Bitcoin Forum
May 05, 2024, 05:29:12 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Dizi Önerileri  (Read 7879 times)
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
July 14, 2015, 05:06:42 PM

Konuyu trolleyenler Selena gibi bir başyapıtı eklemeyi unutmuş.

Selena, 2006 yılında atv'de yayınlanmaya başlayan bir bilim kurgu ve komedi türü televizyon dizisi. Vikipedi
1714930152
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714930152
Reply with quote  #2

1714930152
Report to moderator
1714930152
Hero Member
*

Ignore
1714930152
Reply with quote  #2

1714930152
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714930152
Hero Member
*

Ignore
1714930152
Reply with quote  #2

1714930152
Report to moderator
1714930152
Hero Member
*

Ignore
1714930152
Reply with quote  #2

1714930152
Report to moderator
1714930152
Hero Member
*

Ignore
1714930152
Reply with quote  #2

1714930152
Report to moderator
ingiltere
Legendary
*

Activity: 2982
Merit: 1485

Rollbit.com Crypto Futures

View Profile
July 16, 2015, 12:07:42 AM

Person of Interest'i izlemenizi kesinlikle öneririm, şu ana kadar izlediğim en iyi dizi diyebilirim dördüncü sezonu bitirmiş bulunmakta ve her bölümü ağzım açık izliyorum

Onun ilk bölümlerini izlemiştim gerçekten çok iyi bir konusu var. Sonra fırsat bulamadım uygun bir zamanda yeniden başlamayı düşünüyorum.
Üçüncü ve dördüncü sezonda konu daha gelişiyor fakat ilk iki sezon da çok güzel gerçekten, bittikten sonra bir boşluk oluştu şu an Dr. Who'ya başladım bir de South Park izliyorum
Doctor Who candır, gerisi heyecandır Smiley

Person of interest de güzel dizidir, ancak çok fazla "heroizm" var onda, herif o kadar vuruldu ölmedi, bizim polat alemdar'ı geçti john...

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
Starin
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 250

Infected Mushroom

View Profile WWW
July 16, 2015, 01:30:31 AM

Ben de sıkı bir Whovian'ım. Klasik seriyi izlersem tam olacak. Bu arada Peter Capaldi'yi beğenmeyenleri anlamak mümkün değil. Ecclestone'dan sonra favorim oldu. Zaten uzun zamandır takip ediyordum. Sıkı Whovianlar bilir kendisi Donnalı dördüncü sezonda Pompei bölümünde Romalı aile babasını oynamıştı. Aynı zamanda Kaptan Jack Herkess Etrafında Torchwood'u konu alan ve güzel mi güzel Cardiff'te geçen spin-off dizisi Torchwood'un üçüncü sezonu olan Children Of Earth'de de çok iyi bir performansı vardı. Bu vesileyle söyliyeyim, mutlaka Torchwood'u izleyin.

Deathwing
Legendary
*

Activity: 1638
Merit: 1328

Stultorum infinitus est numerus

View Profile WWW
July 16, 2015, 02:41:13 AM

Person of Interest, The Last Ship, Doctor Who, Sherlock, Hawaii Five-O, CSI, NCIS, NCIS: LA felan filan, güzel bunlar Smiley
cakir
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1000

★ BitClave ICO: 15/09/17 ★

View Profile WWW
July 16, 2015, 09:16:22 AM

Ben de sıkı bir Whovian'ım. Klasik seriyi izlersem tam olacak. Bu arada Peter Capaldi'yi beğenmeyenleri anlamak mümkün değil. Ecclestone'dan sonra favorim oldu. Zaten uzun zamandır takip ediyordum. Sıkı Whovianlar bilir kendisi Donnalı dördüncü sezonda Pompei bölümünde Romalı aile babasını oynamıştı. Aynı zamanda Kaptan Jack Herkess Etrafında Torchwood'u konu alan ve güzel mi güzel Cardiff'te geçen spin-off dizisi Torchwood'un üçüncü sezonu olan Children Of Earth'de de çok iyi bir performansı vardı. Bu vesileyle söyliyeyim, mutlaka Torchwood'u izleyin.

Whovian'ların bir çoğu bu sebeple karşı çıktı Capaldi'nin Doctor'u oynamasına. "Aynı dizide (kolu da olsa konuları vs paralel, aynı dizi sayılırlar) 2 farklı rolü nası oynar bu" falan.

,'#██+:                 
              ,█████████████'             
            +██████████████████           
          ;██████████████████████         
         ███████:         .███████`       
        ██████               ;█████'      
      `█████                   #████#     
      ████+                     `████+    
     ████:                        ████,   
    ████:    .#              █     ████   
   ;███+     ██             ███     ████  
   ████     ███'            ███.    '███, 
  +███     #████           ,████     ████ 
  ████     █████ .+██████: █████+    `███.
 ,███     ███████████████████████     ████
 ████     ███████████████████████'    :███
 ███:    +████████████████████████     ███`
 ███     █████████████████████████`    ███+
,███     ██████████████████████████    #███
'███    '██████████████████████████    ;███
#███    ███████████████████████████    ,███
████    ███████████████████████████.   .███
████    ███████████████████████████'   .███
+███    ███████████████████████████+   :███
:███    ███████████████████████████'   +███
 ███    ███████████████████████████.   ███#
 ███.   #██████████████████████████    ███,
 ████    █████████████████████████+   `███
 '███    '████████████████████████    ████
  ███;    ███████████████████████     ███;
  ████     #████████████████████     ████ 
   ███#     .██████████████████     `███+ 
   ████`      ;██████████████       ████  
    ████         '███████#.        ████.  
    .████                         █████   
     '████                       █████    
      #████'                    █████     
       +█████`                ██████      
        ,██████:           `███████       
          ████████#;,..:+████████.        
           ,███████████████████+          
             .███████████████;            
                `+███████#,               
leps
Hero Member

Activity: 918
Merit: 1001

View Profile
July 16, 2015, 09:31:04 AM

Dr. who
Farscape
Stargate serileri
Heroes
Dracula(1 sezonda bitti)
Buffy the vampire slayer
Angel
Carnival(kısa surdu buda)
Six feet under
Bones
Suits
True Blood
Elemantery
Forever

daha vardir sanirim ama simdi aklima bunlar geldi:)

j-drama

35 years old high school student
Dragon sakura
Gokusen
Hammer seasion
Hotaru no hikari
Kamen teacher

k-drama

God of war
49 days
burda cok fazla var:)
Starin
Sr. Member

Infected Mushroom

View Profile WWW
July 16, 2015, 09:50:53 AM

Whovian'ların bir çoğu bu sebeple karşı çıktı Capaldi'nin Doctor'u oynamasına. "Aynı dizide (kolu da olsa konuları vs paralel, aynı dizi sayılırlar) 2 farklı rolü nası oynar bu" falan.

Çok saçma. Karen Gillian da aynı bölümde büyücü kızlardan biriydi. Birinci sezon üçüncü bölümde Eva Myles hizmetçi kız, Torchwood'un Gwen Cooper. Gerçi dördüncü sezon finalinde onu bağladılar tatlı bi şekilde, belki bilirsin. Yani kısaca bana göre problem değil. Capaldi çok sıkı bir Doktor Who fanı. Bence yeni doktora da cuk diye oturdu. Tennent'ın fazla duygusal, Matt'in ise fazla artist doktorundan sonra ben şahsen Ecclestone tarzı bir doktor istiyordum. Uzaylı gibi uzaylı, insan duygularına soğuk yaklaşan falan (mesela 8. Sezonda Clara'nın yüz ifadeleri ile ilgili yaptığı yorumlar çok hoştu). Tercih meselesi ama tabii.

He bi de 50. Yıl özel bölümde John Hurt'ü tek (8 ile 9'un arasına girdi) bölümlük doktor yaptılar, üstelik bütün sezon Matt'e eleventh dedikten sonra. Bu dizinin yapısı gereği herşey uygun ve mümkün. Sıkı bir takipçi olunca bunu kabullenmek zorunda kalıyorsunuz. Bu arada 3. Sezon 10. Bölüm Blink. İzleyin, izlettirin.

hunterwolf
Legendary
*

Activity: 1108
Merit: 1002

View Profile
July 16, 2015, 07:33:17 PM

Çok saçma. Karen Gillian da aynı bölümde büyücü kızlardan biriydi. Birinci sezon üçüncü bölümde Eva Myles hizmetçi kız, Torchwood'un Gwen Cooper. Gerçi dördüncü sezon finalinde onu bağladılar tatlı bi şekilde, belki bilirsin. Yani kısaca bana göre problem değil. Capaldi çok sıkı bir Doktor Who fanı. Bence yeni doktora da cuk diye oturdu. Tennent'ın fazla duygusal, Matt'in ise fazla artist doktorundan sonra ben şahsen Ecclestone tarzı bir doktor istiyordum. Uzaylı gibi uzaylı, insan duygularına soğuk yaklaşan falan (mesela 8. Sezonda Clara'nın yüz ifadeleri ile ilgili yaptığı yorumlar çok hoştu). Tercih meselesi ama tabii.

He bi de 50. Yıl özel bölümde John Hurt'ü tek (8 ile 9'un arasına girdi) bölümlük doktor yaptılar, üstelik bütün sezon Matt'e eleventh dedikten sonra. Bu dizinin yapısı gereği herşey uygun ve mümkün. Sıkı bir takipçi olunca bunu kabullenmek zorunda kalıyorsunuz. Bu arada 3. Sezon 10. Bölüm Blink. İzleyin, izlettirin.

Capaldi sıkı bir Doktor Who fanı olabilir ama ben de pek yakıştıramadım açıkçası role. Matt ilk başladığında o da tuhaf gelmişti, bir kaç bölüm sonra en sevdiğim doktor oldu. Ama Capaldi o ışığı veremiyor nedense. Ayrıca benim favori bölümüm de blink, nice bilim kurgu filmlerinden daha güzel bir kurguya sahip.
Starin
Sr. Member

Infected Mushroom

View Profile WWW
July 16, 2015, 08:56:49 PM

Zevk meselesi abi tabii. Bana da Matt'le Tennant fazla cıvık geliyordu. Klasik seriyi izleyenler bilir (ben kesik kesik bir kaç sezonluk bölüm izledim), doktorların böyle garip bir mesafeleri var hep insanlarla. Tennant döneminde zart zurt sarılma, Matt'de sürekli Amy-Rory-Doctor aşk üçgeni beni baymıştı. 8. sezonda Capaldi'nin mesela insan ilişkilerine yabancılığı, ölüm karşısındaki kayıtsızlığı falan tam aradığım doktor tipi. Ha ayrıca aktör olarak da cuk diye oturduğunu düşünüyorum. Belki hatırlarsınız Matt'in doktor olacağı açıklandığında bi caps vardı, sonraki doktor bebek oluyordu. William Hartnell'ın da 55 yaşında doktor olduğunu göz önüne alırsak yaşlı imaj daha hoşuma gidiyor.

Magician dalgası sezon boyunca aralarda hep görüldü. Cheesy

Bir de genel olarak dizinin yapısında ciddi bir değişim var, zaten Moffat geldiğinden beri başlayan bir değişim bu. Çekimleriyle falan tipik bir İngiliz dizisi olmaktan biraz da Hollywood'lu efektli bir yapıya geçildi, geçiliyor. Hikayeler de acaipleşiyor. Bakalım nereye gidecek. Ben şahsen Capaldi'yi sevdim ama Moffat istifa diyorum artık.

(Blink'in yazarı Moffat, ilk Doctor Who scripti)

olcaytu2005
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
July 17, 2015, 06:59:31 PM

Pardon tekrar konuya girdim ama en baba diziyi yazmayı unutmuşum. Tabiki de Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi Smiley Bunu espri olsun diye söylemiyorum gayet ciddiyim. Tam anlamıyla bir başyapıt Smiley
leps
Hero Member

Activity: 918
Merit: 1001

View Profile
July 17, 2015, 07:15:57 PM

Pardon tekrar konuya girdim ama en baba diziyi yazmayı unutmuşum. Tabiki de Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi Smiley Bunu espri olsun diye söylemiyorum gayet ciddiyim. Tam anlamıyla bir başyapıt Smiley

kesinlikle haklısın. Nasıl unuttum bende o arada bilmiyorum amiri:)
oli123123
Legendary
*

Activity: 1445

View Profile
July 18, 2015, 10:32:20 AM

Person of Interest'i izlemenizi kesinlikle öneririm, şu ana kadar izlediğim en iyi dizi diyebilirim dördüncü sezonu bitirmiş bulunmakta ve her bölümü ağzım açık izliyorum

Onun ilk bölümlerini izlemiştim gerçekten çok iyi bir konusu var. Sonra fırsat bulamadım uygun bir zamanda yeniden başlamayı düşünüyorum.
Üçüncü ve dördüncü sezonda konu daha gelişiyor fakat ilk iki sezon da çok güzel gerçekten, bittikten sonra bir boşluk oluştu şu an Dr. Who'ya başladım bir de South Park izliyorum

Person of interest de güzel dizidir, ancak çok fazla "heroizm" var onda, herif o kadar vuruldu ölmedi, bizim polat alemdar'ı geçti john...
Biraz öyle, ne zaman birisinin kafasına silah doğrultulsa John çıkıp adamı indiriyordu fakat üçüncü sezondan sonra azaldı biraz o olay, beşinci sezon son sezon olabilir demiş Michael Emerson Reddit'te yaptığı Ama'de.
emrebey
Sr. Member

Activity: 476

View Profile
July 18, 2015, 01:41:49 PM

mr.robot baya iyi gidiyor ve yeni bir dizi. tavsiye ederim. muhtemelen ilerleyen bölümlerde bitcoin'e de değinirler. teknoloji olarak oldukça ilginç bir dizi.
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3136
Merit: 1516

View Profile WWW
July 19, 2015, 10:12:32 AM

ismini hatırlayamıyorum şimdi cnbce de bir dizi vardı.
süpper bir izleme sistemi varmış tüm abd yi izliyormuş gözlüklü bi adam yapmış bunu, bide asker emeklisi rambo kılıklı bi adam var.
bunlara yardımcı olan şişko bir polis ve zenci bir dedektif kadın var felan.
böyle bilgisayar başına iş gelecek kişileri bu gözlüklüye bildiriyor, bunlarda gidip kurtarıyorlar felan.
enteresan adam mıydı neydi ismi hatırlayamadım baya bir izliyordum tavsiye ederim.
cakir
Legendary
*

Activity: 1274

★ BitClave ICO: 15/09/17 ★

View Profile WWW
July 19, 2015, 11:10:59 AM

ismini hatırlayamıyorum şimdi cnbce de bir dizi vardı.
süpper bir izleme sistemi varmış tüm abd yi izliyormuş gözlüklü bi adam yapmış bunu, bide asker emeklisi rambo kılıklı bi adam var.
bunlara yardımcı olan şişko bir polis ve zenci bir dedektif kadın var felan.
böyle bilgisayar başına iş gelecek kişileri bu gözlüklüye bildiriyor, bunlarda gidip kurtarıyorlar felan.
enteresan adam mıydı neydi ismi hatırlayamadım baya bir izliyordum tavsiye ederim.

Grin Grin Grin

Person of interest'ten bahsediyorsun. Kurtlar vadisi Amerika orası Tongue @ingiltere demiş gerçi Polat Alemdar diye Grin

,'#██+:                 
              ,█████████████'             
            +██████████████████           
          ;██████████████████████         
         ███████:         .███████`       
        ██████               ;█████'      
      `█████                   #████#     
      ████+                     `████+    
     ████:                        ████,   
    ████:    .#              █     ████   
   ;███+     ██             ███     ████  
   ████     ███'            ███.    '███, 
  +███     #████           ,████     ████ 
  ████     █████ .+██████: █████+    `███.
 ,███     ███████████████████████     ████
 ████     ███████████████████████'    :███
 ███:    +████████████████████████     ███`
 ███     █████████████████████████`    ███+
,███     ██████████████████████████    #███
'███    '██████████████████████████    ;███
#███    ███████████████████████████    ,███
████    ███████████████████████████.   .███
████    ███████████████████████████'   .███
+███    ███████████████████████████+   :███
:███    ███████████████████████████'   +███
 ███    ███████████████████████████.   ███#
 ███.   #██████████████████████████    ███,
 ████    █████████████████████████+   `███
 '███    '████████████████████████    ████
  ███;    ███████████████████████     ███;
  ████     #████████████████████     ████ 
   ███#     .██████████████████     `███+ 
   ████`      ;██████████████       ████  
    ████         '███████#.        ████.  
    .████                         █████   
     '████                       █████    
      #████'                    █████     
       +█████`                ██████      
        ,██████:           `███████       
          ████████#;,..:+████████.        
           ,███████████████████+          
             .███████████████;            
                `+███████#,               
hunterwolf
Legendary
*

Activity: 1108
Merit: 1002

View Profile
July 19, 2015, 05:31:58 PM

Biraz öyle, ne zaman birisinin kafasına silah doğrultulsa John çıkıp adamı indiriyordu fakat üçüncü sezondan sonra azaldı biraz o olay, beşinci sezon son sezon olabilir demiş Michael Emerson Reddit'te yaptığı Ama'de.

Güzel filmde ben de o konudan rahatsızdım. Daha doğrusu benzer dizilerin çoğunda da aynı sorun var. Dizinin hikayesini sevdiğinden, tamam adam eşsiz rambo gibi diye kabul ediyorsun. Yeri geliyor 40 kişiyi indiriyor tek başına, yeri geliyor 2 kişi karşısında sıkıştık, çıkış yolu yok diye kalıyorlar falan. Senaryo konuyu bağlamak için öyle yazılıyor ama saçma mı dersen saçma. Yani tutarlılık olmuyor.
oli123123
Legendary
*

View Profile
July 19, 2015, 06:48:56 PM

Güzel filmde ben de o konudan rahatsızdım. Daha doğrusu benzer dizilerin çoğunda da aynı sorun var. Dizinin hikayesini sevdiğinden, tamam adam eşsiz rambo gibi diye kabul ediyorsun. Yeri geliyor 40 kişiyi indiriyor tek başına, yeri geliyor 2 kişi karşısında sıkıştık, çıkış yolu yok diye kalıyorlar falan. Senaryo konuyu bağlamak için öyle yazılıyor ama saçma mı dersen saçma. Yani tutarlılık olmuyor.

Son iki sezonda o olay biraz daha azaldı, ilk iki sezonda ana karakterlere hemen hemen bir şey olmuyor, bizimkiler hep kazanıyordu ama artık öyle değil ama Person of Interest konusunda üzüldüğüm konu böyle bir dizinin hakettiği değeri alamadığı, sezon 5  muhtemelen sonuncu sezon olacak ve 13-15 bölüm içerecek ratingler azaldığı için  Sad
xRaVeNx
Legendary
*

Activity: 980
Merit: 1011

View Profile
July 30, 2015, 12:22:50 PM
Last edit: July 30, 2015, 03:50:40 PM by xRaVeNx

Yazıklar olsun bir kişi bile ismini yazmamış.
Fringe efsane bilim kurgu dizisidir. 5 sezon oynadı finalini yaptılar.
Konu bakımından FBI deli denicek kadar akıllı bir doktorla insanın sınırlarını zorlayan güzel bir bilim kurgu dizisi.Eğer bir canavar görünce buda nerden çıkmış nasıl olmuş diyorsanız. Bu dizide herşeyin bilimsel teorisi mevcut.
oli123123
Legendary
*

View Profile
July 30, 2015, 12:58:01 PM

Fringe efsane bilim kurgu dizisidir. 5 sezon oynadı fibalini yaptılar.
Konu bakımından FBI deli denicek kadar akıllı bir doktorla insanın sınırlarını zorlayan güzel bir bilim kurgu dizisi.Eğer bir canavar görünce buda nerden çıkmış nasıl olmuş diyorsanız. Bu dizide herşeyin bilimsel teorisi mevcut.
Breaking Bad'e başladım ilk sezonu bitirdim, bittikten sonra Fringe izleyebilirim belki, Breaking Bad çok güzel gibi daha önceden izlememiştim
xRaVeNx
Legendary
*

Activity: 980
Merit: 1011

View Profile
July 30, 2015, 03:49:40 PM

Fringe efsane bilim kurgu dizisidir. 5 sezon oynadı fibalini yaptılar.
Breaking Bad'e başladım ilk sezonu bitirdim, bittikten sonra Fringe izleyebilirim belki, Breaking Bad çok güzel gibi daha önceden izlememiştim
Fringe başlamanızı aşırı tavsiye ederim. Breaking bad beni tatmin etmedi beklentim biraz fazlaydı o konu üzerine dahada güzel bir dizi umuyordum. Hayal gücüm beklentimi yükseltti. Fakat Fringe beklentimi karşılamıştı. Ilk bir kaç bölüm giriş bölümleri olduğundan can sıkabilir.

Süpernatural da seyredilmesi gereken güzel bir dizidir. 5 senedir takipdeyim.
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: