Bitcoin Forum
May 07, 2024, 06:31:11 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Warning: One or more bitcointalk.org users have reported that they strongly believe that the creator of this topic is a scammer. (Login to see the detailed trust ratings.) While the bitcointalk.org administration does not verify such claims, you should proceed with extreme caution.
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: imprumut pana pe 10-15  (Read 1577 times)
petrewer (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 22
Merit: 0


View Profile
December 01, 2015, 03:16:42 PM
Last edit: December 01, 2015, 08:44:04 PM by petrewer
 #1

Salut am si eu nevoie de un imprumut pana cand iau bani adica maxim 10zile .Cine are sa ma imprumute cu 0.03000000 BTC sa imi trimita la adresa de mai jos iar apoi sa faca poza si sa o publice aici sa stiu cui trb sa ii dau banii cand iau salariu .
Adresa de bitcoin este:1BsbNvuYLu7pfoLVpTP7fw6ZWqBZmCLFjH
Am nevoie cat mai repede in seara asta daca se poate.
If you want to be a moderator, report many posts with accuracy. You will be noticed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715106671
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715106671

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715106671
Reply with quote  #2

1715106671
Report to moderator
petrewer (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 22
Merit: 0


View Profile
December 01, 2015, 08:42:11 PM
 #2

Va rog am nevoie urgent de 0.03000000 BTC vi dau inapoi in maxim 10 zile
vortexz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1120
Merit: 1001



View Profile
December 02, 2015, 08:23:04 AM
 #3

serios ?
petrewer (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 22
Merit: 0


View Profile
December 02, 2015, 09:02:44 AM
Last edit: December 02, 2015, 09:26:22 AM by petrewer
 #4

serios ?
Da chiar am nevoie daca vrei pot sa iti las si amanet ceva dar nu prea am ce . Si daca te intrebi dece am nevoie am pus ochii pe ceva la oferta si expira oferta pana cand iau salariu si mai imi trb 0.03btc
Si daca te intrebi dc am steaguri rosi si galbene pai am postat ceva de genu si la americani sperand ca o sa fac mai repede rost de btc si am uitat sa zic ca daca e nevoie las si ceva amanet si miau sarit in cap  si cam atat si plus ca vorbesc cu google translate , nu stiu ce au putut sa inceleaga de au dat asa repede steag rosu
jonsi
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1397
Merit: 1019



View Profile
December 02, 2015, 10:52:51 AM
 #5

Ti`au dat negative trust pentru ca nu ai respectat regulile pentru postare in sectiunea loans (imprumuturi).

Daca vrei sa ai vreo sansa sa primesti imprumutul, citeste regulile si conformeaza`te.
jonsi
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1397
Merit: 1019



View Profile
December 02, 2015, 11:23:16 AM
 #6

1. Gramatica nu este punctul tau forte.
2. Scrie copyright infringement pe tine. Propune altceva.
3. Nu te mai gandi la bani multi si rapid. Cauta-ti o slujba . Iti recomand sa iti iei permisul cat. B si sa te angajezi sofer pe duba. Se castiga binisor . La 21de ani iti iei C ul si ai tulit-o pe comunitate unde salariile incep de LA 2000E pe Luna . Pune prietena in standby . Nu fa copiii acum pentru CA  iti distrugi viitorul. Daca esti destept si faci ce ti-am spus in 10 ani ajungi LA 100 000 E pe an..


1.Da cel mai probabil o sa fac copyright
2.Gramatica mea e buna telefonul meu este prost
3.Am 15ani deci nu pot lua permisul si de copii nu stiu ce sa zic oricum pana la 30 ani nici nu vreau sa ma gandesc Cheesy


Deci, mai exact, ce salariu primesti la 15 ani? Din cate se pare o sa mai primesti ceva feedback negativ!

Mai bine pui mana pe carte si restul o sa vina de la sine decat sa cersesti pe forumuri (mai ai un topic in care ceri bani).
petrewer (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 22
Merit: 0


View Profile
December 02, 2015, 11:51:14 AM
 #7

1. Gramatica nu este punctul tau forte.
2. Scrie copyright infringement pe tine. Propune altceva.
3. Nu te mai gandi la bani multi si rapid. Cauta-ti o slujba . Iti recomand sa iti iei permisul cat. B si sa te angajezi sofer pe duba. Se castiga binisor . La 21de ani iti iei C ul si ai tulit-o pe comunitate unde salariile incep de LA 2000E pe Luna . Pune prietena in standby . Nu fa copiii acum pentru CA  iti distrugi viitorul. Daca esti destept si faci ce ti-am spus in 10 ani ajungi LA 100 000 E pe an..


1.Da cel mai probabil o sa fac copyright
2.Gramatica mea e buna telefonul meu este prost
3.Am 15ani deci nu pot lua permisul si de copii nu stiu ce sa zic oricum pana la 30 ani nici nu vreau sa ma gandesc Cheesy


Deci, mai exact, ce salariu primesti la 15 ani? Din cate se pare o sa mai primesti ceva feedback negativ!

Mai bine pui mana pe carte si restul o sa vina de la sine decat sa cersesti pe forumuri (mai ai un topic in care ceri bani).
Lucrez ca distribuitor de pliante (impart pliante dupa ore)
Edit: Cat despre acel topic am urmat sfatul unui membru si m-am angajat iar salariu imi vine pe 10 -15 decembrie iar oferta la ceasul(pentru asta imi trb 0.03btc ) expira pe 8
petrewer (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 22
Merit: 0


View Profile
December 02, 2015, 11:54:47 AM
 #8

Ti`au dat negative trust pentru ca nu ai respectat regulile pentru postare in sectiunea loans (imprumuturi).

Daca vrei sa ai vreo sansa sa primesti imprumutul, citeste regulile si conformeaza`te.
Mda nu stiam de regulament in fine oricum cred ca o sa inchid topicul deoarece deja e valva si o sa imi iau si mai multe negativ si nici nu prea stiu engleza eu le scriu cu google translate
bitphone.
Member
**
Offline Offline

Activity: 110
Merit: 10


View Profile
December 02, 2015, 11:55:30 AM
 #9

Trimisi,
vortexz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1120
Merit: 1001



View Profile
December 02, 2015, 01:16:38 PM
 #10

sa ne ti la curent daca ii mai primesti inapoi

nu cred ca e o suma atat de mare incat sa plangem pentru ea,dar e vorba mai mult de cuvant si onoare Smiley
valiz
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 471
Merit: 250


BTC trader


View Profile
December 02, 2015, 02:10:35 PM
 #11

Asta sa te imprumuti ca sa iti iei ceas la oferta mi se pare o mare prostie. Macar sa te imprumuti si tu sa produci ceva. Ce sa zic, esti un membru al tineretului modern. Munca putina, recompensa multa.

12c3DnfNrfgnnJ3RovFpaCDGDeS6LMkfTN "who lives by QE dies by QE"
jonsi
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1397
Merit: 1019



View Profile
December 02, 2015, 04:32:48 PM
 #12

Ti`au dat negative trust pentru ca nu ai respectat regulile pentru postare in sectiunea loans (imprumuturi).

Daca vrei sa ai vreo sansa sa primesti imprumutul, citeste regulile si conformeaza`te.
Mda nu stiam de regulament in fine oricum cred ca o sa inchid topicul deoarece deja e valva si o sa imi iau si mai multe negativ si nici nu prea stiu engleza eu le scriu cu google translate

Ca muncesti de la varsta asta e foarte bine, dar mai bine ar fi sa balansezi timpul si daca macar 30 de min pe zi te`apuci de invatat engleza o sa ai mult mai mult de castigat decat ca imparti 300000 de ore pliante. E doar un sfat.
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!