Bitcoin Forum
July 07, 2024, 05:25:35 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: iptal  (Read 6849 times)
varanvaran
Legendary
*

Activity: 1083
Merit: 1014

Bitcoin Trader

View Profile
October 25, 2015, 11:04:29 AM

konu baya bir uzamis ama uzatmanin anlami yok bence

bende diger foruma uyeyim burayada arkadas normalde kullabmiyorun ama musteri isterse kullanirim demis

bende diger forumu savunmuyorum ama burada sunu gordum diger foruma bakis acisi cok farkli

olabilir 7-8 senedir ordayim olumsuz bisiyim yok isterlerse ref alabilirler sorun degil. ben yuksek meblaglarda yuzyize elden yapiyorum ufak meblaglarda escrow kullanmiyorum musterim talep ediyor ama ben kabul rtmiyorum nedeni olayi uzatmamak adina kimse benimle zorla alisveris yapmak zorunda drgil diyorum ve kimseyide bu guvdnden dolayi magdur etmedim ki ufak calisan arkadaslar simdi skype uerinden yuklu miktarlari gozleri kapali gonderiyor

nedir bu onlara verdigim guven adam 100 btc bozduracak 1 gun oncesi gonder ertesi gunu oglen cebinde paran diyorum 2 letmeden geliyor bende dedigim saati sasirtmiyorumki kesinlikle o saatte yaninda oluyorum

cevirmen (OP)
Member
**

Activity: 85
Merit: 10

View Profile
October 25, 2015, 11:39:52 AM

konu baya bir uzamis ama uzatmanin anlami yok bence

bende diger foruma uyeyim burayada arkadas normalde kullabmiyorun ama musteri isterse kullanirim demis

bende diger forumu savunmuyorum ama burada sunu gordum diger foruma bakis acisi cok farkli

olabilir 7-8 senedir ordayim olumsuz bisiyim yok isterlerse ref alabilirler sorun degil. ben yuksek meblaglarda yuzyize elden yapiyorum ufak meblaglarda escrow kullanmiyorum musterim talep ediyor ama ben kabul rtmiyorum nedeni olayi uzatmamak adina kimse benimle zorla alisveris yapmak zorunda drgil diyorum ve kimseyide bu guvdnden dolayi magdur etmedim ki ufak calisan arkadaslar simdi skype uerinden yuklu miktarlari gozleri kapali gonderiyor

nedir bu onlara verdigim guven adam 100 btc bozduracak 1 gun oncesi gonder ertesi gunu oglen cebinde paran diyorum 2 letmeden geliyor bende dedigim saati sasirtmiyorumki kesinlikle o saatte yaninda oluyorum

Aynen öyle hocam, müşteri ile aradaki güven oluştuktan sonra daha pratikleşiyor işlemler.

Diğer mesele kağıt mendil - selpak meselesine döndü Smiley O yüzden daha fazla uzamasın.

Ama baştan beri müşteri isterse güvenilir aracı kullanabilirim (bu da en başlarda referans amaçlı) ama escrow kullanmıyorum dediğim halde,
arkadaş "Escrow bu forumdaki ticaretin olmazsa olmazıdır, siz kullanmıyorum diyorsunuz." dediği için herhalde escrow.com u kastediyor dedim.

Neyse herkesin içi rahat olsun, "keriz silkelemek" değil niyetim, inş zamanla anlaşılacaktır.
newbie miner
Member
**

Activity: 84

View Profile
October 25, 2015, 01:01:02 PM

90 TL karsiligi 0.10723942 BTC alinmistir. Odeme onden gonderildi daha sonra btcler transfer edildi. Guvenilir satici hizli ve sorunsuz alisveris icin tesekkur ederim.

https://blockchain.info/address/1MPY7SVkDV84cJJ7wcjmLmPg3UxQ9ekaJr
cevirmen (OP)
Member
**

View Profile
October 25, 2015, 02:00:51 PM

90 TL karsiligi 0.10723942 BTC alinmistir. Odeme onden gonderildi daha sonra btcler transfer edildi. Guvenilir satici hizli ve sorunsuz alisveris icin tesekkur ederim.

https://blockchain.info/address/1MPY7SVkDV84cJJ7wcjmLmPg3UxQ9ekaJr

Teşekkürler. Beklerim her zaman.
cevirmen (OP)
Member
**

View Profile
November 05, 2015, 06:57:34 AM

newbie miner'a 0.114BTC satıldı.
Pages: « 1 [2]  All
  Print