Bitcoin Forum
July 04, 2024, 01:33:49 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 »
  Print  
Author Topic: Yeni Çıkan Cryptolar, Fırsatlar  (Read 59079 times)
political1907
Full Member

Activity: 364
Merit: 100

View Profile
May 09, 2015, 04:23:08 AM

İlk stake'i aldım ahaha Cheesy Cüzdanda toplam 57k coin gözüküyor. Ödül gelme süresi 40 dakika şuanda umarım hepsi vaktinde gelir Cheesy

Bu arada 4kdan aldıysan bile 10k civarından çıkarırsın sanırım. İlk 2 gün bundan da kazanılır gibi

57K coin varsa çok iyi bence. nerden mine yapıyorsun, mine olaylarına da girsem mi diye düşünüyorum açıkcası.

2 gündür çok zarar ettim, bir şekilde toparlamam lazım. grave batırdı beni hala evvelki güne göre 0,5BTC zarardayım  Grin
5200 den almıştım baktım durum kötü gidiyor 5100 den sattım. 3855'e alış koydum.

Bende değil yahu posta Cheesy benim toplam 4k kadarcık var Cheesy daha halen kazıyorum şuan mining cost daha düşük sanki millet azalınca Cheesy cakir da kazıyor bırakmış gitmiş Cheesy

hunterwolf
Legendary
*

Activity: 1108
Merit: 1002

View Profile
May 09, 2015, 04:25:56 AM

İlk stake'i aldım ahaha Cheesy Cüzdanda toplam 57k coin gözüküyor. Ödül gelme süresi 40 dakika şuanda umarım hepsi vaktinde gelir Cheesy

Bu arada 4kdan aldıysan bile 10k civarından çıkarırsın sanırım. İlk 2 gün bundan da kazanılır gibi

57K coin varsa çok iyi bence. nerden mine yapıyorsun, mine olaylarına da girsem mi diye düşünüyorum açıkcası.

2 gündür çok zarar ettim, bir şekilde toparlamam lazım. grave batırdı beni hala evvelki güne göre 0,5BTC zarardayım  Grin
5200 den almıştım baktım durum kötü gidiyor 5100 den sattım. 3855'e alış koydum.

Bende değil yahu posta Cheesy benim toplam 4k kadarcık var Cheesy daha halen kazıyorum şuan mining cost daha düşük sanki millet azalınca Cheesy cakir da kazıyor bırakmış gitmiş Cheesy

hee  Grin

bende dedim bir kişide 57K coin varsa yobiti yıkarlar şimdi.

hangi siteden rig kiralıyorsun, ayarları falan kolay mı ?

xRaVeNx
Legendary
*

Activity: 980
Merit: 1011

View Profile
May 09, 2015, 04:34:26 AM

Yaw Dif Düştüde Blocklardan gelen coin de düştü. Gece çok iyiydi 600 700 dif 2k block vardı.
Şimdi ise aynı diffle 350 geliyor Smiley.
Başlarda iyi yakalamışsın ama üstat 4k iyidir Cheesy
political1907
Full Member

View Profile
May 09, 2015, 04:45:31 AM

hee  Grin

bende dedim bir kişide 57K coin varsa yobiti yıkarlar şimdi.

hangi siteden rig kiralıyorsun, ayarları falan kolay mı ?

Ayarı dediğin şey çok basit ya Cheesy nicehash yada mrr kullanıyom. ben 2-3 kere kullanınca öğrendim. Çakırın bir konusu var nicehash'den rig kiralamakla ilgili ona bak Cheesy

57k coin olan 3-4 kişi belki daha fazlası var Cheesy yobite dökerler mi bilmiyorum muhtemelen pos için cüzdana atıyorlar çünkü deli gibi çoğalıyor stake teki tutar

hunterwolf
Legendary
*

View Profile
May 09, 2015, 04:51:58 AM

Yaw Dif Düştüde Blocklardan gelen coin de düştü. Gece çok iyiydi 600 700 dif 2k block vardı.

onu gene de 2-3K dumplarlar öncesinde minerlar, sonra traderlar ilgi gösterirse geçer 10K'yı.
bakalım, dediğim gibi fazla bir miktar değildi.

Ayarı dediğin şey çok basit ya Cheesy nicehash yada mrr kullanıyom. ben 2-3 kere kullanınca öğrendim. Çakırın bir konusu var nicehash'den rig kiralamakla ilgili ona bak Cheesy

57k coin olan 3-4 kişi belki daha fazlası var Cheesy yobite dökerler mi bilmiyorum muhtemelen pos için cüzdana atıyorlar çünkü deli gibi çoğalıyor stake teki tutar

bir bakarım konu varsa o zaman sağolasın. stake çok fazla ise fiyatı da orantılı olur ona göre dikkatli olmanız lazım  Grin
political1907
Full Member

View Profile
May 09, 2015, 04:56:27 AM

onu gene de 2-3K dumplarlar öncesinde minerlar, sonra traderlar ilgi gösterirse geçer 10K'yı.
bakalım, dediğim gibi fazla bir miktar değildi.

bir bakarım konu varsa o zaman sağolasın. stake çok fazla ise fiyatı da orantılı olur ona göre dikkatli olmanız lazım  Grin

2000. bloga kadar 100 stake ödülü Cheesy şuan benim gördüğüm 4 shellnode var adamların yarısını alıyor yarısı da bize Cheesy 2000. bloktan 2.5k'ya kadar 1k ödül var ki ben oraya kadar bırakmam Cheesy öğleden sonra yobite geçer beklerim uygun bir anda çıkarım. 1k lık ödül yüzünden ömrü çok gitmeyebilir.

xRaVeNx
Legendary
*

Activity: 980

View Profile
May 09, 2015, 05:03:40 AM

Bak üstat o konuda çok haklısın 1klık ödüller sıkıntıya sokucaktır.
Çok hızlı yayıldı çok fazla dağıldı piyasaya.
Devlop ların durumu nasıl gelecek hakkında varmı birşeyler ?
İngilizcem pek iyi değil oyüzden anlamıyorum bir çok şeyi.
hunterwolf
Legendary
*

View Profile
May 09, 2015, 05:13:09 AM

valla bu son zamanlarda çıkan coinler için mine falan yapacağına masternode daha fazla kazandırıyor sanırım.

@Raven developerların gelecek vaadedeceği falan yok.
kopya X11 coinlerden biri. millet kazı yapıp dumplamak için uğraşacak. tarderler al sat yapacak, kaç gün giderse artık.
sonra sıradaki coin  Grin
political1907
Full Member

View Profile
May 09, 2015, 05:20:31 AM

valla bu son zamanlarda çıkan coinler için mine falan yapacağına masternode daha fazla kazandırıyor sanırım.

@Raven developerların gelecek vaadedeceği falan yok.
kopya X11 coinlerden biri. millet kazı yapıp dumplamak için uğraşacak. tarderler al sat yapacak, kaç gün giderse artık.
sonra sıradaki coin  Grin

Aynen öyle Cheesy @Starin geldi heralde

Starin (OP)
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 250

Infected Mushroom

View Profile WWW
May 09, 2015, 05:22:12 AM

Shell için çok iyi şeyler hissediyorum en son positronda böyle hissetmiştim en kötü 15k sat görebilir dev bişeyler yapsa bari
Yarın masternode açalım..
Starin nerde yahu o da kazsın  Grin

Valla ben uyuyordum. Kaç günlük yorgunluk çökmüş.

Uyanık olsam da rig kiralamazdım, kendi rigimle girerdim. Ama yine de Graviton cüzdanın ilk kopyası Goat'tan sonra bu, hem de x11 pek iç açıcı değil. İnşallah yatırımlarınızın dönüşünü alırsınız. Genelde mining cost'un en çok üzerine çıkan coinler sha ve scrypt coinleri oluyor. Bir de o ne enflasyon öyle. Yuh.

Starin (OP)
Sr. Member

Infected Mushroom

View Profile WWW
May 09, 2015, 05:23:50 AM

Şu anki mining cost -blok ödülü böyle kalsa- kabaca 2000, 2500 satoshi gibi.

hunterwolf
Legendary
*

View Profile
May 09, 2015, 05:35:03 AM

çakırın konu kilitli, yeni konuda açmak istemedim kusura bakmayın.
bu nicehashdaki Remaining BTC ve ETA hours ne oluyor anlamadım ben. ayrıca ETA hours sütununda sonsuz işareti olanlar kiralanamıyor mu ?
Niye adam gibi saat seçimi yok onu da anlamadımya Smiley
political1907
Full Member

View Profile
May 09, 2015, 05:42:48 AM

bu nicehashdaki Remaining BTC ve ETA hours ne oluyor anlamadım ben. ayrıca ETA hours sütununda sonsuz işareti olanlar kiralanamıyor mu ?

Remaining btc senin harcayacağın toplam btc tutarı oluyor. ETA hours da kaç saat boyunca sana çalışacağı. Order sekmesinde gördüklerin kiralık rigler değil kiralamak isteyenlerin verdiği tekliflerdir. Yani ordaki en düşük tekliften biraz daha yüksek vermen gerekiyorki minerler senin için çalışsın. Saat seçimi sana gönderilen toplam hash gücü ve gh başına vereceğin tutarın otomatik hesaplanmasına bağlı olarak değişiyor yani sabit birşey yok.

hunterwolf
Legendary
*

View Profile
May 09, 2015, 06:02:24 AM

Remaining btc senin harcayacağın toplam btc tutarı oluyor. ETA hours da kaç saat boyunca sana çalışacağı. Order sekmesinde gördüklerin kiralık rigler değil kiralamak isteyenlerin verdiği tekliflerdir. Yani ordaki en düşük tekliften biraz daha yüksek vermen gerekiyorki minerler senin için çalışsın. Saat seçimi sana gönderilen toplam hash gücü ve gh başına vereceğin tutarın otomatik hesaplanmasına bağlı olarak değişiyor yani sabit birşey yok.

Şimdi anladım olayı. peki oteklif verilmemişler yani yanında sonsuz işareti olanlar kiralanamıyor mu? yanında alive yazıyor ama emir yok, 2-3 sıra altında olanda emir var.
twn
Legendary
*

Activity: 1204

View Profile
May 09, 2015, 06:03:43 AM

beyler gece baya bir döktürmüssünüz.simdi hangi coine girilebilir bir yorum alayım.al sat deneyelim bakalım para kazanacazmı?
olcaytu2005
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
May 09, 2015, 06:04:41 AM

Şimdi anladım olayı. peki oteklif verilmemişler yani yanında sonsuz işareti olanlar kiralanamıyor mu? yanında alive yazıyor ama emir yok, 2-3 sıra altında olanda emir var.

Sonsuz işareti olanlar henüz tekliflerine rig kiralanmamış olanlardır. Yani madenciler o teklifi düşük buldukları için doldurmamıştır. O yüzden kimse çalışmadığı için bitiş zamanı sonsuz olarak gözükür. Bir madenci gelirse onun hızına göre bitiş zamanı tekrar hesaplanır.
hunterwolf
Legendary
*

View Profile
May 09, 2015, 06:10:17 AM

Sonsuz işareti olanlar henüz tekliflerine rig kiralanmamış olanlardır. Yani madenciler o teklifi düşük buldukları için doldurmamıştır. O yüzden kimse çalışmadığı için bitiş zamanı sonsuz olarak gözükür. Bir madenci gelirse onun hızına göre bitiş zamanı tekrar hesaplanır.

Teşekkürler cevaplarınız için. o zaman demek ki biz new order verdiğimizde hemen çalışmaya başlamıyor. bir de rig sahiplerinin o teklifi kabul etmesini beklemek gerekiyor.
ben ayarı girer girmez başlıyacak sanıyordum.
Es kaza kazı deneyecek olsaydık sakata gelecektik o zaman  Cheesy
Starin (OP)
Sr. Member

Infected Mushroom

View Profile WWW
May 09, 2015, 06:11:07 AM

Miningrigrentals direk başlıyor.

political1907
Full Member

View Profile
May 09, 2015, 09:57:54 AM

MRR'de dün 3 kiraladığım 3 rigde bozuk çıktı Cheesy Acayip derecede uyuz oldum o siteye ya. Üstelik puanları da 90 üzeriydi ve yüksek hashli riglerdi.

xsentus
Legendary
*

Activity: 1301
Merit: 1000

📌 peerguess.com 📌

View Profile
May 09, 2015, 10:13:19 AM

MRR'de dün 3 kiraladığım 3 rigde bozuk çıktı Cheesy Acayip derecede uyuz oldum o siteye ya. Üstelik puanları da 90 üzeriydi ve yüksek hashli riglerdi.

betarigs'i neden kullanmıyorsun ?

For security, your account has been locked. Email acctcomp15@theymos.e4ward.com
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 »
  Print  

Jump to: