Bitcoin Forum
April 20, 2024, 01:24:04 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Slock.it  (Read 11467 times)
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
April 30, 2016, 07:47:10 PM

Nasıl alabildiniz ?

daohub.org dan emin olamadım nasıl alınacağına dair.
video anlatımı https://www.youtube.com/watch?v=CRtBzpTmJ3A  dao token olayı gerçekten çok karışık aşina olmayanların ve dil bilmeyenlerin anlaması zor.
bittirexte eklemiş. gatecoindede var fakat buradan aldıklarınız exchange kontrolunde oluyor trade başlayana kadar.
bittrex.com/balance/dao
gatecoin.com
1713576244
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713576244
Reply with quote  #2

1713576244
Report to moderator
"Your bitcoin is secured in a way that is physically impossible for others to access, no matter for what reason, no matter how good the excuse, no matter a majority of miners, no matter what." -- Greg Maxwell
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713576244
Hero Member
*

Ignore
1713576244
Reply with quote  #2

1713576244
Report to moderator
1713576244
Hero Member
*

Ignore
1713576244
Reply with quote  #2

1713576244
Report to moderator
baysal
Newbie
*

Activity: 50
Merit: 0

View Profile
May 01, 2016, 03:50:49 AM

yaklaşık 41 ethereum gönderdim. elime 4138 dao token geçti. şimdi bir şey yapmam gerekiyormu. video da özel anahtar felan diyor. ona nerden bakıcaz
hhk1045
Hero Member

Activity: 644
Merit: 504

View Profile
May 01, 2016, 05:32:06 AM

yaklaşık 41 ethereum gönderdim. elime 4138 dao token geçti. şimdi bir şey yapmam gerekiyormu. video da özel anahtar felan diyor. ona nerden bakıcaz

Merhaba nasil yolladiniz detayli anlatirmisiniz bende yollamayi planliyorum
beyinsi
Hero Member

Activity: 742
Merit: 501

View Profile
May 01, 2016, 09:54:12 AM

bitti
emrek
Sr. Member

Activity: 409
Merit: 250

View Profile
May 01, 2016, 10:19:08 AM
Last edit: May 01, 2016, 10:29:10 AM by emrek

satış başladı bu seferki sistemde digix gibi çok farklı.
1eth = 100 dao token

https://daohub.org/

satış süresi : 28 days.
ether to dao dönüşüm oranları
ilk 14 gün : 100 DAO tokens (Ğ) for 1 ETH (Ξ)
son 4 gün 100 DAO tokens (Ğ) for 1.5 ETH (Ξ)

almak için acele etmemize gerek yok max supply üst sınırı yok toplam arz satış sonunda max coin miktarını belirleyecek yani satışın digix gibi erken bitmesi söz konusu değil.

bitti
Daha 14 gün olmadı. İnternet sitesinde,sonrakii fiyat değişikliğine 12 gün kaldı yazıyor. 1 ethereum a 100 adet diyor

██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████████▄▄▄███████████████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████████▀▀▀████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████

INTRODUCING WAVES
ULTIMATE ASSET/CUSTOM TOKEN BLOCKCHAIN PLATFORM

★ Hero/Legendary Member:
gokcey
Full Member

Activity: 208
Merit: 100

View Profile
May 01, 2016, 11:16:54 AM

bittrex üzerinden alıcam bende Smiley transferi bekliyorum
emrek
Sr. Member

View Profile
May 01, 2016, 12:54:47 PM
Last edit: May 01, 2016, 06:46:35 PM by emrek

çok garip bir soru olabilir ama ben sorayım. slock.it sanırım etheruem ile alınıcak. poloniexten alıp göndersek olur mu yoksa etheruem walletten mi göndermek gerek
digix crowdsale de olduğu gibi aynı şekilde yapılacak ethereum wallet veya ethereum online cüzdan ile alınabilecek exchange şart değil ethereum cüzdanındaki shapeshift aracıyla diğer btc ve altcoinlerlede ether alınabilir.
Riskler ve garantilerin reddi diye başlıklar var yöneticiler kendini çalınmaya karşı garantiye almış. Cüzdandan çalınma olursa sorumluluk kabul etmem diyor.
Poloniex den ETH gönderbilir miyiz?

██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████████▄▄▄███████████████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████████▀▀▀████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████

INTRODUCING WAVES

★ Hero/Legendary Member:
mentalpanda
Legendary
*

View Profile WWW
May 01, 2016, 06:56:52 PM

çok garip bir soru olabilir ama ben sorayım. slock.it sanırım etheruem ile alınıcak. poloniexten alıp göndersek olur mu yoksa etheruem walletten mi göndermek gerek
digix crowdsale de olduğu gibi aynı şekilde yapılacak ethereum wallet veya ethereum online cüzdan ile alınabilecek exchange şart değil ethereum cüzdanındaki shapeshift aracıyla diğer btc ve altcoinlerlede ether alınabilir.
Riskler ve garantilerin reddi diye başlıklar var yöneticiler kendini çalınmaya karşı garantiye almış. Cüzdandan çalınma olursa sorumluluk kabul etmem diyor.
private keyi sizde olan bir cüzdandan gönderirseniz sıkıntı olmaz mist wallet üzerinden gönderip cüzdanı yedekleyin
emrek
Sr. Member

View Profile
May 01, 2016, 10:28:42 PM

private keyi sizde olan bir cüzdandan gönderirseniz sıkıntı olmaz mist wallet üzerinden gönderip cüzdanı yedekleyin
Ethereum-Wallet-win32-0-7-2 indirdim. Açılırken no ethereum node binary found hatası veriyor.

INTRODUCING WAVES

★ Hero/Legendary Member:
baysal
Newbie
*

View Profile
May 01, 2016, 10:48:03 PM

buradan https://www.youtube.com/watch?v=Y3JfLgjqNU4 ethereum wallet indirmeyi ve kurulumu anlatıyor. burada https://www.youtube.com/watch?v=CZ8ZCtbxD0M cüzdan yedeğini almayı ve cüzdana para göndermeyi. burada https://www.youtube.com/watch?v=CRtBzpTmJ3A dao token nasıl alırsın onu anlatıyor.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
May 02, 2016, 06:25:19 AM

örneğin poloniexteki ether hesabımızdan ether gönderip alım yapsak olmazmı?illa ether cüzdanmı kurmamız gerekiyor?
mentalpanda
Legendary
*

View Profile WWW
May 02, 2016, 06:34:14 AM

örneğin poloniexteki ether hesabımızdan ether gönderip alım yapsak olmazmı?illa ether cüzdanmı kurmamız gerekiyor?
polodan transfer ederseniz tokenler sizin olmayacaktır.
bittirexle karıştırmayın bittrex dao trade yapacağı için kendi cüzdanlarından transfer imkanı sunuyor.
cabsav
Legendary
*

View Profile
May 02, 2016, 06:38:34 AM

bittirexle karıştırmayın bittrex dao trade yapacağı için kendi cüzdanlarından transfer imkanı sunuyor.
normal pc kullanmıyorum ondan sıkıntı yasayacağım yani. mecburen bir bilgisayara ugrasıp ether cuzdanı kurup wallet dosyasını backup yapmam gerekecek. insallah emege değer.
mentalpanda
Legendary
*

View Profile WWW
May 02, 2016, 06:48:41 AM

normal pc kullanmıyorum ondan sıkıntı yasayacağım yani. mecburen bir bilgisayara ugrasıp ether cuzdanı kurup wallet dosyasını backup yapmam gerekecek. insallah emege değer.
cüzdan kurmak şart değil daohub da seçenekler arasında  myetherwallet üzerinden yeni cüzdan oluşturarak alma seçeneği var oluşturdğunuz cüzdana ether gönderiyorsunuz yeni oluşturulan cüzdanın json dosyasını download etmeyi unutmayın.
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
May 02, 2016, 08:45:25 AM

cüzdan kurmak şart değil daohub da seçenekler arasında  myetherwallet üzerinden yeni cüzdan oluşturarak alma seçeneği var oluşturdğunuz cüzdana ether gönderiyorsunuz yeni oluşturulan cüzdanın json dosyasını download etmeyi unutmayın.

bende myether  wallet kullanarak 15 eth gönderdim. hadi hayırlısı bakalım. eğer eth 0.02 nin altına gelirse biraz daha alırım belki
cabsav
Legendary
*

View Profile
May 02, 2016, 10:46:10 AM

evet inceledim dediğiniz sekilde yapacagım. yardımınız için teşekkür ederim.

ayrı bir soru olacak ama aranızda slockit ne zaman kullanımda olacak bilen varmı?roadmap olarak tarih bellimi?
mentalpanda
Legendary
*

View Profile WWW
May 02, 2016, 11:51:22 AM

cüzdan kurmak şart değil daohub da seçenekler arasında  myetherwallet üzerinden yeni cüzdan oluşturarak alma seçeneği var oluşturdğunuz cüzdana ether gönderiyorsunuz yeni oluşturulan cüzdanın json dosyasını download etmeyi unutmayın.
evet inceledim dediğiniz sekilde yapacagım. yardımınız için teşekkür ederim.

ayrı bir soru olacak ama aranızda slockit ne zaman kullanımda olacak bilen varmı?roadmap olarak tarih bellimi?
official roadmapta launch için 2017 deniyor ama iou olarak satış sonrası trade başlayacağını düşünüyorum.
https://www2.slock.it/roadmap_fr.html
worthyou
Sr. Member

Activity: 335

View Profile
May 03, 2016, 12:55:52 AM

Gatecoinden bu işlemi yapmanın faydası ya da zararı var mı? Private keyleri saklamaya çekiniyorum. Satışın hemen arkasından da al-sat yapabileyim istiyorum. Bu sebeplerden dolayı gatecoin üzerinden almak daha mantıklı geliyor bana. Ayrıca oradaki hesabım da onaylı. Diğer kaynaklarda da sordum bu soruyu, tek fark gatecoin in işlem ücreti alacağı idi. Bu ücret hakkında da net bilgi yok. Detaylı bilgisi olan varsa, paylaşırsa çok sevinirim.

Yarın, nasip olursa bu işin içine dahil olacağım Smiley

Bu arada @ozgr mesajını unutmadım. Bakalım görelim süreç ne gösterecek Smiley
nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
May 04, 2016, 12:49:54 AM

Nasıl alabildiniz ?

daohub.org dan emin olamadım nasıl alınacağına dair.
video anlatımı https://www.youtube.com/watch?v=CRtBzpTmJ3A  dao token olayı gerçekten çok karışık aşina olmayanların ve dil bilmeyenlerin anlaması zor.
bittirexte eklemiş. gatecoindede var fakat buradan aldıklarınız exchange kontrolunde oluyor trade başlayana kadar.
bittrex.com/balance/dao
gatecoin.com

hocam bittrex.com alsak verdiginiz linkten  token vs olayına gerek varmı yine yoksa direk alam bittrex hesabıma geçermi sorunsuz?
baysal
Newbie
*

View Profile
May 05, 2016, 03:47:04 PM

trade başlayınca poloniexe gelecek mi gelmezse ona göre gatecoinde hesap onaylatacam
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: