Bitcoin Forum
April 27, 2024, 12:23:28 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Witam was prosze o pomoc w miningu darkcoin  (Read 1503 times)
klothar (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 2
Merit: 0


View Profile
May 25, 2015, 04:59:33 PM
 #1

Witaj mam laptopa chcialbym go wyprobowac do kopania darkcoinow siedze juz 3 dzien i nie moge sciagnac odpoeidniego oprogramowania no coz nieznam sie za bardzo na tym.
Wiem ze trzeb zapisac skrypt i wgl w pliku bat umiem zaladowac wszystko lecz nic nie rozumiem korzystalem z pool http://miningpoolhub.com/?page=gettingstarted
nic nie moglem zrobic po odpaleniu sgminera poprostu sie wylacza mam laptopa AMD A4 6210-APU z grafika AMD radeon R3 graphics wiem ze to malo hash rate chcialbym tylko wykowac wiem ze sa rozne algorytmy ale jestem zielony moglbys mi cos poradzic co bym musial sciagnac skad jak i gdzie? lub ktos zeby mogl mi pomoc

prosze nie wyslajcie mi linkow bo jzu zwiedzilem chyba caly internet probowalem zrobic duzo lecz nic nie pomagalo niemam odpowiedniego minera ktorego moglbym uzyc moze jakies propozycje jakiego poola uzyc do kopania prosze o podpowiedzi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714177408
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714177408

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714177408
Reply with quote  #2

1714177408
Report to moderator
2tejszy
Member
**
Offline Offline

Activity: 109
Merit: 12


View Profile
May 27, 2015, 11:16:55 AM
 #2

Witam. Najłatwiej i najszybciej skorzystać z getpimp.org. Wrzucasz pobrany obraz na pendriva, odpalasz komputer z tak przygotowanego pendriva.
Darki zmieniły nazwę i teraz nazywają się dash. Wybobywa się je uzywajac algorytmu x11.
Pozdrawiam i powodzenia.
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!