamada bu coin için .Açıkçası ben almam bu fiyattan.
Starin (OP)
Sr. Member

Infected Mushroom

View Profile WWW
April 20, 2015, 10:24:10 PM

Masternode için 7100 coin istiyor, 3-4 günlük bi pump olabilir. Sonra tekrar düşer diye düşünüyorum. Risk sizin. Smiley

Starin (OP)
Sr. Member

Infected Mushroom

View Profile WWW
April 21, 2015, 03:08:16 AM

Vallaha tahmin ettiğim oldu, bi yarım saatliğine hayvani bir pump gördü. 90k dan 190kya çıktı. ben 95k ya almıştım, 180k ya sattım 40 taneyi. Bereket versin diyelim. Tongue Bir daha pump görür mü bilmiyorum, Californium da böyle bir kez görmüştü.

DirtyUniverse
Full Member

View Profile
April 21, 2015, 09:39:01 AM

Bitlux diye bir coin çıkmış kazdık ama bakalım ne olacak geleceği.

Ok
Starin (OP)
Sr. Member

Infected Mushroom

View Profile WWW
April 21, 2015, 11:14:15 AM

Ne kadar kazdın hocam?

Low supply bir coin. Kısa dönemde güzel kar edilebilir. Yanlız aşırı bi hashle minelandı. Küçük minerlara ekmek kalmadı. Rig tutanın da zararını karşılar mı bilmiyorum. Şu an en son 70k'dan gitmiş YoBit'te. Bittrex ve C-cex'i beklemek lazım daha gerçekçi değer için.

xRaVeNx
Legendary
*

Activity: 980
Merit: 1011

View Profile
April 21, 2015, 12:12:53 PM

Ne kadar kazdın hocam?

Low supply bir coin. Kısa dönemde güzel kar edilebilir. Yanlız aşırı bi hashle minelandı. Küçük minerlara ekmek kalmadı. Rig tutanın da zararını karşılar mı bilmiyorum. Şu an en son 70k'dan gitmiş YoBit'te. Bittrex ve C-cex'i beklemek lazım daha gerçekçi değer için.
Üstat altcoinlerin bittrex ve ccex gbi exchange sitelerine düşüp düşmeyeceğinin bir göstergesi varmı?
yani bir altcoin neler sunuyorsa bu exc ler onları kabul ediyor. Beklentileri neler ?
Starin (OP)
Sr. Member

Infected Mushroom

View Profile WWW
April 21, 2015, 12:24:28 PM

Öncelikle baba exchangelerin hepsi adam gibi ann sayfası, opensource istiyorlar. Sonra diğer küçük exchange sitelerindeki ticaret hacmi, tweetle gelen talep falan dikkate alınıyor.

DirtyUniverse
Full Member

View Profile
April 21, 2015, 01:08:45 PM

Ne kadar kazdın hocam?

Üstat altcoinlerin bittrex ve ccex gbi exchange sitelerine düşüp düşmeyeceğinin bir göstergesi varmı?
yani bir altcoin neler sunuyorsa bu exc ler onları kabul ediyor. Beklentileri neler ?

Hocam pow bittikden sonra staking başlayacak mı?

Ok
ozgr
Legendary
*

View Profile
April 21, 2015, 01:15:45 PM

Ne kadar kazdın hocam?

ben cevaplayayım Smiley
PoS starts in block 7200 şuan da 730 da mining devam ediyor
mining çok zordu bende denemelik kiraladım 40 kadar kazmışım şimdi baktım
biraz daha kazmaya devam edelim bakalım değerlenecek gibi duruyor total supply az
DirtyUniverse
Full Member

View Profile
April 21, 2015, 01:22:22 PM

Ne kadar kazdın hocam?

ben cevaplayayım Smiley
biraz daha kazmaya devam edelim bakalım değerlenecek gibi duruyor total supply az

Hocam bende 1.5 ghs ile 3-4 saatte yaptım bu kadar galiba tam hatırlamıyorum. şuan daha fazla yüklenmek istemiyorum 15 mhs ile devam ediyorum.. PoS başlarsa belki birşeyler daha gelir sonra satarız. Sunucu da 7/24 açık wallet.

Ok
ozgr
Legendary
*

View Profile
April 21, 2015, 01:32:31 PM

Ne kadar kazdın hocam?

ben cevaplayayım Smiley

Hocam bende 1.5 ghs ile 3-4 saatte yaptım bu kadar galiba tam hatırlamıyorum. şuan daha fazla yüklenmek istemiyorum 15 mhs ile devam ediyorum.. PoS başlarsa belki birşeyler daha gelir sonra satarız. Sunucu da 7/24 açık wallet.
sunucu dedin de bana da lazım sadece cüzdanlar için Cheesy
digitalocean var bende orda bayağı bakiyem var ama sadece linux var
nasıl yapsak acaba para da vermek istemiyorum btc ile windows satan var mı
yada r10dan birileri verir mi acaba Smiley
sırf bu yüzden trondan yarım btc yalan oldu
Starin (OP)
Sr. Member

Infected Mushroom

View Profile WWW
April 21, 2015, 01:39:03 PM

Digitalocean bakiyen nerde abi? Pooldaysa direk exchange'e atabilirsin. Yok illa kurulu ubuntu gerekiyorsa ufak bi meblağya yardımcı olabilirim.

ozgr
Legendary
*

View Profile
April 21, 2015, 03:05:02 PM

digitalocean cloud server firması ordan vps açabilirim de sadece linux var demek istedim buldum zaten windows sunucu  Smiley
droidz bi saat sonra başlayacak ama ilk 100 block zero reward
nicehash dışında online rig yok.
Digitalocean bakiyen nerde abi? Pooldaysa direk exchange'e atabilirsin. Yok illa kurulu ubuntu gerekiyorsa ufak bi meblağya yardımcı olabilirim.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 »
  Print  

Jump to: