Bitcoin Forum
May 06, 2024, 02:21:19 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Poll
Question: 2014/15 Sezonunda Hangi Takım Şampiyon Olur?
Beşiktaş JK
Bursaspor
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Diğer

Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: Spor Toto Süper Lig Süleyman Seba Sezonu 2014/15  (Read 10861 times)
Suleiman the Magnificent
Full Member

Activity: 504
Merit: 120

View Profile WWW
May 16, 2015, 11:04:45 AM

şampiyon averajla belirlenecek gibi gözüküyor. Gerçekten çok ilginç bir sıralama ve puan durumu var. Bjknin çok fazla şansı kaldığı söylenemez. Fbnin ufakta olsa şansı var. Bu hafta 3 takımında kayıpsız geçmesini bekliyorum.
1714962079
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714962079
Reply with quote  #2

1714962079
Report to moderator
1714962079
Hero Member
*

Ignore
1714962079
Reply with quote  #2

1714962079
Report to moderator
1714962079
Hero Member
*

Ignore
1714962079
Reply with quote  #2

1714962079
Report to moderator
It is a common myth that Bitcoin is ruled by a majority of miners. This is not true. Bitcoin miners "vote" on the ordering of transactions, but that's all they do. They can't vote to change the network rules.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714962079
Hero Member
*

Ignore
1714962079
Reply with quote  #2

1714962079
Report to moderator
1714962079
Hero Member
*

Ignore
1714962079
Reply with quote  #2

1714962079
Report to moderator
olcaytu2005
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
May 16, 2015, 05:33:17 PM

Melo ya kırmızı kart gösteremedi. Yemedi  Grin
political1907
Full Member

Activity: 364
Merit: 100

View Profile
May 16, 2015, 05:54:29 PM

GS bu sezon kaç kere kırmızı yemesi gerektiği halde yemedi. Bu da onlardan biri işte. Haftaya derbi var kolay kolay veremez. Yemez yedirmezler Cheesy

Starin
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 250

Infected Mushroom

View Profile WWW
May 16, 2015, 06:37:13 PM

GS bu sezon kaç kere kırmızı yemesi gerektiği halde yemedi. Bu da onlardan biri işte. Haftaya derbi var kolay kolay veremez. Yemez yedirmezler Cheesy

Aynen katılıyorum hakemler olmasa Fener kesin şampiyondu. Pis hakemler. Lips sealed Undecided Cry

EFS
Moderator
Legendary
*

Activity: 3724
Merit: 2078

Crypto Swap Exchange

View Profile
May 16, 2015, 08:08:33 PM

Her sene olduğu gibi bu sene de önümüz kesildi, başkalarına şampiyonluk peşkeş çekildi.

https://vine.co/v/eKY0guA6WIx

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
The Young Turk
Legendary
*

Activity: 1176
Merit: 1013

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

View Profile
May 16, 2015, 09:38:09 PM

Her sene olduğu gibi bu sene de önümüz kesildi, başkalarına şampiyonluk peşkeş çekildi.

Seneye artık Grin Grin

███████                   
                      ██████████                        ██       
                       ████████████                  ███       
                                ██████████           █████       
                                        ███████      ██████         
██████                  ███████     ████
████████                ██████     ██   
██████████        ████████           
███████████    █████████           
████████    ████████

███████    ████████       
              ██████    █████████████ 
          █████████      ███████████ 
      ███████████          █████████ 
██████████████                       
████████████████                       
███████      ████████████           
██████        ████████████           
████                ██████████           

.xx-coin.io.

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

Starin
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 250

Infected Mushroom

View Profile WWW
May 16, 2015, 09:45:39 PM

Aynen öyle. Galatasaray şike yapıyor hep. Ben iddia ediyorum Arsenal'i bile şikeyle yenmişti. Zaten kanıtları var. Mesut Yılmaz ve Cem Uzan tribünde!

Pis Galatasaray. Cry Undecided Lips sealed

dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
May 16, 2015, 09:50:24 PM

Seneye artık Grin Grin

Seneye sarışın ikizini yaparlar 20-20 olsun diye Wink
political1907
Full Member

Activity: 364
Merit: 100

View Profile
May 17, 2015, 12:13:57 PM

Aynen öyle. Galatasaray şike yapıyor hep. Ben iddia ediyorum Arsenal'i bile şikeyle yenmişti. Zaten kanıtları var. Mesut Yılmaz ve Cem Uzan tribünde!

Pis Galatasaray. Cry Undecided Lips sealed

Tü kaka galatasaray Cheesy Maç bitmiş abi şike var diyemezsin şikeyi kanıtlayamazsın da anlaşılmış bir şike yok ortada çünkü Cheesy GB'nin başkanı çıkıp ne dedi hepimiz biliyoruz. Oyuncular bu söylem sonrasında ne yapacak ? Çıkıp deli gibi oynayacak mı ? Ha oynamadı değiller haklarını yemeyelim Cheesy Biraz ucundan gösterdiler. Kalecinin pozisyonuna diyecek laf pek bulamıyorum. El çekme gibi bir durum gözüküyor ama sanki ters ayakta kalmış gibi de duruyor. Aynısını bizim Volkan'da bir kaç kere yapmıştı. Ters ayakta yakalanan kalecilerde bu durum yaşanabilir yani. Ama 90+6'daki pozisyona diyecek çok laf var işte Cheesy

Çok fazla tartışmaya mahal vermek gereksiz şu dakikadan sonra. FB ve BJK adam olaydı da puan durumunu bu hale getirmeyeydi. Hakkıyla ve hakkı olmadan GS buradaysa en büyük sorumlusu FB ve BJK'dir. Geçen yıl nasıl diğer takımların mallığı yüzünden FB şampiyon olduysa bu yılda GS aynı şekilde şampiyonluğa gidiyor.

Tek umudum ligin şampiyonunun belirlenmesi umarım son maça kalmaz. İşte o zaman ortalık karışır. Ülkecek 1-2 ay kendimize gelemeyiz Cheesy Bu hafta biz berabere kalalım. BJK'de berabere kalsın. Çok uzatmadan bitirsinler. Gerek yok kargaşaya abi.

xRaVeNx
Legendary
*

Activity: 980
Merit: 1011

View Profile
May 17, 2015, 06:39:19 PM

Galatasaray 4. yıldızı böylemi alıcan die ligin başlarında iyi dalga geçtiler adamlarda bastı parayı Cheesy.
Bizde suç abi okadar dalga geçmicektik Cheesy
Dalga geçmeyin dedim dedim inanmadınız bak ne oldu şimdi Cheesy
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
May 17, 2015, 09:07:33 PM

Yok stancu nasil kacirmis yok kaleci atlamamis.
Ters ayakta kalan kalecilerde olur bu. bakiniz volkanin yedigi goller.musleranın bile bole yediği goller var.
Macta burak ve umutun kacirdigi goller ne kadar imkansizsa stancununkide o kadar imkansiz. Umut macta bos kaleye vuramadi topu odami bilerek kacirdi? Aynı stancu gecen sene kalenin 1 metre onunde bos kaleye besıktas macında golu atamadı bu arada. O zaman nerdeydiniz?
Ha bu arada bugun mersin kaleciside atlamadı simdi bizde sizemi diyelim neden atlamadı diye?
Ben 2010-2011 den sonra kolay kolay kımsenin sikeye cesaret edebilceini sanmıorum.maksimum rakibinin rakibine prim onerileri oluyodur. Daha asılsınlar diye maca.
Suanki lig durumu kadro teknik heyetlere bakınca gayet normal.
xRaVeNx
Legendary
*

View Profile
May 17, 2015, 09:27:14 PM

Ters ayakta kalan kalecilerde olur bu. bakiniz volkanin yedigi goller.musleranın bile bole yediği goller var.
Macta burak ve umutun kacirdigi goller ne kadar imkansizsa stancununkide o kadar imkansiz. Umut macta bos kaleye vuramadi topu odami bilerek kacirdi? Aynı stancu gecen sene kalenin 1 metre onunde bos kaleye besıktas macında golu atamadı bu arada. O zaman nerdeydiniz?
Ha bu arada bugun mersin kaleciside atlamadı simdi bizde sizemi diyelim neden atlamadı diye?

Bu konuda haklı olduğunuzu düşünmemek elde değil hakem kararları olarakda durum çok sıkıntıtaydı bence. Hakemde o korkuyu fark etmeyeniniz yoktur die düşünüyorum. O konuda düşüncelerinizi cidden merak ediyorum.

Not: Ben çok fazla futbolu takip edenbirisi değilim yüzeysel olarak ilgileniyorum sadece.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
May 17, 2015, 09:42:11 PM

Bu konuda haklı olduğunuzu düşünmemek elde değil hakem kararları olarakda durum çok sıkıntıtaydı bence. Hakemde o korkuyu fark etmeyeniniz yoktur die düşünüyorum. O konuda düşüncelerinizi cidden merak ediyorum.

Not: Ben çok fazla futbolu takip edenbirisi değilim yüzeysel olarak ilgileniyorum sadece.
Turk hakemligi diye birsey hic olmadı diyebilirim. Mactan önce kim hakemi daha cok etki altına alırsa macta ona yönlü düdükler calınıyor. Bu isin kompedanı suan aziz yıldırım, diğerleri onun yanında anca stajyer olur.
xRaVeNx
Legendary
*

View Profile
May 19, 2015, 05:21:37 PM

Turk hakemligi diye birsey hic olmadı diyebilirim. Mactan önce kim hakemi daha cok etki altına alırsa macta ona yönlü düdükler calınıyor. Bu isin kompedanı suan aziz yıldırım, diğerleri onun yanında anca stajyer olur.
Hahaha bak Aziz Yıkdırım diyince akan sular durur işte Smiley.
Yani öncelikle Türkiye de hakemliğin düzenlenmesi gerek
Tabi bu Tff olduğu sürece buda çok zor.
n3o111
Hero Member

Activity: 490
Merit: 500

View Profile
May 27, 2015, 06:27:20 PM

Şampiyon olan Galatasaray'ı ve forumdaki Galatasaraylı arkadaşları tebrik ederim.
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: