Bitcoin Forum
May 07, 2024, 12:33:03 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: [CRAVE] - CRAVE/BTC Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı  (Read 21235 times)
Starin
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 250

Infected Mushroom

View Profile WWW
June 13, 2015, 09:08:40 AM

0.01 BTC de benden olsun. Bu arada sen yine de CRAVE adresi koy istersen ,benim daha kolayıma gelirdi. Sonra tek seferde aktarırdın.

Gelen CRAVE'leri bozduramıyorum. Cheesy Ancak BTC hosting / domain masrafları için gerekli. Yani bu topladığım biraz da direk masraf.

Bu arada CRAVE konusuna bakın. Cheesy

1715041983
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715041983
Reply with quote  #2

1715041983
Report to moderator
There are several different types of Bitcoin clients. The most secure are full nodes like Bitcoin Core, but full nodes are more resource-heavy, and they must do a lengthy initial syncing process. As a result, lightweight clients with somewhat less security are commonly used.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Starin
Sr. Member

Infected Mushroom

View Profile WWW
June 16, 2015, 06:16:09 PM

CRAVE faucetimiz açıldı:

https://cravefaucet.cf/

olcaytu2005
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
June 16, 2015, 08:00:40 PM

CRAVE faucetimiz açıldı:

Crave adresin altındaki promo kodu ne için?
Starin
Sr. Member

Infected Mushroom

View Profile WWW
June 16, 2015, 08:18:28 PM

CRAVE faucetimiz açıldı:

Crave adresin altındaki promo kodu ne için?

İlerde ekstra ödüller için.

goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
June 17, 2015, 08:14:59 AM

CRAVE faucetimiz açıldı:

çu crave yatırım yaparsam tek sebebi starin in şu azimli çalışması olacak.  60000 satlarda almaya karar vermiştim. fırsat olmadı arttı. şimdi yine izlemedeyim bakalım
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3136
Merit: 1516

View Profile WWW
June 17, 2015, 10:52:40 AM

çu crave yatırım yaparsam tek sebebi starin in şu azimli çalışması olacak.  60000 satlarda almaya karar vermiştim. fırsat olmadı arttı. şimdi yine izlemedeyim bakalım

Hala geç kalmış değilsin.
Açıkcası benim beklentim büyük.
2015 ve 2016 yıllarının en çok ses getirecek iki alt coin'i Crave ve Amber olacak.
olcaytu2005
Legendary
*

View Profile
June 17, 2015, 02:51:38 PM

CRAVE faucetimiz açıldı:

Şu an 60k seviyelerinde 15000 civarında crave alım emri var. Fakat satışta 170k ya kadar 4-5 bin civarında crave var. Ben çok uç bir durum olmaz ise(sologap olayı gibi) şu anki fiyatından aşağıya düşeceğini sanmıyorum. Hele birde icm güncellemeyi yayınlayınca tekrar 60k lara düşmesi çok zor görünüyor. Sağlam destekçileri var coinin. Kolay kolay satmıyorlar.
mhanbostanci
Legendary
*

View Profile WWW
June 17, 2015, 05:05:09 PM

Şu an 60k seviyelerinde 15000 civarında crave alım emri var. Fakat satışta 170k ya kadar 4-5 bin civarında crave var. Ben çok uç bir durum olmaz ise(sologap olayı gibi) şu anki fiyatından aşağıya düşeceğini sanmıyorum. Hele birde icm güncellemeyi yayınlayınca tekrar 60k lara düşmesi çok zor görünüyor. Sağlam destekçileri var coinin. Kolay kolay satmıyorlar.

Abi şu sıralar yükselmesin ya!
19 crave borcum var.
Şunu bir denkleştireyim ondan sonra yükselsin Smiley
mhanbostanci
Legendary
*

View Profile WWW
June 19, 2015, 07:28:58 AM

Crave c-cex de delist olmuş.
konu ile ilgili olarak bilgisi olan var mı?
Starin
Sr. Member

Infected Mushroom

View Profile WWW
June 19, 2015, 08:26:10 AM

Crave c-cex de delist olmuş.
konu ile ilgili olarak bilgisi olan var mı?

Evet hacim yok orada. Konuştuk slackde istesek fake hacimle tutardık ama gerek yok. Dandik C-CEX olmasın daha iyi. Scammer exchange.

goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
June 19, 2015, 08:37:29 PM

ufak bir miktarla crave e girdim. Smiley, starin in bu enerjisi karşısında kayıtsız kalamadım.
Starin
Sr. Member

Infected Mushroom

View Profile WWW
June 19, 2015, 09:21:35 PM

ufak bir miktarla crave e girdim. Smiley, starin in bu enerjisi karşısında kayıtsız kalamadım.

Teşekkür ederim. İnşallah mahcup olmayız. Ben de açıkçası elime geçen tüm parayla CRAVE alıyorum.

Multipool kurduk, test ediyoruz. 3 gündür GPU rigim de o multipoola çalışıyor, BTC kazanacağıma (quark multipool atıyordum) direk CRAVE için kazıyorum. Tongue Bir kaç bug kaldı, dizaynını da halledip yayınlayacağız. Sonra oraya miner yönlendikçe alımlar artacaktır. Hatta son iki günde bittrexi izleyip de sürekli saçma sapan 1-2 crave alımlarını fark edenler varsa bizim multipool o. Ve sadece 3 kişi test hashi atıyoruz şu an. Güzel ilgi görürse sağlam buy pressure olacaktır.

İkinci olarak bence en önemli adımlardan bir tanesi olan ödeme pluginini wordpress için yarın öbür gün hazır olacak. Litepaid.com diye bir site var, yapımcıları forumdan arkadaşlarım. Onlar ekleyecekler ve böylece woocommerce kullanan herkes basit bir plugin ile sitelerinde ödeme olarak crave kabul etmeye başlayabilecek. İlk olarak da mycrave.org'da ben bir shop açacağım, mail satmak için.

Bakalım hayırlısı olsun.

olcaytu2005
Legendary
*

View Profile
June 20, 2015, 05:56:14 AM

Crave in fiyat olarak uzun vadede Dash ı yakalayabilecegini düşünüyorum. Kısa vadede bile kâr sağlayabilecek bir coin fakat ben bir tanesini bile satmaya kıyamıyorum. Paraya ihtiyacım olmadığı sürece cravelere hic dokunmayacağım . Uzun vadeli yatırım olarak görüyorum. ICM nin ne kadar yetenekli olduğunu bu güncellemede göreceğiz .
hunterwolf
Legendary
*

Activity: 1108
Merit: 1002

View Profile
June 20, 2015, 09:04:17 PM

Crave in fiyat olarak uzun vadede Dash ı yakalayabilecegini düşünüyorum. Kısa vadede bile kâr sağlayabilecek bir coin fakat ben bir tanesini bile satmaya kıyamıyorum. Paraya ihtiyacım olmadığı sürece cravelere hic dokunmayacağım . Uzun vadeli yatırım olarak görüyorum. ICM nin ne kadar yetenekli olduğunu bu güncellemede göreceğiz .

Dash'ı yakalayabileceği konusunda bir şey diyemem. Ancak son zamanlarda çıkan coinlerden ayrılan 2 coin var zaten. Biri Crave, diğeri ise Amber. Kalanların hepsi çöp desek yanlış olmaz sanırım.
mhanbostanci
Legendary
*

View Profile WWW
June 20, 2015, 09:11:06 PM

Dash'ı yakalayabileceği konusunda bir şey diyemem. Ancak son zamanlarda çıkan coinlerden ayrılan 2 coin var zaten. Biri Crave, diğeri ise Amber. Kalanların hepsi çöp desek yanlış olmaz sanırım.

Biraz yanlış olabilir. Smiley
Geçen gün şu konuya denk geldim.
https://bitcointalk.org/index.php?topic=1079851.msg11662616#msg11662616

kendi listemi de yazdım. buraya da yazayım.

1. Amber [AMBERCOIN is the world 1-st cryptocurrency backed by real physical asset]
2. CRAVE [Perfect masternode, fastest network, very stubborn community, cool investors]
3. CS (CryptoSpots) [The First Bitcoin Virtual Mining Game's cryptocurrency ]
4. XCE (cerium) [new project, I'm waiting cerium cards]
5. XDN (DigitalNote) [trusted friend]
hunterwolf
Legendary
*

Activity: 1108
Merit: 1002

View Profile
June 20, 2015, 09:22:28 PM

Biraz yanlış olabilir. Smiley
Geçen gün şu konuya denk geldim.
https://bitcointalk.org/index.php?topic=1079851.msg11662616#msg11662616

kendi listemi de yazdım. buraya da yazayım.

1. Amber [AMBERCOIN is the world 1-st cryptocurrency backed by real physical asset]
2. CRAVE [Perfect masternode, fastest network, very stubborn community, cool investors]
3. CS (CryptoSpots) [The First Bitcoin Virtual Mining Game's cryptocurrency ]
4. XCE (cerium) [new project, I'm waiting cerium cards]
5. XDN (DigitalNote) [trusted friend]

O şekilde düşünecek olsak, sıçrama yapabilecek bir kaç coin var elbette. Ama bu üstüne basarak yazıyorum son zamanlarda çıkan coinlerin çoğunluğunun çöp olduğunu değiştirmez sanırım.
Artık o derece oldu ki hepsine uzaktan bakıyorum artık yeni coinlerin nerdeyse  Cheesy
Misal benim bu sene takipde olduğum coinler:

Amber
Crave
XRP
STR
NEM

2.seviyede
NOXT
BLOCK
NXT

Starin
Sr. Member

Infected Mushroom

View Profile WWW
June 20, 2015, 09:33:04 PM

Çok açık konuşayım. Bir coinin teknik özellikleri kadar, hatta ondan daha önemlisi market adaptasyonu. Bunun için de sağlam community, uzun vadeli yatırımcılar lazım. Çevresinde iyi kötü kemik bir communitysi olan coinler uzun vadede başarılı olabilir. Ben kendi çapımda elimden geldiği kadar CRAVE için bir şeyler yapmaya çalışıyorum. Ama itiraf edeyim, gerçekten çok sağlam en azından 20-25 kişilik bir community de var ve her geçen gün büyüyor.

Mesela yukarıda yazdım, birçok coinin bence en büyük eksiği e-ticaret sitelerine bir ödeme yöntemi sunmaması. Yani atıyorum benim opencart ya da woocommerce tabanlı bir e-ticaret sitem var ve CRAVE kabul etmek istiyorum. Bunun için hazır bir plugin falan yoksa niye uğraşayım / niçin uğraşayım? CRAVE için birkaç gündür bunu halletmeye çalışıyorum. Woocommerce için bir payment gateway olacak inşallah. Böylece coini tanıtırken, marketingini yaparken çok daha rahat bir şekilde satıcıları etkileyebileceğiz diye umut ediyorum.

Bu arada amberı sizlere tanıttığımda (haberi olmayanlar için) 2k civarlarındaydı. Ben amberı coin olarak değil direk hisse senedi olarak görüyorum.

olcaytu2005
Legendary
*

View Profile
June 21, 2015, 04:54:31 AM

Multipool olayını açıklarmısın? Crave POW süreci bitti. Bu havuza gönderdiğimiz hash ne iş yapıyor ? Ordan kazandığımız craveler nereden geliyor?
Starin
Sr. Member

Infected Mushroom

View Profile WWW
June 21, 2015, 07:38:05 AM

Multipool olayını açıklarmısın? Crave POW süreci bitti. Bu havuza gönderdiğimiz hash ne iş yapıyor ? Ordan kazandığımız craveler nereden geliyor?

Oraya üye olduğunda sistem sana otomatik bir BTC adresi tayin ediyor, bu BTC adresi nicehash ya da westhashda bir hesaba ait oluyor ve kazım yapıyor. En az 0.004 BTC biriktiğinde btcyi cüzdana gönderiyor. Cüzdan otomatik olarak gelen btcyi bittrex'e yönlendirip CRAVE alıyor. Sonra bu CRAVE'i istediğin zaman çekebiliyorsun. Her şey otomatik. Biz bir btc deamon'ı tutuyoruz o hallediyor.

olcaytu2005
Legendary
*

View Profile
June 21, 2015, 09:46:40 AM

Teşekkür @starin. Demek ki bittrex teki alımlar bundan kaynaklanıyormuş. Üye oldum. 4 kişi hali hazırda kazı yapıyordu. Multipool önemli bir unsurmus. Şu an test aşamasında mı? Yoksa faaliyete başladımı?
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: