Bitcoin Forum
May 26, 2024, 04:54:02 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Kazanmak için en iyi yöntem ?  (Read 13383 times)
hellfire35 (OP)
Newbie
*

Activity: 25
Merit: 0

View Profile
October 19, 2015, 02:20:25 PM

Arkadaşlar bitcoin işine yeni girdim, tecrübeli olan arkadaşlardan biraz bilgi istiyorum acaba kazanmak için neler yapabiliriz, en kazançlı yöntem hangisidir ? Kazı işi mi, al - sat işlemleri mi, ayrıca sıfırdan başlayıp kazanabileceğimiz yöntemler var mı ? Musluk siteleri diye bişey duydum ama çok az kazandırıyolarmış galiba.. Bu soruları bana yanıtlarsanız gerçekten çok memnun olurum
frank0929
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
October 19, 2015, 02:22:42 PM

Madencilik ve al-sat çok fazla bilgi gerektiriyor. Önce forumu okuyarak bu teknolojiyi anlamalı ve kendini geliştirmelisin. Bilgi olmadan para kazanılmaz.
olcaytu2005
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
October 19, 2015, 02:51:35 PM

En kazançlı yöntem forumdaki her konuyu okuyarak bilgi sahibi olmaktır. Daha sonra tecrübe . Forumdakilerin tecrübelerinden yararlanarak para kazanamazsın ama bu tecrübeler senin para kaybetmeni önler.

Musluk siteleriyle başla. Sonra ufak miktarlar ile al Sat yap. Sonra altcoin piyasasını takip et ve yeni çıkan coinleri kazmayı öğren. Vesaire...
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3164
Merit: 1517

View Profile WWW
October 19, 2015, 03:13:51 PM

En kazançlı yöntem forumdaki her konuyu okuyarak bilgi sahibi olmaktır. Daha sonra tecrübe . Forumdakilerin tecrübelerinden yararlanarak para kazanamazsın ama bu tecrübeler senin para kaybetmeni önler.

Musluk siteleriyle başla. Sonra ufak miktarlar ile al Sat yap. Sonra altcoin piyasasını takip et ve yeni çıkan coinleri kazmayı öğren. Vesaire...

* Hesabını eskit. imza kampanyasına katılabilir hale gelir gelmez yobit.net in imza kampanyasına katıl.
* imza kampanyasından gelen btc ile yobit.net de al-sat denemeleri yap.
* blockchain.info da hesap aç bir tane.
* evde tv izlerken notebook kucağında olsun. aç chrome u takıl şu faucetlere:
FastSatoshi.org (Claim and Win Every 1 minutes)
SatoshiSky.org (Claim and Win Every 5 minutes)
SatoshiCountry.org (Claim and Win Every 15 minutes)
SatoshiGarden.org (Claim and Win Every 30 minutes)
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
October 19, 2015, 04:36:01 PM

bende yeniyim bu konuda seni uyarmak istiyorum.
kazanmak için kumar sitelerinden ve ponzilerden uzak dur.
ilk başta kazanırsın sonra tüm cüzdanını boşaltır bu siteler.
tecrübeyle sabittir.
sakın eğlence amacıyla falan kumar oynuyorum diyip kendini kandırma ,kaybettikçe zararını telafi için daha çok yatırıyorsun.

altcoin_trader
Full Member

Activity: 168
Merit: 100

View Profile
October 19, 2015, 05:40:01 PM

Bende yeniyim,
kendimce izlediğim yol şöyle oldu:
Bir kaç aydır pasif olarak forumu okuyordum.
Önce musluk sitelerine takıldım bir süre,
akabinde btcturk.com da bir hesap açıp 100TL gönderip btc aldım.
Bir süre bu btc ile ne yapacağımı bilemeden bekledim sonra poloniex.com u keşfettim ve hacmi yüksek altcoin lerde (eth, xdn, bytecoin, doge, xmr) minik alsatlar yapmaya başladım.
2 ayda alım satım yapa yapa 100 TL yi 115 TL yaptım. sonra bir alıp yapıp elimde patlattım ve sermaye 60 TL ye indi Smiley
forumda dolanırken dürüst bir ponzi buldum battı balık yan gider diyerek tüm btc yi gönderdim batarsa batsın mantığı ile honestdoubler miydi neydi. btc yi 100 saat de 2 ye katladım Smiley
sonra da tövbe ettim böyle bir siteye para yatırmamaya. yine poloniex de alsat yapıyorum.

frank0929
Sr. Member

Activity: 448

View Profile
October 19, 2015, 07:29:35 PM

Sakın Yobite katılma. Anında takibe girersin ve kısa sürede banlanırsın. Yeni üyelerin yaşadığı en büyük sıkıntı bu. Mesaj başı para kazanıldığını duyan gelip bir şeyler öğrenmeden forumda spam yapıyor ve sonunda banlanıyor.
hellfire35 (OP)
Newbie
*

Activity: 25

View Profile
October 19, 2015, 09:55:59 PM

Cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar, forumda kısa bir gezinti yaptım ve imza kampanyalarının gayet kazançlı olduğunu gördüm, forumdaki aktifliğe para ödüyolarmış, bu değerlendirilebilir, ayrıca bu imzadan gelen paralarla ufak ufak al - sat yapmaya da başlayabilirim.  Faucet olarak tabir edilen sitelerle de elimden geldiği kadar ilgileneceğim ve kazanacağım, artı olarak bitcoin cüzdan için ne önerirsiniz, blockchain kullanmayı düşünüyorum fakat site ara ara bakıma giriyormuş galiba öyle durumlarda hesaptaki bitcoinimi nasıl kullanabilirim yani herşeyim blockchain'in elinde olsun istemiyorum sonuçta dijital ortam. Misal sitenin gitmesi durumunda bizim bitcoinlerde gidecek, bunun önlemi nasıl alınıyor, lütfen yorumlarınızı eksik etmeyin, kazançlı yöntemler konusunda fikirlerinizi bolca sunun
olcaytu2005
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
October 20, 2015, 03:29:34 AM

Cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar, forumda kısa bir gezinti yaptım ve imza kampanyalarının gayet kazançlı olduğunu gördüm, forumdaki aktifliğe para ödüyolarmış, bu değerlendirilebilir, ayrıca bu imzadan gelen paralarla ufak ufak al - sat yapmaya da başlayabilirim.  Faucet olarak tabir edilen sitelerle de elimden geldiği kadar ilgileneceğim ve kazanacağım, artı olarak bitcoin cüzdan için ne önerirsiniz, blockchain kullanmayı düşünüyorum fakat site ara ara bakıma giriyormuş galiba öyle durumlarda hesaptaki bitcoinimi nasıl kullanabilirim yani herşeyim blockchain'in elinde olsun istemiyorum sonuçta dijital ortam. Misal sitenin gitmesi durumunda bizim bitcoinlerde gidecek, bunun önlemi nasıl alınıyor, lütfen yorumlarınızı eksik etmeyin, kazançlı yöntemler konusunda fikirlerinizi bolca sunun

Kontrolün sende olmasını istiyorsan cüzdan olarak Bitcoin çekirdeğini kullan. Bunun dışında multibit, electrum gibi çabuk senkronize olan hafif cüzdanlarda kullanabilirsin. 3.parti cüzdanlarda bitcoinlerin kontrolü sende değildir. Ufak tefek miktarlar için xapo, Blockchain.info vb.. 3.parti cüzdanlar kullanabilirsin ama sen yinede paranı kimseye emanet etme. Bitcoin çekirdeği yada multibit, electrum kullan.
xRaVeNx
Legendary
*

Activity: 980
Merit: 1011

View Profile
October 20, 2015, 07:24:23 AM

Olcaytu ya katılıyorum tek bir farkla bitcoin çekirdeğini halen senkronize edemedim hep aynı sorun ve kafam şişti. Light cüzdanlar daha kullanışlı fakat onlarında çekip gitme durumu mevcut. En kesini bitcoin çekirdeği zaten o giderse bitcoin biter Smiley.
kripto para
Hero Member

Activity: 644
Merit: 501

View Profile
October 23, 2015, 09:36:49 PM

Olcaytu ya katılıyorum tek bir farkla bitcoin çekirdeğini halen senkronize edemedim hep aynı sorun ve kafam şişti. Light cüzdanlar daha kullanışlı fakat onlarında çekip gitme durumu mevcut. En kesini bitcoin çekirdeği zaten o giderse bitcoin biter Smiley.
Lightweight cüzdanların nasıl bir çekip gitme durumu var? Bahsettiğin "online" cüzdan olmasın sakın?
xRaVeNx
Legendary
*

View Profile
October 25, 2015, 04:48:00 PM

Lightweight cüzdanların nasıl bir çekip gitme durumu var? Bahsettiğin "online" cüzdan olmasın sakın?

Light Cüzdanlar Bir ağa bağlıdır ve oradan senkron olurlar. Bu cüzdanın sağlayıcısı blok zincirini kendi serverından verdiğini düşünürsek. Cüzdanın senkron olduğu server kapatılırsa tüm cüzdan ve bakiyenizde onlarla mahsurkalabilir. Tabiki Önem alma durumuda mevcut. Sonuçda Cüzdanın bağlı olduğu serverı kimin elinde tuttuğuna bağlı bu durum.
kripto para
Hero Member

View Profile
October 25, 2015, 06:36:03 PM

Light Cüzdanlar Bir ağa bağlıdır ve oradan senkron olurlar. Bu cüzdanın sağlayıcısı blok zincirini kendi serverından verdiğini düşünürsek. Cüzdanın senkron olduğu server kapatılırsa tüm cüzdan ve bakiyenizde onlarla mahsurkalabilir. Tabiki Önem alma durumuda mevcut. Sonuçda Cüzdanın bağlı olduğu serverı kimin elinde tuttuğuna bağlı bu durum.
Full of BS.

Lightweight cüzdanlarda private key kontrolü tamamen kullanıcıdadır. Bağlı olduğu sunucu yanlış feed yapsa bile elindeki bitcoinlerin kontrolü hiçbir şekilde onlara geçmez.
Buna ek olarak "isteyen" kullanıcılar bu cüzdanlar için kendi sunucusunu kurup ona bağlanabilir.
örnek: https://github.com/spesmilo/electrum-server
xRaVeNx
Legendary
*

View Profile
October 26, 2015, 01:47:33 AM

Lightweight cüzdanlarda private key kontrolü tamamen kullanıcıdadır. Bağlı olduğu sunucu yanlış feed yapsa bile elindeki bitcoinlerin kontrolü hiçbir şekilde onlara geçmez.
Coinlerin onlarında kontrolünde olmasını kastetmedim. Cüzdanın kaybolmasını kastettim. Sizinde bahsettiğiniz Gibi benimde söylediğim gibi Bu gibi durumlardan önlem alınabilir. Yazıyıda yazmamdaki amaçda kullanıcının onlara güvenmeden kendi önleminide almasını sağlamaktır.
Account Supplier
Sr. Member

Activity: 574
Merit: 252

View Profile
October 26, 2015, 04:15:45 PM

İmza kampanyaları iyi kazandırır. Tavsiye ederim. 5 tane hesapla günde 3 post yazsan 3-4 ay sonra haftalık 0.2 btc civarı bir getirin olabilir. Ancak sabır işi biraz.

▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
      ██            ▀▀███▄▄
    ██                  ▀███▄
   █       ▄▄  ▄▄         ████
  █        ██  ██          ████
 █       ███████████        ████
█        ███████████         ████
█        ████                █▀ ▀▌
█        ██████████           ▄█▄
█        ██████████          ████▌
█        ████               ▐████
 █       ███████████        ████
  █      ███████████       ████
   █       ██  ██         ████
    ██     ▀▀  ▀▀       ████▀
      ██            ▄▄████▀
        ▀▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀▀▀▀▀
██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██
██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██
▄███▄
███████████████████████
██                   ██
██ ░███████████████░ ██
██                   ██
▀███ ░███████████████░ ███▀
▄  ▀█                   █▀  ▄
██▄    ███████████████    ▄██
████▄                   ▄████
██████▄               ▄██████
████████             ████████
██████▀  ▄██▄   ▄██▄  ▀██████
████▀  ▄██████▄██████▄  ▀████
██▀  ▄█████████████████▄  ▀██

WHITEPAPER
.██████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
██▄     ███████     ▄███
████     █████     █████
████ ▌    ███▌     █████
████ █     █▌ ▐    █████
████ ██      ▐█    █████
████ ███    ▐██    █████
███▀ ▀███   ███    █████
█▀     ▀██ ██▀      ▀███
████████████████████████
.██████████████████████
.██████████████████████
████████████████████████
█████████████▀    ▀█████
██░▀████████▌      ▀████
██░   ▀████▀        ▀███
██                 █████
███                █████
█████              █████
██████           ▄██████
█████▀         ▄████████
███▄▄      ▄▄███████████
████████████████████████
.██████████████████████
.██████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
████████████▀▀    ▐█████
███████▀▀     ▄▀  ▐█████
███▀▀       ▄▀    ██████
██░       ▄▀      ██████
████▄▄  ▄▀       ███████
████████▄        ███████
█████████        ███████
██████████ ██▄▄ ████████
████████████████████████
.██████████████████████
kripto para
Hero Member

View Profile
October 26, 2015, 04:46:30 PM

Coinlerin onlarında kontrolünde olmasını kastetmedim. Cüzdanın kaybolmasını kastettim. Sizinde bahsettiğiniz Gibi benimde söylediğim gibi Bu gibi durumlardan önlem alınabilir. Yazıyıda yazmamdaki amaçda kullanıcının onlara güvenmeden kendi önleminide almasını sağlamaktır.
Senin söylediklerinin "doğrulukla" uzaktan yakından alakası yok. Elinde bulundurduğun cüzdanı kaybetmen senin mallığındır. Karşı tarafın (sunucuların) bu cüzdana erişebilme hakkı yoktur.
CanberkCNB
Newbie
*

Activity: 7

View Profile
December 13, 2015, 01:52:26 PM

* Hesabını eskit. imza kampanyasına katılabilir hale gelir gelmez yobit.net in imza kampanyasına katıl.

Bu sitelerde blockchain hesabına ödeme ne zaman gerçekleşiyor acaba ?
nasituygun
Legendary
*

Activity: 952
Merit: 1006

View Profile WWW
December 13, 2015, 01:56:19 PM

İmza kampanyaları iyi kazandırır. Tavsiye ederim. 5 tane hesapla günde 3 post yazsan 3-4 ay sonra haftalık 0.2 btc civarı bir getirin olabilir. Ancak sabır işi biraz.
Katılıyorum hocam size. Hatta arkadaş bir tane full member hesap alıp direk bitmixer.io ya sokabilir. Haftada 50 post atabilirse eğer 35 mbtc alır. Roi süresi de o kadar uzun olmaz.

▄▄███████████▄▄
     ▄██▀▀           ▀▀██▄
   ▄█▀   ▄▄█████████▄▄   ▀█▄
  █▀  ▄███████▌ █▌ █████▄  ▀█
 █▀  ██  ██         ▀█████  ▀█
▐█  ██▀▀█████   ▄▄▄   █████  █▌
█▌ ▐██▄▄████▌  ████   █████▌ ▐█
█  ███  ████        ▄███████  █
█▌ ▐█▀▀████▌   ▄▄▄  ▀██████▌ ▐█
▐█  █▄▄████   ████   ▐█████  █▌
 █▄  ████           ▄█████  ▄█
  █▄  ▀████  ███  ██████▀  ▄█
   ▀█▄   ▀▀█████████▀▀   ▄█▀
     ▀██▄▄           ▄▄██▀
        ▀▀███████████▀▀
bitcore.
...The Future Is Now...
▄▄▄▄▄▄▄▄    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄     ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄

██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
                 ▄▄██
 ▄██████████████████████▄
█▀         ▄▄██▀▀   ██  ▀█
█▄     ▄▄██▀▀        ██  █
█▀█████████████████████████▄
█                          ▀█
█                           █
█              ▄████▄       █
█             ██▀  ▀██      █
█            ▐█▌    ▐████████
█             ██▄  ▄██      █
█              ▀████▀       █
█                           █
█▄                         ▄█
 ▀█████████████████████████▀
.
iOs
Android

██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███               ███
▐██   ▐█▄   ▄███▄   ██▌
██▌    ███▄██████▀  ▐██
██▌    ▐████████    ▐██
▐██     ▐██████     ██▌
 ███   ▀█████▀     ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███       ▄███    ███
▐██       █████     ██▌
██▌       ███       ▐██
██▌     ███████     ▐██
▐██       ███       ██▌
 ███      ███      ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███         ▄▄█▌  ███
▐██      ▄▄█████    ██▌
██▌   ▄████████     ▐██
██▌  ▐████████      ▐██
▐██    ▀▀████       ██▌
 ███     ▀██       ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀
Website
ANN
Block Explorer
Deathwing
Legendary
*

Activity: 1638
Merit: 1328

Stultorum infinitus est numerus

View Profile WWW
December 13, 2015, 03:47:42 PM

Bu sitelerde blockchain hesabına ödeme ne zaman gerçekleşiyor acaba ?

Merak ediyorum; sırf bu postu atmak için mi kayıt oldunuz?

"Blockchain hesabına ne kadar sürede gerçekleşiyor" diye birşey bulunmuyor. Blockchain hesapları ayrı bir hesap değil, Blockchain'in verdiği sadece normal bir BTC adresi. Sitenin kurallarına göre değişebilir, siteye göz atarak öğrenebilirsin.
armadora
Sr. Member

Activity: 413

View Profile
December 14, 2015, 01:36:47 PM

bitcoin trade, hashnet GH/s trade, bitcointalk imza kampanyaları, bitcoin musluk sitesi kurmak. 
Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: