Bitcoin Forum
May 06, 2024, 12:09:58 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: ONECOIN- NOWA KRYPTOWALUTA  (Read 14374 times)
prezesik24 (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 14
Merit: 0


View Profile
December 09, 2015, 02:26:22 PM
Last edit: April 02, 2017, 02:50:19 PM by prezesik24
 #1

Witam,

 Drodzy użytkownicy forum, zapraszam Was do zapoznania się z inwestycją dzięki której wiele osób stało się niezależnymi finansowo. Onecoin to kryptowaluta , która jest takim samym środkiem płatniczym jak Bitcoin.

http://bitcoin.pl/o-bitcoinie/co-to-jest-bitcoin

 Przewaga Onecoina jest o tyle większa w tym momencie ,iż Onecoin jest na samym początku swojego istnienia i jego cena wynosi ok 3,5 Euro , gdzie jeszcze w styczniu kosztowal 50 Eurocentów. Wzrost wartości Onecoina jest pewny wraz ze wzrostem osób go kupujących - popyt zwiększa wartość.
Planowany wzrost kursu Onecoin w przeciągu kolejnych 6 miesięcy oscyluje w granicy 350% .

 Dodatkową przewagą Onecoina jest możliwość budowania własnej struktury , oraz zarabiania na każdej kolejnej osobie , która taką walutę wykupi, niezależnie od tego, czy jest to osoba polecona przez Państwa czy przez innych użytkowników. Platforma wymiany jest bardzo czytelna i daje pełen zakres możliwości zakupu, sprzedaży, sprawdzania wypracowanego zysku.

 Pod poniższym linkiem znajdą Państwo bezpłatny dostęp do platformy, nie trzeba nic wpłacać, po prostu można zweryfikować, jak wygląda handel kryptowalutą i jakie platforma daje możliwości.

http://www.kodbogactwa.pl/prezes24



 W przypadku chęci uzyskania szerszych informacji zapraszam do kontaktu Marcin Iwanejko 503 99 47 96 lub poprzez forum.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
dwminer1
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1848
Merit: 530


The OGz Club


View Profile WWW
December 10, 2015, 07:44:47 AM
 #2

A coś więcej o samym Onecoin? To zwykły mlm czy niesie za sobą coś innowacyjnego?

.The OGz Club.▄█████████████████████████████▄
███████████████████████████████
███████████████████████████████
███████████████████████████
███████████████████████████████
███████████████████████████████
████████████▀███▀████████████
██████████████▀█▀██████████████
████████████▄▄▄▄████████████
██████████████████████████████
███████████████████████████████
████████████████████████████
▀████████████████████████████▀
......The 1st & Only #MemeFi Project......
Website   ◢ Reddit   ◢ Telegram   ◢ Twitter   ◢ TikTok   ◢ Facebook

██████    ██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████████
       ▄▄▄██▄▄▄
    ▄███████████▄
    █████████████▄
   ███████████████
▄█████████████████▄
▀▀▀▀█████████████▀██
    ▀█████████████▄
    ▄▀█████████████▄
   █▀ ▀▀▀██████████▌
▐███    ▄█████████▀▀
 ▀▀     ▄█████▀▀
       ███▀▀
      ██▀

██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
prezesik24 (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 14
Merit: 0


View Profile
December 11, 2015, 01:26:36 PM
 #3

Witam,

Przede wszystkim nie mam obowiązku budowania struktury, ani bawienia się w MLM. Można kupic i czekać na wzrost kursu tak jak w przypadku BITCOIN. Przyrost kupujących ONCOIN jest zdecydowanie szybszy i wyższy aniżeli BITCOINA. Dodatkowo każdy otrzymuje karte Mastercard z możliwością wypłaty z każdego bankomatu obsługującego Mastercard.

Ja traktuje bonusy jako dodatek do podstawy, trzeba apmietac ze wzrost popytu zwieksza wzrost ceny, a taki system jest dla ludzi bardziej pociagajacy, co oznacza pewny wzrost kursu.

W kwietniu ONECOIN wchodzi na giełdę i będzie mozliwośc swobodnego przepływu.
dwminer1
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1848
Merit: 530


The OGz Club


View Profile WWW
December 14, 2015, 01:06:05 PM
 #4

Powstanie jakaś dedykowana giełda do tego projektu? Gdzie obecnie odbywa się handel?

.The OGz Club.▄█████████████████████████████▄
███████████████████████████████
███████████████████████████████
███████████████████████████
███████████████████████████████
███████████████████████████████
████████████▀███▀████████████
██████████████▀█▀██████████████
████████████▄▄▄▄████████████
██████████████████████████████
███████████████████████████████
████████████████████████████
▀████████████████████████████▀
......The 1st & Only #MemeFi Project......
Website   ◢ Reddit   ◢ Telegram   ◢ Twitter   ◢ TikTok   ◢ Facebook

██████    ██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████████
       ▄▄▄██▄▄▄
    ▄███████████▄
    █████████████▄
   ███████████████
▄█████████████████▄
▀▀▀▀█████████████▀██
    ▀█████████████▄
    ▄▀█████████████▄
   █▀ ▀▀▀██████████▌
▐███    ▄█████████▀▀
 ▀▀     ▄█████▀▀
       ███▀▀
      ██▀

██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
prezesik24 (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 14
Merit: 0


View Profile
January 08, 2016, 02:04:15 PM
 #5

Witam,

Tak giełda powstanie na przełomie czerwca-lipca , jak na razie wydobycie odbywa się przez strone onecoin.eu.

Aktualna cena to 4,45 Euro, ja wydobyłem przy 3,95 Euro. Z poleceń , oraz wydobycia zarobiłem jak na razie ok 1570 Euro. A zainwestowałem 500.

Poloherb
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 449
Merit: 251

CryptoPhysical.com


View Profile WWW
January 20, 2016, 08:10:57 PM
 #6

Onecoin to nowo ułożony plan piramidy finansowej. Początek roku 2016 jest masowym upublicznianiem medialnym.
Organizowane są wykłady i konferencje. Później tylko imprezy dla VIP a reszta wracają do domu głowiąc się jak naciągnąć kolejne biedne osoby, które szukają pracę.
ONECOIN obiecuje! wpłacając 100Euro zaczniesz pracować w naszej firmie zarabiając tysiące Euro. Przekręt stary, dużo młodych osób nabiera się na to, często pożyczając lub biorąc kredyt.
Onecoin jest wielkim przekrętem próbującym schować się pod płaszczykiem Bitcoin.
Oszuści którzy wykorzystali stary system dodając nowoczesny system rozliczeń

prezesik24 (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 14
Merit: 0


View Profile
January 24, 2016, 02:07:23 PM
 #7

Poloherb a skąd wniosek że to piramida ?? Mógłbyś to poprzeć jakimiś dowodami ?? Bo Bitcoin jak powstawał też nikt nie wierzył, że ma szanse za zaistnienie. Czyli gdyby nie budować sobie struktury, a tylko kupić kryptowalute, to już jest ok tak ??

W ciągu miesiąca wartość ONECOIN wzrosła o ponad 1 euro, co chwile przybywa nowych inwestorów, dzieki temu cena będzie rosła.
lamar6
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 19
Merit: 0


View Profile
January 30, 2016, 10:07:53 PM
 #8

Poloherb a skąd wniosek że to piramida ??
Wniosek przychodzi sam po przeczytaniu pierwszego posta w tym wątku.

Quote
Wzrost wartości Onecoina jest pewny wraz ze wzrostem osób go kupujących - popyt zwiększa wartość.
Planowany wzrost kursu Onecoin w przeciągu kolejnych 6 miesięcy oscyluje w granicy 350% .

prezesik24 (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 14
Merit: 0


View Profile
February 09, 2016, 07:10:11 PM
 #9

Jezeli tak twierdzisz to radze przeczytac troche ksiazek o prawach ekonomii, a nie wypisywac teorie z kosmosu.

Aktualna wartość onecoin to 5,25 Euro, mozna sprzedawac na platformie, pod koniec roku planuje sie wzrost do 15 euro za jednego onceoina.
Jagoda4
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 1
Merit: 0


View Profile
February 10, 2016, 09:17:33 AM
 #10

Ostatnio zainteresowałam się OneCoin i trochę już na ten temat poczytałam. Tutaj http://opinieomlm.pl/firma-mlm/onecoin/ można znaleźć kilka ciekawych informacji, ale też takie, że firma jest sprawdzana i zaleca się ostrożność przy takich inwestycjach. Właśnie każdy musi sobie sam wyrobić o niej zdanie albo przekonać się na „własnej skórze” jak coś działa.
lamar6
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 19
Merit: 0


View Profile
February 20, 2016, 01:08:41 PM
Last edit: February 20, 2016, 01:23:14 PM by lamar6
 #11

Jezeli tak twierdzisz to radze przeczytać troche ksiazek o prawach ekonomii, a nie wypisywac teorie z kosmosu.

Aktualna wartość onecoin to 5,25 Euro, można sprzedawać na platformie, pod koniec roku planuje sie wzrost do 15 euro za jednego onceoina.

Nie zrozumiałeś albo nie chciałeś zrozumieć.

Zacznijmy zatem od tego na czym skupiasz się ty - czyli na frazesach.
Onecoin to nie jest waluta. Jest to produkt inwestycyjny (są jakieś pakiety na start itp.) i tak należy na niego patrzeć. Dlaczego nagle ubiera się ten produkt w szaty kryptowaluty... nie wiem. Taka moda. Lepiej wygląda. Kurs BTC przemawia do wyobraźni a wiedza społeczna w tym temacie nadal jest mała. Pewnie dlatego łatwiej złowić nowych klientów. Niemniej jednak jest to pierwsze i podstawowe kłamstwo, które w ostateczności wszystkie te prezentacje i frazesy czyni bezwartościowym bełkotem.

Skupmy się zatem na samym produkcie. Oferuje się nam pakiet inwestycyjny którego ilość jednostek jak i wartość stale rośnie. Fajnie. Jakie są podstawy tego wzrostu? No rośnie liczba użytkowników a więc również saldo na koncie emitenta (gwaranta) i stąd wzrost wartości. Wszystko się zgadza. Coś jeszcze? Ja nie stwierdziłem. Produkt nie ma żadnej wartości użytkowej, jedyną jego funkcją jest wzrost wartości i wymienialność na EUR. W końcu to produkt inwestycyjny a nie waluta.
Problem pojawia się przy wyliczeniach.
W chwili obecnej mamy ok. 550mln Onecoinów co przy cenie 5,25EUR daje kapitalizację 2,8mld EUR. Tyle emitent powinien mieć na koncie, żeby w tej chwili zagwarantować 100% wypłat. Czy tyle ma? Nie wiem. Jednakże jeśli podzielimy kapitalizację przez liczbę użytkowników (dane z oficjalnej strony) da nam to ponad 2000EUR depozytu na jednego użytkownika - czyli mam uwierzyć, że KAŻDY zarejestrowany użytkownik wpłacił tyle na konto. Sam autor wpłacił zaledwie 500EUR a gdzie puste konta? No ale wierzyć można we wszystko.
Liczmy dalej. Wg prognoz do 2018r. jeden Onecoin ma być warty 100EUR. Przy założeniu, że żaden Onecoin do tego czasu nie zostanie wydobyty kapitalizacja wyniesie 55mld EUR. Czyli w 2 lata emitentowi na koncie powinno przybyć ponad 50mld EUR (czyli więcej niż wynosi PKB Słowenii). A ile będzie tych splitów po drodze? Ile razy mam pomnożyć tą wartość? Skąd oni wezmą tą kasę? Proszę autora o odpowiedź na to proste pytanie.

Dla przypomnienia - na dzień dzisiejszy kapitalizacja BTC wynosi niecałe 6mld EUR.

A to przecież początek. 50mld to w 2018r. Tutaj przecież wszystko przyrasta wykładniczo  Grin
Oto przykład na jakim poziomie abstrakcji się poruszamy.
Irek1977
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 1
Merit: 0


View Profile
March 30, 2016, 12:00:00 PM
 #12

Lamar6 - co Ty przyjacielu wypisujesz... Smiley Ech... No dobra, poświęcę chwilę Cheesy

Podstawy ekonomii + czym są kryptowaluty... Polecam obejrzeć jakieś nagrania lub przeczytać książkę na temat kryptowalut, bo takie spostrzeżenia jakie opisałeś mogą tylko ludzi wprowadzić w błąd...

OneCoin jest kryptowalutą i - owszem - daje również możliwości zarobkowe poprzez rekomendacje. Nie musisz być zwolennikiem systemu MLM, ale nie ma wątpliwości, że jest to najbardziej skuteczny na świecie w XXI wieku system marketingowy. Można zatem zarabiać na dwa sposoby - na wzrost kursu kryptowaluty oraz na rekomendacjach. Znam ludzi, którzy wybierają tylko tę pierwszą możliwość, ale i osoby, które działają w dwie strony.

Wyliczenie, które przedstawiłeś również nijak ma się do rzeczywistości, bo brakuje tutaj podstawowej wiedzy czym kryptowaluta jest i jak kreowana jest jej wartość. Podałeś sumę wpłat i podzieliłeś przez użytkowników. Error Smiley Wartość kryptowaluty OneCoin, jak i każdej innej nie jest uzależniona wyłącznie od sumy zakupów. Kreowana jest ona przez popyt. Im więcej ludzi dołącza, im więcej ludzi wpłaca (tak, to również), im więcej ludzi kupuje po danym kursie - wtedy ten kurs rośnie i jego wartość staje się większa. System MLM powoduje dużo większe zainteresowanie OneCoin niż walut konkurencyjnych i stąd też taki wzrost jej wartości i popytu na nią.

Ryzyko? Cóż, zawsze istnieje Smiley Pokażcie biznes bez ryzyka. Ale sam fakt, że firmę sprawdzają zewnętrzne audyty, a w zeszłym roku rząd Finlandii podał OneCoin do sądu z podejrzeniem o piramidę (brak produktu, tj algorytmów) i tą sprawę przegrał. Dlatego dla mnie OneCoin jest wiarygodny i jemu zaufałem. Zarabiam fajne pieniądze, kryptowalut przybywa, a niech każdy sobie sam decyduje Smiley Dla mnie to biznes roku.

PS: W branży MLM w pierwszej 10-tce na świecie, znajdują się 4 osoby z OneCoin.

Udanych decyzji Smiley W razie pomocy, zapraszam na priv. Zarejestruję Cię i pomogę we wszystkim krok po kroku, w promocji, poszukiwaniu chętnych do współpracy, służę też wiedzą i wszystkim co związane z OneCoin Smiley
lamar6
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 19
Merit: 0


View Profile
April 21, 2016, 03:16:55 PM
 #13


Wyliczenie, które przedstawiłeś również nijak ma się do rzeczywistości, bo brakuje tutaj podstawowej wiedzy czym kryptowaluta jest i jak kreowana jest jej wartość. Podałeś sumę wpłat i podzieliłeś przez użytkowników. Error Smiley Wartość kryptowaluty OneCoin, jak i każdej innej nie jest uzależniona wyłącznie od sumy zakupów. Kreowana jest ona przez popyt. Im więcej ludzi dołącza, im więcej ludzi wpłaca (tak, to również), im więcej ludzi kupuje po danym kursie - wtedy ten kurs rośnie i jego wartość staje się większa. System MLM powoduje dużo większe zainteresowanie OneCoin niż walut konkurencyjnych i stąd też taki wzrost jej wartości i popytu na nią.


No dokładnie to napisałem - tylko, że tam gdzie ty widzisz "fundamenty" ja widzę ścianę.
I na czym miałby polegać ten "error" skoro zdanie później piszesz dokładnie to samo? Coraz więcej osób kupuje to i wartość rośnie. Prawda. Problem polega na tym, że wpływy w EUR są dużo niższe niż rosnąca kapitalizacja OneCoin więc zarówno obecny jak i przyszły kurs OneCoin jest oderwany od rzeczywistości. Bo żaden z Was o jakiejś wartości dodanej nawet nie próbuje wspominać - dlaczego więc nie miałbym bazować na wyliczeniach wpływów EUR do wartości OneCoin skoro jest to jedyny wyznacznik - innego nawet nie potraficie wskazać.

Czy można na tym zarobić? Oczywiście - jak na każdej spekulacji, bańce, piramidzie. Ale nie przestawiajcie OneCoin jako inwestycji. To bańka. A bańki pękają. Wszystkie. Więc przestańcie mącić ludziom w głowach czy to bańka czy nie bańka, piramidka czy nie piramidka, kryptowaluta czy nie kryptowaluta (na te pytania już dawno są odpowiedzi - wystarczy wiedzieć, że nic nie rośnie do nieba). Dla was ważniejszym pytaniem jest kiedy ta bańka pęknie.
prezesik24 (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 14
Merit: 0


View Profile
May 04, 2016, 10:36:24 AM
 #14

Malkontenci BITCOINA niestety zawsze będą tak się wypowiadać. Aktualnie ONECOIN można już kupić za BITCOIN, w czerwcu pojawi się pierwszy sklep akceptujący ONECOIN.

W razie zainteresowania zapraszam do kontaktu.
Frodek
Member
**
Offline Offline

Activity: 138
Merit: 25


View Profile
June 01, 2016, 04:34:31 AM
 #15

OneCoin to zwykła piramida finansowa, porównywanie tego do Bitcoina jest śmieszne,
prezesik24 (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 14
Merit: 0


View Profile
June 24, 2016, 11:17:41 PM
 #16

Ciekawa piramida skoro można w Bulgarii kupić już apartamenty i samochody wlaśnie za ONECOIN.
maciejT
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 1
Merit: 0


View Profile
June 30, 2016, 07:03:20 AM
 #17

tak, oczywiście... a w Bangladeszu można kupić sobie słonia za oneponzicoina... naprawdę... najzabawniejsze jest to, że  okazje typu chałupa za onecoina itp. nie są dostępne w krajach cywilizowanych typu Niemcy, Szwecja czy nawet Polska, ale jak podasz mi link do miejsca gdzie można kupić dom, mieszkanie lub samochód W CAŁOŚCI za oneponzicoina, który dla celów owej transakcji będzie wyceniany zgodnie z wyceną w waszym systemie to ja podam ci link do słoni z Bangladeszu...
w kwietniu miały być już pierwsze sklepy zgłoszone, z chwilą wydobycia 30% miał zostać uwolniony handel oneponzicoinami i dziwnym trafem okazało się, że oneponzicoinów jest za mało i trzeba je zamienić na nowe oneponzicoiny których ma być teraz pierdyliard... a ruja opowiada te swoje bzdury, że jak teraz kupisz (przed 1-10-2017) to twoje oneponzicony zostaną podwojone.. i na dodatek mają pokrycie w złocie... taaaaaa  Grin

naganiacie ludzi do tego scama bo macie z tego prowizję, niektórzy całkiem sowitą, ale cały ten bałagan upadnie, najdalej do końca roku, chyba że znowu ruja ustali, że oneponzicoinów jest jednak za mało i trzeba znowu zamienić je na superhiperduperponzicoiny i ciemna masa może to kupi... a może nie... czego wam życzę
malevolent
can into space
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3472
Merit: 1721



View Profile
July 02, 2016, 01:44:42 PM
 #18

naganiacie ludzi do tego scama bo macie z tego prowizję, niektórzy całkiem sowitą, ale cały ten bałagan upadnie, najdalej do końca roku, chyba że znowu ruja ustali, że oneponzicoinów jest jednak za mało i trzeba znowu zamienić je na superhiperduperponzicoiny i ciemna masa może to kupi... a może nie... czego wam życzę

Wciskaja to, bo nie pozwalaja im wyplacac jak nie nagonia wystarczajacej liczby jeleni.

A co do apartamentow to ktos oprocz Rujy je kupuje za pieniadze frajerow?  Lips sealed

Signature space available for rent.
Poloherb
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 449
Merit: 251

CryptoPhysical.com


View Profile WWW
July 16, 2016, 10:45:47 PM
 #19

Ostatni przewinęło się kilka negatywnych artykułów o onecoin.
http://www.coindesk.com/belgium-onecoin-investment-warning/

Nie wiadomo jak długo to może trwać, aż źródło wyschnie wpłacających (realną gotówkę). Dla przykładu, liczba nowych użytkowników się zmniejszy a liczba osób otrzymujących profit będzie ogromna.
Pieniądze wpłacane są przejadane przez supervisor-ów. Wystarczy pomyśleć Amber Gold działało do czasu aż zabrakło wpłacających i kto zdążył wypłacić zarobił ładny procent.

Każdy orze jak może, jeśli jesteś w stanie stracić pewną ilość pieniędzy lub zarobić to twoja sprawa. Ja jestem sceptycznie nastawiony na takie rozliczenia onecoin i nie inwestuje, intuicja mi podpowiada że to jest oszustwo. 

Droga Po Sukces
Member
**
Offline Offline

Activity: 96
Merit: 10

Nowoczesne Strategie Inwestycyjne


View Profile
September 01, 2016, 05:10:53 PM
 #20

Witam
Nazywam się Szymon Michalik
Zajmuje się Nowoczesnymi Strategiami Inwestycyjnymi
Inwestuje głównie w rynek kryptowalut i recykling

Co do Onecoin
Powiem krótko OSZUSTWO !!

Onecoin nie jest KRYPTOWALUTĄ !!
Nie została ona napisana kryptografią

Proszę się zapoznać z poniższym pismem i nie dać się oszukać

http://bitcoinet.pl/2016/07/01/onecoin-to-scam-publikujemy-pismo-psb/

Pozdrawiam


Pages: [1] 2 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!