Bitcoin Forum
May 07, 2024, 07:17:11 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12]  All
  Print  
Author Topic: Sıcak Fırsatlar  (Read 25353 times)
oli123123 (OP)
Legendary
*

Activity: 1445
Merit: 1000

View Profile
April 09, 2017, 01:30:46 PM

Arkadaşlar Kitapyurdunda ayın enparalılarına özel kampanya var benim çok hoşuma gitti valla 2-3 karttan birden kullandım Smiley 30 tl ve üzeri alışverişlerinizde 15 tl indirim oluyor detaylar için size link bırakıyım ilgilenen arkadaşlar baksın.

http://www.kitapyurdu.com/index.php?route=information/information&information_id=119
Bunu görmemiştim, teşekkürler işime yarayacak  Smiley
1715066231
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715066231
Reply with quote  #2

1715066231
Report to moderator
1715066231
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715066231
Reply with quote  #2

1715066231
Report to moderator
The grue lurks in the darkest places of the earth. Its favorite diet is adventurers, but its insatiable appetite is tempered by its fear of light. No grue has ever been seen by the light of day, and few have survived its fearsome jaws to tell the tale.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
John Wick
Full Member

Activity: 232
Merit: 100

View Profile
April 09, 2017, 02:57:18 PM

Sağlam DRONE indirim istiyorum... HASTASIYIM DRONE ların
Gümrükten geçiyor mu? Birkaç hafta önce Hubsan X4 H107C aldım Amazon'dan, geri döndü geçmesi yasaklı eşya olarak işaretlendiğinden.

Ben daha büyük bir drone siparişi verdim. O da geçmedi. Ama herkes satın alıyor donanımhaber forumunda görüyorum ben sürekli. Anlamadım gitti.  Huh
by rallier
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1334

just in case

View Profile WWW
April 09, 2017, 08:56:30 PM

Gümrükten geçiyor mu? Birkaç hafta önce Hubsan X4 H107C aldım Amazon'dan, geri döndü geçmesi yasaklı eşya olarak işaretlendiğinden.

Ben daha büyük bir drone siparişi verdim. O da geçmedi. Ama herkes satın alıyor donanımhaber forumunda görüyorum ben sürekli. Anlamadım gitti.  Huh

önceden bende almıştım yurt dişi alişveriş vergisiz limitler düştüüğü için taklma ihtmlleri arttı almıyrum dha hiç birşey limite yakın ve üzeri

signature not found.
oli123123 (OP)
Legendary
*

Activity: 1445
Merit: 1000

View Profile
April 09, 2017, 09:52:37 PM

Ben daha büyük bir drone siparişi verdim. O da geçmedi. Ama herkes satın alıyor donanımhaber forumunda görüyorum ben sürekli. Anlamadım gitti.  Huh

önceden bende almıştım yurt dişi alişveriş vergisiz limitler düştüüğü için taklma ihtmlleri arttı almıyrum dha hiç birşey limite yakın ve üzeri
Gümrük vergisi değil sorun, zaten Amazon'da alırken gümrük vergisini ödedim, direk gümrükten geçmedi  Sad
by rallier
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1334

just in case

View Profile WWW
April 10, 2017, 03:39:57 AM

Gümrük vergisi değil sorun, zaten Amazon'da alırken gümrük vergisini ödedim, direk gümrükten geçmedi  Sad

oha buna da ilk kez denk geliyorum peşini bırakma iç etmeye çalıştıklarıda oluyor çok ürünler kalıyor paylaşıyorlar aralarında tanıdıgım vardı çalışmış gümrükte kendi anlatıyordu.

signature not found.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
April 10, 2017, 06:27:32 AM

Dronelar icin bir düzenleme gelmişti. Bir Araştırın o yüzden geçmemiş olabilir. belirli büyüklük ağırlık üstü kayıt falan istiyorlardı. Eğer gümrüğünü ödemenize rağmen geçmediyse bundan olabilir. Yasaklanmış olma ihtimali yüksek.
Organik pamuk bile yasaklı ürünler arasında ondan drone yasaklı olması bana garip gelmiyor.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12]  All
  Print  

Jump to: