Bitcoin Forum
May 15, 2024, 06:39:00 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Devam: 1 Kasımda HDP baraj altında kalacak diyen mhana  (Read 571 times)
designerusa (OP)
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
September 30, 2015, 11:28:54 PM

2. Millet kime oy vereceğini biliyor zatende %4 lük kaymak kesim milletin kaderiyle oynuyor aslında.

Buradaki %4'luk kesimi hangi veriye dayanarak buldunuz. Insanlarla beraber mi sandiga girdiniz? Sandiklara gizli kamera mi yerlestirdiniz?
Vicdandan bahseden vicdansiz kolpanin onde gidenisiniz.
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3150
Merit: 1516

View Profile WWW
October 01, 2015, 06:14:38 PM

2. Millet kime oy vereceğini biliyor zatende %4 lük kaymak kesim milletin kaderiyle oynuyor aslında.

Buradaki %4'luk kesimi hangi veriye dayanarak buldunuz. Insanlarla beraber mi sandiga girdiniz? Sandiklara gizli kamera mi yerlestirdiniz?
Vicdandan bahseden vicdansiz kolpanin onde gidenisiniz.

aldıkları oy oranından baraj sınırını çıkarında kalan rakam yaklaşık %4.
ve adamlar kendileri bile inanamadı aldıkları oy oranına :
selo nun sonuçlar belli olduktan sonra ilk açıklamasından :
"Bize emaneten oy vererek de HDP’nin demokratik siyasetin önünü açmak isteyenleri de mahcup etmeyeceğiz."

ben sizlerle tartışmak isteseydim konuyu kitlemez birilerinin gayet ciddi bir konuda sırf post kasmak için sataşmalarına üşenmeden tek tek cevap verirdim.
ancak bu denli önemli bir meselenin  bu forum üyeleri için hiçbir sorun teşkil etmediğini. olayın benim kendi kuruntum olduğuna forum üyelerince linç edilmeye çalışılınca anladım ve konuyu kitledim.

buraya ne yazarsanız yazın cevap vermeyeceğim.
"vicdansız kolpa" hakaretinizi de size aynen iade ediyorum.

frank0929
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
October 01, 2015, 07:11:40 PM

Arkadaşın belli ki tartışma kültürü yok, konuyu kilitleyip kaçmış. Bırakın kendi haline. Cheesy
Pages: [1]
  Print  

Jump to: