Bitcoin Forum
April 27, 2024, 04:09:57 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: [CRAVE] - CRAVE/BTC Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı  (Read 21235 times)
Starin
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 250

Infected Mushroom

View Profile WWW
June 21, 2015, 10:29:06 AM

Teşekkür @starin. Demek ki bittrex teki alımlar bundan kaynaklanıyormuş. Üye oldum. 4 kişi hali hazırda kazı yapıyordu. Multipool önemli bir unsurmus. Şu an test aşamasında mı? Yoksa faaliyete başladımı?

Test yapıyoruz. Birkaç bug daha kaldı çözmemiz gereken.

"Bitcoin: mining our own business since 2009" -- Pieter Wuille
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714190997
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714190997
Reply with quote  #2

1714190997
Report to moderator
1714190997
Hero Member
*

Ignore
1714190997
Reply with quote  #2

1714190997
Report to moderator
1714190997
Hero Member
*

Ignore
1714190997
Reply with quote  #2

1714190997
Report to moderator
Starin
Sr. Member

Infected Mushroom

View Profile WWW
June 21, 2015, 09:09:57 PM

Günlük al-sat yapanlar ya da akümilasyon yapmak isteyenler bugünlerde CRAVE marketini yakından takip edebilir. Bir kaç gündür artan bir buy support var. Bugün bir anda 1.5 btc'ye yakın alım oldu. Pump grupları için zaten aşırı ideal bir durumda satış tablosu. Geçen haftaki pumptan sonra 70k'nın altına düşmemişti, çıktığı da 92k idi. Bu sefer 100k'yı geçebilir, pump bittiğinde de 85klarda kalabilir. Pumpın zirvesinde beklenen update çıkarsa zaten o pump cennete kadar gider. Cheesy

Yatırım tavsiyesi değil, lütfen kendiniz inceleyin, karar verin.

goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
June 22, 2015, 12:13:24 AM

Günlük al-sat yapanlar ya da akümilasyon yapmak isteyenler bugünlerde CRAVE marketini yakından takip edebilir. Bir kaç gündür artan bir buy support var. Bugün bir anda 1.5 btc'ye yakın alım oldu. Pump grupları için zaten aşırı ideal bir durumda satış tablosu. Geçen haftaki pumptan sonra 70k'nın altına düşmemişti, çıktığı da 92k idi. Bu sefer 100k'yı geçebilir, pump bittiğinde de 85klarda kalabilir. Pumpın zirvesinde beklenen update çıkarsa zaten o pump cennete kadar gider. Cheesy

Yatırım tavsiyesi değil, lütfen kendiniz inceleyin, karar verin.

cravedeki alım desteğini bende farkettim sanki pump gelecek gibi duruyor.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
June 25, 2015, 05:45:38 PM

Starin faucetinde sikintimi var? Hergun tikliyorum bir yada iki kere ama 2-3 gundur hicbisi gelmedi haberin olsun.
Starin
Sr. Member

Infected Mushroom

View Profile WWW
June 25, 2015, 05:50:12 PM

Starin faucetinde sikintimi var? Hergun tikliyorum bir yada iki kere ama 2-3 gundur hicbisi gelmedi haberin olsun.

Abi balance bitti, bende de fazladan crave yok gönderebilecek. Bir de 10 ödemede bir gönderiyor.

cabsav
Legendary
*

View Profile
June 25, 2015, 05:55:50 PM

Abi balance bitti, bende de fazladan crave yok gönderebilecek. Bir de 10 ödemede bir gönderiyor.
Ben hit olsun diye tikliyorum.crave icin degil ondan sikinti yok aklima geldikce gunde 1-2 kez tikliyorum.
Isine yaramiosa tiklamiyim Smiley
Starin
Sr. Member

Infected Mushroom

View Profile WWW
June 25, 2015, 05:59:14 PM

Ben hit olsun diye tikliyorum.crave icin degil ondan sikinti yok aklima geldikce gunde 1-2 kez tikliyorum.
Isine yaramiosa tiklamiyim Smiley

Abi eyvallah, elbette yarar.
Reklam koymadım ama şimdilik, maksat marketing. Smiley

Çok teşekkür ederim.

xRaVeNx
Legendary
*

Activity: 980
Merit: 1011

View Profile
June 26, 2015, 01:42:25 AM

Hocam c-cex de ne olnuş öyle millet 120k satlarda geziyor. 3 gün öncede alış yapılmış Smiley.
Diğer sitelerde 70k civaerı. Halen haber yok galiba update le alakalı. Eğer update halen ümitli ise bende 3msatlık alım yapayım diyorum kar kardır.
needmoney
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1023

I am a good bro

View Profile
June 26, 2015, 07:14:40 AM

Hocam c-cex de ne olnuş öyle millet 120k satlarda geziyor. 3 gün öncede alış yapılmış Smiley.
Diğer sitelerde 70k civaerı. Halen haber yok galiba update le alakalı. Eğer update halen ümitli ise bende 3msatlık alım yapayım diyorum kar kardır.
Ccex delist edecekti coini hacim yetersizliğinden dolayı.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
.Just.Bet. 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
TRUSTLESS
DECENTRALIZED
TRANSPARENT
..PLAY NOW..
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
June 26, 2015, 08:06:08 AM

bana mail gelmiş c-cex ten 02.07.2015 te delist oluyormuş. günlük 0.2 btc'lik hacimin altında olduğu için
twn
Legendary
*

Activity: 1204
Merit: 1011

View Profile
June 26, 2015, 08:54:40 AM

bana mail gelmiş c-cex ten 02.07.2015 te delist oluyormuş. günlük 0.2 btc'lik hacimin altında olduğu için
;

evet doğru 1 hafta kadar önce delist oldu. ondan tahminim sadece son 1 haftadır girip siteye bakmayanların yada üşenenlerin crave i kaldı.iyice volume bitti. eğer crave iniz var ise başka bir trade alanına taşımak mantıklı.
Presidential Rollie
Member
**

Activity: 65
Merit: 10

View Profile
June 28, 2015, 07:18:21 PM

Ne oldu craveciler kripto dünyasını değiştirebildi mi coininiz?
olcaytu2005
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
June 28, 2015, 07:53:58 PM

Malesef aramızda senin gibi troller olmadığı için konuyu gereksiz yere kirletmiyoruz . Eğer bir gelişme olursa yazarız.
Presidential Rollie
Member
**

Activity: 65
Merit: 10

View Profile
June 28, 2015, 08:33:40 PM

Malesef aramızda senin gibi troller olmadığı için konuyu gereksiz yere kirletmiyoruz . Eğer bir gelişme olursa yazarız.

Senden âlâ troll mü var bu forumda. Survivor izlemeye devam et sen beyni yıkanmış cahil.

İnsanlara böyle scam coinleri pazarlama konusunda üstünüze yok ama herkes sizin gibi değil. İyi niyetli, eksik bilgi sahibi yatırımcıları uyarıyorum, bu tarz coinlere girerken kaybetme riskinizin yüksek olduğunu göz önünde bulundurun. Makul bir kâr yakalarsanız coinden çıkın, coine aşık olmayın.
olcaytu2005
Legendary
*

View Profile
June 28, 2015, 08:54:26 PM

Senden âlâ troll mü var bu forumda. Survivor izlemeye devam et sen beyni yıkanmış cahil.

İnsanlara böyle scam coinleri pazarlama konusunda üstünüze yok ama herkes sizin gibi değil. İyi niyetli, eksik bilgi sahibi yatırımcıları uyarıyorum, bu tarz coinlere girerken kaybetme riskinizin yüksek olduğunu göz önünde bulundurun. Makul bir kâr yakalarsanız coinden çıkın, coine aşık olmayın.

Ben burda iyi niyetli, eksik bilgi sahibi yatırımcıları uyaran bir cümleni görmedim. Direk coine saldırarak ve amacının coine saldır.aktan başka birşey olmadığını, basit sıradan bir troll olduğunu göstererek girdin. Merak etme herkesin en az senin kadar beyni var. Kimse burada coine aşık değil. Yeri gelir alır yeri gelir satarız. Geriye doğru bütün mesajlari oku ve bana hemen rapor ver. İnsanları beyninizi bırakıp crave alın diye bir mesaj atmışmıyiz ? Atmadıysak o kuyruğunu g.tune sıkıştır ve buradan ikile koçum
cabsav
Legendary
*

View Profile
June 28, 2015, 09:00:09 PM

Ben burda iyi niyetli, eksik bilgi sahibi yatırımcıları uyaran bir cümleni görmedim. Direk coine saldırarak ve amacının coine saldır.aktan başka birşey olmadığını, basit sıradan bir troll olduğunu göstererek girdin. Merak etme herkesin en az senin kadar beyni var. Kimse burada coine aşık değil. Yeri gelir alır yeri gelir satarız. Geriye doğru bütün mesajlari oku ve bana hemen rapor ver. İnsanları beyninizi bırakıp crave alın diye bir mesaj atmışmıyiz ? Atmadıysak o kuyruğunu g.tune sıkıştır ve buradan ikile koçum
Troll bile degil.tum mesajlarina baktim ya mac sonucu yazmis free bet icin, yada crave e sallamis.bi kac tanede baskalarina salladigi mesaj var.
Gormezden gelin. Tahminim 2-3 hesabi daha var.
Starin
Sr. Member

Infected Mushroom

View Profile WWW
June 28, 2015, 09:01:49 PM

Boşuna kasıyorsunuz. Grin

olcaytu2005
Legendary
*

View Profile
June 28, 2015, 09:02:58 PM

Tam bende ignore ediyordum  Grin
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3136
Merit: 1516

View Profile WWW
June 28, 2015, 09:55:39 PM

Tam bende ignore ediyordum  Grin

Ben ignore etmiyorum kimseyi,
Ibret almak için görmek Lazım,
arada böyle adamlar çıkacak ki birbirimizin kıymetini bilelim.
needmoney
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1023

I am a good bro

View Profile
June 29, 2015, 12:12:33 PM

Burada herkes aynı şeyleri söylüyor bu öfkeniz neye/kime??
Her coinde olduğu gibi kaybetme riskimiz var fakat coinlerle ilgili yenilikleri duyuran arkadaşlara teşekkür etmemiz gerekirken hakaretvari yorumlara ne gerek var ?

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀