Bir coin in dolaşımda olması ve para olarak kullanım görmesi muhakkak ki önemli ama bu litecoin'in anlamsız bir coin olduğu gerçeğini değiştirmiyor.
Eğer kullanılır olması bir coin'in adam olmasına yetseydi DOGE adam olurdu. yanlış mı düşünüyorum?
ben Coin'in adam olup olmadığını tartışmıyorum.. Sadece ölü coin diyenlere.. henüz ölmediğini bunu alıp satanların kar edebileceğinden bahsediyorum...
Ben de dediğinize katılıyorum, ne kadar yenilikten uzak da olsa artık kullanım alanında çok yoğunlaştığı için litecoinin fiyatı elbet bir miktarın altına düşmez, üstelik bir ton elektrik harcanıyor miningine. Hali hazırda neredeyse 1 ths oldu network hash.
Arkadaşlar,
adam olurdu dan kastım yanlış anlaşılmasın.
Topluluk açısından değerlendirecek olursak DOGE Topluluğu bir litecoin, darkcoin'e göre hem daha kalabalık hem daha aktif.
Ben aktifliği forumda yazmalarına bakarak söylemiyorum. Ederini bulmak açısından değerlendiriyorum ben.
xpooky nin g.tünden çıkardığı CS 200 küsür satoshi'den işlem görürken DOGE bunun yarısı kadar değil. Ben anlamıyorum bu kripto para dünyasını. Bir coin'e neye göre değer biçiyorsunuz?