Bitcoin Forum
May 24, 2024, 06:43:52 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: acil yardım  (Read 4637 times)
NotSoBad
Member
**

Activity: 89
Merit: 10

View Profile
December 11, 2015, 02:49:24 PM

Jeton derken neyi kastettin? Eğer btc yi nerde bozdurcam diyosan btcturk , koinim vb. sitelerde hesap açıp tl ye cevirip hesabına aktarabilirsin.Btcturk 0.001 btc altını hesabına eklemiyor ama ona dikkat et saatler günler ugrasipta biriktirdigin satoshiler de boşa gitmesin.

Ayrıca BTCTurk tl olarak  hesabına para  çekmek istediğinde 5 tl ücret alıyor.
Black Siyah RED
Newbie
*

Activity: 20
Merit: 0

View Profile
December 12, 2015, 10:53:41 PM

bİR arkadaş bitcoinden bahsetti bende merakımdan bugun buraya üye oldum. Madencilik diye birşey varmış. Baya okudum forumda yazılanları hatta anladım benim için iş işten çoktan geçmiş. Peki ne yapılabilir? Nasıl kazanılabilir? Bitcoinle tanışıp bisürü zengin olan varmış biz olabilirmiyiz ne yapmamız lazım? Ben unv. öğrencisiyim . Boş zamanlarımda bitcoin ile uğraşıp birikim yapmak istiyorum deneyimli olan dostlar bir el atsa çok güzel olur.
The Young Turk
Legendary
*

Activity: 1176
Merit: 1013

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

View Profile
December 13, 2015, 05:43:50 PM

bİR arkadaş bitcoinden bahsetti bende merakımdan bugun buraya üye oldum. Madencilik diye birşey varmış. Baya okudum forumda yazılanları hatta anladım benim için iş işten çoktan geçmiş. Peki ne yapılabilir? Nasıl kazanılabilir? Bitcoinle tanışıp bisürü zengin olan varmış biz olabilirmiyiz ne yapmamız lazım? Ben unv. öğrencisiyim . Boş zamanlarımda bitcoin ile uğraşıp birikim yapmak istiyorum deneyimli olan dostlar bir el atsa çok güzel olur.
Okulunu zamanında bitir, iyi bir işe girip çalışmaya başla. Maaşının %10'uyla her ay düzenli bitcoin alıp kenara at. Emekliliğini 20 yıl erkene almış olursun. 60 yerine 40 yaşında emekli olursun.

███████                   
                      ██████████                        ██       
                       ████████████                  ███       
                                ██████████           █████       
                                        ███████      ██████         
██████                  ███████     ████
████████                ██████     ██   
██████████        ████████           
███████████    █████████           
████████    ████████

███████    ████████       
              ██████    █████████████ 
          █████████      ███████████ 
      ███████████          █████████ 
██████████████                       
████████████████                       
███████      ████████████           
██████        ████████████           
████                ██████████           

.xx-coin.io.

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

AcTDeadLy
Newbie
*

Activity: 16
Merit: 0

View Profile
December 14, 2015, 09:43:28 AM

Okulunu zamanında bitir, iyi bir işe girip çalışmaya başla. Maaşının %10'uyla her ay düzenli bitcoin alıp kenara at. Emekliliğini 20 yıl erkene almış olursun. 60 yerine 40 yaşında emekli olursun.

tabi o arada bitcoin tarih olmazsa Smiley
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
December 14, 2015, 10:34:43 AM

tabi o arada bitcoin tarih olmazsa Smiley
tersi olmasın gelecekte itibari paranın yerini dijital para ve vb. teknolojilere bırakacağı konusunda çoğumuz hemfikiriz
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: