Bitcoin Forum
May 23, 2024, 11:09:12 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Cryptsy'e Gönderdiğim Ethereumlarda Sorun Oluştu!  (Read 1130 times)
kingbydigital (OP)
Newbie
*

Activity: 25
Merit: 0

View Profile
November 30, 2015, 08:17:20 PM

Arkadaşlar Cryptsy.com sitesine gönderdiğim Ethereumlarda sorun oluştu. Cryptsy'deki Ethereum deposit adresinin üstünde aşağıdaki yazı yer alıyormuş. Bunu görmezden geldim. Bu yazıda ne diyor şimdi. Ethereumlarımı geri alamayacak mıyım?

Currently we cannot accept deposits from smart contracts. Which are used by Kraken and Bittrex. We are looking into a solution but for now do NOT send to your cryptsy deposit address using a smart contract.
Lboss
Sr. Member

Activity: 412
Merit: 251

View Profile
November 30, 2015, 08:28:12 PM

Arkadaşlar Cryptsy.com sitesine gönderdiğim Ethereumlarda sorun oluştu. Cryptsy'deki Ethereum deposit adresinin üstünde aşağıdaki yazı yer alıyormuş. Bunu görmezden geldim. Bu yazıda ne diyor şimdi. Ethereumlarımı geri alamayacak mıyım?

Currently we cannot accept deposits from smart contracts. Which are used by Kraken and Bittrex. We are looking into a solution but for now do NOT send to your cryptsy deposit address using a smart contract.

Akıllı sözleşmelerden gelen ether'leri kabul etmiyorlarmış ki bittrex ve kraken bunu kulanıyormuş. Bir çözüm bulmaya çalışıyorlarmış ama o vakte kadar cryptsy adresinize akıllı sözleşmelerden (smart contrat) ether göndermeyin demiş.

Eğer bittrex ya da krakenden(ya da smart contrat lardan) gönderdiyseniz sıkıntı. Gerçi bu aralar cryptsy genel olarak sıkıntı.
kingbydigital (OP)
Newbie
*

View Profile
November 30, 2015, 08:31:29 PM

Poloniex'ten göndermiştim ben. Tam 6 saat oldu. Fakat hala gözükmedi.
olcaytu2005
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
November 30, 2015, 08:35:51 PM

750 onay ne kadar sürüyor?
kingbydigital (OP)
Newbie
*

View Profile
November 30, 2015, 08:46:03 PM

750 onay baya uzun sürüyor. Daha önce denemiştim. Ama bu sefer ki çok uzun sürdü. Normalde Pending Deposits kısmında kaç onay aldığı gözükürdü. Fakat şimdi No pending deposits yazıyor.
Lboss
Sr. Member

View Profile
November 30, 2015, 08:53:48 PM

750 onay baya uzun sürüyor. Daha önce denemiştim. Ama bu sefer ki çok uzun sürdü. Normalde Pending Deposits kısmında kaç onay aldığı gözükürdü. Fakat şimdi No pending deposits yazıyor.

Biraz daha bekleyin hala gelmezse supporta(desteğe) yazın. Şanslıysanız 2-3 güne hallolur. Yukarıda da dediğim gibi cryptsy'yi kullanmak sıkıntılı.
kingbydigital (OP)
Newbie
*

View Profile
November 30, 2015, 09:00:11 PM

Biraz daha bekleyin hala gelmezse supporta(desteğe) yazın. Şanslıysanız 2-3 güne hallolur. Yukarıda da dediğim gibi cryptsy'yi kullanmak sıkıntılı.

Lboss ben İngilizce'yi çok az biliyorum. Derdimi anlatacak kadar bir yazı yazıp bana gönderir misin? Ben de Cryptsy Support'a atarım.
Lboss
Sr. Member

View Profile
November 30, 2015, 09:23:32 PM

Lboss ben İngilizce'yi çok az biliyorum. Derdimi anlatacak kadar bir yazı yazıp bana gönderir misin? Ben de Cryptsy Support'a atarım.

Hi,

I have sent xx (kaç ether gönderdiysen onu yaz) ether to xx (buraya cryptsydeki ether hesabını yazacaksın) xx (kaç saat önce gönderdiysen onu yaz) hours ago.
But it didnt seem in my balance.Here is the transaction details: xx (buraya ether block explorer dan transaction linkini yazacaksın)
Can you please fix the problem asap and credit my account with xx(kaç ether gönderdiysen onu yaz) ether?

xx yazan yerleri parantez içindeki açıklamaya göre doldurduktan sonra gönderebilirsin.
kingbydigital (OP)
Newbie
*

View Profile
November 30, 2015, 09:46:36 PM

Hi,

I have sent xx (kaç ether gönderdiysen onu yaz) ether to xx (buraya cryptsydeki ether hesabını yazacaksın) xx (kaç saat önce gönderdiysen onu yaz) hours ago.
But it didnt seem in my balance.Here is the transaction details: xx (buraya ether block explorer dan transaction linkini yazacaksın)
Can you please fix the problem asap and credit my account with xx(kaç ether gönderdiysen onu yaz) ether?

xx yazan yerleri parantez içindeki açıklamaya göre doldurduktan sonra gönderebilirsin.

Teşekkürler. Gönderdik bakalım bundan sonra ne olacak bekleyip göreceğiz. Umarım bir an önce Eth değerlerim cüzdanıma yansır.
salinizm
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 252

View Profile
November 30, 2015, 10:22:50 PM

cryptsy da genel anlamda büyük sıkıntılar var. cüzdanların büyük bölümü bakımda. bu nedenle gelmiyor olabilir ki sana tavsiyem oraya göndermişsin ama geri çekme de de büyük sıkıntılar yaşayabilirsin. 2 haftadır içerdeki bakiyeleri hala pending durumda olanlar var. benim de 2 gün kadar pending durumunda kaldı ve sonra transferi gerçekleştirdiler ama arkadaşım dikkat et.

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
JINBI

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
[
T H E   G O L D E N   I C O
.
────────     WHITEPAPER     ────────
]
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
emrek
Sr. Member

Activity: 409
Merit: 250

View Profile
November 30, 2015, 11:13:57 PM

cryptsy da genel anlamda büyük sıkıntılar var. cüzdanların büyük bölümü bakımda. bu nedenle gelmiyor olabilir ki sana tavsiyem oraya göndermişsin ama geri çekme de de büyük sıkıntılar yaşayabilirsin. 2 haftadır içerdeki bakiyeleri hala pending durumda olanlar var. benim de 2 gün kadar pending durumunda kaldı ve sonra transferi gerçekleştirdiler ama arkadaşım dikkat et.

Benim de 4 gündür bitcoin çekme işlemim gerçekleşemedi. Geçen hafta 2-3 gün civarında beklemek gerekirken süre git gide uzuyor. Bunun nedeni hakkında fikriniz var mı? Sorun ne zaman düzelir?
Acaba bitcoini bu süre zarfında işletip, ticaret yaptıktan sonra mı gönderiyorlar.
Support kısmında hep aynı cevabı veriyorlar.
"I apologize for the inconvenience this may have caused you. Currently most BTC LTC BTCD and DASH withdrawals
are extremely slow moving due to tech issues.This progressively got worse over the past week and were trying
to find the reason they are not going out. Please understand that due to extremely high security this is a very
complex system and the problem is still being resolved.

We thank you kindly for your patience. Have a good day."

██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████████▄▄▄███████████████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████████▀▀▀████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████

INTRODUCING WAVES
ULTIMATE ASSET/CUSTOM TOKEN BLOCKCHAIN PLATFORM

★ Hero/Legendary Member:
kingbydigital (OP)
Newbie
*

View Profile
December 01, 2015, 03:00:12 PM

Arkadaşlar Support'a gönderdiğim mesaja cevap vermişler. Aşağıdan okuyabilirsiniz.

Hello,

Thank you for contacting us.

I am sorry for the inconvenience this may have caused you. Your issue has been escalated to our 2nd level of tech support team. Please give this some time as our tech support team will respond in order of tickets received. 

Thank you kindly for your patience and understanding

Burada ne demek istemişler?
olcaytu2005
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
December 01, 2015, 03:17:45 PM

Vermiş olduğumuz sıkıntıdan dolayı çok üzgünüz. Sorununuz 2. Kademe teknik ekibine gönderildi . İletilen sorunların sırayla cevaplanması nedeniyle biraz zaman alacaktır. Sabrınız ve anlayışınız için teşekkürler.
acedia
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 250

View Profile
December 01, 2015, 06:28:30 PM

Benim de 4 gündür bitcoin çekme işlemim gerçekleşemedi. Geçen hafta 2-3 gün civarında beklemek gerekirken süre git gide uzuyor. Bunun nedeni hakkında fikriniz var mı? Sorun ne zaman düzelir?
Acaba bitcoini bu süre zarfında işletip, ticaret yaptıktan sonra mı gönderiyorlar.
Support kısmında hep aynı cevabı veriyorlar.
"I apologize for the inconvenience this may have caused you. Currently most BTC LTC BTCD and DASH withdrawals
are extremely slow moving due to tech issues.This progressively got worse over the past week and were trying
to find the reason they are not going out. Please understand that due to extremely high security this is a very
complex system and the problem is still being resolved.

We thank you kindly for your patience. Have a good day."

Bende BTC çektim dün BTC gelmeyinc  Support'a mesaj attım LTC, BTC ve BTCD sorunlar var diyor.
Böyle Teklemeler pek hayla alamet değil bir daha bulaşmayacağim Cryptsy'e
Bir kere dilim yandı coinmarket.in sitesinde.
hunterwolf
Legendary
*

Activity: 1108
Merit: 1002

View Profile
December 01, 2015, 06:41:45 PM

Görmeyen varsa:

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1269802.0
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
December 04, 2015, 08:09:43 AM

Nispeten dogecoin leri daha erken gönderdiler bana. (1 gün gecikmeli)  Diğer coinler baya sıkıntılı. Bitcoin ve litecoin çekimlerini 2 haftadır bekleyenler var.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: