Bitcoin Forum
June 21, 2024, 04:44:16 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 »  All
  Print  
Author Topic: [AMBER] X13 POW/POS  (Read 48418 times)
The Young Turk
Legendary
*

Activity: 1176
Merit: 1013

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

View Profile
January 23, 2016, 06:25:17 PM

Değerli konu takipçileri,
Amber Trade  yatırımcılara bir anket düzenleyerek üçüncü çeyrek ödemesini bitcoin olarak mı AmberCoin olarak mı istersiniz diye sordu. Büyük hissedarlar tercihlerini ucu ucuna 49 a 51 gibi bir oranlada olsa AmberCoin den yapınca 22 Ocakta şirket temettü ödemelerini AmberCoin olarak yaptı.
Ben kendi adıma elindeki cüzdan büyüklüğüne göre 1965 AmberCoin Temettü ödemesi almış bulunuyorum.
Temettü olarak gelen ambercoinleri c-cex bleutrade ve yobit de alım fiyatlarını çok aşağı düşürmemeye çalışarak sattım gitti. 0.08350121 BTC daha geri dönüş oldu.
toplam geri dönüşüm 0.3 BTC ye ulaştı. (0.19 BTC daha gelirse ROI olacağım) elimde 10.000 AmberCoin stake durmaya devam ediyor. ROI ye doğru emin adımlarla ilerliyoruz bakalım. Smiley
Ponzi patlamadan elinizdekini satıp çıkın, zarar etmeden...
İyi kumarbazlar her zaman nerede duracağını bilmelidir. Aksi halde para kaybederler.

███████                   
                      ██████████                        ██       
                       ████████████                  ███       
                                ██████████           █████       
                                        ███████      ██████         
██████                  ███████     ████
████████                ██████     ██   
██████████        ████████           
███████████    █████████           
████████    ████████

███████    ████████       
              ██████    █████████████ 
          █████████      ███████████ 
      ███████████          █████████ 
██████████████                       
████████████████                       
███████      ████████████           
██████        ████████████           
████                ██████████           

.xx-coin.io.

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

mhanbostanci (OP)
Legendary
*

Activity: 3178
Merit: 1517

View Profile WWW
January 28, 2016, 12:11:06 PM

2015 yılı 4 üncü çeyrek temettüleri hesaplanıp duyuruldu.
alabilirsem 12 dolar alacakmışım Wink izleyip göreceğiz.

Q4 2015 DIVIDENDS

AMBER TRADE LTD Q4 2015 DIVIDENDS

Amber Trade LTD has determined Q4 2015 profit and dividends amount to be paid to each shareholder.
103,490$ will be paid as a Q4 2015 dividends.

Here is the "Amber Trade LTD Q4 2015 Dividends" table -

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1AHJUtCu5rY5r5lcePKoXNDO7TnnFXsAIi8WZaaOked0/edit#gid=0

thinkinger
Hero Member

Activity: 784
Merit: 500

View Profile WWW
January 28, 2016, 08:28:59 PM

2015 yılı 4 üncü çeyrek temettüleri hesaplanıp duyuruldu.
alabilirsem 12 dolar alacakmışım Wink izleyip göreceğiz.

Q4 2015 DIVIDENDS

AMBER TRADE LTD Q4 2015 DIVIDENDS

Amber Trade LTD has determined Q4 2015 profit and dividends amount to be paid to each shareholder.
103,490$ will be paid as a Q4 2015 dividends.

Here is the "Amber Trade LTD Q4 2015 Dividends" table -

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1AHJUtCu5rY5r5lcePKoXNDO7TnnFXsAIi8WZaaOked0/edit#gid=0

Valla alabilirseniz ben de sevineceğim. en azından fiyatı biraz artar da elimizdekileri karla cıkartırız.

.██████████   bitfons.in- Cryptocurrency Exchange - 10 coins███████.
mhanbostanci (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
January 28, 2016, 09:45:07 PM

Bu gün Amber ana konusunu takip etmenin yararını gördüm.
Yatırımcının biri c-cex de tüm amberlerini satacağını yazdı foruma.
benimde kenarda btc vardı biraz c-cex de Smiley
bi girdim c-cex e 1006 satoshi ye kadar tüm alımlara satmış herif ana konuda millet ağlıyor.
sakin bir şekilde 1077 den yaklaşık 2000 amber alıverdim. bu aralar ballıyım.
2 saat sonrada 2000 amber i 2400 civarında sattım. kısa günün karı..
geceyi beklesem 3000 küsüre satabilirdim. kısmet işte.
thinkinger
Hero Member

View Profile WWW
January 29, 2016, 07:53:18 PM

Bu gün Amber ana konusunu takip etmenin yararını gördüm.
Yatırımcının biri c-cex de tüm amberlerini satacağını yazdı foruma.
benimde kenarda btc vardı biraz c-cex de Smiley
bi girdim c-cex e 1006 satoshi ye kadar tüm alımlara satmış herif ana konuda millet ağlıyor.
sakin bir şekilde 1077 den yaklaşık 2000 amber alıverdim. bu aralar ballıyım.
2 saat sonrada 2000 amber i 2400 civarında sattım. kısa günün karı..
geceyi beklesem 3000 küsüre satabilirdim. kısmet işte.

İyi yakalamıssınız.Ben de yobit te pusudayım. Diğerlerini pek takip etmiyorum ama ben ce amber altcoinlerde en fazla kar fırsatı sunan coin. tabii her fırsatın olduğu yerde riskte vardır.Elimizde de patlayabilir.

bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
January 29, 2016, 09:28:03 PM

İyi yakalamıssınız.Ben de yobit te pusudayım. Diğerlerini pek takip etmiyorum ama ben ce amber altcoinlerde en fazla kar fırsatı sunan coin. tabii her fırsatın olduğu yerde riskte vardır.Elimizde de patlayabilir.

bu nasil bir masal ya bu soyledigine kendin inaniyor musun?
doge ether gibi bircok coin 10 gun icinde %200 %300 kazandirmisken bu ambercoin 2 donemdir kar paylarini kirpti coinin degeri de icler acisi 180 gunluk deger kaybi ~%600. bu haldeyken nasil en fazla kar firsati sunan diyebiliyorsun? ya matematik bilmiyorsun ya kendini avutuyorsun Cheesy
thinkinger
Hero Member

View Profile WWW
January 30, 2016, 03:23:26 PM

doge ether gibi bircok coin 10 gun icinde %200 %300 kazandirmisken bu ambercoin 2 donemdir kar paylarini kirpti coinin degeri de icler acisi 180 gunluk deger kaybi ~%600. bu haldeyken nasil en fazla kar firsati sunan diyebiliyorsun? ya matematik bilmiyorsun ya kendini avutuyorsun Cheesy
Onlar her zaman mı o fırsatı sunuyor? Amberin alış ve satıştaki fiyat farkını gördünüz mü?Bugün alıp yarın %50+ fazlasına satabiliyorsunuz amberde. Sizin söylediklerinizde fırsat ama kaç kez yapmışlar. yükselecek diye alıp yatarak onları mı beklemek gerek?

olcaytu2005
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
January 30, 2016, 03:34:47 PM

Onlar her zaman mı o fırsatı sunuyor? Amberin alış ve satıştaki fiyat farkını gördünüz mü?Bugün alıp yarın %50+ fazlasına satabiliyorsunuz amberde. Sizin söylediklerinizde fırsat ama kaç kez yapmışlar. yükselecek diye alıp yatarak onları mı beklemek gerek?

Eksik bilgi vermeyelim. Amberde şu an hacim yokki bugün al yarın sat yapasın. 1 bitcoinlik alım yapmaya kalksan fiyatı ikiye katlarsın sonra da satamazsın. Amber ilk zamanlarda alanlara kazandırdı. Şu an girilmez hele bir de ödemeler amber olarak yapılmışken
mhanbostanci (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
January 31, 2016, 09:57:02 PM

Eksik bilgi vermeyelim. Amberde şu an hacim yokki bugün al yarın sat yapasın. 1 bitcoinlik alım yapmaya kalksan fiyatı ikiye katlarsın sonra da satamazsın. Amber ilk zamanlarda alanlara kazandırdı. Şu an girilmez hele bir de ödemeler amber olarak yapılmışken

Hocam başından beri amaç bu zaten. Hacim düşük olacak ki fiyat hareketi sert olsun.
elinde olanlar satmıyor. Beklemekten sıkılanlar da fiyatı çok düşürüyor ama birileri alıcı oluyor. Smiley
bu yüzden kısa sürede fiyat yeniden toparlanıyor. üstüne üstlük büyük miktarlarla yatırım yapmış olanlar zaten kilit. onlar taşıdıkları amberi satamıyorlar bu yüzden. ben gayet menunum kendi adıma işlem hacminin çok düşük olmasından.
mhanbostanci (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
February 05, 2016, 08:03:03 AM

Değerli AmberCoin takipçileri,
yeni bir gelişme;
2015 dördüncü çeyrek ödemelerini bitcoin olarak yapacaklar gibi görürünüyor.

Q4 2015 dividends will be paid out next week in $/btc.

Detailed annual financial report will be available before the end of Q1 2016.
Profit in Q4 2015 is lower due to significant capital investments during Q4 2015.
thinkinger
Hero Member

View Profile WWW
February 05, 2016, 05:52:46 PM

yeni bir gelişme;
2015 dördüncü çeyrek ödemelerini bitcoin olarak yapacaklar gibi görürünüyor.

Q4 2015 dividends will be paid out next week in $/btc.

Detailed annual financial report will be available before the end of Q1 2016.
Profit in Q4 2015 is lower due to significant capital investments during Q4 2015.
evet bu beklenti göstermiş kendini hemen.0.00002753 ten aldım , 0.00004 e sattım . miktar az , fazla riske girmiş olsaydım daha çok kazanırdım. Ama bu fiyat eğer Q4 ü gerçekten verirlerse daha yolun 5 ya da 6 da biri bence.

bileq
Legendary
*

View Profile
February 05, 2016, 06:01:06 PM

q4 odemeleri 10k ambercoin stake payi 7 ile 12 $ arasi birsey gelmis. bunu da ambercoinle odeyelim deselerdi zaten herkes elini etegini cekerdi herhalde.
2016 q1 i belirleyici olacak diye dusunuyorum.
katakulliyle q3 odemelerini amber olarak dagittilar. sezon bitti kis geldi hikayesiyle sirket kar payi dagitimlarini cok dusuk gosterdi. bakalim 2016 ne gosterecek.
iyiden iyiye ponzi yiyecek bu coin cogu kisinin soyledigi gibi.
guven veren 1 tane olay yok son 3 ayda.
yok efendim en cok shareholder getirene %bilmem kac pay ve fiziksel silver/gold coin verilmesi,
bi kac kagit parcasiyla lisans, kar ortagi belgeleri duzenlenmesi
amber tanitimi icin bilmem ne fuarlarinda tanitim yapmalari falan filan
yatirimciya yansiyan 1 tane olumlu gelisme yok.
bileq
Legendary
*

View Profile
February 05, 2016, 06:07:26 PM

evet bu beklenti göstermiş kendini hemen.0.00002753 ten aldım , 0.00004 e sattım . miktar az , fazla riske girmiş olsaydım daha çok kazanırdım. Ama bu fiyat eğer Q4 ü gerçekten verirlerse daha yolun 5 ya da 6 da biri bence.

yahu riske girsen girsen zaten hacim 0.1btc ne kadar kazanabilirsin ne kadar kaybedebilirsin ki bu hacimle?
altcoin_trader
Full Member

Activity: 168
Merit: 100

View Profile
February 05, 2016, 08:03:01 PM

Zamanında 3000 satoshi den alıp ikinci çeyrek ödemeleri sırasında 9000 den satanlar çok güzel kazandı.
stake gelirlerini doğru zamanda satmayı becerenler ROI yi yakaladı.
ben kendi adıma 12 USD lik temettü yü de alınca ROI yi tamamlamış olacağım. 2016 Q1 ödemeleri ile de 9000 satoshi nin üzerine atacaktır borsa fiyatı. ozaman stake gelirlerini de satınca tam olacak.
ben hala umutluyum diyor dayım ama yinede tedirgin Smiley
Ben bile kazandım ki. yobit imza gelirimle biriktirip yüksekten sattım.
daha amber den zarar edeni görmedim forumda.

cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
February 06, 2016, 07:56:59 AM

btc olarak q4 ödenmiş. almayanlar mail adreslerine btc adresinizi gönderin. 25 btc kadar bir ödeme yapmışlar. ya son gaz ponziyi gazlıyorlar. yada amber hisseleri sonradan uçar gider. amber fuarı varmış ukraynada bunlarda katılacakmış. bakalım oraya katılıp fotolar paylaşacaklarmı...
mhanbostanci (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
February 06, 2016, 08:17:17 AM

en son 23 ocakta Q3 2015 temettüsünü c-cex de bitcoin'e çevirerek toplam geri dönüşümü 0.3 BTC ye ulaştırmıştım.
bunun üzerine 28 ocakta ana konu takip ederek güzel bir alsat ile 0.026 BTC daha kazandım.
bu gün itibariyle 0.03077 BTC olarak Q4 2015 temettü ödemesi geldi ve toplam geri dönüşüm: 0.35677 BTC ye ulaşmış durumda.
(0.14 BTC daha gelirse ROI olacağım) elimde 10.000 AmberCoin stake durmaya devam ediyor. ROI ye doğru emin adımlarla ilerliyoruz bakalım.
mhanbostanci (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
March 05, 2016, 02:34:20 PM

bu yıl sekizincisi düzenlenen Amber Trip fuarına katılıyorlar.
Dev yaptığı duyuruda yatırımcıları Fuar standını ziyarete davet etti. Hatta gelenlere bir amber takı hediyesi söz konusuymuş anladığım kadarıyla.

Bilginize sunarım.

Here are some updates.

Amber Trade invites all shareholders to visit Amber Trip 2016 exhibition in Vilnius (Lithuania) on March 9-12. Our place is - F09.
Will be a lot of interesting.
Every shareholder who visits show will receive an amber gift from the company.
For those who are not able to attend a show we will make live stream on amber-trade.com website.

As for press release that we have mentioned, I can say that there is a lot of interest to our Company from the Big Fishes. Negotiations are in progress and maybe details will be known later. So this is the reason why news is not released yet.

In two words, company's progress is better than we planned even several months ago.

P.S. All shareholders who didn't receive their Q4 '15 dividends will get it during this week.
thinkinger
Hero Member

View Profile WWW
March 05, 2016, 03:44:27 PM

bu yıl sekizincisi düzenlenen Amber Trip fuarına katılıyorlar.
Dev yaptığı duyuruda yatırımcıları Fuar standını ziyarete davet etti. Hatta gelenlere bir amber takı hediyesi söz konusuymuş anladığım kadarıyla.

Bilginize sunarım.
dördüncü çeyreği aldınız mı?ingilizce konuda almayanların da yakın bir sürede alacağı yazılıydı.fiyat hareketi için bekliyorum. Amber piyasaya güven verirse fiyatını 10 katı artmasını bekliyorum.

mhanbostanci (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
March 05, 2016, 04:23:05 PM

dördüncü çeyreği aldınız mı?ingilizce konuda almayanların da yakın bir sürede alacağı yazılıydı.fiyat hareketi için bekliyorum. Amber piyasaya güven verirse fiyatını 10 katı artmasını bekliyorum.

Çok oldu hocam q4 ödemeleri yapılalı. Şubat başında dağıttılar. Smiley
Şu sıralar borsadki fiyatlar alım fırsatı. 2016 Q1 ödemeleri yapılınca AmberCoin 10k satoshi nin üstüne atacak fiyatı.
thinkinger
Hero Member

View Profile WWW
March 05, 2016, 04:34:19 PM

Çok oldu hocam q4 ödemeleri yapılalı. Şubat başında dağıttılar. Smiley
Şu sıralar borsadki fiyatlar alım fırsatı. 2016 Q1 ödemeleri yapılınca AmberCoin 10k satoshi nin üstüne atacak fiyatı.

Dev'e bazıları hala alamadığını yazmışlardı. Dev de alamayanaların geçen hafta içerisinde başvurmasını söylemişti en son baktığımda. Bu Q1 ödemeleri ne zaman ?% kaç vereceklermiş?Daha önce de yazdığım gibi bu amber şirketi niyeti bozmazsa bu güzel bir proje hem kendileri hem de yatırımcıları için.Piyasaya güven verirlerse kendileri için çok iyi olur. Bu fuara katılım fikri de olumlu bir gelişme bu açıdan.

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 »  All
  Print  

Jump to: