Bitcoin Forum
May 11, 2024, 08:10:08 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Adsense hesabı olan biri aranıyor  (Read 1538 times)
yussuf89 (OP)
Legendary
*

Activity: 1792
Merit: 1030

View Profile
July 06, 2015, 08:16:36 PM

Açacağım faucet sitesine reklam alacağım, ancak adsense hesabım yok.
1 hafta geçtikten sonra günde minimum 300 hit alacak bir faucet sitesi olacak. Domaini ve hostingi almadım ancak herşey 3-4 gün içinde hazır olur.
Tekliflerinizi PM atın lütfen.
1715458208
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715458208
Reply with quote  #2

1715458208
Report to moderator
Transactions must be included in a block to be properly completed. When you send a transaction, it is broadcast to miners. Miners can then optionally include it in their next blocks. Miners will be more inclined to include your transaction if it has a higher transaction fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715458208
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715458208
Reply with quote  #2

1715458208
Report to moderator
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3150
Merit: 1516

View Profile WWW
July 06, 2015, 08:37:13 PM

Açacağım faucet sitesine reklam alacağım, ancak adsense hesabım yok.
1 hafta geçtikten sonra günde minimum 300 hit alacak bir faucet sitesi olacak. Domaini ve hostingi almadım ancak herşey 3-4 gün içinde hazır olur.
Tekliflerinizi PM atın lütfen.

Neden kendiniz bir adsense hesabı açmıyorsunuz? Risk almak istemediğiniz için olabilir mi?
Adsense program kuralları açık ve net. (bakınız : Trafik Kaynakları, Ödeme programları sunan siteler ("işlem karşılığı ödeme yapan" siteler) )

adamlar hemde türkçe olarak çok güzel açıklamış:

"İşlem karşılığı ödeme" terimi, reklamları tıklayan, web'de gezinen, e-postaları okuyan veya diğer benzeri işleri yapan kullanıcılara ödeme yapma veya teşvikler sağlama taahhüdünde bulunan siteleri ifade eder. Bu tür sayfalara Google reklamları yerleştirmek, geçersiz gösterimlere veya tıklamalara yol açabileceğinden yasaktır. Benzer şekilde, esas olarak işlem karşılığı ödeme hizmetlerine trafik çeken veya bu tür hizmetlerin ele alındığı sitelerde reklam gösterilmesine izin verilmemektedir."

Amacı sadece reklam göstermek olan web sitelerine onay verilmemektedir.
Teklif verecek arkadaşları uyarmak isterim. Hal hazırda adsense hesabınızı aktif kullanıyorsanız yani 3-5 web siteniz bağlıysa ve düzenli bir geliriniz varsa
midyata pirince giderken eldeki bulgurdan olmayın. Program kurallarının ihlali durumunda adsense hesabınız tamamen banlanabilir.

Ama şu olur,
zamanında bir adsense hesabı açmışınız kendi blog sitenizde reklam dönüyordur. 5-6 ayda bir 200 TL kazancınız vardır. O zaman buyrun yapın.
yussuf89 (OP)
Legendary
*

View Profile
July 06, 2015, 08:52:50 PM

Yanlış bilmiyorsam adsense'in saçma sapan bir politikası var.
Bir blog sitesi açıp onay aldıktan sonra en çöp siteye bile adsense reklamı koyabiliyorsun.
Benim blog sitem var ancak adsense bir türlü onay vermedi, telif haklı içerik de yok ama her zaman farklı bir uyarı veriyor, google politikalarıyla uyumlu değil, yetersiz içerik, telif hakkı içeren bilmem ne, utanmasa başım ağrıyor diyecek  Grin

Ben normal blog sitemle onay alamazken adamın biri güzel bir siteyle onay alıp faucet sitesi açıyor, ona adsense ve adsense dışı reklam ekliyor (a-ads genellikle), reklama tıklamaya teşvik ediyor, pop-up reklam bile ekliyor ve adsense buna izin veriyor (veya görmüyor/görmezlikten geliyor)

İşte bu yüzden biriyle ortak olmak istiyorum.
Reklama tıklamaya teşvik, başka reklam ekleme gibi şeyler yapmayacağım.
Bakınız freebitco.in sitesine, aylardır adsense ile çalışıyor.
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
July 06, 2015, 11:06:12 PM

Yanlış bilmiyorsam adsense'in saçma sapan bir politikası var.
Bir blog sitesi açıp onay aldıktan sonra en çöp siteye bile adsense reklamı koyabiliyorsun.
Benim blog sitem var ancak adsense bir türlü onay vermedi, telif haklı içerik de yok ama her zaman farklı bir uyarı veriyor, google politikalarıyla uyumlu değil, yetersiz içerik, telif hakkı içeren bilmem ne, utanmasa başım ağrıyor diyecek  Grin

Ben normal blog sitemle onay alamazken adamın biri güzel bir siteyle onay alıp faucet sitesi açıyor, ona adsense ve adsense dışı reklam ekliyor (a-ads genellikle), reklama tıklamaya teşvik ediyor, pop-up reklam bile ekliyor ve adsense buna izin veriyor (veya görmüyor/görmezlikten geliyor)

İşte bu yüzden biriyle ortak olmak istiyorum.
Reklama tıklamaya teşvik, başka reklam ekleme gibi şeyler yapmayacağım.
Bakınız freebitco.in sitesine, aylardır adsense ile çalışıyor.

Aliserin faucetleri de adsense ile calisiyor. Onunla iletisim kurmayi denedin mi? O nasil kabul ettirmis sitelerine adsense?
yussuf89 (OP)
Legendary
*

View Profile
July 07, 2015, 12:28:04 AM

aliser'i, musluk sitelerini ve adsense ile çalıştığını biliyorum, o da başka bir siteyle (blog sitesi vs.) onay alıp eklemiştir herhalde
faucet sitesiyle onay alabildiyse, müsaitse bir pm atsın nasıl olduğunu Smiley
cakir
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1000

★ BitClave ICO: 15/09/17 ★

View Profile WWW
July 07, 2015, 01:00:03 AM

Teklifim;
Sitedeki adsense gelirinin %30'u benim olur. Ancak adsense reklamlarının üzerini kapatacak popup, slash vs reklam ekleyemezsin ,(pop under'da sıkıntı yok, site açıldığında ekranı kaplayan çarpıya basınca kapanan reklamlardan ekleyemezsin, siteye girildiğinde adsenseler tam olarak görünmeli).
Eğer adsense hesabım kapatılırsa 150 TL hesap için + Kesinleşen ve alamadığım sonraki ay ödemelerini senden talep ederim. (Yıllardır kullandığım 4-5 ayda bir 200+ tl ödeme aldığım hesaptır, reklam eklediğim sitelerde bir sıkıntı yok, yani benim sitelerim ban riski taşımıyor).
Site gelirinin sana ait %70'ini google ödemeyi gönderdiğinde o günkü kur üzerinden bitcoin olarak veya TL havale/eft olarak gönderirim.

Site gelir takibini teamviewer ile bağlanıp haftalık, aylık vs müsait olduğumda yapabilirsin.

,'#██+:                 
              ,█████████████'             
            +██████████████████           
          ;██████████████████████         
         ███████:         .███████`       
        ██████               ;█████'      
      `█████                   #████#     
      ████+                     `████+    
     ████:                        ████,   
    ████:    .#              █     ████   
   ;███+     ██             ███     ████  
   ████     ███'            ███.    '███, 
  +███     #████           ,████     ████ 
  ████     █████ .+██████: █████+    `███.
 ,███     ███████████████████████     ████
 ████     ███████████████████████'    :███
 ███:    +████████████████████████     ███`
 ███     █████████████████████████`    ███+
,███     ██████████████████████████    #███
'███    '██████████████████████████    ;███
#███    ███████████████████████████    ,███
████    ███████████████████████████.   .███
████    ███████████████████████████'   .███
+███    ███████████████████████████+   :███
:███    ███████████████████████████'   +███
 ███    ███████████████████████████.   ███#
 ███.   #██████████████████████████    ███,
 ████    █████████████████████████+   `███
 '███    '████████████████████████    ████
  ███;    ███████████████████████     ███;
  ████     #████████████████████     ████ 
   ███#     .██████████████████     `███+ 
   ████`      ;██████████████       ████  
    ████         '███████#.        ████.  
    .████                         █████   
     '████                       █████    
      #████'                    █████     
       +█████`                ██████      
        ,██████:           `███████       
          ████████#;,..:+████████.        
           ,███████████████████+          
             .███████████████;            
                `+███████#,               
koinsever
Hero Member

Activity: 882
Merit: 524

For Rent

View Profile
July 08, 2015, 08:58:12 AM

adsense bir kere bana "kendi sitenizi gezerken reklamları görüp tıklayıp o siteye gitmek istemenizi anlıyoruz. bu durum kadar doğal bir şey yok. biz zaten bu tıklamalarınızı sayımdan düşüyoruz. ancak bunu sadece gelir sağlamak için sürekli halde yaparsanız hesabınız bloke olabilir." diye inceden bi tehdit etmişti. birde "sayfayı terketmeden önce reklamlara tıklayın" yazmıştım onun da kaldırılmasını istediler.

diyeceğim o ki adsense google'ın çok sıkı ve ciddi çalışan bir servisi. eğer kurallara uyarsanız banlanmazsınız. ayrıca öyle youtubedaki gibi zart diye banlama yok. önce bir uyarı atıyorlar. kuralı hatırlatıyorlar. düzeltmezseniz banlıyorlar. servisi kötü tanıtmayalım Smiley

For rent...
Pages: [1]
  Print  

Jump to: